PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با برنامه nero

محمد19
05-12-2005, 12:42
دوستان سلام. اگه ممکنه در رابطه با مشکلی که با برنامه نرو پیدا کرده ام منو یاری کنید.
نرو من رایترو نمیشناسه! یعنی بجای درایو رایتر image ready میده.
وقتی میخام فایلی رو روی سیدی رایت کنم نرو انرا به ایمیج تبدیل نموده و برای ذخیره کرده ان ادرس میخاد .
حتی چند بار برنامه رو از نو نصب کردم اما فایده نداشت.ممنون میشم از یاری تان

reza12100
05-12-2005, 18:36
بعد ار گرفتن image ان را برای شما رایت میکنه
این کار برای اینکه در حین کار اگر مشکلی پیش بیاد cd نسوزه و بطور کلی روش مطمئن تری
احتمال زیاد با دستکاری تو setup برنامه بتونی بدون ساختن image سی دی رایت کنی
از چه ورژنی از nero استفاده میکنی؟

محمد19
07-12-2005, 15:38
رضا جان سلام . عزیز امتحان کردم نشد که نشد .در ضمن با nero5 و nero6 و با هر version هم که امتحان کردم نشد.
قبلا هم با چنین مشکلی برخورد کرده بودم که با تعویض ویندوز درست شد اینبار نمیخام ویندوز عوض کنم. ممنون میشم اگه پیگیرشوید. (جالب است بدانید که از ایمیج هم ایمیج میگیرد)

reza12100
07-12-2005, 18:53
رضا جان سلام . عزیز امتحان کردم نشد که نشد .در ضمن با nero5 و nero6 و با هر version هم که امتحان کردم نشد.
قبلا هم با چنین مشکلی برخورد کرده بودم که با تعویض ویندوز درست شد اینبار نمیخام ویندوز عوض کنم. ممنون میشم اگه پیگیرشوید. (جالب است بدانید که از ایمیج هم ایمیج میگیرد)
با نرم افزارهای دیگه هم امتحان کردی مثل colone cd or alcohol هر دوی این نرم افزارها خیلی خوب جواب میدند
لازم نیست حتما از nero استفاده شود
اگر روی استفاده از nero تاکید داری
دوتا کار انجام بده این نرم افزار را پاک کن و رجیستری را با برنامه های clean regestry پاک کن بعد دوباره nero را نصب کن
یا اینکه با استفاده از system reastor ویندوز را به زمانی که سالم بوده برگردان و بعد nerpo رانصب کن
اگر مشکلت حل نشد مطرح کن
خوشحال مسشم اگر بتونم ......

کاپتان هادی
11-12-2005, 04:55
دوست عزيز اول ببين در بالا ترين قسمت درايو رايتر را انتخاب كردي يا image

بعد اگر اصلا انجا نيست برو توي كنترل پنل
system>device manager اونجا رايترت رو آن اينستال كن بعد كامپپيوترت رو ريست كن
وقتي ويندوز مي ياد بالا دوباره اونو ميشناسه