PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز ویستا با اینترنت

ملا نصرالدین
03-07-2008, 20:10
سلام

من ویندوز ویستا ریختم بعد سی دی مادربورد رو گذاشتم realteke رو هم ریختم مطمئن هم هستم که ویستا رو درست ریختم

بعد رفتم توی devise maneger کلا 2 تا چیز جلوش علامت سوال بود یکیش مال کارت صدا بود که خیلی راحت نصب شد ولی یکی دیگه نوشته بود
pci simple conection...
هر کاری کردم این نصب نشد
خواستم به اینترنت وصل بشم نشد ارور 798 میداد توی control pannel هم جلوی کانکشنم نوشته بود که مودم رو پیدا نکرده

من دیال اپ دارم
مودمم هم cd نداره internal هست

vampire3250
04-07-2008, 00:42
حتما ویستا کلا اون مدل مودمو ساپورت نمیکنه ...
خیلی مودما این مشکلا رو دارن ...

hesamjm
04-07-2008, 07:48
من ویندوز ویستا ریختم بعد سی دی مادربورد رو گذاشتم realteke رو هم ریختم مطمئن هم هستم که ویستا رو درست ریختم

بعد رفتم توی devise maneger کلا 2 تا چیز جلوش علامت سوال بود یکیش مال کارت صدا بود که خیلی راحت نصب شد ولی یکی دیگه نوشته بود
pci simple conection...
هر کاری کردم این نصب نشد
خواستم به اینترنت وصل بشم نشد ارور 798 میداد توی control pannel هم جلوی کانکشنم نوشته بود که مودم رو پیدا نکرده

من دیال اپ دارم
مودمم هم cd نداره internal هست __________________

اون علامت سوال مربوط به کارت گرافیکته که باید درایور ویستاشو نصب کنی
مودمت هم باید درایور ویستا شو داشته باشی تا نصب کنیش اگه نداری باید دانلود کنیش با استفاده از یه کامپیوتر دیگه

ORIGINAL
04-07-2008, 09:50
سلام

pci simple conection...
هر کاری کردم این نصب نشد

من دیال اپ دارم
مودمم هم cd نداره internal هست
مشخصات مودمت رو بگو تا ردیفش کنیم