PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راپید باز دیگه کار نمی کنه؟

ramshad
05-07-2008, 05:53
سلام. تا همین یک ماه پیش سایت راپید باز اجازه میداد تا 20 مگ رو راحت دانلود کنیم. اما الان چند هفته است برای من دیگه کار نمی کنه و هر وقت میرم یک لینک بهش میدم میگه سیستم در حال به روز رسانیه! برای شما هم همین طوره؟ لطفا تست کنید و خبر بدین. سایت دیگه ای هست که مثل راپید باز باشه و حجم های پایین رو تبدیل به لینک مستقیم کنه؟

jooya
05-07-2008, 11:39
معلوم نیست صاحبش کجا رفته کلا سایت تعطیله ، از هر 1000 تا لینک شاید یکیش جواب بده .

ببنیم اگه طرف بیاد . فعلا که سماق می مکیم .

امیدوارم فقط دودره نکنه ( بعد میگین چرا از سایتهای ایرانی حمایت نمی کنیم ! )

siavashjal
05-07-2008, 11:48
اون مواقعی که میگه سرور در حال بروز رسانی خوب واقعا در حال بروز رسانیه دیگه .

شما می تونی مثلا نیم ساعت دیگه دوباره بری تو سایت

درباره اون دوستمون هم که می گه از هر 1000 تا لینک یکیش جواب می ده من که اولین باریه که چنین چیزی می شنوم چون من خودم تا حالا کلی لینک ازشون گرفتم اونم در حالت رایگان.

banel87
05-07-2008, 12:34
درسته، دیگه کار نمیکنه!
لینک بهت میده، ولی هیچ کدوم کار نمیکنه :41:

aliani
05-07-2008, 14:04
راستش رو اگه بخواين ما كه اكانتش رو گرفتيم كار ميكنه اما مشكل داره تو دان كردن و بارگذاري فايل بعضي مواقع كار نميكنه.
اما در كل براي كسايي كه كمتر دان ميكنن خوبه.

jooya
05-07-2008, 15:07

درباره اون دوستمون هم که می گه از هر 1000 تا لینک یکیش جواب می ده من که اولین باریه که چنین چیزی می شنوم چون من خودم تا حالا کلی لینک ازشون گرفتم اونم در حالت رایگان.

احیانا شما سریک طرف نیستی یا شایدم خودش :41:

این همه آدم اینجا بیکارن که بیان و بگن سیستم دیگه درست و درمون کار نمی کنه !

این وبلاگ رسمی سایت هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستش رو اگه بخواين ما كه اكانتش رو گرفتيم كار ميكنه اما مشكل داره تو دان كردن و بارگذاري فايل بعضي مواقع كار نميكنه.
اما در كل براي كسايي كه كمتر دان ميكنن خوبه.

والا ما هم جزو اکانت داراش هستیم نمی دونم شما چطوری دارین کر می کنین ، الان فقط سرور 35 اونم بعضی وقتا جواب میده .

سایت واسم بالا هم نیومده که واستون نمونه لینک بزارم .

DrXoX
05-07-2008, 15:59

سلام

کاملا با سیاوش موافقم ، من هم مشکلی با رپپد باز ندارم و رایگان ازش دانلود می کنم و تا حالا که مشکلی نداشته

موفق باشید

vahid_vaezinia
05-07-2008, 16:10
سلام

کاملا با سیاوش موافقم ، من هم مشکلی با رپپد باز ندارم و رایگان ازش دانلود می کنم و تا حالا که مشکلی نداشته

موفق باشید

منم همچنین تایید می کنم

rezaete
05-07-2008, 16:18
مطمئنی رایگانش کار میکنه ؟ من هر چی امتحان میکنم ، چه با اشتراک ، چه بی شتراک ، وقتی لینک دانلود میاد ، روش کلیک میکنم ولی میگه فایل پاک شده . فعلا تا 40 مگ را از اون یکی سایت دانلود میکنم .

Xbox360
05-07-2008, 16:28
سلام

موفق باشید

سلام
لطف می کنید یه عکس از دانلود تون بگیرید اینجا بزارید.

darvish1900
05-07-2008, 17:38
علت مشکل رپیدباز فقط ه علت تغییرات رپیدشیر و فقط با لینکهای رپید مشکل داره. محتشمی فعلا در تعطیلات و متاسفانه انگار یک نفر بیشتر نیست و کسی نیز به مشکلات رسیدگی کنه. فکر نکنم تعطیلش کنه تازه کارش گرفته

hrhgroup
05-07-2008, 19:41
سلام
من هم مشکل دارم. لینک رپیدباز میده ولی کار نمیکنه.
ملت یکم که کارشون میگری دیگه پشت سرشونم نگاه نمیکنن.

