PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ebinem173
31-01-2010, 01:04
توی نسل سوم فعلا نمیشه از بلوتوث استفاده های دیگه کرد

ramiy
31-01-2010, 20:13
سلام
من می خوام یه آیپاد تاچ احتمالا 8 گیگ بخرم
میشه یه قیمت جدید از دو نوع 8 و 16 گیگ بدین
و اینکه از کجا بخرم که معتبر باشه و با مشکل روبرو نشم ؟
مرسی

Untouchable
31-01-2010, 21:13
سلام
من امروز آیپاد 8 گیگ 3g گرفتم 220 . الان بالا نمی یآد . برای شروع باید آیتونز رو دانلود کنم ؟ حجمش چقدره ؟

چه طوری میتونم جیلبریکش کنم ؟ جیلبرک کردن Firmware های مختلف با هم فرق داره ؟ من از کجا بفهمم Firmware دستگاه من چیه ؟

ممنون

a.z.p.z
31-01-2010, 21:15
الان در حالت ریکاوری هست ایتونز 9.1 رو باید دانلود کنی و وصل کنی تا بوت بشه حجمش حدود 70 مگ هست فک کنم!
بله فرق داره ولی اول به ایتونز وصل کنید تا اطلاعات ایپاد نمایش داده بشه تا بعد باهم ردیفش میکنیم !
وقتی ایتونز بشناسه عکس ایپاد میاد و تمام اطلاعات رو نشون میده !

*QWERT*
31-01-2010, 21:16
بچه ها صفحه ipod همون 3.5 اینچه؟
همه بازیای iphone روی ipod اجرا میشه؟؟

seymour
31-01-2010, 23:08
بچه ها صفحه ipod همون 3.5 اینچه؟
همه بازیای iphone روی ipod اجرا میشه؟؟
بله - صفحه 3.5 اینچه
//
بله - اساساً باید بتونه همه رو اجرا کنه .. (شاید حالت خاص هم وجود داشته باشه، من ندیده ام)

akhoond
31-01-2010, 23:16
بله - صفحه 3.5 اینچه
//
بله - اساساً باید بتونه همه رو اجرا کنه .. (شاید حالت خاص هم وجود داشته باشه، من ندیده ام)

سلام خدمت سیمور عزیز

دوستان ، من مزاحم شدم ، چون با یکی دیگه از دوستان شفیق ما بسیار سر این قضیه مولتی تسکینگ محصولات اپل ، مشکل پیدا کردیم ( همون دوستی که نیت داشتیم آی تاچ بگیریم براش ، تو مرحله چکش کاری هستیم ، که با آی تاچ حال می کنه یا از آیفون کمتر راضی نمی شه ، متاسفانه که تا اینجا هیچ ری اکشنی نسبت به آی تاچ نداشته :10: )

این مولتی تسکینگ مسلما باید تو آیفون و آی تاچ در یه حد باشه درسته ؟
دوستان بیان بگن مثلا چه کارهایی نمی تونن بکنن ؟
مثلا : من سافاری رو باز کردم ، یه بازی رو هم باز دارم ، می تونم هم آهنگ گوش کنم ، هم سافاری رو مینی مایز کنم ، اما در حال لود صفحه باشه ، هم بازی رو ادامه بدم ؟ آیا وقتی سافاری رو مینی مایز می کنم ، کلا بسته می شه ، یا نه ، لودینگ متوقف می شه و وقتی بیارم بالا تازه ادامه لودینگ هست ؟
اگه شدنی هست ، پس این مولتی تسکینگی که می گن نداره چیه ؟

کلا یکی کامل شرح بده ، بین علمای اسلام شبهه افتاده :10::11:

ادیت : می دونم تو فریم ویر های جدید انگار داره یه کارهای می کنه ، اما به نظر شخصی خودم ، اپل گنده تر از اینه که این رو به عنوان یه گپ بهش نگاه کنیم ، احساس می کنم این هم یه محدودیت از کلاس کارای اپل هست ، دقیق نمی دنم ، یه احساس هست اش فقط ، این رو هم دوستان اگه می دونن بگن ، که گپ هست ، یا حساب شده این محدودیت اعمال شده روی محصولات اپل ( مثلا این که بعدا چیزی داشته باشه واسه رو کردن و چنته اش رو خالی نکرده باشه یه جا ، مثل عرض کردم )

یا حق

DaRyUsH AkRaMi
01-02-2010, 06:28
سلام به همه
دوستان سر یک خریت ایپادمو مجبور شد با power and home ریست کنم..
اخه تو سیدیا بودم دانلود که تموم شد تو همون صفحه موند!! منم مجبور شدم اینکارو کنم!!
دیگه بالا نیومد!!:41:
بعدش ایپادو بردم به dfu ..
حالا که به ایتونز وصل میکنم میگه باید restore کنی...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست؟
اخه حجم ریستورش 297 mb هست!!
تازه اونم تا 20 mb دانلود میشه بعدش قطع میشه!!!:41:

GiggleClub
01-02-2010, 08:19
مثلا : من سافاری رو باز کردم ، یه بازی رو هم باز دارم ، می تونم هم آهنگ گوش کنم ، هم سافاری رو مینی مایز کنم ، اما در حال لود صفحه باشه ، هم بازی رو ادامه بدم ؟ آیا وقتی سافاری رو مینی مایز می کنم ، کلا بسته می شه ، یا نه ، لودینگ متوقف می شه و وقتی بیارم بالا تازه ادامه لودینگ هست ؟
اگه شدنی هست ، پس این مولتی تسکینگی که می گن نداره چیه ؟

چند تا برنامه رو اپل به صورت پیشفرض اجازه داده که مینی مایز بشن از جمله iPod , Safari و Mail
پس یعنی شما میتونی تمام این کارایی که گفتی رو انجام بدی

ولی به غیر از چند برنامه های که اپل اجازه میده برنامه های 3rd party این جازه رو ندارند و بازدن Home بسته میشن
مثلا شما داخل یه بازی هستید یه SMS میاد اگه بخوای SMS رو جواب بدید باید از بازی برید بیرون و بعد از مشاهده SMS بازی از اول Load کنی

برای این مشکل هم راحل حل هست شما از Cydia برنامه Proswitcher رو نصب کن دیگه هیچ مشکلی نداری
یعنی حتی میتونی بازی رو هم مینی مایز کنی

اینکه در ورژن آینده اپل این کارو بکنه به نظر من فقط روی آیفون 4G که احتمالا رم بیشتری خواهد داشت این اجازه رو خواهد داد اونم فقط ۱ یا دو برنامه و نه بیشتر

MusicManiac
01-02-2010, 14:24
سلام.
دوستان من به تازگی یه آیپاد تاچ 3g 32 گرفتم. فرم ویرش 3.1.2 و سیستم عاملم XP Service Pack 2 هستش من کاملاً آماتور هستم و به اینترنت وای فای هم دسترسی ندارم. برای جیلبرک کردن می خواستم لطف کنید راهنماییم کنید. فروشنده بهم گفته که 40 تومان می گیره برای جیلبرک و 11 پیج برنامه و 20 تومان برای جیلبرک تنها. آیا بعد از جلبرک براحتی میشه برنامه ریخت روی آیپاد؟ به نظر شما قیمتی که گفته مناسبه؟ اصلاً به نظرتون ارزش داره این کارو بکنم و آیا بعد از جیلبرک آیپاد مشکل دار نمیشه؟ اگه لینک آموزش جیلبرک 3g و آموزش نصب برنامه رو هم لطف کنید بی نهایت ممنون میشم.

a.z.p.z
01-02-2010, 16:29
دقیقا همونطور هست ولی برای موسیقی مشکلی نداری چون با دوبار فشار دادن سریع میتونی پلی کنی تو هر حالتی که باشی!
شما دکمه پاور و هوم رو 20 ثانیه نگه دار از ریکاوری باید خارج میشه اگه نشد بهم بگو !

seymour
01-02-2010, 22:07
سلام به همه
دوستان سر یک خریت ایپادمو مجبور شد با power and home ریست کنم..
اخه تو سیدیا بودم دانلود که تموم شد تو همون صفحه موند!! منم مجبور شدم اینکارو کنم!!
دیگه بالا نیومد!!:41:
بعدش ایپادو بردم به dfu ..
حالا که به ایتونز وصل میکنم میگه باید restore کنی...

میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست؟
اخه حجم ریستورش 297 mb هست!!
تازه اونم تا 20 mb دانلود میشه بعدش قطع میشه!!!:41:
نه -- فکر می کنم بجز restore راه دیگه ای داشته باشی ...

ramiy
01-02-2010, 22:11
سلام
من می خوام بدونم قیمت آیپاد تاچ 8 و 16 گیگ چنده ؟
تو تهران کجاها دارن ؟
گارانتی و ضمانت هم دارن ؟
کجا معتبر هست ؟
خیلی برام مخمخ
مرسی

a.z.p.z
01-02-2010, 22:12
نه -- فکر می کنم بجز restore راه دیگه ای داشته باشی ...

نه محمد میشه از ریکاوری درووردش به راحتی ! همون روشی که گفتم رو امتحان کنید اگه نشد برنامه اش رو بهتون میدم تا از ریکاوری در بیاد !

dr_faust
02-02-2010, 05:50
سلام.
دوستان من به تازگی یه آیپاد تاچ 3g 32 گرفتم. فرم ویرش 3.1.2 و سیستم عاملم XP Service Pack 2 هستش من کاملاً آماتور هستم و به اینترنت وای فای هم دسترسی ندارم. برای جیلبرک کردن می خواستم لطف کنید راهنماییم کنید. فروشنده بهم گفته که 40 تومان می گیره برای جیلبرک و 11 پیج برنامه و 20 تومان برای جیلبرک تنها. آیا بعد از جلبرک براحتی میشه برنامه ریخت روی آیپاد؟ به نظر شما قیمتی که گفته مناسبه؟ اصلاً به نظرتون ارزش داره این کارو بکنم و آیا بعد از جیلبرک آیپاد مشکل دار نمیشه؟ اگه لینک آموزش جیلبرک 3g و آموزش نصب برنامه رو هم لطف کنید بی نهایت ممنون میشم.
تنها کاری که باید برای جیل برک بکنی دانلود یک برنامه 0.6 مگابایتی و کلیک بر روی یک دکمه هست. اون وقت می خوای 20 تومن جایش پول بدی؟ ۱۱ صفحه برنامه میشه 176 تا برنامه که به احتمال زیاد همش بازی هست. اپل 140000 هزارتا برنامه داره. شما می خوای خودت را محدود به 176 تا که خودت انتخاب نکردی بکنی؟ . بعدش می خوای چه کار کنی برای هر نصبی باید بری به یارو پول بدی؟
برو به انجمن تخصصی ایفون که آدرسش را در پایین دادم یک خورده زحمت بکش چندتا آموزش را بخون بعد با خیال راحت اون ۴۰ تومن را بذار تو جیبت و هم از آیپادت نهایت استفاده را ببر. تمام آموزشهای ایفون برای آیپاد تاچ صادقه.
تمام این چیزهایی که شما خواستی در آنجا موجوده. پیدا هم نکردی بپرس بچه ها بهت نشون میدهند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a.z.p.z
02-02-2010, 12:36
i-phone . i r

DaRyUsH AkRaMi
02-02-2010, 14:42
نه محمد میشه از ریکاوری درووردش به راحتی ! همون روشی که گفتم رو امتحان کنید اگه نشد برنامه اش رو بهتون میدم تا از ریکاوری در بیاد !

نه نشد!!!
چه برنامه ای azpz عزیز؟

Untouchable
02-02-2010, 16:52
سلام

دوستان عزیز

من آیپاد 8 گیگ با Firmware 3.1.2 رو دو روز پیش خریدم . حالا خواستم ببینم چه جوری جیلبریکش کنم ؟ اکثر آموزش ها رو که میخوندم اولش گفته بود ریستور کنید به ورژن 3.1.2 ! منظورشون از ریستور همون آپدیت کردن Firmware هست ؟ من که خودم 3.1.2 دارم که دیگه لازم نیست اون مرحله رو انجام بدم ؟

مثلا اگه من بخوام با نرم افزار redsnow جیلبریک کنم فقط همین نرم افزار 10 - 20 مگی رو بگیرم کافیه یا باید اون فایل Firmware 300 مگابایتی هم دانلود کنم .

یکی لطف کنه معنی اصطلاحی ریستور و کاستوم هم توضیح بده .

اکانت آیتونز هم نتونستم بسازم ! از UltraSurf هم استفاده کردم ولی باز مشکلم حل نشد ؟

*QWERT*
02-02-2010, 20:18
بچه ها ipod 8 gig الان چنده؟
به نظرتون میارزه pspیم رو بفروشم ipod بگیرم؟؟؟(نظرتون رو بگید؛به خ.دم کار مداشته باشید:دی)

a.z.p.z
02-02-2010, 20:39
1: داریوش اگه به DFU برده باشی این کارو بکنی 100% در بیاد ولی اگه 1 ثانیه اینور اونور تر بشه درست نیست باید دقیق انجام بدی !
10 ثانیه هوم و پاور رو نگه دار بعد پاور رو ول کن هوم رو نگه دار تا تو ایتونز بشناسه ! ببینم به پی سی که وصل میکنی دیگه ؟ اون قبلی رو هم باید به پی سی وصل باشه و ایتونز رو باز کرده باشی ! ... بکن ببینم چی میشه ! نشد باید از برنامه blackrain استفاده کنی !
..........................
2:الان شما که 3.1.2 هستید برنامه blackrain رو دانلود کنید و جیلبرک بکنید ! ...
کاستوم به فریموری گفته میشه که هکر ها و ... تغییراتی رو درش ایجاد میکننند و از حالت اورجینال خارجش میکنند مثلا قفلش رو میشکنند و .. .
ریستور به معنی عوض کردن فریمور هست حال میخواد اپدیت یا داونگرید باشه فرقی نمیکنه ! ...
............................
3: رفیق به نیاز خودت ربط داره چون این دوتا هر کدوم بیشتر تو یه چیز تمرکز دارند گرچه ایپادتاچ رو بازی هم خیلی متمرکز شده
ولی ایا برای چی میخوای ایپاد بخری ؟ ... برنامه ها و بازی ها و ... ؟ ...

seymour
02-02-2010, 22:47
سلام
من می خوام بدونم قیمت آیپاد تاچ 8 و 16 گیگ چنده ؟
تو تهران کجاها دارن ؟
گارانتی و ضمانت هم دارن ؟
کجا معتبر هست ؟
خیلی برام مخمخ
مرسی
8 گیگ رو که گفتم حدودی .. 16 گیگ برای نسل سوم وجود نداره = نسل جدیدی که تابستون عرضه شده 32 و 64 گیگ هستش .. 320 و 420 تومن به ترتیب ..
پاساژ پایتخت و پاساژ ایران ...
گارانتی و ضمانت شون هم خیلی چیز مهمی نیست ... چون اینها نماینده واقعی apple نیستند...
مثلاً فروشگاه کریستال در پاساژ پایتخت و فروشگاه رایتک در پاساژ ایران بهتر هستند.اینها قدری مطمئن تر هستند.

بچه ها ipod 8 gig الان چنده؟
به نظرتون میارزه pspیم رو بفروشم ipod بگیرم؟؟؟(نظرتون رو بگید؛به خ.دم کار مداشته باشید:دی)
8 گیگ باید حدود 220-230 تومن باشه ...

من اگه اهل بازی بودم (خب دلیل اصلی خرید psp همینه دیگه) این کار رو نمی کردم، سطح و کیفیت بازی های psp بسیار بالاتره .. در واقع برای gamer جدی تر psp توصیه میشه قطعاً .. اما اگه بازی برام صرفاً یه قابلیت جانبی بود که گاهی سمت اش می رفتم و به بازیهای ساده تر و تفننی تر راضی بودم و ضمناً مدیریت بهتر صدا و تصویر می طلبیدم و اتصال بیسیم هم میخواستم می رفتم سراغ تاچ .. خلاصه اگه من بودم : psp

DaRyUsH AkRaMi
03-02-2010, 01:29
1: داریوش اگه به DFU برده باشی این کارو بکنی 100% در بیاد ولی اگه 1 ثانیه اینور اونور تر بشه درست نیست باید دقیق انجام بدی !
10 ثانیه هوم و پاور رو نگه دار بعد پاور رو ول کن هوم رو نگه دار تا تو ایتونز بشناسه ! ببینم به پی سی که وصل میکنی دیگه ؟ اون قبلی رو هم باید به پی سی وصل باشه و ایتونز رو باز کرده باشی ! ... بکن ببینم چی میشه ! نشد باید از برنامه blackrain استفاده کنی !
..........................

azpz ( وای این اسمت چقدر سخته!!:31:) جان restore کردم ردیف شد..
البته اپگرید هم شد دیگه ..
3.1.1 بود شد 3.1.2..

sadeghjeff
03-02-2010, 10:45
8 گیگ رو که گفتم حدودی .. 16 گیگ برای نسل سوم وجود نداره = نسل جدیدی که تابستون عرضه شده 32 و 64 گیگ هستش .. 320 و 420 تومن به ترتیب ..
پاساژ پایتخت و پاساژ ایران ...
گارانتی و ضمانت شون هم خیلی چیز مهمی نیست ... چون اینها نماینده واقعی apple نیستند...
مثلاً فروشگاه کریستال در پاساژ پایتخت و فروشگاه رایتک در پاساژ ایران بهتر هستند.اینها قدری مطمئن تر هستند.

8 گیگ باید حدود 220-230 تومن باشه ...

من اگه اهل بازی بودم (خب دلیل اصلی خرید psp همینه دیگه) این کار رو نمی کردم، سطح و کیفیت بازی های psp بسیار بالاتره .. در واقع برای gamer جدی تر psp توصیه میشه قطعاً .. اما اگه بازی برام صرفاً یه قابلیت جانبی بود که گاهی سمت اش می رفتم و به بازیهای ساده تر و تفننی تر راضی بودم و ضمناً مدیریت بهتر صدا و تصویر می طلبیدم و اتصال بیسیم هم میخواستم می رفتم سراغ تاچ .. خلاصه اگه من بودم : psp

منم موافقم. آيپاد چيز خوبيه و سرگرم كنندس ولي psp مثل شاه مي مونه. اصلا قابل مقايسه نيست هر دوشون عالين ولي براي بازي و gamer ها psp خيلي قابل تر و كاراتره.

MusicManiac
03-02-2010, 13:57
تنها کاری که باید برای جیل برک بکنی دانلود یک برنامه 0.6 مگابایتی و کلیک بر روی یک دکمه هست. اون وقت می خوای 20 تومن جایش پول بدی؟ ۱۱ صفحه برنامه میشه 176 تا برنامه که به احتمال زیاد همش بازی هست. اپل 140000 هزارتا برنامه داره. شما می خوای خودت را محدود به 176 تا که خودت انتخاب نکردی بکنی؟ . بعدش می خوای چه کار کنی برای هر نصبی باید بری به یارو پول بدی؟
برو به انجمن تخصصی ایفون که آدرسش را در پایین دادم یک خورده زحمت بکش چندتا آموزش را بخون بعد با خیال راحت اون ۴۰ تومن را بذار تو جیبت و هم از آیپادت نهایت استفاده را ببر. تمام آموزشهای ایفون برای آیپاد تاچ صادقه.
تمام این چیزهایی که شما خواستی در آنجا موجوده. پیدا هم نکردی بپرس بچه ها بهت نشون میدهند.

ممنون از راهنماییت. من بالاخره دیروز جیلبرکش کردم و الآن دارم اساسی حالشو می برم. :8:
فقط این سایتی که شما معرفی کردی ظاهراً برای عضویت درش حتماً باید معرف داشته باشی چون من دو سری با دو ایمیل مختلف ثبت نام کردم ولی هیچ ایمیل فعال سازی دریافت نکردم. اگه برای شما یا یکی دیگه از دوستان که در اون فروم عضو هستند ممکنه لطف کنید نام کاربریتون رو پی ام کنید تا من نام شما رو به عنوان معرف وارد کنم.
مرسی :blush:

Untouchable
03-02-2010, 17:05
سلام من آیپاد رو با RedSn0w جیلبریک کردیم حالا وقتی روشنش میکنم میگه باید به آیتونز وصل کنی به آیتونز هم وصل میکنم میگه :

چی کار کنم ؟

Untouchable
03-02-2010, 19:32
دوباره سلام

مشکل بالاییم حل شد .

با هزار بدبختی با این اینترنت مزخرف تونستم یه نرم افزار بگیرم و رو آیپادم نصب کنم ولی باز هم نرم افزار های کرک شده رو نصب نمیکنه و هر بار یه ارور میده مثلا :

فکر کنم مشکل از نصب نکردن App sync for os 3.1 یا نصب نکردن Mobile Installation باشه , نه ؟ چون تو بعضی از آموزش ها میدیم گفته بودند باید با wireless نرم افزار Mobile Installation رو روی سیدیا نصب کنی ؟ راهی نیست بدون wireless این نرم افزار ها رو نصب کنم ؟

fade2amin
03-02-2010, 19:55
حالا وقتی میخوام یه نرم افزار از آیتونز دانلود کنم با وجود اینکه اکانت دارم هر بار یکی از ارور های زیر رو میده ؟

بخاطر اینکه سایت apple مارو تحریم کرده و اجازه استفاده از سرویساشو نمیده. راهش استفاده از VPN، U97 یا تونل که بتونی اونو دور بزنی. من خودم از تونل استفاده میکنم .

DaRyUsH AkRaMi
04-02-2010, 01:17
دوباره سلام

مشکل بالاییم حل شد .

با هزار بدبختی با این اینترنت مزخرف تونستم یه نرم افزار بگیرم و رو آیپادم نصب کنم ولی باز هم نرم افزار های کرک شده رو نصب نمیکنه و هر بار یه ارور میده مثلا :

فکر کنم مشکل از نصب نکردن App sync for os 3.1 یا نصب نکردن Mobile Installation باشه , نه ؟ چون تو بعضی از آموزش ها میدیم گفته بودند باید با wireless نرم افزار Mobile Installation رو روی سیدیا نصب کنی ؟ راهی نیست بدون wireless این نرم افزار ها رو نصب کنم ؟

appsync رو بریز

a.z.p.z
04-02-2010, 13:56
ابیته این ارور مشکل از جیلبرک هم هست یعنی زمانی که جیلبرک نکرده باشید همچین ارورهایی میده با black rain هم میتونید امتحان کنید ! حالا مطمئن هستید درست جیلبرک شده؟

dr_faust
04-02-2010, 21:49
ممنون از راهنماییت. من بالاخره دیروز جیلبرکش کردم و الآن دارم اساسی حالشو می برم. :8:
فقط این سایتی که شما معرفی کردی ظاهراً برای عضویت درش حتماً باید معرف داشته باشی چون من دو سری با دو ایمیل مختلف ثبت نام کردم ولی هیچ ایمیل فعال سازی دریافت نکردم. اگه برای شما یا یکی دیگه از دوستان که در اون فروم عضو هستند ممکنه لطف کنید نام کاربریتون رو پی ام کنید تا من نام شما رو به عنوان معرف وارد کنم.
مرسی :blush:
معرف نمیخواد. مال من هم همین جور بود به یکی از مدیران ایمیل یا pm بزن برات درستش کنند. سایتش خرابه.

