PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ------- عکس های خود را بصورت چاپ شده , درب منزل تحویل بگیرید ! +10 عكس رايگان

alimaasoumi
08-07-2008, 09:58
شاید شما هم بارها دوست داشته اید که عکس مورد علاقه اتان را از دنیای مجازی کامپیوتر به دنیای حقیقی بیاورید . در کشورهای اروپایی Kodak یکی از معروفترین شرکت ها است که علاوه بر فعالیت در زمینه نگاتیو و دوربین های عکاسی , به چاپ عکس می پردازد. بدین صورت که مشترکین این شرکت می توانند به راحتی به وسیله موبایل و نرم افزار این شرکت عکس خود را سفارش داده و ۲۴ ساعت بعد آن را به صورت چاپ شده درب خانه تحویل بگیرند. اما در این پست قصد داریم که یک سایت ایرانی که این کار را انجام می دهد را خدمتتان معرفی کنیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------- نام یک سایت تازه تاسیس ایرانی که چاپ عکس های دیجیتالی شما را بر عهده می گیرد . در ------- شما به راحتی می توانید عکس ها و آلبوم های مورد علاقه خود را آپلود کنید و از آنها در سایزهای مختلف چاپ بگیرید . سپس با دادن آدرس خود آن ها را از طریق پست پیشتاز درب منزل خود و یا دوستانتان دریافت کنید . در توضیح سایت ------- تعریف زیر را مشاهده میکنیم:

عکس پرینت به شما امکان آرشیو نا محدود و رایگان عکس های تان را می دهد. همچنین شما می توانید از عکس های خود در سایز های مختلف سفارش چاپ بدهید و عکس های چاپ شده را به آدرس خودتان و یا دوستانتان ارسال کنید.
در عکس پرینت شما همچنین می توانید آلبوم های عکس خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها را نیز در خاطراتتان سهیم کنید و امکان چاپ عکس هایتان را به آنها نیز بدهید
فعلا عضویت در عکس پرینت تنها به صورت دعوت نامه امکان پذیر است و شما می توانید توسط کسانی که در این سایت عضو هستند دعوت نامه ثبت نام دریافت کنید. ضمنا بعد از ثبت نام شما می توانید تا ۱۰ عکس به صورت رایگان چاپ و دریافت کنید. بعد از پایان سهمیه رایگان می توانید با سفارش عکس های مورد علاقه خود و پرداخت از طریق کارت های شتاب آنها را بوسیله پست پیشتاز درب منزل دریافت کنید.جا دارد که به مدیران عکس پرینت بابت اجرای این ایده عالی تبریک بگویم.
- دوستانی که مایل به عضویت در این سایت هستند کافی است يك پيام خصوصي براي من بفرستند تا بنده دعوت نامه عضویت را برایشان ارسال کنم .

P30iran
08-07-2008, 22:20
سلام ...
اگه امکان داره یه دعوت نامه واسه من بفرستید
a.amiri.ir@gmail.com
باتشکر

alimaasoumi
09-07-2008, 09:53
سلام ...
اگه امکان داره یه دعوت نامه واسه من بفرستید
a.amiri.ir@gmail.com
باتشکر

براي شما هم فرستاده شد منتها اگه برام پيام خصوصي ميفرستادي بهتر بود .

P30iran
09-07-2008, 22:00
ایمیلتون نرسید

Andaron
09-07-2008, 23:54
البته با عرض پوزش
به چه دردی می خوره ما میریم عکاسی و عکس های مان را با امنیت بیشتر و هزینه کمتر تهیه می کنیم

iman_s
10-07-2008, 01:55
من قبلا تو این سیستم ثبت نام کردم و بعد از ثبت نام امکان چاپ 30 تا عکس مجانی برام مهیا شده.ولی پول پست و کارمزد باید اینترنتی پرداخت بشه.حدود 1200 تومن پست پیشتاز و 200 تومن هم کارمزد.اگه در خونه این پول رو میگرفتند بهتر بود.

البته با عرض پوزش
به چه دردی می خوره ما میریم عکاسی و عکس های مان را با امنیت بیشتر و هزینه کمتر تهیه می کنیم
درسته ولی به درد هم میخوره.
مثلا شما تو خارج هستید و یک فامیل تو یران دارید.یا تو ایران هستید و یک فامیل در یک نقطه دور دارید(و اون هم نمیدونه اینترنت و کامپیوتر چیه).میخواهید عکسهای خودتونو براش بفرستید. میتونید عکسهاتونو تو این سایت بزارید بعد آدرس خونه فامیلتونو بدید تا عکسها براش ارسال بشه.

Andaron
11-07-2008, 21:26
خوب عزیزم میرم عکسامو پرینت میگیرم و براش پست می کنم

Andaron
11-07-2008, 21:27
حالا اگه زحمتی نیست یه دعوت نامه برای ما بفرست
531369@gmail.com

alipishkar
20-07-2008, 11:59
منم يه دعوت نامه مي خواستم
ali.pishkar@gmail.com

yavar0011
27-07-2008, 18:57
سلام
من هم دعوت نامه میخوام
yavar0011@gmail.com
مرسی

Benygh
27-07-2008, 20:43
hardware.enthusiast@gmail.com

Benygh
01-09-2008, 12:33
سلام
کسی بلده چطور عکس برای چاپ بدیم ؟ عکس ها به اشتراک که گذاشته نمیشه نه ؟

Royce
16-09-2008, 22:00
سلام
K O H R A N G I@ G M A I L . C O M

dcopperfield
16-09-2008, 23:09
dcopperfield.90 [at] gmail .com

ozr mikham...farsim kharabe....

pishapish mamnooon

warrior
28-10-2008, 17:04
سلام