PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که موقع باز کردن فولدرها پیغام می دهد

amirgooran
02-07-2008, 00:51
سلام...

رفتم برای یکی از دوستان کیجن دانلود کنم...کیجن رو دانلود کردم...دیدم،آیکنش عین برنامه های Dos هست...بهش مشکوک شدم...اما اجراش کردم...دیدم اتفاقی نیفتاد...و هیچی اجرا نشد،مشکوک تر شدم،فایل رو پاک کردم...اما کار از کار گذشته بود:41:

حالا هر وقت روی درایو یا پوشه کلیک می کنم،با این پیغام مزاحم مواجه می شم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرقی نمی کنه Yes رو بزنید تا No در هر دو صورت مرورگر (Opera) باز می شه و وارد یک سایتی می شم برای دانلود آنتی جاسوس...البته اونو دانلود نکردم...چون مطمئنم مثل SpywareQuake از خود ویروس هم بدتره:2:

در ضمن پروسس هارو چک کردم...هم با Task Manager هم با Process Master هیچ پروسه ی مشکوکی یافت نشد...به نظرم این ویروس باید یک سری کد به Explorer.exe اضافه کرده باشه یا یک جوری خودشو به اون چسبونده باشه که قابل رویت نباشه:2:

البته هیچ مشکل دیگه این ویروس به وجود نیاورده...به جز این پیغام مسخره که اعصاب آدمو به هم می ریزه:41:

منتظر راهنمایی شما هستیم:11:

Mahrud
02-07-2008, 07:17
سلام

این جوری که تعریف می کنی ،نمی دونم ولی میشه یه نسخشو بدی یا بگو اونو از کجا دانلود کردی؟یا اقلا یه خورده بیشتر توضیح بده .

راستی من ویروس رو فقط برای کمک به همین دوستی که توی این تایکه می خواهم نه برای کار دیگه.

mahdi7610
02-07-2008, 08:09
سلام دوست عزیز

خوب همون طور که مشخصه سیستم شما دچار یه تروجان شده .

به نظرم استفاده از انتی ویروس کسپر اسکای مشکل را حل می کنه . البته از انتی تروجان ها هم می تونید استفاده کنید . اما کسپر تا حدودی بهتر از خود انتی تروجان ها در از بین بردن اونها عمل می کنه .

پیشنهاد اینه که سیستم را با یه انتی ویروس خوب و اپدیت شده اسکن کنید تا مشکل حل بشه .

موفق باشید .

amirgooran
02-07-2008, 09:32
سلام...ممنون از شما،ولی دیگه نیازی نیست...خودم مشکل رو حل کردم.راه حلش که در سایت های خارجی به آن اشاره شده،استفاده از آنتی جاسوس MalwareBytes-AntiMalware هست که یک نرم افزار تقریبا Freeware هست،اینم لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن فایل های ویروسی چند تا فایل dll بود که لابد با explorer.exe اجرا می شد.

amirgooran
02-07-2008, 13:33
شماره سریال برای برنامه بالایی :

ID=5AB42
Key=MEQ7-BV32-Y3U6-N773