PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player

صفحه ها : 1 [2] 3 4

armin_punisher6
19-11-2010, 13:38
تو تاپیک معرفی نرم افزار شما پست زده بودید
km player تنظمیاتش با k-lite فرق داره من در حال حاضر رو سیستم نصب ندارم که بگم کدوم قسمته ولی اگه تو option بخشی به اسم player داره اون قسمت باید باشه
بازم چیزی پیدا نکردم.

Masоud
19-11-2010, 14:22
بازم چیزی پیدا نکردم.
سلام

ابتدا KM Player رو اجرا کنید . روی صفحه کلیک راست کرده و به منوی Screen Controls رفته.

سپس به منوی On Top برید و گزینه ی Never رو انتخاب کنید.

موفق باشید :40:

armin_punisher6
19-11-2010, 23:34
سلام

ابتدا KM Player رو اجرا کنید . روی صفحه کلیک راست کرده و به منوی Screen Controls رفته.

سپس به منوی On Top برید و گزینه ی Never رو انتخاب کنید.

جواب داد.خیلی خیلی ممنون.

mhv_kntu
07-12-2010, 15:40
یه مشکل عجیب پیدا کردم . یدفعه هیچ یک از پلیر هام مثل KM و K-lite زیرنویس ها رو نشون نمیدن ! هر کاریش می کنم درست نمیشن !
دارم از ویندوز 7 استفاده می کنم . تنها برنامه ای که زیرنویس ها رو هنوز پخش می کنه خود windows media player هست که به صورت base رو ویندوز بود ! خوب اونم چون همه فرمت ها رو ساپورت نمی کنه کار من رو راه نمیندازه !
چیزی به ذهنتون می رسه ؟

Ship Storm
07-12-2010, 22:11
یه مشکل عجیب پیدا کردم . یدفعه هیچ یک از پلیر هام مثل KM و K-lite زیرنویس ها رو نشون نمیدن ! هر کاریش می کنم درست نمیشن !
دارم از ویندوز 7 استفاده می کنم . تنها برنامه ای که زیرنویس ها رو هنوز پخش می کنه خود windows media player هست که به صورت base رو ویندوز بود ! خوب اونم چون همه فرمت ها رو ساپورت نمی کنه کار من رو راه نمیندازه !
چیزی به ذهنتون می رسه ؟

unistal که نکردین نرم افزار رو و مجدد نصب کنید؟
از system restore استفاده کنید

mhv_kntu
08-12-2010, 19:42
مشکل حل شد !
Km player ورژن نصبی و غیر پرتابلش رو remove کردم و بعدش همه نرم افزار های دیگه به حالت قبل برگشت ! حتی بعضی از پسوند هایی که قبلا خوب نشون نمیدادن الان درست شده !! البته متوجه نمیشم ربطش چی بوده !

می دونم جاش اینجا نیست ولی لینک دانلود آخرین ورژن Km player پرتابل رو می خواستم . تو فروم فقط آپدیت های غیر پرتابل رو پیدا کردم.

mostafabad2007
13-12-2010, 09:34
با سلام این K-Lite Codec Pack روی سون نصبه و حالا توی منوی استارت که میزنیم و نرم افزار media player classic
رو اجرا میکنم یک فلش بغل نرم افزار میاد که فایلهای recent رو نشون میده حالا چجوری میشه این recent ها رو پاک کرد ممنون جواب بدین

ask_bl
13-12-2010, 17:24
با سلام این K-Lite Codec Pack روی سون نصبه و حالا توی منوی استارت که میزنیم و نرم افزار media player classic
رو اجرا میکنم یک فلش بغل نرم افزار میاد که فایلهای recent رو نشون میده حالا چجوری میشه این recent ها رو پاک کرد ممنون جواب بدین

سلام
روی هر کدوم خواستین کلیک راست کنین و گزینه Remove from the list رو بزنین .
و اگر خواستین که دیگه نیاد :

Start>Control Panel>Appearance and Personalization>Taskbar and Start Menu

وتیک گزینه ای که مشخص شده رو بردارین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
14-12-2010, 02:21
سلام من با کدک های K-lite مشکل داشتم و وقتی نصبش کردم همش ویندوزم هنگ می کرد ولی توی ورژن 6.2
الان 6.6.6 رو دانلود کردم می ترسم نصب کنم باز هنگ کنه
چیزی دیگه نیست مثل K-lite باشه ؟
ضمنا میشه آموزش نصب کلی اش روبزارید که هر کدوم از صفحه های نصب نرم افزار K-lite به چه دردی می خوره ؟

Ship Storm
14-12-2010, 15:54
سلام من با کدک های K-lite مشکل داشتم و وقتی نصبش کردم همش ویندوزم هنگ می کرد ولی توی ورژن 6.2
الان 6.6.6 رو دانلود کردم می ترسم نصب کنم باز هنگ کنه
چیزی دیگه نیست مثل K-lite باشه ؟
ضمنا میشه آموزش نصب کلی اش روبزارید که هر کدوم از صفحه های نصب نرم افزار K-lite به چه دردی می خوره ؟

Mega Codec Pack رو نصب کن ورژن جدید رو ببین چطور میشه
اگه دیدی هنگ کرد سیستم بدون مشکل از نرم افزار نیست احتمالا جای دیگه مشکل داره

irainian
27-12-2010, 12:54
سلام ببخشید یک فیلم گرفتم از طریق torrent به نام
The_Book_of_Eli_(2010)_DVD_SCR_XviD-LMG[ExtraTorrent.avi
وقتی با km player باز میکنم فقط یک دقیقش رو نشون میده و تو همون یک دقیقه مینویسه
codec error : use media player
وبعد از چند ثانیه باز تو فیلم مینویسه
aborting video redirecting microsoft codec to download page
یه صفحه اکسپلورر باز میشه ولی با اینکه به اینترنت کانکتم میزنه بعد از چند ثانیه میزنه server not found
با k lite جدید ترین ورژن هم باز کردم نشد مدیا پلیرم هم ورژن 11 هست

ask_bl
27-12-2010, 13:51
سلام ببخشید یک فیلم گرفتم از طریق torrent به نام
The_Book_of_Eli_(2010)_DVD_SCR_XviD-LMG[ExtraTorrent.avi
وقتی با km player باز میکنم فقط یک دقیقش رو نشون میده و تو همون یک دقیقه مینویسه
codec error : use media player
وبعد از چند ثانیه باز تو فیلم مینویسه
aborting video redirecting microsoft codec to download page
یه صفحه اکسپلورر باز میشه ولی با اینکه به اینترنت کانکتم میزنه بعد از چند ثانیه میزنه server not found
با k lite جدید ترین ورژن هم باز کردم نشد مدیا پلیرم هم ورژن 11 هست

سلام
اگر از µTorrent استفاده میکنین، احتمالش هست که نرم افزار آلوده شده باشه و تمام فیلم هایی که دانلود میکنین با این مشکل رو به رو بشن ! که بهتره پاکش کنین و از نرم افزار دیگه ای مثل Vuze استفاده کنین .
در غیر این صورت فایل ویدئویی که گرفتین fake هست و مشکل داره در حقیقت این نو ع فایلا شما رو به سایتهایی لینک میکنن برای تبلیغ یا خرید کردن !
در هر صورت پیشنهاد میکنم این فایل رو پاک کنین و فایل های مطمئن رو دانلود کنین .

signalred
28-12-2010, 14:36
man film dl mikonam ba formate wmv hast...ba chi ino baz konam?mamnoon misham komak konid

Ghaioom
28-12-2010, 16:27
man film dl mikonam ba formate wmv hast...ba chi ino baz konam?mamnoon misham komak konid
با windows media player خود ویندوز باید باز بشه.

Masоud
28-12-2010, 18:02

سلام

دوست من بنابر قوانین این فروم فارسی زبان ، فارسی تایپ کنید.

Golestan64
31-12-2010, 17:33
سلام

چرا مدیا پلیر من فیلمها رو سیاه و سفید نشون میده

با تشکر

Arash4484
31-12-2010, 17:44
چه ویندوزی/چه مدیا پلیری / چه ورژنی؟

Arash4484
31-12-2010, 17:51
برای مثال توی WMP9 به بالا باید توی Enhancement تب Video Settings گزینه Saturation رو بکشی وسط....

Golestan64
31-12-2010, 18:09
win xp sp2
media player 11

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

برای مثال توی WMP9 به بالا باید توی Enhancement تب Video Settings گزینه Saturation رو بکشی وسط....

خودش وسط بود

Arash4484
31-12-2010, 18:23
دکمه ریست رو تو همون محل بزن...
اگه نشد نهایتن WMP رو دوباره نصب کن. چرا SP3 نداری؟

Golestan64
31-12-2010, 21:21
دکمه ریست رو زدم ولی درست نشد
خواستم آن اینستال کنم نشد خواستم دوباره نصب کنم و فایل ست آپ رو اجرا کردم نشد
نمیدونم مشکل از کجاست

MrGee
31-12-2010, 22:30
چرا نشد؟ چی گفت؟ چه اروری داد؟
فبلا درست بود؟ از کی اینجوری شده؟
به نظر من شما از KM Player استفاده کنید چون امکانات بیشتری داره

Masоud
01-01-2011, 17:19
سلام

از این به بعد مشکلاتتون در این زمینه رو در تایپک خودش مطرح کنید :

تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naseronline
15-01-2011, 19:58
سلام. هنگام پخش فیلم با KM Player و دیگر پلایر ها سیستم هنگ می کنه و رستارت میشه ؟ از چی میتونه باشه این رفتار؟

Ship Storm
16-01-2011, 19:29
سلام. هنگام پخش فیلم با KM Player و دیگر پلایر ها سیستم هنگ می کنه و رستارت میشه ؟ از چی میتونه باشه این رفتار؟

همین که برنامه رو باز میکنید سیستم ریستارت میشه یا اینکه مدت زمانی که از پخش فیلم میگذره؟
بررسی کنید ببینید هنگام استفاده از این نرم افزار CPU USAGE در TASK MANAGER چقدر هست؟

yoosefshaskol
17-01-2011, 11:42
سلام خدمت دوستان .من یه kmplayer v2.9 رو لپ تاپم داشتم و همه ی ویدیو ها را با کیفیت عالی می دیدم ولی چند روز پیش ورژن 3ی اون رو نصب کردم و حالا وقتی باهاش ویدیو میبینم کیفیت ویدیوها را خیلی پایین نشون میده و با یه حالت شطرنجی ویدیو ها را نشون میده در کل کیفیتش افتضاح شده دوباره همون قبلی رو نصب کردم درست نشد الانم دوباره همون 3 روش نصبه ولی خوب خرابه می خواستم ببینم اگه میشه یه راهنمایی بکنین که این درست بشه ممنون.

naseronline
17-01-2011, 12:37
همین که برنامه رو باز میکنید سیستم ریستارت میشه یا اینکه مدت زمانی که از پخش فیلم میگذره؟
بررسی کنید ببینید هنگام استفاده از این نرم افزار CPU USAGE در TASK MANAGER چقدر هست؟
مدت زمانی که از پخش فیلم می گذره رستارت میشه.بررسی کردم گویا از فن کارت گرافیک بود که کار نمی کرد.همون فنی که روی کارت گرافیک نصب میشه و باعث میشد کارت گرافیک داغ کنه و سیستم رستارت بشه.
آیا میشه فن کارت گرافیک رو جدا تهیه کرد.همون فن کوچیکی که رو کارت گرافیک نصبه ؟

Ship Storm
17-01-2011, 21:22
مدت زمانی که از پخش فیلم می گذره رستارت میشه.بررسی کردم گویا از فن کارت گرافیک بود که کار نمی کرد.همون فنی که روی کارت گرافیک نصب میشه و باعث میشد کارت گرافیک داغ کنه و سیستم رستارت بشه.
آیا میشه فن کارت گرافیک رو جدا تهیه کرد.همون فن کوچیکی که رو کارت گرافیک نصبه ؟

بله میشه جدا تهیه کرد
من هم دقیقا همین حدس رو زدم که در صورتی که بعد از مدت زمانی از پخش فیلم بگذره و سیستم ریستارت بشه مشکل سخت افزاری باید باشه

irainian
20-01-2011, 13:03
من یه فیلم دانلود کردم 700 مگابایت با پسوند wmv ولی هم km player هم classic & windows media player نمیتونه اجراش کنه میزنه cant read , نمیشه کاریش کرد حتی اگر بشه مقداریش رو ببینم با تشکر

Ship Storm
20-01-2011, 22:33
من یه فیلم دانلود کردم 700 مگابایت با پسوند wmv ولی هم km player هم classic & windows media player نمیتونه اجراش کنه میزنه cant read , نمیشه کاریش کرد حتی اگر بشه مقداریش رو ببینم با تشکر

از نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack استفاده کنید که شامل 99% کدک های موجود هستش

Ali*Reza
26-01-2011, 20:54
آیا راهی هست که مدیا پلیر در ویندوز 7 حالت مینی مایزش مثل ایکس پی بشه؟

ask_bl
26-01-2011, 21:40
آیا راهی هست که مدیا پلیر در ویندوز 7 حالت مینی مایزش مثل ایکس پی بشه؟
یکی از فایل های زیر رو بر اساس ویندوزتون باید دانلود کنین :

Windows Seven 32bit

Windows Seven 64bit

بعد فایل بالا رو به مسیر زیر کپی کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد به مسیر زیر برین :

Control Panel -> System and Security -> Administrative Tools -> Services

بعد از لیست Windows Media Player Network Sharing Service رو انتخاب کنید و کلیک راست و Stop

cmd رو به صورت Run as administrator اجرا کنین و دستور زیر رو وارد کنین :

بعد روی Windows Media Player Network Sharing Service کلیک راست کنین و Restart

حالا ویندوز مدیا پلیر رو اجرا کنین و مینیمایزش کنین و روی تسکبار کلیک راست کنین و از قسمت تولبار مدیا پلیر رو انتخاب کنین .

