PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال از molebox

havva
08-07-2008, 15:36
سلام

من تاپيك هاي مربوطبه رو خوندم

ولي يه سوال

من با MMB يه اتوران ساختم چند تا فايل هام با molebox بهش چسبوندم ولي اخه چطوري به اتورانم بگم كه بايد اين فايل كه در درون خودت هست رو اجرا كني ؟ اخه هنگام اتوران سازي مثلا ميگم از اين مسير خاص اون فايل رو اجرا كن

ولي الان چطوري ؟/؟

peyman khatar
09-07-2008, 00:23
نیازی نیست به اتوران چیزی بفهمونی خودش اونها رو پیدا می کنه ...!!!

در ضمن اگه فایل های که برای اتوران مشخص کردی داخل فولدر هستند موقعی که از MoleBox استفاده می کنی اونها رو توی فولدر پکیج کن همین ...

فعلا بای

havva
09-07-2008, 09:46
فكر نكنم اينطور باشه چون نفهميد

pejmanp
14-07-2008, 09:09
راست میگه نمی شه ؟ اول تست کنید و بعد جواب بدید

amirgooran
15-07-2008, 07:07
راست میگه نمی شه ؟ اول تست کنید و بعد جواب بدید

نظر peyman khatar تاييد مي شه،لازم نيست كاري انجام بديد،فقط بايد موقع اضافه كردن فايل،فايل هات تو پوشه اي باشند كه برنامه همونجا ازشون استفاده مي كنه

مندی
27-07-2008, 12:16
ببخشن من هم یه مشکلی شبیه دوستمون دارم اما یه طور دیگه

من یک اتوران دارم با چند تا برنامه می خوام همه را پک کنم با موله باکس
ولی موله باکس قبول نمی کنه یعنی چون اون فایلها exe هستند نمیشه نمی دونم چیکار کنم چرا موله باکس بیش از یک فایل exe را نمی تونه پک کنه؟

میشه راهنمائی کنین؟ چطوری همه را که exe هستند با اتورانم پک کنم؟

shahrokh2008
03-11-2008, 12:53
وای شما دیگه خیلی !!!!!!!!!! بابا باید از داخل MMB مسیر دهی کنی و در قسمت scridr از embeded استفاده کنی یا نرم افزارهاتو بدون پوشه کنار اتورن بریزی و فقط اسم نرم افزار رو در قسمت مسیر دهیش بنویسی ....اگه یاد نگرفتی فایل mbd آموزشیش رو برات بزارم....اگر هم یاد گرفتی تشکر یادت نره......................از molebox هم استفاده نکن... MMB خودش میتونه فایل رو به پروژه اضافه کنه و از داخل خودش فراخوانی کنه.....حتی میتونی رو فایلهات پسورد بزاری ولی MMB بدون مشکل فرا خوانیش کنه ......فعلا...........

payan_zaman
26-01-2013, 12:43
وای شما دیگه خیلی !!!!!!!!!! بابا باید از داخل MMB مسیر دهی کنی و در قسمت scridr از embeded استفاده کنی یا نرم افزارهاتو بدون پوشه کنار اتورن بریزی و فقط اسم نرم افزار رو در قسمت مسیر دهیش بنویسی ....اگه یاد نگرفتی فایل mbd آموزشیش رو برات بزارم....اگر هم یاد گرفتی تشکر یادت نره......................از molebox هم استفاده نکن... MMB خودش میتونه فایل رو به پروژه اضافه کنه و از داخل خودش فراخوانی کنه.....حتی میتونی رو فایلهات پسورد بزاری ولی MMB بدون مشکل فرا خوانیش کنه ......فعلا...........

بدرد نمی خورده روش Embended اول اینکه اگه فایل حجم بالا بدی مثل 150 مگابایت قبول نمی کنه
دوم اینکه فایل رو توی پوشه temp کپی می کنه و خیلی راحت میشه از اون مسیر برش داش و دگیه پروتکت معنایی نداره

p30ubuntu
09-09-2013, 10:49
بیا تو سایتم
p30ubuntu.fay.ir

parvizamd
17-11-2013, 12:05
تا اونجا كه يادمه اگه فايل اجرايي كنار فايل مورد نظر تون باشه ميشه
>SrcDir>\MoleBox.exe