PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری پسورد سکیورتی وایرلس را پاک کنم ؟؟

dost1
03-07-2008, 08:57
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
من یه شبکه وایرلس دارم که از یک اکسس پوینت LinkSys استفاده میکنم بعضی کامپیوتر ها به صورت موقت میاند واز شبکه من استفاده میکنند من پسورد سکیورتی را وارد میکنم حالا چی کار کنم که دوباره از ویندوز پاک کنم
چون طرف دفعه بعد که میاد اصلا لازم نیست که من پسورد شبکه وایرلسم را وارد کنم سیو شده است چطوری میشه پاکش کرد ؟؟

casper66m
03-07-2008, 10:29
تو اینترنت اکسپلورر جای آدرس اینو بزن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تنظیمات مودمت میاد اونجا باید عوضش کنی

dost1
03-07-2008, 13:01
تو اینترنت اکسپلورر جای آدرس اینو بزن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تنظیمات مودمت میاد اونجا باید عوضش کنی

نه دوست عزیز انگار منظورم را متوجه نشدید
من تمام تنظیمات اکسس پوینتم را بلدم
مشکل من اینجاست که من وقتی پسورد را برای یه کلاینت وارد میکنم دوباره نمیدونم چطوری از کامپیوتر اون کلاینت پاک کنم چون دفعه بعد هم که میاد میتونه از شبکه من استفاده کنه بدون اینکه پسورد وارد کنه من میخام وقتی موقتی استفاده میکنه وقتی میخاد بره کاری کنم که پسورد پاک بشه تا دفعه بعد که میاد دوباره پسورد بخاد !!
اگر قرار باشه که پسورد را از اکسس پوینت عوض کنم مجبورم هر روز برای تمام کلاینت هایم پسورد جدید را تایپ کنم :5:

casper66m
05-07-2008, 13:54
زمانی که پسورد رو می زنی یک چیز میاد که میگه می خواهی پسورد رو سیو کنم و دفعه بعدی اتوماتیک کانکتشم که باید تیک اینو برداری تا پسورد سیو نشه

Julian
05-07-2008, 14:57
نه دوست عزیز انگار منظورم را متوجه نشدید
من تمام تنظیمات اکسس پوینتم را بلدم
مشکل من اینجاست که من وقتی پسورد را برای یه کلاینت وارد میکنم دوباره نمیدونم چطوری از کامپیوتر اون کلاینت پاک کنم چون دفعه بعد هم که میاد میتونه از شبکه من استفاده کنه بدون اینکه پسورد وارد کنه من میخام وقتی موقتی استفاده میکنه وقتی میخاد بره کاری کنم که پسورد پاک بشه تا دفعه بعد که میاد دوباره پسورد بخاد !!
اگر قرار باشه که پسورد را از اکسس پوینت عوض کنم مجبورم هر روز برای تمام کلاینت هایم پسورد جدید را تایپ کنم :5:

شما بر روی کامپبوتر کلاینت لیست شبکه های وایر لس رو بیارین.
بعد اونجا از سمت چپ change advanced settings رو بزنین
در پنجره باز شده از بالا wireless networks رو بزنین و در برگه جدید
اسم شبکه وایرلس رو انتخاب کرده و کمی پایین تر کلید remove رو بزنین.
بعد همه پنجره ها رو اوکی کنین.
با این کار اون شبکه و همه موارد سیو شده اش از حافظه پاک میشه و
کاربر باید مجددا به شبکه بصورت دستی کانکت بشه و پسورد وارد کنه.

dost1
07-07-2008, 08:32
ممنون دوست عزیز Julian حل شد :11: