PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت ویستا

afshinaghasi
10-07-2008, 09:37
سلام
چرا ویستا اینقدر cpu رو مشغول میکنه و از هاردیسک هم زیاد استفاده میکنه بدونه اینکه من برنامه ای رو اجرا کنم.بازی ها رو با کیفیت بیشتری پخش میکنه ولی یکمی تیک میزنه البته سیستم من میشه گفت که سرعت و حافظه بالایی داره intelcore 1.8 و ram 2gb و gforce8400 واسه همین هم دوباره xp رو نصب کردم ولی ویستا خیلی جالبه و خیلی کمتر خراب میشه کلا باهاله. راستی نمره هایی که ویستا میده باید چند باشه یا اینکه ماکسیمم نمره ای که میده چنده؟ مرسی

3Dmajid
10-07-2008, 15:19
من از وقتی که 64 بیتی گرفتم مشکل این که زیاد سی پی یو رو اشغال میکنه تموم شده.
قبلا که 32 بیتی بود در حالت نورمال 80 % سی پی یو رو اشغال میکرد ولی حالا دیگه 5% !
نمره هم فکر نکنم محدودیت داشته باشه هر چی سیستمتون بالا تر باشه نمره بیشتری بهتون میده. اگه آپدیت سخت افزاریتون مثل کارت گرافیک رو نصب کنید و یه refresh بدید بیشتر نمره میده. واسه من قبلا 3 بود ولی الان 4.1 هست.

ORIGINAL
10-07-2008, 20:41
بیشترین نمره که میده 5.9 هست و امتیاز دادنش بر اساس قدرت کامپیوترته هر چی سیستمت بالاتر نمرت بیشتر
اینم که خیلی کار میکنه به خاطر SuperFetch هست که از برنامه هات Cache میگیره تا بعدا سریع تر باز شه ناراحت نباش کاملا عادی به مرور زمان کم میشه

afshinaghasi
13-07-2008, 09:53
نمره اي كه به من داده 3.5 هستش البته نمره هاي cpu , hard, graphic ,ram بالا هستن مثلا 4.9 يا نزديك به اين ولي يكيش زده 3.5كه همون areo فكر كنم بود .