ALI-17
28-01-2011, 08:49
از نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack استفاده کنید که شامل 99% کدک های موجود هستش
من آخرین ورژن k-lite رو دانلود کردم ولی مدیا پلیرم فابلهای 3gp رو اجرا نمیکنه! لطفا راهنماییم کنید:31:

Ship Storm
28-01-2011, 09:30
من آخرین ورژن k-lite رو دانلود کردم ولی مدیا پلیرم فابلهای 3gp رو اجرا نمیکنه! لطفا راهنماییم کنید:31:

منظورتون ویندوز مدیا پلیر که نیست؟
شما نرم افزار k-lite رو باز کنید و اون فایل 3gp رو از درون نرم افزار فراخوانی کنید
یک تاپیک مفید در زمینه پخش این فرمت در ویندوز مدیا پلیر:

چطور ميشه 3gp رو Media Player 11 پخش كرد ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI-17
28-01-2011, 13:10
منظورتون ویندوز مدیا پلیر که نیست؟چرا! منظورم مدیا پلیره!:46:
یه کدک ویندوز7 نصب کردم درست شد:40:

alaydyn_gholechrag
30-01-2011, 22:20
سلام
من وقتی km player ورژن 3.0.0.1439 را باز میکنم همراهش کانکشن dial-up هم باز میشه داخل آپشن قسمت prefrencess و genral و تب when starting تیک قسمت check if new version را هم بر داشته ام فایده نداشته باز هنگام اجرا کانکشن دیال آپ هم آجرا میکنه و می خواهد به اینترنت وصل بشه چه کار باید بکنم با تشکر؟

amir deja vu
31-01-2011, 10:46
سلام .
اقا من يه مشكلي با km player دارم.مشكلم اينه كه يه فايلي دانلود كردم كه FLV .ولي km player نشونش نميده .قبلا اين طوري نبود. هر فايلي رو اجرا ميكرد .البته هنوز هم بعضي فايل هاي FLV رو نشون ميده ولي
بعضي از اونا رو نشون نميده!! پيغامي هم كه ميده اينه:
no combination of filters could be found to render the stream

error number:80040218
حالا چيكار كنم من ؟:19:

Ghaioom
01-02-2011, 08:46
سلام .
اقا من يه مشكلي با km player دارم.مشكلم اينه كه يه فايلي دانلود كردم كه FLV .ولي km player نشونش نميده .قبلا اين طوري نبود. هر فايلي رو اجرا ميكرد .البته هنوز هم بعضي فايل هاي FLV رو نشون ميده ولي
بعضي از اونا رو نشون نميده!! پيغامي هم كه ميده اينه:
no combination of filters could be found to render the stream

error number:80040218
حالا چيكار كنم من ؟:19:
سلام
شاید اون فایل خوب دانلود نشده.
یا klite codec رو دانلود کنید با اون باز کنید.

kaivanika
02-02-2011, 07:15
تو این تاپیک هم مطرح کردم

که راهی هست بشه برای میدیا پلیر ویندوز 7 و ایکس پی کدک ها رو دانلود کرد ( تمام فرمتهایی رو که k-lite - kmplayer ) ساپورت میکنن ، میدیا پلیر هم ساپورت کنه ؟؟؟

یکی از دوستان مسیر نصب k-lite رو گفتن که کدوم گزینه رو انتخاب کنم . اما میدای پلیر باز هم فایل های ts رو نمیخونه
خود ویندوز میدیا پلیر قادر به دنلود کدک ها نیست ؟؟؟؟

هم برای ویندوز 7 64 بیتی میخوام هم ایکس پی 32 بیتی

Ship Storm
02-02-2011, 08:12
تو این تاپیک هم مطرح کردم

که راهی هست بشه برای میدیا پلیر ویندوز 7 و ایکس پی کدک ها رو دانلود کرد ( تمام فرمتهایی رو که k-lite - kmplayer ) ساپورت میکنن ، میدیا پلیر هم ساپورت کنه ؟؟؟

یکی از دوستان مسیر نصب k-lite رو گفتن که کدوم گزینه رو انتخاب کنم . اما میدای پلیر باز هم فایل های ts رو نمیخونه
خود ویندوز میدیا پلیر قادر به دنلود کدک ها نیست ؟؟؟؟

هم برای ویندوز 7 64 بیتی میخوام هم ایکس پی 32 بیتی

نرم افزار K-LITE MEGA CODECK رو آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید تا مجموعه کاملی از کدک ها روی سیستم نصب بشه
هنگام نصب از گزینه Advance استفاده کنید
به یک قسمت میرسید که گفته نوع نصبتون رو انتخاب کنید و باید Profile 7 رو انتخاب کنید
در مرحله بعدی تیک گزینه Enable Internal Video For H.264 VIdeo رو بزنید تا این قسمت هم فعال بشه
در مرحله بعد تیک هر دو گزینه Media Player Classic و Widows Media Player رو بزنید
در قسمت بعد فرمت های فایل های تصویری رو مشاهده میکنید که همگی باید تیک بخوره و روی دیکمه Select All بزنید
مراحل نصب رو ادامه بدید و سیستم رو در نهایت ریستارت کنید
در صورتی که با این کارها هم نتیجه نگرفتید باید کدک TS رو برای ویندوز مدیا پلیر گیر بیاریم و دانلود و نصب کنید

kaivanika
02-02-2011, 13:47
نرم افزار K-LITE MEGA CODECK رو آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید تا مجموعه کاملی از کدک ها روی سیستم نصب بشه
هنگام نصب از گزینه Advance استفاده کنید
به یک قسمت میرسید که گفته نوع نصبتون رو انتخاب کنید و باید Profile 7 رو انتخاب کنید
در مرحله بعدی تیک گزینه Enable Internal Video For H.264 VIdeo رو بزنید تا این قسمت هم فعال بشه
در مرحله بعد تیک هر دو گزینه Media Player Classic و Widows Media Player رو بزنید
در قسمت بعد فرمت های فایل های تصویری رو مشاهده میکنید که همگی باید تیک بخوره و روی دیکمه Select All بزنید
مراحل نصب رو ادامه بدید و سیستم رو در نهایت ریستارت کنید
در صورتی که با این کارها هم نتیجه نگرفتید باید کدک TS رو برای ویندوز مدیا پلیر گیر بیاریم و دانلود و نصب کنید

ممنون میشم کدک ts رو برای ویندوز میدیا پلیر برام بزارید
راستی میدیا پلیر ویندوز 7 64 بیتی در اصل 32 بیتی هست یا 64 بیتی . چون تو تکس منجر جلو پروسه ش زده 32*:10:

good boy 2010
02-02-2011, 23:13
سلام
من با kmplayer مشکل دارم فایل های rm. صدا شو پخش نمی کنه و k-lite پخش می شه ولی زیر نویسش پخش نمیشه نمی دونم چیکار کنم؟:41:

Turk Oghlan
03-02-2011, 12:45
تو kmplayer از کجا می تونم صدا رو زیر و بم کنم؟(اگه با نرم افزارای دیگه بلدین این کار رو اونو توضیح بدین)

Ship Storm
03-02-2011, 13:11
ممنون میشم کدک ts رو برای ویندوز میدیا پلیر برام بزارید
راستی میدیا پلیر ویندوز 7 64 بیتی در اصل 32 بیتی هست یا 64 بیتی . چون تو تکس منجر جلو پروسه ش زده 32*:10:

Media Player Codec Pack 3.9.6

از لینک زیر دانلود کنید

تو توضیحات این پک زده شده که فرمت TS رو ساپورت میکنه

Turk Oghlan
05-02-2011, 09:49
تو kmplayer از کجا می تونم صدا رو زیر و بم کنم؟(اگه با نرم افزارای دیگه بلدین این کار رو اونو توضیح بدین)
کسی وارد نیس؟

akbar_noroozi65
08-02-2011, 15:48
media player classic
من در ویندوز سون اصلا گزینه زیرنویسش فعال نیست گزینه ای که در قسمت
filters
میاد اصلا نیست و هیچ زیرنویسی رو نمیخونه
در صورتی که در ویندوز ایکس پی هم هر زیرنویسی رو میخونه و هم گزینه زیرنویس در قسمت
filters
داره

Ship Storm
08-02-2011, 22:43
media player classic
من در ویندوز سون اصلا گزینه زیرنویسش فعال نیست گزینه ای که در قسمت
filters
میاد اصلا نیست و هیچ زیرنویسی رو نمیخونه
در صورتی که در ویندوز ایکس پی هم هر زیرنویسی رو میخونه و هم گزینه زیرنویس در قسمت
filters
داره

شما K-Lite Mega Codec Pack رو آخرین ورژنش رو نصب کنید هر فیلمی خواستید رو اجرا کنید و بعد از منوی File گزینه Load Subtitle فعال میشه
اگر مشکلی بود اعلام کنید

ostadonline
10-02-2011, 10:06
سلام. من یه سوال دارم که نمیدونم دقیقا مربوط به این بخش هست یا نه.
من یه مستند با فرمت .avi دانلود کردم. اما موقع پخش با kmplayer پیغام زیر رو میده:

و هنگام پخش هم فقط 12 دقیقه اول رو پخش میکنه. خواستم convert کنم. اما با هر نرم افزاری که این کار رو کردم بازم همون 12 دقیقه اول را تبدیل کرد. در حالی که فیلم 46 دقیقه است. هر کدکی هم که بگید نصب دارم.
حالا میشه راهنمایی کنید که چجوری باید درستش کنم؟ مرسی...

IRAN_KING
10-02-2011, 10:51
سلام ویندوز پلیر 12 روی winXP نصب میشه لینک دانلود نسخه کامل بزارید ممنون ؟

Windows Media Player 12

big zeus
10-02-2011, 23:19
سلام به همه .من یه فیلم تو kmplayer اجرا کردم با فرمتvobولی صدا نداره تورو خدا کمک کنید ممنون

DiR3CToR
11-02-2011, 00:30
سلام ویندوز پلیر 12 روی winXP نصب میشه لینک دانلود نسخه کامل بزارید ممنون ؟

Windows Media Player 12

بنا به گفته مايكروسافت خير براي xp از نسخه 11 استفاده كنيد

سلام به همه .من یه فیلم تو kmplayer اجرا کردم با فرمتvobولی صدا نداره تورو خدا کمک کنید ممنون

Power DVD رو تست كنيد ببينيد نتيجه همينه يا خير

Ship Storm
11-02-2011, 00:44

بهتره از نرم افزاری مثل K-Lite Mega Codec Pack استفاده کنید که شامل 99% کدک های صوتی و تصویری میشه

rz21
22-02-2011, 11:52
من یک فایل hd را دانلود کردم.("ل رونی به سیتی!!)کیفیت خیلی عالی داره.توی کافی نت که اجراش کردم خیلی خوب باز شد ولی با پلیر خودم(mpc star-kmplayer-wmp-home cinema ...)گیر میکنه و صداش جلوتره و تصویر خیلی دیرحرکت میکنه.یکم گیر میکنه.مشکل چیه؟گرافیک هم ربطی به این موضوع داره؟
رم:1.5
گرافیک256mb geforce fx 5500

Ship Storm
23-02-2011, 18:47
بله گرافیک خیلی تاثیر گذاره
تو دیدن فیلم های FULL HD گرافیک نقش مهمی رو داره که باید تصویر رو پردازش کنه و پردازش این وضوح برای کارتهای گرافیک قدیمی چندان راحت نیست
این مشکل رو من خودم داشتم که با خرید گرافیک قوی تر برطرف شد

saeid_tala
24-02-2011, 15:38
سلام دوستان . ازتون خواهش میکنم اگر کسی میتونه به این سوال من جواب بده : یه سیستم اینتل با cpu: core i5 و کارت گرافیکم club هست ، ویندوز xp هم نصب کردم ، k-lite codec megapack هم نصب کردم اما مدیا پلیر فایلهای ویدئویی رو خیلی دیر پخش میکنه وگاهی هم پخش نمیکنه ، میدونم که مشکل از codec نیست ، به نظر شما مشکل از چیه ؟

Ship Storm
24-02-2011, 21:04
سلام دوستان . ازتون خواهش میکنم اگر کسی میتونه به این سوال من جواب بده : یه سیستم اینتل با cpu: core i5 و کارت گرافیکم club هست ، ویندوز xp هم نصب کردم ، k-lite codec megapack هم نصب کردم اما مدیا پلیر فایلهای ویدئویی رو خیلی دیر پخش میکنه وگاهی هم پخش نمیکنه ، میدونم که مشکل از codec نیست ، به نظر شما مشکل از چیه ؟

اول از همه باید دقت کنید که ورژن آخر این نرم افزار رو نصب کرده باشید
شما هنگام نصب این نرم افزار در مرحله ای از نصب از شما پرسیده میشه که کدک ها رو روی کدوم نرم افزارها نصب کنم که شما باید تیک Windows Media Playaer رو بزنید و Media Playaer Classic هم که بصورت پیش فرض انتخاب شده
اگر این مرحله رو درست پیش برید نباید مشکلی در روند اجرای اینگونه فایل ها داشته باشید

starn
05-03-2011, 21:25
سلام دوستان
یه مشکل دارم من وقتی م یخوام فیلم دی وی دی نگاه کنم وقتی با windows media player نکاه میکنم زیرنویس فارسی رو روشن می کنم وقتی میخواد هر زیرنویس رو بنویسه به صورت 1 صدم ثانیه صفچه چشم می زنه یعنی برای نوشتم هر درالوگ زیرنویس فارسی تصویر چشم میزنه (1 صدم ثانیه تیک میزنه ) و نمی شه باهاش نگاه کرد فیلم مشکل از چی؟؟؟ قبلا اینجوری ننبود و الی الان 2 باره که دارم ویندوز عوض میکنم ولی درست نشده !!!!(ویندوزمم 7 64 بیتی)
فقط windows media player این مشکلو داره بقیه پلیر ها مشکلی ندارم میخواستم ببینم چطور می شه مشکل رو برطرف کرد؟؟؟

behrouz_eng
05-03-2011, 21:43
ا سلام یک مشکلی جدیدا با این k-lite codec برام پیش اومده . وقتی فیلم یا کلیپی را باز میکنم زمان فیلم رو کوتاهتر از زمان واقعی نشون میده و اون نوار پایینی که موقع پخش فیلم جلو میره خیلی سریع حرکت میکنه و زود تموم میشه در حالیکه فیلم هنوز در حال پخشه . در ضمن آخرین ورژن که 7 k-liteهست رو هم نصب کردم و در سایر پلیرها این مشکل رو ندارم.

samfisher7
09-03-2011, 01:54
سلام
دوستان یک مشکل
جدیدا وقتی توی
k-lite codec
یک فایل رو باز میکنم
صداشو پخش نمیکنه هیچ فایلی رو
حتی با پاک کردن ونصب دوباره هم درست نشد
خواهشا
کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک.

Masоud
09-03-2011, 15:53
سلام دوستان
یه مشکل دارم من وقتی م یخوام فیلم دی وی دی نگاه کنم وقتی با windows media player نکاه میکنم زیرنویس فارسی رو روشن می کنم وقتی میخواد هر زیرنویس رو بنویسه به صورت 1 صدم ثانیه صفچه چشم می زنه یعنی برای نوشتم هر درالوگ زیرنویس فارسی تصویر چشم میزنه (1 صدم ثانیه تیک میزنه ) و نمی شه باهاش نگاه کرد فیلم مشکل از چی؟؟؟ قبلا اینجوری ننبود و الی الان 2 باره که دارم ویندوز عوض میکنم ولی درست نشده !!!!(ویندوزمم 7 64 بیتی)
فقط windows media player این مشکلو داره بقیه پلیر ها مشکلی ندارم میخواستم ببینم چطور می شه مشکل رو برطرف کرد؟؟؟

سلام

دلیل قطعی نمیشه براش گفت . شما K lite رو ویندوز داری ؟

ا سلام یک مشکلی جدیدا با این k-lite codec برام پیش اومده . وقتی فیلم یا کلیپی را باز میکنم زمان فیلم رو کوتاهتر از زمان واقعی نشون میده و اون نوار پایینی که موقع پخش فیلم جلو میره خیلی سریع حرکت میکنه و زود تموم میشه در حالیکه فیلم هنوز در حال پخشه . در ضمن آخرین ورژن که 7 k-liteهست رو هم نصب کردم و در سایر پلیرها این مشکل رو ندارم.

