PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن نوشته مزاحم در فیلم

cheetoz_motori
06-07-2008, 08:18
سلام
من یک فیلمی از بیرون خریدم از اول تا آخر فیلم یک نوشته تبلیغاتی خارجی زیر فیلم اعصاب را بهم میریزه
می خواستم بدانم راهی هست که آنرا از روی فیلم پاک کنیم.
درضمن اینطور بنظر می رسه که این مثل یک زیرنویس نیست و چسبیده به فیلم هست چون در طول کل فیلم نه جاش عوض میشه نه تغییر میکنه.
بهرحال اگر راحی هست ممنون میشوم راهنمایی کنید.

SHABAHPASHA
06-07-2008, 22:42
سلام
روشهای زیادی برای اینکار وجود داره که امیدوارم دوستان دیگه هم بگن روشهای بهتری رو بگن فعلا با این روش کارتو را بنداز.....
نرم افزار total video convertor رو نصب کن فایل مربوطه رو ایمپورت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از این کار روی فایل ورودی مورد نظر کلیک راست کن و setting رو انتخاب نما و بعد تب video crop رو بزن حالا گزینه enable رو کلیک کن بعدش م بسته به اینی که اون تبلیغی که گفتی بالا یا پایینه و اینکه چند میل این ور اون ور هستش یه عدد بده (همون 20 کافیه به نظر من)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش هم روی گزینه کانورت کلیک کن و.....
توصیه: یه قسمت کوتاه از فیلمت رو با اسپلیتر جدا کن تا تنظیمات رو با اون انجام بدی هم وقت کمتری می بره هم تنظیمات دقیقتری دستت میاد........

cheetoz_motori
07-07-2008, 09:25
سلام
با تشکر از شما که این برنامه را معرفی کردید من آنرا دانلود کردم آخرین ورژن را و طبق گفته های شما عمل کردم ولی دراصل در کادری که ما عدد وارد می کنیم که خطی سیاه بر روی نوشته مزاحم بیفتد و آنرا محو کند اینطور نمی شود و با اعداد زیادی هم من کار کردم ولی گویا فقط با اینکار کادر نمایش فیلم را ما سایزش را تغییر میدیم و در هر 4 کادر موجود و همچنین قسمت pad همینطور در crop تست کردم ولی نشد.حتی من خواستم این خط سیاه اصلاً وسط صفحه بیوفتد ولی نشد.فقط کادر سیاه ابعادش با آن اعداد کوچک و بزرگ میشود و سایز مادر نمایش کم و زیاد میشود.درضمن دوستانی که در این زمینه تجربه ای دارند عنوان کنند تا ما هم یک چیزی یاد بگیریم.

SHABAHPASHA
08-07-2008, 00:20
سلام ببخشید فکر کردم نمی خاید کادر سیاه رو اضافه کنی با روشی که من گفتم کادر نمایش تصویر بزرگتر میشد و کادرها غیب میشدند اما اونی که شما میخواین که با این نرم افزار انجام داده میشه
AVS Video Converter 4
(البته روشهای زیادی هست که.)....
این تورنتشه ....(لینک مستقیم ازش نیافتم خودتون یه سرچی بکنید پیدا می کنین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امید وارم مشکلت حل بشه
یه اشکالی که این برنامه داره زمان طولانیشه ولی خوب از هیچی بهتره....

caspian
19-11-2008, 06:08
سلام ببخشید فکر کردم نمی خاید کادر سیاه رو اضافه کنی با روشی که من گفتم کادر نمایش تصویر بزرگتر میشد و کادرها غیب میشدند اما اونی که شما میخواین که با این نرم افزار انجام داده میشه
AVS Video Converter 4
(البته روشهای زیادی هست که.)....
این تورنتشه ....(لینک مستقیم ازش نیافتم خودتون یه سرچی بکنید پیدا می کنین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امید وارم مشکلت حل بشه
یه اشکالی که این برنامه داره زمان طولانیشه ولی خوب از هیچی بهتره....

غیر از این راه دیگه چه راهی هست؟

SHABAHPASHA
20-11-2008, 08:11
غیر از این راه دیگه چه راهی هست؟
بله راه ديگر (راههاي ديگه اي )هم هست. استفاده از xilift convertor اين دو تا اسکرين فکر کنم شرحي نخواد .بدي اين روش اينه که همزمان از چپ و راست هم از طول و عرض فيلم کم ميشه.