PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آخرين ورژن xp control براي vb

navid_mansour
05-12-2005, 13:45
من آخرين ورژنه اينو ميخوام,راسي اگه با dll اصليش باشه بهتره.
اگر هم اين نبود يه برنامه كه شكل تو فرمو مثله xp كنه.
مرسي :)

bithiah
05-12-2005, 16:46
دوست عزیز
برای تغییر Style یک فرم و عناصر روی اون به شکل XP، روشهای مختلفی هست. من کنترل زیر رو بهتون پیشنهاد می کنم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثالهای متنوعی همراه این نمونه کد هست، با وجد این اگه سوالی داشتین همینجا مطرح کنین.
موفق باشید

navid_mansour
05-12-2005, 18:06
اين لينكه باز نميشه كار نميكنه! :sad:
+++
يعني باز شد ولي تا باز ميشه صفحه قفل ميكنه

bithiah
05-12-2005, 18:17
navid_komperres جان
نمی دونم شما چرا نتونستین دانلود کنین، در حالیکه من همین الان یه مرتبه برای تست، دانلودش کردم.
براتون اینجا آپلودش کردم:
واینجا:

navid_mansour
06-12-2005, 13:11
مرسي گرفتم,ولي اونطور بايد و شايد كاربرد نداره,مثلا وسط كار با برنامه يه دفعه شكلا مثله حالت اولشون ميشه,ولي بازم تشكر از شما دوست عزيزم.

bithiah
06-12-2005, 14:02
دوست عزیز
عجیبه که این رو می گین. من در چند برنامه از همین OCX استفاده کردم، چنین مشکلی رو هم ندیدم. با وجود این ببینین اینها چطوره:
lموفق باشید

تکنیک برتر
07-12-2005, 03:14
دوست عزیز شاید اینهم بدردت بخوره من از کامپوننت هایی که خانم معرفی کردن دارم و از آن هم استفاده می کنم
این یکی دیگه

bithiah
08-12-2005, 00:49
تکنیک برتر عزیز
اگه دقت کرده باشین، دوستمون نوید خان بدنبال کنترل یا کدی هستند که تمامی کنترلها و کلا Style فرم و همه عناصرش رو به حالت ویندوز XP در بیاره. این لینکی که شما زحمت کشیدید و گذاشتید، تنها یک CommandButton هست که کدنویسش هم دوستتون آقای بابک زواری، مدیر ارشد سایت برنامه نویس هستند و از اتفاق کنترل خیلی جالبیه و امکانات و بخصوص Style های زیادی هم داره. با وجود این همونطور که گفتم، تنها یه Button هست.
فکر می کنم و امیدوارم همین لینکهایی که در بالا هست، پاسخ دوست خوبمون باشه. از طرفی در قسمت برنامه هایی که با VB می نویسید در اینجا بگذارید، یه برنامه با همون Win XP Engine که شما می گین مشکل داره نوشتم به اسم RAM Cleaner. دوست داشتین می تونین دانلودش کنین ببینین که این برنامه چنین مشکلی نداره.
موفق باشید