PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر در مورد روشهای رجیستر کردن برنامه ها

فتحی
02-07-2008, 21:20
2روز قبل پست جدیدی برای بحث و تبادل نظر در مورد روشهای رجیستر کردن برنامه ها ایجاد کردم که متاسفانه با نظر تنگی یکی از مدیران انجمن پست غیر فعال شد در صورتی که منظور من از ایجاد این تاپیک بحث و بررسی در مورد
راههای گوناگون عبور ازسد پسورد برنامه ها براساس تجربیات و تحقیقات هر یک از دوستان بود مثلا اینکه برخی نرم افزارها راههای ویژه ای برای رجیستر شدن دارند که دوستان درباره آن میتوانند تجربیات خود را به دیگران منتقل کنند
بعضی نرم افزار ها با ایجاد تغییراتی در رجیستری ویندوز بصورت دستی قابل رجیستر شدن هستند و از این قبیل مسائل .خلاصه اگر با انحصار طلبی بعضی ها مواجه نشویم دوست داریم تجربیاتمان را جهت هرچه پربارتر شده این انجمن با همدیگر مبادله کنیم بعنوان اولین بحث راستی بهترین راه برای جستجوی سریال کیحن کرک کد فعال سازی و ... در موتورهای جستجو گر مهم اینترنت چیست البته بدون اینکه هیچ سایت خاصی را مد نظر داشته باشیم

Carl
03-07-2008, 05:21
اینجور مباحث رو باید تو انجمن امنیت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنی

Alastoor
03-07-2008, 12:40
سلام

در اون تاپیک نحوه ی پیدا کردن کرک و سریال برنامه ها فقط مدنظرتون بود
با توجه به تاپیک موازی و مشابه که معرفی کردم بهتر بود اونجا ادامه داده بشه...

منظورتون رو از تنگ نظری و انحصارطلبی نفهمیدم...
اون تاپیک هم با توجه به تجربه ی تاپیک های قبلی در این مورد + وجود تاپیک مشابه بسته شد.
نحوه ی پیدا کردن کرک و سریال خواه ناخواه باعث معرفی سایت های کرک و سریال میشه که طبق قوانین ممنوعه!
با این حال گفتم اگه بحثی در این مورد هست در اون تاپیک انجام بشه...

راههای گوناگون عبور ازسد پسورد برنامه ها براساس تجربیات و تحقیقات هر یک از دوستان بود مثلا اینکه برخی نرم افزارها راههای ویژه ای برای رجیستر شدن دارند که دوستان درباره آن میتوانند تجربیات خود را به دیگران منتقل کنند
بعضی نرم افزار ها با ایجاد تغییراتی در رجیستری ویندوز بصورت دستی قابل رجیستر شدن هستند و از این قبیل مسائل

این قسمت از حرفتون همونطور که Carl عزیز گفتن مربوط میشه به انجمن امنیت نرم افزار و زیرشاخه ی کرکینگ و نه درخواست کرک و سریال!

امنیت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای بحث درباره امنیت در نرم افزار ، نفوذ در نرم افزار ، راههای جلوگیری از نفوذ ، قفل های سی دی و ...
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرکینگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنتی کرکینگ, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قفل هاي سي دي

++++++++++
این تاپیک هم عنوانش رو عوض میکنم و یه مدت به شکل آزمایشی میمونه تا به نتیجه ای؟! برسه...

ممنــــون :)
موفق باشین