با ورژن های قبلی هم همین مشکل رو داری ؟

سلام
دوستان یک مشکل
جدیدا وقتی توی
k-lite codec
یک فایل رو باز میکنم
صداشو پخش نمیکنه هیچ فایلی رو
حتی با پاک کردن ونصب دوباره هم درست نشد
خواهشا
کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک.

چک کن ببین چند تا پلیر با هم باز نکرده باشی.

samfisher7
09-03-2011, 20:10
سلام

چک کن ببین چند تا پلیر با هم باز نکرده باشی.

نه دوست عزیز چک کردم نیست.
راه حلی هست؟
مرسی

D_felfelak
09-03-2011, 20:14
ويندوز هفت 64 بيت استفاده ميکنم
64 بيت K-lite رو نصب کردم اما اصلا" کار نميکنه فرمت 3GP رو نميتونه نشون بده!
:11:

behrouz_eng
09-03-2011, 22:16
[

[/COLOR]
سلام

با ورژن های قبلی هم همین مشکل رو داری ؟

:40:
بله با ورژنهای قبلی هم همین مشکل رو دارم. ولی با ویندوز جدید که درایو دیگه زدم این مشکل وجود ندارد.

Ship Storm
10-03-2011, 07:09
ويندوز هفت 64 بيت استفاده ميکنم
64 بيت K-lite رو نصب کردم اما اصلا" کار نميکنه فرمت 3GP رو نميتونه نشون بده!

حتما K-Lite Mega Codec Pack نصب کنید
در هنگام نصب نرم افزار دقیت کنید تو مرحله ای از شما پرسیده میشه کدوم فایل های تصویری رو قابلیت اجرا رو براش فعال کنم شما باید تیک گزینه 3GP رو حتما بزنید و پیشنهاد میشه در اون مرحله روی دکمه All Video Formats کلیک کنید که همه فرمت های تصویری رو شامل بشه

starn
11-03-2011, 22:12
دلیل قطعی نمیشه براش گفت . شما K lite رو ویندوز داری ؟
آره داش نصب شده روی ویندوز دارم

Masоud
12-03-2011, 16:34
نه دوست عزیز چک کردم نیست.
راه حلی هست؟
مرسی

سلام

والا چی بگم . یکبار K Lite Mega Codec Pack آخرین ورژن رو نصب کن ببین باز همین مشکل رو داری یا نه.

آره داش نصب شده روی ویندوز دارم

نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کن ببین مشکل رفع میشه یا نه :

___
21-03-2011, 17:58
سلام دوستان

همین چند ساعت پیش نسخه جدید power dvd رو از این آدرس دانلود کردم:

ولی وقتی فایل رو اجرا میکنم بعد از مرحله ی extracting این پیغام رو میده و وقتی ok میزنم میاد بیرون و بعدشم هیچی:

ویندوز رو تازه نصب کردم و قبلا روش power dvd نصب نبود.

مشکل و راه حل چیه؟

ممنون

___
25-03-2011, 12:49
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی وقتی فایل رو اجرا میکنم بعد از مرحله ی extracting این پیغام رو میده و وقتی ok میزنم میاد بیرون و بعدشم هیچی:

مشکل و راه حل چیه؟

ممنون

بابا ایول :46:

Ship Storm
26-03-2011, 08:58
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی وقتی فایل رو اجرا میکنم بعد از مرحله ی extracting این پیغام رو میده و وقتی ok میزنم میاد بیرون و بعدشم هیچی:

مشکل و راه حل چیه؟

ممنون

بابا ایول :46:

خوب این که مشخصه داره چی میگه
داره میگه Patch ای که نصب کردید مخصوص نسخه ای از Power DVD هست که blu-ray را تحت پوشش قرار میده و ساپورت میکنه
ممکنه شما bly-ray درایو نداشته باشید و این مشکل هم از اون باشه

V E S T A
12-04-2011, 13:32
سلام

من Kmp ورژن 3.0.0.1439 رو نصب کرده بودم و مشکلی نداشت ولی بعد از ریکاوری لپ تاپم الان که دوباره نصبش میکنم این پیغام میاد

بعدشم این ارور

ورژن 3.0.0.1440 هم نصب کردم همینجوری بود ... علتش چیه ؟

V E S T A
12-04-2011, 18:15
کسی که جواب نداد ..

یه راه حل تو همین فروم پیدا کردم که مشکلمو فعلا حل کرده و ارور نمیاد دیگه ..تو این مسیر فایل gen_ml.dll رو پاک کردم

C > Program Files(x86) >The KMPlayer > PlugIns

تو قسمت preferences خود برنامه هم Reset Current present رو زدم و پیغام اول هم دیگه نیومد. و فعلا درست شده

تا قبل از ریکاوری همچین مشکلی با kmplayer نداشتم حالا دوستان اگه راه حل دیگه ای برای اون ارور دارین ممنون میشم راهنمایی کنید .

nafe-bandar
18-04-2011, 15:19

سلام
موقعی که سیو ایمیج رو می زنم این اررور رو میده
با مدیا پلیر کلاسیک هوم استدیو !

با تشکر

Ship Storm
18-04-2011, 19:29

سلام
موقعی که سیو ایمیج رو می زنم این اررور رو میده
با مدیا پلیر کلاسیک هوم استدیو !

با تشکر

نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack رو نصب کنید
از منوی view گزینه option رو بزنید و مطابق شکل زیر تنظیمات رو انجام بدید

jabarsink2000
18-04-2011, 23:28
با سلام به دوستان عزیز:
بنده در پخش صدای 5 یک کاناله در نرم افزاری های Winamp,km layer,K-Lite_Codec_Pack,media player مشکل دارم .
صدا فقط از 2 کانال پخش میشه.
اما به راحتی در jet audio از 5 کانال پخش می شود.
در ضمن از نسخه اخر تمامی نرم افزارها استفاده می کنم.
با تشکر.
هادی

moas
02-05-2011, 11:27
Windows 7 Codecs 2.8.5 فرمت TS رو میتونه پخش کنه؟

Lamanta
09-05-2011, 03:47
سلام
من K-Lite Mega Codec Pack 7.0.0 Final رو نصب کردم
موقع اجرای هر فایل ویدئویی با تاخیر باز میکنه و برای چند ثانیه موسم قفل میکنه
میخواستم بدونم چیکار باید کنم برای حل این مشکل ؟

mohamad 1365
30-05-2011, 04:12
با عرض سلام خدمت مدیریت سایت و همه دستندرکاران این سایت خوب, ببخشید یه مشکلی برام ,هنگام نصب k-kite codec در سیستمم به وجود میاد اونم اینه که بعد از نصب ان , همه ایکون ها و موارد دیگه سیستم به شکل اون نرم افزار در میاد و فکر کنم که تداخلی بین سیستم ونرم افزار پیش میاد اما دلیل وچرا و روش حل اونو نمیدونم در ضمن وقتی که پاکش کنم سیستم به روال عادی بر میگرده اگه ممکنه (راهنمایی )راهی برای حل این مشکل به من بدهید با کمال تشکر از سایت عالی شما.

vivabarca
03-06-2011, 12:26
سوال ؛ نحوه ی عوض کردن زبان فیلم ، در ویندوز مدیا پلیر ویندوز 7

من چند تا گل دانلود کردم که گزارشگر های مختلفی روش هست ، تو KMplayer با زدن Ctrl + X میشه زبان گزارشگر رو عوض کرد ولی من می خوام با مدیاپلیر این ویدئو ها رو پخش کنم ( کیفیتش بالاتر هست ) اما هر چی گشتم نتونستم گزینه ی مربوط به تغییر زبان رو پیدا کنم ،
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

ask_bl
03-06-2011, 12:48
سوال ؛ نحوه ی عوض کردن زبان فیلم ، در ویندوز مدیا پلیر ویندوز 7

من چند تا گل دانلود کردم که گزارشگر های مختلفی روش هست ، تو KMplayer با زدن Ctrl + X میشه زبان گزارشگر رو عوض کرد ولی من می خوام با مدیاپلیر این ویدئو ها رو پخش کنم ( کیفیتش بالاتر هست ) اما هر چی گشتم نتونستم گزینه ی مربوط به تغییر زبان رو پیدا کنم ،
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

توی مدیا پلیر Ctrl+M رو بزنین (برای نمایش Menu bar) و Play>Audio and language tracks و فایل صوتی که میخواین رو انتخاب کنین.

mohamad 1365
03-06-2011, 19:10
از اینکه کسی جوابم نداد هم ممنون

ask_bl
03-06-2011, 19:20
با عرض سلام خدمت مدیریت سایت و همه دستندرکاران این سایت خوب, ببخشید یه مشکلی برام ,هنگام نصب k-kite codec در سیستمم به وجود میاد اونم اینه که بعد از نصب ان , همه ایکون ها و موارد دیگه سیستم به شکل اون نرم افزار در میاد و فکر کنم که تداخلی بین سیستم ونرم افزار پیش میاد اما دلیل وچرا و روش حل اونو نمیدونم در ضمن وقتی که پاکش کنم سیستم به روال عادی بر میگرده اگه ممکنه (راهنمایی )راهی برای حل این مشکل به من بدهید با کمال تشکر از سایت عالی شما.
سلام
شما بعد از نصب فایل زیر رو اجرا کنین :

Golbarg01
08-06-2011, 11:12
من با vlc player اکثر فایل های ویدئویی رو که باز می کنم این پنجره باز میشه و چند دقیقه می مونه و بعد هم که میره فایل تصویری رو باز نمی کنه :

این مشکل از چیه؟!
چطور رفع میشه؟

iepa2pa
09-06-2011, 15:34
سلام دوستان چرا بعضی از زیر نویس ها به عنوان مثال اینجوری میان؟
مثال:ãÇÏÑã íå ÏÇÓÊÇä ÏÑ ãæÑÏ Çíä˜å
چه طوری این مشکل رو حل کنم؟
ممنون

Dew Drop
10-06-2011, 12:14
سلام دوستان چرا بعضی از زیر نویس ها به عنوان مثال اینجوری میان؟
مثال:ãÇÏÑã íå ÏÇÓÊÇä ÏÑ ãæÑÏ Çíä˜å
چه طوری این مشکل رو حل کنم؟
ممنون

سلام
نگفتید ویندوزتون چیه؟!
من برا سون میگم...
برید به control panel,تو قسمت clock,language
اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location
کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

hp722
16-06-2011, 09:51
سلام
دوستان من چجوری تو مدیا وقتی دارم دی وی دی میبینم زیرنویس فیلم رو عوض کنم؟چون بیشتر زیرنویس ها رو فیلم اد میشن و رو منوی فیلم نیستن
رو صفحه ام کلیک راست میکنم و گزینه subtitle هست اصلا کار نمیکنه.حتی off میکنم بازم زیرنویس هست و اصلا زیرنویس فیلم ها رو نمیاره

ممنون

Vivah
16-06-2011, 16:51
سلام دوستان

خواستم بدونم فیلمی با فرمت 720p-scOrp mkv را با چه برنامه ای میشه اجرا کرد ، من با هر برنامه ای از km player گرفته تا sm player سعی کردم باز کنم اما فقط توی km player صدا داره و تصویر نداره ... نمیدونم چرا نمایش نمیده ، تمام فایل های mkv را بدون هیچ مشکلی پخش میشه به جزء این یکی ....وقتی توی لب تاب دوستم امتحان کردم بدون هیبچ مشکلی با همون برنامه پخش میشه ... حتی به avi کانورتش کردم ولی فایده نداشت ...

کسی میتونه به من کمک کنه که چی کار باید بکنم تا مشکلم حل بشه ؟؟

سوال دوم اینکه چطوری توی مدیا پلیر 11 فایل زیرنویس میتونم به فیلم اضافه کنم؟
منتظرم ......

setaroo
20-06-2011, 08:16
توی مدیا پلیر Ctrl+M رو بزنین (برای نمایش Menu bar) و Play>Audio and language tracks و فایل صوتی که میخواین رو انتخاب کنین.

من این کار را انجام دادم اما زبان فیلم تغییر نکرد و همزمان دو زبان را پخش می کند. در ضمن نیازی به گزینه ctrl+ m نبود. برای تغییر زبان و زیر نویس ، کلیک راست کرده ،گزینه lyrics , captions , subtitles را انتخاب کنید و بعد از آن هم به بخش default بروید و تغییرات لازم را انجام دهید. همچنین از گوشه بالا سمت راست با زدن فلشی که مشخص است می توانید به منوها بروید و برای برگشتن همان فلش را در گوشه سمت راست پایین بزنید.

البته با km player خیلی راحت می توان زبان فیلم را تغییر داد ولی در windows media player نمی دانم چرا نمی شود.

setaroo
20-06-2011, 08:33
سلام دوستان

خواستم بدونم فیلمی با فرمت 720p-scOrp mkv را با چه برنامه ای میشه اجرا کرد ، من با هر برنامه ای از km player گرفته تا sm player سعی کردم باز کنم اما فقط توی km player صدا داره و تصویر نداره ... نمیدونم چرا نمایش نمیده ، تمام فایل های mkv را بدون هیچ مشکلی پخش میشه به جزء این یکی ....وقتی توی لب تاب دوستم امتحان کردم بدون هیبچ مشکلی با همون برنامه پخش میشه ... حتی به avi کانورتش کردم ولی فایده نداشت ...

کسی میتونه به من کمک کنه که چی کار باید بکنم تا مشکلم حل بشه ؟؟

سوال دوم اینکه چطوری توی مدیا پلیر 11 فایل زیرنویس میتونم به فیلم اضافه کنم؟
منتظرم ......

پاسخ به سوال دومتان:
برای تغییر زبان و زیر نویس ، کلیک راست کرده ،گزینه lyrics , captions , subtitles را انتخاب کنید و بعد از آن هم به بخش default بروید و تغییرات لازم را انجام دهید. همچنین از گوشه بالا سمت راست با زدن فلشی که مشخص است می توانید به منوها بروید و برای برگشتن همان فلش را در گوشه سمت راست پایین بزنید.

