PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک گوشی فقط با نصب یک برنامه و نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین کردن

e.m.kh
07-07-2008, 13:17
با سلام
فقط با نصب یک برنامه می توانید سری 60 ورژن3 و 3.1 را هک نمایید و برنامه ها را بدون نیاز به ساین نصب نمایید(یعنی برنامه هایی که باید ساین بشن به صورت خام به راحتی در گوشی نصب میشن) که بسیار راحت و صد درصد عملی می باشد که آموزش آن را به همراه آموزش نصب بازی های کرک شده انگیج به ساده ترین روش براتون به صورت pdf درآوردم اگه دانلود نکنی ضرر بسیار بزرگی کردی
(اگر تکراری یا قدیمی بود به بزرگواری خودتون ببخشید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amini_bio
07-07-2008, 13:41
لینک کار نمیکنه.
ممکنه بگید که این برنامه چی هست؟

و در ضمن لطفا آموزش را همین جا بگذارید تا اگه کسی خواست برنامه را دانلود کنه.
این شیوه گذاشتن برنامه که نه اسمشو بگید نه ..... واقعا نوبره!!

*عیسی*
07-07-2008, 13:47
لینک کار نمیکنه.
ممکنه بگید که این برنامه چی هست؟

و در ضمن لطفا آموزش را همین جا بگذارید تا اگه کسی خواست برنامه را دانلود کنه.
این شیوه گذاشتن برنامه که نه اسمشو بگید نه ..... واقعا نوبره!!

حق با شماست . لا اقل می گفتید از چه نرم افزاری استفاده کردید؟ ولی لینکشون کار می کنه من الآن دانلود کردم.
توی فایل rar 2 فایل هست که یکیش آموزش هست(PDF) یکیش هم یه فایل TXT هست که لینک های زیر توشه و دوباره باید از اون لینک ها برنامه ی مورد نظر رو دانلود کنیم!!!!!!!!! این چه روشی؟
متن توی فایل TXT :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
دانلود امولاتور براي 9.1 :

دانلود امولاتور براي 9.2 :
براي n81

براي N82

براي N95

براي N95 8GB

دانلود برنامه Drakkarious 2.01 :

دانلود فايل patch.sis :
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه روش بسیار ساده واسه هک بلدم. با نرم افزار گروه Binpda که واقعا ساده ترین روش هست . (از hello carbide هم راحت تره). اگه خواستید آموزش و لینک های مورد نیازش رو واسه شما پی سی وردی های عزیز می زارم.

amini_bio
07-07-2008, 14:02
اگه نرم افزار موجود این هست: Drakkarious
که برنامه اصلیش HelloCarbide هستش و قبلا 2 جا تو این سایت معرفی شده:

و

e.m.kh
07-07-2008, 14:14
بله آموزش هین نرم افزار است من این روش رو دو ماه پیش امتحان کردم که برای راحتی کاربران pdf آموزش آن را
به همراه آموزش نصب بازی های کرک شده انگیج اینجا گذاشتم
برای همین ذکر کردم:(اگر تکرای یا قدیمی بود ببخشید) فکر نکنم چیز عجیب غریبی باشه درست شد؟

*عیسی*
07-07-2008, 15:47
بله آموزش هین نرم افزار است من این روش رو دو ماه پیش امتحان کردم که برای راحتی کاربران pdf آموزش آن را
به همراه آموزش نصب بازی های کرک شده انگیج اینجا گذاشتم
برای همین ذکر کردم:(اگر تکرای یا قدیمی بود ببخشید) فکر نکنم چیز عجیب غریبی باشه درست شد؟

عجیب و غریب نحوه ی قرار دادن لینک ها و نحوه ی معرفی کردن شما بود.شما بهتر بود اول اسم برنامه ی مورد استفاده رو می زاشتید و لینک برنامه رو بعد هم لینک آموزشش رو نه اینکه لینک برنامه رو تو فایل TXT گزاشتید!