PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید ویستا کمک کنن.

mo.mo
02-07-2008, 23:51
من یه لبتاب خریدم که ویندوز ویستا ارجینال روش نصبه ولی کلی روش نرم افزلر نصبه که واقعا نمیدونم کدومو باید نگه دارم و کدومو باید پاک کنم.حالا میخوام ویندوزم رو عوض کنم ولی نمیدونم اگه عوض کنم چی میشه .
ویندوز ویستا یی که روش میزنم اصل نیست واین ممکنه من ودچار مشکل کنه.
میخواستم هرکی میتونه بگه باید چیکار کنم.(لطفا کامل توضیح بدین)

Benygh
03-07-2008, 00:07
با دی وی دی که بغلش هست عوض کنید مشکلی نیست چندین بار دیدم که عوض کردن و مشکلی نداشته ..

mo.mo
03-07-2008, 07:35
هیچ دی وی دی کنارش نیست

اصغر (پوآچ)
03-07-2008, 10:34
سلام دوست من
ممکنه لپ تاب شما Recovery باشه که باید قبل از تعویض ویندوزش از توی کنترل پنل گزینه ریکاوری رو انتخاب و ویندوز اورجینال و درایور هاشو روی یک دی وی دی رایت کنی.

البته من اینو از یکی که توی لپ تاب خیلی کار کرده بود شنیدم خودم زیاد چیزی ازش نمی دونم.

موفق و موید باشید

mo.mo
03-07-2008, 22:32
من ریکاوری کردم و دو تا دی وی دی هم ازش دارم ولی میخوام بدونم که اگه ویستای کرک شده روش نصب کنم چه اتفاقی میفته.
چون اگه ویستا ارجینال نباشه کلی مشکل به وجود میاد(آپ دیت نمیشه و بعد از چند روز از بین میره و هر وقت کانکت شی قاطی میکنه.)
ممنون از راهنماییتون ولی لطفا کمک کنید خیلی واسم مهمه.

mo.mo
03-07-2008, 22:46
راستی لب تاب من لایسنس داره یعنی اگه ویندوز ویستا روش نصب کنم دیگه اکتیو کد نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirtoty
03-07-2008, 22:49
نه مشکلی نیست نصب کن!!!!

ORIGINAL
04-07-2008, 09:54
من ریکاوری کردم و دو تا دی وی دی هم ازش دارم ولی میخوام بدونم که اگه ویستای کرک شده روش نصب کنم چه اتفاقی میفته.
چون اگه ویستا ارجینال نباشه کلی مشکل به وجود میاد(آپ دیت نمیشه و بعد از چند روز از بین میره و هر وقت کانکت شی قاطی میکنه.)
ممنون از راهنماییتون ولی لطفا کمک کنید خیلی واسم مهمه.

مشکلی نداره که...نصب کن

mo.mo
04-07-2008, 11:15
از راهنماییتون ممنون .
اگه هیچ مشکلی پیش نمیاد پس چرا وقتی رو pc ویستا نصب میکنیم کلی مشکل به وجود میاد. اصلا فرق بین نصب ویستا رو pc با لب تاب چیه؟
به نظر شما کدوم ویستا رو نصب کنم بهتره؟

mo.mo
04-07-2008, 22:07
من هیچ درایوری از لب تابم ندارم بعد از نصب ویستای جدید مشکلی پیش نمیاد؟