PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pure

djmd
02-07-2008, 23:29
Release Date: 10/1/2008
Platforms: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Publisher: Disney Interactive
Developer: Black Rock Studio
Genres: Racing
ESRB: RP
---------------------------------------------/\---------------------------------------------

خوب این بازی هم به جم بازیهای ریسینگ امسال اضافه خواهد شد !!!
یه بازی موتور جذاب با حرکات نمایشی (تحت کنترل شما) !!!
و نکته جالب دیگه برای PC هم بالاخره بعد از مدتها یه بازی موتور باحال می یاد !!!
----------------------------
فعلا یه کم گیم پلی نگاه کنین و چند تا تیزر تا داستانشو موضوعاتش رو برم در بیارم !!!

---------------------------------------------/\---------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /\ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /\ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ترتیب : (از راست بالا به چپ پایین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب امیدوارم از دیدن دمو ها لذت برده باشید !!
--------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا می ریم سراغ اطلاعات مربوط به بازی :
جزئیات بصری فراوان بازی اولین چیزی هست که به چشم شما خواهد آمد !! سپس حرکت فاتزی و جذاب موتورها و حرکتهای نمایشی که شما می توانید به دلخواه انجام دهید جذابیت و تنوع بازی را افزایش می دهد !!
بازی متشکل از مسابقات off-Road و مکانهای طبیعی واقعی که نمونه آن در جهان وجود دارد تشکیل می شود .. محیطها در نقاط مختلف جهان قرار دارد .. شما با 16 حریف (البته در هر مسابقه متغیر ولی ماکس 16) چه آنلاین و چه آفلاین مسابقه خواهید داد !!
از نکات جالب توجه دیگه بازی اینه که (البته تو تریلرها نشان داده میشه!!) شما مثلا موتور چهار چرخ دارید تمام قطعاتشو باید خودتون از شرکتهای مختلف بخرید و سر هم کنید !!!
شما با انجام حرکتهای نمایشی شما امتیازاتی می گیرید و همچنین انرژی بوست شما افزایش خواهد یافت که می توانید از این بوست در پرش بعدی استفاده کنید و ارتفاع بیشتری را پرش نمایید !

Sam Fisher 11
10-07-2008, 15:48
منبع پستی که پاک شد:

Professor Massoud
14-07-2008, 15:27
عکسهایتان واقعا عالی است. نوید یک بازی زیبارا میدهد.

maryam_S
14-07-2008, 16:58
بنظر خیلی جالب میاد

منتظریم

djmd
21-08-2008, 05:08
خوب خوب خوب بعد یه مدت اومدمو یه حالی به این تاپیک هم بدیم تو نمایشگاه لایپزیگ اخبار و تریلر های جدید این بازی هم منتشر شد .. که هم شرحی از حالت مولتی پلیر و سینگل پیلر بازی خواهد بود ! :
این اینترویو کارگردان بازی : 32mb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------------------------------------------------------------
این گیم پلی مولتی پلیر بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20mb

------------------------------------------------------------------------------------------
اینم یه تریلر از حرکات نمایشی داخل بازی :

djmd
21-08-2008, 05:10
دو تریلر دیگر از مولتی پلیر بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djmd
21-08-2008, 05:22
اطلاعاتی چند از بازی :
Hud بازی بسیار جالب طراحی که در نشانگر رنکینگ افراد هم جایگاه شما نشان داده شده است هم به صورت انیمیشن جایگاه شما و افراد و فاصله آنها نسبت شما نشان داده شده است !!!!
سیستم بوست (نیتروس یا نیتروژن) بازی اینطور خواهد بود که شما با انجام حرکات نمایشی جالب تر و ترکیبی تر می توانید کپسولهای نیتروس خود را شارژ نمایید !!!
شما در هنگام پرش به هوا که آماده انجام حرکات نمایشی می شوید می توانید تا آخرین لحظه ای که موتور به زمین برسد این حرکات را ادامه دهید ولی اگر موقع اسابت به زمین روی موتور خود نباشید قطعا از موتور جدا شده اید و باید دوبازی بازی را از همانجا ادامه دهید !
جادها و گرافیک بازی بسیار گسترده و زیبا طراحی شده اند به صورتی که شما برای طی مسیر در هر مسیر ممکن است 2 یا 3 مسیر فرعی هم ببینید !
پرشهای غیر واقعی و بعضی از حرکات غیر واقعی بازی ,, بازی را خیلی جذاب تر می کند !

