PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود فارسی نویس Parwin 2005 به همراه 345 فونت

arash_irani
06-12-2005, 02:42
سلام دوستان
نميدونم جاش اينجاست يا بايد جاي ديگه اعلام ميکردم :blush:
نميدونم چقدر با فارسي نويسها كار كرديد ولي من كه از هيچكدومشون به اندازه Parwin 2005 راضي نيستم
توي اکثر برنامه هاي گرافيکي ميشه باهاش فارسي نوشت خيلي راحت که در ادامه طرز کارش رو هم خواهم گفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصب و کرک کردن برنامه:
بعد از دانلود خود برنامه فايل ستاپ برنامه رو اجرا کنيد تا برنامه نصب بشه و بعد از اون کرک برنامه را که به اسم
ParWinXP.exe هست رو در مسير برنامه کپي و پيست کنيد تا برنامه کرک بشه
حالا فونتها :
فونتها در دو پوشه آپلود شدند که شما بتونيد راحت تر دانلود کنيد و در حدود 345 فونت هستند و بعد از دانلود ميتونيد اون ها رو در پوشه فونت واقع در کنترل پنل ويندوزتون کپي و پيست کنيد
طرز کار برنامه:
خب اينجا رو خوب دقت کنيد بعد از اينکه برنامه رو نصب و فونتها رو هم در پوشه فونت جايگزاري کرديد برنامه پروين رو اجرا کرده و سپس کليد Scroll Lock رو از صفحه کيبردتون فشار دهيد و بعد بر روي ايکون برنامه در سيستم تراي دسکتاپتون (کنار ساعت ويندوزتون) کليک راست کرده و سپس يکي از دو روش براي تايپ رو انتخاب کرده و بعد بايد
در برنامه گرافيکي که ميخواهيد فارسي بنويسيد هر کدوم از فونتهايي که با NPI شروع شده اند رو انتخاب و با خيال راحت متنتون رو مينويسيد

دانلود برنامه با حجم 2.07 MB

حجم فونتها با همان تعداد نصف شدند و به چهار قسمت تبديل شدند

دانلود قسمت اول فونتها هر دو پارت بايد دانلود شود

پارت 1 با حجم 1.80 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارت 2 با حجم 1.26 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود قسمت دوم فونتها ( هر دو پارت بايد دانلود شود )

پارت 1 با حجم 1.380 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارت 2 با حجم 1.230 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين دو فونت هم در پوشه فونتها هست ولي جدا گانه گذاشتم چون خودم ازش خيلي خوشم مياد
حتما براي امتحان هم که شده از اين 2 فونت استفاده کنيد
================================================== ==

لينک هاي اصلاح شده

حجم فونتها با همان تعداد نصف شدند و به چهار قسمت تبديل شدند

اين هم لينکهاي غير مستقيم و جديد در سايت رپيد شير

لينک غير مستقيم براي دانلود خود نرم افزار به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت اول از فونتها ( 175 فونت هر دو پارت رو دريافت کنيد )

پارت 1 از قسمت اول فونتها با حجم 1.38 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارت 2 از قسمت اول فونتها با حجم 1.26 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت دوم از فونتها ( 170 فونت هر دو پارت رو دريافت کنيد )

پارت 1 از قسمت دوم فونتها با حجم 1.38 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارت 2 از قسمت دوم فونتها با حجم 1.23 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اميدوارم که خشتون اومده باشه
موفق باشيد
يا حق

Shahin King
06-12-2005, 02:45
سلام

آقا تشكر . ( ممنون كه وقت گذاشتي براي آپلود ) .

قربانت : شاهين

arash_irani
06-12-2005, 02:55
سلام

آقا تشكر . ( ممنون كه وقت گذاشتي براي آپلود ) .

قربانت : شاهين
خواهش ميكنم شاهين جان قابلي نداشت
چون قول داده بودم گذاشتم :blush:
موفق باشيد
يا حق

pishy
06-12-2005, 05:09
خدا خيرت بده من اصلا فارسي ساز رو سيستم نداشتم حيفمم ميومد پول بدم پروين بخرم ..... خدا آدمهاي منفعت رساني مثل تو رو نگر داره .... مي رم واسه دانلود...

nazar
06-12-2005, 05:27
سلام!
من سي دي كامل پروين رو دارم. فقط ميشه كرك رو جداگانه قرار بديد يا لااقل بگيد تو كدوم قسمت وجود داره.

asd
06-12-2005, 06:41
آقا اين سايت هم كه معرفي كردين پهناي باندش تموم شده؟؟!!

smhosseini
06-12-2005, 09:09
آرش خان فونتها رو كه آپلود كردي نميشه برداشت . اگه بزرگواري كني و دوباره يه جايي ديگه آپلود كني ممنون مي شيم

Amin
06-12-2005, 13:29
آرش جان ممنون
لطف كردي اين همه رو آپلود كردي
عزيز يه كپي از لينك دانلود فونتها رو تو تاپيك فونتها بزار
فعلا كه ما نتونستيم دانلود كنيم . آخه محدوديت اكانت پرشين گيگ شما تموم شده

zodiac
06-12-2005, 15:01
سلام دوستان عزيز

يك CD حاوي تمام نرم افزارهاي فارسي نويسي و انواع فونت هاي فارسي و فارسي ساز هاي ايراني موجود است

دوستاني كه مايل به دريافت اين CD هستند مي توانند با saghy تماس بگيرند تا ترتيب ارسال آن داده شود . البته اين نرم افزارها را شخصا از سايت هاي مختلف دانلود كرده ام و هيچگونه مسئوليت حقوقي متوجه P30World نمي باشد .
دوستان از روز شنبه آينده درخواست هاي خود را با ايشان مطرح نمايند ( البته اين موضوع بخاطر ايجاد هماهنگي و تمركز فعاليت به saghy محول شده است ) .
ليست نرم افزارها را در پست بعدي ارسال مي كنم

mydelphi
07-12-2005, 21:20
دوست عزيز :
آدرس و لينك هاي شما باز نميشه اگه لطف كني و آدرس جديد فونت ها و برنامه پروين رو بگذاري متشكر ميشم .....

mehdi_7070
07-12-2005, 21:32
آقا لطفا يه جاي ديگه آپلود كنيد

arash_irani
09-12-2005, 23:45
سلام دوستان
من امروز (امشب) اومدم و ديدم كه لينك ها به مشكل خوردند متاسفانه بازم مسافرت هستم
يا از همين جا درستش ميكنم و يا وقتي برگشتم (نهايتا 10 روز ديگه) درستش ميكنم
واقعا از همه دوستان معذرت ميخوام واقعا شرمنده :blush: :sad:
من براي اينكه پرشين گيگ رزيوم داره اين كار رو كردم
راستي به نظرتون كجا آپلود كنم بهتره ؟؟؟؟
بازم شرمنده و موفق باشيد
يا حق

Nvidia
10-12-2005, 08:52
DL Nemishe

ويرايش شد

سلام
دوست عزيز فارسي تايپ كن
قربانت : شاهين كينگ

Shahin King
11-12-2005, 02:42
سلام

اي بابا پس چطور من دانلود كردم . :ohno: عجب شانسي داشتم . :biggrin: :biggrin:
راحت دانلود شد

قربانتان : شاهين كينگ

H3SAM
11-12-2005, 03:50
آرش جان دستت درست

IVAN
11-12-2005, 03:57
آره ديگه نوبت كه به ما رسيد پهناي باند هاست ايشون تموم شد بخشكي شانس

smhosseini
13-12-2005, 08:37
ما منتظر آپلود دوباره اون دوست عزيز هستيم ، هيج جا نمي ريم همين جا هستيم . دوست عزيز و بزرگوار همه در انتظار به سر مي برند دستي بجنبان.

Anonymizer
19-12-2005, 11:31
سلام دوستان
نمیدونم جاش اینجاست یا باید جای دیگه اعلام میکردم :blush:
نميدونم چقدر با فارسي نويسها كار كرديد ولي من كه از هيچكدومشون به اندازه Parwin 2005 راضی نیستم
توی اکثر برنامه های گرافیکی میشه باهاش فارسی نوشت خیلی راحت که در ادامه طرز کارش رو هم خواهم گفت

نصب و کرک کردن برنامه:
بعد از دانلود خود برنامه فایل ستاپ برنامه رو اجرا کنید تا برنامه نصب بشه و بعد از اون کرک برنامه را که به اسم
ParWinXP.exe هست رو در مسیر برنامه کپی و پیست کنید تا برنامه کرک بشه
حالا فونتها :
فونتها در دو پوشه آپلود شدند که شما بتونید راحت تر دانلود کنید و در حدود 345 فونت هستند و بعد از دانلود میتونید اون ها رو در پوشه فونت واقع در کنترل پنل ویندوزتون کپی و پیست کنید
طرز کار برنامه:
خب اینجا رو خوب دقت کنید بعد از اینکه برنامه رو نصب و فونتها رو هم در پوشه فونت جایگزاری کردید برنامه پروین رو اجرا کرده و سپس کلید Scroll Lock رو از صفحه کیبردتون فشار دهید و بعد بر روی ایکون برنامه در سیستم ترای دسکتاپتون (کنار ساعت ویندوزتون) کلیک راست کرده و سپس یکی از دو روش برای تایپ رو انتخاب کرده و بعد باید
در برنامه گرافیکی که میخواهید فارسی بنویسید هر کدوم از فونتهایی که با NPI شروع شده اند رو انتخاب و با خیال راحت متنتون رو مینویسید

دانلود قسمت اول فونتها با حجم : 5.85 مگابایت

دانلود قسمت دوم فونتها با حجم 5.75 مگابایت

این دو فونت هم در پوشه فونتها هست ولی جدا گانه گذاشتم چون خودم ازش خیلی خوشم میاد
حتما برای امتحان هم که شده از این 2 فونت استفاده کنید
امیدوارم که خشتون اومده باشه
موفق باشید
یا حق

سلام ممنونم.من امروز با فایر فوکس دانلود کردم.
روی لینک مورد نظر برید و بعد:...Save link as

Anonymizer
19-12-2005, 12:20
قسمت دوم فونت ها مشکل داره.اما من خود برنامه و قسمت اول فونت ها را گرفتم.
ممنون

smhosseini
20-12-2005, 09:48
Data Transfer Limit Reached عزيز با اينكه اين همه منتظر بوديم ولي بازم اين پيغام رو ميده

Nvidia
20-12-2005, 09:56
چس شد شما هنوز از مسافرت برنگشتين كه اينو جاي ديگه اي آپلود كنيد ؟

Harry Potter
20-12-2005, 16:22
Nvidia جان همون لینک های صفحه اول کار میکنه... یک بار دیگه تست کن.

hippo
20-12-2005, 17:51
هر کی لطف کرد آپلود کرد فونت ها را به صورت یک مگابایتی آپلود کنه

arash_irani
22-12-2005, 21:12
سلام دوستان
من فردا صبح يعني روز جمعه دوباره اين برنامه رو آپلود ميكنم ولي اگه يه سايت خوب بهم معرفي كنيد ممنون ميشم كه ديگه اين مشكلات رو نداشته باشه پس هر كي امشب ديد همين جا اعلان كنه
موفق باشيد
يا حق

arash_irani
23-12-2005, 19:04
سلام دوستان

خب من چون هيچ يك از دوستان نگفته بودند كه تو كدوم سايت آپلود كنم خودم دوباره در سايت رپيد شير آپلود كردم

دانلود خود برنامه به همراه كرك به صورت غير مستقيم:
حجم: حدود 2 مگابايت

سري اول فونتها (175 فونت مخصوص اين برنامه ) :

سري دوم فونتها (170 فونت مخصوص اين برنامه ):

توضيح: حجم هر قسمت فونت حدود 5 مگابايت
موفق باشيد
يا حق

Nvidia
24-12-2005, 08:22
بالاخره ما هم تونستيم اين برنامه رو دانلود كنيم .
مرسي

safety
24-12-2005, 08:44
سلام؛
ممنون
فقط بفرمائيد چرا قسمت اول فونتها را مجدداً آپلود نكرديد؟ اگر فونت جالبي در قسمت اول نيست يا تكراري است بگوئيد تا منتظر نباشيم.