Royce
20-06-2011, 17:16
آقا این یه جورایی داره صورت مساله رو پاک میکنه

نمیشه برای هر فایلی که میخوای ببینی یه زیرنویس جدید درست کنی که

کسی راه حل بهتری بلد نیست؟

hbm_7052
21-06-2011, 08:16
آقا این یه جورایی داره صورت مساله رو پاک میکنه

نمیشه برای هر فایلی که میخوای ببینی یه زیرنویس جدید درست کنی که

کسی راه حل بهتری بلد نیست؟
نميدونم چرات شركت gom همچين مشكل بزرگي رو حل نميكنه واسه هميشه
بقيه پلير هاي مثل vlc و mkplayer اين مشكل رو ندارن

Royce
21-06-2011, 10:50
شاید کسی بهشون اطلاع رسانی نکرده

hbm_7052
23-06-2011, 10:06
شاید کسی بهشون اطلاع رسانی نکرده

نه خيلي ها بهشون گفتن حتي يه پسره يهودي هم كه همين مشكل رو زبان عبري داشته بهشون گفته همين طور يوزرهاي عرب زبان اما هنوز هيچ اقدامي نكردن !:41:
كسي اگه ميتونه يه ايميل بهشون بزنه و دوباره اين موضوع رو ياد اوري كنه
شايد در ورژنهاي بعدي درستش كنن

Scrat
24-06-2011, 20:45
سلام

چطوری میشه فهمید فیلمی که در هارد ذخیره هست چه کیفیتی داره ؟ ( 720P , Blu-Ray , DVDRip , ..... )

Scrat
09-07-2011, 16:32
خسته نباشید !

DiR3CToR
09-07-2011, 17:52
سلام

چطوری میشه فهمید فیلمی که در هارد ذخیره هست چه کیفیتی داره ؟ ( 720P , Blu-Ray , DVDRip , ..... )

ساده ترین راه راست کلیک روی فایل تصویری و انتخاب گزینه Media Info هست اطلاعاتی که در این برگه هست و اطلاعات خودتون در مورد فرمتها میتونند بهتون کمک کنند برای این مورد

omid-p30
18-07-2011, 16:30
سلام

ویندوز مدیا پلیر 12 روی ویندوز 7 دارم.

سوال مهمتر اینکه چطور مثل خیلی از پلیر های دیگه معین کنیم با زدن کلید های جهت نما، زمان مشخصی رو حین پخش به جلو و یا عقب بره ؟

و دومی اینکه نمایشگر زمان به طور پیش فرض فقط زمان سپری شده رو نشون میده که با یک کلیک روی اون،
زمان کل هم سمت راستش به نمایش در میاد. چطور همین حالت رو به عنوان حالت پیش فرضش قرار بدیم.

ممنون.

ask_bl
19-07-2011, 01:43
سلام

برای اولی برنامه زیر رو دانلود و نصب کنین و مطابق عکس تیک Wmpkeys Plugin رو بزنین و از پایینش Properties رو انتخاب کنین و Fast Forward رو کلیک کنین و کلید جهت سمت راست رو بزنین.

برای دومی هم یک بار روی زمان گذشته کلیک کنین زمان کل رو هم به صورت ثابت نشون میده

omid-p30
19-07-2011, 08:12
سلام

برای اولی برنامه زیر رو دانلود و نصب کنین و مطابق عکس تیک Wmpkeys Plugin رو بزنین و از پایینش Properties رو انتخاب کنین و Fast Forward رو کلیک کنین و کلید جهت سمت راست رو بزنین.

برای دومی هم یک بار روی زمان گذشته کلیک کنین زمان کل رو هم به صورت ثابت نشون میده

ممنون. برای اولی افزونه ای نبود که به جای کلید های ترکیبی فقط با یک کلید این کار رو انجام بده ؟
برای دومی هم منظورم این بود که وقتی یک فایل رو باز میکنیم از ابتدا و در حالت پیش فرض هر دو زمان رو نشون بده و دیگه مجبور به کلیک کردن هر دفعه روی اون نباشیم.

alone_boy
21-07-2011, 12:02
سلام
PowerDVD 11 رو روی ویندوز 7 نصب کردم ولی الان زیرنویس های فارسی رو درست نشون نمیده.حروف در هم ریخته نشون میده
چیکار کنم که درست بشه؟!

MrGee
21-07-2011, 13:17
چه جوری در هم ریخته نشون می ده؟

یه عکس بزار ازش بگیر و اینجا بزار

alone_boy
21-07-2011, 14:08

MrGee
21-07-2011, 17:41
شما این برنامه رو بگیر و نصب کن به احتمال زیاد درست می شه

اگه نشد:

بعد از نصب vobsub و چند فونت از لینک زیر... و قرار دادن cd در کامپیوتر مسیر زیر رو تو کامپیوترتون دنبال کنید.
Start/Control Panel/Clock,Language, and Region
از برگه Location ایران رو انتخاب کنید...
در برگه Keyboards and Language بر روی Change keyboards کلیک کنید...
در قسمت installed services بر روی دکمه add کلیک کنید و از بین زبان ها Persian رو انتخاب کنید... و در آخر روی apply و ok کلیک کنید...

اگه باز نشد این برنامه رو اجرا کن و فایل زیرنویس رو به برنامه درگ کن

Kootlas666
27-07-2011, 22:31
اساتید گرامی ، عرض سلام و ادب
من به تازگی ویندوز 7 نسخه 64 بیتی نصب کرم و ویندوز مدیا پلیرم در اجرای بعضی از فایل های صوتی مشکل داره به صورتی که وقتی فایل رو اجرا می کنم ، هر 2 - 3 ثانیه یه مکث خیلی کوتاه داره و به صورت تیکه تیکه پخش می کنه، در حالی که همون فایل در یک پلیر دیگه سالم پخش می شه.
راهنمایی بفرمایین و در صورت امکان ممنون می شم لینم دانلود Windows Media Player 12 رو هم برام بزارید.
ممنون:11:

foad71
28-07-2011, 19:51
سلام ،،، پسر خیلی حال دادی
یه سوال دیگه
توی vlc زیرنویس فارسیمو مربع مربع نشون میده
میدونی چطوری این مشکل رو میشه حل کرد؟

omid-p30
07-08-2011, 13:11
سلام
من ویندوز مدیا پلیر 12 روی ویندوز 7 دارم.

کل فایل و فولدر های موزیک رو من در یک پوشه کلی به نام Music نگه میدارم.

چطور میتونم یک پلی لیست خودکار از کلیه آهنگ های این پوشه تهیه کنم به طوری که هر تغییری که در این پوشه به وجود میاد به طور خودکار در اون پلی لیست هم اعمال بشه.

در مدیا پلیر 11 یادم میاد که میشد همچین کاری کرد. در 12 نمیدونم چطوری.
یک قسمت Auto playlist هم که دیدم داره ربطی به این موردی که من میخوام فکر کنم نداره.

ممنون.

mbelfy
09-08-2011, 18:08
سلام
من یه سری فایل دارم که پسوندش avi هست که با برنامه media revolution 3.6.3 فقط صداش اجرا میشه و تصویرش نمیاد،میخواستم بدونم باید چه کار کنم تا تصویرش هم باشه،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
با تشکر

Dew Drop
09-08-2011, 22:43
سلام
من یه سری فایل دارم که پسوندش avi هست که با برنامه media revolution 3.6.3 فقط صداش اجرا میشه و تصویرش نمیاد،میخواستم بدونم باید چه کار کنم تا تصویرش هم باشه،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
با تشکر

سلام
کدک نصب کردید؟
از این تاپیک کدک رو نصب کنید,ببینید مشکل حل میشه؟

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack

mbelfy
11-08-2011, 04:53
سلام
ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید،من در مورد کدک اطلاعی ندارم به تاپیکی که گفتید رفتم ولی نمیدونم باید کدام رو دانلود کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ask_bl
11-08-2011, 04:55
سلام
ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید،من در مورد کدک اطلاعی ندارم به تاپیکی که گفتید رفتم ولی نمیدونم باید کدام رو دانلود کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سلام
شما K-Lite Mega Codec Pack 7.60 (آخرین پست) رو دانلود و نصب کنین.

ask_bl
11-08-2011, 05:14
سلام
من ویندوز مدیا پلیر 12 روی ویندوز 7 دارم.

کل فایل و فولدر های موزیک رو من در یک پوشه کلی به نام Music نگه میدارم.

چطور میتونم یک پلی لیست خودکار از کلیه آهنگ های این پوشه تهیه کنم به طوری که هر تغییری که در این پوشه به وجود میاد به طور خودکار در اون پلی لیست هم اعمال بشه.

در مدیا پلیر 11 یادم میاد که میشد همچین کاری کرد. در 12 نمیدونم چطوری.
یک قسمت Auto playlist هم که دیدم داره ربطی به این موردی که من میخوام فکر کنم نداره.

ممنون.
سلام
از قسمت Creat Playlist گزینه Creat Auto Playlist میتونین Playlist رو با آهنگ هایی که به Library اضافه میشن Auto Update کنین برای Auto Update کردن Library هم میتونین این کار رو بکنین:
Organize>Manage Libraries>Add>Add folder

DHAMID
11-08-2011, 16:05
من یه مشکلی با km player پیدا کردم
وقتی میخوام یسری فیما رو با km player باز کنم صدای فیلم میاد ولی تصویرش نمیاد
البته با player های دیگه مشکلی ندارم ولی فقط با km player این مشکل هست
آخرین نسخه K-Lite Mega Codec Pack رو هم نصب کردم ولی مشکل حل نشد
چطوری این مشکلو حل کنم؟

nima sc
14-08-2011, 17:53
خواهشا سریع سریع کمک کنید:
quicktime نصب میشه ولی موقع اجرا این پیغام را میده خواهشا حتما باید اجرا بشه آخه!
Eror 46:Could not load or find the QuickTime ActiveX control.

ask_bl
14-08-2011, 22:18
خواهشا سریع سریع کمک کنید:
quicktime نصب میشه ولی موقع اجرا این پیغام را میده خواهشا حتما باید اجرا بشه آخه!
Eror 46:Could not load or find the QuickTime ActiveX control.
روشی که پایین این صفحه گفته رو تست کنین:

parsa5564
15-08-2011, 10:40
دوستان از بین jetaudio و kmplayer کدوم یکی برای تماشای ویدو های full hd بهتره؟و ایا نیاز به تنضیمات خاصی دارند؟

Ship Storm
15-08-2011, 21:12
دوستان از بین jetaudio و kmplayer کدوم یکی برای تماشای ویدو های full hd بهتره؟و ایا نیاز به تنضیمات خاصی دارند؟

هر دو نرم افزارهای حرفه ای هستند ولی گزینه دوم در این زمینه معروف تر هست البته از K-LITE MEGA CODEC PACK معروف تر نیست
البته رده بندی جهانی نرم افزارهای DVD PLAYER ها یه چیز دیگه میگه:
PowerDVD
WinDVD
BlazeDVD
Zoom Player
CinePlayer
TotalMedia Theatre
DVD X Player
RioDVD Region Free Player
DirectDVD
SuperDVD Player

MrGee
15-08-2011, 22:10
هر دو نرم افزارهای حرفه ای هستند ولی گزینه دوم در این زمینه معروف تر هست البته از K-LITE MEGA CODEC PACK معروف تر نیست
البته رده بندی جهانی نرم افزارهای DVD PLAYER ها یه چیز دیگه میگه:
PowerDVD
WinDVD
BlazeDVD
Zoom Player
CinePlayer
TotalMedia Theatre
DVD X Player
RioDVD Region Free Player
DirectDVD
SuperDVD Player

منبع و دليل لطفا

Ship Storm
15-08-2011, 22:36
منبع و دليل لطفا

2011 Best DVD Player Software Comparisons and Reviews

ehsan_shp
28-08-2011, 18:11
سلام بر دوستان عزیز
مدنیه که نرم افزار kmplayer من وقتی fullscreen می کنم فیلم ها را بریده بریده قاتی پاتی کند و اینجوریا پخش میکنه
ورششن های دیگشم نصب و پاک کردم فرقی نکرد
K-Lite Mega Codec Pack را هم نصب کردم اما درست نشد.مشکل از کجاست؟چیکارش کنم؟
برنامه Daum PotPlayer را نصب کردم اما بدیش اینه نمیشه همزمان دو تا زیرنویس داشت مثل kmplayer!
ممنون

Lamanta
28-08-2011, 18:24
سلام من K-lite mega codec 7.6 رو نصب کردم وقتی میخوام با مدیا پلیر کلاسیکش چیزی ببینم صفحش سیاه میشه و ققط صدا داره
درست میشه ؟ چیکارش کنم ؟>

roshanaeedeh
29-08-2011, 11:06
سلام خدمت تمام دوستان عزیز - لصفا منو راهنمایی کنید -

چند وقته ویندوز مدیا پلیر من که ورژن 11 هست باز نمیشه و هر وقت که میخوام با اون یک فایل صوتی رو گوش بدم مدام ارور میاد که : server execution failed .

1-مشکل از چیه؟

2-لطفا لینک مستقیم و آخرین ورژن ویندوز مدیاپلیر ویندوز 7 رو برام بزارید(لطفا لینک از سایت های خارجی نباشه که خودم همه رو گشتم و قابل دانلود نبودن).

3-من هرچی تو برنامه Your Unistaller! Pro 2012 گشتم ویندوز مدیا پلیر رو پیدا نکردم که Unistall کنم-لطفا یاد بدین چجوری ویندوز مدیا پلیر در ویندوز 7 چجوری Unistall میشه.

لطفا کمکم کنید چون خیلی با ویندوز مدیا پلیر کار دارم.

ممنونم دوستان

منتظرم...

Dew Drop
29-08-2011, 11:38
سلام
اول برای حل مشکلتون این کار رو انجام بدید ببینید درست میشه؟!
تو search بنویسید services بازش کنید اونجا گزینه windows media player network sharing رو پیدا کنید و روش دوبار کلیک کنید تو پنجره ای که براتون باز میشه stop رو بزنید و apply کنید و ok.
این ادرس %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player رو تو نوار ادرس windows explorer تون قرار بدید بعد تمام فایل هایی که اینجا هستن رو cut کنید و جای دیگه ای paste کنید.
این کار رو هم انجام بدید. cmd رو با run as administrator باز کنید و این عبارت رو توش paste کنید.
net localgroup "Administrators" "NT Authority\Local Service" /add
بعد enter رو بزنید و ریستارت کنید.
برای حذف windows media player هم که بهتره این کار رو انجام ندید!!! چون بسیاری از مواقع کاربران نتونستن حذفش کنند و درنتیجه نصب دوباره اش هم امکانپذیر نیست ولی اگه خواستین من یا دوستان دیگه روشش رو میگیم.

roshanaeedeh
29-08-2011, 12:10
سلام
اول برای حل مشکلتون این کار رو انجام بدید ببینید درست میشه؟!
تو search بنویسید services بازش کنید اونجا گزینه windows media player network sharing رو پیدا کنید و روش دوبار کلیک کنید تو پنجره ای که براتون باز میشه stop رو بزنید و apply کنید و ok.
این ادرس %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player رو تو نوار ادرس windows explorer تون قرار بدید بعد تمام فایل هایی که اینجا هستن رو cut کنید و جای دیگه ای paste کنید.
این کار رو هم انجام بدید. cmd رو با run as administrator باز کنید و این عبارت رو توش paste کنید.
net localgroup "Administrators" "NT Authority\Local Service" /add
بعد enter رو بزنید و ریستارت کنید.
برای حذف windows media player هم که بهتره این کار رو انجام ندید!!! چون بسیاری از مواقع کاربران نتونستن حذفش کنند و درنتیجه نصب دوباره اش هم امکانپذیر نیست ولی اگه خواستین من یا دوستان دیگه روشش رو میگیم.