djmd
21-08-2008, 06:01

djmd
21-08-2008, 06:03

djmd
21-08-2008, 06:06
مطمئن باشید !!! بله این عکسهای گیم پلی بازی است !!!
نکته جزئی دیگری که به زیبایی در بازی طراحی شده تاثیر وزش با بر لباس موتور سواران است !!!

djmd
22-08-2008, 19:52
خوب باز هم جدیدترین تریلر :

================================================
اینم یه اینترویو جدید !

djmd
25-08-2008, 07:34
آقایون خبری چیزی نظری در مورد این بازی ندارین ؟!!!!!!!!!!!

B3HZ@D
25-08-2008, 10:19
این بازی کی عرضه میشه؟؟؟؟؟برای pc رو میخوام بدونم

djmd
25-08-2008, 12:16
این بازی کی عرضه میشه؟؟؟؟؟برای pc رو میخوام بدونم

اول اکتبر !

Inter
25-08-2008, 18:48
آقا من یه هفته پیش که داشتم تاریخ عرضه بازیها رو از سایت گیم اسپات نگاه میکردم چشم افتاد به این بازی و با توجه به سازنده گمنامش زیاد جدی نگرفتم :thumbsdow

اما چند روز بعد که یه تریلر از گیم پلی دیدم نظرم کلاً 360 درجه:31: برگشت. علاوه بر گرافیک قابل قبولی که داره گیم پلی و حرکات موتورسواره هم خیلی جالب بود.:thumbsup:

فکرشو بکن بشینی پشت یه LCD هفتاد اینچی!!!:19: و اینو بازی کنی. من که تو مانیتور 17 اینچی فیلم گیم پلیشو می دیدم تو جاهایی که پرش میکرد سرم گیج می رفت :wac: چه رسد به 70 اینچ. :24: ( فک نکنین ما ال سی دی داریما ، تلوزیونمون مدل عهد بوق هستش)

تاریخ ریلیز رو گیم اسپات زده 16 سپتامبر

دیروزم تو یه تبلیغات تو سایت IGN فک کنم زده بود 9 یا 8 سپتامبر ( مطمئن نیستم ولی سپتامبر بود )

Retired User
25-08-2008, 22:11
دوستان بازي هاي موتور سواري(3-2 سال قبل چند تا داشتم) معمولا گيم پلي خيلي سختي دارن و حركات اصلا طبيعي نيست و كلا بازي هاي جذابي نسبت به بازي هاي racing ماشين نيستند در مورد اين بازي چطوره؟

djmd
28-08-2008, 08:41
دوستان بازي هاي موتور سواري(3-2 سال قبل چند تا داشتم) معمولا گيم پلي خيلي سختي دارن و حركات اصلا طبيعي نيست و كلا بازي هاي جذابي نسبت به بازي هاي racing ماشين نيستند در مورد اين بازي چطوره؟

آقا یه مثال اگه بخوام بزنم واسه سبک و حالی که احتمالا میده ....... مثلا ..... مثلا ... کراش 4 یا کراش ریسینگ پلی استیشن یادته ؟!!! end fun خواهد بود ! :10: :31:

Inter
28-08-2008, 12:25
وای کراش پلی استیشن یادش بخیر
یه بخش داشت که مبارزه دونفره بود که باید همدیگه رو می زدن یه دفعه غیب می شد یا باموشک های دنبال کننده پدر آدمو درمیاورد.
من همیشه اون خرس سفیده رو انتخاب می کردم
هیییییییییییییی عمرمون چه زود گذشت
------------------------------
سیستم موردنیازش مشخص نشده هنوز؟

djmd
08-09-2008, 20:20
خوب دوستان 8 روز دیگه فقط به انتشار این بازی زیبا مونده !!!
September 16, 2008

korokodil_avareh
09-09-2008, 02:21
اي كاش موتور دوچرخ رو هم بهش اضافه كرده بودند مثل Mx Vs Atv