Anonymizer
24-12-2005, 09:04
سلام دوستان

خب من چون هيچ يك از دوستان نگفته بودند كه تو كدوم سايت آپلود كنم خودم دوباره در سايت رپيد شير آپلود كردم

دانلود خود برنامه به همراه كرك به صورت غير مستقيم:

سري دوم فونتها (170 فونت مخصوص اين برنامه ):

موفق باشيد
يا حق
ممنون منم تونستم همشو بگیرم

arash_irani
24-12-2005, 22:04
سلام؛
ممنون
فقط بفرمائيد چرا قسمت اول فونتها را مجدداً آپلود نكرديد؟ اگر فونت جالبي در قسمت اول نيست يا تكراري است بگوئيد تا منتظر نباشيم.
سلام دوست من
قسمت اول رو هم آپلود كرده بودم ولي چون بد آپلود شده بود نذاشتمش الان دوباره آپلودش كردم ميتونيد دانلود كنيد
موفق باشيد
يا حق

arashdollar
25-12-2005, 16:13
پس قسمت اول فونتها چه شد من بي صبرانه منتظرم

Thank You

IVAN
26-12-2005, 01:47
خيلي ممنون
استفاده كرديم

hippo
02-01-2006, 11:53
آرش جان اخه چرا اينجا آپلود كردي
دانلود نميشن
ولي از زحمتي كه كشيدي ممنون

arash_irani
03-01-2006, 00:36
آرش جان اخه چرا اينجا آپلود كردي
دانلود نميشن
ولي از زحمتي كه كشيدي ممنون
سلام دوست من
من چند بار اعلان كردم كه كجا آپلود كنم كسي چيزي نگفت منم آخر سر آپلودش كردم تو رپيد شير
موفق باشيد
يا حق

IVAN
03-01-2006, 00:50
آرش جان ممنون
ولي چرا كار نميكنه
وقتي كه توtray bar هست من تو فوتو ايمپكت11 هر چي فارسي نوشتم البته با فونتهاي خودش بازم كار نكرد
چه طوريه
يه توضيحي بده با توجه به اينكه help اين برنامه هم كار نميكنه

arash_irani
03-01-2006, 14:02
آرش جان ممنون
ولي چرا كار نميكنه
وقتي كه توtray bar هست من تو فوتو ايمپكت11 هر چي فارسي نوشتم البته با فونتهاي خودش بازم كار نكرد
چه طوريه
يه توضيحي بده با توجه به اينكه help اين برنامه هم كار نميكنه
سلام دوست من
من در پست اول توضيح دادم اونجا رو بخون فكر كنم كليد Scroll Lock رو روشن نکردی و باید وقتی داری مینویسی آیکون برنامه در سیستم ترای ویندوزت شبیه به آیکون اصلی خود برنامه بشه وقتی ایکون شبیه به ویندوز 98 هست یعنی برنامه غیر فعال هست و اگر باز هم کار نکرد باید روی ایکون در سیستم ترای دسکتاپت کلیک راست و یکی از روش های تایپ 1 یا 2 رو انتخاب کنی و اگر باز هم کار نکرد باید فارسی ساز ویندوزت رو عوض کنی چون برای من که تو اکثر برنامه های گرافیکی جواب میده حتی تو برنامه هایی که با دیگر فارسی نویسها جواب نمیده ولی با این برنامه تونستم فارسی بنویسم
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
راستی اول برنامه پروین رو باز کن بعد برنامه گرافیکی رو باز کن شاید با این کار مشکلت حل بشه
موفق باشید
یا حق

IVAN
04-01-2006, 10:35
بله درسته
من روش تايپ 2 رو كه انتخاب كردم درست نوشت
خيلي ممنون

hippo
09-01-2006, 15:31
آرش جان من شرمنده چون تا اولين پستي كه دادم خبري از معرفي سايت براي آپلود نبود وبهدم تا مدت زيادي نتونستم بايام اينجا
ولي سايت مناسب براي آپلود سايت
نمونه آپلودشم مي تونيد به اين صفحه بريد

فقط بايد تو اين سايت ثبت نام كنيد
از ادامه دانلود هم پشتيباني مي كنه وفكر كنم محدوديت دانلود هن نداره
هركي آپلود كرد دستش درد نكنه
البته شرمنده چند بار بايد ثبت نام كنيد چون ظرفيتش 5 مگابايته

arash_irani
09-01-2006, 16:32
آرش جان من شرمنده چون تا اولين پستي كه دادم خبري از معرفي سايت براي آپلود نبود وبهدم تا مدت زيادي نتونستم بايام اينجا
ولي سايت مناسب براي آپلود سايت
نمونه آپلودشم مي تونيد به اين صفحه بريد

فقط بايد تو اين سايت ثبت نام كنيد
از ادامه دانلود هم پشتيباني مي كنه وفكر كنم محدوديت دانلود هن نداره
هركي آپلود كرد دستش درد نكنه
البته شرمنده چند بار بايد ثبت نام كنيد چون ظرفيتش 5 مگابايته
سلام Hippo جان
یعنی هنوز دانلود نکردی؟

hippo
09-01-2006, 16:40
نه آرش جان هنوز دانلود نكردم

arash_irani
11-01-2006, 00:38
نه آرش جان هنوز دانلود نكردم
سلام hippo جان
الان لینکهای اول یعنی اونایی که تو پرسین گیگ هم آپلود کردم سالمند میتونی از اونجا دانلود کنی
موفق باشید
یا حق

hippo
11-01-2006, 15:13
آرش جان ممنون خبر دادي دارم دانلود مي كنم

arash_irani
11-01-2006, 17:46
آرش جان ممنون خبر دادي دارم دانلود مي كنم
خواهش ميكنم عزيز قابلي نداشت ;) :tongue:

siavash alavi
14-01-2006, 23:41
آرش جان
من نتونستم دانلود كنم
اگر بقيه دوستان يا خود آرش جان ميتونه جاي ديگه اي آپلود كنه تا ديگران هم بتونن دانلود كنند
مرسي

arash_irani
15-01-2006, 23:22
آرش جان
من نتونستم دانلود كنم
اگر بقيه دوستان يا خود آرش جان ميتونه جاي ديگه اي آپلود كنه تا ديگران هم بتونن دانلود كنند
مرسي
سلام دوست من
ببينم از تو رپيد شير هم نتونستي دانلود كني اون لينك كه هنوز فعال هستش
يه نگاهي بكن خبرش رو همينجا بهم بده
موفق باشيد
يا حق

princes
20-01-2006, 20:37
سلام آرش.
اين رو يه جايي ديگه آپلود كن.پرشين گيگ به خاطر ارتقا سرورش قاط زده! ممنون.

arash_irani
20-01-2006, 22:17
سلام آرش.
اين رو يه جايي ديگه آپلود كن.پرشين گيگ به خاطر ارتقا سرورش قاط زده! ممنون.
دوست من سلام
از وقتي اين فارسي نويس رو تو پرشين گيگ آپلود مردم سرويس اكانتم رو قطع كردند و اون دفعه آخري كه رفتم نوشته بودند كه تا 6 ماه اكانت من قطع ميشه
در ضمن من لينك رپيد شير رو هم گذاشتم ميتونيد از اون سايت بگيريد
موفق باشيد
يا حق

edris60
31-01-2006, 09:18
سلام دوستان
من تازه عضو شدم ، و خیلی خوشحالم که با سایت مفید شما آشنا شدم ، ظرف همین مدت کوتاه خیلی مطالب مفید اینجا یاد گرفتم ، در بخش گرافیک باید از مقالات دوستان گرامی ، arash irani , mehdi87 , shahin king و بقیه دوستان تشکر کنم و در بخشهای دیگه هم انشاالله در جای خودش

در مورد این تاپیک ، دوست عزیز ، من نرم افزار پروین رو از لینکهایی که لطف کردین دادین دانلود کردم ، و به همون طریقی که فرمودین نصب کردم اما موقع اجرا مثلا تو فتوشاپ وقتی انگلیسی تایپ میکنم با اون فونتی از پروین که انتخاب میکنم مینویسه ولی برای تایپ فارسی هر فونتی از پروین انتخاب میکنم همون پیش فرض فتوشاپ رو میزنه times new roman ، تو ورد هم همینطوره
ممنون میشم راهنمائیم کنین
در ضمن رو آیکون پروین داریم روش تایپ 1 و روش تایپ 2 ، اینا چه جوریه؟ چه فرقی داره ؟ راهنماش هم باز نمیشه که از روش بخونم.

خیلی از توجه شما سپاسگزارم.

arash_irani
01-02-2006, 00:11
سلام دوستان
من تازه عضو شدم ، و خیلی خوشحالم که با سایت مفید شما آشنا شدم ، ظرف همین مدت کوتاه خیلی مطالب مفید اینجا یاد گرفتم ، در بخش گرافیک باید از مقالات دوستان گرامی ، arash irani , mehdi87 , shahin king و بقیه دوستان تشکر کنم و در بخشهای دیگه هم انشاالله در جای خودش

در مورد این تاپیک ، دوست عزیز ، من نرم افزار پروین رو از لینکهایی که لطف کردین دادین دانلود کردم ، و به همون طریقی که فرمودین نصب کردم اما موقع اجرا مثلا تو فتوشاپ وقتی انگلیسی تایپ میکنم با اون فونتی از پروین که انتخاب میکنم مینویسه ولی برای تایپ فارسی هر فونتی از پروین انتخاب میکنم همون پیش فرض فتوشاپ رو میزنه times new roman ، تو ورد هم همینطوره
ممنون میشم راهنمائیم کنین
در ضمن رو آیکون پروین داریم روش تایپ 1 و روش تایپ 2 ، اینا چه جوریه؟ چه فرقی داره ؟ راهنماش هم باز نمیشه که از روش بخونم.