MaSoOd
05-07-2008, 20:06
بابا بیخودی تهمت نزنید

ایشون قبلا اعلام کردن که بخاطر امتحانات نمیتونن بیان

بنابراین تا یکی دو هفته صبر میکنیم بعد دس به کار میشیم

برا منم چند روزه لینک میده کار نمیکنه یا اینکه میگه در حال بروز رسانیه چه رایگان چه اکانت

morteza_mzh
05-07-2008, 22:00
برای منم مشکل داره ، خیر سرم رفتم اکانتش رو هم خریدم ولی با اکانت هم کار نمیکنه

ramshad
06-07-2008, 05:12
مطمئنی رایگانش کار میکنه ؟ من هر چی امتحان میکنم ، چه با اشتراک ، چه بی شتراک ، وقتی لینک دانلود میاد ، روش کلیک میکنم ولی میگه فایل پاک شده . فعلا تا 40 مگ را از اون یکی سایت دانلود میکنم .
رفیق اون یکی سایت منظورت کدومه؟ سایت دیگه ای هم هست مگه این جوری باشه؟ راپید باز رو دیگه فکر نمی کنم برگرده. اون رفقایی که میگن طرف برمی گرده بگن که الان تو کدوم دانشگاه دارن امتحان می گیرن؟ من خودم دو بار دانشگاه رفتم. هیچ دانشگاهی این موقع سال (16 تیر) امتحان نداره! طرف حتی جواب ای میل هاش رو هم نمیده. خدا رو شکر اکانتم تموم شده بود!

ramshad
06-07-2008, 05:55
راستی رفقا از zshare می تونن دانلود کنن؟ من یکی دو هفته است از اونجا هم نمی تونم دانلود کنم. نمی دونم چه اتفاقی افتاده! لینکم تبدیل میشه به یک صفحه html . خلاصه که دانلودهام حسابی ریخته به هم. لطفا رفقا از zshare هم گزارش بدن که می تونن دانلود کنن یا نه! و اگر می تونن چه جوری؟ عکس بگذارن منم ببینم! ممنون

Ehsan Studio
06-07-2008, 06:08
منم تا 3 روز پیش بدون هیچ مشکلی از راپیدباز دانلود می کردم.
ولی جدیدا وقتی لینک دانلودو بهش میدی هی میگه صفحه در حال بارگزاری و از این حرفا و دیگر هیچ....
تازه النم که دیگه اصلا صفجه اصلی سایت و بالا نمیاره و خلاص....

jalal_f
06-07-2008, 06:54
دوستان یک سایت جدید شبیه راپیدباز با سرعت بیشر وراحتتر با 40 مگا بایت دانلود

ramshad
06-07-2008, 09:48
دوستان یک سایت جدید شبیه راپیدباز با سرعت بیشر وراحتتر با 40 مگا بایت دانلود

خدا یک در دنیا صد در آخرت بهت عوض بده! چند روز بود از دانلود افتاده بودم! حالا تا وقتی این سایت تعطیل شه فعلا می تونیم دانلود کنیم! کسی اطلاعات بیشتری در مورد این سایت داره؟ سایت های دیگه ای مثل اینها وجود دارن؟ مشابه های خارجیش مثلا؟
راستی یک نفر امتحان کنه ببینه می تونه از سایت zshare دانلود کنه یا نه؟ یک لینک 1.4 مگی میگذارم لطفا یکی تست کنه ببینه با فلش گت یا هر نرم افزار دانلود دیگه ای می تونه دانلود کنه یا نه. خبرشم همینجا بنویسه. ممنون

اسم کتاب اینه:
Skimming & Scanning: Advanced
در مورد شیوه های مطالعه به زبان انگلیسیه!
من یکی دو هفته است دیگه از zshare نمی تونم دانلود کنم. از کمکتون ممنون.

flatrish
06-07-2008, 10:23
منم نتونستم با Idm دانلود کنم اما بدون اون میشد دانلود کرد.

MaSoOd
06-07-2008, 10:29
برا من که دانلود کرد حجمشم یکو خورده ای مگابایت بوود !

