PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ببایید با کمک هم با برنامه vlite ویندوز بهتری و به روز تری داشته باشم

ddavod
06-07-2008, 02:58
همینطور که میدونید برنامه ای وجود داره به اسم vlite که میتونید با اون پدیتهای جدید و درایورهای جدید ویندوز ویستا رو بهش اضافه کنید شما میتونید با این برنامه قسمتهایی از ویندوز رو حذف کنید یا تنظیماتی رو به صورت پیش فرض روی ویندوزتون انجام دهید و در اخر یه دی ویدی ویندوز داشته باشید که همیشه همینطور که میخوایید باشه

منظور من از باز کردن این تایپک این بود که بعضی قسمتهای این برنامه نا مفهومه یا بهتره بگم به علت ضعیف بودن زبان انگلیسی قادر به کامل کردن این دیویدی نشده ام وخوب با کمک شما بتونیم به یه سرانجام بهتر برسیم

لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته برای اجرای برنامه احتاج به برنامه NET Framework
دارید که البته توی ویستا از قبل نصب هست ولی برای xp باید نصب کنید این هم لینک دانلود

برای ویندوز 32 بیتی

برای ویندوز 64 بیتی

از مدیران خواهش میکنم این تایپک رو پاک نکنن یا نبندن من نمیخواستم این برنامه رو معرفی کنم هدف من اموزش کامل این برنامست که تو روزهای دیگه مطالب مفیدتری به این تایپک اضافه میکنم و خوب از دوستان هم خواهش میکن اگه مطلب مفیدی در مورد این برنامه دارن حتما اینجا قرار بدن

ddavod
06-07-2008, 03:05
عکسهایی از محیط برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ddavod
07-07-2008, 01:55
مثل اینکه کسی استقبال نکرد فقط بگم این برنامه واقعا ویندوزی که باهاش ادیت میکنید بهترین نوع ویندوز میشه

savalan_sahand
07-07-2008, 14:44
من یه سوالی داشتم.
من بعد از این که Net framework2 رو نصب کردم برنامه vliteرو نصب کردم. ولی در هنگام اجرا میگه که برای رایت imageبر روی سی دی باید برنامه ی WAIKنصب بشه که رفتم لینکه دانلودش که دیدم حجمش:
992.2mgهست.
من که ADSL2+دارم حدودن 55 ساعت طول میکشه.
این برنامه رو بیرون میفروشن؟
چیکار کنم؟

afshinaghasi
07-07-2008, 19:48
بی خیال شو

ddavod
08-07-2008, 00:17
من یه سوالی داشتم.
من بعد از این که Net framework2 رو نصب کردم برنامه vliteرو نصب کردم. ولی در هنگام اجرا میگه که برای رایت imageبر روی سی دی باید برنامه ی WAIKنصب بشه که رفتم لینکه دانلودش که دیدم حجمش:
992.2mgهست.
من که ADSL2+دارم حدودن 55 ساعت طول میکشه.
این برنامه رو بیرون میفروشن؟
چیکار کنم؟
شما احتمال داره نسخه 1.2 رو نصب کردید و بتا هم هست شما سعی کنید اگر این ورژن رو نصب کردید اول پاک کنید و بعد ورژن 1.1.6 رو نصب کنید
واحتیاجی هم به برنامه walk نداره

ddavod
12-08-2008, 02:57
کسی نبود تا کار رو اوامه بدیم

ORIGINAL
12-08-2008, 09:50
کسی نبود تا کار رو اوامه بدیم
خب بگو میخوای چی کار کنی ما هستیم :40:
(برنامه ی خیلی خوبی معرفی کردی ولی خب خیلی یا قدرشو نمیدونن ناامید نشو :46:)

only number one
15-09-2008, 20:57
میگم اگه میخوای استقبال بشه یک عنوان جالب انتخاب کن!!!

sltavakoli
15-09-2008, 21:30
من نسخه ی فینال 1.2 رو نصب کردم.ولی میگه Waik نصب نیست.حجم این Waik هم 1.34 گیگ هست.

