PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد هندزفری مدل Hbh-ds220

MOSHAVER AMIN
10-07-2008, 11:25
با سلام خدمت دوستان

کسی قیمت هندزفری مدل Hbh-ds220 داره به من بده؟
در ضمن آیا موزیک رو پخش میکنه؟
آدرس فراموش نشه.

raana
13-07-2008, 16:52
با خیال راحت گوشی موبایل را در جیب و کیفتان گذاشته و از موسیقی‏های روی گوشی که روانه هدست بلوتوث می‏شود، لذت ببرید و همزمان با آن بدون نیاز به لمس گوشی تماس‏ها و مکالمات خود را کنترل کنید. کنترل موزیک و تماس‏ها توسط کلیدهای تعبیه شده روی آن به سادگی صورت می‏گیرد. علاوه‏براین جک 5/3 میلی‏متری برای تعویض هدفون است.

مشخصات:

- برخورداری از تکنولوژی Afh که اثر تداخلات امواج بین تکنولوژی‏های بی‏سیم مختلف را کاهش می‏دهد، در این هدست قرار داشته و صدا را با کیفیت عالی تولید می‏کند.
- با استفاده از هندزفری استریوی قابل حمل شامل میکروفون، کلید پاسخگویی تماس‏ها و جک 5/3 میلی‏متری برای تعویض هدفون، هیچ تماسی را از دست نخواهید داد.
- کیفیت صدای هدست مثل بقیه لوازم جانبی سونی‏اریکسون عالی و با کارایی بسیار بالاست.
- تنظیم اتوماتیک صدا باعث می‏شود تا در محیط‏های شلوغ هم به راحتی صداها قابل شنیدن باشند.
- این هدست بلوتوث برای گوشی‏های سونی‏اریکسون طراحی شده، اما قابلیت کار با گوشی‏های بلوتوث‏دار دیگر را هم دارد.
- حداکثر فاصله بین گوشی و هدست 10 متر می‏تواند باشد.
- پردازش صدا توسط پردازنده Dsp صورت گرفته و از اکو شدن صدا و دریافت نویز جلوگیری می‏کند.
- با تکنولوژی A2dp موزیک‏ها بصورت استریو از گوشی به هدست بی‏سیم یا بقیه وسایل بلوتوث‏دار ارسال می‏شوند.
محتویات بسته:
- هدست بلوتوث Hbh-ds220
- شارژ استاندارد
- راهنمای کاربر

دوست عزیز این قیمت و آدرس رو از سرچ تو نت پیدا کردم ببین به کارت می یاد

قیمت 67 تومن البته برای دو سه ماه پیشه
آدرس:علائدین طبقه 3 واحد 331 جنب پله سنگی

تلفن:66705545

Legend
05-12-2008, 15:06
سلام
آقا من هر چی نگا کردم دکمه ای واسه تعویض آهنگ ندیدم...:44: این امکان رو نداره؟ یعنی فقط میشه باهاش آهنگ رو Play و Pause کرد؟

ariamns
07-12-2008, 16:36
كسي قيمت جديدش رو نداره ؟

mohsentanha
07-12-2008, 18:21
قیمت 4 شنبه هفته پیش که رفیقم رفته بود
64 هزار تومن
hbh ds 970 هم 60 تومن شده
فروشگاه باران طبقه سوم ادرس رو می خواهی پست خصوصی بده

ariamns
07-12-2008, 19:25
جدا ؟