PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک و یا سریال و یا کیجن جدید برای GData AntiVirusKit 2006

moneyed
06-12-2005, 12:13
سلام
اگر کسی سریال کی جن و یا کرک جدیدی به غیر از اینهایی که من دارم داره لطف کنه بده
این سریال ها از کار افتاده و آپدیت نمیکنه
===================================
GData AntiVirusKit 2006

-----------------------------------

Name: fischer2815
Serial:7j1n1e

Name: alfaisal
Serial:84C5K8
===================================

safir_filthy
06-12-2005, 22:19
بيا رفيق اينم كرك آ،تي ويروس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي كارش چطوره , مي دوني خودت

arkadas
06-12-2005, 22:30
safir_filthyجان در مورد این انتی ویروس قبلا یک بحث هایی صورت گرفته ولی در موردش اینو بهت بگم که این انتی از انجین کاسپرسکی و بیت دفندر استفاده می کنه یعنی 2 تا دیتابیس یکی مال کاسپر و یکی مال بیت دفندر،هوش مصنوعی هم داره،دوستان می گفتند که با انجین کاسپر ویروس هایی رو پیدا می کنه که خود کاسپر تشخیص نمی ده!!!
از ضعف هاش هم میشه به تعداد پروسه هی زیادش که سرعت اینترنت رو تا حدودی کم می کنه.این رو هم بگم که با این انتی مثلا من می خواستم بروم به یه سایت کرک به هیچ وجه اجازه ورود رو به من نمی داد و یک وب پیج باز می شد که می گفت که این انتی در این سایت کد الوده تشخیص داده و بلوک کرده و نمی زاشت بری توش.البته با یک سری تنضیمات میشه اون رو به صورت دلخواه در اورد.
راستی این چیزی رو هم که به عنوان کرک گذاشته اید یک فایل تکست است که همون 2 تا سریالی که دوستمون اشاره کرده اند درش قرار داره و کرک نیست در حقیقت فعلا کرک یا سریالی برایش تو وب نیست،2 تا سریال فوق کار می کردند که الان از کار افتاده.

moneyed
07-12-2005, 08:41
دوست عزیز من خودم این سریال رو بالا دادم و از کار افتاده اگر سریال جدید دارید لطف کنید
ممنون

moneyed
08-12-2005, 10:06
اگر کسی سریال و یا کرک و یا کی جن جدید داره لطفا بزاره
شدیدا لازمه

moneyed
11-12-2005, 10:00
این آنتی ویروس همانطور که arkadas گفت از دو موتور kasperesky و Bitdefender که از قوی ترین آنتی ویروس ها هستند به صورت همزمان بهره میبره وحتی ویروس هایی که خود اونها شناسایی نمی کنند هم شناسایی می کند
اگر یک با این آنتی ویروس رو امتحان کنید قطعا از استفاده بقیه آنی ویروس ها منصرف می شید
سریالی که برای این آنتی ویرس معرفی شده از کار افتاده و برای آپدیت اون احتیاج به سریال جدید هست
اگر کسی می تونه سریال جدید رو پیدا کنه لطفا دست به کار بشه
ممنون