PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قفل شدن تصویر در پریمیر

mehom
01-07-2008, 00:55
با سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
من هنگام کار در پریمیر روی فیلمهایی که خودم روی mini dv ظبط کردم مشکلی دارم.
مشکلم قفل شدن مکرر تصویره (در پنجره مانیتور) . گاهی هم چند فریم از جای دیگه ای از فیلم به جایی که قفل شده اضافه میشه .
فرمت فایلهام mpg است.
میدونم اگه با فرمت avi کار کنم بهتره ولی به من بگید راه دیگه ای هم داره ؟
چون دوربینم mpg کپچر میکنه و اگه به avi تبدیل کنم هم کیفیت افت میکنه ، هم وقت گیره.
قبلا" تشکر میکنم.

*A L I*
01-07-2008, 10:16
نسخه های جدید Premire سیستم قدرتمند میخوان و دلیل این که با فایل های Mpg مشکل داری اینه که این فرمت BitRate بالایی داره و Cpu تو قدرت اینو نداره که اونو Encode کنه.

mehom
01-07-2008, 12:58
نسخه های جدید Premire سیستم قدرتمند میخوان و دلیل این که با فایل های Mpg مشکل داری اینه که این فرمت BitRate بالایی داره و Cpu تو قدرت اینو نداره که اونو Encode کنه.
ali جان مرسی که جواب دادی .اما
من با premiere pro کار میکنم مشخصات سیستم هم اینه .
vga 256
cpu 2.4 full
ram 512 ddr
آیا باید سیستمم رو ارتقا بدم

shahroozvaz
01-07-2008, 15:48
ali جان مرسی که جواب دادی .اما
من با premiere pro کار میکنم مشخصات سیستم هم اینه .
vga 256
cpu 2.4 full
ram 512 ddr
آیا باید سیستمم رو ارتقا بدم

با سلام ، دوست عزیز سیستم شما یک سیستم خیلی معمولی برای کار با پریمیر CS3 می باشد ... شما می تونید دو کار انجام بدید : اول اینکه از پریمیر ورژن 6 یا 6.5 استفاده کنید که سازگاری بسیار خوبی با فرمت درخواستی شما داره و هم اینکه برنامه به شکل عجیبی سبکتره و با سیستم شما بسیار خوب کار می کنه ... دوم اینکه اگر امکانش رو دارید حداقل رم دستگاهتون رو افزایش بدید ... این کمک بزرگی به شما می کنه ... ( مثلا 2 گیگ )

اما مطلب مهمتر ؛ از نوشته شما اینطور برداشت کردم که که شما همون فایل امپگ دوربین رو بر روی هارد دستگاه کپی می کنید نه کپچر ! ... شما باید با استفاده از پورت فایروایر یا استفاده از یک کارت کپچر مناسب با استفاده از خود برنامه پریمیر ، تصاویر خود را کپچر کنید و بهترین فرمت کپچر برای کار با پریمیر cs3 ، فرمت پال استاندارد و یا ان تی اس سی استاندارد است ، چون بدون کارت ویدیو تنها در این دو فرمت می تونید افکت های ریل تایم داشته باشید ... اما باید این مسئله را هم بدانید که وقتی یک تصویری به فرمتی بالاتر از خود کپچر می شود ، افزایش کیفیت ندارد ولی مطمئن باشید که به هیچ عنوان هم افت کیفیت نخواهد داشت ... افت کیفیت در زمانی اتفاق می افتد که یا به یک فرمت پایین تر کپچر کنید و یا اگر از کانورتور استفاده می کنید ، آن کانورتور، کانورتور خوبی نباشد ... در غیر اینصورت نباید مشکلی داشته باشید ...

موفق باشید

mehom
02-07-2008, 09:40
با سلام ، دوست عزیز سیستم شما یک سیستم خیلی معمولی برای کار با پریمیر CS3 می باشد ... شما می تونید دو کار انجام بدید : اول اینکه از پریمیر ورژن 6 یا 6.5 استفاده کنید که سازگاری بسیار خوبی با فرمت درخواستی شما داره و هم اینکه برنامه به شکل عجیبی سبکتره و با سیستم شما بسیار خوب کار می کنه ... دوم اینکه اگر امکانش رو دارید حداقل رم دستگاهتون رو افزایش بدید ... این کمک بزرگی به شما می کنه ... ( مثلا 2 گیگ )

اما مطلب مهمتر ؛ از نوشته شما اینطور برداشت کردم که که شما همون فایل امپگ دوربین رو بر روی هارد دستگاه کپی می کنید نه کپچر ! ... شما باید با استفاده از پورت فایروایر یا استفاده از یک کارت کپچر مناسب با استفاده از خود برنامه پریمیر ، تصاویر خود را کپچر کنید و بهترین فرمت کپچر برای کار با پریمیر cs3 ، فرمت پال استاندارد و یا ان تی اس سی استاندارد است ، چون بدون کارت ویدیو تنها در این دو فرمت می تونید افکت های ریل تایم داشته باشید ... اما باید این مسئله را هم بدانید که وقتی یک تصویری به فرمتی بالاتر از خود کپچر می شود ، افزایش کیفیت ندارد ولی مطمئن باشید که به هیچ عنوان هم افت کیفیت نخواهد داشت ... افت کیفیت در زمانی اتفاق می افتد که یا به یک فرمت پایین تر کپچر کنید و یا اگر از کانورتور استفاده می کنید ، آن کانورتور، کانورتور خوبی نباشد ... در غیر اینصورت نباید مشکلی داشته باشید ...

موفق باشید
با سلام
مرسی دوست من از راهنمایی خوبت
در مورد رم باید بگم حق با شماست ورم دستگاه من پایینه
ولی من با پریمیر cs3 کار نمیکنم . با premiere pro v7.0 کار میکنم.
مطلب بعدی اینکه دوربین من پورت usb داره و خودش فایل mpg را انتقال میده ، منظور شما اینه که از اون پورت استفاده نکنم و خودم کپچر کنم ؟
اگه میشه یه راهنمایی هم در مورد پورت فایروایر بکنید.
باز هم ممنون از مطلب کاملتون.

hadirazavi
08-07-2008, 11:38
دوست خوبم راه حل تازه ای هم هست.برای دیدن کامل تصاویر.فقط کافیه دگمه Enterروی کیبرد رو فشار دهید.بعد از رندر به آدرس ذخیره پروژه ات برو ودوباره فایل رندر شده رو باز کن.میبینی که درست شده