PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي باز کردن فايل هاي exe

smss.exe
06-07-2008, 12:13
سلام
از دوستان ميخوام که برنامه اي براي باز کردن يا همون extract کردن تمام فايل هاي exe معرفي کنند حتما با لينک يا آدرس دانلود

AK1
06-07-2008, 12:33
يك مقدار بيشتر توضيح مي دادي مي خواي چكار كني
احتمالا منظورت پك هاي هستند ؟
UPX مثلاً ؟
در هر صورت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود ابزارها | ...,File-Analyzers,Disassemblers,Hex-Editors,Patchers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

smss.exe
06-07-2008, 21:19
سلام
خيلي ممنون دوست عزيز اما منظور من اين بود که مثلا يک عکس رو از توي يه setup بردارم يا يه چيزي مثل همين

huti_421
06-07-2008, 21:22
خوب اینطور باید از نرم افزار های برنامه نویسی استفاده کنی که مثلا بتونه عکس رو از تو سورس بگیره ...

smss.exe
06-07-2008, 22:42
سلام
ممنون از دوستان ولي من يه برنامه ديده بودم كه خيلي راحت مثل برنامه Flash decompiler كه در صفحه ي اول سايت معرفي شده بود تمام جزييات يك فايل ‌exe رو توي يك پوشه مي گذاشت .
حالا اگر شما پيدا كرديد يه خبري بديد و معرفيش كنيد

Pedram_IR
07-07-2008, 06:22
برنامه Restorator 2007 همون برنامه ایه که شما دنبالش هستید.
من این برنامه رو از روی یه سی دی برنامه نصب کردم ولی اگر کمی توی اینترنت بگردید مطمئنا به راحتی پیداش می کنید.

Pedram_IR
07-07-2008, 06:23
برنامه Restorator 2007 همون برنامه ایه که شما دنبالش هستید.
من این برنامه رو از روی یه سی دی برنامه نصب کردم ولی اگر کمی توی اینترنت بگردید مطمئنا به راحتی پیداش می کنید.

AK1
07-07-2008, 11:34
به به
Resource Tuner | ويرايش و تغيير در فايلهاي اجراي ( ريسورس) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی نرم افزارهای ريسورسر ( Resource ) در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
PE Explorer برنامه ای برای خواندن فایلهای dll و فارسي كردن برنامه ها / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته كاملا به نوع فايل و برنامه نويسي و پكر داره ريسورس

smss.exe
07-07-2008, 23:22
سلام
خيلي ممنون از همتون
كارم راه افتاد و عكسي كه مي خواستم رو برداشتم
بازم ممنون.