خیلی از توجه شما سپاسگزارم.
سلام
دوست من شما كليد Scroll Lock رو هم در هنکام استفاده روشن میکنید ؟ اگر این کار هم انجام میدید یکی از این دو اشکال دارند::
1- فارسی ساز ویندوزتون درست نصب نیست و یا تنظیماتش رو بدرستی انجام ندادید حتما به این تاپیک سری بزنید ::
2- شاید هم این احتمال داشته باشه که فتوشاپ شما نسخه ME نیست منظورم نسخه ای هستش که مخصوص خاور میانه هست

فکر نمیکنم خارج از این چند مورد باشه
موفق باشید
یا حق

edris60
02-02-2006, 08:00
سلام
دوست من شما كليد Scroll Lock رو هم در هنکام استفاده روشن میکنید ؟ اگر این کار هم انجام میدید یکی از این دو اشکال دارند::
1- فارسی ساز ویندوزتون درست نصب نیست و یا تنظیماتش رو بدرستی انجام ندادید حتما به این تاپیک سری بزنید ::
2- شاید هم این احتمال داشته باشه که فتوشاپ شما نسخه ME نیست منظورم نسخه ای هستش که مخصوص خاور میانه هست

فکر نمیکنم خارج از این چند مورد باشه
موفق باشید
یا حق

سلام
ممنون از پاسختون
اين مواردي كه فرمودين تو كامپيوترم تنظيمه ، هم فارسی نصبه و هم فتوشاپم نسخه ME هست ولی بازم همون مشکل رو دارم.
از مریم هم که استفاده میکنم وقتی مطلبی که تو نرم افزار مریم نوشتم کپی و تو فتوشاپ Past میکنم ، کلا فونتاشو به هم میریزه حتی قابل خوندن هم نیست!! :sad:
مشکل از چی میتونه باشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
ARO
05-02-2006, 04:36
سلام
من دانلود نکردم
چون خود نرم افزارو تهیه کردم
اگه رجیستر اون مشکلی نداشته باشه آخرشه
چون با اینکه مال من نسخه اصلیه بازم بعضی مواقع سریال جدید میخواد
فقط میخوام بدونم کی اینو کرک کرده چون باز کردن قفل پروین برام خیلی جالبه
در هر صورت دمت گرم
راستی تعداد فونتاشم 370 تاست
بازم از این کارا بکن

DARKFALLER
08-02-2006, 06:53
با سلام
من قیمت این نرم افزار رو میدونم 12500 تومان
فقط یک سوال یعنی شرکت هامون سافت فقط 13 مگابایت برنامه رو روی یک سی دی رایت میکنه و 12500 تومان میفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

linkin_park
08-02-2006, 20:05
آقا من وقتی فارسی مینویسم با همون فونتها بازم علامت ؟؟؟؟؟ نشون میده ...
فتو شاپم هم Cs2 هست .

Elfin-D
09-02-2006, 02:38
سلام

با سلام
من قیمت این نرم افزار رو میدونم 12500 تومان
فقط یک سوال یعنی شرکت هامون سافت فقط 13 مگابایت برنامه رو روی یک سی دی رایت میکنه و 12500 تومان میفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چيزه عجيبه؟؟

آقا من وقتی فارسی مینویسم با همون فونتها بازم علامت ؟؟؟؟؟ نشون میده ...
فتو شاپم هم Cs2 هست .
بعيد به نظر ميرسه كه كار نكنه!رو نرم افزارهاي ديگه امتحان كن،مثلا سي اس 1

linkin_park
09-02-2006, 08:08
آها رو سی اس 1 جواب داد !!!

Setareh 2006
12-02-2006, 08:59
سلام دوستان
نمیدونم جاش اینجاست یا باید جای دیگه اعلام میکردم :blush:
نميدونم چقدر با فارسي نويسها كار كرديد ولي من كه از هيچكدومشون به اندازه Parwin 2005 راضی نیستم
توی اکثر برنامه های گرافیکی میشه باهاش فارسی نوشت خیلی راحت که در ادامه طرز کارش رو هم خواهم گفت

نصب و کرک کردن برنامه:
بعد از دانلود خود برنامه فایل ستاپ برنامه رو اجرا کنید تا برنامه نصب بشه و بعد از اون کرک برنامه را که به اسم
حالا فونتها :
فونتها در دو پوشه آپلود شدند که شما بتونید راحت تر دانلود کنید و در حدود 345 فونت هستند و بعد از دانلود میتونید اون ها رو در پوشه فونت واقع در کنترل پنل ویندوزتون کپی و پیست کنید
طرز کار برنامه:
خب اینجا رو خوب دقت کنید بعد از اینکه برنامه رو نصب و فونتها رو هم در پوشه فونت جایگزاری کردید برنامه پروین رو اجرا کرده و سپس کلید Scroll Lock رو از صفحه کیبردتون فشار دهید و بعد بر روی ایکون برنامه در سیستم ترای دسکتاپتون (کنار ساعت ویندوزتون) کلیک راست کرده و سپس یکی از دو روش برای تایپ رو انتخاب کرده و بعد باید
در برنامه گرافیکی که میخواهید فارسی بنویسید هر کدوم از فونتهایی که با NPI شروع شده اند رو انتخاب و با خیال راحت متنتون رو مینویسید

دانلود قسمت اول فونتها با حجم : 5.85 مگابایت

دانلود قسمت دوم فونتها با حجم 5.75 مگابایت

این دو فونت هم در پوشه فونتها هست ولی جدا گانه گذاشتم چون خودم ازش خیلی خوشم میاد
حتما برای امتحان هم که شده از این 2 فونت استفاده کنید
================================================== ==

لینک های اصلاح شده

این هم لینکهای غیر مستقیم و جدید در سایت رپید شیر

لینک غیر مستقیم برای دانلود خود نرم افزار به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک غیر مستقیم برای دانلود قسمت اول فونتها (175 فونت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک غیر مستقیم برای دانلود قسمت دوم فونتها (170 فونت ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم که خشتون اومده باشه
موفق باشید
یا حق
با سلام به همه عزيزاني كه در اين سايت زحمت ميكشند .

جناب آرش . من پروين رو دانلود كردم ولي فايلي تحت عنوان ParWinXp.exe پيدا نكردم . به جاي آن . فايل ParWinXp.MFC Application هست .

من برنامه رو نصب كردم ولي براي اكتيو كردن برنامه بايد رجيستر بشه .

لطفا بگين كه سريال برنامه رو از كجا ميتونم بدست بيارم ؟

منتظر راهنمايي شما هستم .

Elfin-D
12-02-2006, 11:43
سلام
همونطور كه ارش گفته بايد دنبال فايل ParWinXP.exe بگرديد.

Setareh 2006
12-02-2006, 12:46
سلام
همونطور كه ارش گفته بايد دنبال فايل ParWinXP.exe بگرديد.

دوست عزيز من از همون لينك كه آرش داده بود برنامه رو دانلود كردم . سه تا فايل توي اون هست :

1- Setup
2- ParWinXp MFC Application
3- CUSTDATA كه فايل نوت پد هست .

متاسفانه فايل مورد نظر كه همون ParWinXp.exe هست وجود نداره .

خواهش ميكنم كمك كنيد و بگين كه كجا ميتونم اين فايل رو پيدا كنم ؟

Elfin-D
12-02-2006, 13:12
اين فايل اجرااي نيست؟يعني نميتونيد اجراش كنيد؟ParWinXp MFC Application.حداقل در جايي كه برنامه نصب شده كپيش كنيد ببنيد درست نميشه!
اگر نيازتون به فارسي نويس خيلي ضروريه من اينجا فارسي نويس مريم رو واسه دانلود گذاشتم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Setareh 2006
12-02-2006, 13:37
اين فايل اجرااي نيست؟يعني نميتونيد اجراش كنيد؟ParWinXp MFC Application.حداقل در جايي كه برنامه نصب شده كپيش كنيد ببنيد درست نميشه!
اگر نيازتون به فارسي نويس خيلي ضروريه من اينجا فارسي نويس مريم رو واسه دانلود گذاشتم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز از اون جايي كه من تعريف يرنامه پروين رو خيلي شنيدم مايلم كه حتما اين برنامه رو داشته باشم .

در مورد فايل ParWinXp MFC Application هم بايد بگم پسوند اجرايي exe نداره . وقتي روي اون كليك ميكنم هيچ اتفاقي نميفته .

وقتي به درايوي كه برنامه نصب شده ميرم . ميبينم كه عين همين فايل كه در بالا اشاره كردم وجود داره .

من برنامه رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم از من شماره سريال ميخواد .

كسي ميتونه شماره سريال اين برنامه رو به من بده ؟

Elfin-D
12-02-2006, 18:09
من فكر ميكنم بايد اين فايل رو به جاي فايلي كه در فولدر برنامه وجود داره replace كنيد!يه چيزي شبيه كرك برنامست!

linkin_park
12-02-2006, 18:33
بچه ها کسی فونت جدید Npi نداره ؟

Elfin-D
12-02-2006, 18:49
سلام
لينكين جان درخواست فونت در اينجا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Setareh 2006
12-02-2006, 19:07
من فكر ميكنم بايد اين فايل رو به جاي فايلي كه در فولدر برنامه وجود داره replace كنيد!يه چيزي شبيه كرك برنامست!

منظورتون همون فايل اجرايي ParWinXp.exe هستش ؟

مشكل من اينه كه اصلا اين فايل رو ندارم كه جايگزينش كنم .

خواهش ميكنم اگر كسي ميتونه به من كمك كنه .

Elfin-D
12-02-2006, 19:24
شما مگر نميگيد كه از اين فايل در پوشه اي كه نرم افزار نصب شده هم يكي هست؟
اين اصلي رو به جاي اون كپي پست كنيد!

Setareh 2006
13-02-2006, 08:59
شما مگر نميگيد كه از اين فايل در پوشه اي كه نرم افزار نصب شده هم يكي هست؟
اين اصلي رو به جاي اون كپي پست كنيد!

دوست عزيز من گفتم فايل ParWinXp MFC Application رو دارم نه فايل ParWinXp.exe

Elfin-D
13-02-2006, 12:47
عجب بحثي شده اين بحث!
اون فايلي كه در فولدر برنامه با همين نام هست پسوندش چيه!!!؟

Setareh 2006
13-02-2006, 14:27
عجب بحثي شده اين بحث!
اون فايلي كه در فولدر برنامه با همين نام هست پسوندش چيه!!!؟

پسوند نداره فقط نوشته : ParWinXp MFC Application

وقتي رايت كليك ميكنم ميرم توي Property

نوشته كه نوع فايل Application هست

حجمش هم 2.63 مگابايت هست

اين فايل هم در پوشه اي كه برنامه رو دانلود كردم هست و هم در پوشه اي كه برنامه نصب شده .

متاسفانه من فايلي كه پسوند اجرايي ( exe ) داشته باشه دريافت نكردم .

نميدونم چرا اين اتفاق افتاده ؟

Elfin-D
13-02-2006, 14:42
نميدونم شما چرا نميگيري مطلب رو!شايد مدل گفتن من مشكل داره!
فايل اول رو كه دانلود كرده بودي به حاي فايلي كه در پوشه برنامه هست كپي پست كن ،به همين راحتي!!!

Setareh 2006
13-02-2006, 15:22
نميدونم شما چرا نميگيري مطلب رو!شايد مدل گفتن من مشكل داره!
فايل اول رو كه دانلود كرده بودي به حاي فايلي كه در پوشه برنامه هست كپي پست كن ،به همين راحتي!!!

يعني اين فايل ParWinXp MFC Application رو كه دانلود كردم در پوشه اي كه برنامه نصب شده و عين همين فايل هم وجود داره به جاش كپي پيست كنم ؟

يعني اين رو به جاي همون فايل كه در پوشه نصب وجود داره Replace كنم ؟

Elfin-D
13-02-2006, 15:29
اي ول.بالاخره گرفتي من چي ميگم!

mmz63s
16-02-2006, 17:25
دمت گرم خیلی حال دادی
خیلی دنبالش بودم !!