امیدوارم که خودت جیل برکش کرده باشی. و یک چیز دیگه تحت هیچ شرایطی به فرمویر 3.1.3 آپدیت نکن.

becareful
05-02-2010, 01:03
حالا بیا درستش کن! ما هم از جیل برک درومده(خاموش شد دستگاه) ضمن اینکه به کامپیوتر دیگه هم وصل شده و به کامپیوتر قبلی دیگه دسترسی نیست!!
blackrain RC3 هم جیلبرک نمیکنه.
RESTORE هم نمیشه کرد چون ورژن 3.1.3 آپ شده توی سرور APPLE
و DOWNGRADE هم نمیشه کرد وقتی به 3.1.2 میخوام ریستور کنم با سایت APPLE که VERIFY میکنه بعد ارور میده THE IPOD COULD NOT BE RESTORED THE DEVICE IS NOT ELIGIBLE FOR THE REQUESTED BUILD و نمیشه.

فکر نکنم راهی باشه نه؟ اعصاب بریزه به هم سریع میرم به 3.1.3 ریستور میکنم
2 روز زودتر جنبیده بودم این ورژن3.1.2 هنوز بود.حال چه کنیم؟:31:

*QWERT*
05-02-2010, 11:34
بچه ها کسی gta:chinatown wars رو روی ipod بازی کرده؟؟
یه چیزی،این جوری که به نظر میاد دردسر هک کردنش از psp هم بیشتره!!

یه چیز دیگه:همه applicatinای iphone رو اینم اجرا میشه؟؟
چیز دیگه ای بود بعد میپرسم:دی

a.z.p.z
05-02-2010, 11:38
بچه ها کسی gta:chinatown wars رو روی ipod بازی کرده؟؟
یه چیزی،این جوری که به نظر میاد دردسر هک کردنش از psp هم بیشتره!!

یه چیز دیگه:همه applicatinای iphone رو اینم اجرا میشه؟؟
چیز دیگه ای بود بعد میپرسم:دی

نه سخت تر نیست ! نه خوب همه نه خود راکستار این بازی رو هم تو پی اس چی هم توی ایپاد تاچ و هم تو نینتندو دی اس ساخته !

*QWERT*
05-02-2010, 11:54
نه سخت تر نیست ! نه خوب همه نه خود راکستار این بازی رو هم تو پی اس چی هم توی ایپاد تاچ و هم تو نینتندو دی اس ساخته !
مگه ipod همون iphone نیست بدون سیستم مخابراتی(همون تلفن)،پس چرا همه برنامه ها رو نمیخونه؟؟؟

a.z.p.z
05-02-2010, 13:34
بعضی از برنامه ها که مخصوص به مسایل ارتباطی و برقراری تماس هستند کاربردی ندارند.
مگه شما مشکلی داری ؟ ...

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

حالا بیا درستش کن! ما هم از جیل برک درومده(خاموش شد دستگاه) ضمن اینکه به کامپیوتر دیگه هم وصل شده و به کامپیوتر قبلی دیگه دسترسی نیست!!
blackrain RC3 هم جیلبرک نمیکنه.
RESTORE هم نمیشه کرد چون ورژن 3.1.3 آپ شده توی سرور APPLE
و DOWNGRADE هم نمیشه کرد وقتی به 3.1.2 میخوام ریستور کنم با سایت APPLE که VERIFY میکنه بعد ارور میده THE IPOD COULD NOT BE RESTORED THE DEVICE IS NOT ELIGIBLE FOR THE REQUESTED BUILD و نمیشه.

فکر نکنم راهی باشه نه؟ اعصاب بریزه به هم سریع میرم به 3.1.3 ریستور میکنم
2 روز زودتر جنبیده بودم این ورژن3.1.2 هنوز بود.حال چه کنیم؟:31:

من کاملا متوجه نشدم دقیقا الان مشکلت سر چی هست میخوای ریستور کنی نمیتونی ؟ ... یعنی میخوای به ورژن قبلی داونگرید بکنی ولی چون اخرین ورژن هستی نمیتونی داونگرید کنی مشکلت اینه ؟ ... خوب به راحتی میتونی داونگرید کنی من نمیدونم مشکلت کجاست :46:

*QWERT*
05-02-2010, 17:19
بعضی از برنامه ها که مخصوص به مسایل ارتباطی و برقراری تماس هستند کاربردی ندارند.
مگه شما مشکلی داری ؟ ...

مشکل ندارم.
میخوام اطلاعات جمع کنم واسه بعدا...

becareful
05-02-2010, 18:01
مگه شما مشکلی داری ؟ ...

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

من کاملا متوجه نشدم دقیقا الان مشکلت سر چی هست میخوای ریستور کنی نمیتونی ؟ ... یعنی میخوای به ورژن قبلی داونگرید بکنی ولی چون اخرین ورژن هستی نمیتونی داونگرید کنی مشکلت اینه ؟ ... خوب به راحتی میتونی داونگرید کنی من نمیدونم مشکلت کجاست :46:
آره دیگه مشکل این بود که دستگاه خاموش شده بود و recovery mode بود و همون صفحه مشهور یو اس بی و آیتیونز.
چون نمیشه هم به 3.1.2 ریستور کنی و آیتیونز نمیگذاره فکر کنم از 4 فوریه اینطوری شده.حالا مشکل ما حل شد با redsnow 9.2 final واقعا بهتر از blackra1n rc3 هست.

ramiy
05-02-2010, 23:43
سلام
من یه سوال داشتم
من تا عید می خوام یه تاچ بخرم
اطلاعات زیادی ندارم
می خوام ببینم که آخرین نسلش چیه ؟ بعد از نسل 2 هم اومده یا نه ؟
آیا اون رو میشه جیلبریک کرد ؟
قیمت 8 و 16 گیگ چنده ؟
از کجا بخرم بهتر و مطمدن تره ؟
گارانتی و ضمانت هم داره ؟
و آخرین سوال خ اینکه من چه فایل هایی رو میتونم بریزم تو آیپاد ؟
ممنون میشم دوستان با تجربه به من کمک کنند
با تشکر

dr_faust
06-02-2010, 00:07
سلام
من یه سوال داشتم
اطلاعات زیادی ندارم

قیمت 8 و 16 گیگ چنده ؟

با تشکر

آخرین نسلش نسل سوم آیپاد تاچ هست.
تا الان که فرمویر ۳.۱.۲ بود میشد جیل برک کرد. به احتمال زیاد هم تا عید همچنان همان ۳.۱.۲ خواهد ماند. ولی اگر ۳.۱.۳ باشه هنوز جیل برک نشده و معلوم نیست کی میشه.
۱۶ خیلی وقته که تولید نمیشه و مال نسل پیشه. ۸ هنوز تولید میشه. با همون مشخصات نسل قبلی. قیمت هم باید دویست و خورده ای باشه. قیمت جهانی ۱۹۹ دلار هست.
پایتخت.
هیچ گونه گارانتی یا ضمانتی نداره.
هر فایلی که بتونی بریزی تو آیتونز!:8:. یعنی تمام فایلهای صوتی. اگر هم خواستی ویدئو بریزی که فرمت آیپاد نبود با یک برنامه تبدیلشون می کنی میریزی داخل آیتونز و از اونجا به آیپاد انتقال پیدا میکنه. همین طور عکس و تصویر. اگر هم برنامه های دیگری روی آیپاد نصب کنی میتونی فایلهای مایکروسافت آفیس و pdf را هم بخونی و ادیت کنی.

seymour
06-02-2010, 21:41
سلام
من یه سوال داشتم
اطلاعات زیادی ندارم
قیمت 8 و 16 گیگ چنده ؟
با تشکر

دوست خوب، تقریباً عین این سوالات رو چند صفحه قبل هم پرسیدی بودی و پاسخ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم داده شده بود .. اشکال نداره و دوست دیگرمون هم زحمت کشیده و مجدد پاسخ داده، اما لطف کن قبل از طرح مجدد سوال پیگیری کن پاسخهای قبلی رو ..

ممنون.

psp2004
07-02-2010, 19:31
با سلام
دوستان وقتی می خام چیزی sinc کنم اول back up میگیره که خیلی خیلی طول میکشه چی کار کنم که دیگه هر دفعه قبل از sinc کردن بک آپ نگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
07-02-2010, 20:57
وقتی داره بک اپ میگیره بالای ایتونز که داره مقدار بک اپ پر بشه بقلش یه ضربدر کوچولو هست اونو بزنی کنسل میشه یا تو عکس ایپاد راست کلیک کن تو قسمت تنظیمات بک اپ گرفتن اتوماتیک رو کنسل کن ولی همون ضربدر کوچیک رو بزنی حله !

hooligan
07-02-2010, 23:32
این برنا مه ها فقط برای iphone هستن یا به ipod هم میخوره؟

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:30 PM ----------

ببخشید و این)

ahmad72
08-02-2010, 00:53
با سلام
دوستان وقتی می خام چیزی sinc کنم اول back up میگیره که خیلی خیلی طول میکشه چی کار کنم که دیگه هر دفعه قبل از sinc کردن بک آپ نگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی داره بک اپ میگیره بالای ایتونز که داره مقدار بک اپ پر بشه بقلش یه ضربدر کوچولو هست اونو بزنی کنسل میشه یا تو عکس ایپاد راست کلیک کن تو قسمت تنظیمات بک اپ گرفتن اتوماتیک رو کنسل کن ولی همون ضربدر کوچیک رو بزنی حله !
میتونید از برنامه ی ساذه ی iPhone backup switch استفاده کنید و تنظیمات رو طوری تنظیم کنید که تا هر وقت خواستید از آیپادتون بکاپ نگیره ...

به نظرم جفتش مخصوص iphone هست ...

-----------------------------------------------------------

من به جای همه ی کسانی که میان اینجا و بلد نیستن تشکر کنن از seymour و a.z.p.z که زحمت میکشن و به سوالات جواب میدن تشکر میکنن ... :10::40:

کاشکی یاد میگرفتیم حداقل از کسی که جواب سوال خودمون رو داده تشکر کنیم ... :41:

hooligan
08-02-2010, 15:14
پس این 2 تا نرم افزار هم برای Ipod نیست ببخشید یه سوال این ipod چه برنامه های (نرم افزار) مفیدی داره ؟آخه من تا حالا هر چی برنامه ازش دیدم بدرد بخور نبوده (مثلا برنامه های کاربردی و جالبی که داره چیه؟)مثلا چی ؟ (لطفا کمک کنید)

seymour
08-02-2010, 20:30
پس این 2 تا نرم افزار هم برای Ipod نیست ببخشید یه سوال این ipod چه برنامه های (نرم افزار) مفیدی داره ؟آخه من تا حالا هر چی برنامه ازش دیدم بدرد بخور نبوده (مثلا برنامه های کاربردی و جالبی که داره چیه؟)مثلا چی ؟ (لطفا کمک کنید)
این سوال خیلی خوبیه و فکر می کنم قبلاً هم یکی دوبار بهش پرداخته شده .. جدا از اینکه نظرات مختلفه و تعریف هرکس از مفهوم "جدی یا بدرد بخور" میتونه بادیگری متفاوت باشه، توجه کنیم که ما انتظارمون رو از هر وسیله ای باید معقول در نظر بگیریم ... مثلاً موبایل آیا برنامه هاش کاربردیه یا نه؟ ... خب دوباره همون بحثه، یکی ممکنه بگه ، بله - نقشه واسه من کاربرد داره، چه می دونم دیکشنری و ... تاچ هم به حد زیادی مثل همون .. یعنی اصلاً علت اقبال مثبتی که توی ایران روش بوجود اومد، همین بحث بود که جوانان ایرانی که اصولاً موبایل هاشون رو ول نمی کردند، با مفهوم mp3 player آشنا کرد .. یعنی یه ابزاری در اختیارشون قرار داد که کاربری های مورد علاقه شون رو در یه قالب جدید پیاده کرد .. ضمن اینکه علاقه اصلی شون یعنی بحث برنامه جانبی+بازی رو هم در خود داره .. دیگه چه بهتر! ... با این حال، باز هم در نظر بگیریم که این یه لپ تاپ نیست ، یه تبلت نیست، بلکه یه پلیره ... قراره برای تفریح باشه، نه برای کار ... و اگه همین مجموعه بازی ها و برنامه های موجودش جالب باشه برات که چقدر خوب، وگرنه : خیر - بدردنخوره!! ..

اگه دوست داشتی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو هم در این رابطه بخون (روانشناسی کاربرهای تاچ) و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:30 PM ----------

ببخشید و این)
اسم این برنامه ها چیه؟... احمد جان البته حتماً آشناتر هستش، اما اگه اطمینان بیشتر بخوای، اسمش رو بگو تا چک کنم..

astronaut
08-02-2010, 20:30
اره اتفاقا منم میخواستم بگم واقعا a.z.p.z & seymour به سوالاته همه جواب میدن. خیلی ممنون.

fade2amin
08-02-2010, 20:47
seymour جان راستی نظرتت رو هنوز در مورد زمان شارژ باتری نشنیدما !
از دوستان بازم اگه کسی اطلاعی از نحوه شارژ بهینه داره ممنون میشم که در اختیار بذاره. منتها حتما با یه لینک موثق .
ممنونم .

a.z.p.z
08-02-2010, 21:01
از دوستان بازم اگه کسی اطلاعی از نحوه شارژ بهینه داره ممنون میشم که در اختیار بذاره. منتها حتما با یه لینک موثق .
ممنونم .

میتونم بپرسم دقیقا مشکل شما با باتری ایپادتاچ چیه ؟ ...
اگه اطلاعات دقیقی میخوای موثق هم باشه میتونی به لینک های زیر که همگی گفته های اپل هست رجوع بکنی
در تمام لینک های زیر تمام گزینه هایی که باعث هدر رفتن باتری میشه و روش صحیح شارژ کردن باتری و سایر اطلاعات رو میتونی بخونی گرچه محمد هم اطلاعاتی در این باره گفته بود :

.................................................. .....

اینم سایر مشکلاتی که در شارژ کردن ممکنه به وجود بیاد :

fade2amin
08-02-2010, 21:16
ممنون دوست عزیز، اما من سئوالم این نیست. تو چند صفحه پیشم نوشتم اتفاقا که تو کلیک جام جم خوندم بنقل از PCWORLD که گفته بود نباید باتری تا ته خالی بشه و بعد شارژ بشه که این امر موجب کاهش عمر باتری میشه. دقیقا خلاف قانونی که واسه شاؤژ باتری موبایلهای موجود برای داشتن ماکزیمم راندمان وجود داره. مطمئنا تکنولوژی اون باتریها هم اونقد قدیمی نیست که تفاوت زیادی با نسل سوم iPod داشته باشه ( lithium-ion ).
منبع نقل شده اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که من چیز خاصی توش نمیبینم، این قضیه نمیدونم چرا انقد رو مخم رفته. شاید دلیلش این باشه که من نسبت به باتری خیلی حساسم مثلا بیخود هی سینک نمیکنم تا باتری تنبل نشه و اگه بخوام اینکار رو انجام بدم میذارم زمانیکه باتری پیغام خالی شدن داد وصل شم و ...

a.z.p.z
08-02-2010, 21:54
مال اکثر موبایل ها پلیمر لیتیوم هست که در اون ها گفته شده سعی کنید تا ته باتری خالی بشه ! صرفا به این معنی نیست که اگه شما تا اخر هم نذاشتید به باتری اسیب میزنه و عمر باتری رو کم میکنه !!! ...
بنظرم من شما وقتی پیغام باتری رو دیدی بر مبنای 20% به شارژ بزن و وقتی علامت باتری قرمز رنگ شد.( که میشه بین 1 تا 20% که میدونی یه بار در 20 و یه بار در 10% پیغام میده )
من خودم همیشه این کارو میکنم مشکلی به وجود نمیاد در ضمن شما به خاطر باتری نمیخواد sync نکنی تا به قول شما باتری تنبل نشه ! زیاد سخت نگیر کلا !...

hooligan
08-02-2010, 22:06
بازم تشکر از جواب به سوالاتم ولی مثال نزدید!!!(کدام نرم افزارهاش خیلی خوبو جالب و کاربردیه )(اسم نرم افزار)

a.z.p.z
08-02-2010, 22:14
دوست من به این صورت نمیشه گفت شاید نرم افزار برای هر شخص کاربردی باشه یعنی شاید به درد من بخوره ولی به درد شما نه
چیز مشخصی هست شما میتونید به سایت دانلود برنامه ها سر بزنید فوق همین سایت ایفون خودمون !
اونم نه تو اپ استور اپل میتونید برنامه ها و بازی ها روببینید و انتخاب بکنید و توضیحاتش رو هم بخونید !

seymour
09-02-2010, 20:20
بازم تشکر از جواب به سوالاتم ولی مثال نزدید!!!(کدام نرم افزارهاش خیلی خوبو جالب و کاربردیه )(اسم نرم افزار)
خب یه راه دیگه .. از نظر شما، یه نرم افزار کاربردی چیه؟ .. شما یه نرم افزار کاربردی مثال بزن تا بهتر بشه نتیجه گرفت.
باتری های لیتیوم-یون فعلی نیازی به اینکه شما چرخه شارژ (کامل) - دی شارژ (استفاده تا وقتی باتری تموم بشه) ندارن، و هر وقت دلت بخواد میتونی شارژش کنی .. مثلا نصفش رفته، بزنش به شارژ ..

seymour
09-02-2010, 20:28
ممنونم .
من فکر می کنم اشاره شما به این مواردی که من در زیر میگم باشه؛ امیدوارم بدرد بخوره:

1. نیازی نیست باتری های Li-ion رو تحت چرخه کامل شارژ-دی شارژ قرار بدیم: یعنی لازم نیست کامل شارژ بشن و بعد کامل خالی بشن و بعد دوباره شارژ بشن .. هر وقت خواستی شارژش کن ..

2. باتری های Li-ion به اینکه کاملاً از شارژ خالی باشن حساس هستند .. شدیداً توصیه میشه که نذارید باتری ipod تون تا ته خالی بشه .. گزارش هایی که داریم نشون میدن که اگه باتری بطور کامل خالی بشه، میتونه عمر باتری رو شدیداً کم کنه یا حتی باعث بشه که باتری از بین بره!! ... بخصوص اگه مدت زمان خالی موندنش طولانی بشه (مثلاً چند هفته) .. باتری های li-ion این خاصیت رو دارن که حتی اگه استفاده نشن، به تدریج شارژشون تخلیه میشه.

3. در مقابل حتی شارژ باتری هم بهش گرما وارد می کنه و گرما هم یکی از دشمن های Li-ion هستش .. بنابراین باتری رو وقتی دیگه نزدیک به شارژ کامل شد جدا کنید .. اینکه الکی روی شارژ بمونه در حالیکه مثلاً شارژش 100 درصده، بجز کاهش عمر باتری خاصیتی نداره ..

نتیجه: به نظر میاد امن ترین روش این باشه که شما بازه 1/4 خالی تا 3/4 پر باتری رو در نظر بگیرید .. یعنی وقتی به 25% آخر باتری رسید شارژش کنید و وقتی به 80-90 درصد رسید جداش کنید..

(باز اگه بخوایم حرفه ای تر رفتار کنیم، بد نیست اگه ماهی یه بار خلاف این عمل کنیم و چرخه شارژ-دی شارژ 0-100 رو دقیق رعایت کنیم تا کالیبره بشه باتری اصطلاحاً.)

*QWERT*
10-02-2010, 01:45
بچه ها کجای شیراز ipod گیر میاد؟
من هر چی میگردم نمیبینم

becareful
10-02-2010, 11:43
من هر چی میگردم نمیبینم
سلام
شیراز یه زمانی 315 هم گیر میومد اما از وقتی تهران گرونتر شد اینجام رفت بالا و دیگه نیومد پایین.بهتره از تهران بخری
چند تا ادرس هم توی پروفایلت مینویسم شاید کمک کرد.

psp2004
10-02-2010, 14:32

علامت ضرب در را قبلن که می زدم جواب میداد ولی الان وقتی ضرب در را میزنم دیگه sinc را هم امجام نمیده ؟؟؟؟؟؟

SONO
10-02-2010, 19:19
در مورد تنظیمات Sound آیپاد نانو

چطور اسپیکر رو غیر فعال کنم
تا اهنگها فقط از طریق هدفون پخش بشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

a.z.p.z
10-02-2010, 19:27
علامت ضرب در را قبلن که می زدم جواب میداد ولی الان وقتی ضرب در را میزنم دیگه sinc را هم امجام نمیده ؟؟؟؟؟؟

نه ببین وقتی ایپاد رو وصل میکنی لودینگ بالا شروع میکنه ضربدر برای کنسل کردن بک اپ بعد که کنسل شد
اگه میخوای Sync کنی مثل همیشه دکمه SYNC رو بزن تا تبادل اطلاعات انجام بگیره همین ! ...
........
* ممنون از توضیحات محمد حرف حقو زد ! ...در مورد گرم شدن هم عوامل منفجر شدن ایپادتاچ هایی که در 2009 اتفاق افتاده همین امر یعنی گرم شدن باتری بوده حال روبه روی افتاب قرار داده بودند یا زیاد تو شارژ مونده بود ( این به این معنی نیست که ایپادتون منفجر میشه فقط موردهای معدودی بودند)
* در ضمن با توجه به جنس بدنه ایپاد سعی کنید روی جای گرم یا جایی که نور افتاب بهش برخورد میکنه نذارید چون فلز هست و خیلی زود داغ میشه و همین امر هم باعث خرابی باتری میشه !
*قبلا هم گفتم اگرم نمیخواید زود به زود شارژ بکنید وقتی اروری که بر مبنای تموم شدن باتری هست که سر 20 % داده میشه باتری رو شارژ بکنید !
(گرچه برای کسانی که مثل خودم روزی چندبار |sync میکنند این اتفاق نمیوفته !)

fade2amin
10-02-2010, 20:57
من فکر می کنم اشاره شما به این مواردی که من در زیر میگم باشه؛ امیدوارم بدرد بخوره:

ممنون سیمور جان، دیدم تشکر کافی نیست گفتم پست بدم. اتفاقا یبار حواسم نبود و باتری تا ته خالی شد. اما خداروشکر مشکلی نداره و بنظرم عین همون اولش کار میکنه .فک کنم بخاطر تکنولوژی جدید باتریهای apple باشه که به پر و خالی بودن حساسیت نشون نمیدن، چون اگه اینطور بود نباید با وصل کردن با PC شارژ صورت میگرفت یا حداقل سئوال میکرد ( موضوعی که اول خیلی برام سنگین میومد که چرا apple نتونسته یا نخواسته یه همچین کاری رو انجام بده ).
بنظر من طبق همون نمودار ولتاژ/شارژ خود apple، زمان FullCharge تقریبا 4.5 ساعت باید باشه در حالیکه باتری تو 2 ساعت اول شارژش تقریبا میشه گفت که کامله ....

seymour
10-02-2010, 23:11
در مورد تنظیمات Sound آیپاد نانو

چطور اسپیکر رو غیر فعال کنم
تا اهنگها فقط از طریق هدفون پخش بشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
البته این تاپیک مربوط به ipod touch هستش و بهتره در تاپیک دیگه سوالات مربوط به پلیرهای دیگه رو طرح کنید، بهرحال این مشکلی که مطرح کردی رو خیلی ها ظاهراً باهاش مواجه هستند . خود apple گفته که باید هدفون رو بخوبی تا ته توی پورت هدفون فشار بدید .. یعنی اگه صدای اسپیکر حتی وقتی هدفون رو وصل کردی باز هم پخش میشه، apple میگه بخاطر اینه که هدفون رو خوب توی سوراخ فرو نکردی..

