PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خورد شدن cd در dvd رایتر

David.Jn
05-07-2008, 21:47
آقا dvd راتر من با مارک asus توش یه cd خورد شده خورده های cd را از داخلش بیرون ریختم و درش باز و بسته میشه
ولی حالا وقتی کهcd یا dvd داخلش میندازم یه صدا مثل روشن شدن تراکتور میده :41:
اینم بگم وقتی dvd رایتر را بالا پایین میکنم انگار یه توپی از جاش در اومده و پایین بالا میشه ! این صداچیه؟
میخواستم بدونم کالاهای شرکت asus کارت گارانتی میخواد برای تعمیر و یا همون کارتن کافیه؟
من آدرس مراکز خدمات پس از فروش کالاهای asus را ندارم لیبل dvd رایتر من mtc و دورش هم نوشته شده microtop cmputer co. اگه کسی آدرس داره بده (در تهران)چون خیلی کارم گیره
ضمنآ lمکان خراب شدن optic چقدره؟

shahab_blaster
05-07-2008, 22:05
آقا dvd راتر من با مارک asus توش یه cd خورد شده خورده های cd را از داخلش بیرون ریختم و درش باز و بسته میشه
ولی حالا وقتی کهcd یا dvd داخلش میندازم یه صدا مثل روشن شدن تراکتور میده :41:
اینم بگم وقتی dvd رایتر را بالا پایین میکنم انگار یه توپی از جاش در اومده و پایین بالا میشه ! این صداچیه؟
میخواستم بدونم کالاهای شرکت asus کارت گارانتی میخواد برای تعمیر و یا همون کارتن کافیه؟
من آدرس مراکز خدمات پس از فروش کالاهای asus را ندارم لیبل dvd رایتر من mtc و دورش هم نوشته شده microtop cmputer co. اگه کسی آدرس داره بده (در تهران)چون خیلی کارم گیره
ضمنآ lمکان خراب شدن optic چقدره؟
احتمالا هنگام تركيدن سي دي يه قسمت داخلي آسيب ديده و اون صدا بخاطر اون هست كه عملا سي دي نميخونه
راجب گارانتي هم اين وسيله با اين حادثه از شرايط گارانتي خارج شده و بايد بدي تعميرش كنن

Julian
05-07-2008, 22:07
چطوری سی دی اون تو خورد شده؟

David.Jn
05-07-2008, 22:50
احتمالا هنگام تركيدن سي دي يه قسمت داخلي آسيب ديده و اون صدا بخاطر اون هست كه عملا سي دي نميخونه
راجب گارانتي هم اين وسيله با اين حادثه از شرايط گارانتي خارج شده و بايد بدي تعميرش كنن
امکان داغون شدن optic هم هست؟
حالا اگه آدرس دارین بدین باز یه سنگ تو تاریکی پرت میکنیم ببینیم چی میشه

چطوری سی دی اون تو خورد شده؟
من هم نمیدونم ولی به یادم میاد که دور سوراخ cd یه ترک کوچیک بود

glc_engineer
06-07-2008, 05:55
تاپيك داره سوال شما لطف كن برو اونجا بپرس

David.Jn
06-07-2008, 17:09
تاپيك داره سوال شما لطف كن برو اونجا بپرس
من بیشتر دنبال آدرس گارانتی و اینکه آیا dvd رایتر های asus کارت گارانتی می خواد یا نه هستم هر چر گشتم تاپیک مخصوص پیدا نکردم تاپیک خرابی ها بود ولی فکر نکنم به چیزی که من میخوام ربط داشته باشه.
در هر صورت اگه میبیند جای این بحث اینجا نیست منتقل کنید به بخش خرابی ها
ممنون