Setareh 2006
18-02-2006, 09:53
اي ول.بالاخره گرفتي من چي ميگم!

دوست عزيز , خيلي ازت ممنونم , واقعا دستت درد نكنه .

همون كاري كه گفتي انجام دادم . حالا برنامه رو ميتونم اجرا كنم .

فقط يك مشكل ديگه هست و اون اينه كه من وقتي در فتوشاپ 7 , با فونت هاي اين برنامه فارسي تايپ ميكنم , حروف از چپ به راست و جدا جدا تايپ ميشه و در ضمن مثلا وقتي حرف س رو تايپ ميكنم يك حرف ديگه رو تايپ ميكنه .

در ضمن ويندوزم هم اكس پي هست .

لطفا منو راهنمايي كنيد .

Setareh 2006
18-02-2006, 11:32
ُElfin عزيز , خيلي عجيبه , من يك بار ديگه توي فتوشاپ رفتم و عجيبه كه تونستم با فونت پروين درست فارسي بنويسم و هيچ مشكلي نبود و حروف درست تايپ ميشد .

ولي الان دوباره كه ميرم تو فتوشاپ و دوباره همون مشكل رو دارم يعني حروف پروين درست تايپ نميشه .

درضمن ميخواستم بدونم , چرا وقتي با حروف پروين انگليسي تايپ ميكنم , وقتي عدد رو ميخوام به انگليسي تايپ كنم , فارسي تايپ ميكنه ؟

ميتوني كمكم كني ؟ من چكار كنم كه عدد هم انگليسي تايپ بشه ؟

يك سوال ديگه هم دارم , توي System Tray , وقتي روي آيكان پروين رايت كليك ميكنم , نوشته روش اول و روش دوم , اين يعني چي ؟

Setareh 2006
18-02-2006, 12:58
آقا فهميدم موضوع چيه !

وقتي Scroll Lock روشن باشه , فارسي رو درست تايپ ميكنه ولي وقتي خاموش باشه , انگليسي تايپ ميشه . فقط اشكالش در تايپ انگليسي اينه كه اعداد رو فارسي تايپ ميكنه .

شما ميدونين چكار بايد كرد تا موقع تايپ انگليسي , اعداد هم انگليسي تايپ بشن ؟

در ضمن اين روش اول و دوم يعني چي ؟ من هنوز متوجه نشدم كه چه كاري انجام ميدن ؟

Elfin-D
18-02-2006, 14:26
سلام
براي راحتي كارت،شما فقط فارسي رو با اين برنامه تايپ كن و انگليسي رو در خود فتوشاپ مستقيم بنويس!

Setareh 2006
18-02-2006, 17:04
سلام
براي راحتي كارت،شما فقط فارسي رو با اين برنامه تايپ كن و انگليسي رو در خود فتوشاپ مستقيم بنويس!

آره اينو مي دونم , ولي آخه فونت هاش به شكل انگليسي خيلي قشنگن , براي همين ميخواستم از فونت هاي انگليسيش هم استفاده كنم .

راستي اون روش اول و دوم نميدوني چيه ؟ منظور از روش اول و دوم يعني چه روشي ؟

arash_irani
21-02-2006, 23:43
آره اينو مي دونم , ولي آخه فونت هاش به شكل انگليسي خيلي قشنگن , براي همين ميخواستم از فونت هاي انگليسيش هم استفاده كنم .

راستي اون روش اول و دوم نميدوني چيه ؟ منظور از روش اول و دوم يعني چه روشي ؟
سلام دوست من
شما ابتدا توضيحات اول كه در همون ابتداي كار دادم رو ميخونديد ديگه احتياجي به اين همه سوال نبود ولي خب دوست من شما در كنار ساعت ويندوزتون يا همون سيستم تراي ويندوزتون اگه روي ايكون برنامه كليك راست كنيد ميتونيد نوشته روش اول و روش دوم در بعضي از برنامه ها روش اول جواب ميده و در بعضي از برنامه هاي گرافيكي ديگه روش دوم جواب ميده
موفق باشيد
يا حق

siavashn
26-02-2006, 18:12
من واقعا پوزش مي طلبم
ولي من با هر دو تا لينكي كه دادين نتونستم فونتها رو دانلود كنم
persian gig كه كلا قاطيه
rapidshare رو هم من بلد نبودم باهاش كار كنم
شما اگه يه 10 تا فونت باهال معمولي براي من آپ كنيد و آدرس و راهنماي دانلودش رو هم بدين ممنون مي شم
با اينكه مي دونم ديگه نبايد اين حرف رو مي زدم
با كمال شرمندگي

Elfin-D
26-02-2006, 19:21
سلام
اين هم دو مجموعه فونتي كه ارش زحمت كشيده بود؛

arash_irani
27-02-2006, 00:33
من واقعا پوزش مي طلبم
ولي من با هر دو تا لينكي كه دادين نتونستم فونتها رو دانلود كنم
persian gig كه كلا قاطيه
rapidshare رو هم من بلد نبودم باهاش كار كنم
شما اگه يه 10 تا فونت باهال معمولي براي من آپ كنيد و آدرس و راهنماي دانلودش رو هم بدين ممنون مي شم
با اينكه مي دونم ديگه نبايد اين حرف رو مي زدم
با كمال شرمندگي
دوست من
شما وقتي روي لينكهاي فونتي رو كه در rapidshare آپلود شده بريد پايين روي دكمه free کلیک کنید و بعد از رفتن به صفحه بعد کمی صبر کنید تا ثانیه شما در پایین صفحه تموم بشه و بعد چند حرف و یا عدد براتون ظاهر میشه اون حروف و یا اعداد رو به طور صحیح در کادری که دارید وارد میکنید و سپس بدون استفاده از دانلودر ها بر روی دکمه بزرگ پایینی کلیک میکنید و شروع میکنید به دانلود کردن به همین راحتی
موفق باشید
یا حق

siavashn
27-02-2006, 19:46
دستتون درد نكنه
خيلي ممنون
دم همتون گرم

ElmO
12-03-2006, 01:13
اقا واقعا عالیه
دستتون درد نکنه
مرسی

arash_irani
13-03-2006, 03:12
سلام دوستان
خواهش میکنم عزیزان قابلی ندارشت ;)
فقط یه خواهش داشتم :: در صورت امکان دوستانی که سرعت اینترنت خوبی دارند از لینکهای رپید شیر دانلود کنند تا لینکها از روی سایت پاک نشه و بمونه تا دوستان دیگه در آینده هم بتونند در صورت خرابی لینکهای پرشین گیگ از سایت رپید شیر دانلود کنند

ممنون و موفق باشید :)
یا حق

Setareh 2006
15-03-2006, 01:31
دوستان توي پروين چه جوري ميشه تشديد گذاشت ؟

توي پروين هم ميشه مثل برنامه مريم اعراب گذاري كرد ؟

مثلا تشديد و كسره و غيره ؟

micron
15-04-2006, 02:58
اhippo جان براي دانلود برنامه ار رپير شير بهتره برنامه
Universal Share Downloader v1.3.3
را از آدرس زير دانلود كني تا بتواني هر برنامه اي را بدون محدوديت زماني از سايت رپيد شير دانلود كني . موفق باشي .

Behroooz
15-04-2006, 18:48
سلام دوستان
خواهش میکنم عزیزان قابلی ندارشت
فقط یه خواهش داشتم :: در صورت امکان دوستانی که سرعت اینترنت خوبی دارند از لینکهای رپید شیر دانلود کنند تا لینکها از روی سایت پاک نشه و بمونه تا دوستان دیگه در آینده هم بتونند در صورت خرابی لینکهای پرشین گیگ از سایت رپید شیر دانلود کنند

ممنون و موفق باشید
یا حق

من همین امروز از رپید داونلود کردم
مرسی

Behroooz
15-04-2006, 18:51
ممنون از همه خوب بود

kashin
18-04-2006, 02:37
سلام
من برنامه رو دانلود ونصب كردم ولي كرك برنامه رو ندارم
اگر ممكنه فقط كرك رو بگذاريد خيلي ممنون ميشم

arash_irani
18-04-2006, 02:56
سلام
من برنامه رو دانلود ونصب كردم ولي كرك برنامه رو ندارم
اگر ممكنه فقط كرك رو بگذاريد خيلي ممنون ميشم
سلام دوست من
خب كرك برنامه با همان نام خود برنامه يعني با نام ParWinXP.exe وجود داره
شما اين فايل رو به پوشه نصب برنامه ميبريد و اونجا پيست ميكنيد
صفحه اول همه چي رو توضيح دادم ميتونيد دوباره بخونيد
موفق باشيد
يا حق

Behroooz
18-04-2006, 17:28
من داونلود كرذم ولي كار مكرد

يك برنامه ديكه معرفي كنيد

مرسي

arash_irani
18-04-2006, 19:10
من داونلود كرذم ولي كار مكرد

يك برنامه ديكه معرفي كنيد

مرسي
سلام دوست من
من با برنامه پروين توي برنامه هاي زيادي تونستم فارسي بنويسم
شما براي چه برنامه اي ميخواين ؟ منظورم اينه كه تو چه برنامه اي ميخواين فارسي بنويسين ؟

موفق باشيد
يا حق

Behroooz
19-04-2006, 07:20
ulead photo impact 10
مرسی

arash_irani
19-04-2006, 11:49
ulead photo impact 10
مرسی
سلام دوست من
اتفاقا توي فتو ايمپكت XL مکه من به راحتی فارسی مینویسم
شما دکمه Scroll Lock رو موقع استفاده روشن کردین؟ باید موقعی که میخوایین فارسی بنویسین آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز شبیه آیکون خود برنامه بشه و برای این کار باید کلید Scroll Lock رو خاموش و روشن کنید و یا از دو روش انتخاب نوشتن دیگری رو انتخاب کنید
مطمینا جواب میده
موفق باشید
یا حق

Behroooz
20-04-2006, 19:13
تست کنم ببینم جوات میده یا نه؟

hp1361
21-04-2006, 11:27
سلام
اقا اگه ممكنه فونتها رو با حجم كمتري اپلود كنين . فكر ما بيچاره ها رو هم بكنين با اين سرعت كم

ممنون

arash_irani
21-04-2006, 14:17
سلام
اقا اگه ممكنه فونتها رو با حجم كمتري اپلود كنين . فكر ما بيچاره ها رو هم بكنين با اين سرعت كم

ممنون
سلام دوست من
يه نگاه به صفحه اول بنداز درست شد :)
هر قسمت فونت به دو قسمت تبديل شد و قبلا همه فونتها با حجمي حدود 10 مگابايت بود كه الان فشرده ترش كردم و با حجمي حدود 5 مگابايت دانلود كنيد ;)
موفق باشيد
يا حق

armin_goooodboy
22-04-2006, 00:32
سلام آرش جان
من مشکلم بکار ا این نرم افزار در فتوایمپکت حل شد
میشه تو فتو ایمپکت ازش استفاده کرد
اما یه بار با فونت آریال مینویسه بعد باید فونت خودشو رو متن اجرا کرد
ممنون

Behroooz
22-04-2006, 11:17
من هنوز هم نمی تونم تو فتو ایمپکت 10 فارسی بنویسم / چرا؟

Venus
27-04-2006, 22:49
با سلام و تشکر
لطفا راهنمایی . من تمام دستورات اجرای برنامه پروین رو انجام دادم ولی باز هم حروف رو جدا می نویسه ؟ مثلا به جای م روی کیبورد ک می زنه چیکار کنم؟؟؟ :blink: فتوشاپ 7 در XP
ممنون منتظرم :)

Venus
28-04-2006, 19:17
کمکم کن کمکم کن نذار ..... با با چی شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا
28-04-2006, 19:18
سلام آرش جان.دستت درد نکنه بابت برنامه خوب پروین.
من برنامه را بطور کامل دانلود و بدون مشکلی نصب کردم اما من هم مشکل ونوس را دارم. در برنامه فتوایمپکت 11 اگر دگمه scroll خاموش باشه فارسی می نویسه اما دائم به arial برمی گرده و هم حروف را بزرگ و جدا از هم می نویسه. در برنامه ulead video 9 هم جای حروف جابجاست و جالب این که وقتی دگمه scroll رو روشن می کنم پیغام out of memory میده و با خاموش کردن اون می تونم فارسی بنویسم اما حروف کاملا" جابجاست.تنظیمات فارسی ساز ویندوز را هم طبق راهنمایی شما انجام دادم با هر دوروش هم تایپ کردم اما نشد که نشد. البته برنامه IPT5 هم همین مشکل را دارد یعنی حروف اصلا" سرجای خودشان نیستند .