Mah12
12-02-2010, 12:02
سلام
من یه آیپاد تاچ 2g دارم بعضی وقتا شب باتری پره ولی صبح باتریش خالی شده دلیلش چیه؟ خیلی عمر نداره که بگم باتریش خرابه... دلیل خاصی داره؟ از شارژر واسه شارژش استفاده میکنم....
باید چند وقت یه بار فریمورش رو عوض کنم یا رفرش؟ ورژنش 3.0.1 هست
در ضمن نمیزارم هیچوقت باتریش تموم شه
ممنون

a.z.p.z
12-02-2010, 13:51
این که به نظر اصلا خوب نمیرسه کل باتریش یه دفعه خالی بشه وقتی لاک هست ! شما مطمئنی وای فای خاموش هست و سنسور نایک و ایپاد رو خاموش گذاشتی ؟ ... نور صفحه هم نباید تاثیر داشته باشه چون میگی شب کاری باهاش نمیکنی و لاک هست !

Mah12
12-02-2010, 16:16
وایفای که خاموشه... ولی سنسور نایک رو نمیدونم اما فک نمیکنم روشن باشه... الان پیشم نیست
حالا ورژن فریمور چند باشه ،ممکنه مهم باشه؟ چند ماهی میشه اصلآ فریمور رو عوض نکردم مهمه؟ فقط جیل شده و کلی برنامه داره ولی آیپاد که برنامه رو باز نمیزاره ... اگه باش کار کنی مشکلی نداره ولی وقتی لاکه بعضی وقتا اینطوری میشه...

ممنون

fade2amin
12-02-2010, 20:04
من یه آیپاد تاچ 2g دارم بعضی وقتا شب باتری پره ولی صبح باتریش خالی شده دلیلش چیه؟ خیلی عمر نداره که بگم باتریش خرابه... دلیل خاصی داره؟ از شارژر واسه شارژش استفاده میکنم....

از برنامه و اینا نیست، به احتمال قوی تعطیل شده . زمانی که صرف میکنی تا باتریت FullCharge بشه چقده ؟
شباییکه میگه پره، همون شبش شارژ کردی یا فقط از روی Display مطمئنی که شارژه ؟

a.z.p.z
12-02-2010, 22:47
سلام دوستان یه چیزی !!! شما از چه برنامه ای برای کانورت کردن فایل های تصویریتون استفاده میکنید و ازش راضی هستید ؟!!!
یه چیزی میخوام که هم بشه کدک و رزولوشن رو هم عوض کنه نه اینکه فقط کانورت کنه اگه دارید ممنون میشم معرفی کنید !!!
* محمود جان با عوض کردن فریمور مشکل بر طرف نمیشه به نظر سخت افزاری میرسه !!!

behjooei
12-02-2010, 23:34

1. نیازی نیست باتری های Li-ion رو تحت چرخه کامل شارژ-دی شارژ قرار بدیم: یعنی لازم نیست کامل شارژ بشن و بعد کامل خالی بشن و بعد دوباره شارژ بشن .. هر وقت خواستی شارژش کن ..

2. باتری های Li-ion به اینکه کاملاً از شارژ خالی باشن حساس هستند .. شدیداً توصیه میشه که نذارید باتری ipod تون تا ته خالی بشه .. گزارش هایی که داریم نشون میدن که اگه باتری بطور کامل خالی بشه، میتونه عمر باتری رو شدیداً کم کنه یا حتی باعث بشه که باتری از بین بره!! ... بخصوص اگه مدت زمان خالی موندنش طولانی بشه (مثلاً چند هفته) .. باتری های li-ion این خاصیت رو دارن که حتی اگه استفاده نشن، به تدریج شارژشون تخلیه میشه.

3. در مقابل حتی شارژ باتری هم بهش گرما وارد می کنه و گرما هم یکی از دشمن های Li-ion هستش .. بنابراین باتری رو وقتی دیگه نزدیک به شارژ کامل شد جدا کنید .. اینکه الکی روی شارژ بمونه در حالیکه مثلاً شارژش 100 درصده، بجز کاهش عمر باتری خاصیتی نداره ..

نتیجه: به نظر میاد امن ترین روش این باشه که شما بازه 1/4 خالی تا 3/4 پر باتری رو در نظر بگیرید .. یعنی وقتی به 25% آخر باتری رسید شارژش کنید و وقتی به 80-90 درصد رسید جداش کنید..

(باز اگه بخوایم حرفه ای تر رفتار کنیم، بد نیست اگه ماهی یه بار خلاف این عمل کنیم و چرخه شارژ-دی شارژ 0-100 رو دقیق رعایت کنیم تا کالیبره بشه باتری اصطلاحاً.)

اگر ميشه يه توضيح كوچولو راجه به اين جمله آخرت بده و روشش رو توضيح بده. ممنون.
بد نیست اگه ماهی یه بار خلاف این عمل کنیم و چرخه شارژ-دی شارژ 0-100 رو دقیق رعایت کنیم تا کالیبره بشه باتری اصطلاحاً.

Mah12
12-02-2010, 23:47
خب الان چیکار کنم؟
کجا باتریشو عوض کنم؟ چقدر خرج داره؟ کجا معتبره...
ممنون

astronaut
13-02-2010, 00:36
سلام دوستان یه چیزی !!! شما از چه برنامه ای برای کانورت کردن فایل های تصویریتون استفاده میکنید و ازش راضی هستید ؟!!!
یه چیزی میخوام که هم بشه کدک و رزولوشن رو هم عوض کنه نه اینکه فقط کانورت کنه اگه دارید ممنون میشم معرفی کنید !!!
من ازamadis video to iphone converter 2.0.2 استفاده میکنم که توی یه سی دی همراهه ایپاد خوده فروشنده بهم داد ازشم راضیم.:8:

MusicManiac
13-02-2010, 01:39
من هر چی میگردم نمیبینم

فقط نکیسا توی ملاصدرا داره. من چند هفته قبل ازش یه تاچ گرفتم. تو پاساژ جرمن موکت هم همون اول پاساژ سمت راست مغازه دوم ممکنه گیرت بیاد.

psp2004
13-02-2010, 15:22
نه ببین وقتی ایپاد رو وصل میکنی لودینگ بالا شروع میکنه ضربدر برای کنسل کردن بک اپ بعد که کنسل شد
اگه میخوای Sync کنی مثل همیشه دکمه SYNC رو بزن تا تبادل اطلاعات انجام بگیره همین ! ...
........
* ممنون از توضیحات محمد حرف حقو زد ! ...در مورد گرم شدن هم عوامل منفجر شدن ایپادتاچ هایی که در 2009 اتفاق افتاده همین امر یعنی گرم شدن باتری بوده حال روبه روی افتاب قرار داده بودند یا زیاد تو شارژ مونده بود ( این به این معنی نیست که ایپادتون منفجر میشه فقط موردهای معدودی بودند)
* در ضمن با توجه به جنس بدنه ایپاد سعی کنید روی جای گرم یا جایی که نور افتاب بهش برخورد میکنه نذارید چون فلز هست و خیلی زود داغ میشه و همین امر هم باعث خرابی باتری میشه !
*قبلا هم گفتم اگرم نمیخواید زود به زود شارژ بکنید وقتی اروری که بر مبنای تموم شدن باتری هست که سر 20 % داده میشه باتری رو شارژ بکنید !
(گرچه برای کسانی که مثل خودم روزی چندبار |sync میکنند این اتفاق نمیوفته !)

داداش این کاری را که میگیند را انجام دادم (قبلن جواب میداد) ولی حالا ضرب در را که می زنم و بعدش دوباره sinc را بزنم دوباره back up میگیره......

راستی دوستان اگر لینک دانلود nfs shift را دارید و بزارید عالی میشه......

MusicManiac
13-02-2010, 15:50
راستی دوستان اگر لینک دانلود nfs shift را دارید و بزارید عالی میشه......

لینک مستقیم NFS: Shift :

seymour
13-02-2010, 20:48
اگر ميشه يه توضيح كوچولو راجه به اين جمله آخرت بده و روشش رو توضيح بده. ممنون.
بد نیست اگه ماهی یه بار خلاف این عمل کنیم و چرخه شارژ-دی شارژ 0-100 رو دقیق رعایت کنیم تا کالیبره بشه باتری اصطلاحاً.
روشش رو توضیح بدم یا فلسفه اش رو (یعنی چرا باید این کار رو بکنیم) ؟ .. وگرنه روش اش خب همونه که گفتم : ماهی یه بار ، دو ماهی یه بار (یا بهتره براساس تعداد دفعات شارژ و دی شارژ معمولی --- همون 1/4 تا 3/4 بگیم، فرض کن : 20-30 تا چرخه شارژ معمولی به روشی که گفتم رو وقتی انجام دادی: ) بذار کامل خالی باشه باتری و بعدش بذار 100% شارژ بشه ..

خب الان چیکار کنم؟
کجا باتریشو عوض کنم؟ چقدر خرج داره؟ کجا معتبره...
ممنون
سوال: در راستای اون پستی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که درباره باتری ها زده بودم آیا شما الگوی کار با باتری ات بصورتی بود که کاملاً تخلیه اش کنی و بعدش هم باز فرضاً همون باتری خالی رو چند روز بیکار بذاری؟ ... یا الگوی مرسومی بوده؟ ...

سوال: alarm دستگاه رو چک کن .. شاید خیلی ساده به نظر بیاد .. اما چندین مورد برای دوستان پیش اومده که دستگاه بدون اینکه حواسشون باشه روی alram رفته و مثلاً نصف شبی خودبخود روشن شده و کار کرده!! ...

ضمن اینکه ما از عادات کاربری شما هم بی خبریم ... اگه دوستی فامیلی کسی رو داری که به نظرت تجربه بیشتری به این پلیر داره و میتونه حضوری برای چند روز تست اش کنه فکر خوبیه ..

بهرحال اگه خدای نکرده مشخص بشه که عیب از باتریه ، یا هر کاری که کردی نتیجه ای نگرفتی و خواستی برای تعویض باتری اقدام کنی، احتمالاً 50-60 تومن هزینه برداره .. شاید کمتر .. بسته به انصاف فروشنده ... اگه خواستی خودت باتری رو عوض کنی قطعاً باید کمی هزینه ات کمتر بشه و ضمناً روی وب راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای تعویض باتری توسط خود کاربر هم وجود داره که میشه استفاده کرد.

MusicManiac
13-02-2010, 20:55
دوستان آیا برنامه یا راهی هست که بشه بدون استفاده از اینترنت فایل های پی دی اف رو در آیپاد تاچ دید؟

ممنون.

milad_smsi
14-02-2010, 02:12
آقا من موندم چی بخرم. هم واسم صدا مهمه هم اینکه اپل دوست دارم و نرم افزاراشو. از یه طرفم به کیفیت ال سی دی خیلی اهمیت میدم که گویا کوون اس 9 خیلی سرتره. بلوتوثم واسم مهمه. از یه طرف گیم هم دوست دارم که اس 9 نداره. راحتی کار واسه جابجایی فایل ها هم واسم مهمه که انگار تو ایپاد تاچ دردسر اما نمیدونم تو اس 9 چجوره. البته این ایکس اف ای کریتیوم صداش عالیه. شما بگین توروخدا

fade2amin
14-02-2010, 09:12
میگم حالا که بحث Replace پیش اومد، میخواستم ببینم باتری اصلی پیدا میشه و قیمت حدودا چقده ؟

خب الان چیکار کنم؟

این قسمت سئوال سیمور عزیز واقعا جالب بود، آیا شما میذاشتی باتریت تا ته خالی شه و بعد شارژ میکردی، چقد بصورت مداوم میذاشتی تو شارژ بمونه و آیا همیشه همین رویه بود ؟ کلا چه مدلی شارژ میکردی ؟
هدف از این سئوالا دونستن یه الگوی خوب برای شارژ و پرهیز از آزمون و خطاست که بنظرم هزینه بر و مشکل سازه .
ممنونم .

ebinem173
14-02-2010, 11:37
دوستان آیا برنامه یا راهی هست که بشه بدون استفاده از اینترنت فایل های پی دی اف رو در آیپاد تاچ دید؟

ممنون.

از برنامه quick office استفاده کن یا ezshare pro یا ifile
البته اگر وایرلس نداری که باهاش فایلهاتو انتقال بدی باید با ifunbox فایلهاتو انتقال بدی و با ifile توی آیفون یا آی پادت ببینی

bersam
14-02-2010, 11:52
یه مسئله ای در مورد باطری ها رو بگم که جدیدا دیدم ! و چندین نفر هم بهم گفتن این مشکل هست !(جمله بندی هم یادمون رفته !)

من خودم آیپاد تاچ تری جی دارم ! و این نکته رو خیلی از اوقات دیدم ! وقتی وارد یه برنامه ای میشم که باطری رو زیاد کم میکنه ! باطری مثلا به زیر 20% میرسه !(اون چیزی که ما میبینیم !) ولی وقتی که مثلا یه موزیک معمولی پخش می کنم ! شارژی که نشون میده دوباره زیاد میشه حتی به 50% هم رسیده ! به نظره من مهم ترین مشکل مشکل فریموره ! که این فریموره که اومده یعنی 3.1.3 شنیدم تا حدود خیلی زیادی این مشکل رو برطرف کرده ! ولی خب به دلیل جیل بریک نشدنش برای 3GS و ایپاد های 3g هنوز تستش نکردم ولی اگه شما 3g دارین یا آیپاد 2G هست ! می تونین اوکی کنین ! این جوری که معلومه خیلی خوبه !

seymour
14-02-2010, 20:20
آقا من موندم چی بخرم. هم واسم صدا مهمه هم اینکه اپل دوست دارم و نرم افزاراشو. از یه طرفم به کیفیت ال سی دی خیلی اهمیت میدم که گویا کوون اس 9 خیلی سرتره. بلوتوثم واسم مهمه. از یه طرف گیم هم دوست دارم که اس 9 نداره. راحتی کار واسه جابجایی فایل ها هم واسم مهمه که انگار تو ایپاد تاچ دردسر اما نمیدونم تو اس 9 چجوره. البته این ایکس اف ای کریتیوم صداش عالیه. شما بگین توروخدا
s9 "خیلی" سرتر نیست، اونقدر که مثلاً احساس ضرر کنیم بخاطر خرید آیپاد تاچ .. این تفاوت ها رو باید معقول ببینیم... اگه فیلم دیدن برای شما یه سرگرمی جانبیه که شاید و گاهی سراغش میخوای بری آیپاد تاچ بسیار راضی کننده اس .. به همین ترتیب کیفیت صداش برای فردی که تجربه موسیقی شنیدنش تا حالا بیشتر با موبایل یا کامپیوتر خانگی بوده خیلی هم خوبه ..

پی نوشت: یه نکته جالب درباره xfi2 بگم که در واقع حکایت آیپاد هم هست .. اصولاً hype برای عموم مشتری ها مهمه و روی نظر نهایی شون تاثیر میذاره .. hype خیلی ساده یعنی جو و فضا و اتمسفری که دور یه محصول ایجاد میشه .. انسان چنین موجودیه: وقتی ببینه درباره یه پلیر (فرضاً) صحبت میشه، همه دارن میرن سمتش، جذب میشه ناخودآگاه .. عیناً xfi2 اینطوری بوده: یعنی تا چند وقت پیش من باید با احتیاط می گفتم xfi2 و خیلی ها هم محل نمیذاشتن .. اما به محض اینکه چندتا از دوستان همزمان این مدل رو خریدن، کاملاً جو برعکس شده و همه دنبال این مدل هستند .. جوی که قبلترش روی cowon D2 بود (حدود یکسال پیش) ...

این رو به قصد مذمت نمیگم .. صرفاً دارم مشاهدام رو بیان می کنم.. و اصلاً چقدر خوب که دعوا سر مدلهای معتبر باشه

میگم حالا که بحث Replace پیش اومد، میخواستم ببینم باتری اصلی پیدا میشه و قیمت حدودا چقده ؟
پاساژ پایتخت .. پاراگراف آخر این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم ببین.

Mah12
14-02-2010, 21:55
سوال: در راستای اون پستی که درباره باتری ها زده بودم آیا شما الگوی کار با باتری ات بصورتی بود که کاملاً تخلیه اش کنی و بعدش هم باز فرضاً همون باتری خالی رو چند روز بیکار بذاری؟ ... یا الگوی مرسومی بوده؟ ...

سلام
نه الگوی من اینطور بود تا آلارم میداد پرش میکردم بعد شنیدم بهتره خالی نشه منم گذاشتم تا 30 د رصد و اینا بعد کامل شارژ میکردم... البته اونموقع گاهی اینطور میشد ولی الان بیشتر شده...
ممنون

pyramids
14-02-2010, 22:13
درود بر شما
ببخشید:20: من میخاستم ایپاد تاچ 8 گیگ بگیرم :8:ولی نمیدونم از کجا بگیرم سرم کلا نمیر ه :5:اگر در مورد شارژرش هم مطلب مهمی هست:46: ممنون میشم کسی به من کمک کنه .:11:

fade2amin
15-02-2010, 09:50
ببخشید من میخاستم ایپاد تاچ 8 گیگ بگیرم ولی نمیدونم از کجا بگیرم سرم کلا نمیر ه اگر در مورد شارژرش هم مطلب مهمی هست ممنون میشم کسی به من کمک کنه

اگه تهرانی، از پایتخت فروشگاه نگاره یا طبقه بالاییش اسمشو دقیق نمیدونم. اینا کارشون کلا همینه و منصف ترن .
راستی دوستان الان چقد میگیرن، برات JailBreak کنن ؟ بازم آدرس جایی منصفتر اگه پیدا میشه .
چون خونه وایرلس ندارم بعد از 3-4 ماه هنوز نتونستم کرکش کنم .

pyramids
15-02-2010, 12:57
:10::11: سپاس
میشه قیمت 8 گیگ رو هم بهم بگید.

a.z.p.z
15-02-2010, 15:21
اگه تهرانی، از پایتخت فروشگاه نگاره یا طبقه بالاییش اسمشو دقیق نمیدونم. اینا کارشون کلا همینه و منصف ترن .
راستی دوستان الان چقد میگیرن، برات JailBreak کنن ؟ بازم آدرس جایی منصفتر اگه پیدا میشه .
چون خونه وایرلس ندارم بعد از 3-4 ماه هنوز نتونستم کرکش کنم .

برا چی بیرون ؟ ... خودت به راحتی میتونی ردیفش کنی نیازی به وایرلس هم نداره !!! ...
ای دی اس ال داشته باشی راحت جیلبرکش کن برو حالشو ببر !!! ... :40:

seymour
15-02-2010, 20:09
:10::11: سپاس
میشه قیمت 8 گیگ رو هم بهم بگید.

درود بر شما
ببخشید:20: من میخاستم ایپاد تاچ 8 گیگ بگیرم :8:ولی نمیدونم از کجا بگیرم سرم کلا نمیر ه :5:اگر در مورد شارژرش هم مطلب مهمی هست:46: ممنون میشم کسی به من کمک کنه .:11:
8 گیگش باید حدود 230-240 تومن باشه ..

//

در مورد شارژ هم بحث های خوب این چند صفحه اخیر رو ببین... هر نکته ای لازم بود گفته شده...

راستی دوستان الان چقد میگیرن، برات JailBreak کنن ؟ بازم آدرس جایی منصفتر اگه پیدا میشه .چون خونه وایرلس ندارم بعد از 3-4 ماه هنوز نتونستم کرکش کنم .
فکر می کنم 10-20 تومن می گیرن .. بسته به انصاف طرف ... باز البته حرف azpz عزیز هم هست که خودت انجام بدی، اما اگه بهردلیلی (حالا چه عدم دسترسی به امکانات، چه اینکه به دلایل دیگه میخوای بدی یه نفر دیگه انجام بده) خواستی بدی بیرون انجام بدن، همون جاهایی که می فروشن رو برای جیل بریک هم میشه پرسید .. مثلاً فروشگاه کریستال در پاساژ پایتخت یا اونی که دوستمون گفت ...

سلام
نه الگوی من اینطور بود تا آلارم میداد پرش میکردم بعد شنیدم بهتره خالی نشه منم گذاشتم تا 30 د رصد و اینا بعد کامل شارژ میکردم... البته اونموقع گاهی اینطور میشد ولی الان بیشتر شده...
ممنون
بهرحال اگه پیشرفتی حاصل شد، یا تست دقیق تری در مورد عمر باتری انجام دادی، پست بزن تا بحث کنیم روش ..