داداش از جوابگویی سریعت ممنونم-من این کاهایی که شما گفتی رو انجام دادم بازم درست نشد.بازم همون ارور قبلی میومد - من به این آدرس USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player و محتویات پوشه Media Player رو Cut کردم و تو پوشه Microsft یه فولدر جدید به نام Windows Media Player باز کردم و محتویات پوشه قبلی رو اونجا Paste کردم و... کارهایی که بعدش گفتین رو انجام دادم و سیستممو ریستارت کردم اما مدیا پلیر باز نشد.

اگه واقعا دیگه راهی نیست دوستان یاد بدین که چجوری مدیا پلیر رو تو ویندوز 7 کامل پاک کنم - و لطفا لینک دانلود آخرین ورژن ویندوز مدیا پلیر ویندوز 7 رو برام بزارین-لینک مستقیم و سالم و ترتمیز باشه ممنون میشم.

باتشکر

منتظرم...

ask_bl
29-08-2011, 13:48
از چه فایروالی استفاده میکنین؟
فایروال رو غیر فعال کنین ببینین اجرا میشه؟

ask_bl
29-08-2011, 13:57
برای پاک کردن:
توی Run بنویسین :
optionalfeatures.exe
و از قسمت Media Features تیک Windows Media Player رو بردارین و Restart کنین.

roshanaeedeh
29-08-2011, 14:10
برای پاک کردن:
توی Run بنویسین :
optionalfeatures.exe
و از قسمت Media Features تیک Windows Media Player رو بردارین و Restart کنین.

داداش دستت درد نکنه - پاکش کردم

لطفا لینک دانلود آخرین ورژن ویندوز مدیا پلیر ویندوز 7 رو برام بزارین-لینک مستقیم و سالم و ترتمیز باشه ممنون میشم.

ask_bl
29-08-2011, 14:29
داداش دستت درد نکنه - پاکش کردم

لطفا لینک دانلود آخرین ورژن ویندوز مدیا پلیر ویندوز 7 رو برام بزارین-لینک مستقیم و سالم و ترتمیز باشه ممنون میشم.
به احتمال زیاد ورژن ویندوزتون قدیمیه! و RC هست بهتره آپگرید کنین
لینک دانلود مستقل برای ورژن 12 نداره!
آخرین ورژن برای دانلود 11 هست!
اما با آپدیت ویندوز میتونین به آخرین ورژن آپدیت کنین
یا از یه دی وی دی ویندوز دیگه فایل نصب مدیا پلیر رو بکشین بیرون:

بعد از اینکه DVD ویندوز رو باز کردیم فولدر source رو بین پوشه های داخل DVD باز می کنیم بعد روی فایل install.wim کلیک راست کرده و از منوی zip_7 گزینه open archive رو انتخاب می کنیم.تو صفحه جدیدی که باز میشه فایلهای اصلی ویندوز از جمله dll,.exe,Fonts,media player,ie.,... نمایش داده میشه که باکپی یا انتقال اونها در صورت لزوم به پوشه مورد نظر در درایوی که ویندوز رو نصب کردیم می تونیم راهی برای تعمیر یا ترمیم فایلهای ویندوز داشته باشیم که گاهی با معیوب شدن این فایلها مجبور میشیم که در صورت نبودن ریستور یا حتی با repair ویندوز ,ویندوز رو دوباره نصب کنیم.
نوشته شده توسط _sharifdorsa عزیز
و نصبش کنین

Dew Drop
29-08-2011, 22:46
البته برای نصب دوباره اش می تونید بعد از ریستارت, دی وی دی ویندوز رو بزارید و
تو search قسمت استارت بنویسید turn windows feature on or off
و تیک Media player رو بزارین و Ok کنید.

roshanaeedeh
30-08-2011, 13:35
آقا از راهنمایی تون ممنون - نوکر همتونم - من کلا بی خیال ویندوز مدیا پلیر شدم چون از اون بهتر خیلی هست مثل: KMplayer - Media payer Cassic - Winmap - Power DVD - و...

فقط یه سوال دیگه:یکی از رفقا نوشته بود که ویندوز شما قدیمیه و RC هست.من هر بیست روز یه بار ویندوزم آپدیت میکنم از طریق خود ویندوز و فکر کنمآخرین ورژن باشه-ضمنا سریس پک 1 هست - حالا باید از کجا بدونم rc هست یا نه؟ اصلا rc یعنی چی؟

ask_bl
30-08-2011, 16:30
آقا از راهنمایی تون ممنون - نوکر همتونم - من کلا بی خیال ویندوز مدیا پلیر شدم چون از اون بهتر خیلی هست مثل: KMplayer - Media payer Cassic - Winmap - Power DVD - و...

فقط یه سوال دیگه:یکی از رفقا نوشته بود که ویندوز شما قدیمیه و RC هست.من هر بیست روز یه بار ویندوزم آپدیت میکنم از طریق خود ویندوز و فکر کنمآخرین ورژن باشه-ضمنا سریس پک 1 هست - حالا باید از کجا بدونم rc هست یا نه؟ اصلا rc یعنی چی؟
توی قسمت سرچ استارت بنویسین winver و انتخابش کنین، از اونجا میتونین ببینین

Mahziar-7
31-08-2011, 21:35
یکی از دوستام یه دی وی دی فیلم خریده بود. من فیلمو ریختم رو لپ تاپم و با kmplayer اجراش کردم و زیرنویسشم فارسی و نسبتا هماهنگ بود. ولی ظاهرا زیرنویس تو سیستم اون فارسی نبوده. جای زیرنویس فارسی یه مشت کد نامفهوم می بینه. مشکل کجا میتونه باشه؟

Dew Drop
01-09-2011, 08:07
یکی از دوستام یه دی وی دی فیلم خریده بود. من فیلمو ریختم رو لپ تاپم و با kmplayer اجراش کردم و زیرنویسشم فارسی و نسبتا هماهنگ بود. ولی ظاهرا زیرنویس تو سیستم اون فارسی نبوده. جای زیرنویس فارسی یه مشت کد نامفهوم می بینه. مشکل کجا میتونه باشه؟

تو control panel,تو قسمت clock,language
اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location
کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

h_kh_1367
03-09-2011, 09:26
چطور میشه تو نرم افزار klitecodec - mpc زیرنویس رو هماهنگ کرد ؟؟

Ghaioom
03-09-2011, 10:11
چطور میشه تو نرم افزار klitecodec - mpc زیرنویس رو هماهنگ کرد ؟؟
با این فکر کنم نمیشه ولی با km player راحت میشه. دکمه های [ ] اینکارو میکنه.

احمد1379
09-09-2011, 21:26
با درود به دوستان گرامی
من از gom player استفاده میکنم هنگامی که فایلهای ts یا m2ts را پخش میکنم هنگامی که چند ثانیه یا چند دقیقه میزنم بره جلو (با کیبرد یا موس ) تصویر یه چند ثانیه ای فریز میشه در حدود 1 تا 5 ثانیه و سپس شروع به پخش میکنه میخواستم بدونم دوستان راهکاری برای این مشکل هست بشه درستش کرد
با سپاس

Setareh 2006
21-09-2011, 15:02
لطفا بگبن بهترین برنامه برای پخش فایل های FLV برای ویندوز 7 چیست ؟

ask_bl
21-09-2011, 19:19
لطفا بگبن بهترین برنامه برای پخش فایل های FLV برای ویندوز 7 چیست ؟
GOM Player

Setareh 2006
21-09-2011, 19:53
GOM Player
مرسی . هرچی می گردم لینک جدیدترین ورژن اش رو پیدا نمی کنم .

Ship Storm
21-09-2011, 20:06

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]GOM Player | پخش کننده چند رسانه ای قدرتمند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ask_bl
21-09-2011, 20:06

GOM Player 2.1.33.5071

Sayam
25-09-2011, 11:52
درود ...

توی vlc ، موقعیکه فیلم میبینم چجوری میشه صدا رو ضبط کنم؟

Masоud
25-09-2011, 14:54
با این فکر کنم نمیشه ولی با km player راحت میشه. دکمه های [ ] اینکارو میکنه.

سلام

با اولی هم میشه قیوم جان.

درود ...

توی vlc ، موقعیکه فیلم میبینم چجوری میشه صدا رو ضبط کنم؟

متأسفانه با این نرم افزار زیاد کار نکردم و اطلاعی ندارم.

K.N.I.G.H.T
26-09-2011, 16:03
با KMPlayer تو اجرای بعضی از ویدئو ها مشکل دارم
صدا خش خش میکنه

golmohammadi
27-09-2011, 14:39
سلام
advanced tag editor را در ویندوز میدیاپلیر سون نمیتونم پیدا کنم
برای گذاشتن عکس رو اهنگ
در ورژنهای قبلی میدیاپلیر راحت بود
اینو از کجا پیدا کنم ؟
در واقع لایبرری یافت نمیشه

Ghaioom
28-09-2011, 12:01
سلام
advanced tag editor را در ویندوز میدیاپلیر سون نمیتونم پیدا کنم
برای گذاشتن عکس رو اهنگ
در ورژنهای قبلی میدیاپلیر راحت بود
اینو از کجا پیدا کنم ؟
در واقع لایبرری یافت نمیشه
اینجا هست برو حالشو ببر. :31::10:
تغییر مشخصات اصلی فایل‌های چند رسانه‌ای با Windows Media Player

K.N.I.G.H.T
28-09-2011, 14:09
با KMPlayer تو اجرای بعضی از ویدئو ها مشکل دارم
صدا خش خش میکنه
کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟
خواهشا راهنمایی کنید

hamid_diablo
28-09-2011, 14:24
سلام

بعضی از فایلهای mp3حاوی عکسه که تو برنامه مدیا پلیر نشون داده میشه ومیخواستم بدونم این عکسها رو میشه تغییر یا حذف کرد؟

Ship Storm
28-09-2011, 19:35
سلام

بعضی از فایلهای mp3حاوی عکسه که تو برنامه مدیا پلیر نشون داده میشه ومیخواستم بدونم این عکسها رو میشه تغییر یا حذف کرد؟

از نرم افزار MP3TAG استفاده کنید
لینک دانلود از سایت زیر قابل دسترسی هست

اگر هم به زبان انگلیسی کمی تسلط داشته باشید توضیحات تکمیلی هم در لینک زیر داده شده

Ghaioom
29-09-2011, 11:28
سلام

من در بالا یه لینک دادم برو توش آموزش هست.

afshin b
08-10-2011, 12:57
سلام
من روی ویندوز 7 پاور دی وی دی داشتم. آن اینستالش کردم که ورژن جدیدش رو نصب کنم. حالا که میخوام نصبش کنم میگه یه ورژن دیگه از برنامه نصب هست که اول باید پاکش کنین، منم YES رو میزنم که پاک کنه، هر چند ثانیه روی تسکبار یه پنجره ای میاد برای آن اینستال ولی باز نمیشه. این قضیه همینطور ادامه داره تا اینکه مجبور به ری استارت میشم.
انگار کامل آن اینستال نشده.
به نظر شما باید چیکار کتم؟

Ghaioom
08-10-2011, 20:25
سلام
من روی ویندوز 7 پاور دی وی دی داشتم. آن اینستالش کردم که ورژن جدیدش رو نصب کنم. حالا که میخوام نصبش کنم میگه یه ورژن دیگه از برنامه نصب هست که اول باید پاکش کنین، منم YES رو میزنم که پاک کنه، هر چند ثانیه روی تسکبار یه پنجره ای میاد برای آن اینستال ولی باز نمیشه. این قضیه همینطور ادامه داره تا اینکه مجبور به ری استارت میشم.
انگار کامل آن اینستال نشده.
به نظر شما باید چیکار کتم؟
از برنامه your uninstaller یا ccleaner استفاده کن شاید بتونی پاک کنی.

kheyar
10-10-2011, 22:24
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم اونم اینه که وقتی میخوام یک فیلم پخش کنم صدا میاد ولی از تصویر خبری نیست چکار کنم تا درست بشه
ویندوز 7 و مدیا پلیر 12 هست آخرین آپدیت

Masоud
20-10-2011, 18:25
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم اونم اینه که وقتی میخوام یک فیلم پخش کنم صدا میاد ولی از تصویر خبری نیست چکار کنم تا درست بشه
ویندوز 7 و مدیا پلیر 12 هست آخرین آپدیت
سلام

پلیرهای دیگه رو هم تست کنید.

نرم افزار K Lite Codec Pack 7.8 رو نصب کنید.

و اگر باز هم مشکل وجود داشت :

درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.

Sayam
23-10-2011, 23:47
سلام

در kmplayer برای بعضی از فیلم ها این ارور رو میده ، :13:

عکس:

یعنی چی؟
فکر کنم یعنی از فرمت avi پشتیبانی نمیکنه، آره؟
kmplayer که از این سوسول بازی ها نداشت که ... :31:

+

ممنون از جوابتون. :40:

Erfan.B
26-10-2011, 18:35
سلام

در kmplayer برای بعضی از فیلم ها این ارور رو میده ، :13:

عکس:

یعنی چی؟
فکر کنم یعنی از فرمت avi پشتیبانی نمیکنه، آره؟
kmplayer که از این سوسول بازی ها نداشت که ... :31:

+

ممنون از جوابتون. :40:
دوست من متأسفانه عکسی رو که آپلور کردید باز نمی شه. مجدد عکس رو آپبود کنید.
موفق باشی:11:

Sayam
26-10-2011, 18:46
دوست من متأسفانه عکسی رو که آپلود کردید باز نمی شه. مجدد عکس رو آپلود کنید.