Retired User
18-09-2008, 02:52
NEW TRAILERS

PS3 Tropic Tunnel Gameplay

HD

SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRocky Ridge Gameplay

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPS3 Old Mine Gameplay

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

djmd
19-09-2008, 06:51
دوستان اخبار بازی در ایران رو هم بزارید ! کجا اومده ... نیومده ... تو بازار هست .. نیست .. کدوم شرکتها !

korokodil_avareh
19-09-2008, 07:40
دوستان اخبار بازی در ایران رو هم بزارید ! کجا اومده ... نیومده ... تو بازار هست .. نیست .. کدوم شرکتها !

Game: Pure (PC) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Release Date: Sep 16, 2008

Game: Pure (X360) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Release Date: SeGame: Pure (PS3) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Release Date: Sep 23, 2008

byebye
20-09-2008, 19:26
بايد يه مدتي بگذره تا نسخه كرك بدون دردسر معلوم بشه كدومه :10:

mohamad.hejazi
21-09-2008, 17:23
سلام.
خب این بازی هم منتشر شد.سایت سرزمین تو سایتش زده.

djmd
24-09-2008, 15:05
هیشکی هنوز این بازیه زیبا رو نخریده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا عجیبه من که از سفارش دادم اینترنتی فردا بدستم می رسه !

mohammad_twe
24-09-2008, 22:40
من گرفتم بازی جالبیه گرافیک هم خیلی به چشم میزنه در هر صورت بگیرید که ضرر نمیکنید :x

p3yman_xl
25-09-2008, 11:33
سلام
این بازی رو دیروز گرفتم و واقعا لذت بردم... این بازی بالاتر از توقعات من بود. اول از هر چیز، سیستم ساخت Atv جدید واقعا جالبه. در این قسمت میتونید جز به جز Atv مورد علاقه ی خودتون رو بسازید؛ از موتور گرفته تا رنگ بدنه.
گرافیک بازی هم راضی کننده هست، محیط ها پر جزییات هستند و با این اینکه سرعت بازی بالاست، اصلا با افت فریم مواجه نشدم تا حالا.
بازی خوبیه، حتما امتحانش کنید.

Öracle
26-09-2008, 11:41
با سلام خدمت دوستان .
ببخشید من همون اول بازی گیر کردم !
وقتی میگه بلند بپر ، من هم بلند میپرم ولی میگه Do The Tricks نمیدونم چیکار کنم .
میشه یه نفر راهنمایی کنه ؟

djmd
26-09-2008, 20:12
با سلام خدمت دوستان .
ببخشید من همون اول بازی گیر کردم !
وقتی میگه بلند بپر ، من هم بلند میپرم ولی میگه Do The Tricks نمیدونم چیکار کنم .
میشه یه نفر راهنمایی کنه ؟

اگه با صفحه کلید بازی می کنی !!! تریک هایی که اون پایین سمت راست نشون میده ! و کم کم روشن میشه بین اعداد 1 تا 4 صفحه کلید تنظیم شده اولین تریک که رنگش هم از اون خط پایین قرمز مشخص شده است با دکمه 1 همون که علامت تعجب هم هست انجام میشه ! پس شما موقعی که موتور در هوا هست (موقعی که میپری رو هوا) یک رو بزنید ! :11:

mohammad_twe
07-10-2008, 22:26
اقا یکی کمک کنه :d
این مرحله اولش دقیق بگین کارایی که باید بکنم چیه من توش موندم :(

daniyal62
07-10-2008, 22:43
من که اصلا نتونستم یاد بگیرم چجوری میشه زیاد بالا پرید
دکمه preload رو میزنم اما بازم نمیشه

B3HZ@D
07-10-2008, 23:28
دوستانی که بازی کردن راضی بودن؟؟؟
من خواستم بگیرم فروشنده گفت به درد نمیخوره!!!!

p3yman_xl
08-10-2008, 11:55
دوستانی که بازی کردن راضی بودن؟؟؟
من خواستم بگیرم فروشنده گفت به درد نمیخوره!!!!

