PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک دانلود منیجر

nima1024
30-06-2008, 17:03
سلام
دوستان من از دانلود منیجر های زیادی استفاده کردم اما من چیزی رو میخواهم که با آن بشه مثلا ما 5 تا فایل بگیم دانلود کنه و دستور بدیم که وقتی اولی تموم شد بره دومی بعد سومی و همینجور تا آخر و بعدش هم کامپیوتر را خاموش کنه

ممنون اگه بزارین

در ضمن برنامه ی Flash Get میشه ؟

huti_421
30-06-2008, 17:26
Flash Get 1.96 ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راه حل انتخاب بهترین دانلود منیجر :

اینم IDM :

Crack :

AABB
30-06-2008, 18:21
منم تا به حال از چند تا دانلود منجری که استفاده کردم، زیاد جالب نبوده. مثلا وقتی که فایل قابلیت رزومی داشته اند ولی وقتی که دانلود قطغ شده بعد از وصل شدن ارور داده!!! یعنی هر چی دانلود کردی کشک...

huti_421
30-06-2008, 19:07
منم تا به حال از چند تا دانلود منجری که استفاده کردم، زیاد جالب نبوده. مثلا وقتی که فایل قابلیت رزومی داشته اند ولی وقتی که دانلود قطغ شده بعد از وصل شدن ارور داده!!! یعنی هر چی دانلود کردی کشک...

فلش گت هیچ کدوم از این باگ هارو نداره ... ;):27:

nima1024
30-06-2008, 19:28
منم موافقم فلش گت عالیه اما چه طوری کاری که خواستم رو با فلش گت بکنم ؟

sinasalar2007
01-07-2008, 00:01
به نظر من idm هم خیلی خوبه . این کاری هم که شما گفتی به راحتی میشه با idm انجام دید . می تونی بهش دستور بدی که بعد از این که دانلود تموم شد کامپیوتر رو خاموش کنه .

huti_421
01-07-2008, 00:31
به نظر من idm هم خیلی خوبه . این کاری هم که شما گفتی به راحتی میشه با idm انجام دید . می تونی بهش دستور بدی که بعد از این که دانلود تموم شد کامپیوتر رو خاموش کنه .

آره این که کاری نداره ولی این دوستمون می خوان بعد از دانلود یه فایل فایل بعدی که تو لیست هست رو دانلود کنه ...

دوستان فلش گت همچین قسمتی داره .. که میتونید دانلود رو به یه فایل محدود کنید و چندین فایل رو تو لیست دانلود بذارید پس فقط در یک زمان یه فایل دانلود میشه و وقتی این فایل دانلودش به اتمام رسید میره سراغ فایل بعدی که تو لیسته ...

sinasalar2007
01-07-2008, 13:39
من هم همینو گفتم .قسمت queues در idm برای همین کار هست . حتی شما می تونید به طور جداگانه یا دو تا دو تا شروع به دانلود بکنید