PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل جدي با مادربورد asus

ahmadblue
07-07-2008, 16:34
سلام دوستان
حدود 2 ماهه كه يه مادربورد asus كه مدلش رو نميدونم خريدم (90000 تومان) . هر چند وقت يكبار خود بخود سيستمم خاموش ميشه و نميدونم چيكار كنم
ميخواستم بدونم اشكال از چيه؟ اصلا ربطي به متدربوردم داره يا نه؟
خواهش ميكنم كمكم كنين
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinaset
07-07-2008, 16:47
سلام دوستان
حدود 2 ماهه كه يه مادربورد asus كه مدلش رو نميدونم خريدم (90000 تومان) . هر چند وقت يكبار خود بخود سيستمم خاموش ميشه و نميدونم چيكار كنم
ميخواستم بدونم اشكال از چيه؟ اصلا ربطي به متدربوردم داره يا نه؟
خواهش ميكنم كمكم كنين
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان
مدل رم کارت گرافیک و پاور و مینبورد شما چیه؟
و لطفان بفرمایید پاور شما چند واته ومدلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

jps3
08-07-2008, 08:13
سه دلیل داره
1.فن سی پی یو بد جا خورده و سی پی یو داغ میشه و مجبور میشه سیستم رو خاموش کنه.
2. پاورت فنش خوب کار میکنه
3.کارت گرافیکت رو یه دیت بزن رو هدسینگش ببین خیلب داغه

zeus7610
08-07-2008, 11:35
اگه پاورت قدیمیه باید پاورتم عوض می کردی. مدل قطعات رو هم بگو تا بشه درست کمکت کرد...

jps3
09-07-2008, 09:19
پاور گرین فقط 480

persian_test
09-07-2008, 09:37
شایع‌ترین مورد شل بودن فن Cpu هست. احتمالا پایه‌هاش درست جا نخورده و با افزایش دمای این قطعه برای جلوگیری از آسیب دیدن فرمان ترن آف بایاس سکشن، پی سی رو خاموش میکنه.

mahddi
09-07-2008, 13:45
کلا محصولات asus به درد لای جرز دیوار می خورند:2:

zeus7610
09-07-2008, 14:54
کلا محصولات asus به درد لای جرز دیوار می خورند:2:
محصولات ASUS مارکهای شناخته شده هستند.
مادربوردهای آن سریعترین نوع مادربوردها شناخته شده است. که در نوع خود با مقابسه با چیپستها همیشه سریعتر بوده. درایوهای این مارک نیز که نیاز با تعریف نداره.

mahddi
10-07-2008, 14:28
من یه سی دی رام asus دارم که با درش مشکل دارم که درست باز نمیشه یه دی وی دی رایتر asus دارم که درش رو باید با دست جا انداخت و تازگیهاکه چیزی رو رایت نمی کنه فقط می خونه در از اول هم که نو بودن وقتی درشو باز میکردی صدای گوش خراش میدادن و موقع خوندن هم زود داغ میشن اما یه دی وی دی رایتر سونی خریدم که در وصفش همینو بگم که آدم از صدای درش کیف میکنه مودم adsl asus هم دارم که مثل بخاری میمونه .به نظر شما asusمارکه خوبیه؟