PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی برایچند دستور اتوکد

hippo
06-12-2005, 18:55
از دوستانی که با اتوکد کار کرده اند می خواستم درباره دستورات و اعمال زیر برام توضیح بدن

1- درباره دستور limits
2- درباره مقیاس scale
3-درباره چگونگی تنظیم اندازه ها (سانتیمتر - اینچ و ...)

ممکنه بازم با دستورات دیگه مزاحم بشم چون این معلم ما به همون فرمان های مختلف را میگه و خودمون باید بریم درباره شان تحقیق کنیم و جلسه بعد بیایم آموزش بدیم البته از دستورات با به مقیاس تغریباً مسلط شدم
پیشا پیش تشکر می کنم

mpsjavad
06-12-2005, 20:41
با سلام ..

دوست عزيز بهتر ه كه يك كتاب مرجع در زمينه اتوكد تهيه و استفاده كنيد ( اگر رشته شما عمران - معماري - نقشه كشي هست اين پيشنهاد رو جدي بگيريد ! )

انتقال از انجمن اموزش و مقالات به اينجا .

hippo
06-12-2005, 20:45
mpsjavad جان
بله رشته من نقشه کشی ممنون از راهنمایی

mpsjavad
07-12-2005, 00:02
با سلام ..

دوست من شما اين اموزش ها رو بگير ببين کارت راه ميفته !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:)

diyakoo
25-05-2008, 13:04
دوستان سلام به همگی
لطفاً در این مورد مرا راهنمایی فرمائید:
چطوری می توانم فاصله بین خطوط خط چین را در اتو کد تغییر دهم.(کم یا زیاد کنم) سپاسگزارم

rahbar3tar
07-07-2008, 10:38
باسلام
دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم برای اجرای دستورات با کیبرد من از حرف اولشون استفاده می کردم مثلا برای کشیدن دایره از c وبرای امتداد خطود از ex اما حالا این تنظیمات قاطی شده وبا زدن c کپی صورت می گیره و خیلی از دستورات هم اطی شده چندین بار اتوکد رو از نو نصب کردم اما درست نشد کسی می تونی راهنمایی کنه

ظمنا من فایل acad.pgp رو هم دست نزدم همه چی اونجا درسته

لطفا کمک کنید ممنون

Mentally Art
16-07-2008, 19:34
دوستان سلام به همگی
لطفاً در این مورد مرا راهنمایی فرمائید:
چطوری می توانم فاصله بین خطوط خط چین را در اتو کد تغییر دهم.(کم یا زیاد کنم) سپاسگزارم

روی خط دبل کلیک کنید تا پنجره propertis ظاهر بشه بعد مقدار اون رو بسته به scale نقشه کم یا زیاد کنید

Mentally Art
16-07-2008, 19:36
باسلام
دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم برای اجرای دستورات با کیبرد من از حرف اولشون استفاده می کردم مثلا برای کشیدن دایره از c وبرای امتداد خطود از ex اما حالا این تنظیمات قاطی شده وبا زدن c کپی صورت می گیره و خیلی از دستورات هم اطی شده چندین بار اتوکد رو از نو نصب کردم اما درست نشد کسی می تونی راهنمایی کنه

ظمنا من فایل acad.pgp رو هم دست نزدم همه چی اونجا درسته

لطفا کمک کنید ممنون

معمولا وقتی سیستم ویروسی میشه این حالت پیش میاد
اول با یه آنتی ویروس up to date سیستمتون رو full scan کنید و بعد ویندوزتون رو عوض کنید