PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل دیگه با wm6

amir_a
03-07-2008, 22:25
سلام.

می خوام بدونم ویندوزموبایل safe mode یا چیزی شبیه اون داره یا نه؟

آخه یه فارسی ساز روش ریختم، حالا موقع بالا اومدن رو لوگوی windows mobile گیر میکنه. می دونین باید چیکارش کنم؟

amir_a
04-07-2008, 13:15
خب. حل شد. ولی یه جورایی صورت مسئله رو پاک کردم. با fn+end برگردوندمش به روز اول:41:

Khosravani
04-07-2008, 13:29
خب. حل شد. ولی یه جورایی صورت مسئله رو پاک کردم. با fn+end برگردوندمش به روز اول:41:

سلام دوست عزیز

منهم همین مشکل رو پیدا کردم و دنبال فارسی ساز می گردم ولی هنوز موفق نشدم:41:

amir_a
04-07-2008, 13:45
من فارسی سازی که تو این پست معرفی شده رو ریختم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی اصلا توصیه نمیکنم. موبایل من که بد جوری قاطی کرد. دوستان برنامه ی عربایزر رو هم معرفی کردن. البته خودش رو موبایل من بود. ولی گ-چ-پ-ژ رو نمی نویسه.

یه ایراد بزرگ دیگه:

حالا که مستر ریستش کردم. زبونش عربی شده:19:
دیگه داره حالم به هم می خوره.

amir_a
04-07-2008, 14:51
خب اینم حل شد. دوباره مستر ریستش کردم. فقط وقتی که اومد ازم تائید بگیره DECLINE رو زدم. برای آوردن کیبرد عربی هم اینو نصب کردم:

Khosravani
06-07-2008, 00:49
من فارسی سازی که تو این پست معرفی شده رو ریختم:

ولی اصلا توصیه نمیکنم. موبایل من که بد جوری قاطی کرد. دوستان برنامه ی عربایزر رو هم معرفی کردن. البته خودش رو موبایل من بود. ولی گ-چ-پ-ژ رو نمی نویسه.

یه ایراد بزرگ دیگه:

حالا که مستر ریستش کردم. زبونش عربی شده:19:
دیگه داره حالم به هم می خوره.

ببخشید شما از همین لینک استفاده کردید یا عربایزر؟ من فقط می خواهم فارسی رو بخونه. همین. من دیاموند دارم با ویندوز 6.1

Power Pro
06-07-2008, 08:51
ببخشید شما از همین لینک استفاده کردید یا عربایزر؟ من فقط می خواهم فارسی رو بخونه. همین. من دیاموند دارم با ویندوز 6.1

یعنی شما که HTC Diamond دارید نمیتونید سایت های اینترنتی فارسی رو باز کنید و یا اینکه نمیتونید اس ام اس
فارسی بخونید؟ آخه منم شاید این گوشی رو خریدم اما از این دردسرش میترسم چون بدجوری فارسی واسم مهمه//

Khosravani
06-07-2008, 14:48
یعنی شما که HTC Diamond دارید نمیتونید سایت های اینترنتی فارسی رو باز کنید و یا اینکه نمیتونید اس ام اس
فارسی بخونید؟ آخه منم شاید این گوشی رو خریدم اما از این دردسرش میترسم چون بدجوری فارسی واسم مهمه//

خیر امکان پذیر نیست. حتی زبان عربی رو ساپورت نمی کنه :41:.
نه sms و نه صفحه وب :41:.
هرچی هم فارسی ساز نصب کردم یا هنگ کرد و مجبور شدم سخت افزاری گوشی رو پاک کنم و یا بعد از اینکه کار نداد و uninstall کردم هنگ کرد!!! و .....:41:.
بهر حال اگه فارسی خیلی خیلتون مهمه بهترین چیزی که تا حالا داشتم i-mate بوده که از این نظر اصلا مشکلی نداشته. شرکت پرشین تلکام میگه فارسی ساز نصب می کنم ولی تا خودتون ندیدید قبول نکنید. من هنوز فرصت نکردم برم شرکتشون.
اگر خبر جدیدی داشتید ممنون می شم به منهم خبر بدین.