PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور joystick برای Windows XP

cully_4u
04-12-2005, 16:09
من با کل جوی استیکهای توی بازار حال نمیکنم و از تنها جئی استیکی که خوشم میاد , دسته های H پلی استیشن 1 هستش(اونایی که Ps باز خفن باشن میدونن که بازی با دسته هاش یعنی چی)....خلاصه....برای این کار از یک فروشگاه یک تبدیل دسته Ps1 به کامپیوتر خریدم(البته این مبدل از طریق پورت پرینتر به کامپیوتر وصل میشه) و درایور این مبدل فقط برای Windows 98 هستش و روی Xp ساپورت نمیشه.از فروشنده که پرسیدم گفت فقط از همین یه نوع در بازار هست و اگه بگردی میتونی درایور Xp رو واسش پیدا کنی.کسی تا حالا این درایور رو داشته یا جایی دیده...

Gagsta
04-12-2005, 16:30
دوست عزیز شما برو تو سایت شرکتی‌ که این joystick رو ساخته در اونجا بگرد دنبال درایور

موفق باشی‌

OMID
04-12-2005, 16:33
من با کل جوی استیکهای توی بازار حال نمیکنم و از تنها جئی استیکی که خوشم میاد , دسته های H پلی استیشن 1 هستش(اونایی که Ps باز خفن باشن میدونن که بازی با دسته هاش یعنی چی)....خلاصه....برای این کار از یک فروشگاه یک تبدیل دسته Ps1 به کامپیوتر خریدم(البته این مبدل از طریق پورت پرینتر به کامپیوتر وصل میشه) و درایور این مبدل فقط برای Windows 98 هستش و روی Xp ساپورت نمیشه.از فروشنده که پرسیدم گفت فقط از همین یه نوع در بازار هست و اگه بگردی میتونی درایور Xp رو واسش پیدا کنی.کسی تا حالا این درایور رو داشته یا جایی دیده...

منم عین خودت فقط با این دسته حال میکنم.
موقعی که تبدیل رو گرفتم ضد حال خوردم تا اینکه یکی از بچه های فروم AMIN 101 درایورش رو بهم داد.که جا داره همینجا ازش تشکر کنم.

اگر که امین اومد و درایور رو بهت داد که هیچ اگرنه من شب برات آپلود میکنم ;)

Amin
04-12-2005, 16:39
سلام اميد جون
باز منو شرمنده كردي
اينم لينك دانلود درايور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------------------------------------------------------------------------
سلام Gagsta عزيز
خيلي خيلي ممنون به خاطر فايل
شرمنده كردي
اما بازم مشكل حل نشد

Gagsta
04-12-2005, 18:25
خواهش می‌کنم عزیز ما که کاری نکردیم

بگو چی‌ عزیز؟ در زمن مال من دود هست.

حالا یه سر به این سایت بزن شاید اینجا پیدا کردی چیزی که می‌خوای

حالا اگر اینجا هم پیدا نشد به من بگو دقیق چی‌ می‌خوای من از یه برنامی‌ استفاده می‌کنم که با اینترنت سرعته پایین نمی‌شه استفاده کرد به من بگو من پیداش می‌کنم

signal
05-12-2005, 23:54
آقا حالا که حرف جواستیک شد یکی بگه قیمتش چنده

cully_4u
06-12-2005, 10:34
قیمت این مبدل توی پاساژ یاران تو آریاشهر 4000 تومنه.

cully_4u
06-12-2005, 10:39
آقا امین و آقا امید این درایور که شما اینجا آپلود کردی مال Windows 2000 هستش .شما مطمئن هستی که روی Xp هم کار میکنه . راستی مبدل من با پورت پرینتر متصل میشه ها ....