*QWERT*
15-02-2010, 23:08
بچه ها این برنامه که اومده برا iphone واسه bluetooth روی ipodو هم جواب میده؟
ینی دیگه میشه دیتا بفرستی؟؟؟

a.z.p.z
16-02-2010, 18:08
اقا یه مشکلی ! من دیشب داشتم اهنگ گوش میکردم اومدم مثل همیشه hold کردمش بعد یه دوباره اومدم برم تو منو دیدم صفحه روشن نمیشه اهنگ هم قطع شد اصلا خاموش شد هرکاری کردم روشن نشد زدم به ایتونز دوباره اومد بالا sync هم کرد بعد دوباره قفلش کردم دیدم اونجوری شد ولی دیگه به ایتونز هم میزنم صفحه روشن نمیشه ولی قشنگ ایپاد رو میشناسه sync میکنه ! ولی
صفحه ندارم سخت افزاری هم فک کنم نیست اخه کاریش نکردم ! بنظرتون ریستور کنم ؟...

far2009
16-02-2010, 18:53
سلام به همه دوستان

من یک سوال داشتم : به نظر شما می ارزه من فقط فقط برای سیستم عامل مک 200 هزار تومان پول بدهم و یک آیپاد تاچ بخرم ؟ ( برنامه های پرکاربرد و مفید برایم خیلی مهم تر هست ولی بازی نه چندان )

a.z.p.z
16-02-2010, 19:21
بچه ها این برنامه که اومده برا iphone واسه bluetooth روی ipodو هم جواب میده؟
ینی دیگه میشه دیتا بفرستی؟؟؟

نه الان یه برنامه جدید اومده به اسم iBluenova که روی ای تاچ 2 جی تست شده و کار میکنه فقط الان نسخه دموش هست که تا 15 روز کار میکنه ! ... باید منتظر کرکش باشیم تا ببینیم چی میشه !!! ...
خواستی میتونی از سورس ispazio دانلود کنی در سایدیا ! ... :40:
پارازیت :
(ببخشید اینجا میپرسم احیانا اگه کسی قیمت نانو 5 جی رو داشت جدید اینجا بگه ممنونم !)

seymour
16-02-2010, 19:48
سلام به همه دوستان

من یک سوال داشتم : به نظر شما می ارزه من فقط فقط برای سیستم عامل مک 200 هزار تومان پول بدهم و یک آیپاد تاچ بخرم ؟ ( برنامه های پرکاربرد و مفید برایم خیلی مهم تر هست ولی بازی نه چندان )
ببین ارزیدن/نیارزیدن یه بحث شخصیه .. اونچه که برای من نیارزه ممکنه برای شما بیارزه .. با این حال:

گفتی برنامه های "مفید و پرکاربرد" .. اتفاقاً عین این بحث رو 4-5 صفحه پیش داشتیم (این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو بخون اگه دوست داشتی).. خلاصه اش این بود که تعریف شما از مفید/کاربردی چیه؟ .. فکر نمی کنم بتونی برنامه هایی پیدا کنی که دقیقاً مصداق کاربردی باشند .. ولی مطمئناً برنامه های زیادی پیدا می کنی که سرگرم کننده خواهند بود .. بهرحال به نظرم بعنوان یه پلیر برای فردی که الان پلیر نداره انتخاب خوبیه..

seymour
16-02-2010, 20:08
اقا یه مشکلی ! من دیشب داشتم اهنگ گوش میکردم اومدم مثل همیشه hold کردمش بعد یه دوباره اومدم برم تو منو دیدم صفحه روشن نمیشه اهنگ هم قطع شد اصلا خاموش شد هرکاری کردم روشن نشد زدم به ایتونز دوباره اومد بالا sync هم کرد بعد دوباره قفلش کردم دیدم اونجوری شد ولی دیگه به ایتونز هم میزنم صفحه روشن نمیشه ولی قشنگ ایپاد رو میشناسه sync میکنه ! ولی
صفحه ندارم سخت افزاری هم فک کنم نیست اخه کاریش نکردم ! بنظرتون ریستور کنم ؟...
اون روش که power و home رو با هم می گیری برای چند ثانیه رو امتحان کردی؟ (که بره مثلاً توی recovery mode و بعد مشخص بشه restore میخواد یا نه)

fade2amin
16-02-2010, 20:09
برا چی بیرون ؟ ... خودت به راحتی میتونی ردیفش کنی نیازی به وایرلس هم نداره !!! ...

فکر می کنم 10-20 تومن می گیرن ..

پس نمی ارزه بدم بیرون. چرا ADSL دارم اما گفتم اگه کمتر از اینا میشه دیگه نرم یه کارت وایرلس بگیرم و ...
به هر حال ممنون .

اون روش که power و home رو با هم می گیری برای چند ثانیه رو امتحان کردی؟ (که بره مثلاً توی recovery mode و بعد مشخص بشه restore میخواد یا نه)

مال منم اتفاقا یبار اینطوری شد، همین کاری که سیمور عزیز میگه رو انجام بده ردیف میشه. اینا باگهای Firmware و ربطی به سخت افزار نداره. خیالت جمع .

far2009
16-02-2010, 20:15
من آیپاد را در درجه اول برای بازی نمی خواهم برای برنامه هایی مثل پلیرهای مختلف یا فقط دیکشنری و آفیس نمی خواهم برای برنامه های سرگرمی مثل ادای آب خوردن را در آوردن هم نمی خواهم.

من در اولویت خودم برنامه هایی مثل تراز ، سرعت سنج که می دانم داره و برنامه های دیگری از این قبیل می خواهم.

حالا نیازم را برآورده می کند ؟

fade2amin
16-02-2010, 20:26
من در اولویت خودم برنامه هایی مثل تراز ، سرعت سنج که می دانم داره و برنامه های دیگری از این قبیل می خواهم.

حالا نیازم را برآورده می کند ؟

شک نکن apple تو زمینه تعدد داشتن ( کمیت ) app بالاترین rate رو بین سیستم عاملهای Handheld موجود داره. و از اونجاییکه تمرکز apple کلا روی خلاقیت و نوع آوری متمرکز تا چیزای دیگه، مطمئنا بهترین انتخاب واسه شما میتونه باشه .

far2009
16-02-2010, 20:29
میشه یک سایت خوب معرفی کنی که چند تا از این برنامه های خوبش را ببینیم.

a.z.p.z
16-02-2010, 20:31

اهان اره دیگه اومدم برا رستور نه ریکاوری میشه نه به DFU MODE میره چه برسه بخوام ریستور کنم !!!
اعصابم بهم ریخته ! حالا معلوم نیست چش شده !

seymour
17-02-2010, 20:15
میشه یک سایت خوب معرفی کنی که چند تا از این برنامه های خوبش را ببینیم.
مثلا برو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

اهان اره دیگه اومدم برا رستور نه ریکاوری میشه نه به DFU MODE میره چه برسه بخوام ریستور کنم !!!
اعصابم بهم ریخته ! حالا معلوم نیست چش شده !
شارژ که داره؟ ... وقتی به PC وصلش می کنی شناسایی میشه یا نه؟

*نگران نباش، مثل چندین مورد مشابه توی همین تاپیک، دوستان که به مشکل میخورن قدری عصبی میشن، ولی بعدش حل میشه . تمام زندگی های مشترک اولش از این مشکلات پیش میاد!! (شوخی)

a.z.p.z
17-02-2010, 20:34
یه خورده باهاش ور رفتم بالاخره رفت تو ریکاوری و بعد از ریکاوری درووردمش درست شد !
از زندگی مشترک ما یه 1 سال و 4 ماه میگذره :دی

Mah12
17-02-2010, 22:58
بهرحال اگه پیشرفتی حاصل شد، یا تست دقیق تری در مورد عمر باتری انجام دادی، پست بزن تا بحث کنیم روش ..

سلام
من فریمور گوشی رو با 3.0 عوض کردم فعلا نه جیلبریک کردم نه برنامه تونستم بریزم به ip گیر میده منم جی چی ان :31: نتونستم گیر بیارم برنامه نداره
الان 2 روز گذشته با همون شارژش داره کار میکنه... گوش شیطون کر
مشکل از چی بود؟

ممنون

*QWERT*
18-02-2010, 10:34
یه سوال:دی
ipod touch بهتره یا zune hd؟؟
یا اینکه اصلا سلیقه ای هست؟
راستی زون hd تو ایران هست؟

a.z.p.z
18-02-2010, 13:01
من ندیدم اونم چیز جالبی هست ولی از نظر امکانات و برنامه ها و بازی ها و مرورگر قوی ای تاچ خیلی سرتر هست !
بستگی به خودت داره ولی من خیلی دوسش دارم !

seymour
18-02-2010, 20:19
سلام
من فریمور گوشی رو با 3.0 عوض کردم فعلا نه جیلبریک کردم نه برنامه تونستم بریزم به ip گیر میده منم جی چی ان :31: نتونستم گیر بیارم برنامه نداره
الان 2 روز گذشته با همون شارژش داره کار میکنه... گوش شیطون کر
مشکل از چی بود؟

ممنون
جیل بریک بیشتر از حالت عادی از منابع سیستم استفاده می کنه.. ضمناً app های مختلف میتونن پردازش موازی ایجاد کنن و از باتری بیشتر استفاده بشه .. اینا به ذهن می رسه .. بهرحال خوبه که حداقل تا الان مشکل حل شده..

یه سوال:دی
ipod touch بهتره یا zune hd؟؟
یا اینکه اصلا سلیقه ای هست؟
راستی زون hd تو ایران هست؟
تاچ برای فعالیت های بیسیم و app ها بهتره و قطعاً محبوبتر .. zune بعضاً بخاطر قابلیت هایی داره ازت پول می گیره که توی ایران کاربرد چندانی ندارن..

اگه دوست داشتی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو که مقایسه zune و تاچ هستش رو چک کن.

دیده نشده ... همه خانواده zune همین وضعیت رو داشته اند... یعنی یه دونه طرف میاورده پشت ویترین میذاشته.. تا خبرش بپیچه اون یه دونه به ابدیت پیوسته!! ..

*QWERT*
18-02-2010, 23:11
آره ipod touch یه چیز دیگس.
حالا من موندم psp بفروشم اینو بخرم یا اینکه صبر کنم شاید ارزون بشه:31:

Mah12
19-02-2010, 16:32
سلام بچه ها اینم یه خبر توپ...:5:

نسخه 2 و کرک شده iBlueNova به صورت فایل deb

اینم آدرس سایت...

خودمم امتحان کردم رو آیپاد کار کرد ... هم دریافت هم ارسال

rex_grief
19-02-2010, 18:29
سلام خسته نباشید من یه ipod 2 g دارم که 3.1.2 هست و وقتی خاموش میشه باید با blackra بالا بیاد حلا من یک بار ری استارتش کردم و دیگه بالا نیومد هرچی برنامه blackra رو اجرا کردم نشود خواستم ری استورش کنم که وستش error میداد فکر کردم شاید درست dfu نشده که چند بار این کارو کردم و ipodam به حالت recovery رفت بازم باهاش ور رفتم که دی گه فقط صدای وصل شدن مپل صدای دیلیدیلی میاد یعنی درست وصل نیست میاد وقتی کابلو میکنم تازه صدای وصل میاد یعنی دیلیم و بس هیچ کاریم نتونستم بکنم داره اشکم در میاد توروخدا کمکم کنید ipodm به خداpsp بهتر بود 4 سال داشتم فقط یه lcd شکست و راهت copy خور میشود:sad::sad::sad::42:

seymour
19-02-2010, 21:14
سلام خسته نباشید من یه ipod 2 g دارم که 3.1.2 هست و وقتی خاموش میشه باید با blackra بالا بیاد حلا من یک بار ری استارتش کردم و دیگه بالا نیومد هرچی برنامه blackra رو اجرا کردم نشود خواستم ری استورش کنم که وستش error میداد فکر کردم شاید درست dfu نشده که چند بار این کارو کردم و ipodam به حالت recovery رفت بازم باهاش ور رفتم که دی گه فقط صدای وصل شدن مپل صدای دیلیدیلی میاد یعنی درست وصل نیست میاد وقتی کابلو میکنم تازه صدای وصل میاد یعنی دیلیم و بس هیچ کاریم نتونستم بکنم داره اشکم در میاد توروخدا کمکم کنید ipodm به خداpsp بهتر بود 4 سال داشتم فقط یه lcd شکست و راهت copy خور میشود:sad::sad::sad::42:
من متوجه این قسمت "دیلیم"(!) نشدم.. یعنی اتصال به usb مشکل داره؟ .. PC ات اینو می شناسه یا نه؟

آره ipod touch یه چیز دیگس.
حالا من موندم psp بفروشم اینو بخرم یا اینکه صبر کنم شاید ارزون بشه:31:
تاچ که دیگه خیلی پایین تر از این قیمت فعلی اش نمیاد و ثبات داره .. اگه به من بگن "اگه یه ماه وایسی 5-6 تومن ارزون میشه" من میگم "نخواستم -- 5-6 تومن بالا میدم در عوض یه ماه بیشتر استفاده می کن از اینور!" ..

من بیشتر نظرم اینه که شما اولاً مطمئن بشی که تاچ میتونه جای psp ات رو پر کنه .. یعنی دیگه بهردلیلی میخوای از psp ات بطور قطعی دل بکنی.. دیگه خبری از بازیهای گرافیک بالا نیست ها ..

*QWERT*
20-02-2010, 10:50
من بیشتر نظرم اینه که شما اولاً مطمئن بشی که تاچ میتونه جای psp ات رو پر کنه .. یعنی دیگه بهردلیلی میخوای از psp ات بطور قطعی دل بکنی.. دیگه خبری از بازیهای گرافیک بالا نیست ها ..
قیمتش کردم گفتن 70-160!!
نمیصرفه.
حالا یه سوال:
این جیلبریک(درسته؟) فقط برا اجرا بازیا هست یا چیزای دیگه هم هست؟
موقع خرید ورژنش باس چند باشه؟؟

astronaut
20-02-2010, 12:09
سلام بچه ها اینم یه خبر توپ...:5:

نسخه 2 و کرک شده iBlueNova به صورت فایل deb

اینم آدرس سایت...

خودمم امتحان کردم رو آیپاد کار کرد ... هم دریافت هم ارسال
این برنامه هه به چه دردی میخوره؟ برای اینکه بلوتوثه ایپاد فعال بشه هستش یا چیزه دیگه اییه؟

hadiasadi
20-02-2010, 15:18
من به 3.1.3 کاستوم آپ کردم بدون مشکل
ولی نمیدونم چرا گوشی رو آرم SN0wbreaz گیر میکنه و بالا نمیاد

seymour
20-02-2010, 19:45
قیمتش کردم گفتن 70-160!!
نمیصرفه.
حالا یه سوال:
این جیلبریک(درسته؟) فقط برا اجرا بازیا هست یا چیزای دیگه هم هست؟
موقع خرید ورژنش باس چند باشه؟؟
وقتی jailbreak کنی، دیگه واسه نصب و اجرای برنامه ها محدودیت نداری.. میتونی هر برنامه ای که برای این دستگاه ها منتشر شده باشه رو در هر وضعیت (قفل شکسته - بدون کپی رایت - غیررسمی) روش نصب کنی..

این برنامه هه به چه دردی میخوره؟ برای اینکه بلوتوثه ایپاد فعال بشه هستش یا چیزه دیگه اییه؟
بله - نسخه جدید iBlueTooth محسوب میشه در واقع .. الان کمتر از یه هفته اس که نسخه جدیدش عرضه شده..

seymour
20-02-2010, 19:50
من به 3.1.3 کاستوم آپ کردم بدون مشکل
ولی نمیدونم چرا گوشی رو آرم SN0wbreaz گیر میکنه و بالا نمیاد
شما داری در مورد آیفون صحبت می کنی ظاهراً .. این تاپیک مربوط به آیپاد تاچ هستش ... آیفون مربوط میشه به تالار موبایل..

*QWERT*
20-02-2010, 20:01
یه سوال دیگه
خرید 8 گیگش به صرفه هست؟
ینی اینکه کم نیاری فضای خالی؟

یه چیزی
این subtitle باس بهش بدی یا اینکه خودش تشخیص میده و میذاره؟
و برا موزیک هم subtitle داره؟
:31::31:
:40:

ahmad72
21-02-2010, 01:39

بله - نسخه جدید iBlueTooth محسوب میشه در واقع .. الان کمتر از یه هفته اس که نسخه جدیدش عرضه شده..

بله دیگه.این هم از بلوتوث!!!:8:
چند روز میشه که از ریلیز شدنش گذشته اما وقت نکردم بیام خبرشو بدم بهتون ...:41:

این برنامه رو خودم تست کردم و خوشبختانه جواب میده ...:20:
اما به هر حال تعداد محدودی باگ داره که امیدوارم توی نسخه های بعدی رفع بشه ...
این ها فایل های deb نسخه ی کرک شده هستن :

این لینک رو هم آپلود کردم اما نمیدونم چرا اینجوری میشه!!!اگه خودتون فهمیدین چجوریه استفاده کنید :
(به نظرم باید بذارید لود بشه بعد صفحه ی باز شده رو ذخیره کنید)

یا میتونید از سورس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای دریافت برنامه از cydia اقدام کنید ...

باز یادآوری کنم که این فایل هایی که گذاشتم با فرمت deb هستن و نه ipa ...

با تشکر از دوستان موبایلستانی ...

ps3amir
21-02-2010, 18:45
سلام میخوام یدونه آیپاد بگیرم از نسل سه که از نظر قدرت و .. بهتره.32 گیگ هم باشه.
1.قیمت نوع بالا الان چنده؟
2.اینی که جیلبریکش میکنی برای روشن کردنش باید به کامپیوتر وصل بشه ؟(همینی که نام بردم)
3.میشه برای جیلبریک به خود فروشنده بگیم که کارو انجام بده و قیمت این کارش چقدره؟
4.صفحش در منو و ... افقی هم میشه یا نه؟

ELVIS PRESLEY
21-02-2010, 19:02
سلام میخوام یدونه آیپاد بگیرم از نسل سه که از نظر قدرت و .. بهتره.32 گیگ هم باشه.
1.قیمت نوع بالا الان چنده؟
2.اینی که جیلبریکش میکنی برای روشن کردنش باید به کامپیوتر وصل بشه ؟(همینی که نام بردم)
3.میشه برای جیلبریک به خود فروشنده بگیم که کارو انجام بده و قیمت این کارش چقدره؟
4.صفحش در منو و ... افقی هم میشه یا نه؟

1-بسته به فروشنده....بین ۳۳۰-۳۶۰

2- اره....اسمشم هست : tethered jailbreak

3- اره میشه....ولی ارزش نداره...کلی پول ازت میگرن

4- در منو نه ولی تو برنامه هایی مثل سافاری -ایمیل - نوت و یه سری دیگه افقی هم میشه.

ELVIS PRESLEY
21-02-2010, 19:09
یه سوال دیگه
خرید 8 گیگش به صرفه هست؟
ینی اینکه کم نیاری فضای خالی؟

یه چیزی
این subtitle باس بهش بدی یا اینکه خودش تشخیص میده و میذاره؟
و برا موزیک هم subtitle داره؟
:31::31:
:40:

بستگی به خودت داره....
اگه اهل کلیپ و فیلم زیاد باشی یا بخوای بری توکار بازی و ... ۳۲ گیگم کمته...:31:

برای فیلم یه برنامه هست که زیر نویسو یه جوری میچسبونه به فیلم که ایپاد تشخیص بده...
بعد موقع پخش فیلم به منوی زیر که دکمه های پلی و بک و فوروارد هست یه گزینه اضافه میشه که میتونی زیرنویساتو انتخاب کنی...

به زیر نویس برا موزیک میگن lyric
شما رو هر اهنگ تو ایتونز راست کلیک میکنی و از تب اخر میتونی متنتو بدی بهش و موقع گوش دادن به اهنگ استفاده کنی...
یا راه دیگه استفاده از یه برنامس به اسم camena که وقتی داره اهنگ پخش میشه اگه وصل اینترنت باشی برات متنشو میگیره....

*QWERT*
21-02-2010, 21:13
به زیر نویس برا موزیک میگن lyric آره حواسم نبود:دی
نه این 32 گیگ خیلی گرونه.نمیشه.
پس خودش زیر نویس نمیندازه.
آقا خیلی مردی.

یه چیز دیگه
برا خرید از app store باید از این اکانتا بخری؟
چنده؟

astronaut
21-02-2010, 21:31
وا اون لینکام که هیچ کودوم کار نمیکنه. یعنی dl نمیشه. برا بلوتوثو میگم.:41:

astronaut
21-02-2010, 21:58
دوستان اگه میشه یه لینکایی دیگه اگه دارین پست کنین برا ئ بلوتوث. اینا نشد چند بار امتحان کردم. :13:

becareful
21-02-2010, 23:07
آره حواسم نبود:دی
نه این 32 گیگ خیلی گرونه.نمیشه.
پس خودش زیر نویس نمیندازه.
آقا خیلی مردی.

یه چیز دیگه
برا خرید از app store باید از این اکانتا بخری؟
چنده؟
نه به صورت رایگان هم میشه اکانت ساخت و برنامه دانلود و نصب کرد.

*QWERT*
21-02-2010, 23:34
نه به صورت رایگان هم میشه اکانت ساخت و برنامه دانلود و نصب کرد.
حالا اگه خواستی اون پولیا رو دان کنی چی؟
بالاخره میخواد دیگه؟؟

ahmad72
22-02-2010, 01:04
وا اون لینکام که هیچ کودوم کار نمیکنه. یعنی dl نمیشه. برا بلوتوثو میگم.

دوستان اگه میشه یه لینکایی دیگه اگه دارین پست کنین برا ئ بلوتوث. اینا نشد چند بار امتحان کردم.

ببخشید اشتباه شده بود .اما لینک سوم کار میکرد ...
به هر حال تصحیح شد!!!

لینکا رو همینجا میذارم :

این یکی یه جوریه!!!!:

یادتون نره اینا همگی  با فرمت deb هستن نه ipa ...

amamiamiamir
22-02-2010, 15:11
8gig ipod tpuch 2g الان چنده؟؟؟؟

seymour
22-02-2010, 19:53
8gig ipod tpuch 2g الان چنده؟؟؟؟
توجه کن 8 گیگ نسل 2 و نسل 3 اساساً یکی هستند.. اگه فروشنده خواست با قاطی کردن این دوتا حواست رو پرت کنه این نکته رو در نظر بگیر ...

حدود 230 تومن .. شاید چند تومن بالا و پایین.

astronaut
22-02-2010, 22:09
مرسی از ahmad72 دانلود کردم از لینکه دوم اما همونطور که گفتی فرمتشdeb هست و وقتی ادش کردم اصلا تو اپلیکیشنام نیومد. باید چه جوری اجراش کنم؟؟؟؟:question:

a.z.p.z
22-02-2010, 22:25
دوست من همینجوری که نمیتونی فایل های deb رو بریزی اموزش خاصی داره توسط ترمینال باید بریزی ! ...

astronaut
22-02-2010, 22:36
ترمینال چیه دیگه؟؟؟:41:

becareful
23-02-2010, 00:06
حالا اگه خواستی اون پولیا رو دان کنی چی؟
بالاخره میخواد دیگه؟؟
اونوقت اگه برنامه خواستی پولی هم که باشه هر چی باشه توی سایت های دیگه میشه دانلود کرد و لذت برد...
برای اکانت اونجوری هم آره باید یه مستر کارت یا ویسا ... داشته باشی و قانونی بخری اگه میخوای:31:

ahmad72
23-02-2010, 00:34
مرسی از ahmad72 دانلود کردم از لینکه دوم اما همونطور که گفتی فرمتشdeb هست و وقتی ادش کردم اصلا تو اپلیکیشنام نیومد. باید چه جوری اجراش کنم؟؟؟؟

دوست من همینجوری که نمیتونی فایل های deb رو بریزی اموزش خاصی داره توسط ترمینال باید بریزی ! ...