چی کار کنم؟

ORIGINAL
15-09-2008, 21:40
من نسخه ی فینال 1.2 رو نصب کردم.ولی میگه Waik نصب نیست.حجم این Waik هم 1.34 گیگ هست.

چی کار کنم؟

با توجه به گفته ddavod:

شما احتمال داره نسخه 1.2 رو نصب کردید و بتا هم هست شما سعی کنید اگر این ورژن رو نصب کردید اول پاک کنید و بعد ورژن 1.1.6 رو نصب کنید
واحتیاجی هم به برنامه walk نداره

sltavakoli
15-09-2008, 22:06
سلام.من همین الا این نرم افزار رو روی کامپیترم نصب کردم(نسخه ی 1.2 ).

وقتی اجراش میکنم اول صفحه ی تعهد نامه میاد که با زدن دکمه ی Agree میره.ولی بعد از اون پیغام زیر

میاد:

حالا توی این صفحه میگه باید 2 تا نرم افزار نصب کنید. اولیش که نصب هست.ولی دومیش نصب نیست

(توی عکس هم معلومه).برای اینکه دومیش رو نصب کنیم باید روی دکمه ی Install کلیک کنیم.وقتی

هم که روی این دمکه کلیلک کنیم میره به سایت ماکروسافت و شما باید نرمافزاری به حجم 1.34 گیگ رو

دانلود کنی.ما هم که با Dial-up نمیتونیم همچین کاری رو بکنیم.

در ضمن تا این نرم افزار نصب نشه همون پیغامی که توی عکس میبینید میاد و نمیشه داخل vlite شد و باهاش

کار کرد.

حاال کسی میدونه مشکل از کجاشت؟برای حل این مشکل چیکار کنم؟حتما باید 1.34 Gigi رو دانلود کنم؟

شما خودتون چی کار کرددی؟این نرم افزار رو دانلود کردید؟

sltavakoli
15-09-2008, 22:16
با توجه به گفته ddavod:

من اصلا مشکلم نسخه ی 1.2 یا ... نیست.من میخوام ببنیم چرا ورژن 1.2 روی ویستای شما نصب شده

ولی روی ویستا ی من احتیاج به WAIK داره؟

ORIGINAL
15-09-2008, 23:14
من اصلا مشکلم نسخه ی 1.2 یا ... نیست.من میخوام ببنیم چرا ورژن 1.2 روی ویستای شما نصب شده

ولی روی ویستا ی من احتیاج به WAIK داره؟

رو سیستم همه احتیاج به WAIK هست..کی گفت رو سیستم بقیه نمیخواد!!!...ورژن 1.2 به این برنامه نیاز داره اما ورژن 1.1.6 لازم نداره

sltavakoli
16-09-2008, 21:14
رو سیستم همه احتیاج به WAIK هست..کی گفت رو سیستم بقیه نمیخواد!!!...ورژن 1.2 به این برنامه نیاز داره اما ورژن 1.1.6 لازم نداره

اره.من 1.1.6 رو نصب کردم درست شد.

حالا کسی میدونه این WAIK چی کار میکنه؟چه قابلیت هایی به VLite اضلفه میکنه؟

راستی:

اگه بخواهیم با این نرم افزار توی رجیسیتری تغییر ایجاد کنیم باید چیکار کنیم؟مثلا مقدار یه کلید رو عوض

کنیم.

ORIGINAL
16-09-2008, 22:42
اره.من 1.1.6 رو نصب کردم درست شد.

حالا کسی میدونه این WAIK چی کار میکنه؟چه قابلیت هایی به VLite اضلفه میکنه؟

راستی:

اگه بخواهیم با این نرم افزار توی رجیسیتری تغییر ایجاد کنیم باید چیکار کنیم؟مثلا مقدار یه کلید رو عوض

کنیم.

