PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه کارت کپچری پیشنهاد می کنید؟

AABB
09-07-2008, 04:44
سلام به همگی.
من می خوام یه سیستم بگیرم و از ماهواره فیلم ها رو روی سی دی یا دی وی دی با کیفیت بالا بزنم. حالا شما کدوم کارت کپچر رو بین 200 تا 300 دلار پیشنهاد می کنید؟
در ضمن خود سیستم چه خصوصیاتی داشته باشه که با این کارت کپچر به اصطلاح مچ باشه؟
mh2002ir
09-07-2008, 20:31
سلام دوست عزیز...
یک دستگاه DVD RECORDER دارای هارد و یا یک ریسیور دارای هارد بگیر و خودت رو از کارت کچپر خلاص کن ( البته اگه بخواهی بر روی DVD رایت کنی همومن اولی مناسب تره چون دومی برای انتقال به کامپیوتر شاید با مشکل کانورت و زمان بر بودن این کار مواجه بشی
در نهایت میتونی یک کارت اینترنال یا اکسترنال --- نیز تهیه کنی که از 70 تا 200 تومان قابل تهیه است ... ( فکر کنم با یک سری از این کارتها بتونی همزمان برنامه های چند شبکه رو روی سیستمت ذخیره کنی ) البته فرمت ذخیره هم مهمه که مستقیم mpeg 1 یا mpeg2 یا مشابهات که نیازی به کانورت نباشه روی هارد سیستمت بریزه ....

arash_irani
10-07-2008, 03:35
من همون DVD Recorder رو پیشنهاد میکنم که البته با فرمت XP ذخیره کنی - قیمتش هم حدود 60 تومن تو دبی که من خریدم هستش

AABB
10-07-2008, 12:05
سلام دوست عزیز...
یک دستگاه DVD RECORDER دارای هارد و یا یک ریسیور دارای هارد بگیر و خودت رو از کارت کچپر خلاص کن ( البته اگه بخواهی بر روی DVD رایت کنی همومن اولی مناسب تره چون دومی برای انتقال به کامپیوتر شاید با مشکل کانورت و زمان بر بودن این کار مواجه بشی
در نهایت میتونی یک کارت اینترنال یا اکسترنال --- نیز تهیه کنی که از 70 تا 200 تومان قابل تهیه است ... ( فکر کنم با یک سری از این کارتها بتونی همزمان برنامه های چند شبکه رو روی سیستمت ذخیره کنی ) البته فرمت ذخیره هم مهمه که مستقیم mpeg 1 یا mpeg2 یا مشابهات که نیازی به کانورت نباشه روی هارد سیستمت بریزه ....
تشکر از راهنماییهاتون اما من می خوام رو کامپیوتر بیارمش و روش کار کنم. مثلا برداشتن لو گو و تبلیغات خودم و از این حرفا.
با DVD Recorder هم کار کردم ولی جالب نبود!
mh2002ir
10-07-2008, 16:29
snazi با قابلیت نصب بر روی پریمیر
فکر کنم ورژن 3

redtail
10-07-2008, 17:00
سلام

فکر کنم بهترین چیز استفاده از --- هست مخصوصاً اگر اکسترنال باشه

به راحتی با فشار یک کلید می تونی فیلم رو با کیفیت بالا ضبط کنی

با بعضی از برنامه ها مثل dreamdvb می تونی اگه سیستم قوی داشته باشی همزمان چند کانال رو هم ضبط کنی.

دات كام
10-07-2008, 18:15
سلام
يكي از دوستان براي كار مونتاژ با نرم افزار premier ( در حد حرفه اي ) و تبديل فيلم به dvd و vcd با كيفيت بسيار عالي از من درخواست كرده كارت كپچر و كارت گرافيك معرفي كنم .چه كارتي مناسبه ؟ حدود قيمت هم بدهيد ( بودجه زياده )ممنون

دات كام
12-07-2008, 18:32
كسي نيست به ما كمك كنه ؟ آيا به كارت گرافيك قوي براي كار با premier احتياج است ؟
cpu رو Q6600 انتخاب كردم و رم هم 2 گيگ

mh2002ir
12-07-2008, 19:50
درود
جناب دات کام .. برای کار مونتاژ این دست عزیز میتونه از کارتهای حرفه ای تدوسن استفاده کنه
ماتروکس در دو قیمت : 800 تومان و 1 میلیون 600 تومان
کانوپوس از 400 تا 1200 ( وی رپتور - دی وی ایکس و ان ایکس )
اوید لیکوئید هم درایور برای پریمیر نداره و با برنامه خودش کار میکنه ( اگه اشتباه نکنم ) حدود 700 - 800
دوستان هم کمک کنند.
کارت گرافیک نیز بر اساس توصیه شرکت سازنده کارت تدوین خریداری شود.

دات كام
12-07-2008, 20:35
اين كارتها بصورت اكسترنال هستن ؟

AABB
12-07-2008, 20:41
درود
جناب دات کام .. برای کار مونتاژ این دست عزیز میتونه از کارتهای حرفه ای تدوسن استفاده کنه
ماتروکس در دو قیمت : 800 تومان و 1 میلیون 600 تومان
کانوپوس از 400 تا 1200 ( وی رپتور - دی وی ایکس و ان ایکس )
اوید لیکوئید هم درایور برای پریمیر نداره و با برنامه خودش کار میکنه ( اگه اشتباه نکنم ) حدود 700 - 800
دوستان هم کمک کنند.
کارت گرافیک نیز بر اساس توصیه شرکت سازنده کارت تدوین خریداری شود.
تشکر از راهنماییهاتون بچه ها. داره بحث جالب می شه. لطفا ادامه بدین من که استفاده می کنم.
اگه می شه سیستم هایی رو که بهتر رو این کارت کپچرها جواب می دن رو هم معرفی کنید.
شاید اگه همین جوری ادامه بدیم استیکی بشه!:46:
موفق باشید