PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکتیو کردن نرم افزارها

amirpers
04-12-2005, 19:12
همانطور که می دانید بعضی از برنامه های موبایل مانند Fscaller ، KeyLocker و غیره پس از آنکه اکتیو
شدند حتی پس از خاموش کردن گوشی و راه اندازی مجدد آن باز هم فعال باقی می مانند .
من گوشی Nokia 6630 دارم که قبلا بر طبق توضیحات بالا مشکلی نداشتم .اما به تازگی وقتی گوشی را خاموش
و دوباره روشن می کنم برنامه ها غیر فعال می شوند و باید مجدد آنها را فعال کنم .
آیا می دانید چگونه می توانم این مشکل را حل کنم ؟

mohammad_1000
04-12-2005, 20:11
همانطور که می دانید بعضی از برنامه های موبایل مانند Fscaller ، KeyLocker و غیره پس از آنکه اکتیو
شدند حتی پس از خاموش کردن گوشی و راه اندازی مجدد آن باز هم فعال باقی می مانند .
من گوشی Nokia 6630 دارم که قبلا بر طبق توضیحات بالا مشکلی نداشتم .اما به تازگی وقتی گوشی را خاموش
و دوباره روشن می کنم برنامه ها غیر فعال می شوند و باید مجدد آنها را فعال کنم .
آیا می دانید چگونه می توانم این مشکل را حل کنم ؟

سلام
دوست عزيز اين دو برنامه اي كه گفتي رو برات كرك شدشو ميزارم و برنامهي fs caller رو ندارم ولي مشابه شو برات ميزارم كه همين كارو ميكنه و آسون تره

ez caller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

key locker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
05-12-2005, 11:55
دوست عزیز من این برنامه ها رو به صورت کامل و با کرک دارم .
من این دو برنامه رو مثال زدم .اصلا کلا برنامه هایی که من دارم پس از خاموش و روشن کردن غیر فعال می شوند و باید دوباره وارد برنامه شده و آنها را اکتیو کنم .
منظور من از اکتیو کردن از کار افتادن برنامه ها نیست بلکه فقط غیر فعال می شوند .
من می خوام دوباره مثل گذشته ( مانند عملی که Start up در ویندوز انجام می دهد ) برنامه ها با شرو ع به کار گوشی پس از راه اندازی مجدد خود به خود اکتیو شوند .