PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adobe Ultra CS3

3Dmajid
01-07-2008, 22:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید خیلی ها با نرم افزار پر قدرت Adobe Ultra آشنایی نداشته باشن. آخرین نسخه ی این نرم افزار نسخه ی CS3 که دارای یک سیدی شامل نصب نرم افزار و چهارتا دی وی دی شامل مکمل ها و صحنه های اضافه است. آلترا به شما کمک میکند تا به راحتی فیلم روی فیلم بزارید و صحنه بسیار جالبی رو بسازید.

برای مثال فرض کنید میخواید انیمیشن یک اخبارگو رو بسازید، برای این کار ساختن منظره و اتاقی که اخبار گو در آن اخبار میگه بسیار سخته و خیلی زمان میبره، شما فقط کافیه که کاراکتر مورد نظرتون رو بسازید و روی صحنه های آماده ی آلترا بزارید تا براتون به طور باور نکردنی یک صحنه ی سه بعدی بسیار زیبا درست کنه. از این نرم افزار بیشتر برای پشت صحنه های مجری ها استفاده میکنن.

شاید خیلی هاتون مسابقه های تلویزیونی رو دیده باشید که پشت مجری یک منظره ی سه بعدی قشنگه ... با این نرم افزار میتونید همانند این ها رو به راحتی درست کنید. در حقیقت Ultra از خاصیت GreenScreen و یا BlueScreen استفاده میکند و یکی از ویژگی های مهم اون اینه که به طور زنده میتونید تصویر روی تصویر بندازید. پس فقط کافیه که یکی از شما فیلمبرداری کنه به صورتی که پشت صحنه ی شما فقط یک پرده ی سبز یا آبی رنگ باشه، سپس به راحتی آلترا قادر خواهد بود به طور زنده رنگ سبز و آبی رو از تصویر شما حذف کنه، در نتیجه فقط توی تصویر شما باقی میمونید و آلترا شما رو در فضای سه بعدی که توی برنامه انتخاب کردید میزاره.

آلترا واقعا نرم افزار جالبیه و من کار با این برنامه رو به کسایی که میکس و مونتاژ دوست دارن پیشنهاد میکنم.

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahab47
02-07-2008, 11:52
ممنون مجید جان

Javad_Ed
02-07-2008, 13:55
ممنون دوست عزیز

babifx
29-12-2008, 03:02
ممنون دوست عزيز
من اين نرم افزار رو به اسم Ultra Magic ديده بودم
اين همونه؟

3Dmajid
29-12-2008, 10:38
ممنون دوست عزيز
اين همونه؟

نه ... این نرم افزار محصول شرکت Adobe هست و آخرین نسخه ش Adobe Ultra CS3 هستش.
فکر کنم تا چند روز دیگه CS4 رو هم بده.

arash_irani
31-12-2008, 20:28
ممنون دوست عزيز
اين همونه؟

نه ... این نرم افزار محصول شرکت Adobe هست و آخرین نسخه ش Adobe Ultra CS3 هستش.
فکر کنم تا چند روز دیگه CS4 رو هم بده.
مجيد جان فكر نميكني همون باشه آخه من هم آموزشش رو دارم و هم نسخه اي كه دوستمون گفتن فكر كنم نسخه 2 باشه (magic ultra key 2.0)

اينم لينكش::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3Dmajid
31-12-2008, 22:46
مجيد جان فكر نميكني همون باشه آخه من هم آموزشش رو دارم و هم نسخه اي كه دوستمون گفتن فكر كنم نسخه 2 باشه (magic ultra key 2.0)

من بعید میدونم ... تو سایت ادوبی برید ببینید ... اسم این نرم افزار Ultra هست نه magic Ultra.

arash_irani
01-01-2009, 00:20
سلام
مجيد جان به اين جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fwebx%2F.59b5f87a) يه سري بزن
در واقع اسم دقيقش اين بوده :
Serious Magic Ultra Key

ممنون و موفق باشيد
يا حق

saladi
05-01-2009, 00:15
ممنون از شما

babifx
02-04-2009, 05:04
اين نرم افزار تو بازار پيدا ميشه؟

sajadameri
28-12-2016, 21:19
دوستان عزیز اگر کسی نسخه 32 بیتی نرم افزار adobe ultra رو داره مممنون میشم من رو راهنمایی کنه واقعا خیلی نیاز دارم بهش.

miladparandeh
27-10-2018, 11:35
سلام لینک دانلود adobe ultra رو میخواستم ممنون میشم بفرستین واسم

hossein148
02-06-2020, 16:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
متاسفانه من هرچی اینترنت را زیر و رو میکنم نمی تونم این نرم افزار را برای دانلود( چه سایت های ایرانی و چه خارجی) پیدا کنم.
لطفا اگه کسی از دوستان این نرم افزار را داره ممنون میشم که لینک دانلودش را برام اینجا بفرسته یا ایمیل کنه.