PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ubuntu Tweak

sudotux
03-07-2008, 17:27
این برنامه تنظیمات و قابلیت هایی را فراهم می کند که به صورت پیش فرض در دسکتاپ Gnome وجود ندارد. با این برنامه می توانید خیلی از تنظیمات سیستمی و متفرقه را که به صورت پیش فرض در اوبونتو با دسکتاپ Gnome وجود ندارد , خیلی سریعتر و راحتتر انجام دهید و کمتر به خط فرمان نیاز داشته باشید. در حال حاضر این برنامه تنها برای توزیع Ubuntu با دسکتاپ GNOME طراحی شده است. البته این برنامه بروی توزیع های دیگر با دسکتاپ Gnome قابل نصب است ولی برخی از تنظیمات و قابلیت های آن که مختص اوبونتو و توزیع های مبتنی بر آن است , کار نخواهند کرد.

برای نصب آخرین نسخه در اوبونتو ۸.۱۰ خط زیر را به مخازن اضافه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای نصب آخرین نسخه در اوبونتو ۸.۰۴ خط زیر را به مخازن اضافه کنید:

و با دستور زیر مخازن را بروز کرده و این برنامه را نصب کنید:

سایت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khatat
03-07-2008, 20:17
البته من روی فدورا 9 نصبش کردم (از طریق سورس) تمام قسمت های برنامه جواب داد به غیر از قسمت applications 
ممنون جالب بود

Mehrdad-bx
04-07-2008, 12:07
یه سوال حسین جان:
برا من به درد میخوره؟! یعنی آخه سیستم من زغالیه و تا حالا افکت ندیدم تو عمرم! حتی نرمال یا کم.
یه توضیح میدی مثلا چیا و چه کار ها ...

ممنون

taia
05-07-2008, 08:36
دوست عزیز این برنامه مربوط به افکت یا اینگونه چیزها نیست بلکه یک نرم افزار است که به شما در محیطی کاملا ساده امکان کار با نرم افزارها و سیستمتون رو می ده مثلا شاید خیلی ها ندونند برنامه های به قولی startup در محیط گنوم در sessions هست ولی خوب همه می دونند که startup (در عکس بالا) چه کار می کنه!
در کل برای تازه کارها بسیار مفید هست.
دست حسین عزیز هم درد نکنه بابت برنامه.

sudotux
31-07-2008, 19:58
Ubuntu Tweak 0.3.5

نسخه جدید این برنامه با تغییرات زیر منتشر شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک دانلود فایل DEB قابل نصب در Ubuntu و LinuxMint

لینک دانلود سورس برنامه

sudotux
16-12-2008, 22:26
Ubuntu Tweak 0.4.4 منتشر شد. این نسخه شامل امکانات و قابلیت های جدیدی نسبت به نسخه 0.4.2 است. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برای نصب این نسخه به پست اول همین تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.