PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نوار مغناطیسی

sinasignal
06-07-2008, 22:36
من وقتی که نوار مغناطیسی رو تو پخش ماشین می ندازم فقط 4 ثانیه کار میکنه بعد رو صفحهlcd می نویسه type error و نوار رو اجکت می کنه
من حتی یه مارک دیگه نوار رو امتحان کردم وضع به همین ترتیب بود .ولی رو پخش ماشین دوستم راحت کار میکنه.
به نظر شما چیکار میشه کرد ؟

sinasignal
07-07-2008, 00:50
بخاطر اینکه افراد این تاپیک اهل ماشینن گفتم که سوالمو اینجا بزارم شاید کسی قبلا مشکل منو داشته باشه .

rami_hemi
07-07-2008, 10:02
مشکل باید از هد پخش کاستت باشه .

sinasignal
07-07-2008, 11:17
مشکل باید از هد پخش کاستت باشه .

فکر نکنم چون برای کاست های معمولی دیگه ،هیچ مشکلی نداره .

rami_hemi
07-07-2008, 15:27
همون هد به خدا باور کن.
از اولش همینطوری هست؟
هد پخشت نمیتونه نوار مغناطیسی رو تشخیص بده پاکش کن با الکل سفید .یه بار امتحان کن شاید درست شد دیگه.

jamshidjap
07-07-2008, 16:44
من هم اين مشکل رو داشتم ولي با عوض کردن نوارم مشکل حل شد. بايد تمامي چرخ دنده هاش به نرمي کار کنن و هيچ گيري نداشته باشن . البته ديگه دوران کاست تموم شده منم گذاشتمش کنار و Cd خريدم ولي هنوز کمپاني هايه داخل کشور بسياري از ماشين هارو با سيستم پخش کاست توليد ميکنن و وقتي ماشين رو تحويل ميگري فقط حداقل 200 تا واسه پخشت کنار بزاري بقيه مشکلات هم که جايه خودشون تو خرجت ميندازن.

sinasignal
08-07-2008, 13:18
همون هد به خدا باور کن.
از اولش همینطوری هست؟
هد پخشت نمیتونه نوار مغناطیسی رو تشخیص بده پاکش کن با الکل سفید .یه بار امتحان کن شاید درست شد دیگه.

به این خاطر می گم که فکر نکنم مشکل هد باشه چون 4-5 ثانیه ای کار می کنه بعد که ارور میده دیگه صدا قطع میشه بعد نوار رو خارج می کنه

من خودم فکر می کردم که دستگاه فکر می کنه که یه نوار پاره شده توش انداختم که رفتم و این مدل دیگه رو گرفتم که 2 تا چرخ دنده نوار کاست با یه چرخ دنده دیگه به هم متصل شده اند و با چرخش یکی دیگری هم می چرخه ولی همون طور که گفته بودم بازم مشکل حل نشد

راستی اصلا هد رو چطوری می تونم تمیز کنم دسترسی که نداره (از این پخش جدید های ایران خودروه که پانل جلوییش قابل حمله)

sinasignal
08-07-2008, 13:21
من هم اين مشکل رو داشتم ولي با عوض کردن نوارم مشکل حل شد. بايد تمامي چرخ دنده هاش به نرمي کار کنن و هيچ گيري نداشته باشن . البته ديگه دوران کاست تموم شده منم گذاشتمش کنار و Cd خريدم ولي هنوز کمپاني هايه داخل کشور بسياري از ماشين هارو با سيستم پخش کاست توليد ميکنن و وقتي ماشين رو تحويل ميگري فقط حداقل 200 تا واسه پخشت کنار بزاري بقيه مشکلات هم که جايه خودشون تو خرجت ميندازن.

اگه این نوار مغناطیسی کار میکرد به صرفه تر بود چون من اکثر آهنگ هام رو گوشیمه و mp3 player و موبایل دوست و آشنا رو هم می تونستم به راحتی به اون متصل کنم کیفیتش هم خوبه. دیگه دردسر cd و نگداری اونو نداشتم

rami_hemi
08-07-2008, 13:35
پس یه پخش ب بگیر که پورت usb داشته باشه اینطوری راحتر میتونی این کار رو بکنی .راستی از این کارت خوانهایی که روی موج fm هم پخش میکنن میتونی بخری..ولی پخش با پورت usb و حتی bluetouth میتونه کارت رو رابندازه دردسر cd هم کم میشه .