PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم خود به خود تماس میگیره (ایرانسل).

Julian
06-07-2008, 14:35
سلام دوستان

راستش من یه مشکل عجیب پیدا کردم اونم اینه که
مدتیه یه سری با من تماس میگیرن و میگن اقا شما
چرا هی باما تماس میگیری و تا میایم جواب بدیم قطع
میکنی؟ در حالی که من اصلا به اونا زنگ نمیزنم.
نمیدونم این مشکل از کجا هست و چیکار باید بکنم.
اینطور که میگن مرتب تلفن شون زنگ میخوره و شماره من بدبخت میافته.
هر جور شماره ای هم میگیره(موبایل - ثابت) اونم حومه تهران(کرج - قلعه حسن خان - ورداورد).

خواهشا هر کمکی میتونین بکنین تا به جرم مزاحمت بازداشتم نکردن!

Mema1365
06-07-2008, 14:46
سلام ببین این چی میگه شاید همینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Julian
06-07-2008, 14:57
نه دوست من اون لینک اصلا ربطی به مشکل من نداشت.
من میگم انگار گوشی من بدون اطلاع من مدام زنگ میزنه این ور و اونور.
البته درست نمیدونم گوشی هستش یا سیم کارت یا شبکه!

banel87
06-07-2008, 15:07
فکر نکنم به سیم کارت ربطی داشته باشه!
گوشی شما سونی اریکسون نیست؟ آخه 2تا گوشی سونی دیگه هم دیده بودم که همین مشکل داشتن (w700, K510(

شما فعلا علی الحساب گوشیتو مستر ریست کن، شاید فرجی شد!

البته یه احتمال دیگم هست: شاید سرکارت گزاشتن :31:

یه چیز دیگه، اون گوشیا که اینجوری شده بودن، به شمارهای داخل دفتر تلفن، زنگ میزدن، نه هر شماره ای

اگه شمارهایی که بهت زنگ میزنن، اصلا تا حالا با گوشیت باهاشون تماس نگرفتی (یعنی جدید جدیده) حتما سرکاری :27:

فاطـمه
06-07-2008, 15:17
شاید یک نفر خطش رو ، روی خطت دایورت کرده باشه
من از یک نفر دیگه هم شنیده بودم که این مشکل رو داشت بعد با پیگیری فهمیده بود که مشکل اینه

Julian
06-07-2008, 15:23
فکر نکنم به سیم کارت ربطی داشته باشه!
گوشی شما سونی اریکسون نیست؟ آخه 2تا گوشی سونی دیگه هم دیده بودم که همین مشکل داشتن (w700, K510(

شما فعلا علی الحساب گوشیتو مستر ریست کن، شاید فرجی شد!

البته یه احتمال دیگم هست: شاید سرکارت گزاشتن :31:

یه چیز دیگه، اون گوشیا که اینجوری شده بودن، به شمارهای داخل دفتر تلفن، زنگ میزدن، نه هر شماره ای

اگه شمارهایی که بهت زنگ میزنن، اصلا تا حالا با گوشیت باهاشون تماس نگرفتی (یعنی جدید جدیده) حتما سرکاری :27:

اره سونی اریکسونه مدل z520i

اخه اینهمه ادم منو گذاشتن سر کار؟

نه به دفترچه زنگ نمیزنه شماره های پرت میگیره دور و بر تهران.
فکر نکنم سر کار باشم.

Julian
06-07-2008, 15:24
شاید یک نفر خطش رو ، روی خطت دایورت کرده باشه
من از یک نفر دیگه هم شنیده بودم که این مشکل رو داشت بعد با پیگیری فهمیده بود که مشکل اینه

دایورت بکنه اونا به من زنگ میزنن نه من به اونا.

فاطـمه
06-07-2008, 15:41
نه خب بعد از اینکه دایورت کرده بود به یک سری شماره زنگ میزد مزاحم میشد بعد شماره دوستم می افتاد
جزئیات رو نمی دونم می خواین بپرسم...

Julian
06-07-2008, 16:49
نه ببین دایورت بکنی اگر بهت زنگ بزنن منتقل میشن به یه شماره دیگه.
مال من که اینطوری نشده.

starpars
06-07-2008, 17:06
این مشکل توی شبکه ایرانسله برای مثال دوست من که همراه اول داره درست برعکس مشکل تو رو داره . واسه اون از طرف سیم کارت های ایرانسل زنگ میخوره وقتی هم که به طرف زنگ میزنه یارو می گه من اصلا با شما تماس نگرفتم.

یا یه حالت جالب تر :
اوایل که ایرانسل گرفته بودم یه مشکل جالب برام به وجود اومده بود اونم این بود که sms اشتباهی میومد یه بار یه اس ام اس اومد منم همینطوری جوابشو دادم یارو مونده بود که من چطوری از متن اس ام اسی که واسه یکی دیگه فرستاده خبر دارم

unartig
06-07-2008, 19:46
جولیان به نظرم اگرتفاوت زیادی بین خط اعتباری و دایمی ایرانسل نمی بینی بایک اعتباری عوض کن .چون این مشکل ارزش نداره اینقدروقتتو براش هدربدی مگه یک سیم کارت ایرانسل قیمتش چندهست که خودتو اذیت میکنی فکر کنم یه چندوقت دیگه یه 1000تومن هم روسیم کارتاشون میذارند بهتون هدیه میدند

Julian
06-07-2008, 19:51
یا یه حالت جالب تر :
اوایل که ایرانسل گرفته بودم یه مشکل جالب برام به وجود اومده بود اونم این بود که sms اشتباهی میومد یه بار یه اس ام اس اومد منم همینطوری جوابشو دادم یارو مونده بود که من چطوری از متن اس ام اسی که واسه یکی دیگه فرستاده خبر دارم

اره دقیقابرای منم میاد ین اس ام اس ها.

Julian
06-07-2008, 19:52
جولیان به نظرم اگرتفاوت زیادی بین خط اعتباری و دایمی ایرانسل نمی بینی بایک اعتباری عوض کن .چون این مشکل ارزش نداره اینقدروقتتو براش هدربدی مگه یک سیم کارت ایرانسل قیمتش چندهست که خودتو اذیت میکنی فکر کنم یه چندوقت دیگه یه 1000تومن هم روسیم کارتاشون میذارند بهتون هدیه میدند

ایندفه که اعتبارش تموم بشه میندازم دور یه همراه اول میخرم.