PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : چطور میشه موقع اتصال به اینترنت فهمید چه برنامه ها وفایلهایی از اینترنت استفاده میکنن؟(بدون فایروال)

hsnkzm
01-07-2008, 19:45
سلا م. میخواستم بدونم بدون فایروال چطور میشه فهمید چه برنامه ها و فایلهایی از اینترنت استفاده میکنن؟

در ضمن اگه فایروالی میشناسین که تمام(حتما تمام) چیزهایی که موقع اتصال اینترنتو میخورن نشون میده معرفی کنین.آخه خیلی ضد حاله با خیلی فایروالها امتحان کردم.گاهی تمام اتصالها رو دستی بلاک مینم بازم سند و رسیو صفر نمیشه.مگر بزنمBlock ALL

(Zone Alarm- Bitdefender-McAfee-Mcafee desktop-Panda-و.....

MaSoOd
01-07-2008, 19:55
KasperSky Intenet Security 2009

دونه دونه نشون میده کدوم برنامه وصله همراه با ترافیک مصرفی هر برنامه

huti_421
01-07-2008, 21:43
از Task Manager خود سیستم هم میشه فهمید ...

hsnkzm
01-07-2008, 21:56
از task manager چطور میشه؟

kasper 2007 امتحان کرده بودم. مثل همه کامل نبود.2009 کامل کامل نشون میده؟

aliani
01-07-2008, 23:10
برنامه net limiter كه برنامه بسيار عاليي هست .كه هر برنامه اي كه به طوري از اينترنت استفاده ميكنه رو نشون ميده حتي ميشه هر برنامرو محدود كرد ضمن اينكه اين برنامه قابليت on off كردن فايروال رو روي هر برنامه اي داره.

hsnkzm
07-07-2008, 13:04
مرسی دوست عزیز
net limiter تا حالا که برام عالی بود. ایشالا برنامه ای چیزی از دستش در نره.

aliani
07-07-2008, 14:19
خواهش
برنامه خيلي خوبيه امكانات بسيار جالبي داره برا منم تا حالا كه بدون هيچ مشكلي كار كرده.

abadan110
11-07-2008, 22:42
من برنامه xnetstat رو پیشنهاد میکنم. هم بهت ای پی های فعالی رو که باشون کار میکنی رو نشون میده هم میتونی اطلاعات ای پی رو به دست بیاری. البته از نسخه 5 به بالا استفاده کن

tohid100
12-07-2008, 08:08
برنامه TCPview هم خوبه

hsnkzm
15-07-2008, 13:11
در برنامه ی Net limiter وقتی recive رو برای برنامه ای مثلا Nod32 , قطع میکنم (deny) خود برنامه Net limiter گاهی حتی شده چندین دقیقه سرعت رسیو رو نشون میده(مثلا 2000 b/sec ) در حالیکه باید صفر بشه .مگه نه؟ راه دیگه ای برای صفر کردنش هست؟

Cleeev
15-07-2008, 19:39
در ضمینه فایروال ها، ESET Smart Security کارش عالیه و تمام جزئیات رو نشون میده...

برنامه جدا هم اگه میخوای، بهترینشون TcpView هستش... که ساخت خود مایکروسافته... کارش درسته و تمامی اتصالات برنامه هاتون به شبکه رو نشون میده... شما با یه راست کلیک میتونید هر یک از اتصالات رو در عرض یه ثانیه ببندید... :8:

اینم لینک دانلودش با حجم 100 و خورده ای کیلوبایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همونطوری که میتونید توی صفحه برنامه بببنید، تمامی اتصالات برنامه های داخل کامپیوتر شما با شبکه های مختلف لیست میشن و هر لحظه به روز میشن... اتصالاتی که قرمز میشن یعنی در شرف بسته شدن هستن و اتصلاتی که سبز میشن یعنی دارن باز میشن... شما با راست کلیک بر روی هر اتصال در منویی که باز میشه چند گزینه رو میبینید:

Process Properties : اطلاعات فایلی که اون پروسس رو ایجاد کرده رو میتونی ببینید...
End Process : همین پروسس رو میبنده و بهش پایان میده...
Close Connection : اتصال کلی اون پروسس رو میبنده...
Whois : اطلاعات و مشخصات کامل اون اتصال از اینترنت... (فقط برای اتصالات به خارج از کامپیوترتون این گزینه فعاله...)
Copy : اطلاعات همون اتصال رو کپی میکنه... (عین کپی متن)

همچنین با نگه داشتن کلید Shift و یا Ctrl میتونید چند تا پروسس رو با هم انتخاب کنید...

همونطوری که در قسمت های Local Address و Remote Address میبیند IP هایی که هر اتصال بهش وصله رو نوشته... با تیک دار کردن Options>Resolve Addresses برنامه خودش اون IP ها رو پردازش میکنه و اسممشون رو میگه... مثلا 123.123.123.123 میشه msg.yahoo.com و همچنین اتصالاتی به اسم کامپیوترتون و localhost و 127.0.0.1 اتصالات داخلی کامپیوتر هستن...

Local Address : آدرس و IP و پورت اتصال از کامپیوتر
Remote Address : آدرس و IP و پورتی که Local Address بهش وصل شده...

:8:

hamid2006gh
16-07-2008, 08:45
این برنامه هم خیلی خوبه: Zone alarm
مخصوصا ورژن 7 به بعد .

hsnkzm
16-07-2008, 19:23
با تشکر فراوان از دوستان عزیز aliani و Cleev
هر دو برنامه های خوبین .net limiter ظاهر بهتری داره . tcpview هم که مال خود مایکروسافته دیگه عالیه .حجم کمی هم داره.
دوستان
همین برنامه ها کافی و عالین

مرسی