PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ==== > گرفتن اجازه ( licence ) برای دیدن فایل های ویدویی ؟! ( کمک ! )

gt_max
04-12-2005, 20:45
من دیشب یه فایل ویدویی با فرمت wmv دانلود کردم وقتی که Play کردم بعد چند ثانیه از خود Windows media player یه پیغامی اومد که برای دیدن این ویدیو باید اجازه داشته باشم یا به عبارتی licence برای اون بگیرم به این صورت که Windoes media Player یه سری از اطلاعات من رو به مایکروسافت بفرسته و بعد با توجه به اون اطلاعات یه licence برای پخش فایل ویدویی بگیرم ...

می خواستم بدونم چطوری میتونم این licence رو بگیرم چون هر بار که حتی صبر می کنم اطلاعات فرستاده بشه و licence بیاد یه باکس licence Acquistion باز میشه که توش انگاری باید صفحه ای لود بشه ولی هیچ چیزی لود نمیشه برای من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند بار امتحان کردم همین مشکل بود...:(

می خواستم بدونم راهی هست که بشه این licence رو برداشت یا برنامه ای هست که بدون نیاز به داشتن licence فایل رو اجرا کنه ؟ و در کل چطور میشه روی فایل های منتظر شده روی وب licence گذاشت ؟

ممنون میشم کسی این رو برام توضیح بده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak_King
04-12-2005, 20:51
داداش چرا 50000000000 تايپك مي زني
بايد برييييييييييييييييييييييي يييييي كد دانلود كني

gt_max
04-12-2005, 21:15
داداش چرا 50000000000 تايپك مي زني
بايد برييييييييييييييييييييييي يييييي كد دانلود كني

شما ؟؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با اجازه امیر پی سی این تاپیک دوم رو اینجا زدم چون خودش بهم گفت این جا زور تر میتونی جواب سوالت رو بگیری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا شما با این موضوع مشکلی داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

'POP'
08-12-2005, 08:35
آيا اين اشكال با ساير پلير ها (مثل جت اوديو) هم وجود داره؟
;)