PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هیچ آنتی ویروسی آپدیت نمی شه!!

arash n
08-07-2008, 12:21
مدتی پیش یه ویروس یا تروجان یا هر چیزی سیستممو آلوده کرد کنترل ماوس از دستم خارج شده بود آنتی ویروسا غیر فعال شدن خیلی از برنامه ها باز نمی شدن و.... نهایتا مجبور شدم ویندوز رو دوباره نصب کنم
بعد از اون اتفاقات به ظاهر سیستمم مشکلی نداره ولی آنتی ویروسها آپدیت نمیشن چند باررم دوباره ویندوز نصب کردم ولی فایده نداره مثلا:
eset تا رحله آخر آپدیت میشه ولی تو مرحله آخر ارور میده (10 بار امتحان کردم دقیقا همین اتفاق می افته)
avira تو 85 درصد ارور میده (چند بار امتحان کردم)
درضمن کرکها هم مطمئنم درسته چون قبلا با همین روشا آپدییت کردم
میخواستم ببینم یه ویروسی چیز هست که نزاره آنتی ویروسا آپدیت شن؟

arash n
09-07-2008, 12:53
کسی نیست ججواب ما رو بده؟
bitdefender و kaspersky هم همین مشکلو دارن

arash n
11-07-2008, 12:58
کسی نیست کمک کنه ؟
دیگه مطمئنم که یه مشکلی هست هر کاری می ککنم حل نمی شه

jps3
12-07-2008, 12:10
دوست عزیز یکی از دلایل آپ دیت نشدن تحریم شدن آی پی ایرانی ها هست.من معمولا با وی پی ان آپ دیت میکنم ند 32

arash n
12-07-2008, 17:09
مشكل اين نيست من قبلا همه اين آنتي ويروسارو همينطوري آپديت كردم رو سيستماي ديگه هم خودم آپديتشون كردم

Mahrud
12-07-2008, 20:01
سلام دوست عزیز

اشکال یا از اینترنت است یا از برنامه هایی که روی کامپیوترت نصب کرده ای ...
با کامپیوترت یک فایل در همان ابعاد فایل update دانلود کن ببین چی می شه.
حتما این کار را بکن ببین چی میشه نتیجه را به من بگو ...

موفق باشی

arash n
12-07-2008, 20:58
درر این مورد هم مشکل ندارم.
همین اروز یه فایل 30 مگی رو دان کردم در حالی که آپدیت آنتی ویروس ها 10 تا 20 مگه
در ضمن به خاطر این ماجرا چند بار ویندوز رو دوباره نصب کردم یعنی هیچ برنامه ای رو سیستمم نصب نیست

laleh1380
13-07-2008, 01:47
با سلام

دوست عزیز یکی از نرم افزارهای AntiSpyware مانند Malwarebytes' Anti-Malware را نصب و آپدیت کنید و سیستم را با آن اسکن کنید.

امیدوارم مشکلتان حل شود.

arash n
13-07-2008, 10:12
از همه دوستان تشکر می کنم
بالاخره تصمیم گرفتم از آپدیت آفلاین استفاده کنم
الان دارم از avd internet security استفاده میکنم
به نظر شما میشه به آنتی سپای این آنتی ویروس اطمینان داشت؟

radium
30-09-2009, 10:25
امیدوارم یکی هم جواب منو بده.
من مدتی هست که با avira مشکل دارم. وقتی میزنم که آپدیت بشه هر چقدر منتظر میمونم به سرورش وصل نمیشه. به نظرتون مشکل از چیه؟ فایروال رو هم disable کردم باز هم نشد.( اینترنتم adsl هست.)

picher_s
30-09-2009, 12:34
امیدوارم یکی هم جواب منو بده.
من مدتی هست که با avira مشکل دارم. وقتی میزنم که آپدیت بشه هر چقدر منتظر میمونم به سرورش وصل نمیشه. به نظرتون مشکل از چیه؟ فایروال رو هم disable کردم باز هم نشد.( اینترنتم adsl هست.)

سلام

من با اینکه از سرور ISa استفاده میکنم و ------ باید با ------ به اینترنت وصل شم بازم AvirAم به روز میشه.

شما update offlineش رو استفاده کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.:31:

saeed774
30-09-2009, 12:45
با سلام

دوست عزیز یکی از نرم افزارهای AntiSpyware مانند Malwarebytes' Anti-Malware را نصب و آپدیت کنید و سیستم را با آن اسکن کنید.

امیدوارم مشکلتان حل شود.

شما این مورد رو انجام دادید . نرم افزار رایگان زیرو آپدیت کنین و اسکن بزنین مشکلتون حل میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید