PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دانلود از video copilot

shahroozvaz
01-07-2008, 21:59
با سلام خدمت دوستان و استادان عزیزم ؛

من می خوام بعضی از آموزش های سایت video copilot را دانلود کنم ، همون آموزشهایی که در بخش tutorials این سایت قرارداره و به صورت فیلمهایی با پسوند FLV هستند ... اما می خوام بدونم چطور می تونم این فیلمها رو روی هارد دیسکم ذخیره کنم ... از برنامه های مختلف هم استفاده کردم ولی نشد مثل ( Flash Saver یا Flash Favorite و ... ) لطفا دوستانی که این کار رو انجام دادن ، بنده را یک راهنمایی کامل و قابل استفاده بکنند ...

با تشکر فراوان :11:

arash_irani
02-07-2008, 21:19
سلام دوست من
شهروز جان شما IDM اینترنت دانلود منیجر رو نصب کن و بعد در تنظیماتش در قسمت اضافه نوع پسوند شما FLV رو اضافه کن البته شما به محض باز کردن هر کدوم از آموزش ها بر روی اینترنت خود به خود IDM فایل آموزش رو میشناسه

برای باز کردن این فایل هم میتونی از FLVPlayer4Free رو که به نظر من خیلی هم عالی هستش برای پخشش استفاده کن
اگر برای دانلود متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم

shahab47
02-07-2008, 22:24
سلام آرش جان دستت درد نکنه

من تو Ida امتحان کردم نشد یه لطفی کن یه سر به سایت بزن مرسی

shahroozvaz
02-07-2008, 22:48
سلام دوست من
شهروز جان شما IDM اینترنت دانلود منیجر رو نصب کن و بعد در تنظیماتش در قسمت اضافه نوع پسوند شما FLV رو اضافه کن البته شما به محض باز کردن هر کدوم از آموزش ها بر روی اینترنت خود به خود IDM فایل آموزش رو میشناسه

برای باز کردن این فایل هم میتونی از FLVPlayer4Free رو که به نظر من خیلی هم عالی هستش برای پخشش استفاده کن

سلام آرش عزیزم ، بازم فرشته نجات شدی ... کم کم داشتم ناامید میشدم که انگار کسی نمی خواد جواب من رو بده ... بازم ممنون دوست خوبم

فقط می خواستم لطف کنی و بیشتر توضیح بدی ... در ضمن اینکارو با فایرفاکس هم میشه انجام داد ؟

با تشکر

shahroozvaz
02-07-2008, 23:46
سلام آرش جان دستت درد نکنه

من تو Ida امتحان کردم نشد یه لطفی کن یه سر به سایت بزن مرسی

فکر می کنم حق با شماست...

shahroozvaz
03-07-2008, 22:53
سلام دوست من

باسلام مجدد ، من بالاخره تونستم از راهی که آرش عزیز گفته بود آموزش ها رو دانلود کنم ...

فقط یک نکته :

حتما پسوند tmp را هم به اینترنت دانلود منیجر اضافه کنید

با تشکر

arash_irani
07-07-2008, 01:07
باسلام مجدد ، من بالاخره تونستم از راهی که آرش عزیز گفته بود آموزش ها رو دانلود کنم ...

فقط یک نکته :

حتما پسوند tmp را هم به اینترنت دانلود منیجر اضافه کنید

با تشکر
سلام دوست من
اگر از FLV Player 4 FRee استفاده کنی نمیخواد البته من11 Real Player وکدک ها رو کامل ریختم دیگه حتی نیازی به اون هم نیست تازه

ممنون و موفق باشید
یا حق