ولی به هر حال ممنون از هر دوی شما

safety
06-12-2005, 10:54
سلام
لازم به تذكر است كه درايوري كه در CD تبديل دسته ها در بازار به فروش مي رسد به ويروس آلوده است. حتماً از آنتي ويروس استفاده كنيد و ضمناً چون به روز نشده و مربوط به سال 2003 است د ر كامپيوتر هاي جديد جواب نمي دهد.
من درايورهاي متعددي را آزمايش كردم كه فقط يكيش خيلي خوب جواب مي دهد. فردا آدرسش را برايت مي گذارم. چون در كامپيوتر خانه save كردم. اميدوارم فراموش نكنم و بياورمش.

Mehdi_Best
06-12-2005, 11:25
سلام
يكي از دوستان من از همين درايوري كه امين جان لينكش رو داده اند استفاده كرده ولي مي گه وقتي وارد بازي مي شه (مثلا بازيهاي pes 5 و فيفا) سرعت بازي به شدت كم شده و صداي بازي هم گير داره. كسي مي دونه دليلش چي مي تونه باشه؟
اميد جان شما چيزي به نظرت نمي رسه؟

OMID
06-12-2005, 11:51
سلام
يكي از دوستان من از همين درايوري كه امين جان لينكش رو داده اند استفاده كرده ولي مي گه وقتي وارد بازي مي شه (مثلا بازيهاي pes 5 و فيفا) سرعت بازي به شدت كم شده و صداي بازي هم گير داره. كسي مي دونه دليلش چي مي تونه باشه؟
اميد جان شما چيزي به نظرت نمي رسه؟

مهدی جان من از همین درایور استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره البته اول با یک دسته بازی میکردم که همین مشکل رو داشتم.
البته اون دسته که باهاش بازی میکردم کابلش مشکل داشت با یک دسته دیگه بازی میکنم.
شاید دسته مشکل داشته باشه
شاید هم تبدیلی که گرفتی مشکل داشته باشه

Amin
06-12-2005, 12:48
آقا امین و آقا امید این درایور که شما اینجا آپلود کردی مال Windows 2000 هستش .شما مطمئن هستی که روی Xp هم کار میکنه . راستی مبدل من با پورت پرینتر متصل میشه ها ....

ولی به هر حال ممنون از هر دوی شما
سلام
آره عزيز مطمئن باش.
من خودم اين درايور رو تو ويندوز XP نصب كردم و الان هم دارم استفاده مي‌كنم
شما دانلود كن مطمئن باش جواب ميگيري
اين درايور براي كليه تبديلهاي دسته‌هاي پلي استيشن - نينتندو و ... جواب ميده

safety
06-12-2005, 15:15
با سلام مجدد.
متاسفانه اين نرم افزاري كه معرفي كرديد در بسياري از كامپيوتر هاي جديد جواب نمي دهد.و يكي از دسته ها بصورت چشمك زن و ديگري غير فعال مي ماند. ضمناً بايد در نصب درايور به تنظيمات setup هم توجه كنيد.
چون صبر نداشتيد مجدداً جستجو كردم و در آدرس زير جديدترين درايور آمده است:

توجه كنيد كه قبل از نصب، درايورهاي قبلي را پاك كنيد و كنترل كنيد كه gamepad ديگري تعريف نشده باشد.

djlove
13-04-2008, 12:58
من چند وقت پیش یه دسته خریدم ولی نمی دونم چه بلایی سر درایورش اومده که نصب نمی شه البته بدون درایور هم می شه بازی کرد اما شوکش کار نمی کنه. لطفا کمک کنید.

amir_motevaledemeh
13-04-2008, 20:02
چرا اینهمه خودتونو به زحمت میندازین
پورتهای پیرینتری بدرد نمی خورن چون سرعت بازی رو می گیرن
تبدیلهای Usb توی بازار هست بدون نیاز به نصب درایور به همه ویندوزها حتی ویستا هم می خوره

Oracle_Eldorado
13-04-2008, 21:02
درسته .
الآن 95% دسته ها همشون (USB ( Universal Serial Bus هستند .
شما فقط کافیه دسته رو وصل کنی !

psp2004
22-07-2008, 12:21
درايور generousb tj 648 را كسي نداره