ترمینال چیه دیگه؟؟؟

خواهش می کنم ...

نیازی به ترمینال نیست ...

به وایرلس دسترسی داری؟اگه جوابت مثبته بگو که بقیه ی راه رو بهت بگم ...

خیلی سادست ...:46:

Moeinkhan
23-02-2010, 10:09
سلام به همه دوستان.من میخوام یه ipod touch 3g بخرم ولی کلا هیچی ازش نمی دونم!
حتی احتمال میدم بلد نباشم روشنش کنم!
1-از کجا باید بفهمم که 3g هست و نسل قبلی رو بهم نندازن؟!
2-حدودا قیمت 16 و 32 چنده؟
3-من تا حالا نه با آی تونز کار کردم و نه بلدم جیل برک کنم.بعد از اینکه خریدم می تونم از کمک شما عزیزان استفاده کنم؟
4-از کجا بخرم بهتره؟پایتخت؟کدوم مغازش؟
مرسی.

astronaut
23-02-2010, 18:38
خواهش می کنم ...

نیازی به ترمینال نیست ...

به وایرلس دسترسی داری؟اگه جوابت مثبته بگو که بقیه ی راه رو بهت بگم ...

خیلی سادست ...:46:
نه به وایرلس دسترسی ندارم.:41: اما ADSL & Wi-Fi دارم. اینا به کار نمیاد؟؟؟:13:

seymour
23-02-2010, 19:26
سلام به همه دوستان.من میخوام یه ipod touch 3g بخرم ولی کلا هیچی ازش نمی دونم!
حتی احتمال میدم بلد نباشم روشنش کنم!
1-از کجا باید بفهمم که 3g هست و نسل قبلی رو بهم نندازن؟!
2-حدودا قیمت 16 و 32 چنده؟
3-من تا حالا نه با آی تونز کار کردم و نه بلدم جیل برک کنم.بعد از اینکه خریدم می تونم از کمک شما عزیزان استفاده کنم؟
4-از کجا بخرم بهتره؟پایتخت؟کدوم مغازش؟
مرسی.
این مساله که "میخوام پلیر بخرم اما تازه کارم"، بخصوص در مورد تاچ واسه خودش دردسریه .. از این نظر میگم که کارای ipod نسبت به حالت عادی کاربر حرفه ای تر و باتجربه تر رو می طلبه (خدای نکرده جسارت نشه به شما - دارم تجربه ام رو بیان می کنم صرفاً) ... من خیلی وقتا به دوستان توصیه می کنم که اگه یه موبایل سرحال دارید که سرتون رو گرم می کنه و صرفاً تاچ به همین خاطر چشمتون رو گرفته شاید بهتر باشه که قیدش رو بزنید .. (حالا من هم بدبین هستم و خیلی وقتا بچه ها میگن "عجب ضدحالی هستی ها!") ... تاچ در واقع یه پلیر هستش .. واسه اونایی هستش که اهل صدا و تصویر هستن .. برنامه ها یه قابلیت جانبی این دستگاه ...

حالا ایشالا اگه شما خریدی راضی باشی و مشکلی پیش نیاد ..

1. نسل سوم 32 و 64 گیگ داره فقط ... 8 گیگ هم البته هست که بهش میگن نسل سوم . اما در واقع همون نسل دوم هست.. به این نکته حتماً توجه کن که یه وقت فروشنده سعی نکنه حواست رو پرت کنه.

2. 32 گیگ 320 و 64 گیگ 420 تومن .. 8 گیگ هم حدود 230 تومن

3. اصلاً موتور اصلی محرک این تاپیک همینه که دوستان مشکلات نرم افزاری شون رو مطرح می کنن ... همونطور که گفتم کار با کارای apple مشخصاً به هدف کاربرهای نسل دوم (کاربری که قبلاً پلیرهای ساده تر داشته و سازوکار کل قضیه رو می دونه) .. بعنوان یه توصیه: اگه دوستی داشته باشی که این مسایل رو بلد باشه و حضوری از کمکش استفاده کنی بسیار موثر تر از تقاضای کمک انلاین هستش... هرچند اینجا هم دوستان حتماً کمک می کنن و مشکلی نیست.

4. پایتخت بهتره: کریستال خوبه -- نگاره خوبه..

نه به وایرلس دسترسی ندارم.:41: اما ADSL & Wi-Fi دارم. اینا به کار نمیاد؟؟؟:13:
فکر می کنم منظور دوستمون از وایرلس هم همین wifi + adsl بود.

ahmad72
24-02-2010, 00:44
نه به وایرلس دسترسی ندارم. اما ADSL & Wi-Fi دارم. اینا به کار نمیاد؟؟؟

فکر می کنم منظور دوستمون از وایرلس هم همین wifi + adsl بود.

آره دیگه ، منظورم همینه ...

(من آخر فرق wifi و wireless رو نفهمیدم!!!):41:

شما از تو سیدیا ، راک یا حالا هر چیزی که داری سورس 

رو add کن و بعد برنامه ی iBlueNova  رو نصب کن ...

---------------------------------------

دوستانی که مث خودم دسترسی همیشگی به وایرلس ندارن میتونن از سورس 

یه بار برنامه ی appcake رو نصب کنن و بعد کافیه هر چی  فایل deb هست رو با این برنامه که از روی خود آیپاد اجرا میشه نصب کنید.البته ipa ها رو هم میتونین با این برنامه از تو خود آیپادنصب کنید ...:20:

کلا" برنامه ی فوق العادیه که به همه توصیه میشه ...:5:

شنیدم که ifile هم میتونه برنامه های deb رو در صورت داشتن cydia نصب کنه.من که سیدیا ندارم امتحان کنم ؛ شما رو نمی دونم ...

Moeinkhan
24-02-2010, 13:46
با تشکر از seymour.ممنون از راهنماییت.درسته تا حالا ipod نداشتم ولی فکر می کنم با کمک شما دوستای گل بتونم خیلی زود کار باهاش رو یاد بگیرم.فردا میرم بخرم.اگه اتفاق خاصی نیفته!
احتمالا 32 می گیرم.توی جعبش چیا هست؟
ببخشید قبل از خرید این همه سوال می کنم,آخه من خودم تو کاره خرید و فروش موبایل هستم.واسه همین می دونم اگه خریدار کمی مبتدی باشه چه بلایی میشه سرش آورد!

a.z.p.z
24-02-2010, 14:53
احمد جان وایرلس که همون مودمی هست که اکثرا داریم که به صورت امواج اینترنت رو پخش میکنه حالا تو هتل ها فرودگاه یا همین مودمی که خودمون داریم و این کار رو میکنه !
اما اون دستگاهی که ما داریم باید وای فای داشته باشه تا بتونه امواج رو بگیره !
در اصل وای فای یه چیپست هست که این امواج رو میگیره و در اصل نوعی گیرنده هست که محلش هم(انتن وای فای ) همون قسمت سیاه پشت ای تاچ هست !
...........................................

تو جعبه : ایپادتاچ / هدفون / کابل یو اس بی / دستمال مخمل / dock / دفترچه راهنما / Apple sticker وجود داره !
در ضمن سری دیگر ایپاد ها هم گزینه های خوبی هستند براتون ! البته باید ببینید نیازتون چی هست !

omidkk
24-02-2010, 19:10
کیفیت موزیک پلیرش تو چه حدیه؟ و نسل 3 و 2 با هم چه فرقی دارن؟
راهنمایی کنین ممنون میشم

seymour
24-02-2010, 19:25
کیفیت موزیک پلیرش تو چه حدیه؟ و نسل 3 و 2 با هم چه فرقی دارن؟
راهنمایی کنین ممنون میشم
در حد خوب که برای کاربری که تا حالا بیشتر با موبایل یا کامپیوتر و اسپیکرهای معمولی موسیقی گوش می کرده کاملاً قابل قبول باشه... مشکلی نیست از این بابت..

تفاوت نسل 2 و 3 رو مکرر بهش پرداختیم.. توی همین تاپیک واژه تفاوت رو جستجو کن (بالای تاپیک گزینه "جستجو در این تاپیک" رو بزن)، اکثر پست هایی که بعنوان پاسخ میاد در همین مورد هستند! .. خلاصه اش اینه که نسل سوم قدرت پردازشی بالاتری داره (پردازنده قوی تر - حافظه اصلی بهتر -...)

astronaut
24-02-2010, 20:42
[QUOTE=ahmad72;4703245]آره دیگه ، منظورم همینه ...

(من آخر فرق wifi و wireless رو نفهمیدم!!!):41:

شما از تو سیدیا ، راک یا حالا هر چیزی که داری سورس

رو add کن و بعد برنامه ی iBlueNova رو نصب کن ...

مرسی اما اصلا نفهمیدم باید چیکار کنم. ادد کنم کجا؟ سیدیا دارم اما راک چیه؟ سورس یعنی چی؟:41::13:
---------------------------------------

a.z.p.z
24-02-2010, 21:07
سایدیا که داری سورس رو ادد کن !!! ببین سورس به معنی منبع هست منبعی هست برای برنامه ها مثل ادرس یه سایت میمونه که
وقتی ادد کنی در سایدیا میتونی برنامه ها رو دانلود کنی ! ...

MusicManiac
25-02-2010, 00:13
با تشکر از seymour.ممنون از راهنماییت.درسته تا حالا ipod نداشتم ولی فکر می کنم با کمک شما دوستای گل بتونم خیلی زود کار باهاش رو یاد بگیرم.فردا میرم بخرم.اگه اتفاق خاصی نیفته!
احتمالا 32 می گیرم.توی جعبش چیا هست؟
ببخشید قبل از خرید این همه سوال می کنم,آخه من خودم تو کاره خرید و فروش موبایل هستم.واسه همین می دونم اگه خریدار کمی مبتدی باشه چه بلایی میشه سرش آورد!

تو جعبه : ایپادتاچ / هدفون / کابل یو اس بی / دستمال مخمل / dock / دفترچه راهنما / Apple sticker وجود داره !
در ضمن سری دیگر ایپاد ها هم گزینه های خوبی هستند براتون ! البته باید ببینید نیازتون چی هست ![/QUOTE]

در مورد چیزایی که توی جعبهْ آیپاد هست می خواستم بگم که الآن مدتیه که دیگه دستمال پاک‌کننده و دفترچهْ راهنما رو در جعبه نمی گذارند. پشت جعبه هم اسمی از این دو مورد برده نشده.

omidkk
25-02-2010, 00:36
در حد خوب که برای کاربری که تا حالا بیشتر با موبایل یا کامپیوتر و اسپیکرهای معمولی موسیقی گوش می کرده کاملاً قابل قبول باشه... مشکلی نیست از این بابت..

تفاوت نسل 2 و 3 رو مکرر بهش پرداختیم.. توی همین تاپیک واژه تفاوت رو جستجو کن (بالای تاپیک گزینه "جستجو در این تاپیک" رو بزن)، اکثر پست هایی که بعنوان پاسخ میاد در همین مورد هستند! .. خلاصه اش اینه که نسل سوم قدرت پردازشی بالاتری داره (پردازنده قوی تر - حافظه اصلی بهتر -...)

خیلی ممنون از راهنماییتون کیفیتش نسب به واکمن سونی تو چه حدیه ؟ بهتره یا بدتر؟

seymour
25-02-2010, 19:32
خیلی ممنون از راهنماییتون کیفیتش نسب به واکمن سونی تو چه حدیه ؟ بهتره یا بدتر؟
کیفیت صدا؟ ... اگه منظورت واکمن های جمع و جور سونی باشه که حالت کول دیسک دارن و زیر 100 تومن هستند (سری B و E)، به نظرم خیلی تفاوتشون محسوس نباشه؛ هرچند من باز اون واکمن ها رو ترجیح میدم... اما واکمن های بالای 100 تومن رو اگه منظورته (مثل سری A و S) به نظرم به طرز محسوسی سونی بهتره..

astronaut
25-02-2010, 20:13
سایدیا که داری سورس رو ادد کن !!! ببین سورس به معنی منبع هست منبعی هست برای برنامه ها مثل ادرس یه سایت میمونه که
وقتی ادد کنی در سایدیا میتونی برنامه ها رو دانلود کنی ! ...
اهان سورس همون ریسورسه:31:

DaRyUsH AkRaMi
25-02-2010, 21:41
سلام به همه
دوستان من ایپادو به 3.1.2 اپگرید کردم
ولی الان دیگه نمیتونم به ایپاد وصل بشم!!!!
حتی reset network setting هم کردم
لطفا کمکم کنید

astronaut
25-02-2010, 22:01

وای فایم کار نمیکنه مجبورم این برنامه هه رو نصب کنم اما وقتی به این لینک رفتم کمی گیج شدم:41: تو این لینکه اپ کیکش کجا بود که دی الش کنم. یه توضیحه مختصری بی زحمت:11: چون واقعا احتیاج دارم به بلوتوث.:42:

spc_dll
27-02-2010, 15:21
سلام من یه آیپاد کلاسیک 120 گیگ میخوام توی کرمانشاه نیست میشه بگید از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده شدیدا دنبالشم لطفا راهنمایی کنید

seymour
27-02-2010, 17:59
سلام من یه آیپاد کلاسیک 120 گیگ میخوام توی کرمانشاه نیست میشه بگید از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده شدیدا دنبالشم لطفا راهنمایی کنید
خب طبیعتاً یا باید بیای تهران خرید کنی ، یا مثلاً بگی یه نفر دوستی-آشنایی از اینجا برات بفرسته یا بخره و بیاره.. یا هم اینکه بری سراغ خرید آنلاین (که در واقع پروسه اش مثل همین موردیه که گفتم -- با این فرق که یه غریبه واسه ات می خره و می فرسته!!) ... دیگه از این دو حالت خارج نیست..

seymour
27-02-2010, 18:01
سلام به همه
دوستان من ایپادو به 3.1.2 اپگرید کردم
ولی الان دیگه نمیتونم به ایپاد وصل بشم!!!!
حتی reset network setting هم کردم
لطفا کمکم کنید
با آیپاد به PC نمیشه وصل شد؟ .. یعنی وقتی آیپاد رو به PC وصل می کنی، کلاً PC آیپادت رو می شناسه یا نه؟ ... تشخیص میده که یه چیزی بهش وصله یا نه؟ ...

وای فایم کار نمیکنه مجبورم این برنامه هه رو نصب کنم اما وقتی به این لینک رفتم کمی گیج شدم:41: تو این لینکه اپ کیکش کجا بود که دی الش کنم. یه توضیحه مختصری بی زحمت:11: چون واقعا احتیاج دارم به بلوتوث.:42:
من درست متوجه نشدم.. الان میخوای cydia رو نصب کنی؟ ...

astronaut
27-02-2010, 18:15
من درست متوجه نشدم.. الان میخوای cydia رو نصب کنی؟ ...[/QUOTE]
نه سیدیا رو دارم چون وای فایم فعلا کار نمیکنه از اون لینکه که احمد72 فرستاده و گفت برا اونایی که دسترسی به ولی وای فای ندارن میخواستم استفاده کنم که وقتی به اون لینک رفتم گزینه ایی چیزی که برا دانلوده برنامه appcake باشه طبقه گفته احمد72 نبود:41:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

در واقع لینکه برنامه appcakeo میخوام که دانلودش کنم تا بعدش بتونم برنامه ibluenova رو که برا بلوتوثه اجرا کنم.:41::11::42::45:

mary83
27-02-2010, 18:23
کسی می دونه الان قیمت ipod touch 32g چنده و به نظزتون بعد از عید حدود اردیبهشت بخرم یا الان تنکس

psp2004
27-02-2010, 18:26
دوستان یه چند وقتیه وقتی وارد cydia میشم پس از 5 ثانیه ازش خارج میشه (چه به اینترنت وصل یاشم چه نباشم) مشکل از کجا هست ؟ میتونم دوباره نصبش کنم البته بدون نیاز به wifi ؟

ebinem173
28-02-2010, 00:33
کسی می دونه الان قیمت ipod touch 32g چنده و به نظزتون بعد از عید حدود اردیبهشت بخرم یا الان تنکس

حدود 340
من فکر نمیکنم قیمتش تا اون موقع پایین بیاد یا اگر هم بیاد اینقدر نیست که ارزش صبر کردن داشته باشه
اما اگر قیمتش بالا بره خیلی زور داره اونموقع خریدنش

ahmad72
28-02-2010, 00:53
اهان سورس همون ریسورسه
وای فایم کار نمیکنه مجبورم این برنامه هه رو نصب کنم اما وقتی به این لینک رفتم کمی گیج شدم تو این لینکه اپ کیکش کجا بود که دی الش کنم. یه توضیحه مختصری بی زحمت چون واقعا احتیاج دارم به بلوتوث.
سیدیا رو دارم چون وای فایم فعلا کار نمیکنه از اون لینکه که احمد72 فرستاده و گفت برا اونایی که دسترسی به ولی وای فای ندارن میخواستم استفاده کنم که وقتی به اون لینک رفتم گزینه ایی چیزی که برا دانلوده برنامه appcake باشه طبقه گفته احمد72 نبود در واقع لینکه برنامه appcakeo میخوام که دانلودش کنم تا بعدش بتونم برنامه ibluenova رو که برا بلوتوثه اجرا کنم. دیدی درست متوجه نشدی سورس چیه ؟!؟!؟ :دی این جمله ی منه :
دوستانی که مث خودم دسترسی همیشگی به وایرلس ندارن میتونن از سورس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه بار برنامه ی appcake رو نصب کنن و ... گفتم از سورس ... یعنی نیاز هست به وایرلس... اما تفاوتش اینه که فقط 1 بار لازمه و بعدش ... اگه من بد مطرح کردم به بزرگواری خودتون ببخشین ...

MusicManiac
28-02-2010, 01:06

شیراز بدون گارانتی 345 و با گارانتی 365.
فکر نکنم دیگه پایین‌تر از این بیاد. حالا بر فرض که ده پونزده تومن هم پایین بیاد به نظر من اصلاً ارزش نداره که دو ماه خودت رو از داشتن همچین وسیلهْ معرکه‌ای محروم کنی! :8:

mary83
28-02-2010, 09:27
شیراز بدون گارانتی 345 و با گارانتی 365.
فکر نکنم دیگه پایین‌تر از این بیاد. حالا بر فرض که ده پونزده تومن هم پایین بیاد به نظر من اصلاً ارزش نداره که دو ماه خودت رو از داشتن همچین وسیلهْ معرکه‌ای محروم کنی! :8:

حدود 340
من فکر نمیکنم قیمتش تا اون موقع پایین بیاد یا اگر هم بیاد اینقدر نیست که ارزش صبر کردن داشته باشه
اما اگر قیمتش بالا بره خیلی زور داره اونموقع خریدنش

سلام تنکس
آخه من می خوام کادو بدم :31: تا اردیبهشت هم لازم نیس بخرم:31: اما اگه گرون بشه بعد از عبد الان بهتره:31:
کسی تجربه ای نداره؟
:8::10::11:

spc_dll
28-02-2010, 13:20
سلام ببخشید قیمت ایپاد 120 و 160 کلاسیک چنده؟ نصبت به قیمتش ارزش داره؟ هاردشون خراب نمیشه؟
کسی هست که از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خرید کرده باشه؟
ممنون

DaRyUsH AkRaMi
28-02-2010, 14:15
با آیپاد به PC نمیشه وصل شد؟ .. یعنی وقتی آیپاد رو به PC وصل می کنی، کلاً PC آیپادت رو می شناسه یا نه؟ ... تشخیص میده که یه چیزی بهش وصله یا نه؟ ...

seymour جان مشکل حل شد
منظورم این بود که بعد از اپگرید به 3.1.2 . wifi من کار نمیکرد
حتی reset network setting هم کردم..
یه ذره که باهاش کلنجار رفتم فهمیدم که بعد از reset کردن باید به ituns وصل کرد!!:31:
نه مثل من فرتی بخوای وصل شی به wifi

astronaut
28-02-2010, 15:28
دیدی درست متوجه نشدی سورس چیه ؟!؟!؟ :دی این جمله ی منه : گفتم از سورس ... یعنی نیاز هست به وایرلس... اما تفاوتش اینه که فقط 1 بار لازمه و بعدش ... اگه من بد مطرح کردم به بزرگواری خودتون ببخشین ...
تنکس ا لات. پس فعلا از بد شانسیمه که به وایرلس احتیاج هستو من کامپیوترم بهش وصل نمیشه. :41: فقط یه سواله کوچولو: پس به هیچ عنوان بدونه وای فای و وایرلس نمیتونم برنامه بلوتوثو فعال کنم؟:31:

a.z.p.z
28-02-2010, 15:30
فک کنم خیر کاری نداره پاشو برو فرودگاهی جایی بیمارستان ها هم دارن اکثرا ! :دی

tyrannosaurus
28-02-2010, 19:15
دوستان من هم میخوام بخرم چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدبد
۱. ipad touch 3g 64 gb بلوتوس و بلنگو{اسپیکر} داره یا نه
۲. داخل پکش چه چیزایی هست
۳.هنسفیریش خوبه یا باید عوض کنم اگه باید عوض کنم پیشنهاد بدید چی بخرم
۴.هنگام خریدن به چه چیزایی باید توجه کنم {گارانتی وغیره}
۵. کسی میدونه آدرس گارانتیش تواصفهان کجاست
۶. قیمتش تو تهران و اصفهان

ممنون

GiggleClub
28-02-2010, 19:20
۱. ipad touch 3g 64 gb بلوتوس و بلنگو{اسپیکر} داره یا نه

کلیه آیپاد تاچ های نسل ۲ و۳ اسپیکر و بلوتوث دارند که البته بلوتوثش فقط برای بازی چندنفره کردم و وصل شدن به دستگاههای بلوتوثه و امکان ارسال و دریافتفایل وجود نداره (البته نگران نباش با نصب یه برنامه 300kbی میتونی این کارو هم بکنی)

۲. داخل پکش چه چیزایی هست

آیپاد/هندزفری/کابل/داک/دفترچه ها/لوگوی اپل

۳.هنسفیریش خوبه یا باید عوض کنم اگه باید عوض کنم پیشنهاد بدید چی بخرم

این دیگه بستگی به خودت داره
اگه باس زیاد دوست داری بهتره عوض کنی

۴.هنگام خریدن به چه چیزایی باید توجه کنم {گارانتی وغیره}

از جای معتبر بگیر
گارانتی وجود نداره

۶. قیمتش تو تهران و اصفهان

اصفهان اطلاعی ندارم
در تهران حودود ۴۳۰ تومن

a.z.p.z
28-02-2010, 19:32
سلام .....
بلوتوث بله چیپست ش رو داره ! اسپیکر هم داره ولی داخلی هست و زیاد برای گوش دادن به موسیقی طراحی نشده !
داخلش خود ای تاچ / هدفون / کابل یو اس بی / برچسب اپل / داک / (دفترچه و دستمال مخمل که دوستان گفتن جدیدا توش نیست!)
عزیزم اپل هیچ گارانتی معتبر از طرف خودش در ایران نداره !!!
فقط باید پلمپ باشه و یه فلش بالای جعبه هست که از اونجا باید پلمپ رو باز کنی همین !

seymour
28-02-2010, 20:13
تنکس ا لات. پس فعلا از بد شانسیمه که به وایرلس احتیاج هستو من کامپیوترم بهش وصل نمیشه. :41: فقط یه سواله کوچولو: پس به هیچ عنوان بدونه وای فای و وایرلس نمیتونم برنامه بلوتوثو فعال کنم؟:31:
هتل های بزرگ (برو تو لابی شون بشین یه قهوه سفارش بده!!) -- بعضی دانشگاه ها (مثلاً امیرکبیر) ...

