PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوزش ادرار

s_paliz
11-07-2008, 03:05
سلام دلیل سوزش ادرار چیه؟
که با مصرف مایعات زیاد رفع میشه

sina285
12-07-2008, 06:34
ببينيد عزيز جان سوزش ادرار دلايل زيادي داره ولي از مهمترينش كه با خوردن زياد مايعات رفع ميشه 1.مقدار زياد اوره در ادرار و بدن 2.مقدار زياد نمكي در ادرار و بدن

ALIAK28
12-07-2008, 09:59
سلام دلیل سوزش ادرار چیه؟
که با مصرف مایعات زیاد رفع میشه
دوست گرامی !
شایعترین علت سوزش ادارد عفونت ادرای هست . بنابر این هیچ نوع سوزش ادراری طبیعی نیست..
سوزش ادرار یک اورژانس پزشکی محسوب میشه و به هیچ وجه نباید ازش سر سری گذشت. حتما به پزشک مراجعه کنید تا بر حسب مورد براتون آزمایشات لازم و درمان رو شروع کنه ...
علت کاهش اون با مصرف مایعات هم رقیق شدن موادی هست که باعث سوزش میشن !

s_paliz
12-07-2008, 20:47
دوست گرامی !
شایعترین علت سوزش ادارد عفونت ادرای هست . بنابر این هیچ نوع سوزش ادراری طبیعی نیست..
سوزش ادرار یک اورژانس پزشکی محسوب میشه و به هیچ وجه نباید ازش سر سری گذشت. حتما به پزشک مراجعه کنید تا بر حسب مورد براتون آزمایشات لازم و درمان رو شروع کنه ...
علت کاهش اون با مصرف مایعات هم رقیق شدن موادی هست که باعث سوزش میشن !

با تشکر
به چه پزشکی مراجعه کنم

ALIAK28
12-07-2008, 21:53
با تشکر
به چه پزشکی مراجعه کنم
اولین کار اینه که یه آزمایش کامل ادرار بدید...اینجا فرقی نمی کنه که به چه پزشکی مراجعه کنید...
بعد بر اساس آزمایش کامل ادار و کشت ادار تصمیمی گیری میشه..
اگر خیلی مصرباشید می تونید به اورولوژیست یا نفرولوژیست یا حتی پزشک زنان ( برای خانم ها) مراجعه کنید..

Super VIP
12-07-2008, 22:19
یک علت دیگه هم داره که تو یک فروم پزشکی دیدم(نمیشه بگم)
خب دیگه فکر کنم متوجه شدید
(برای تکمیل جواب ها عرض کردم)
----------------------------------------
یا علی

ALIAK28
12-07-2008, 22:57
یک علت دیگه هم داره که تو یک فروم پزشکی دیدم(نمیشه بگم)
خب دیگه فکر کنم متوجه شدید
(برای تکمیل جواب ها عرض کردم)
----------------------------------------
یا علی
همونم با آزمایشی که عرض کردم مشخص میشه...

Super VIP
13-07-2008, 00:05
همونم با آزمایشی که عرض کردم مشخص میشه...
خب بقول مافیا روم به دیفال!! اگه اینطور باشه بره دکتر که بد میشه! بدونه و خودش رفع کنه
ALIAK28
13-07-2008, 00:16
خب بقول مافیا روم به دیفال!! اگه اینطور باشه بره دکتر که بد میشه! بدونه و خودش رفع کنه
چرا بد بشه ؟ پس میگن دکتر محرم اسرار هست برای چیه ؟ برای همیناست دیگه !! باور کنید این چیزها اینقدر برای پزشکان عادی محسوب میشه که حد نداره !! حتی ممکنه مشکلی که شما می فرمایید یه زمینه داشته باشه و بتونن با برداشتن زمینه اونو حل کنند !

am3945
20-06-2012, 11:08
سلام من مدتیه سوزش ادرار دارم کف پاهام داغ میشه در هنگام مدفوع هم سوزش همزمان دارم اگه ممکنه راهنمائی بفرمائید

morsadr
25-06-2012, 15:40
سلام من مدتیه سوزش ادرار دارم کف پاهام داغ میشه در هنگام مدفوع هم سوزش همزمان دارم اگه ممکنه راهنمائی بفرمائید

آیا تغییر رنگ ادرار هم دارید . مشکلات مدفوعی مانند اسهال و یا دل پیچه چطور ؟ نهایتا این اطلاعاتی که شما دادید برای رسیدن به تشخیص کافی نیست . البته خیلی بهتره که به پزشک مراجعه کنید