Elfin-D
29-04-2006, 01:45
طبف اطلاعاتي كه من دارم در برنامه يوليد امكان فارسي نويس وجود نداره
در فتو ايمپك هم اگر امكانش رو داريد از مريم استفاده كنيد

Behroooz
29-04-2006, 11:52

اگه ميشه لينك داونلود نسخه جديد مريم را با كركش معرفي كنيد
مرسي

Venus
29-04-2006, 13:17

اقا تو فتوشاپ چطور؟ بازم از مریم استفاده کنیم؟

arash_irani
29-04-2006, 15:52
سلام آرش جان.دستت درد نکنه بابت برنامه خوب پروین.
من برنامه را بطور کامل دانلود و بدون مشکلی نصب کردم اما من هم مشکل ونوس را دارم. در برنامه فتوایمپکت 11 اگر دگمه scroll خاموش باشه فارسی می نویسه اما دائم به arial برمی گرده و هم حروف را بزرگ و جدا از هم می نویسه. در برنامه ulead video 9 هم جای حروف جابجاست و جالب این که وقتی دگمه scroll رو روشن می کنم پیغام out of memory میده و با خاموش کردن اون می تونم فارسی بنویسم اما حروف کاملا" جابجاست.تنظیمات فارسی ساز ویندوز را هم طبق راهنمایی شما انجام دادم با هر دوروش هم تایپ کردم اما نشد که نشد. البته برنامه IPT5 هم همین مشکل را دارد یعنی حروف اصلا" سرجای خودشان نیستند .
سلام دوست من
ببينيد من همين الان فتوايمپكت رو نصب دارم و خيلي راحت تر از همه برنامه ها توش فارسي مينويسم ولي نميدونم مشكل شما ها از چيه چون روي سيستم هاي ديگه هم كه نصب كردم مشكلي نداشته ولي در برنامه يوليد ويديو استاديو رو اره برنامه پروين مشكل داره باهاش
موفق باشيد
يا حق

Elfin-D
29-04-2006, 18:44
فارسي نويس مريم همراه كرك در اين تاپيك:

Venus
30-04-2006, 15:15
فارسي نويس مريم همراه كرك در اين تاپيك:

سلام
من 2 بار دان کردم ولی فایل مشکل داره میشه چک کنید ممنون :)

Elfin-D
30-04-2006, 15:17
در همون تاپيك تصحيح كردم

omid-silicon
30-04-2006, 16:12
من به راحتی در یولید ویدئو استودیو 9 فارسی تایپ میکنم اما چطور:::؟؟؟؟؟::
از برنامه IPT5استفاده کنیدو از منو اونو فعال کنید تا به سیستم ترای برود بعد در سیستم ترای روش راست کلیک کنید و اکتیو رو انتخاب کنید. حالا به یولید برید و فونت IPT رو انتخاب کنید و به راحتی فارسی تایپ کنید
من این روش رو استفاده کردم و بدون کوچکترین مشکلی تونستم فارسی تایپ کنم البته در یولید ویدئو استودیو 9 و XP Media Center 2005
امتحان کنید

Venus
30-04-2006, 17:54
قابل توجه اونهایی که با فارسی نوشتن با پروین مشکل داشتن:
همانطور که ارش ایرانی گفت 1 کمی کاملتر . اسکرول حتما روشن باشه و ایکن پروین روی نوار وظیفه باشه نه ایکن ویندوز 98 2. زبان فارسی باشه تو نوار وظیفه 3. تو فتوشاپ فونتهايي که با NPI شروع شده اند رو انتخاب کنید. این موارد حتما رعایت شود فارسی نوشته می شه . اگه جدا نوشت یا حروف رو جا به جا زد 1 بار اسکرول رو خاموش و روشن کنید.
موفق باشید.
امید جان
لینک برنامه رو برا بچه بزار که لازمشونه. فکر کنم منظورت پارسا باشه تو 98 تو XP چطور؟

ممنون
منتظر

dar hasrate
01-05-2006, 14:26
آقا آرش واقعا دمت گرم اين لنكت مثل همه لينكهاي ديگرت واقعا بدردبخور و مفيد بود.
به قول گفتني انشائ ا... عاقبت به خير بشي...

Dj_Migren
02-05-2006, 00:53
من كرك رو كپي كردم ولي برنامه اصلا اجرا نميشه

arash_irani
02-05-2006, 16:27
من كرك رو كپي كردم ولي برنامه اصلا اجرا نميشه
سلام دوست من
شما كدوم فايل رو اجرا كرديد ؟ بايد فايل Setup رو اجرا تا برنامه نصب بشه و بعد فایل ParWinXP.exe رو در مسیری که برنامه نصب شده یعنی در خود پوشه برنامه کپی و پیست کنید و بعد برنامه رو اجرا کنید که برنامه در کنار ساعت ویندوز قابل مشاهده هستش
موفق باشید
یا حق

Dj_Migren
02-05-2006, 17:14
همين كارو كردم ولي هيچي اجرا نميشه
قبل از اينكه كركش كنم برنامه اجرا ميشه كد ميخواد ولي بعد اينكه كرك رو كپي ميكنم باز نميشه

arash_irani
03-05-2006, 15:34
همين كارو كردم ولي هيچي اجرا نميشه
قبل از اينكه كركش كنم برنامه اجرا ميشه كد ميخواد ولي بعد اينكه كرك رو كپي ميكنم باز نميشه
سلام دوست من
خيلي عجيبه چون تا حالا هيچكدوم از دوستان اين مشكل رو نداشتند شما يه بار ديگه در صورت امكان دانلود كنيد ببينيد آيا باز همين مشكل رو داريد ؟البته قبل از اينكه دوباره برنامه رو نصب كني خب بايد برنامه رو آنيستال كني
موفق باشيد
يا حق

Dj_Migren
05-05-2006, 13:56
آقا درسته
روي سرويس پك 2 كار نميكنه
من رو سرويس پك 1 اجراش كردم اومد بالا
موفق باشيد
بازم مرسي

رضا
07-05-2006, 19:59
آقا مشکل من با فتو ایمپکت 11 حل شد ولی همچنان با ulead video studio 9 مشکل دارم . آیا باید از فارسی ساز دیگری استفاده کنم یا قلق خاصی داره؟

arash_irani
07-05-2006, 23:35
آقا مشکل من با فتو ایمپکت 11 حل شد ولی همچنان با ulead video studio 9 مشکل دارم . آیا باید از فارسی ساز دیگری استفاده کنم یا قلق خاصی داره؟
سلام رضا جان
چشم سعي ميكنم يه فارسي نويس براي ويديو تستاديو هم بزارم يه كمي فقط صبر كنيد :)
موفق باشيد
يا حق

Mehdi_Full
12-05-2006, 19:59
آقا آرش از برنامه ات خيلي ممنون فقط من يك مشكل دارم اونم اينكه برنامه بطور كامل كار ميكنه ولي تا حرف (ت) رو ميزنم بقيه جمله رو ميره از اول مينويسه (ميره اولش) فقط همين يه مشكل !!! چكار كنم ؟؟ خيلي لازم دارم .

sajad
13-05-2006, 16:19
با سلام

آخه برنامه پروین ادیتوری هم داره که می شه متن های word رو با اون به محیط های گرافیکی انتقال داد . می شه بگین کجاشه ؟

Mehdi_Full
13-05-2006, 20:22
آرش جون كجايي كارمون گيره عزيز

arash_irani
14-05-2006, 09:39
آقا آرش از برنامه ات خيلي ممنون فقط من يك مشكل دارم اونم اينكه برنامه بطور كامل كار ميكنه ولي تا حرف (ت) رو ميزنم بقيه جمله رو ميره از اول مينويسه (ميره اولش) فقط همين يه مشكل !!! چكار كنم ؟؟ خيلي لازم دارم .
سلام مهدي جان
ببخشيد بخدا من يه دو روز نتونستم بيام :blush:
من تا حالا همچين مشكلي نداشتم البته تو برنامه هايي كه استفاده كردم
ميشه بگيد تو كدوم برنامه استفاده ميكنيد و همچين مشكلي داريد ؟؟

آخه برنامه پروین ادیتوری هم داره که می شه متن های word رو با اون به محیط های گرافیکی انتقال داد . می شه بگین کجاشه ؟
من كه نديدم اگر متوجه شدي همينجا بگو تا ديگر دوستان هم استفاده كنند ولي خب چرا از طريق ورد مگه مستقيم نوشتن چشه؟ اونم با 345 تا فونت ؟؟؟

موفق باشيد
يا حق

Mehdi_Full
14-05-2006, 21:37
آرش جون من اين برنامه رو تو فتوشاپ 7 Me استفاده ميكنم نميدونم چرا همچين مشكلي داره ولي وقتي دو حرف (ت-ج) رو ميزنم ميره اولش شروع ميكنه . بقيه درست كار ميكنه . خيلي حال گيريه نه ؟ حالا مشكل به نظرت چيه ؟؟

arash_irani
15-05-2006, 01:42
آرش جون من اين برنامه رو تو فتوشاپ 7 Me استفاده ميكنم نميدونم چرا همچين مشكلي داره ولي وقتي دو حرف (ت-ج) رو ميزنم ميره اولش شروع ميكنه . بقيه درست كار ميكنه . خيلي حال گيريه نه ؟ حالا مشكل به نظرت چيه ؟؟
سلام دوست من
باشه امتحان ميكنم خبرشو بهت ميدم ولي بايد نسخه 7 رو نصب كنم
موفق باشي
يا حق

Khoroos
15-05-2006, 02:18
با سلام
دوستان سري هم به سايت نرم افزار هامون بزنيد و راهنما پروين 2005را از انجا داونلود نماييد

EMPERATOUR
08-07-2006, 15:31
آقا آرش پك 2 فونتها دانلود نميشه

morteza_k
09-07-2006, 00:33
سلام
ممنون آرش جان دارم دانلود می کنم.

morteza_k
09-07-2006, 15:45
سلام آرش جان
دوست خوبم لینک های فونت ها کار نمی کنه.
لطفا یک نگاهی بهش بنداز.
ممنون.