(به قول اون جمله معروف: شرایط خاص، تصمیمات خاص می طلبه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tyrannosaurus
28-02-2010, 22:02
آقا ممنون از راهنمایتون دو سوال دیگه هم اینکه براش باید حتما کیف بخریم یا نخریم هم همه نیست
قیمت کیف چنده
یه مدل هدفون خوب هم معرفی کنید
ممنون

DaRyUsH AkRaMi
28-02-2010, 22:25
آقا ممنون از راهنمایتون دو سوال دیگه هم اینکه براش باید حتما کیف بخریم یا نخریم هم همه نیست
قیمت کیف چنده
ممنون
کیف بخری بهتره اخه پشتش زود خط و خش میوفته!
البته من یک قاب ژله اب براش خریدم..
18 تومن
همین امروزم از دستم افتاد ولی خداروشکر این محافظو داشت!:8:
برای هدفون هم seymour جان کمکت میکنه..

MusicManiac
28-02-2010, 23:14
قیمت کیف چنده
ممنون

من که روز اول یه کیف گرفتم یه هفته بیشتر ازش استفاده نکردم. به نظر من کیف برای آیپاد اصلاً جالب نیست به دو دلیل اول اینکه کاملاً از قیافه میندازتش و بعد اینکه چون در اکثر کیف‌ها آهن رباییه ممکنه که به مرور زمان برای تاچش مضر باشه. البته همونطور که دوستمون گفت قسمت پشتش خیلی سریع خط میفته که راه حلش گرفتن یه کیس هستش (هر چند که معتقدم استفاده ازش بدون محافظ و کیس یه لذت دیگه داره). بهترین کیس‌ها رو دو کمپانی Griffin و Speck دارند که هر دو براحتی در فروشگاه ها پیدا میشن. محصولات Speck رو می‌تونید از سایتi-phone.ir هم خریداری کنید. من خودم از نمایندهْ فروش محصولات اپل یه محافظ صفحه براش گرفتم و یه کیس گریفین.

Absolit
01-03-2010, 16:41
سلام به همگی.آقا جون من یه ایپود نسل 2 دارم 8 گیگ بدجور دنبال جیلبرکش هستم و لی فریم ور شو پیدا نمیکنم البته پیدا کردم ولی از سایت ZShare هستش که خیلی سرعت سایتش پایینه اگه لطف کنید یه سایت یا سورس یا لینکی چیزی به من بدید از ته دل یه دعاتون میکنم.ممنون ناصر

seymour
01-03-2010, 19:40
سلام به همگی.آقا جون من یه ایپود نسل 2 دارم 8 گیگ بدجور دنبال جیلبرکش هستم و لی فریم ور شو پیدا نمیکنم البته پیدا کردم ولی از سایت ZShare هستش که خیلی سرعت سایتش پایینه اگه لطف کنید یه سایت یا سورس یا لینکی چیزی به من بدید از ته دل یه دعاتون میکنم.ممنون ناصر
کدوم firmware رو میخوای بگیری؟ -- ورژن چند؟

fade2amin
03-03-2010, 18:45
براش باید حتما کیف بخریم یا نخریم هم همه نیست
قیمت کیف چنده

من خودم از این کیفهایی که روش آرم sonyericsson داره گرفتم 2 تومن. ظاهرا 1000 تومنیش هم هست !
میتونم بگم نسبت به پولیکه دادم فوق العاده است. تازه ضد آب هم هست. همین رو بگیر و پولتو الکی دور نریز. به همه هم توصیه میکنم پول الکی بابت کاور و ... ندن .

peaceful1
03-03-2010, 22:00
یک سری سوال برام پیش اومد جوابم رو اینجا گرفتم امیدوارم پست تکراری نباشه
همه چیز درباره مشخصات فنی itouch .

astronaut
04-03-2010, 22:15
من خودم از این کیفهایی که روش آرم sonyericsson داره گرفتم 2 تومن. ظاهرا 1000 تومنیش هم هست !
میتونم بگم نسبت به پولیکه دادم فوق العاده است. تازه ضد آب هم هست. همین رو بگیر و پولتو الکی دور نریز. به همه هم توصیه میکنم پول الکی بابت کاور و ... ندن .
ههه یهه درسته اینم حرفه خوبیه. من که اصلا از اول هیچ کاوری نخریدمو ندارم. همینجوری بیشتر ادم ازش لذت میبره اما جا براش گرفتم. یه دونه که مشکیه اشانتین بود یه دونم خودم گرفتم. همونایی که مثله جورابه. ^_^

a.z.p.z
05-03-2010, 00:31
بنظر من بهترین چیز همون شیلد هست بگیر خیال خودت رو راحت کن هم همیشه با ایپادتاچ هست هم مزاحمتی نداره هم ظاهر رو نمیپوشونه مشکلی هم ایجاد نمیکنه و کل ایپادتاچ رو هم میپوشونه و خش و ... هم رو پشت هم رو صفحه نمایش نمیوفته !

ahmad72
05-03-2010, 00:57
خوبیش به اینه که خش هایی که پشتش میافتن طوری نیست که تو ذوق بزنه ...
من  یه مدت بسار کوتاه یه محافظ بسیار زشت روش انداخته بودم اما الآن بدون محافظ لذت می برم!!!:5:
کلا هیچ وقت از رنگ و رو نمیافته و این عالیه ...

psp2004
05-03-2010, 11:58
البته اگر آدم شیلد بخره خیالش هم راحت تره ... ولی خب بدون شیلد و قاب هم خیلی بد نیست . یعنی به قول دوستان خش هاش هم زیبایی خودش را داره .. در ضمن فکر کنم حدودن 5 6 باری از ارتفاع 1 متری از دستم افتاده ولی خوشبختانه چیزیش نشده به جز یه چند تا خش بیشتر :دی

Absolit
05-03-2010, 20:26
با عرض سلام به همگي آقا كار من اورژانسي شد آيپودمو دادم دست يه ناشي زد خراب كرد.اومده فريمور (3.1.2 ipod tuch) رو نصب كرده روي ايپودم خراب شد يعني ويندوزش پريد وقتي روشن ميكني روي صفحه ايكون ايتونز مياد كه يه كابل فلش به سمتش نشونه رفته فكر كنم رفته تو ركاوري هر كار كردم نشد.به نظر شما سوخته و كاريشم نميشه كرد.تورو خدا كمك كنيد كه درست شه چيكار كنم

vahid_65
05-03-2010, 20:47
با عرض سلام به همگي آقا كار من اورژانسي شد آيپودمو دادم دست يه ناشي زد خراب كرد.اومده فريمور (3.1.2 ipod tuch) رو نصب كرده روي ايپودم خراب شد يعني ويندوزش پريد وقتي روشن ميكني روي صفحه ايكون ايتونز مياد كه يه كابل فلش به سمتش نشونه رفته فكر كنم رفته تو ركاوري هر كار كردم نشد.به نظر شما سوخته و كاريشم نميشه كرد.تورو خدا كمك كنيد كه درست شه چيكار كنم
نترس هسچ مشکلی نیست
من یه آیفون 3 جی اس دارم هوقت خاموش میشه میره تو همین حالتی که آیپاد شماست
چون من تازه کارم صبر کن تا اهل فن برات آموزش بدن چی کار کنی
فقط یه نکته مهم یه وقتی با آیتونز ریستور نکنی

Absolit
05-03-2010, 20:53
البته وقتي ايپودو وصل ميكنم با كامپيوتر يه صدايي ميده ولي نميشناسدش
تو رو خدا بگيد چكار كنم
لطفا كمك كنيد
يعني نميشه كاريش كرد

vahid_65
05-03-2010, 20:57
برو به این آدرس

ستاره ها رو پاک کن

a.z.p.z
07-03-2010, 23:26
دوستان من یه مشکلی دارم
من نمیتونم چندتا فولدر که عکس هست رو بریزم توی ایپاد چرا ؟ ... حتی مثلا چندتا پوشه درست میکنم همه رو توی یه فولدر قرار میدم میگه باید یکی از اون پوشه هارو انتخاب کنی یعنی اتخاب فولدر داره انتخاب فایل نداره باید چه کنم ؟
قبلا اینجوری نبود !

almamor
08-03-2010, 15:07
با سلام
ایپاد سری دو ارزون ترین قیمت نوش چنده
با تشکر

akhoond
08-03-2010, 18:55
سلام

دوستان ، یه جا معرفی کنین برا خرید آی تاچ ؟
اگه جایی هست که گارانتی می ده هم بدین ، برا خودم نمی خوام اگه با گارانتی باشه ، بیتره ...

تنکس

a.z.p.z
08-03-2010, 19:13
گارانتی که کشک و الکی هست اپ هیچ نماینده رسمی توی ایران نداره !
شما برو پایتخت از کریستال یا دیجیتال میتونی بخری !
بازار کامپیوترم هست !
البته اینا برای تهران بود !
جای دیگه هم میخوای دیجی کالا میتونی سفارش بدی من و دوستان چندتا چیز سفارش دادیم بدون مشکل بودده یکی از دوستان یه ای تاچ هم از اونجا گرفت فرستادند تبریز براش.

seymour
08-03-2010, 19:27
با سلام
ایپاد سری دو ارزون ترین قیمت نوش چنده
با تشکر
8 گیگ نسل سوم که در واقع همون نسل دوم هستش، 230 تومن باید گیر بیاد ... کارای قدیمی تر نسل دوم، مثل مدل 16 گیگ هم توصیه نمیشن، ولی اگه فروشنده ها هنوز داشته باشن (یا بخوان بجای نسل سوم قالب کنن به مشتری!) باید حدود 210 تومن باشن..

دوستان من یه مشکلی دارم
من نمیتونم چندتا فولدر که عکس هست رو بریزم توی ایپاد چرا ؟ ... حتی مثلا چندتا پوشه درست میکنم همه رو توی یه فولدر قرار میدم میگه باید یکی از اون پوشه هارو انتخاب کنی یعنی اتخاب فولدر داره انتخاب فایل نداره باید چه کنم ؟
قبلا اینجوری نبود !
من متوجه نشدم .. اینطور که میگی، خب فوقش باید یکی یکی پوشه ها رو انتخاب و اضافه کنی، مشکلش چیه؟... من یه همچین محدودیتی رو زیاد دیده ام.

akhoond
08-03-2010, 20:55
باز هم سلام .

فردا اگه خدا بخواد ، می خوام برم پایتخت ، یه عدد تاچ 64 گیگی ابتیاع کنیم ، برای دوست شفیق مون ... ( کادوی تولد ) :5::10:

می دونم باید آک باشه ، گارانتی نداره ، الکی تو پاچه ام نکنن ، دیجیتال ، یا کریستال ، یا نگاره بد نیستن و محتویات رو می دونم :
1 _ اگه برای خرید ، لازمه نکته خاص دیگه ای رو رعایت کنم ، بگین ، مثل این که مید این کجا باشه ؟ ( همه چینی ان ؟ )
2 _ از کجا بفهمم کدوم فریم ویر نصب هست روی تاج ؟ (a.z.p.z عزیز گفت که پشت اش باید آی تیونز 9.1 به بالا باشه ) آیا جای دیگه ای چیزی قید می شه ؟ ( a.z.p.z جان ، من نام شریف تون رو نمی دونم ، شرمنده :11: )
3 _ انگار فرست بوت اش در حالت ری استور هست . پس چطوری تست کنم ؟ یا اصلا لازم نیست مته به خشخاش بذارم و تست کنم ؟

و سوال آخر این که می شه از آی تاچ به عنوان فلش استفاده کرد ؟ برای جابجایی فایل ؟ اگه جواب نه هست ، آیا بعد از بریک کردن هم نمی شه ؟

دوستان کسی موردی به ذهنش می رسه برای خرید ، لطف کنه بگه که استقبال می کنم

ادیت : دیدی باز یادم رفت . می خواست بپرسم آیا قرار نیست که اپل یه بار آپگرید کنه سخت افزار رو تازگی ؟ یعنی الآن بخریم ، فردا 4g ریلیز نشه یوهو ما رو ضایع کنه ؟ بعد این که اگه پس فردا فرم ویر ریلیز شد ، راحت می شه آپ کرد ؟ یا اون دستگاه هایی که با فریم ویر بالاتر بیان ، مزیت خاصی دارن ( نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ؟ )

فقط این که تا فردا ساعت 4 دوستان ریپلای کنن ، که من 4 می رم سمت پای تخته :31:
مرسی
یا حق

becareful
09-03-2010, 20:35
بنظر من بهترین چیز همون شیلد هست بگیر خیال خودت رو راحت کن هم همیشه با ایپادتاچ هست هم مزاحمتی نداره هم ظاهر رو نمیپوشونه مشکلی هم ایجاد نمیکنه و کل ایپادتاچ رو هم میپوشونه و خش و ... هم رو پشت هم رو صفحه نمایش نمیوفته !

شیلد خوب هست ولی invisible shield هم یه بدیایی داره از گوشه ها به مرور زمان کنده میشه خیلی باید مراقب باشی موقع game جو زده نشی.گوشه هاش هر جا گیر کنه هوا زیرش میره.

seymour
12-03-2010, 20:42
باز هم سلام .

فردا اگه خدا بخواد ، می خوام برم پایتخت ، یه عدد تاچ 64 گیگی ابتیاع کنیم ، برای دوست شفیق مون ... ( کادوی تولد ) :5::10:

می دونم باید آک باشه ، گارانتی نداره ، الکی تو پاچه ام نکنن ، دیجیتال ، یا کریستال ، یا نگاره بد نیستن و محتویات رو می دونم :
1 _ اگه برای خرید ، لازمه نکته خاص دیگه ای رو رعایت کنم ، بگین ، مثل این که مید این کجا باشه ؟ ( همه چینی ان ؟ )
2 _ از کجا بفهمم کدوم فریم ویر نصب هست روی تاج ؟ (a.z.p.z عزیز گفت که پشت اش باید آی تیونز 9.1 به بالا باشه ) آیا جای دیگه ای چیزی قید می شه ؟ ( a.z.p.z جان ، من نام شریف تون رو نمی دونم ، شرمنده :11: )
3 _ انگار فرست بوت اش در حالت ری استور هست . پس چطوری تست کنم ؟ یا اصلا لازم نیست مته به خشخاش بذارم و تست کنم ؟

و سوال آخر این که می شه از آی تاچ به عنوان فلش استفاده کرد ؟ برای جابجایی فایل ؟ اگه جواب نه هست ، آیا بعد از بریک کردن هم نمی شه ؟

دوستان کسی موردی به ذهنش می رسه برای خرید ، لطف کنه بگه که استقبال می کنم

ادیت : دیدی باز یادم رفت . می خواست بپرسم آیا قرار نیست که اپل یه بار آپگرید کنه سخت افزار رو تازگی ؟ یعنی الآن بخریم ، فردا 4g ریلیز نشه یوهو ما رو ضایع کنه ؟ بعد این که اگه پس فردا فرم ویر ریلیز شد ، راحت می شه آپ کرد ؟ یا اون دستگاه هایی که با فریم ویر بالاتر بیان ، مزیت خاصی دارن ( نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ؟ )

فقط این که تا فردا ساعت 4 دوستان ریپلای کنن ، که من 4 می رم سمت پای تخته :31:
مرسی
یا حق
ایشالا ..

1. made in مهم نیست .. همه اش چینه .. غیر چین بود (=بالاتر از چین بود!!) بیا جایزه رو بگیر!! ..

2. برای فهمیدن نسخه firmware دستگاه : setting -----> general ------> about

3. چرا .. باید تست بشه .. من نشنیده ام فرست بوت اش در چه حالیته ... اما بهرحال اصلش اینه که فروشنده بعد از اینکه پول رو گرفت، برات باز می کنه، وصل می کنه و اصلاً باید بده دستت که گوش کنی .. وگرنه اگه یه پاره آجر بده دستت و خداحافظ که نمیشه!! ..

استفاده از تاچ بعنوان کول دیسک: اونچه که به نام disk mode می شناسیم در تاچ وجود نداره .. اما طبیعتاً برنامه هایی برای این کار موجوده.

نسخه جدید آیپاد: اصولاً آیپادهای جدید انتهای تابستون معرفی میشه .. بنابراین میشه با قاطعیت گفت تا حداقل 7-8 ماه دیگه خبری نیست..

FW بالاتر/بهتر/بدتر: انقدرها فرقی نداره.. اما اساساً نسخه جدیدتر که میاد باید صبر کنه تا -- بشه و سازگاری با برنامه ها ایجاد بشه و...

amirrezan95
13-03-2010, 01:31
سلام دوستان
من دیروز میخواستم برنامه از سیدا دانلود کنم اما نشد آیا برای دانلود از سیدا هم اکانت باید داشت ؟؟؟؟
با تشکر

akhoond
13-03-2010, 18:22
ایشالا ..

1. made in مهم نیست .. همه اش چینه .. غیر چین بود (=بالاتر از چین بود!!) بیا جایزه رو بگیر!! ..

2. برای فهمیدن نسخه firmware دستگاه : setting -----> general ------> about

3. چرا .. باید تست بشه .. من نشنیده ام فرست بوت اش در چه حالیته ... اما بهرحال اصلش اینه که فروشنده بعد از اینکه پول رو گرفت، برات باز می کنه، وصل می کنه و اصلاً باید بده دستت که گوش کنی .. وگرنه اگه یه پاره آجر بده دستت و خداحافظ که نمیشه!! ..

استفاده از تاچ بعنوان کول دیسک: اونچه که به نام disk mode می شناسیم در تاچ وجود نداره .. اما طبیعتاً برنامه هایی برای این کار موجوده.

نسخه جدید آیپاد: اصولاً آیپادهای جدید انتهای تابستون معرفی میشه .. بنابراین میشه با قاطعیت گفت تا حداقل 7-8 ماه دیگه خبری نیست..

FW بالاتر/بهتر/بدتر: انقدرها فرقی نداره.. اما اساساً نسخه جدیدتر که میاد باید صبر کنه تا -- بشه و سازگاری با برنامه ها ایجاد بشه و...

سلام عرض می کنم خدمت استاد سیمور عزیز .

استاد ، از راهنمایی شما بسیار بسیار ممنونم ...
همون سه شنبه شب رفتم پای تخته ، یک کم این طرف اون طرف کردم ، چون قرار بود تا 9 منتظر یکی از دوستان بشم ، خیلی عجله نکردم ، یه کم چرخ زدم و قیمت گرفتم و از ال سی دی ها لذت بردم ، سر فرصت گرفتم اش .
گرفتم سیمور جان ، اما بر خلاق فرمایش شما تست هم نکردم اما فرصت تست گرفتم ازش ، دوست داشتم طرف خودش بازش کنه ، و بینهایت هم خوشحال شد ( امیدوارم فیلم بازی نکرده باشه ) و از خوشحالی اون ، ما نیز خوشحال شدیم :10:
مشکلی هم نبود ، طرف خودش خوره اپله ، بهش هم گفتم که من موقع خرید تست نکردم ، تست اش کنه و خبر بده ، تا اون جایی که می دونم مشکلی نبوده ....

راستی سیمور جان ، به تاچ گفتی پاره آجر ؟ بگم این دوستمون بیاد خدمتتون ؟ :31: :10: :46:
خواستم باز هم از سیمور عزیز تشکر کنم .
و یه عذر خواهی بزرگ ، یک ماهی می شه که شدم خطی دفتر _ خونه ، امروز رو مرخصی گرفتم ، به خودم استراحت بدم ، و واقعا هم چسبید ...
ان شاالله تو تعطیلات از خجالت دوستان در میام ...

مرسی
یا حق :11:

omidkk
13-03-2010, 19:13
دوتان من یه مشکلی در مورد انتخاب بین Ipod Touch 8g va 32g دارم برام از لحاظ ظرفیت 8 گیگ زیاده که کم نیست ولی می خواستم بدونم از لحاظ سخت افزاری بجز میکروفن فرق دی گه ای دارن ؟ و پیشنهاد شما چیه؟

seymour
13-03-2010, 19:17
سلام عرض می کنم خدمت استاد سیمور عزیز .

استاد ، از راهنمایی شما بسیار بسیار ممنونم ...
همون سه شنبه شب رفتم پای تخته ، یک کم این طرف اون طرف کردم ، چون قرار بود تا 9 منتظر یکی از دوستان بشم ، خیلی عجله نکردم ، یه کم چرخ زدم و قیمت گرفتم و از ال سی دی ها لذت بردم ، سر فرصت گرفتم اش .
گرفتم سیمور جان ، اما بر خلاق فرمایش شما تست هم نکردم اما فرصت تست گرفتم ازش ، دوست داشتم طرف خودش بازش کنه ، و بینهایت هم خوشحال شد ( امیدوارم فیلم بازی نکرده باشه ) و از خوشحالی اون ، ما نیز خوشحال شدیم :10:
مشکلی هم نبود ، طرف خودش خوره اپله ، بهش هم گفتم که من موقع خرید تست نکردم ، تست اش کنه و خبر بده ، تا اون جایی که می دونم مشکلی نبوده ....

راستی سیمور جان ، به تاچ گفتی پاره آجر ؟ بگم این دوستمون بیاد خدمتتون ؟ :31: :10: :46:
خواستم باز هم از سیمور عزیز تشکر کنم .
و یه عذر خواهی بزرگ ، یک ماهی می شه که شدم خطی دفتر _ خونه ، امروز رو مرخصی گرفتم ، به خودم استراحت بدم ، و واقعا هم چسبید ...
ان شاالله تو تعطیلات از خجالت دوستان در میام ...

