PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل king of program

sokote mordab
08-07-2008, 01:14
سلام
از انجای که من دی وی دی های king of program2008 را گران خریدم و چون زیاد از این سی دی ها استفاده می کنم و خشی مشی روشون بیفته باید حتما به روشی رایت شود قفل این سی دی به این ترتیب می باشد که ست اپ برنامه مورد نظر در پوشه اش دیده نمیشود و فقط برای نصب باید حتما اتوران را اجرا کنی بعد از انجا برنامه را نصب کنی اطفا راهنمایی کنید؟
ممنون

mahramasrar2
08-07-2008, 07:57
توجه.................................... توجه
البته من فكر نمي كنم اين تاپيكي كه شما زدي مشمول قانون 12 بشه البته بهتره كه در ابتدا مجموعه قوانين انجمن قفل گذاري ودر كل امنيت نرم افزار رو مطالعه كنيد

حالا چرا معتقدم اين تاپيك شما مشمول اون بخش نميشه؟
چون كينگ ويا ديگر مجموعه هاي نرم افزاري يك برنامه نيستند بلكه پكي يا مجموعه اي از برنامه ها هستند كه تقريبا 99 درصد غير ايراني مي باشند وتنها توسط يك تيم باهوش در زير يك سقف يا پك گردآوري شده اند بنابراين با توجه به غير ايراني بودن سورس مجموعه تصور مي كنم با صلاح ديد مديران بتوان در رابطه با آن بحث كرد

البته توجه به يك نكته ضروريست:
به گمانم بهتر است كه در رابطه با نوع و سيستم قفل گذاري اين مجموعه بحث شود تا تاپيك به بيراهه نرود وديگر دوستان نيز از اين برهه چيزي بياموزند
با تشكر
++++++++++++++++++++++++++++********************** *********+++++++++++++++++++++

خوب براي شروع بهتر است عكسي از محيط برنامه تهيه كنيد ودر همين تاپيك الصاق كنيد
سعي كنيد كه با ايزوباستر هم برنامه رو بررسي كنيد ودر صورت امكان از محيط اين برنامه نيز يك تصوير الصاق كنيد
با يك برنامه همانند clony xxx سي دي را چك كنيد تا در صورت استفاده از قفل هاي خارجي نام آن مشخص شود

mehdi_7070
08-07-2008, 08:47
لطفا قوانين را مطالعه كنيد :

12. مطابق قوانين مصوب جمهوري اسلامي ايران ، كليه حقوق مادي و معنوي نرم افزارها ، متعلق به پديدآورنده نرم افزار است .
بنابراين ، درخواست و يا ريليز كرك نرم افزارهاي ايراني ممنوع مي باشد .
و منظور از كرك ، هر گونه عمليات براي تضييع حقوق پديدآورنده نرم افزار است .
12.1. مصاديق نرم افزارهاي قانون شماره 12 انجمن :
...
- مجموعه هاي نرم افزاري و به طور كلي collection هاي جمع آوري شده
...