به حرف فروشنده ها گوش نکن، نصفشون حتی نمی تونن اسم بازی رو تلفظ کنن. بازی خیلی قشنگیه، من الان تقریباً تا نیمه های بازی رفتم... ارزش خرید داره.

ali_ranger22
08-10-2008, 12:45
چقدر کنترل بازی با کیبورد بد طراحی شده ...خیلی سخته کنترل کردنش

daniyal62
08-10-2008, 22:01
چقدر کنترل بازی با کیبورد بد طراحی شده ...خیلی سخته کنترل کردنش

نظر منم همینه

B3HZ@D
08-10-2008, 22:14
توی این بازی هم میشه شخصیت مورد نظرت رو طراحی کنی؟؟؟
معمولا توی بازی های موتور سواری میشه

mohammad_twe
09-10-2008, 00:16
پیمان جون پس منو راهنمایی کن شما که جلویی؟؟؟ ممنون

djmd
09-10-2008, 08:50
من که اصلا نتونستم یاد بگیرم چجوری میشه زیاد بالا پرید
دکمه preload رو میزنم اما بازم نمیشه

اگه با گیم پدی که طرح دکمه ها شبیه و نزدیک PS هست یا هر دسته ای که چهار دکمه هست ! استفاده می کنی ! دکمه preload رو از option تنظیم کن رویه دکمه ای از دست که اصطلاحا بهش می گیم Start !!! حالا شما :
preload کار اصلیش خیز برداشتن قبل از لبه تپه هست ! پس شما وقتی داشتی به لبه تپه (همونجایی که واسه پرش هست) شما باید تقریبا با دکمه preload قبل از لبه ی تپه خیز برداری ! مثلا به فاصله 3 و 4 متری لبه که رسیدی دکمه preload رو نگه داره که خیز بگیره و سره لبه رسیدی ول کن ! دقیقا همون لحظه ای که موتور از زمین جدا میشه ول کن ! بعد خودت می بینی پرشها چه قدر فرق می کنه ! :10:

daniyal62
09-10-2008, 21:59
اگه با گیم پدی که طرح دکمه ها شبیه و نزدیک PS هست یا هر دسته ای که چهار دکمه هست ! استفاده می کنی ! دکمه preload رو از option تنظیم کن رویه دکمه ای از دست که اصطلاحا بهش می گیم Start !!! حالا شما :
preload کار اصلیش خیز برداشتن قبل از لبه تپه هست ! پس شما وقتی داشتی به لبه تپه (همونجایی که واسه پرش هست) شما باید تقریبا با دکمه preload قبل از لبه ی تپه خیز برداری ! مثلا به فاصله 3 و 4 متری لبه که رسیدی دکمه preload رو نگه داره که خیز بگیره و سره لبه رسیدی ول کن ! دقیقا همون لحظه ای که موتور از زمین جدا میشه ول کن ! بعد خودت می بینی پرشها چه قدر فرق می کنه ! :10:
آقا دستت درد نکنه حالا شد
من اشتباهم این بود که دکمه preload رو نگه میداشتم و ول نمیکردم
حالا درست شد. ممنون همشهری:10:

saleh_iraq
16-10-2008, 14:17
آقا من تو بازی یه مشکل دارم: موتور من سوارکار نداره ، هرچی هم گرافیک رو دستکاری کردم رانندش نیومد.
کسی می تونه من رو راهنمایی کنه؟

tina salehe
16-10-2008, 17:18
لینک دانلود رو کسی نداره بذاره؟

mohammad_twe
16-10-2008, 20:48
اقا چه طوری بلند بپرم ؟؟؟

gap
16-10-2008, 22:06
نميره تو بازي...چيكار كنم؟؟؟سيستمم بهش ميخوره

djmd
17-10-2008, 09:54
نميره تو بازي...چيكار كنم؟؟؟سيستمم بهش ميخوره

مشکل از Dx هست !! یه Dx خیلی جدید نصب کن ! اون فایلی که لازم داره یکی از فایلهایه DirectX هست !

gap
17-10-2008, 13:08
مرسي درست شد.حالا چرا توش آدمش نيست؟؟؟؟موتور تنها هستش!!