راستی بگین میشه کاری کرد که همه ی تنظیمات برگرده به حالت اول ؟

Erfan.B
26-10-2011, 19:09

دوست من شما با نصب این کدک باید مشکلتون حل بشه :

اگه باز هم مشکل پابرجا بود با SPLAYER و یا WMPLAYER CLASSIC فایلتون رو باز کنید اگه باز هم مشکل پابرجا بود به احتمال زیاد مشکل از فایل هست.
الان KMPLAYER نصب ندارم ولی فکر کنم تو OPTIONS یه جا RESET DEFAULT داشت.
موفق باشی دوست من:11:

mojtaba182003
01-11-2011, 16:36
موقع پخش آهنگ و ویدیو صدا خش خش داره

Erfan.B
03-11-2011, 02:35
موقع پخش آهنگ و ویدیو صدا خش خش داره
دوست من شما اسپیکرت رو چک کن ، سیم های اسپیکر و سیم خروجی کارت صدا رو چک کن.
کدک ها رو نصب کن.
ممکنه یه برنامه ای (ویروس) پراسس سنگینی رو سی پی یو اعمال می کنه و همین مورد باعث خش خش دار شدن صدا می شه. از تسک منیجر این مورد رو چک کن.
موفق باشی:11:

savoz
23-11-2011, 23:24
سلام عزیزان خسته نباشین
من کار با مدیاپلیر را یاد ندارم و علاقه دارم کامل یاد بگیرم .خوشحال میشم آموزششو بزارین

savoz
24-11-2011, 09:06
سلام دوست عزيز.
متاسفانه شما نخواهيد توانست اين فايل را مشاهده نماييد. فايلهاي Windows Media ( شامل WMA و WMV ) داراي قابليتي ميباشند كه كاربري كه آنها را ايجاد ميكند ميتواند براي حفظ قانون كپي رايت براي آنها License بگذارد. در اين حالت فقط او ميتواند آن فايل را در سيستم خودش مشاهده نمايد و جالب است بدانيد تنها در همان ويندوز ميتواند از آنها استفاده نمايد ( در حالتي كه فايل License را بر روي سيستم خودش ايجاد كرده باشد ) مگر آنكه از License خود يك نسخه پشتيبان تهيه نمايد.
براي بررسي موضوع و درك آن ميتوانيد در برنامه Windows Media Player وارد قسمت زير شويد :
Tools--> Options--> Rip Music
اگر گزينه Windows Media Audio را انتخاب نماييد گزينه در زير آن تحت عنوان Copy Protect Music ظاهر ميشود كه دقيقا همين كار را انجام ميدهد. در مورد فايلهاي ويديويي WMV نيز به همين شكل است ( البته در برنامه هاي ديگر كه كار تبديل فايلهاي ويديويي به WMV را انجام ميدهند ) . در همان قسمت Tools گزينه اي تحت عنوان Manage Licenses وجود دارد كه براي تهيه نسخه پشتيبان از License برنامه ميباشد.
اگر شما فايلي را با حالت Copy Protect ايجاد نماييد و سپس از License خود نسخه پشتيبان نداشته باشيد ، پس از نصب مجدد ويندوز ديگر به هيچ وجه نخواهيد توانست از آن استفاده كنيد ( با وجود اينكه حجم آن در حالت طبيعي ميباشد و همه چيز گوياي اين است كه فايل بايد اجرا شود ! ) .
در مورد فايل شما نيز بايد فايل License را در سيستم فردي كه فايل را ايجاد كرده جستجو نماييد ( و نه در سايت مايكروسافت ) !!! جستجو در سايت مايكروسافت تنها شما را راهنمايي ميكند كه وظيفه اين License چيست.
شاد و پيروز و موفق باشيد.
شلام شما که این قدر می دونیر آموزش کار با این برنامه رو هم بزارین دیگه

savoz
24-11-2011, 09:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

این نرم افزار یه نرم افزار ساده به نظر می یاد در حالی که خیلی پیچیده است .من هم دنبال جواب این سوال می گردم و خیلی دنبال Defaultگشتم پیدا نکردم دوستان اگه می دونین راهنمایی کنین

savoz
24-11-2011, 19:54
سلام خسته نباشید من کار با این نرم افزار رو بلد نیستم خیلی علاقه دارم کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم ممنون میشم آموزششو بزارین

K.N.I.G.H.T
11-12-2011, 14:02
دوستان نظرتون درباره پلیر Splash Pro EX چیه؟

MaySam.M
21-12-2011, 19:31
سلام

چرا در ویندوز مدیا پلیر 12 استایل now playing نداره؟ قبلا توی نسخه 11 خیلی زیبا بود و الان توی نسخه ی جدید خیلی کلاسیک و زشت شده!!

چه کار کنیم نسخه ی 12 هم مثل نسخه های قبلی بشه؟

asgar aga
20-01-2012, 12:43
سلام خسته نباشيد
من وقتي K-Lite Codec Pack نصب ميكنم اين error ميده
runtime error
r6002
floating point support not loaded

kambiz_mbi
09-02-2012, 14:07
سلام کسی player سراغ داره که صدم ثانیه ویدیو رو نشون بده؟

Ship Storm
09-02-2012, 15:25
سلام خسته نباشيد
من وقتي K-Lite Codec Pack نصب ميكنم اين error ميده
runtime error
r6002
floating point support not loaded

سلام
سیستم شما ویروسی هست و مشکل از ویروس میباشد

alex_pk
10-02-2012, 10:53
سلام
یه مشکلی با برنامه PowerDVD.12.0.1312.54.Ultra دارم
هیچ فایل بلو ری رو پخش نمیکنه و میگه
this version of powerdvd does not support blu-ray playback
و در اخر میگه باید Upgrade کنم برنامه رو به PowerDVD 12 Ultra !

مگه همین ورژن ساپورت نمیکنه بلو ری رو؟ منم همون ورژنی که پیشنهاد میکنه رو دارم!
و اینکه تبدیل به سه بعدیش ، کارامد هست؟ چون من مانیتورم سه بعدی نیست ولی انگار این Simulate میکنه.
ارزش داره برم براش یه عینک بگیرم؟

ŞHÍЯÍŃ
01-04-2012, 00:03
سلام

وقتی میخوام با km زیر نویس بیارم زیر نویس رو چپر چولاغ :31:خرچنگ قوباغه میاره:31:
ولی با vlc خوب میاد.....

Ghaioom
01-04-2012, 14:14
سلام

وقتی میخوام با km زیر نویس بیارم زیر نویس رو چپر چولاغ :31:خرچنگ قوباغه میاره:31:
ولی با vlc خوب میاد.....
این سوال بود یا جواب؟! :31:

جدا از شوخی.
شما یه نسخه دیگه از km رو نصب کن. اگه آخرین نسخه نیست از آخرین نسخه استفاده کن ببین درست میشه؟.

amir.7
14-04-2012, 22:49
سلام

یه DVD دارم که قبلا با نصب K-Lite_Mega_Codec_Pack روی سیستم با مدیا پلیر میتونستم اونو نگاه کنم اما حالا نمیتونم

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ، با تشکر

raha1989
25-04-2012, 17:14
سلام من يه سوال دارم من يه فيلم دارم كه پسوندش mkv هستش با km player كه بازش ميكنم
صحنه به صحنه نشونش ميده و تاريك البته تو كامپيوتر دوستم اينطور نيس ميخواستم بدونم اين مشكل از حجم فيلم هستش كه كامپيوتر من نميتونه اجرا كنه و اينكه اگه با اين نرم افزار كه گشما اينجا گذاشتين اون به فرمت ديگه اي تغيير بدم امكان درست شدنش و اجراش تو كامپيوترم وجود داره يا نه.خيلي ممنون ميشم اگه كسي جواب بده:40:

Ghaioom
25-04-2012, 23:22
سلام

یه DVD دارم که قبلا با نصب K-Lite_Mega_Codec_Pack روی سیستم با مدیا پلیر میتونستم اونو نگاه کنم اما حالا نمیتونم

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ، با تشکر
دوباره نصبش کنید.

سلام من يه سوال دارم من يه فيلم دارم كه پسوندش mkv هستش با km player كه بازش ميكنم
صحنه به صحنه نشونش ميده و تاريك البته تو كامپيوتر دوستم اينطور نيس ميخواستم بدونم اين مشكل از حجم فيلم هستش كه كامپيوتر من نميتونه اجرا كنه و اينكه اگه با اين نرم افزار كه گشما اينجا گذاشتين اون به فرمت ديگه اي تغيير بدم امكان درست شدنش و اجراش تو كامپيوترم وجود داره يا نه.خيلي ممنون ميشم اگه كسي جواب بده:40:
از یه پلیر دیگه مثلاً k-lite codec استفاده کنید.

شایدم از ویندوز هست.

raha1989
26-04-2012, 22:34
دوباره نصبش کنید.

از یه پلیر دیگه مثلاً k-lite codec استفاده کنید.

شایدم از ویندوز هست.

ممنون مشكل تا حد زيادي حل شد ولي بازم صحنه ها رو با تاخير نشون ميده ..من اون فيلمارو ميخوام ببينممممم:41:
اگه فرمتشو عوض كنم avi فكر ميكنين درست بشه؟

Ghaioom
27-04-2012, 09:02
ممنون مشكل تا حد زيادي حل شد ولي بازم صحنه ها رو با تاخير نشون ميده ..من اون فيلمارو ميخوام ببينممممم:41:
اگه فرمتشو عوض كنم avi فكر ميكنين درست بشه؟
میتونید تست کنید. تبدیل کنیدش.

با vlc player هم تست کنید ببینید چطوری میشه.

در ضمن شاید مشکل از گرافیک باشه.
گرافیک سیستم چنده؟

raha1989
27-04-2012, 12:16
میتونید تست کنید. تبدیل کنیدش.

با vlc player هم تست کنید ببینید چطوری میشه.

در ضمن شاید مشکل از گرافیک باشه.
گرافیک سیستم چنده؟

باشه تست ميكنم.گرافيك سيستم256 gforce
ممنون

CYRUS-72
27-04-2012, 15:17
با سلام ببخشید مدیا پلیر قابلیت زیرنویس داره؟؟

joibari2
28-04-2012, 15:30
سلام یه مدتیه که یه فایل که حجمش زیاده با kmplayer باز میکنم کند اجرا میشه ولی با مدیا پلیر خوب اجرا میشه مشکل کجاست؟

Ghaioom
28-04-2012, 19:16
باشه تست ميكنم.گرافيك سيستم256 gforce
ممنون
گراف که یکم پایین ولی فک کنم باید اجرا بشه.

با سلام ببخشید مدیا پلیر قابلیت زیرنویس داره؟؟
آره. اسم زیرنویس رو هماهنگ با فیلم کن و با مدیاپلیر باز کن.

arash_7
01-05-2012, 23:13
kmplayer وورژن 3.2 رو دانلود كردم از سايت دانلودها فايلهايي كه پسوند 3gp دارن بدون صدا پخش ميكنه تنظيمات هم رفتم left rith هم تست كردم فرقي نكرد مشكل عجيب اينكه ورژن قبلش صدا داشت اما تصوير سياه نشون ميداد در صورتي قبلا همون كليپ با صدا تصوير خوب با ورژن قبلي نشون ميداد

ask_bl
03-05-2012, 17:37
شاید جواب مناسبی نباشه
ولی پیشنهاد میکنم L-Lite Mega Codec Pack رو نصب کنین.

black_p30
03-05-2012, 17:52
فک کنم مشکل از اون فایل 3gp تون باشه...

joibari2
03-05-2012, 19:47
سلام یه مدتیه که یه فایل که حجمش زیاده با kmplayer باز میکنم کند اجرا میشه ولی با مدیا پلیر خوب اجرا میشه مشکل کجاست؟
کسی نمیدونه مشکل چیه؟

arash_7
04-05-2012, 09:39
شاید جواب مناسبی نباشه
ولی پیشنهاد میکنم L-Lite Mega Codec Pack رو نصب کنین.توضيح بيشتري ميدين لينك دانلود و آيا اين خودش پلير هست يا كد ميريزه...؟

فک کنم مشکل از اون فایل 3gp تون باشه...نه كل فايلهاي 3gp رو كه قبلا با ورژن قبلي با صدا باز ميكرد الا همون فايلها بدون صدا شدن ولي فايلهاي كه قبلا ارور ميداد باز نميكرد با ابن ورژن جديد باز ميشن

ask_bl
04-05-2012, 14:45
توضيح بيشتري ميدين لينك دانلود و آيا اين خودش پلير هست يا كد ميريزه...؟
K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir ahs
18-05-2012, 14:47
سلام
دو تا مشکل داره مدیا پلیرم ویندوزم
1-فقط اسم آهنگ ها رو وارد می کنه طول آهنگ رو وارد نمیکنه به خاطر همین نمیشه زد جلو آهنگ رو
2-بعضی آهنگ ها هم موقع پخش قطع و وصلی داره یعنی تیکه تیکه پخش میکنه
ورژن هم 12 هست
ممنون راهنمایی کنید

Majid_4553
26-05-2012, 14:46
سلام
من kmp ورژن 3.2.0.19 رو گرفتم اما فایلهای 3gp و بعضی از mp4 ها صداشون رو پخش نمیکنه. مشکل چیه؟ ورژنهای قبلی درست کار میکرد.

Mohsen.Sh_PC
03-06-2012, 19:06
سلام دوستان
یک سوال داشتم.
همونطور که میدونید در نسخه جدید KM امکان پخش فیلم های 3D قرار داده شده. حالا من میخواستم بدونم آیا این قابلیت باعث تبدیل فیلم های دو بعدی به سه بعدی میشه؟ به عبارت دیگه میشه با عینک سه بعدی فیلم های دو بعدی رو سه بعدی دید.
متشکر:11:

Ship Storm
05-06-2012, 16:50
سلام دوستان
یک سوال داشتم.
همونطور که میدونید در نسخه جدید KM امکان پخش فیلم های 3D قرار داده شده. حالا من میخواستم بدونم آیا این قابلیت باعث تبدیل فیلم های دو بعدی به سه بعدی میشه؟ به عبارت دیگه میشه با عینک سه بعدی فیلم های دو بعدی رو سه بعدی دید.
متشکر:11:

نخیر نمیشه و اون فیلم اینطور ساخته شده و الا فیلمی مثل تایتانیک نیاز نبود نسخه 3 بعدیش مجدد ساخته بشه

bigman
05-06-2012, 16:54
من یه ویدیو با فرمت vob را ریکاوری کردم با هیچ پلیری پخش نمیکنه !!!!!!!!!!

یه نرم افزار قوی برای پخش فیلمهای آسیب دیده معرفی کنید

مرسی

emadpumad
05-06-2012, 17:01
سلام
من kmp ورژن 3.2.0.19 رو گرفتم اما فایلهای 3gp و بعضی از mp4 ها صداشون رو پخش نمیکنه. مشکل چیه؟ ورژنهای قبلی درست کار میکرد.
متاسفانه این نسخه جدید با بعضی از 3gp,mp4 ها مشکل داره و باید منتظر ریلیز شدن آپدیت دیگه باشید یا اینکه نسخه قبلی رو فعلا نصب کنید

worldclass
20-06-2012, 13:37
سلام
برای رفع مشکل خرچنگ غورباغه بودن زیرنویس چه فونتی رو انتخاب کنم؟

sayeter
20-06-2012, 13:55
km رو باز کنید و بعد کلید F2 رو بزنید.
توی قسمت subtitle processing روی گزینه ی font style کلیک کنید و بعد زبان زیرنویس رو به Arabic تغییر بدید.