مرسی
یا حق :11:
مبارک صاحابش...
//
فرصت تست هم خوبه (به قول تو چون قرار بوده طرف خودش باز کنه - چاره ای نداشتی - این خرید "واسه یکی دیگه" رو من هم زیاد دارم و دردسرش کم نیست!! -- طرف بگه "خودت باز کن و تست کن" یه دردسره .. قراره بشه باز نکنیم تا خودش تست کنه یه دردسره!!)... خدا رو شکر مشکلی نبوده.
//
پاره آجر: نه منظورم این بود که اگه معلوم بشه خرابه و کار نمی کنه، اون وقت در حد یه پاره آجر میشه کارآیی اش .. بلکه کمتر!
//
ایشالا.

seymour
13-03-2010, 19:22
دوتان من یه مشکلی در مورد انتخاب بین Ipod Touch 8g va 32g دارم برام از لحاظ ظرفیت 8 گیگ زیاده که کم نیست ولی می خواستم بدونم از لحاظ سخت افزاری بجز میکروفن فرق دی گه ای دارن ؟ و پیشنهاد شما چیه؟
از نظر سخت افزاری نسل سوم که شامل 32 و 64 گیگ میشه برتر از نسل دوم (که این 8 گیگ هم همون مشخصات نسل دوم رو داره) هستش . از نظر پردازنده و حافظه اصلی (RAM) مثلاً...

به نظر من اگه استفاده ات از پلیر محدوده، و خیلی نمیخوای دنبال برنامه سنگین (بازی های جدید مثلا) و روزآمد برای تاچ باشی همون 8 گیگ خوب و کافیه و با خیلی از برنامه ها هم مشکلی نداره ...

amirrezan95
13-03-2010, 23:56
سلام دوستان فقط iphone جی پی اس داره ? Ipod نداره ؟

Vamp!r3
14-03-2010, 00:04

آیپاد گوگل مپ داره........باید با وایرلس به اینترنت وصل باشی..........بعدش میری تو برنامه.........یک نقشه است..........خیابونا و اینارا مشخص میکنه..........ولی موقعیت را نمیدونم..........

omidkk
14-03-2010, 13:40
از نظر سخت افزاری نسل سوم که شامل 32 و 64 گیگ میشه برتر از نسل دوم (که این 8 گیگ هم همون مشخصات نسل دوم رو داره) هستش . از نظر پردازنده و حافظه اصلی (RAM) مثلاً...

به نظر من اگه استفاده ات از پلیر محدوده، و خیلی نمیخوای دنبال برنامه سنگین (بازی های جدید مثلا) و روزآمد برای تاچ باشی همون 8 گیگ خوب و کافیه و با خیلی از برنامه ها هم مشکلی نداره ...

پس آیپاد 8 گیگ گیم های جدید رو باز نمی کنه؟

amirrezan95
14-03-2010, 16:18
آیپاد گوگل مپ داره........باید با وایرلس به اینترنت وصل باشی..........بعدش میری تو برنامه.........یک نقشه است..........خیابونا و اینارا مشخص میکنه..........ولی موقعیت را نمیدونم..........
map رو که میدونم داره منظورم همان( Gps ) موقعیت یابه که داره یا نه ؟؟؟؟

seymour
14-03-2010, 19:04
باید تست کنی ... یه قانون نیست که "عمراً باز نمی کنه!" ... عین یه کامپیوتر با یه کارت گرافیک که قدری قدیمی شده باشه .. ممکنه بازی های جدید رو باز کنه، ممکنه نکنه .. ممکنه مشکل داشته باشی، ممکنه نداشته باشی .. اما بعنوان یه حکم کلی، اگه شخصی بخواد بصورت جدی تر دنبال بازی های و برنامه های گرافیکی باشه، بهتر دنبال 32 و 64 گیگ بره تا خیالش راحت باشه.

map رو که میدونم داره منظورم همان( Gps ) موقعیت یابه که داره یا نه ؟؟؟؟
آیپاد تاچ GPS داخلی نداره .. یعنی قطعه سخت افزاری مربوط به این کار درش جاسازی نشده .. با این حال ظاهرا قطعات جانبی اش وجود داره که باید خریداری بشه و به تاچ وصل بشه تا به این ترتیب عمل کنه .. نمی دونم ایران گیر بیاد یا نه.

DaRyUsH AkRaMi
15-03-2010, 00:13
سلام دوستان
من دیروز میخواستم برنامه از سیدا دانلود کنم اما نشد آیا برای دانلود از سیدا هم اکانت باید داشت ؟؟؟؟
با تشکر

نه دوست عزیز نیاز به اکانت نیست..
شاید از اون برنامه برای کاربرای پریمیوم بوده که متونستی دان کنی..

ahmad72
15-03-2010, 02:19
چندتایی بازی هست که اومدن و مدل قدیمی تر نمیتونه اجراشون کنه اما از بازی های جذاب و پرطرفدار هنوز نه.
این نکته هم مهمه که اگه مدلای جدید رو بگیری دیگه خیالت از آینده راحته و اگه احیانا" ساپورتی خواست از طرف اپل برای مدلای قدیمی تر صورت نگیره شما دیگه میتونید مبرا از این امر باشید ... (ها؟چی گفتم؟:دی جمله رو بچسبید فقط :دی )

ضمنا" فک نکنید 8 گیگ کافیه .من خودم فکر میکردم که کافیه و خریدم اما این بازی ها و برنامه ها کاری سر آدم در میارن که 8 گیگ کم باشه ...

:20:

omidkk
15-03-2010, 09:44
خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط چندتا سوال دیگه هم داشتم:
1 - خرید اینترنتی از فروشگاه کنج کار درستیه ؟ (قابل اعتماده)
2 - آیپاد تاچ فارسی رو هم ساپورت می کنه ؟ مثلا فارسی نوشتن تو اینترنت یا نمایش سایتهای فارسی چون من پی اس پی که دارم با فارسی مشکل داره
3 - روی آیپاد V*P*N هم قابل راه اندازی هست؟

ahmad72
15-03-2010, 15:42
خیلی ممنونم از راهنماییتون فقط چندتا سوال دیگه هم داشتم:
1 - خرید اینترنتی از فروشگاه کنج کار درستیه ؟ (قابل اعتماده)
2 - آیپاد تاچ فارسی رو هم ساپورت می کنه ؟ مثلا فارسی نوشتن تو اینترنت یا نمایش سایتهای فارسی چون من پی اس پی که دارم با فارسی مشکل داره
3 - روی آیپاد V*P*N هم قابل راه اندازی هست؟

خواهش میکنم ...
1-از کار درست بودن این سایت مطمئن نیستم اما کلا اگه بتونی خودت بری و بخری بهتره ...
2-بله.جالب این جاست که "گچپژ" هم علاوه بر خوندن میشه نوشت ...
3-تا حالا تو نخش نبودم اما آره میشه ...

omidkk
16-03-2010, 16:26
من امروز رفتم یه 32 گیگ خریدم لطفا راهنمایی کنید تا جیلبریک کنم
فروشنده میگفت ورژن 3 1 3 هست ولی خودم از کجا می تونم بفهمم؟

a.z.p.z
16-03-2010, 18:10
شما برو به settings/general/About

hamed999
16-03-2010, 20:57
سلام دوستان -- این آیپاد 32 و 64 گیگ از لحاظ سخت افزاری دققیا مثل iphone 3g هست یا iphone 3gs ؟ میخواستم بدونم آیپاد بطور پیش فرض divx و xviv و mkl رو اجرا میکنه یا باید برنامه ریخت؟

پایین ترین قیمت نسخه 32 و 64 رو هم بگین

fery_lion
16-03-2010, 23:53
سلام دوستان -- این آیپاد 32 و 64 گیگ از لحاظ سخت افزاری دققیا مثل iphone 3g هست یا iphone 3gs ؟ میخواستم بدونم آیپاد بطور پیش فرض divx و xviv و mkl رو اجرا میکنه یا باید برنامه ریخت؟

پایین ترین قیمت نسخه 32 و 64 رو هم بگین
از لحاظ سخت افزاری شبیه iphone 3gs هستن(فقط دوربین و gps ندارن و البته سیم کارت هم نمیخورن)
پیش فرض این فرمتا رو نمیخونه و فکر نکنم برنامه ای باشه
فکر کنم 32 گیگ 320 تومن و 64 گیگ 430 تومنی باشه

علیرضا
18-03-2010, 13:40
بچه ها سلام
من می خوام یه iPod Touch 32GB بخرم
یکم راهنمایی می خواستم
از کجا پیشنهاد می کنید بگیرم ؟
گارنتی که ندار، درسته ؟
موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم که سرم کلاه نره یا پول اضافه نگیرن ازم .

از اونجا چجوری بیام خونه ؟ (:31:)

هر نکته ی دیگه ای که به نظرتون مهم میاد لطفاً بگید. خیلی ممنون از بابت وقتی که می زارید.

a.z.p.z
18-03-2010, 13:46
سلام دادا شما تهرانی ؟ اگه اره پاشو برو پایتخت بگیر ! ... فروشگاه هم یا کریستال یا دیجیتال اینا خوبن !
اینو به من بگو 3 جی میخوای بگیری یا 2 جی میخوای بگیری ؟ ..
نه نداره شما اینو بگو تا بت بگم به چی توجه کنی !

AmiIin
18-03-2010, 13:58
دوستان سلام !

این iPod Touch 3G بالاخره جیلبریک شد ؟! (به صورت دائم و درست و درمون)

علیرضا
18-03-2010, 20:25
سلام دادا شما تهرانی ؟ اگه اره پاشو برو پایتخت بگیر ! ... فروشگاه هم یا کریستال یا دیجیتال اینا خوبن !
اینو به من بگو 3 جی میخوای بگیری یا 2 جی میخوای بگیری ؟ ..
نه نداره شما اینو بگو تا بت بگم به چی توجه کنی !

سلام
آره من تهرانم می تونم برم پایتخت
3G می خوام 32 گیگ همون که توی سایت اپل زده 299$

ممنون:20:

fade2amin
18-03-2010, 20:49
این iPod Touch 3G بالاخره جیلبریک شد ؟! (به صورت دائم و درست و درمون)

نه فعلا همون رقمیه، میلنگه لامصب ...

a.z.p.z
19-03-2010, 12:50
سلام
آره من تهرانم می تونم برم پایتخت
3G می خوام 32 گیگ همون که توی سایت اپل زده 299$

ممنون:20:

برو یا از دیجیتال یا از کریستال بگیر ! ...
پشت باکس توجه داشته باش اسم ایتونز 9 یا 9 به بالا باشه و اینکه فریمور 3.1 باشه یا به بالا ! ...
پلمپ هم باشه و بالای ایپاد یه فلش هست که از اونجا باید باکس رو از حالت پلمپ باز کنی همین ! ...

sony_W810i
19-03-2010, 14:55
اقا من میخوام یک 3G بگیرم.
به نظر شما ارزش داره صبر کنم تا یک محصول جدیدتر بیاد از Apple؟
مثل Ipod 4g؟
یا بگیرم و حالا حالاها خبری نخواهد بود از محصول جدیدتر؟
---------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگم دارم
بازار تهران یعنی همون پایتخت کی باز میکنه از امروز؟
فردا یعنی شنبه باز هست؟
اگه نه کی باز میشه؟
ممنون
----------------------------------------------------------------------------------
راستی V_P_N رو من روی iPod 1G تست کردم عالی جواب میداد

علیرضا
21-03-2010, 12:56
سلام دوستان
می دونم که iPod touch بلوتوث داره برای استفاده از هندزفری ...
ولی آیا میشه مثل iPhone از بلوتوثش برای ارسال اطلاعات استفاده کرد ؟
برنامه ای برای این کار هست ؟
یا از Wi-Fi اش میشه همچین استفاده ای کرد ؟

sony_W810i
21-03-2010, 17:33
سلام دوستان
می دونم که iPod touch بلوتوث داره برای استفاده از هندزفری ...
ولی آیا میشه مثل iPhone از بلوتوثش برای ارسال اطلاعات استفاده کرد ؟
برنامه ای برای این کار هست ؟
یا از Wi-Fi اش میشه همچین استفاده ای کرد ؟

شنیدم یک برنامه هست که میشه باش از Bluetooth به صورت کامل استفاده کرد .
:27:

iBluenova v2 هست اسمش فک کنم.
---------------------------------------------------------------------------------------
جون من یکی جواب بده . کارم عجله ای هستش.
اگه ممکنه آخرین قیمت iPod Touch 32G 3G رو هم بدین ممنون میشم چون میخوام بدونم چقدر پول ببرم با خودم. و اینکه کی ارزونتر و منصف تر میده. ممنون

blacksword
22-03-2010, 18:13
سلام دوستان من یک مقداری دچار ابهام شدم و میخوام دوستان کمکم کنن و نه از روی تعصب من الان گیر کردم بین خرید Apple Ipod Touch و Sony-NWZ-X1060-32GB و Sony NWZ-S545 من کیفیت واسم خیلی مهمه کیفیت پخش و میدونم 100% امکانات اپل بیشتر از این دوتاست ولی امکانات رو به کیفیت بالاتر ترجیح میدم میخوام بدونم کیفیت کدوم بالاتره و چقدر تفاوت داره ممنون

seymour
22-03-2010, 19:26
اقا من میخوام یک 3G بگیرم.
به نظر شما ارزش داره صبر کنم تا یک محصول جدیدتر بیاد از Apple؟
مثل Ipod 4g؟
یا بگیرم و حالا حالاها خبری نخواهد بود از محصول جدیدتر؟
---------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگم دارم
بازار تهران یعنی همون پایتخت کی باز میکنه از امروز؟
فردا یعنی شنبه باز هست؟
اگه نه کی باز میشه؟
ممنون
----------------------------------------------------------------------------------
راستی V_P_N رو من روی iPod 1G تست کردم عالی جواب میداد
من توصیه می کنم خریدت رو انجام بدی و منتظر نمونی .. حالا 7-8 ماه دیگه شاید تاچ نسخه جدید بیاد شاید نیاد... (این چیزا تا اوایل تابستون قطعی نمیشه) ... حداقلش اینه که اگه هم بیاد، شما 7 ماه رو که می تونستی یه پلیر داشته باشی و باهاش حال کنی از دست دادی ... این یه تجربه اس بعد از این همه سال کار با پلیر، که هدف نهایی اینه که حال کنی با دستگاهت... بی خیال استراتژی درازمدت و اینا... (حداقل نظر من اینه)

//

والا سالهای پیش اون چیزی که من دیده ام اینه که تا خود 10-12 فروردین هم معلوم نمی کنه... باید زنگ بزنی و بپرسی .. خیلی وقتا نیمه وقت باز میشه و تازه بعد هم بعضی مغازه ها تعطیلن همچنان.. مثل بعدازظهرهای پنجشنبه اس!! ...

زنگ بزن و بپرس...

جون من یکی جواب بده . کارم عجله ای هستش.
اگه ممکنه آخرین قیمت iPod Touch 32G 3G رو هم بدین ممنون میشم چون میخوام بدونم چقدر پول ببرم با خودم. و اینکه کی ارزونتر و منصف تر میده. ممنون
32 گیگ باید 320 تومن باشه؛ شما یه 30-40 تومن بیشتر ببر؛ یه وقت دیدی چیز دیگه ای خواستی بخری!...

برو دیجیتال یا کریستال ...

seymour
22-03-2010, 19:29
سلام دوستان من یک مقداری دچار ابهام شدم و میخوام دوستان کمکم کنن و نه از روی تعصب من الان گیر کردم بین خرید Apple Ipod Touch و Sony-NWZ-X1060-32GB و Sony NWZ-S545 من کیفیت واسم خیلی مهمه کیفیت پخش و میدونم 100% امکانات اپل بیشتر از این دوتاست ولی امکانات رو به کیفیت بالاتر ترجیح میدم میخوام بدونم کیفیت کدوم بالاتره و چقدر تفاوت داره ممنون
از نظر کیفیت، اول سری X سونی ، بعد سری S سونی و بعد تاچ ... ضمن اینکه هدفونهای کارای سونی هم قطعاً مناسب تر از هدفونهای تاچ هستند..

این وسط یه بحث دیگه هم هست و اون تجربه کاربر با پلیرهای رده بالاست... من همیشه گفته ام اینو که اگه این اولین خرید دوستان در دامنه پلیرهای رده بالاست، به احتمال بسیار زیاد از کیفیت صدای تاچ راضی خواهند بود... (دقت کنید که من نمیگم تاچ بده یا حتی متوسطه... تاچ خوبه... منتها سونی ها برای کاربر باتجربه تر خوشصداتر خواهند بود) ... ضمن اینکه اگه هم کاربر خواست تجربه اش رو با تاچ ارتقا بده، میتونه بره یه هدفون خوب بخره که حدود 20-30 تومن بیشتر نیست..

بنابراین براساس حرف من، شرایطت رو بسنج و تصمیم بگیر.

blacksword
22-03-2010, 19:38
پس یعنی فرق زیادی بین کیفیت صدای این دوتا وجود نداره ؟ چون بر اساس توضیحاتی که اینجا:

داده شده مقداری دو دل شدم چونکه من کیفیت صدا به شدت حساسم امیدوارم بتونم یه تاچ پیدا کنم و تستش کنم ولی اینطور که دوستم گفت بیس خوبی نداره و باید هدفونش عوض بشه

sony_W810i
22-03-2010, 20:34
من توصیه می کنم خریدت رو انجام بدی و منتظر نمونی .. حالا 7-8 ماه دیگه شاید تاچ نسخه جدید بیاد شاید نیاد... (این چیزا تا اوایل تابستون قطعی نمیشه) ... حداقلش اینه که اگه هم بیاد، شما 7 ماه رو که می تونستی یه پلیر داشته باشی و باهاش حال کنی از دست دادی ... این یه تجربه اس بعد از این همه سال کار با پلیر، که هدف نهایی اینه که حال کنی با دستگاهت... بی خیال استراتژی درازمدت و اینا... (حداقل نظر من اینه)

//

والا سالهای پیش اون چیزی که من دیده ام اینه که تا خود 10-12 فروردین هم معلوم نمی کنه... باید زنگ بزنی و بپرسی .. خیلی وقتا نیمه وقت باز میشه و تازه بعد هم بعضی مغازه ها تعطیلن همچنان.. مثل بعدازظهرهای پنجشنبه اس!! ...

زنگ بزن و بپرس...

32 گیگ باید 320 تومن باشه؛ شما یه 30-40 تومن بیشتر ببر؛ یه وقت دیدی چیز دیگه ای خواستی بخری!...

برو دیجیتال یا کریستال ...

ممنون
مممکنه شمارشون رو بم بدید به یک طریقی؟

blacksword
22-03-2010, 20:51
ممنون

به نظر من اگه عجله نداری و قیمت واست مهم صبر کنی بهتره چون همیشه این قانون بازار که با ورود نسخه های جدید نسخه های قدیم ارزونتر میشه اگه مایشو داری و پولش مهم نیست که هیچی :31: !

sony_W810i
22-03-2010, 21:01
به نظر من اگه عجله نداری و قیمت واست مهم صبر کنی بهتره چون همیشه این قانون بازار که با ورود نسخه های جدید نسخه های قدیم ارزونتر میشه اگه مایشو داری و پولش مهم نیست که هیچی :31: !

والا مایشو دارم ولی مایه دار نیستم.
جم کردم یکمی
دانشجوییم بابا
اخه اگه یک محصول جدید بیاد من برم قدیمی رو بگیرم؟
نمیشه آدم کرمش میگیره :41:
ولی کلاً 370 بیشتر ندارم که خرج سفر تا تهران هم جزوش هستش:31:
کاش 7om باز کنن مغازه ها
تو بابل هیچ جا نمیدونن iPod Touch چی هست اصلاً .چه برسه داشته باشن واسه فروش
---------------------------------------------------
راستی شنیدم جدیدیا جیلبرک نمیشن درسته؟
من واسه اینکه جیلبرک بشه دقیقاً باید دنبال چه مشخصاتی باشم که هم جدید باشه هم بشه جبلبرک کردش؟
هر iPod ی که Firmware ش 3.1.2 باشه بگیرم حله؟

blacksword
22-03-2010, 21:08
والا مایشو دارم ولی مایه دار نیستم.
جم کردم یکمی
دانشجوییم بابا
اخه اگه یک محصول جدید بیاد من برم قدیمی رو بگیرم؟
نمیشه آدم کرمش میگیره :41:
ولی کلاً 370 بیشتر ندارم که خرج سفر تا تهران هم جزوش هستش:31:
کاش 7om باز کنن مغازه ها
تو بابل هیچ جا نمیدونن iPod Touch چی هست اصلاً .چه برسه داشته باشن واسه فروش
---------------------------------------------------
راستی شنیدم جدیدیا جیلبرک نمیشن درسته؟
من واسه اینکه جیلبرک بشه دقیقاً باید دنبال چه مشخصاتی باشم که هم جدید باشه هم بشه جبلبرک کردش؟
هر iPod ی که Firmware ش 3.1.2 باشه بگیرم حله؟

به نظرم اگه این همه راه میخوای بیای تا تهران از سایت :

بخر هم قیمتش تا حدودی خوب و منصفانه هست همم از خرج تا تهران اومدنتم کمتر منم موندم که تاچ بگیرم یا این سونی جدیدا گیر کردم :31:

sony_W810i
22-03-2010, 21:24
به نظرم اگه این همه راه میخوای بیای تا تهران از سایت :

بخر هم قیمتش تا حدودی خوب و منصفانه هست همم از خرج تا تهران اومدنتم کمتر منم موندم که تاچ بگیرم یا این سونی جدیدا گیر کردم :31:

این همه راه میام تا تهران تا از چیزی که میخرم مطمئن باشم.
تو خرید online نمیشه فهمید مشخصات دقیق چیزی که میفرستن چیه حالا از خطراتش و حوادث احتمالی بگذریم
چون version FW دقیق باید مشخص باشه عزیز.

شمام اگه تو همین سایتی که بهم دادی comment هاشو بخونی میبینی که چیر فوق العاده ای هستش.

به نظر منم بگیر به هر حال داری یک Apple میخری

blacksword
22-03-2010, 21:28
jتو از نزدیک تستش کردی صدا ایناش چطوره؟

a.z.p.z
22-03-2010, 21:35
این همه راه میام تا تهران تا از چیزی که میخرم مطمئن باشم.
تو خرید online نمیشه فهمید مشخصات دقیق چیزی که میفرستن چیه حالا از خطراتش و حوادث احتمالی بگذریم
چون version FW دقیق باید مشخص باشه عزیز.

شمام اگه تو همین سایتی که بهم دادی comment هاشو بخونی میبینی که چیر فوق العاده ای هستش.