S A M
17-10-2008, 13:15
به این سیستم میخوره ؟
رم 1
گرافیک 7100
سی پی یو 3

gap
17-10-2008, 14:31
به این سیستم میخوره ؟
رم 1
گرافیک 7100
سی پی یو
نخر بابا!!سيستم من كه يكمي بالاتره از مال تو آدمش نيست توش!!

djmd
17-10-2008, 16:55
نخر بابا!!سيستم من كه يكمي بالاتره از مال تو آدمش نيست توش!!

احتمالا مشکل از version ی هست که فروشنده استفاده کرده ! شما بازیت ماله کدوم شرکته ؟ تکین که این مشکل رو نداره ! :10:

gap
17-10-2008, 18:32
احتمالا مشکل از version ی هست که فروشنده استفاده کرده ! شما بازیت ماله کدوم شرکته ؟ تکین که این مشکل رو نداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مال وست گيم هستش.)west game .ir(
شما مشهدي؟؟از كجا گرفتي؟؟بگو ما بريم از اونجا برامون بخرن و بفرستن.
سي پي يو:3.1

djmd
17-10-2008, 21:56
مال وست گيم هستش.)west game .ir(
شما مشهدي؟؟از كجا گرفتي؟؟بگو ما بريم از اونجا برامون بخرن و بفرستن.
سي پي يو:3.1

نگا کن دوست عزیز اون مشکلی که شما می گی من که می گم به احتمال از زیاد از همون version بازی هست چون من گرافیک بازی رو در پایین ترین حد هم گزاشتم ولی بازم موتور سوار سرجاش بود !
من از تکین تهران سفارش دادم ! :10:

gap
17-10-2008, 22:01
نگا کن دوست عزیز اون مشکلی که شما می گی من که می گم به احتمال از زیاد از همون version بازی هست چون من گرافیک بازی رو در پایین ترین حد هم گزاشتم ولی بازم موتور سوار سرجاش بود !
من از تکین تهران سفارش دادم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آهان...مرسي............................... .............................مگه بچه مشهد نيستي؟؟؟

djmd
17-10-2008, 22:24
آهان...مرسي............................... .............................مگه بچه مشهد نيستي؟؟؟

خو چرا ! :46: .................................................. .........................................:31:

gap
17-10-2008, 22:29
خو چرا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .................................................. .........................................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همينجوري...ما شانس نداريم كه...بازي ميخريم يكيشبا بدبختي نصب ميشه يكيش رانندش فرار كرده:دي
فقط يكيش مثل آدم نصب شد اونم pes 2009 بود بنده خدا.
بازيش جالبه.]pure(
فقط يكمي گيم پليش سخته!!اينطور نيست؟؟؟

djmd
17-10-2008, 22:42
همينجوري...ما شانس نداريم كه...بازي ميخريم يكيشبا بدبختي نصب ميشه يكيش رانندش فرار كرده:دي
فقط يكيش مثل آدم نصب شد اونم pes 2009 بود بنده خدا.
بازيش جالبه.]pure(
فقط يكمي گيم پليش سخته!!اينطور نيست؟؟؟

مشکلی نیست که آسان نشود ! مرد آنست که ح(ه)راسان نشود ! :10:
نه زیاد عادت کنی مشکل حله ! :46:

*hamedkhatar*
18-10-2008, 21:56
سلام
من بازی رو نصب کردم بازی خیلی قشنگی به نظر میرسه فقط من هنوز تو قسمت آموزشی موندم
اولین کار میگه یه دور بزن میزنیم
دومین کار میگه پرش کن اونم میپریم
سومین کار که وقتی میپریم باید یه کاری بکنیم تو همون کار موندم
دستورش هم اینه:
Pull a Trick
لطفا بگید باید چه کار کنم
ممنون

tina salehe
18-10-2008, 22:09
لینک دانلود رو کسی نداره بذاره؟

لینکش نیست؟:41:

djmd
18-10-2008, 22:17
سلام
من بازی رو نصب کردم بازی خیلی قشنگی به نظر میرسه فقط من هنوز تو قسمت آموزشی موندم
اولین کار میگه یه دور بزن میزنیم
دومین کار میگه پرش کن اونم میپریم
سومین کار که وقتی میپریم باید یه کاری بکنیم تو همون کار موندم
دستورش هم اینه:
Pull a Trick
لطفا بگید باید چه کار کنم
ممنون

