PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز Xp:sp3 کارت صدای سیستمم رو نمیشناسه.کمک!

azorbet
09-07-2008, 00:27
سلام.
من به تازگی ویندوز اکس پی:سرویس پک 3 رو نصب کردم ولی کارت صدا رو نمیشناسه.مدل کارت صدا اینه: Realtek High Definition Audio که به صورت آنبرد روی مادربرد گیگابایت هست 945GCM-S2L.آخرین ورژن درایور(1.98) رو هم دانلود و نصب کردم. ولی فایده نداشت.البته این رو هم میدونم که باید اول صدا رو نصب کنم و بعد سرویس پک 3، ولی ویندوزی که من نصب کردم یه تیکه هست.یعنی نمیشه سرویس پک رو جدا نصب یا حذف کرد.
تا حال هر مشکلی رو که اینجا مطرح کردم به جواب نرسیدم:13:.خواهشاً این دفعه روی مارو زمین نندازین!!!:11:

azorbet
09-07-2008, 07:06
مشکلم حل شد.

behnam_tr
09-07-2008, 09:06
مشکلم حل شد.

:10:خوب چطوری حل شد به منم بگو منم عین همین مشکلو دارم.....

azorbet
09-07-2008, 16:40
این فایل رو بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این فایل رو با Extract ، Winrar کن(اجرا نکن).بعد از توی Device Manager درایور کارت صدا رو با فایلهای اکسترکت شده آپدیت کن.بعدش هم میتونی درایور اصلی کارت صدا رو نصب کنی.بهتره آخرین ورژن باشه.

behnam_tr
10-07-2008, 10:38
این فایل رو بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین فایل رو با Extract ، Winrar کن(اجرا نکن).بعد از توی Device Manager درایور کارت صدا رو با فایلهای اکسترکت شده آپدیت کن.بعدش هم میتونی درایور اصلی کارت صدا رو نصب کنی.بهتره آخرین ورژن باشه.

:20:مرسی...میرم تست کنم ببینم جور درمیاد.....

غلام رضا77
21-05-2011, 20:05
سلام دادا: نوشتی بعد از توی Device Manager این فایل بریم اگه میشه بگی این فایل کدام قسمت ویندوز هست ممنون میشم(من ناشیم )

ممنون

babanan
06-01-2013, 08:30
سلام.ببین داداش اول برو تویControl Panelبعد یه ایکونی به نامSystem رو باز کن بعد برو تو قسمت یا کرکره Hard Wareاونجا هم می تونی پیداش کنی.
اما اینم بگم که خودم هم بلد نیستم اپدیدتش کنم.

اینم یه عکس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه عکس حذف شده یا خراب شده بود به من بیگید