PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما درباره اوید لیکویید چیه!؟

graphmax
09-07-2008, 20:08
به نام خدا
سلام
نظر شما درباره آوید لیکویید چیه!؟
و کلا اونرو در سطح نرم افزارهای ادوبی میدونید یا نه!؟

omid.sarmad
11-07-2008, 10:41
به نام خدا
سلام
نظر شما درباره آوید لیکویید چیه!؟
و کلا اونرو در سطح نرم افزارهای ادوبی میدونید یا نه!؟
فکر می کنم با adobe قابل مقایشه نیست.
Premiere و After effect خیلی انعطاف پذیرن.ضمن اینکه After effect با Liquid اصلا قابل قیاس نیست.
اولی برای ساخت جلوه های ویژه و دومی برای تدوین غیر خطیه.

Javad_Ed
11-07-2008, 13:48
فکر می کنم با adobe قابل مقایشه نیست.
Premiere و After effect خیلی انعطاف پذیرن.ضمن اینکه After effect با Liquid اصلا قابل قیاس نیست.
اولی برای ساخت جلوه های ویژه و دومی برای تدوین غیر خطیه.
حق با ایشون هست
افتر افکت نباید توی نظر سنجی باشه....
اگه نباشه من ادیوس

graphmax
12-07-2008, 13:17
حرف شما درسته
اما من کلا منظورم محصولات ادوبی بود.
واسه همین هم یه گزینه واسه هر دوتاش قرار دادم.

mh2002ir
12-07-2008, 19:54
سلام
اگه کسی کامل ادیوس را بلد باشه ، خیلی نرم افزار خوبیه و خیلی هم قوی است.
پریمیر که دیگه مادر همه برنامه های تدوینه و کسانی که دستی بر آتش تدوین دارند حتما با این برنامه کار کرده اند
اوید لیکوئید هم محصول مشترک پیناکل و اوید است و باید قابل اعتا باشه که من اصلا تا به حال باهاش کار نکردم و نمیتونم نظر بدم
در کل پریمیر خوش دسته ...
ادیوس قوی

ahmad_montagh
14-07-2008, 09:22
سلام دارم خدمت شما اساتيدمحترم
دركل بايد گفت كه پريمير به درد كارهاي طولاني نميخوره ولي اگه بحث افترافكت بياد وسط ديگه هيچ چيز جلودار آنها نيست
چون نرم افزارهاي ادوب پروژه هاي يكديگررابه راحتي قبول ميكنند كه فكر كنم خصلت خوب پريمير نسبت به نرم افزارهاي ديگه
همين باشه...يك ضعف هم بعضي از اين نرم افزارهاي ادوب دارند اين است كه درهنگام كاركردن باپروژه هاي بزرگ Themesهاي
بسيارزيادي راميسازند.مثلا اگه بانرم افزارفتوشاپ كاركرده باشيد(كه همه كاركرديد)وقتي بخواهيم يك بنر2متري راطراحي كنيم
متوجه ميشويدكه بايد حداقل درايوويندوزشما بيشتر آن خالي باشد.براي من كه يك همچين مشكلاتي هميشه وجودداشته است. (به نظر من اگه كسي بخواد مونتاژ حرفه اي انجام دهدبهتراست تدوين راباپريمير انجام دهد وبعدآن تصويرمونتاژشده رابه
افترافكت منتقل كند وبعدبيفته به جون اون فيلم بيچاره وهركاري خواست باهاش انجام دهد ولي خوب ديگه بايد مشكلاتش رابي خيال شد.)
باتشكرازهمه شماودوست عزيزمون graphmaxكه يك همچين بحثي رابه وجودآوردند.:10:

graphmax
14-07-2008, 11:41
البته قضیه فایلهای "Temp" فکر میکنم مربوط به همه برنامه های رستری میشه و صرفا این مورد در فتوشاپ نیست.
در کل من هم شخصا برنامه های ادوبی رو میپسندم.
خوشحال میشم سایرین هم نظرشون رو بدن.