اگه با دسته بازی کنی و دکمه ها رو درست تنظیم کنی که خیلی کارت راحت خواهد بود ! :27:
ولی با صفحه کلید :19: :18:
pull a trick یعنی داداش گلم یه حرکت نمایشی انجام بده ! انجام حرکات نمایشی با صفحه کلید هم فکر کنم رویه دکمه های عددی بالایه حروف هست و از 1 2 3 4 هست ! شما بر اساس اون خطی که پایین سمت راست پر میشه به ترتیب این 1 2 3 4 رو فعال می کنید ! شما در حالت معمولی که خط هیچی پر نشده فقط می تونی از 1 استفاده کنی !
و حالا چطوری pull a trick رو انجام بدی ! هیچ کار عجیبی لازم نیست انجام بدی فقط وقتی موتور پرید هوا دکمه 1 رو 1 یا 2 ثانیه نگه دار به اضافه یه جهت(هر جهتی چپ راست پایین بالا فرقی نمی کنه هر طرف رو بزنی از یه طرف حرکت رو انجام میده !)
برای اینکه پرش هات بازم بلندتر از این چیزی که هست بشه فقط کافیه دکمه preload رو پیدا کنه رو صفحه کلید ببینی کدوم هست ! خوب وقتی که داشتی به لبه تپه نزدیک میشدی تقریبا 4 5 متر مونده به نقطه قله تپه ! preload رو نگه دار تا خیز بر داره وقتی رسیدی سر لبه و دقیقا همونجایی که موتور از لبه جدا میشه preload رو ول کن بعد می بینی که خیزی که برداشته بود باعث چه پرش بلندتری میشه ! :21:
امیدوارم این راهنمایی ها بکارت بیاد . :11:

daniyal62
19-10-2008, 22:55
لینکش نیست؟:41:

mohammad_twe
20-10-2008, 11:51
ایول حالا که با دسته بازی میکنم میبینم عجب حالی میده خدایی خیلی بازی توپیه

camry
30-06-2009, 10:55
سلام
ببخشید کسی میتونه بگه که چطوری میشه با کیبورد یا فرمون حرکت نمایشی انجا داد دکمه هاشونو میدونم (مثلا دکمه های 1 2 3 و ... ) اما نمیدونم که از این دکمه ها در کجا و چگونه استفاده کنم لطفا در این مبحث مرا راهنمایی کنید
با تشکر

akharenee
30-06-2009, 17:43
سلام خسته نباشید
بچها کسی سیو بازی رو نداره

mghaffari49
27-02-2010, 16:33
ببخشید که این تاپیک رو بعد از 242 روز فعال میکنم.اما چه جوری میشه کنترلر این بازی رو به گیم پد تغییر داد؟

xeNociDe
27-02-2010, 17:51
کنترلر رو توی قسمت Luncher و از اونجا Setting دیگه خودتون بهتر واردین استاد!:31:

mghaffari49
27-02-2010, 21:49
کنترلر رو توی قسمت Luncher و از اونجا Setting دیگه خودتون بهتر واردین استاد!:31:

استاد گرامی بنده :) می‌تونستی مطمئن باشی که حداقل این راه رو رفتم و به نتیجه نرسیدم که پست زدم. توی بخش تنظیمات بازی ، متاسفانه تغییر دادن دکمه های پیش فرض اکت ها هیچ نتیجه ای نداد.اومدم ببینم شاید مثل PES تنظیمات جداگانه ای هم داشته باشه...

همچنان نیازمند یاری انگشتانتان هستیم :)