PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : karnes

rambo_1386
04-07-2008, 00:50
سلام دوستان ما يه خودروي كارنز داريم 2000 سي سي و 7 نفره حالا يه مشكلي هست دنده اش اوتوماته و يه + و - داره ما نميدونيم ماله چيه خوب كل دنده اولي p دومي N سومي R و چهارمي D حالا جلوي D بالا نوشته + و پايين نوشته - اينا براي چيه؟ آيا براي تنظيم ارتفاعه ؟ اگه براي تنظيم ارتفاعه عچجوريه؟ اصلا اين ماشين تنظيم ارتفاع و حفظ تعادل همون كه با سه تا چرخ هم راه ميره داره يا نه؟ كلا ذچطور ماشينيه؟
متشكرم

kiwi
04-07-2008, 01:30
سلام دوستان ما يه خودروي كارنز داريم 2000 سي سي و 7 نفره حالا يه مشكلي هست دنده اش اوتوماته و يه + و - داره ما نميدونيم ماله چيه خوب كل دنده اولي p دومي N سومي R و چهارمي D حالا جلوي D بالا نوشته + و پايين نوشته - اينا براي چيه؟ آيا براي تنظيم ارتفاعه ؟ اگه براي تنظيم ارتفاعه عچجوريه؟ اصلا اين ماشين تنظيم ارتفاع و حفظ تعادل همون كه با سه تا چرخ هم راه ميره داره يا نه؟ كلا ذچطور ماشينيه؟
متشكرم

شايد دندش تيپترونيكه!!!!!!!!!!

Ssarshar
04-07-2008, 10:18
متشكرم

مگه خودروی شما کاتالوگ نداره ؟!!

samanajan
04-07-2008, 10:23
آره باید تو کاتولوگ باشه

اگر نداری تو اینترنت یک سرچی کن پیدا می کنی

rambo_1386
04-07-2008, 11:37
آره باید تو کاتولوگ باشه

اگر نداری تو اینترنت یک سرچی کن پیدا می کنی
انگليسي و عربيه اصلا چيزي سر در نميارم حالا نميدونيد تو گيربكسهاي اتومات ساير خودروها اين وضعيت نيست؟ تنظيم ارتفاع زانتيا چجوريه؟(شايد اينم مثل اون باشه)

shahramcat
04-07-2008, 12:00
با این توصیفات دنده اتومات تیپ ترونیک هست یعنی حالت دستی هم داره که خودت دنده بدی .....

rambo_1386
04-07-2008, 12:06
با این توصیفات دنده اتومات تیپ ترونیک هست یعنی حالت دستی هم داره که خودت دنده بدی .....
پس تنظي ارتفاع نداره؟ راستي حفظ تعادل چي اينو داره يا نه؟

shahramcat
04-07-2008, 12:15
پس تنظي ارتفاع نداره؟ راستي حفظ تعادل چي اينو داره يا نه؟

تیپ ترونیک نوعی از گیربکس های جدید اتوماتیک هست که قابلیت انتخاب دنده ها به صورت دستی یا نیمه اتوماتیک رو هم داره و شما می تونید تا هر اندازه که بخواهید در آن دنده برانید البته چون این نوع از گیربکسها دارای کامپیوتری برای بهتر درک کردن شرایط رانندگی هستند به شما اجازه نمی دهند که بالاتر از رد لاین بروید و در حالت دستی هم به طور اتوماتیک دنده سبک می شود (جلوگیری از آسیب به موتور و گیربکس) و برعکس اگر ماشین بخواهد استال کند دنده سنگین می شود
هر کدام از شرکت های خودروسازی از مکانیزم خاص خود برای این کار استفاده می کنند و اسم خاصی هم روی اون قرار دادند تیپ ترونیک نامی است که شرکت پورشه برای مکانیزمی که خود ساخته گذاشته است و شرکت های دیگر نیز از نام های دیگری استفاده می کنند

تنظیم اتفاع تو معدود خودروهایی استفاده میشه .

حفظ تعادل منظور سیستم EBD و ESP ترمز هست ؟

مدل و سری ماشین چی هست ؟ من تا حالا نشنیدم اسم این اتومبیل رو !

Ssarshar
04-07-2008, 12:19
متشكرم

البته فکر کنم carens باشه میشه بگی چند قیمت خریدی و چه رنگی ؟

rambo_1386
04-07-2008, 12:28
البته فکر کنم carens باشه میشه بگی چند قیمت خریدی و چه رنگی ؟
38/500 رنگ سفيد
منظورم از حفظ تعادل اين بود كه با سه چرخ هم ميتونه راه بره يه نه من قبلا يه ماشين ديدم كه با سه چرخ راه ميرفت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
04-07-2008, 12:39
38/500 رنگ سفيد
منظورم از حفظ تعادل اين بود كه با سه چرخ هم ميتونه راه بره يه نه من قبلا يه ماشين ديدم كه با سه چرخ راه ميرفت

این کیا هم داره میترکونه ها !!! آقا مبارک باشه .

نخیر جناب این MPV با 3 چرخ تعادل نداره !

منظورتون مثل زانتیا هست که رو 3 چرخ وایمیسته اما اون چون کمپرسور داره و طراحی سیتروئن هست این امکان رو داره .

تنظیم ارتفاع تو سانتافه هست اما تو این احتمال 95% این امکان در دسترس نیست .

Ssarshar
04-07-2008, 12:46
38/500 رنگ سفيد

این خودرو با اینکه SUV هست ولی ارتفاع خیلی کمی داره و میشه تو پارکینگ های سقف کوتاه برد درسته ؟

rambo_1386
04-07-2008, 14:15
این خودرو با اینکه SUV هست ولی ارتفاع خیلی کمی داره و میشه تو پارکینگ های سقف کوتاه برد درسته ؟
okkkkkkkkkkkkkkkkk

Ssarshar
04-07-2008, 14:45
okkkkkkkkkkkkkkkkk

ممنون از جوابت . شتابش چطوره ؟