PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن حجم ویدیو یا...

Ehsanpark
02-07-2008, 23:43
سلام
راستش من یه موزیک ویدیو دانلود کردم از 1 سایتی 18 مگ بعد روش اسم سایت طرف نوشته بود.خلاصه اسمو یجوری برداشتم ولی وقتی فایلو سیو کردم شد 32 مگ!
حالا موندم چطوری حجمشو کم کنم!
اون وبمستره چطوری و با چه برنامه ای مینویسه که حجمش همون قدر میمونه؟
اون نرم افزار رو معرفی کنید یا یه چیزی بدید که حجمو کم کنه.
تشکککککککککر.

alizshah
03-07-2008, 00:04
خیلی چیز عجیبه
میشه اون لینک دانلود رو پ.خ کنی ببینم قضیه چیه ؟

Ehsanpark
03-07-2008, 00:23
فدات ولی هنوز بخاطر حجم بالاش آپلودش نکردم!

AK1
03-07-2008, 08:55
با اين برنامه تبديلش كن
WinAVI Video Converter / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ehsanpark
03-07-2008, 10:19
توی اون تاپیک یا لینک ها مشکل داشت یا از رپید بود!اگه ممکنه یه برنامه ای بزارید که ساختار فایل (حجم و کیفیت و ...) تغییر نده.ممنون

AK1
03-07-2008, 10:34
توی اون تاپیک یا لینک ها مشکل داشت یا از رپید بود!اگه ممکنه یه برنامه ای بزارید که ساختار فایل (حجم و کیفیت و ...) تغییر نده.ممنون

خب حجم رو تغيير نده مي خواي چكار( برنامه كنورت مگه نمي خواي حجم رو كم كنه)
من با اين برنامه حجم فايلها رو كم مي كنم موفق باشي
لينك مستقيم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ehsanpark
03-07-2008, 12:46
میخوام حجمو کم کنم که دانلودش راحت تر باشه.من نمیدونم چطوری وقتی اونا رو فیلم مینوسن حجم و کیفیتش تغییر نمیکنه!؟
میخوام کانورت کنه و حجمشو کم کنه ولی بدون افت کیفیت

AK1
03-07-2008, 13:25
میخوام حجمو کم کنم که دانلودش راحت تر باشه.من نمیدونم چطوری وقتی اونا رو فیلم مینوسن حجم و کیفیتش تغییر نمیکنه!؟
میخوام کانورت کنه و حجمشو کم کنه ولی بدون افت کیفیت

برنامه اي كه معرفي كردم بدون كم كردن كيفيت حجم رو كم مي كنه( البته كاهش حجم بدون افت كيقفيت غير ممكنه ولي كمتر اثر رو مي تونه داشته باشه)

براي نوشتن روي فيلم شما از برنامه
Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
استفاده كن
الته نوع تنظيم خروجي فاي رو روي كيفيت و حجم مي زاره:46:

Mahdi Khan
03-07-2008, 13:38
سلام
راستش من یه موزیک ویدیو دانلود کردم از 1 سایتی 18 مگ بعد روش اسم سایت طرف نوشته بود.خلاصه اسمو یجوری برداشتم ولی وقتی فایلو سیو کردم شد 32 مگ!
حالا موندم چطوری حجمشو کم کنم!
اون وبمستره چطوری و با چه برنامه ای مینویسه که حجمش همون قدر میمونه؟
اون نرم افزار رو معرفی کنید یا یه چیزی بدید که حجمو کم کنه.
تشکککککککککر.

دوست عزيز
اولاًدقيقاً بگو فرمت فايلي كه دان كردي چي بود؟ با چه نرم افزاري روش كار كردي و به چه فرمتي تبديلش كردي؟ آيا در حين تبديل سايز، فرمت يا كيفيتش رو تغيير ندادي؟
اگه فيلم با حجم كم و كيفيت عالي مي خواي كه مطمئناً مي دوني فيلمهاي DivX و XviD اين خصوصيت رو دارند و فيلمهاي فشرده شده h264 مانند MKV كه كيفيت بهتري دارند.
حال اگه پلير شما يكي از اين فرمتها رو پخش مي كنه براي تبديل فرمت از يكي از نرم افزارهاي زير كمك بگير كه هم بهترين هستند و هم رايگان!:
AutoGK براي تبديل هر فيلمي به DivX و XviD
videohelp.com/tools/AutoGK

AutoMKV براي تبديل هر فيلمي به MKV
videohelp.com/tools/AutoMKV

DivX2Mp4
براي تبديل فرمت XviD‌ به فرمت DivX بدون رندرينگ و در كمتر از 5 دقيقه
risingresearch.com/en/divx

Ehsanpark
03-07-2008, 15:26
فرمت دانلود wmv بود .با Video Edit Magic 4.1 روش نوشتم و به فرمت wmv تبدیل کردم.کیفیت ویدیو تغییری نکرد فقط خجمش زیاد شد.
اصلا شما بگید چه فرمتی مناسبه برای گذاشتن تو اینترنت؟

Ehsanpark
03-07-2008, 15:27
یه بار هم با Windows movie maker نوشتم که شد 30 مگ

usfelme
03-07-2008, 20:04
فرمت دانلود wmv بود .با Video Edit Magic 4.1 روش نوشتم و به فرمت wmv تبدیل کردم.کیفیت ویدیو تغییری نکرد فقط خجمش زیاد شد.
اصلا شما بگید چه فرمتی مناسبه برای گذاشتن تو اینترنت؟

فرمتهای معمول همین avi و wmv هستند که avi کیفیت بالاتری نسبت به حجمش داره!
اگه میخواهید فایلتون همگانیتر باشه wmv بذارید تا روی سیستمها بدون کدک قابل پخش باشه!
با همون converter که بالا معرفی شده کارتون راه میفته و کیفیت و سایز دست خودتون هست!

Ehsanpark
04-07-2008, 09:41
واسه من که نصب نشد.اگه میشه یکی دیگه معرفی کنید