اون رفقایی که میگن طرف برمی گرده بگن که الان تو کدوم دانشگاه دارن امتحان می گیرن؟ من خودم دو بار دانشگاه رفتم. هیچ دانشگاهی این موقع سال (16 تیر) امتحان نداره!

الان دانشگاه ما تا 22 امتحان داره

ramshad
06-07-2008, 17:29
برا من که دانلود کرد حجمشم یکو خورده ای مگابایت بوود !

الان دانشگاه ما تا 22 امتحان داره
شما از zshare تونستی با دانلود منیجر دانلود کنی؟ می تونی عکسشو بگذاری ببینیم؟ از چه اینترنتی استفاده می کنی؟ و دانلود منیجرت چیه؟
لطفا اسم دانشگاهت رو هم بگو! چون تا اونجا که من می دونم الان چند ساله برای این که در روز هجدهم تیر دانشگاه نباید باز باشه؛امتحانها قبل 18 تیر تمومه!
دوستان کس دیگه ای تونست از zshare دانلود کنه؟

MaSoOd
06-07-2008, 18:14
بله تونستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DSL 128 & FlashGet

دانشگاه ازاد

شاید تو خود روز 18 تیر باز نباشه ولی بعدش بازه

الان بعد همین 18 تیر خودم 2 تا امتحان دارم

Nevissande
06-07-2008, 21:29
شما از zshare تونستی با دانلود منیجر دانلود کنی؟ می تونی عکسشو بگذاری ببینیم؟ از چه اینترنتی استفاده می کنی؟ و دانلود منیجرت چیه؟
لطفا اسم دانشگاهت رو هم بگو! چون تا اونجا که من می دونم الان چند ساله برای این که در روز هجدهم تیر دانشگاه نباید باز باشه؛امتحانها قبل 18 تیر تمومه!
دوستان کس دیگه ای تونست از zshare دانلود کنه؟
اگر بدون دانلود منجر از zshare دانلود كني هيچ مشكلي پيش نمي ياد.

MaSoOd
07-07-2008, 01:19
با دانلود منیجر هم مشکلی پیش نمیاد

دو تا پست بالا رو ببین با فلش گت دانلودش کردم

ramshad
07-07-2008, 05:16
ممنون. اما عجیبه. من با فلش گت یا بدون اون ؛ اصلا نمی تونم از زد شیر دانلود کنم. کسی می دونه راه حلی چیزی وجود داره یا نه؟

Ehsan Studio
07-07-2008, 05:46
ممنون. اما عجیبه. من با فلش گت یا بدون اون ؛ اصلا نمی تونم از زد شیر دانلود کنم. کسی می دونه راه حلی چیزی وجود داره یا نه؟

من همین الان با IDM از Zshare دانلود کردم . مشکلی نداشت.

شاید مشکل از ISP شمایه؟؟؟

ramshad
08-07-2008, 05:00
نمی دونم. من از صبا نت استفاده می کنم. اما همین تازگی ها مشکل پیدا کردم. در 6 ماه اخیر نداشتم. به هر حال از لطف تون ممنون.

DrXoX
08-07-2008, 13:16
نمی دونم. من از صبا نت استفاده می کنم. اما همین تازگی ها مشکل پیدا کردم. در 6 ماه اخیر نداشتم. به هر حال از لطف تون ممنون.

سلام

من هم صبا نت دارم ولی مشکلی نداشت راحت دانلود شد.

نمی دونم والا مشکل عجیبیه .

رعد
20-09-2009, 06:56
كلك راپيد باز كنده شد؟

rezaxp
20-09-2009, 08:10
به نظر میاد...

Diego
20-09-2009, 08:42
چند روزه که سایتش لا لا کرده...

mehdi_vsgh
20-09-2009, 08:59
اونایی که با باز کردن سایت مشکل دارن(من که به ارحتی باز میکنم)

کاربران تا زمانیکه دامنه rapidbaz.com دوباره بازیابی شود از دامنه rapidbaz.net می توانند استفاده کنند
نقل قول از وبلاگ رپیدباز

Diego
20-09-2009, 14:41
اونایی که با باز کردن سایت مشکل دارن(من که به ارحتی باز میکنم)

نقل قول از وبلاگ رپیدباز

وبلاگش هم که باز نمیشه...حالا این ادرس .net واقعا معتبره؟ یه وقت fishing نباشه!

zed2
21-09-2009, 14:10
دوستان خواهشا مشکل رپیدباز رو تو همان تاپیک جامعش اش ادامه بدین چون مواری کاری دو تاپیک است