PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل import در پرمير cs3 و 1.5

masoud22
30-06-2008, 13:04
در ورژن cs 3 فايلهايي كه با پروگ دي وي بي ضبط شده اند ( mpeg2 ) بعد از import مشكل دارند و تصوير ندارند يا تصويرشان خراب است

در ورژن 1.5 هم تمام فايلهايي كه وارد مي شوند صدايشان تشخيص داده نمي شود در ضمن براي اين ورژن تا چند روز پيش مشكلي نداشتم تازه به اين مشكل دچار شده ؛

تمامي كدك ها مثل k lite codec , elecard را هم نصب كرده ام و اين فايلها هم راحت با مديا پلير پخش مي شوند

علت اين مشكلات چيست ؟

Javad_Ed
30-06-2008, 13:38
در ورژن cs 3 فايلهايي كه با پروگ دي وي بي ضبط شده اند ( mpeg2 ) بعد از import مشكل دارند و تصوير ندارند يا تصويرشان خراب است

در ورژن 1.5 هم تمام فايلهايي كه وارد مي شوند صدايشان تشخيص داده نمي شود در ضمن براي اين ورژن تا چند روز پيش مشكلي نداشتم تازه به اين مشكل دچار شده ؛

تمامي كدك ها مثل k lite codec , elecard را هم نصب كرده ام و اين فايلها هم راحت با مديا پلير پخش مي شوند

علت اين مشكلات چيست ؟
سلام
نقل قول :داریوش
یه مشکلی که اغلبه این برنامه ها دارن اینه که موقعه باز کردنه فایل ارور میدن چون این فایل ها رو از رو ماهواره ضبط کردم ممکنه چند فریمه اول یا آخر خوب ضبط نشده باشن و corrupt شده باشن

برایه همین بعضی هاشون رو که با این برنامه ها باز کزدم اصلا باز نتونستن بکنن ولی این برنامه هه باز میکرد

========================
دقیق نمیدونم شاید مشکل همینی باشه که داریوش جان میگه
البته ایشون هم گفتند همشون نیستند
موفق باشید

masoud22
30-06-2008, 14:34
فايلها هيچ مشكلي ندارند چون با برنامه هاي ديگر مثل يوليد يا برنامه هاي ديگه كامل كار مي كنن و فريم هاي اولشون هم خوبه ولي با پرمير يا تشخيص نميده تصوير را يا چند فريم اول را خراب نشون ميده مشكل اينه
ره حل چيه ؟

masoud22
30-06-2008, 21:05
مشكل اين است كه تصوير فايلهاي mpeg2 تشخيص داده نمي شود
كدك ها هم همه نصب هستند و براي اطمينان همه را چك كرده ام
علت اين مشكل چيست ؟
در ضمن فايلهايي با فرمت هاي قديمي تر هيچ مشكلي ندارند و همين فايلهاي mpeg2 هم در نر م افز ارهاي ديگر به خوبي پخش مي شوند

masoud22
25-02-2009, 20:05
دليل مشكل نبود تصوير را كه در پست بالا شرح دادم كسي مي دونه ؟

masoudtr
25-02-2009, 21:09
یک راه دارم دوست من امتحان کن فکر کنم مشکلت حل شه
فایلت را با Canopus ProCoder Express دوباره کانورت کن به همان فرمت mpeg2 یا dvd ببین درست میشه یا نه؟

masoud22
26-02-2009, 19:00
روش استفاده مستقيم از نرم افزار را مي خواهم داشته باشم قبلا هم با همين نسخه كه دارم مستقيم اين كار را انجام ميداد ولي مدتي است كه مشكل پيدا كرده

masoudtr
26-02-2009, 20:24
روش استفاده مستقيم از نرم افزار را مي خواهم داشته باشم قبلا هم با همين نسخه كه دارم مستقيم اين كار را انجام ميداد ولي مدتي است كه مشكل پيدا كرده
شما فکر کنم این سوال را یکبار دیگه هم تو یک تاپیک دیگه پرسیدی نه ؟؟؟
پاکش کن پریمایر را میگم
دوباره نصب کن
یا با systemrestore برگردون سیستمت را به زمانی که این مشکل نبوده