WAIK stands for Windows Automated Installation Toolkit
در واقع یه سری برنامه ها/کد هایی رو به ویندوزت اضاف میکنه تا با نرم افزارها/سخت افزارهای جدیدتر Match بشه...(یه چیزایی مثل Codec در فیلم دیدن)
برای Registry هم خب برو Run>>regedit هر چی خواستی تغییر بده..
موفق باشی

ddavod
26-09-2008, 23:05
باز هم میگم برای نصب ورژن 1.2 شما اول ورژن قدیمیتر یعنی 1.1.6 رو نصب کنید بعد ورژن 1.2 ر ونصب کنید حتما جواب میده

ddavod
26-09-2008, 23:06
این هم لینک 1.1.6

ali-aghili
02-09-2009, 06:12
با سلام ، اگر مخواهید با v-lite 1.2 کارکنید باید فایلwimgapi.dll و همچنین دو فایل دیگر wimgapi.dll و wimfltr.sys را از پوشه winfilter (این فایل و پوشه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید ) با توجه به سیستم خودتون 32 یا 64 بیت را انتخاب ودر مسیری که برنامه نصب شده کپی کنید . سپس برنامه را اجرا کنید . (اگر موفق شدید ، خبر بدید ) .

soroshea
03-09-2009, 19:11
ممنونم از این معرفی خوبت . :11:
سبز باشید ... :40:

ali-aghili
05-09-2009, 02:26
خواهش میکنم ، لطف دارین .

ddavod
19-09-2009, 02:10
اقا من کلی کار تونستم با این برنامه تو ویندوز انجام بدم از جمله عوض کردن والپیپر ها و عوض کردن عکس زمینه نصب ویندوز وحتی قسمتهایی از پیغامهای ویندوز رو هنگام نصب به زبان فارسی برگردوندم

shahabprince
04-10-2009, 11:38
یه اموزش هم از این نرم افزار بذار

micr0
14-03-2010, 07:39
سلام من این مشکل رو حل کردم
هر کسی دوست داره ایمیل بزنه تا برنامه کامل رو بهش بدم
:10::13::8:

JOZEF_2536
03-12-2010, 01:48
سلام من این مشکل رو حل کردم
هر کسی دوست داره ایمیل بزنه تا برنامه کامل رو بهش بدم
:10::13::8:
سلام
:thumbsdow من هنوز ..... نمیدونم از کجا باید 10 تا گفتگوی قدیمی گیر بیارم تا بتونم برای شما ایمیل بزنم از مدیران خواهش میکنم راهنمایی کنن از کجا میشه گیر اورد

Mohammad King
04-12-2010, 22:08
سلام
:thumbsdow من هنوز ..... نمیدونم از کجا باید 10 تا گفتگوی قدیمی گیر بیارم تا بتونم برای شما ایمیل بزنم از مدیران خواهش میکنم راهنمایی کنن از کجا میشه گیر اورد

سلام

تاپیک قدیمی هست و درست نیست کاربران بگن به من ایمیل بزنن!!! خب شما میتونید برید توی پروفایل کاربر مورد نظر بعد از طریق پیام خصوصی با ایشون صحبت کنید و بقیه کارها....

vahidami
10-02-2011, 15:04
با سلام ، اگر مخواهید با v-lite 1.2 کارکنید باید فایلwimgapi.dll و همچنین دو فایل دیگر wimgapi.dll و wimfltr.sys را از پوشه winfilter (این فایل و پوشه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید ) با توجه به سیستم خودتون 32 یا 64 بیت را انتخاب ودر مسیری که برنامه نصب شده کپی کنید . سپس برنامه را اجرا کنید . (اگر موفق شدید ، خبر بدید ) .

این نرم افزار و قبلی رو نتونستم دانلود کنم اگر ممکن یه لینک دیگه بده !!!!!!

zakisaeq
16-03-2012, 15:45
میشه بگن کدام زبان برنامه نویسی اسان است که یک شخص یاد بیگیره