M.B.Asadi
17-07-2006, 17:54
وظيفه ي خودم دونستم كه ازتون تشكر كنم.
موفق باشيد

M.B.Asadi
17-07-2006, 18:05
اگه با داپ دانلود كنيد.پس از اخطاري كه در گوشه ي صحفه مي دهد مبني بر اينكه فايل پيدا نشد.پايين همون اخطار يه لينكي بهتون ميده و همه ي فايلهاي موجود در اونجا رو ليست مي كنه.من همه اش رو دانلود كردم و الا دارم استفاده مي كنم.

mahsoft
01-08-2006, 17:03
ارش جان دستت درد نکنه دارم دانلود می کنم نمی دونم چرا دیر میرسم

تاریخ ثبت این تاپیک گذشته ولی من ندیدمش

ممنون زحمت کشیدی

Mohammad Modarresi
01-08-2006, 17:17
دوستان من همه فونت ها رو دارم ولي نمي دونم چرا توي فتوشاپ فارسي جواب نميدن

Realamd
07-08-2006, 00:36
سلام

دوستان من که نتونستم با این فارس بنویسم. برنامه رو نصب کردم, فونتها رو هم در فولدر فونت در دایرکتوری ویندوز ریختم. اسکرول لاک هم آنه؛ حالا شما بگید مشکل چیه؟

arash_irani
07-08-2006, 02:19
سلام

دوستان من که نتونستم با این فارس بنویسم. برنامه رو نصب کردم, فونتها رو هم در فولدر فونت در دایرکتوری ویندوز ریختم. اسکرول لاک هم آنه؛ حالا شما بگید مشکل چیه؟
سلام دوست من
تو چه برنامه ای برای نوشتن مشکل داشتی؟؟؟؟
از آیکون کنار ساعت ویندوز راست کلیک کرده و روش اول و دوم رو تغییر دهید ;)
موفق باشید
یا حق

Realamd
07-08-2006, 23:53
سلام ارش

من میخواستم ازش در فتوشاپ استفاده کنم. روش هاشو هم عوض کردم ولی اصلا عملی نبود. میشه یک فارسی نویس خوب و کار معرفی کنید. اخه من ایران نیستم که پول بدم برم یکی بخرم. پس اگه زحمتی نیست یک کمکی به ما بکنید.

arash_irani
08-08-2006, 17:14
سلام ارش

من میخواستم ازش در فتوشاپ استفاده کنم. روش هاشو هم عوض کردم ولی اصلا عملی نبود. میشه یک فارسی نویس خوب و کار معرفی کنید. اخه من ایران نیستم که پول بدم برم یکی بخرم. پس اگه زحمتی نیست یک کمکی به ما بکنید.
سلام دوست من
خب اگر فتوشاپت نسخه ME باشه که برای منم بعضی وقتا گیر میده مگر اینکه اول تو یه برنامه دیگه که جواب میده استفاده بکنی و بعد تو Photoshop CS or CS2 ME ازش استفاده کنی
اگر هم فتوشاپت نسخه ME نیست بگو تا بهتدبگم چیکار کنی
میتونی از فارسی نویس مریم هم که تو این انجمن ( یه سرچ کوچولو کن ) معرفی شده تو فتوشاپ به راحتی فارسی بنویسی البته نسخه 4 مریم هم اومده که اگر اونو بتونی گیر بیاری چه بهتر چون خیلی چیزا بهش اضاف شده سی دی اصلیش هم 15 هزار تومن هستش
نرم افزار پروین خیلی جاها که هیچکدوم کار نمیکنند جواب میده خوبسیش اینه چون واقعا راحت و کارا مد هستش
موفق باشید
یا حق

AK1
17-08-2006, 00:29
با سلام
دوست عزيز آرش جان ممنون از اينكه اپ كرده بودي من دانلود كردم مر30 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پـروين ????
?-امكان تايپ مستقيم فارسي در اكثر نرم‌افزارهاي گرافيكي و كاربردي
?-بيش از 350 عدد فونت زيبا و منحصر بفرد.
?-امكان تبديل فايل‌هاي متني زرنگار و Word به يكديگر.
?-تشخيص خودكار نوع برنامه گرافيكي مورد استفاده و اجراي نرم‌افزار مطابق با آن
?-امكان استفاده از برنامة مديريت فونت جهت سرعت بخشي به كاركرد دستگاه.
?-پشتيباني از نسخه‌هاي پيشين پروين عادي.
7-امكان نصب نامحدود براي 7 دستگاه كامپيوتر.
?-قابليت نصب بر روي سيستم عامل‌هاي Windows 98, ME, 2000, NT, XP, 2003
?-داراي محيط كاربري بسيار ساده و كارآمد.
??-داراي دفترچه راهنماي كاربران و فيلم آموزشي نحوه نصب و كاربرد
اينا قابليتهاي پروين بود من قابليت شماره 3 رو مي خوام ولي جاي رو براي اين كار براي نسخه اي كه گزاشتين پيدا نكردم اگه يه راهنمايي بكنين ممنون مي شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eng_hamedani
17-08-2006, 16:46
این تویه پروین 2004 حرفه ای هست
خیلی بهتر از پروین 2005 نسخه عادی
اگه کسی اونو بذاره که واویلا میشه

مرسی

mjdousti
21-08-2006, 13:27
مرسیarash_irani جان! فقط کسی نیست لینک اصلی شرکت سازنده ی Parwin را بذاره؟

mjdousti
21-08-2006, 13:55
بالاخره سایت پروین (هامون) را پیدا کردم:
کسی Editor این نسخه را Upload نمی کنه؟
اینی که گذاشتین مثل IPT یه که فقط!!!

VBNET2007
03-09-2006, 08:00
سلام
بابا اين رپيد شير شده رپيد شر --- ميشه يه روز از دستش خلاص بشيم
دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد........................
ايروني جان برنامه را گرفتيم-- اما فونت ها (دست به دلم نزار) !!!!!!!!!!!
براي فونت ها اگه دلت خواست يكاري بكن --- به ما هم بگو
يا علي

Aminneo
03-09-2006, 13:16
خيلي عالي هست
دسستون درد نكنه!

arash_irani
04-09-2006, 02:44
سلام
بابا اين رپيد شير شده رپيد شر --- ميشه يه روز از دستش خلاص بشيم
دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد دعا كنيد........................
ايروني جان برنامه را گرفتيم-- اما فونت ها (دست به دلم نزار) !!!!!!!!!!!
براي فونت ها اگه دلت خواست يكاري بكن --- به ما هم بگو
يا علي
سلام
من كه هم تو پرسين گيگ آپلود كردم هم تو رپيد شر به قول خودتون ميتونيد از لينك پرسين گيگ دانلود كنيد
ممنون و موفق باشيد
يا حق

بهنام کوچولو
05-09-2006, 12:58
دست شما درد نکنه من امروز همشو دانلود کردم تو دانلود که مشکلی نداشت . در ضمن اگه میشه یک توضیحی در رابطه با نصب نرم افزار بدین . آخه ورژن قبلیشو من داشتم . اینم مثل اون باید تو شاخه
plup-ins
کپی بشه یا نه. لطفا توضیح بدین . ممنون

arash_irani
13-09-2006, 22:36
دست شما درد نکنه من امروز همشو دانلود کردم تو دانلود که مشکلی نداشت . در ضمن اگه میشه یک توضیحی در رابطه با نصب نرم افزار بدین . آخه ورژن قبلیشو من داشتم . اینم مثل اون باید تو شاخه
plup-ins
کپی بشه یا نه. لطفا توضیح بدین . ممنون
سلام
خیلی وقته گذشته ولی خب من مینویسم تا دیگر دوستان اشتباه نکنند ::
اول اینکه در پست اول توضیح داده شده یعنی شما کافیه فقط روی فایل Setup دوبار كليك ميكنيد و برنامه رو نصب ميكنيد و بعد فايل پروين در فايل رو رو در محل نصب نرم افزار كپي و پيست ميكيند
اصلا ربطي به پلاگين ها نداره :blink:
موفق باشيد
يا حق

Mohammad_666
14-09-2006, 11:49
با سلام
دوستان من یه مشکل دارم با این برنامه و آن هم این است که هنگامیکه با کرل (هر کرلی) کار میکنم هنگامی که عبارتی مثل (ناصح خرم) را تایپ میکنم هنگام که بعد از حرف (م) Space یا همان فاصله را میزنم نشانگر تایپ به اول کلمه میرود و بین (ن)و(ا) قرار میگیرد و به همین دلیل فاصله میافتد و من مجبور میشویم این اصلاح کنم ودوباره نشانگر را به آخر ببرم تا کار را ادامه دهم و این مشکل در تمامی موارد که فاصله میخواهد وجود دارد .در ضمن من هر دو روش تایپ را انتخاب کرده ام.
لطفا من را راهنمایی کنید .
ممنونم

Mohammad_666
14-09-2006, 17:51
کسی نمی دونه

gerash
09-10-2006, 00:11
با سلام
دوستان من یه مشکل دارم با این برنامه و آن هم این است که هنگامیکه با کرل (هر کرلی) کار میکنم هنگامی که عبارتی مثل (ناصح خرم) را تایپ میکنم هنگام که بعد از حرف (م) Space یا همان فاصله را میزنم نشانگر تایپ به اول کلمه میرود و بین (ن)و(ا) قرار میگیرد و به همین دلیل فاصله میافتد و من مجبور میشویم این اصلاح کنم ودوباره نشانگر را به آخر ببرم تا کار را ادامه دهم و این مشکل در تمامی موارد که فاصله میخواهد وجود دارد .در ضمن من هر دو روش تایپ را انتخاب کرده ام.
لطفا من را راهنمایی کنید .
ممنونم

اين پروين براي برنامه‌هاي كامل انگليسي يعني با پارگراف دايركشن چپ به راست نوشته شده چون برنامه‌هاي جديد اكثرا راست به چپ رو هم ساپورت مي‌كنند دچار مشكل مي‌شه من امروز كه بررسي كردم يك راه حال موقتي داره براي متن‌هاي كوتاه
بعد از هر كلمه كليد home رو بزن البته شايد بين حروف فاصله بيافتد كه بايد بري از بخش پاراگراف تنظيم كني word speace به جاي 100% بشه صفر درصد

Mohammad Modarresi
09-10-2006, 00:18
دوستان يك سوال فونت هاي پروين به تنهاي توي فتوشاپ و نرمافزارهاي ديگه جواب نمي دن چرا ؟
من اونا رو با نرمافزاهاي ساخت فونت باز كردم تغييرات اساسي دارم يعن يخودم يه فونت ساختم و از حرف هاي اونا استفاده كردم ولي بازم جواب نمي دن شنيدم كه از يه جور كدك استفاده مي كنن شما اطلاعي نداريد ؟

gerash
09-10-2006, 00:19
ولي اين پروين حال من را گرفت توي دفتر مثل ماه كار كرد.
ولي الان توي خونه كه مثل سگ كار دارم. فونت‌ها رو كه كپي كردم توي پوشه فونت ويندوز توي نرم‌افزارها هيچ كدوم نمايش نمي‌ده.