به نظر منم بگیر به هر حال داری یک Apple میخری

در مورد FW نگرانی وجود نداره چون اگه 3 جی بگیری از اول فریمور باید 3.1 باشه و اگه 2 جی هم بود میتونی به 3.1.2 ریستور بکنی ! ...

sony_W810i
22-03-2010, 21:37
jتو از نزدیک تستش کردی صدا ایناش چطوره؟

یک چند روزی یک iPod Touch 1G 8GB دستم بود
با هدفون خودش نه با یک هدفون verbatim 7-8 تومنی تستش کردم.
صداش خیلی شفاف و عالی بود.

اون سونی هم کیفیتش واسه هدفونشه اخه ازوناست که میره تو گوش. اینا معمولاً بیس خوبی دارند.

ولی واسه ipod ازوناست که داخل نمیره واسه همین بیسش ضعیفه.
همونطور که Seymor عزیز گفت با یک هدفون کامل میشه.

در مورد FW نگرانی وجود نداره چون اگه 3 جی بگیری از اول فریمور باید 3.1 باشه و اگه 2 جی هم بود میتونی به 3.1.2 ریستور بکنی ! ...

منظورت اینه که همه 3G ها FW شون 3.1.1 هست وقتی می خریشون؟
و باید خودم اونو به 3.1.2 ارتقا بدم؟
اگه اینطور باشه که عالیه.

میترسم اونی که میخرم از همون اول 3.1.3 باشه که جیل نمیشه و downgrade هم نمیشه کردش:41:

blacksword
22-03-2010, 22:04
فکر کنم با یه هدفون MDR-XB20EX خوب جواب بده چون این هدفون EXTRA BASS هست و یه جورایی بیس کم تاچ رو جبران میکنه فقط امیدوارم شفافیت صدا و شدت صداش ضعیف نباشه یا وقتیکه صدارو میبری بالا کیفیت کم شه

علیرضا
22-03-2010, 22:05
دوستان عزیزم میشه یکی یه مسئله ای رو برای من شفاف سازی کنه ؟
هدف از Jail Break کردن چیه ؟ و بعد از اینکار از چه مزایایی بهره مند میشیم ؟

آیا iPod Touch های نسل سوم (3G) اصلاً Jail Break نمیشن ؟؟؟ یا هنوز نشدن ؟

sony_W810i
22-03-2010, 22:13

والا منی که ipod ندارم هنوز تا این حد می دونم که بدون جیلبریک فقط چندتا برنامه ساده و مجانی روش نصب میشه.
با جیلبرک میتونی ظاهر ipod رو سفارشی کنی. برنامه های کرک شده نصب کنی و کلی کار دیگه.

ipod 3g اگه ازین bootrom های جدید باشه تو ورژن 3.1.3 فعلا جیل نمیشه
اگه 3.1.2 باشه میشه جیل کرد ولی اگه ری استارت شه باید دوباره وصلش کنی به pc و جیل کنی تا بالا بیادش.
3.1.3 رو ipod 2g مثل 3.1.2 رو 3g جیل میشه:10:

a.z.p.z
22-03-2010, 22:18
یک چند روزی یک iPod Touch 1G 8GB دستم بود
با هدفون خودش نه با یک هدفون verbatim 7-8 تومنی تستش کردم.
صداش خیلی شفاف و عالی بود.

اون سونی هم کیفیتش واسه هدفونشه اخه ازوناست که میره تو گوش. اینا معمولاً بیس خوبی دارند.

ولی واسه ipod ازوناست که داخل نمیره واسه همین بیسش ضعیفه.
همونطور که Seymor عزیز گفت با یک هدفون کامل میشه.

منظورت اینه که همه 3G ها FW شون 3.1.1 هست وقتی می خریشون؟
و باید خودم اونو به 3.1.2 ارتقا بدم؟
اگه اینطور باشه که عالیه.

میترسم اونی که میخرم از همون اول 3.1.3 باشه که جیل نمیشه و downgrade هم نمیشه کردش:41:

دوست من اگه از اول 3 جی باشه فریمور زیر نباید باشه و پشت جعبه هم نوشته فریمور 3.1 و 3 و اینکه پشت جعبه حتما باید ایتونز 9 رو نوشته باشه اگه اینارو ننوشته باشه اصلا 3 جی نیست ! حواست باشه ! ...

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

والا منی که ipod ندارم هنوز تا این حد می دونم که بدون جیلبریک فقط چندتا برنامه ساده و مجانی روش نصب میشه.
با جیلبرک میتونی ظاهر ipod رو سفارشی کنی. برنامه های کرک شده نصب کنی و کلی کار دیگه.

ipod 3g اگه ازین bootrom های جدید باشه تو ورژن 3.1.3 فعلا جیل نمیشه
اگه 3.1.2 باشه میشه جیل کرد ولی اگه ری استارت شه باید دوباره وصلش کنی به pc و جیل کنی تا بالا بیادش.
3.1.3 رو ipod 2g مثل 3.1.2 رو 3g جیل میشه:10:

جیلبرک عین یه جور -- میمونه مثل -- پی اس پی ! ... که بتونی برنامه های ipa پولی رو به صورت free توی ایپاد بریزی و بتونی اجرا بکنی ! ... اگه جیلبرک نباشه ایپاد نمیتونه اون هارو اجرا بکنه ! .
و اینکه سایدیا و ... اضافه میشه که از توی اون میتونی سورس های مختلف رو ادد بکنی و برنامه دانلود بکنی
و به فایل های سیستمی میتونی دسترسی داشته باشی و یه سری تغییرات رو درش ایجاد بکنی ! ...
مثلا تم نصب بکنی و فارسی سازی و ...

* تا اونجایی که میدونم 3 جی ها هنوز به دون دردسر نیست عین 2 جی جیلبرک کردنشون باز باید از دوستانی که 3 جی دارن بپرسی چون من خودم 2 جی دارم ..

ebinem173
22-03-2010, 22:18

برای اینکه بتونی بازیها و برنامه های کرک شده رو بریز توش حتما باید جیلبریکش کنی
اگه فریمور ای پادت پایینتر از 3.1.3 باشه میتونی براحتی جیلبریکش کنی
ولی اگه اخرین فریمور باشه یعنی همون 3.1.3 فعلا نمیتونی جیلبریکش کنی و باید از برنامه ها و بازیهای مجانی استفاده کنی یا از برنامه های پولی کرک نشده(یعنی برای هرکدوم باید پول بدی)
اگه خواستی بخری سعی کن چیزی بخری که فریمورش 3.1.3 نباشه

sony_W810i
22-03-2010, 22:27
دوست من اگه از اول 3 جی باشه فریمور زیر نباید باشه و پشت جعبه هم نوشته فریمور 3.1 و 3 و اینکه پشت جعبه حتما باید ایتونز 9 رو نوشته باشه اگه اینارو ننوشته باشه اصلا 3 جی نیست ! حواست باشه !

مشکل من اینه که نمیخوام 3.1.3 بگیرم که نتونم کاریش کنم.

اینکه 3.1 باشه و itunes 9 به بالا باشه خوب تشخیصش سخت نیست ولی میخوام 3.1.3 نباشه.

a.z.p.z
22-03-2010, 23:09
دوست من مشکلت با فریمور 3.1.3 چی هست ؟ ...
* این هایی که گفتم رو جعبه باید نوشته باشه تا مطمئن باشی که 3 جی هست

*** در ضمن تو به هر ورژنی بخوای میتونی ریستور کنی مثلا اگه 3.1.3 بود 3 میخوای برو 3 رو دانلود کن با ایتونز ریستور بکن به 3 و هر ورژن قدیمی و جدیدی که برای 3 جی اومده ! ... فقط مواظب باش فریمور مربوط به 3 جی باشه ! ...

sony_W810i
22-03-2010, 23:20
دوست من مشکلت با فریمور 3.1.3 چی هست ؟ ...
* این هایی که گفتم رو جعبه باید نوشته باشه تا مطمئن باشی که 3 جی هست

*** در ضمن تو به هر ورژنی بخوای میتونی ریستور کنی مثلا اگه 3.1.3 بود 3 میخوای برو 3 رو دانلود کن با ایتونز ریستور بکن به 3 و هر ورژن قدیمی و جدیدی که برای 3 جی اومده ! ... فقط مواظب باش فریمور مربوط به 3 جی باشه ! ...

اها
مشکل دقیقاً همینه
شما فقط وقتی میتونی 3G رو داونگرید کنی که قبلا upgrade کرده باشی و ECID رو تو cydia داده باشی.

در غبر اینصورت اگه از همون اول 3.1.3 یخری فعلا هیچ کاری نمیتونی کنیش تو 3G و نمیتونی از 3.1.3 به 3.1.2 restore کنی
اینارو من توچندتا فروم خارجی و ایرانی دیدم

a.z.p.z
22-03-2010, 23:27
والا در این مورد فک نمیکنم همچین چیزی باشه شما مطمئنی منبعت کجاست ؟ ...
من باز پرس و جو میکنم خبر نهایی رو بهت میدم ! ... (چون خودم 3 جی ندارم )
راستی مشکلت رو نگفتی باهاش به خاطر جیلبرک میگی چون اطلاعی در مورد جیلبرک این 3 جی ندارم ! ...

sony_W810i
22-03-2010, 23:49
والا در این مورد فک نمیکنم همچین چیزی باشه شما مطمئنی منبعت کجاست ؟ ...
من باز پرس و جو میکنم خبر نهایی رو بهت میدم ! ... (چون خودم 3 جی ندارم )
راستی مشکلت رو نگفتی باهاش به خاطر جیلبرک میگی چون اطلاعی در مورد جیلبرک این 3 جی ندارم ! ...

منم تو چندتا سایت خوندم
تو 3G اینطوریه ولی ممنون میشم بهم بگی
اره تو 3G ورژن 3.1.3 جیل نمیشه

توی این سایت یک نرم افزار هست که با اتصال ipod به pc میگه سر این version از ipod چه بلاهایی میشه اورد

نرم افزار f0recast

تو همین عکس پایینش نوشته
چون iphone 3gs با bootrom جدید هست فقط unlock میشه . jail نمیشه

seymour
23-03-2010, 21:15
ممنون

پس یعنی فرق زیادی بین کیفیت صدای این دوتا وجود نداره ؟ چون بر اساس توضیحاتی که اینجا:

داده شده مقداری دو دل شدم چونکه من کیفیت صدا به شدت حساسم امیدوارم بتونم یه تاچ پیدا کنم و تستش کنم ولی اینطور که دوستم گفت بیس خوبی نداره و باید هدفونش عوض بشه

فکر کنم با یه هدفون MDR-XB20EX خوب جواب بده چون این هدفون EXTRA BASS هست و یه جورایی بیس کم تاچ رو جبران میکنه فقط امیدوارم شفافیت صدا و شدت صداش ضعیف نباشه یا وقتیکه صدارو میبری بالا کیفیت کم شه
معمولاً از نظر ویژگی های صدا (یعنی عملکرد در دامنه فرکانسی) بین پلیرهای مختلف یه کمپانی اونقدرها تفاوت نیست، بخصوص سری S و سری X سونی که هر دو جزو سری های رده بالا محسوب میشن.. با این حال، اگه یه نفر اصرار داشته باشه و حساس تر باشه، میشه گفت که سری X از نظر کیفیت صدا بسیار بیشتر تحسین شده و قبلاً هم گفته ام، یه جورایی خلاء ی که مدتی در زمینه باکیفیت ترین پلیر از نظر کیفیت صدا وجود داشت رو پر کرد..

خیلی به اونچه خود کمپانی میگه اهمیت نده... استراتژی تبلیغاتی و بازاریابی و نهایتاً سود برای اونها بیش از هر چیزی اهمیت داره.. در عوض، رجوع کن به ریویوهای معتبر...

//

بحث هدفون: قطعاً هدفون خوب داشتن یه مزیته.. اما توجه کنیم که هدفون به هیچ وجه راه حلی برای ارتقای صدای پلیر شما نیست.. نهایتاً هدفون شما همون صدایی رو خروجی میده که در بهترین حالت پلیرت میتونه تولید کنه.. بله - حتماً توصیه میشه که برای دستیابی به کیفیت صدای بهتر، هدفون روی خود تاچ رو با یه هدفون بهتر عوض کنیم، اما اینطور نیست که یه هدفون بتونه جبران یه ضعف ذاتی در خروجی صدای پلیر رو بکنه..

* بهرحال اگه شما روی انتخاب تاچ در مقابل سونی مردد هستی، میتونم نظر خودم رو اینطور خلاصه کنم: اگه علاقه مند به اتصال بیسیم و برنامه های جانبی (بازی و نرم افزار) هستی و خلاصه کاربردهایی مشابه کاربردهای موبایل رو می طلبی، تاچ رو بگیر .. اگه دنبال قابلیت های ذاتی یه پلیر هستی (پخش صدا و تصویر) سری X سونی توصیه میشه..

blacksword
23-03-2010, 22:51
همونطور که خودتونم میدونید امکانات تاچ یه مقدار وسوسه انگیزه و نکته ای که اینجا ذهن آدم رو مشغول میکنه این هست که تفاوت تا چه حد بین این دو مدل یعنی اونقدر هست که آدم امکانات تاچ رو بگذاره کنار و کیفیت اون سونی رو قبول کنه یا نه کیفیت خیلی تفاوت نداره و خروجی های خوبی دارن هر دو و اینجا میشه که 100% امکانات تاچ به سونی میچربه

sony_W810i
24-03-2010, 01:19
ممکنه یکی کمکم کنه؟

من شاغلم و باید 8ام برم شرکت.
7ام بیام تهران پایتخت به در بسته می خورم به نظرتون؟
میشه شماره این فروشگاه کریستال و دیجیتال و آدرسشونو بم بدید؟
امروز زنگ زدم 02133333333 شمارشونو نداشت.

fade2amin
24-03-2010, 12:07
میتونی از فروشگاه نگاره هم تو پایتخت خرید کنی. من خودم از اون گرفتم کارش همینه و قیمتاشم پایینتر از بقیه است. متاسفانه سایتش دیگه نیست تا شمارشو بهت بدم. میتونی خودت گیرش بیاری. دیجیتال با اینا کار میکنه .
مغازش طبقه همکف پشت پله برقیه فک کنم .

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

میتونی از فروشگاه نگاره هم تو پایتخت خرید کنی. من خودم از اون گرفتم کارش همینه و قیمتاشم پایینتر از بقیه است. متاسفانه سایتش دیگه نیست تا شمارشو بهت بدم. میتونی خودت گیرش بیاری. دیجیتال با اینا کار میکنه .

sony_W810i
24-03-2010, 14:40

اینم از 02133333333 پرسیدم تو پایتخت شماره نگاره رو نداشت.

تو سهروردی - ولی عصر و چند جا دیگه نگاره وجود داشت ولی تو پایتخت نه:41:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو این صفحه توضیحات خود سایت apple رو درباره راه های طولانی تر کردن عمر باتری میتونید بخونید
مثلاً میگه بدترین آسیب رو به عمر باتری دمای نامناسب میزنه. بهترین دما همون دمای اتاق یعنی 22C هستش.

دوم اینکه update کنید ipod رو چون مهندسین apple روشهای بهتر استفاده از باتری رو در update ها قرار میدن.

دقبقاً اشاره کرده که ماهی 1 بار کامل خالی و دوباره شارژ کنید.
وقتی به موزیک گوش نمیکنید pause کنید یا 2 ثانیه play رو نگه دارید.
و محدود کردن نور ، خاموش کردن wireless و .....

seymour
24-03-2010, 19:42
همونطور که خودتونم میدونید امکانات تاچ یه مقدار وسوسه انگیزه و نکته ای که اینجا ذهن آدم رو مشغول میکنه این هست که تفاوت تا چه حد بین این دو مدل یعنی اونقدر هست که آدم امکانات تاچ رو بگذاره کنار و کیفیت اون سونی رو قبول کنه یا نه کیفیت خیلی تفاوت نداره و خروجی های خوبی دارن هر دو و اینجا میشه که 100% امکانات تاچ به سونی میچربه
امکانات تاچ برای شخصی که بهشون نیاز داشته باشه (=بخواد باهاشون کار کنه بصورت مداوم) وسوسه انگیزه.. در مقابل، به نظرم اگه بحث کیفیت صدا و تصویر بشه، کارای سونی و cowon در رده بالای 300 تومن به همون اندازه برای شخص باتجربه تر که دنبال کیفیت صدا/تصویر باشه جالب باشه..

اینکه نظر یه فرد خاص، مثلاً خود شما چی باشه، دقیقاً یه مساله شخصیه که فقط خود شما میتونی راجع بهش قضاوت کنی... ما هیچ چیزی در مورد ذائقه و سلیقه شما بطور خاص نمی دونیم... طبیعتاً در یه حالت ایده آل میشد توصیه کرد که اینا رو کنار هم تست کنی و نتیجه بگیری، اما شک دارم چنین امکانی در ایران فراهم بشه متاسفانه...

بنابراین توصیه ای که قبلاً ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کردم به شما رو دوباره تکرار میکنم: اگه بار اولته، تاچ بگیر.. (این بحث "نه داداش! این حرفا چیه.. ما صد ساله این کاره هستیم نیست" .. اگه تا حالا پلیر بالای 100 تومن نداشته ای، یا اصولاً با اسپیکر PC و موبایل موسیقی گوش می کردی، شامل این گزینه میشی و من حدس می زنم تاچ مناسب تر باشه .. بنابراین قصد جسارت ندارم.)

seymour
24-03-2010, 19:46
ممکنه یکی کمکم کنه؟

من شاغلم و باید 8ام برم شرکت.
7ام بیام تهران پایتخت به در بسته می خورم به نظرتون؟
میشه شماره این فروشگاه کریستال و دیجیتال و آدرسشونو بم بدید؟
امروز زنگ زدم 02133333333 شمارشونو نداشت.

اینم از 02133333333 پرسیدم تو پایتخت شماره نگاره رو نداشت.

تو سهروردی - ولی عصر و چند جا دیگه نگاره وجود داشت ولی تو پایتخت نه:41:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو این صفحه توضیحات خود سایت apple رو درباره راه های طولانی تر کردن عمر باتری میتونید بخونید
مثلاً میگه بدترین آسیب رو به عمر باتری دمای نامناسب میزنه. بهترین دما همون دمای اتاق یعنی 22C هستش.

دوم اینکه update کنید ipod رو چون مهندسین apple روشهای بهتر استفاده از باتری رو در update ها قرار میدن.

دقبقاً اشاره کرده که ماهی 1 بار کامل خالی و دوباره شارژ کنید.
وقتی به موزیک گوش نمیکنید pause کنید یا 2 ثانیه play رو نگه دارید.
و محدود کردن نور ، خاموش کردن wireless و .....
فروشگاه کریستال رو زنگ بزن (88791899) بپرس ببین چه وقت بازه، معتبره و خیلی از دوستان ازش خرید کرده اند ظرف این 3-4 سال. (از اون جاهایی هستش که انقدر معرفی اش کردیم باید بریم پورسانت بگیریم!!) .. هرچند حداقل بنابه تجربه سالهای پیش، پاساژها تا خود 13 روز اول سال رو بی نظم کار می کنن و پیش اومده که ما رفتیم دم پاساژ و دیدیم بسته اس، یا حداقل اون مغازه بسته بوده.

* در مورد باتری و نحوه مصرف درست برای عمر طولانی تر هم ما بحث های خوب قبلا زیاد داشته ایم که میتونی سرچ بزنی در همین تاپیک؛ مثلاً این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو اگه دوست داشتی ببین.

blacksword
24-03-2010, 21:43
نه من پلیر رده بالا داشتم 2-3 سال پیش بود فکر کنم NW S203F بود که فقط MP3 بود حدود 120 تومن خریدم کیفیتشم راضی کننده بود تقریبا اتفاقا دیروز دوستم رو تو فرانسه مامور مردم بره تحقیق کنه میگه سونی هیجا واسه تست نبود ولی IPOD رو تست کرد ( گفته بودم هدفون خودشو ببره مدل: MDR V700 ) تست کرد گفت مو به تنم سیخ شد !!! دیگه سونی رو نتونست امتحان کنه چون واسه تست همونطور که گفتم قیمتشم 320 یورو بود مدل 3G البته

sony_W810i
24-03-2010, 22:29
ممنکه در مورد ساخن Apple account یک راهنمایی بگذارید؟

fade2amin
25-03-2010, 09:42
آدرسشو پیدا کردم

sony_W810i
25-03-2010, 13:59
آدرسشو پیدا کردم

زنگ زدم به آقای خطابی که موبایلش تو سایت mynegareh بود
گفت شنبه از ساعت 9 تا ساعت 21 فروشگاهشون باز هستش
iPod 3G 32GB با فیرم ویر 3.1.2 رو هم داشت که می گفت گرون تره از 3.1.3 چون jail break میشه. گفت حدود 345 تومن

seymour
25-03-2010, 19:50
نه من پلیر رده بالا داشتم 2-3 سال پیش بود فکر کنم NW S203F بود که فقط MP3 بود حدود 120 تومن خریدم کیفیتشم راضی کننده بود تقریبا اتفاقا دیروز دوستم رو تو فرانسه مامور مردم بره تحقیق کنه میگه سونی هیجا واسه تست نبود ولی IPOD رو تست کرد ( گفته بودم هدفون خودشو ببره مدل: MDR V700 ) تست کرد گفت مو به تنم سیخ شد !!! دیگه سونی رو نتونست امتحان کنه چون واسه تست همونطور که گفتم قیمتشم 320 یورو بود مدل 3G البته
سری s200 که یادش هم بخیر، البته رده متوسط محسوب میشه... ولی پلیر خیلی خوبی بود؛ یادش بخیر.

بهرحال، همونطور که گفتم برداشت نسبت به کیفیت یه امر نظریه... مثلاً اگه دوست شما از تاچ راضی بوده، و شما میدونی که با دوستت هم سلیقه هستی، خب این یه نشانه خوبه که تاچ میتونه شما رو راضی کنه .. باز هم تکرار میکنم: کسی نمیگه تاچ بده یا حتی متوسطه.. تاچ خیلی خوبه.. صحبت ما در مورد احتمال اینه که کسری از کاربران احساس کنن، میشد به کیفیت بالاتری هم دست پیدا کنن با اون هزینه.

mikhail_tal
26-03-2010, 23:33
سلام :11:
من مطالعه زیاد ازطریق pdf انجام می دم ، اطلاعات خاصی هم درباره ipod touch ندارم فقط یکی دیگر از کاربرا راهنماییم کردند که ipod touch تهیه کنم ، می خواستم ببینم برای این کار تا چه اندازه مناسبه ؟ و چه مدلی رو پیشنهاد می کنین ؟

blacksword
27-03-2010, 00:38
ما هم به جمع تاج داران پیوستیم ! فقط از کجا بخرم یادمه پستارو که خوندم از فروشگاه کریستال تو پایتخت؟ کجای پاساژ هست دقیق؟