Ali_Haunted
29-06-2012, 01:21
سلام
چند روز قبل روی سیستمم ویندوز 7 نسب کردم.
ولی بعد متوجه شدم که آهنگ ها در مدیا پلیر به صورت تیکه تیکه پخش میشه.
من متوجه شدم که فقط آهنگ هایی که کیفیت اونها 128 هستش این مشکل رو داره و فقط در مدیا پلیر اینطوری میشه یعنی فایل های 128 در برنامه های دیگه درست اجرا میشه.
دلیل اینکه در مدیا پلیر این مشکل هست چیه و چه کار باید کرد؟
(ممنون)

peyman_nn
03-07-2012, 17:36
سلام
من نرم افزار km نسخه 3.2.0.19 رو نصب کردم روی لب تاپ ، قبلا نصب بود بدون مشکل
ویندوز عوض کردم و km رو دوباره نصب کردم .
مراحل نصب تموم میشه ، در اخر وقتی میخای یک فایل با هر فرمتی رو پخش کنی در یک پنجره ارور میده که
member not found
نرم افزار میاد ولی هیچی رو پخش نمیکنه ، دلیلش چیه ؟؟؟؟
ممنون میشم

Silent TR
10-07-2012, 15:55
دوستان هر موقع دارم یک فیلمی چیزی میبینم آخرش که تموم میشه همیشه این ارور میاد ::

access violation at address 053d5278. write of address 053d5278
مشکل چیه و چطوری میشه رفعش کرد ؟

ask_bl
12-07-2012, 08:40
شما نرم افزار GunZ استفاده میکنین؟

Silent TR
12-07-2012, 15:57
شما نرم افزار GunZ استفاده میکنین؟

نه دوست عزیز !

javad2656
12-07-2012, 18:49
با سلام.آخرين ورژن direx رو نصب كن ببين درست ميشه..

starn
13-07-2012, 11:56
دوستان یک سوالی داشتم بنده از K-Lite_Codec_Pack_860_Mega لشتافده میکردم و هیچ مشکلی نداشتم دیروز ورژن جدید یعنی K-Lite_Codec_Pack_902_Mega رو دانلود و نصب کردم که دید م 92 مگابات فصا اشغال کرد که نسخه ی 8.6 فقط 58 مگابایت فضا اشعال میکرد یا داخل 60 بود دقیقا یادم نیست
با توجه به این که حجم بیشتری نسخه ی جدید گرفته ولی من که متوجه ی هیچ تعییری نشدم حد اقال تا الان
و مشکلی که این نسخهی جدید برام به وجود اورد اینه که زیرنویس های رو یکم مات و کردتر میکنه ودر حال پخش فیلم ولی نسخه ی قبلی 8.6 اینجور نبود
من یک عکس براتون میرام خودتون ببینید متوجه میشید
ممنون میم راهنمایی کنید چطور میکتونم توی این نسخهی جدید هم زیرنویس ها رو شفاف کنم
باتشکر

lotin
06-08-2012, 13:06
با سلام خدمت دوستان گرامی.من تا دیشب داشتم مثل همیشه سریال با مدیا پلیر و km میدیدم امروز صبح که بلند شدم km فیلمارو پخش میکنه اما صدا نداره.مدیا پلیر که اصلا هیچی نشون نمیده.تو تایپیک خیلی گشتم کسی مشکل منو نداشت.الان همه چی پخش میشه اما بدون صدا.باید بگم که ویندوزم صداش سالمه و فیلم هم راحت و با صدا میتونم از اینترنت ببینم ولی نمیدونم چرا پلیرهام قاطی کردن.همه تنظیماتشونم دیفالت کردم ولی درست نشد.لطفا کمکم کنین

Dew Drop
09-08-2012, 11:18
با سلام خدمت دوستان گرامی.من تا دیشب داشتم مثل همیشه سریال با مدیا پلیر و km میدیدم امروز صبح که بلند شدم km فیلمارو پخش میکنه اما صدا نداره.مدیا پلیر که اصلا هیچی نشون نمیده.تو تایپیک خیلی گشتم کسی مشکل منو نداشت.الان همه چی پخش میشه اما بدون صدا.باید بگم که ویندوزم صداش سالمه و فیلم هم راحت و با صدا میتونم از اینترنت ببینم ولی نمیدونم چرا پلیرهام قاطی کردن.همه تنظیماتشونم دیفالت کردم ولی درست نشد.لطفا کمکم کنین

سلام
نسخه جدید

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو نصب کنید,به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

hamids68
14-08-2012, 15:12
سلام

یه فیلمو که می خوام ببینم باز نمیشه و این پیغام ارور رو میده
no combination of filters could be found to render
the stream.error num:80040218

مشکل چیه ؟ نرم افزار km player نسخه آخرشو دارم..

wasted
15-08-2012, 13:03
سلام

یه فیلمو که می خوام ببینم باز نمیشه و این پیغام ارور رو میده
no combination of filters could be found to render
the stream.error num:80040218

مشکل چیه ؟ نرم افزار km player نسخه آخرشو دارم..

مشکل از خود فایله و درست encode نشده. شاید هم فایل ناقصه. منظورم اینه که شخصی ممکنه فیلمی رو با تورنت تا 40 یا 50% دانلود کنه. در این صورت فایل غیر قابل استفاده ست و تا جاییه که یادمه همین پیغام رو میده. البته اگه بالای 80 درصد فایلی رو دانلود کنن قسمت هایی از فایل که همه بیت هاش تکمیل شدن پخش میشه .

در کل شما یک راه دارید. این فایل فیلمتون رو یک بار با یه برنامه مبدل خوب که h264 و فرمت mkv رو ساپورت کنه (چون احتمال میدم فیلمتون HD یا FullHD ریپ شده از Bluray باشه). چندین فرمت خروجی رو امتحان کنید. اگه دیدید فایل کامل تبدیل میشه و خروجی قشنگ کار میکنه مشکل از پخش کننده ست که انکودر استفاده شده رو نمیتونه ساپورت کنه. اگر تا نصفه تبدیل شد، سیستم هنگ کرد، ... بدونید 100% فایل مشکل داره و برید از یه جای دیگه دانلود کنید.

lotin
16-08-2012, 15:06
سلام.من فیلم ترانسفورمرز 3 رو دارم با فرمت ام کا وی ولی تا دقیقه 30 که میرسه یه دفه قطع میشه میاد از اول تو همه ی پلیرها اینجوری میشه.نرم افزاری هست که بتونم ریپیرش کنم؟

connect2
17-08-2012, 07:47
سلام دوستان
من یه فایل تصویری دارم با فورمت رایج اما فقط با مدیا پلیر که باز میکنم صدا داره و با برنامه های دیگه که باز می کنم صدا نداره . چون میخوام فایلو ویرایش کنم هر کاری می کنم صدا داره . مشکل چطوری حل میشه؟

shabe.saket
17-08-2012, 14:19
سلام
آیا راهی هست که بشه ویندوز مدیا پلیر 10 لعنتی رو که بواسطه نصب ویندوز ایکس پی x64 نصب شده بشه پاک کرد و مدیا پلیر 9 بیاد جاش؟
لعنتی حذف نمیشه اصلآ

خواهشآ حرفه ای جواب بدن دوستان و راههای معمول رو پیشنهاد ندن چون نمیشه
حذف از add-remove و ...جواب نمیده و برمیگرده این ورژن لعنتی

یه راه اساسی
با سفارشی کردن ویندوز با nlite هم نشد
تنکس

shabe.saket
17-08-2012, 15:55
به هیچ عنوان پاک نمیشه این لعنتی
rollback هم نمیشه
اصلآ عجیبه

ask_bl
17-08-2012, 16:45
سلام
آیا راهی هست که بشه ویندوز مدیا پلیر 10 لعنتی رو که بواسطه نصب ویندوز ایکس پی x64 نصب شده بشه پاک کرد و مدیا پلیر 9 بیاد جاش؟
لعنتی حذف نمیشه اصلآ

خواهشآ حرفه ای جواب بدن دوستان و راههای معمول رو پیشنهاد ندن چون نمیشه
حذف از add-remove و ...جواب نمیده و برمیگرده این ورژن لعنتی

یه راه اساسی
با سفارشی کردن ویندوز با nlite هم نشد
تنکس
سلام
از مسیر زیر توی رجیستری:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MediaPlayer\ Setup\Installed Versions
و به ترتیب برای کلیدها عبارات رو به روشو تو قسمت Value Data وارد کنین:

وبعد تو Run عبارت زیر رو بنویسین:

با این کار پاک شده و باید بتونین Media Player 9 رو نصب کنین

shabe.saket
17-08-2012, 17:25
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MediaPlayer\ Setup\Installed Versionsسلام

توی setup قسمت installed versions نیست فقط PlaylistsVersion و defult هست
چه کنم؟

54582

ask_bl
22-08-2012, 23:46
سلام دوستان
من یه فایل تصویری دارم با فورمت رایج اما فقط با مدیا پلیر که باز میکنم صدا داره و با برنامه های دیگه که باز می کنم صدا نداره . چون میخوام فایلو ویرایش کنم هر کاری می کنم صدا داره . مشکل چطوری حل میشه؟
سلام
به نظر بنده یه بار با Xilisoft Video Converter یه بار به یه فرمت دیگه ای نبدیل کنین

ask_bl
22-08-2012, 23:59
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MediaPlayer\ Setup\Installed Versionsسلام

توی setup قسمت installed versions نیست فقط PlaylistsVersion و defult هست
چه کنم؟

54582
متاسفانه به ویندوز XP دسترسی ندارم!
شما از طریق ادیت فایل sysoc.inf رفتین؟

iUser1998
03-09-2012, 15:19
سلام به همه.

دوستان من یه مشکلی با KMPlayer نسخه 3.3 دارم. فیلم ها توش شارپ نیستن و تصویر پرش داره.

البته با WMP و VLC MP هیچ مشکلی ندارم ولی رابط کاربری KM رو خیلی دوس دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

راستی سیستمم هم Asus K43SA هستش.

پیشاپیش از کمکتون متشکرم.

lotin
12-09-2012, 16:02
سلام
نسخه جدید

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو نصب کنید,به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

با سلام دوباره این نرم افزارو که نصب کردم دگ مدیا پلیرم کلا منفجر شد و کلا هیچی دگ پخش نمیکنه.فقط km کار میکنه.نمیشه پاکش کرد اصلا این مدیاپلیرو.اعصاب نزاشته لطفا حرفه ای ها کمک کنن

lotin
12-09-2012, 16:29
با سلام این ارور منو کشت هرچیزی اعم از موزیک فیلم و هرچی که قابلیت پخش داره رو وقتی با مدیا پلیر باز میکنم این ارورو میده کدک نصب کردم رول بک کردم اما درست نشد که نشد.لطفا کمک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lotin
12-09-2012, 16:39
سلام
من نرم افزار km نسخه 3.2.0.19 رو نصب کردم روی لب تاپ ، قبلا نصب بود بدون مشکل
ویندوز عوض کردم و km رو دوباره نصب کردم .
مراحل نصب تموم میشه ، در اخر وقتی میخای یک فایل با هر فرمتی رو پخش کنی در یک پنجره ارور میده که
member not found
نرم افزار میاد ولی هیچی رو پخش نمیکنه ، دلیلش چیه ؟؟؟؟
ممنون میشم

دوسته عزیز سیsتم شما ویروسی است و باید با آنتی ویروس های به روز شده و معتبر سیستمتون رو اسکن کنین.من مشکل شمارو داشتم این کارو کردم حل شد

lotin
12-09-2012, 16:42
sgh[ls;ckerlgk,t

ŞHÍЯÍŃ
14-09-2012, 16:39
سلام یه مشکلی دارم.یه فیلم هست نه km نه vlc کامل پخشش نمیکنن!تا یه جایی میرن قطع میشه فقط k-lite پخشش میکنه بعد بلد نیستم از این برنامه چطوری زیر نویس رو بیارم قسمت subtitles هم غیر فعال هست ممنون میشم کمکم کنید:46:

ŞHÍЯÍŃ
14-09-2012, 17:09
سلام یه مشکلی دارم.یه فیلم هست نه km نه vlc کامل پخشش نمیکنن!تا یه جایی میرن قطع میشه فقط k-lite پخشش میکنه بعد بلد نیستم از این برنامه چطوری زیر نویس رو بیارم قسمت subtitles هم غیر فعال هست ممنون میشم کمکم کنید:46:

خب تونستم زیر نویس رو بیارم ولی حروفش خیلی به هم ریختس فارسی نیست و حروف عجیب غریبی هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی لازم دارم.

Ship Storm
14-09-2012, 19:50
بهترین برنامه برای پخش مدیا K-Lite Mega Codec Pack هست
شما نرم افزار رو نصب کن از تو منوی view گزینه option و بعد از منوی subtitle زیر شاخه default style رو انتخاب کنید و بعد فونت رو روی Tahoma و زیبان رو روی Arabic تنظیم کنید
موفق باشید

lotin
15-09-2012, 22:14
با سلام این ارور منو کشت هرچیزی اعم از موزیک فیلم و هرچی که قابلیت پخش داره رو وقتی با مدیا پلیر باز میکنم این ارورو میده کدک نصب کردم رول بک کردم اما درست نشد که نشد.لطفا کمک

Just Intel
16-09-2012, 06:39
با سلام خدمت شما
.
در نرم افزار km player وقتی فیلمی رو از روی dvd با زیر نویس sub پخش می کنم و زیرنویس رو drag می کنم رو تصویر . زیرنویس نا هماهنگ هستش و وقتی که زیرنویس رو جلو . عقب میبرم و هماهنگ با تصویر می کنم . بعد از چند ثانیه دوباره ناهماهنگ میشه . اگه میشه راهنمایی کنید که چه جوری تنظیمات رو save کنم.
.
ممنون

Guidance
16-09-2012, 11:47
سلام دوست عزیز
این پیغام می تونه مربوط به نصب نبودن درایورهای کارت صوتی شما باشه.
در قسمت device manager درایور های بخش sound شما به صورت علامت سوال زردرنگ نیستند؟ یا تمامی انها درست set شده اند؟ در غیر اینصورت درایور مربوطه را نصب کنید. ممکنه pack solution هم بتونه کمکمتون کنه.

lotin
16-09-2012, 14:41
سلام دوست عزیز
این پیغام می تونه مربوط به نصب نبودن درایورهای کارت صوتی شما باشه.
در قسمت device manager درایور های بخش sound شما به صورت علامت سوال زردرنگ نیستند؟ یا تمامی انها درست set شده اند؟ در غیر اینصورت درایور مربوطه را نصب کنید. ممکنه pack solution هم بتونه کمکمتون کنه.