arash_irani
10-10-2006, 02:10
ولي اين پروين حال من را گرفت توي دفتر مثل ماه كار كرد.
ولي الان توي خونه كه مثل سگ كار دارم. فونت‌ها رو كه كپي كردم توي پوشه فونت ويندوز توي نرم‌افزارها هيچ كدوم نمايش نمي‌ده.
سلام دوست من
ببینید شما باز از اول فونتها رو تو پوشه کپی کنید و یا اون نرم افزار مثلا فتوشاپ رو یه بار آنیستال کنید و دوباره نصب کنید امیدوارم که مشکلتون حل بشه
راستی دوستان در فتوشاپ نسخه ME نمیشه استفاده کرد ولی دیگر نرم افزار ها واقعا عالی هستش چرا؟؟؟؟

چون فونتهای این برنامه تعمیر شده مثلا من برنامه مریم جدید رو هم دارم ولی در بزرگ نمایی فونتها با اندازه 700 مثلا اصلا فونتهای خوبی نیستند ولی با برنامه پروین این مشکل وجود نداره اگر باور ندارید میتونم نمونه کار هم بزار م
موفق باشید
یا حق

gerash
12-10-2006, 08:26
سلام دوست من
ببینید شما باز از اول فونتها رو تو پوشه کپی کنید و یا اون نرم افزار مثلا فتوشاپ رو یه بار آنیستال کنید و دوباره نصب کنید امیدوارم که مشکلتون حل بشه
راستی دوستان در فتوشاپ نسخه ME نمیشه استفاده کرد ولی دیگر نرم افزار ها واقعا عالی هستش چرا؟؟؟؟

چون فونتهای این برنامه تعمیر شده مثلا من برنامه مریم جدید رو هم دارم ولی در بزرگ نمایی فونتها با اندازه 700 مثلا اصلا فونتهای خوبی نیستند ولی با برنامه پروین این مشکل وجود نداره اگر باور ندارید میتونم نمونه کار هم بزار م
موفق باشید
یا حق

سلام من از اول هم ریختم. البته بعضی فونت‌های جدید هم که نصب می‌کنم توی لیست فونت‌های نرم‌افزارها نمی‌آره.
بر خلاف نظر شما من توی فوتوشاپ ام ای هم استفاده کردم حتی توی word هم می‌شه ولی یک کم دردسر داره. پاراگراف دایرکشن حتماً باید چپ به راست باشه. ولی برای تیترها خوبه
توی photoshop ME هم زیاد دردسر نداره
توی Corel هم می‌شه ولی باید آخر کلمات کلید Home رو زد فاصله بین کلمات یعنی word speace هم باید صفر باشه

ولی من حال با مشکل نیومدن فونت توی لیت فونت نرم‌افزارها چه کار کنم؟

rasol296
15-10-2006, 05:43
سلام به همه دوستان

آقا آرش متاسفانه من هر کاری کردم خود برنامه قابل دانلود نبود . لینک های غیر مستقیم که از کار افتاده . از طریق اولین لینکی هم که گذاشتین اقدام کردم متاسفانه تا یه در صد خاصی پر میشه بعدش قابل دریافت نیست

لطفا اگه میشه برام لینک های سالم این برنامه رو بزارین . خیلی ممنون.

--------------------------------------------------------------------------------------------

فقط عاشقانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahsoft
17-10-2006, 00:03
باور میکنید من با نسخه جدید این برنامه نمیتونم کار کنم
یکم درموردش توضیح بدید

ایا ادیتور خاصی داره

بعد از نصب برنامه + فونتها برنامه مینمایز میشه کنار ساعت ویندوز ولی ادیتوری برای تایپ دیده نمیشه

ارش جان یکم طرض کارشو توضیح بده مرسی

arash_irani
30-10-2006, 21:42
باور میکنید من با نسخه جدید این برنامه نمیتونم کار کنم
یکم درموردش توضیح بدید

ایا ادیتور خاصی داره

بعد از نصب برنامه + فونتها برنامه مینمایز میشه کنار ساعت ویندوز ولی ادیتوری برای تایپ دیده نمیشه

ارش جان یکم طرض کارشو توضیح بده مرسی
سلام دوست من
ببين شما وقتي برنامه رو نصب كردين و فونتها رو هم تو پوشه فونت ريختين خب ديگه كار تمومه
البته اين برنامه در دو سي دي عرضه ميشه يعني برنامه اصلي هم اديتور داره و هم برنامه نصب قلم ها داره و چند اماكانات ديگه
ولي خب من فقط برنامه تايپ مستقيم اين برنامه رو براتاون آپلود كردم
هنگامي كه آيكون برنامه در پايين مشاهده ميكنيد يعني اينكه برنامه فعال هستش و حالا شما تنها كاري كه ميكنيد برنامه گرافيكي ( فتوشاپ) رو باز كرده و در اون يك فونت كه با پيشوند NPI شروع شده انتخاب میکنید و شروع میکنید به نوشتن
به همین راحتی
من الان 360 عدد فونت این برنامه رو دارم که کاملا اصلاح شدند اگر وقت شد حتما براتون آپلود میکنم
توضیح در مورد اصلا شدن فونتها این که اگر خوب در برنامه مریم دقت کنید میبینید که هنگامی که اندازه فونت رو مثلا 600 میگیرید چقدر کج و معوج هستش و خیلی از جای فونت ها اشکال داره ولی خب در نسخه پروین 2005 این مشکل کاملا برطرف شده
بازم سوالی بود در خدمتم
از اینکه دیر جوابتون رو دادم هم معذرت میخوام واقعا امروزا خیلی خیلی کم میتونم آن بشم :sad:
موفق باشید :)
یا حق

parisa1976
03-12-2006, 11:20
salam doostaan
mikhaastam bedoonam in Parwin 2005 ghaabele estefaade tooye Word ham hast ya? chon man downloadesh kardam vali hich kodoom az fonthaa baraaye ghesmate farsish kaar nemikone va tabdil be fonte ghabl az fonthaaye parwin mishe, mishe lotfan raahnamaai konid? mamnoon

arash_irani
04-12-2006, 02:10
salam doostaan
mikhaastam bedoonam in Parwin 2005 ghaabele estefaade tooye Word ham hast ya? chon man downloadesh kardam vali hich kodoom az fonthaa baraaye ghesmate farsish kaar nemikone va tabdil be fonte ghabl az fonthaaye parwin mishe, mishe lotfan raahnamaai konid? mamnoon
سلام دوست من
ابتدا ورود شما رو به انجمن خوشامد ميگم اميدوارم كه روز هاي خوبي رو با هم داشته باشيم :)

دوست من لطفا فارسي تايپ كنيد ( قوانين رو حتما مطاليه بفرماييد) :)

بله دوست من در نسخه كامل برنامه كه دو سي دي به صورت فول عرضه شده حدود 370 فونت اصلاح شده و يه اديتور داره كه ميتونيد از اون براي ورود متن در برنامه Word استفاده كنيد و همينطور مبدل فونتها كه در نسخه فول عرضه شده

موفق باشيد
يا حق

mahsoft
04-12-2006, 02:54
سلام دوست من
ببين شما وقتي برنامه رو نصب كردين و فونتها رو هم تو پوشه فونت ريختين خب ديگه كار تمومه
البته اين برنامه در دو سي دي عرضه ميشه يعني برنامه اصلي هم اديتور داره و هم برنامه نصب قلم ها داره و چند اماكانات ديگه
ولي خب من فقط برنامه تايپ مستقيم اين برنامه رو براتاون آپلود كردم
هنگامي كه آيكون برنامه در پايين مشاهده ميكنيد يعني اينكه برنامه فعال هستش و حالا شما تنها كاري كه ميكنيد برنامه گرافيكي ( فتوشاپ) رو باز كرده و در اون يك فونت كه با پيشوند NPI شروع شده انتخاب میکنید و شروع میکنید به نوشتن
به همین راحتی
من الان 360 عدد فونت این برنامه رو دارم که کاملا اصلاح شدند اگر وقت شد حتما براتون آپلود میکنم
توضیح در مورد اصلا شدن فونتها این که اگر خوب در برنامه مریم دقت کنید میبینید که هنگامی که اندازه فونت رو مثلا 600 میگیرید چقدر کج و معوج هستش و خیلی از جای فونت ها اشکال داره ولی خب در نسخه پروین 2005 این مشکل کاملا برطرف شده
بازم سوالی بود در خدمتم
از اینکه دیر جوابتون رو دادم هم معذرت میخوام واقعا امروزا خیلی خیلی کم میتونم آن بشم :sad:
موفق باشید :)
یا حق

مرسی ارش جان استفاده کردم

زحمت کشیدی :happy: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parisa1976
04-12-2006, 04:32
سلام و مرسی که جواب دادید. متاسفاته من دسترسی به نسخه فولش ندارم چون ایران نیستم. سعی کردم انلاین بخرم که نشد. الان هم توی word خیلی از فونتها اصلا کار نمی کنن. با اینکه هر دو folder دو هم کپی کردم توی فونت فایل. کار دیگه ای هم باید بکنم که کار کنه یا نه؟ در ضمن تایپ به فارسی خیلی سخته اما مرسی که قانون رو گفنید. از روی عجله فقط sign up کردم.

parisa1976
04-12-2006, 04:35
سلام دوست من
ابتدا ورود شما رو به انجمن خوشامد ميگم اميدوارم كه روز هاي خوبي رو با هم داشته باشيم :)

دوست من لطفا فارسي تايپ كنيد ( قوانين رو حتما مطاليه بفرماييد) :)

بله دوست من در نسخه كامل برنامه كه دو سي دي به صورت فول عرضه شده حدود 370 فونت اصلاح شده و يه اديتور داره كه ميتونيد از اون براي ورود متن در برنامه Word استفاده كنيد و همينطور مبدل فونتها كه در نسخه فول عرضه شده

موفق باشيد
يا حق
راستی help این برنامه هم اصلا کار نمیکنه.