با سلام.درایو کارت صدام به درستی نصبه هم صدای ویندوز سالمه هم پلیر های دگم مثل km ولی مدیا پلیرم هیچیو نشون نمیده و پخش میکنه.همچنین به راحتی میتونم تو نت فیلم و آهنگ نگاه کنم.آخرین ورژن از کدک رو هم نصب کردم ولی نشد که نشد.همه ی فروم هارو برسی کردم که بتونم یه راهی برای پاک کردنش پیدا کنم ولی هر راهیو رفتم نشد.همه ی راه های ممکنو رفتم ولی...لطفا یه راهی به غیر از عوض کردن ویندوز بهم نشون بدین ممنون از زحمات شما

Ship Storm
16-09-2012, 21:36
احتمالا این فایل که قصد اجرا کردن اون رو دارید توش از کدکی استفاده شده که شما روی سیستم نصب ندارید

coleoptera
16-09-2012, 22:29
kmplayer من همه زیر نویسا را فقط به زبان المانی نشون میده مثلا فارسی را هم المانی نشون میده. چکار کنم درست بشه؟

lotin
17-09-2012, 13:52
احتمالا این فایل که قصد اجرا کردن اون رو دارید توش از کدکی استفاده شده که شما روی سیستم نصب نداریدخدمت شما باید عرض کنم که حتی فایل ساده mp3 رو پخش نمیکنه و من آخرین ورژن کدک k-lite رو هم نصب کردم.راهی نیست اصلا که درست بشه؟؟؟؟؟؟؟

Guidance
17-09-2012, 15:01
سلام دوست عزیز
تنظیمات control panel ویندوزتان درست است؟ از مسیر زیر اقدام کنید.
control panel> region &language> administrative>change system local>persian>restart system

Mohammad King
17-09-2012, 23:00
1.زیرنویس بازمان ثابت جلو یا عقب است ،که بیشتر هم متداول است خیلی راحت با زدن کلیدهای [ ] نیم ثانیه جلو وعقب وبهمراه شیفت این دو کلید پنج ثانیه جلو وعقب میشود .اگرهم اختلاف زمان را حساب کردید هم ALT+Y بزنید و عدد را وارد کنید.برای دسترسی منو استفاده کنید subtitle>re sync که این کلیدها را قرار داده است.
2. زیر نویسی که اختلاف تصاعدی دارد که واقعاً فقط کار km میباشد و پیچیده تر است.
با رایت کلیک بر روی km player منو ها ظاهر میشود و سپس به منوی subtitle بروید و از آنجا به مسیر subtitle FPS conversion در اینجا حدود 8 ایتم منو وجود دارد که یکی از آنها جواب شماست و به تجربه میتوانید سریعتر انتخاب درست را انجام دهید وهمیشه از آخر شروع کنید معمولا با انتخاب یکی از سه منوی آخری مشکل حل میشود و اگر هیچ کدام از پیش فرضها زیرنویس را هماهنگ نکرد پس فرمت ان دست کاری شده و با برنامه های غیر استاندارد تغییر فرمت داده شده و راه حل ان استفاده از گزینه edit در این قسمت است و دو عدد برای تبدیل زمان باید به ان بدهید تا کل زیرنویس را زمان بندی کنید. و بهر صورت همه نوع زیرنویس را این قسمت میتواند هماهنگ کند و اگر درست نشد اشکال از انتخاب نادرست گزینه های این قسمت میباشد وباید گزینه دیگری را امتحان کنید تا جواب بگیرید. این نرم افزار همانطور که مشاهده میکنید یک منو مخصوص subtitle دارد و هم نوع کاری میشود با انها کرد و حتی زمان بندی را که تصحیح کردید را میتواند برایتان زخیر کند تا برای مشاهده مجدد نیاز به تنظیم دوباره نباشد وخیلی کارهای دیگر برای تنظیمات اتصال به tv که واقعاً با این حجم کم بی نظیر است .
سعی کردم با جزئیات شرح دهم .امید وارم دیگر کسی مشکل زیرنویس نداشته باشد .

source:.arefan.ooq.ir

Just Intel
18-09-2012, 00:07
1.زیرنویس بازمان ثابت جلو یا عقب است ،که بیشتر هم متداول است خیلی راحت با زدن کلیدهای [ ] نیم ثانیه جلو وعقب وبهمراه شیفت این دو کلید پنج ثانیه جلو وعقب میشود .اگرهم اختلاف زمان را حساب کردید هم ALT+Y بزنید و عدد را وارد کنید.برای دسترسی منو استفاده کنید subtitle>re sync که این کلیدها را قرار داده است.
2. زیر نویسی که اختلاف تصاعدی دارد که واقعاً فقط کار km میباشد و پیچیده تر است.
با رایت کلیک بر روی km player منو ها ظاهر میشود و سپس به منوی subtitle بروید و از آنجا به مسیر subtitle FPS conversion در اینجا حدود 8 ایتم منو وجود دارد که یکی از آنها جواب شماست و به تجربه میتوانید سریعتر انتخاب درست را انجام دهید وهمیشه از آخر شروع کنید معمولا با انتخاب یکی از سه منوی آخری مشکل حل میشود و اگر هیچ کدام از پیش فرضها زیرنویس را هماهنگ نکرد پس فرمت ان دست کاری شده و با برنامه های غیر استاندارد تغییر فرمت داده شده و راه حل ان استفاده از گزینه edit در این قسمت است و دو عدد برای تبدیل زمان باید به ان بدهید تا کل زیرنویس را زمان بندی کنید. و بهر صورت همه نوع زیرنویس را این قسمت میتواند هماهنگ کند و اگر درست نشد اشکال از انتخاب نادرست گزینه های این قسمت میباشد وباید گزینه دیگری را امتحان کنید تا جواب بگیرید. این نرم افزار همانطور که مشاهده میکنید یک منو مخصوص subtitle دارد و هم نوع کاری میشود با انها کرد و حتی زمان بندی را که تصحیح کردید را میتواند برایتان زخیر کند تا برای مشاهده مجدد نیاز به تنظیم دوباره نباشد وخیلی کارهای دیگر برای تنظیمات اتصال به tv که واقعاً با این حجم کم بی نظیر است .
سعی کردم با جزئیات شرح دهم .امید وارم دیگر کسی مشکل زیرنویس نداشته باشد .

source:.arefan.ooq.ir
خیلی ممنون از پاسخی که دادید . ولی من چون از روی DVD فیلم رو نگاه می کنم . وقتی که با کلید های [ ] جلو و عقب میبرم و هماهنگ می کنم دوباره زیرنویس بر میگرده به حالت اول و نمی دونم چه جوری ذخیره کنم . در ضمن زیرنویس ها روی فیلم خورانده نشده و جدا است که باید روی تصویر drag کنم.

reza_3722
18-09-2012, 08:16
مشکل زیر نویس فارسی در VLC رو چطور میشه کاملا حل کرد؟
مثل گذاشتن نقطه زیر "ی" و مربع قبل "لا"

Guidance
18-09-2012, 09:33
سلام دوست عزیز
کلا این مشکل با زیرنویس ها وجود دارد و باید دستی آنها را تصحیح نمود ولی باز از این برنامه های sync استفاده کنید که برای ویرایش و تنظیم هماهنگی زیرنویس هاست.مثل subtitle workshop

reza4292
21-09-2012, 19:44
سلام دوستان
چراکام پلیربعضی فیلمها ی فرمتmkvرو اجرا نمیکنه صدا داره ولی صفحه سیاهه

lotin
22-09-2012, 10:23
سلام دوستان
چراکام پلیربعضی فیلمها ی فرمتmkvرو اجرا نمیکنه صدا داره ولی صفحه سیاهه

سلام دوست عزیز این آدرس آخرین ورژن کدک های مورد نیاز تمام پلیرهاست.لطفا دانلود کنین احتمالا مشکلتون حل میشه اگه بازم مشکل داشتین بعد از نصب این کدک بگین که یه راه حل دگ خدمتتون عرض کنم

lotin
22-09-2012, 10:34
مشکل زیر نویس فارسی در VLC رو چطور میشه کاملا حل کرد؟
مثل گذاشتن نقطه زیر "ی" و مربع قبل "لا"

دوست عزیز باید اول region and language سیستمتون به فارسی تغییر کنه و نوع زیر نویستون هم باید bob باشه یا srt

reza_3722
22-09-2012, 13:02
دوست عزیز باید اول region and language سیستمتون به فارسی تغییر کنه و نوع زیر نویستون هم باید bob باشه یا srt

متاسفانه مشکل از خود برنامه ست، این موارد درسته و بقیه پلیرها هم ok هستن

reza4292
22-09-2012, 15:44
دوست عزیزباتشکر ازراهنمایی تون متاسفانه جواب نداد

lotin
23-09-2012, 14:28
دوست عزیزباتشکر ازراهنمایی تون متاسفانه جواب نداد

خوب اگه نیاز به برنامه داشتین بگین تا واستون لینک دانلودشو بزارم واقعا محشره.km player 3.30 3D

hamid_Y2K
23-09-2012, 17:59
درود
من از kmp بیشتر استفاده میکردم نسخه آخر از ورژن3.0
گفتم ایندفعه پات پلیر نصب کنم ببینم چطوریه .ولی مثل اینکه تو تنظیمات به پای kmp نمیرسه چون من هر چی دنبال گزینه ای که موقع استارت پلیر پوشه خاصی روباز کنه پیدا نکردم.داره همچین گزینه ای رو؟
اگه نداره ایا این ورژن آخری kmp دیگه اون برنامه که مال شرکت پاندورا بود رو بدون اجازه نصب نمیکنه یا بازم اتومات نصب میشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم در مورد مدیا پلیر کلاسیک که قبلا بنظرم میشد کاری کرد که هر فایل تصویری رو با هر رزولوشنی تو یه حالت باز کنه یعنی بصورت دیفالت سایز پخش نشه ولی الان نمیتونم اون تنظیمو پیدا کنم .الان هر فایل تصویری باز میکنم به صورت دیفالت سایز تصویرش باز میشه.میخوام فایل ها تو یه حالت استانداردی که میزارم همه تو همون حالت پخش بشن چیکار باید بکنم؟.ویندوزم هم سون 64 هست.
ممنون:11:

reza4292
25-09-2012, 21:16
خوب اگه نیاز به برنامه داشتین بگین تا واستون لینک دانلودشو بزارم واقعا محشره.km player 3.30 3D

حتماَ ممنونت میشم

Ship Storm
28-09-2012, 07:35
درحال حاضر بهترین برنامه پخش فایل های تصویری K-Lite Mega Codec Pack هست که اخرین ورژن اون کدک های جدید و بروز رو هم پشتیبانی کرده

a6543210
28-09-2012, 17:05
سلام عزیزان
عیدتون مبارک
یه سوال داتشتم خدمت گلتون.اگه تکراری بود معذرت خودم خیلی دنبالش گشتم به جواب درست و حسابی نرسیدم واسه حل مشکلم.

یه فیلم دانلود کردم با پسوند Mkv. حالا صدا تو نرم افزار km player زودتر از تصویر پخش می شه.ممنون می شم یه راحلی بهمون بگین تا از دست این مشکل خلاص شیم.تو vlc player و jet audio و ... هم نیز همین مشکلو دارم. همه codecs ها رو هم نصب کردم ولی بازم مشکل حل نشد.km هم ورژن 3 است.:19:
ممنونم:11:

111111111q
28-09-2012, 17:20
سلام عزیزان
عیدتون مبارک
یه سوال داتشتم خدمت گلتون.اگه تکراری بود معذرت خودم خیلی دنبالش گشتم به جواب درست و حسابی نرسیدم واسه حل مشکلم.

یه فیلم دانلود کردم با پسوند Mkv. حالا صدا تو نرم افزار km player زودتر از تصویر پخش می شه.ممنون می شم یه راحلی بهمون بگین تا از دست این مشکل خلاص شیم.تو vlc player و jet audio و ... هم نیز همین مشکلو دارم. همه codecs ها رو هم نصب کردم ولی بازم مشکل حل نشد.km هم ورژن 3 است.:19:
ممنونم:11:

گاهی وقتا پیش میاد فیلم رو بد دانلود کردی باید بازم دانلود کنی در صد دفه ی بار اینجوری میشه ههه

Pami
28-09-2012, 17:26
احتیاجی به دوباره دانلود نیست ، تو خود KM Player قابلیت resync کردن صدا و تصویر هست ، روی فیلم راست کلیک و از توی Playback پیداش کنید

a6543210
28-09-2012, 22:50
احتیاجی به دوباره دانلود نیست ، تو خود KM Player قابلیت resync کردن صدا و تصویر هست ، روی فیلم راست کلیک و از توی Playback پیداش کنید
کردم نشد نامرد حدود 6 ثانیه ای صدا زودتر از تصویر می یاید!

mahdi_ctr
29-09-2012, 14:27
سلام
دوتا مشکل دارم
1- الان چن وقتیه که هر آهنگی دانلود میکنم موقع پخش توی مدیا پلیر فقط 28 ثانیه ـش رو میشه کنترل کرد
یعنی اینکه seek پایین صفحه فقط تا 28 ثانیه هست به آخر میرسه آهنگ بعد از این 28 ثانیه اداه داره ولی نمیشه seek رو از 28 ثانیه عبور داد
این داره خیلی اذیت میکنه و نمیتونم آهنگی رو کنترل کنم

2- هر آهنگ برا خودش یه عکس خاصی داره ولی الان این عکسا روی آیکن آهنگا وجود داره اما وقتی باز میکنم عکسی که برام میاد عکس یکی دیگه از آهنگای اون لیستم هست

lotin
17-10-2012, 12:02
حتماَ ممنونت میشم

اينم لينكه دانلود km.ببخشيد يكم دير شد

kasi58
21-10-2012, 14:06
سلام..
من یک دی وی دی دارم که فایل های صوتی روش هست ولی تنها با فلاش پلیر میخونه
من میخواستم مثلا با km player باز کنم که راحت تر باشه چون این فلش پلیر برای جلو عقب بردن زمان را نشون نمیده و کنترلر خیلی ناقص هست..
دوستان راه حلی پیشنهاد میدن ..؟

kasi58
21-10-2012, 14:07
سلام..
من یک دی وی دی دارم که فایل های صوتی روش هست ولی تنها با فلاش پلیر میخونه
من میخواستم مثلا با km player باز کنم که راحت تر باشه چون این فلش پلیر برای جلو عقب بردن زمان را نشون نمیده و کنترلر خیلی ناقص هست..
دوستان راه حلی پیشنهاد میدن ..؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

starmaker
21-10-2012, 15:22
سلام به همه دوستان. من KMP سیستمم با ویندوز 7 همخونی نداره، یعنی در هنگام پخش فایل های تصویری یه سری خطوط آبی رنگی دو طرفش میاد، کسی میدونه برای چی این اتفاق میفته؟ البته قبلا درست بود. ممنون