پسر نقره ای
12-12-2006, 19:27
لطفا میشه لینکش رو درست کنید فایل در راپید پاک شده پرشین گیگ هم که مثل همیشه مشکل داره
کار واجب دارم لطفا
يه سايت توپ براي آپلود مجاني بدون وقت اتتظار بدون محدوديت و بهترين سايت براي اين كار به نظر من
420megs.com

bahram_3dart
14-01-2007, 17:24
دوستان سلام .عالی بود ، چند بار تصمیم گرفتم بخرمش ولی چون 2003رو داشتم , نخریدم .( خیلی ممنون ).:)

AK1
18-01-2007, 21:45
يه لينك جديد با ريزوم ديدم گفتم بزارم

نـرم‌افزار "پـروين" نسخه عادي (عمومي) كه در حال حاضر، با سابقه‌ترين، كاملترين و بهترين ابزار فارسي نويس موجود است كه سابقه آن به سال 1375 بازگشته و آخرين نگـارش آن 2005 است.
نرم‌افزار پروين نسخه عادي از ابتدا در نگارش‌هاي 98، 2000، 2001، 2003 و نهايتاً 2005 به بازار عرضه گشته است و در حال نيز حاضر نگارش 2005 به عنوان آخرين نگارش پروين در دسترس عموم مي‌باشد.
نرم‌افزار "پـروين" نسخه عادي (عمومي) به كاربر امكان مي‌دهد تا در محيط اكثر نرم‌افزارهاي گرافيكي و كاربردي بصورت مستقيم و با بيش از 340 فونت زيبا و منحصر به فرد، بسادگي فارسي تايپ نمايند. شرح مختصري از برخي امكانات موجود در هر يك از نرم‌افزارهاي فوق عبارتند از:
نـرم‌افزار پـروين 2005

امكان تايپ مستقيم فارسي در اكثر نرم‌افزارهاي گرافيكي و كاربردي
بيش از 340 عدد فونت زيبا و منحصر بفرد
امكان تبديل فايل‌هاي متني زرنگار و Word به يكديگر
تشخيص خودكار نوع برنامه گرافيكي مورد استفاده و اجراي نرم‌افزار مطابق با آن
امكان استفاده از برنامه مديريت فونت جهت سرعت بخشي به كاركرد ويندوز
پشتيباني از نسخه‌هاي پيشين پروين عادي (98، 2000، 2001، 2003)
امكان نصب نامحدود براي 7 دستگاه كامپيوتر
قابليت نصب بر روي سيستم عامل‌هاي Windows 98, ME, 2000, NT, XP, 2003
داراي محيط كاربري بسيار ساده و كارآمد
منبع تك دانلود
Parwin 2005

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
345 Farsi Fonts

smahdis
05-02-2007, 06:42
سلام آقا چي جوري ميشه با اين نرم افزار كار كرد؟
من كه نفهميدم؟

mahsoft
02-03-2007, 03:59
ميشه توضيح بدی چطور میشه با این برنامه کار کرد

اخه این برنامه ادیتوری نداره

بعد از نصب ایکون اون کنار ساعت ویندوز دیده میشه ولی ادیتوری برای تایپ دیده نمیشه ؟

senjed1349
12-03-2007, 15:34
ضمن تشكر
من نرم افزار را كامل نصب نموده ام ولي هنگام استفاده در برنامه ulead video studio با پيغام out of memory مواجه ميشوم لطفا بنده را راهنمائي كنيد ............ تشكرررررررررررررررررررررر ررررررررر ...........يا علي مدد است........

senjed1349
12-03-2007, 15:42
ميشه توضيح بدی چطور میشه با این برنامه کار کرد

اخه این برنامه ادیتوری نداره

بعد از نصب ایکون اون کنار ساعت ویندوز دیده میشه ولی ادیتوری برای تایپ دیده نمیشه ؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طرز کار برنامه:
خب اينجا رو خوب دقت کنيد بعد از اينکه برنامه رو نصب و فونتها رو هم در پوشه فونت جايگزاري کرديد برنامه پروين رو اجرا کرده و
1-کليد Scroll Lock رو از صفحه کيبردتون فشار دهيد و
2-بر روي ايکون برنامه در سيستم تراي دسکتاپتون (کنار ساعت ويندوزتون) کليک راست کرده و سپس يکي از دو روش براي تايپ رو انتخاب کرده و
3- در برنامه گرافيکي که ميخواهيد فارسي بنويسيد هر کدوم از فونتهايي که با NPI شروع شده اند رو انتخاب و با خيال راحت متنتون رو مينويسيد و هيچ احتياجي به اديتور هم نداره
..........يا علي مدد است................

mahsoft
13-03-2007, 14:07
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طرز کار برنامه:
خب اينجا رو خوب دقت کنيد بعد از اينکه برنامه رو نصب و فونتها رو هم در پوشه فونت جايگزاري کرديد برنامه پروين رو اجرا کرده و
1-کليد Scroll Lock رو از صفحه کيبردتون فشار دهيد و
2-بر روي ايکون برنامه در سيستم تراي دسکتاپتون (کنار ساعت ويندوزتون) کليک راست کرده و سپس يکي از دو روش براي تايپ رو انتخاب کرده و
3- در برنامه گرافيکي که ميخواهيد فارسي بنويسيد هر کدوم از فونتهايي که با NPI شروع شده اند رو انتخاب و با خيال راحت متنتون رو مينويسيد و هيچ احتياجي به اديتور هم نداره
..........يا علي مدد است................

این نوعشو دیگه ندیده بودم

خیلی ممنون زحمت کشیدی :happy:

ardalan_zapata
14-03-2007, 14:10
ضمن تشكر
من نرم افزار را كامل نصب نموده ام ولي هنگام استفاده در برنامه ulead video studio با پيغام out of memory مواجه ميشوم لطفا بنده را راهنمائي كنيد ............ تشكرررررررررررررررررررررر ررررررررر ...........يا علي مدد است........

آقا اگه میشه کمک کنید من هم همین مشکل دارم

Free_swallow
14-03-2007, 14:30
يه لينك جديد با ريزوم ديدم گفتم بزارم

نـرم‌افزار "پـروين" نسخه عادي (عمومي) كه در حال حاضر، با سابقه‌ترين، كاملترين و بهترين ابزار فارسي نويس موجود است كه سابقه آن به سال 1375 بازگشته و آخرين نگـارش آن 2005 است.
نرم‌افزار پروين نسخه عادي از ابتدا در نگارش‌هاي 98، 2000، 2001، 2003 و نهايتاً 2005 به بازار عرضه گشته است و در حال نيز حاضر نگارش 2005 به عنوان آخرين نگارش پروين در دسترس عموم مي‌باشد.
نرم‌افزار "پـروين" نسخه عادي (عمومي) به كاربر امكان مي‌دهد تا در محيط اكثر نرم‌افزارهاي گرافيكي و كاربردي بصورت مستقيم و با بيش از 340 فونت زيبا و منحصر به فرد، بسادگي فارسي تايپ نمايند. شرح مختصري از برخي امكانات موجود در هر يك از نرم‌افزارهاي فوق عبارتند از:
نـرم‌افزار پـروين 2005

امكان تايپ مستقيم فارسي در اكثر نرم‌افزارهاي گرافيكي و كاربردي
بيش از 340 عدد فونت زيبا و منحصر بفرد
امكان تبديل فايل‌هاي متني زرنگار و Word به يكديگر
تشخيص خودكار نوع برنامه گرافيكي مورد استفاده و اجراي نرم‌افزار مطابق با آن
امكان استفاده از برنامه مديريت فونت جهت سرعت بخشي به كاركرد ويندوز
پشتيباني از نسخه‌هاي پيشين پروين عادي (98، 2000، 2001، 2003)
امكان نصب نامحدود براي 7 دستگاه كامپيوتر
قابليت نصب بر روي سيستم عامل‌هاي Windows 98, ME, 2000, NT, XP, 2003
داراي محيط كاربري بسيار ساده و كارآمد
منبع تك دانلود
Parwin 2005

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 345 Farsi Fonts

اقا لینک ها کار نمی کند

erfani_mhadi
22-04-2007, 19:20
آقا خدا خيرت بده كه كار ماها رو راه ميندازي
خيلي ها به فونت هاي خوب فارسي نياز دارن
ممنون

ehsan30
30-04-2007, 10:51
سلام
دوستان متاسفانه هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند لطفا رسیدگی شود :)
بای

khorasani
30-04-2007, 18:54
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم :
دوستان من برنامه های فارسی شده ( که تمام منوهایش بصورت تماما" فارسی هست ) رو در کامپیوترم بصورت
" ؟ علامت سئوال " نشون میده . چه کاری باید بکنم که منوهای فارسی رو همان طور فارسی نشون بده ؟
ممنون از شما ....

fireonline
07-06-2007, 14:11
کار نمیکنه که

Mohsen6558
29-10-2007, 08:04
مجموعه فونت برای پروین 2005

parissa
29-10-2007, 08:54
ba salam.man nemitoonam farsi dar veblog va 369 benevisam . chi kar konam??!! lotfan rahnamaee konid

arash_irani
09-11-2007, 07:52
سلام دوستان من :11:

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم :
دوستان من برنامه های فارسی شده ( که تمام منوهایش بصورت تماما" فارسی هست ) رو در کامپیوترم بصورت
" ؟ علامت سئوال " نشون میده . چه کاری باید بکنم که منوهای فارسی رو همان طور فارسی نشون بده ؟
ممنون از شما ....

اول كه سوال شما مربوط ميشه به انجمن كامپيوتر
دوم : شما بايد در كنترل پنل بر روي Regional and Language Option دو بار كليك كنيد و تنظيمات فارسي رو در هر سه برگ تنظيم كنيد (ا حداقل در دو سر برگ Language و Advanced)

کار نمیکنه که

شما بر روي چه برنامه اي استفاده كردين؟؟
در برنامه فتوشاپ نبايد از نسخه ME استفاده كنين

سلام
دوستان متاسفانه هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند لطفا رسیدگی شود :)
بای

لينكهاي پرشين گيگ كار ميكنه عزيز ميتونيد به راحتي استفاه كنيد همين الان تست كردم
در كل من موافقم كه برنامه كه دو سي دي هستش خريداري بشه چون اديتور هم در سي دي رنامه موجود هستش و امكانات ديگر

ba salam.man nemitoonam farsi dar veblog va 369 benevisam . chi kar konam??!! lotfan rahnamaee konid

سوال خودتون رو در انجمن كامپيوتر و يا انيترنت بپرسيد حتما جواب ميگيرين

ممنون و موفق باشيد :11:
يا حق

arash_besttt
24-12-2007, 15:58
دوست عزیزم ، لینک ها جئاب نمیدن ظاهرا فایل ها توی rapidshare دیگه وجود ندارندذ می شه دوباره آدرسش رو بدی؟

faramarzgoli
05-01-2008, 16:07
سلام من آموزش کامل word 2007 رو میخوام لطفاً هر کی داره برام بفرسته
TANKS faramarz

meisam317
17-01-2008, 01:37
سلام من آموزش کامل word 2007 رو میخوام لطفاً هر کی داره برام بفرسته
TANKS faramarz
************************************************** *******************************

دوست عزیز تازه کار مگه اینجا جای در خواست اموزش هست به انجمن مقالات یا موضوعات علمی برو

x_2007
17-01-2008, 17:13
************************************************** *******************************

دوست عزیز تازه کار مگه اینجا جای در خواست اموزش هست به انجمن مقالات یا موضوعات علمی برو

قوانين انجمن هاي p30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7- لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال‌هایشان بسیار ابتدایی می‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

ارج جلال
09-06-2008, 20:47
سلام
در ويديو استوديو 11 براي فارسي نوشتن نرم افزاري سراغ داريد؟:41:

apex excition
05-09-2008, 20:01
آقا خواهش میکنم لینک دانلود پروین 2004 رو بذارید ( خود برنامه نه کرکش ) هر کی داره بذاره من کرکش رو میدم

apex excition
06-09-2008, 09:45
کسی تو این فروم نیست کمک کنه ؟
یه مدت نمی دونم تو اف تی پی خود هامون سافت گذاشتند آزاد بوده دانلودش ... حالا کسایی که دانلود کردند زحمت بکشند آپلودش کنند تا بقیه استفاده کنند ... خواهشن

Vahid67
30-11-2008, 23:50