PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

a.z.p.z
15-12-2009, 21:45
میشه کمی بیشتر توضیح بدی متوجه سوالت نشدم متاسفانه !

mm00
15-12-2009, 22:04
این appulo.us این سواله اولش چی میخواد؟ چطوری میشه وارد شد به صفحه بازی ها

amirrezan95
15-12-2009, 22:48
سلام دوستان من قراره یک ipod یک روز دستم باشه تستش کنم ببینم سالمه یا نه
باید چه چیزایی رو تست کنم ؟؟؟؟؟

amamiamiamir
15-12-2009, 22:53
آقا من قریمور 3.0 رو جیل برک کردم و نمی تونم برنامه با itunes بریزم دسترسی هم به wifi ندارم. چی کار کنم با ifun box هم mobile installation رو عوض کردم ولی روشن خاموش میکنم بالا نمیاد مجبمر میشم دوباره ریستور کنم

a.z.p.z
16-12-2009, 17:53
سلام دوستان من قراره یک ipod یک روز دستم باشه تستش کنم ببینم سالمه یا نه
باید چه چیزایی رو تست کنم ؟؟؟؟؟

خوب فکر کنم بیشتر مسایل سخت افزاری باشه درسته ؟ ....
به ترتیب میتونی نمایشگر رو از لحاظ کنتراست . نور ... تاچ تست بکنی ... اسپیکر و wi-fi رو تست کن حتما دکمه ی هوم و ولوم هم تست کن .
بدنه هم نگاه کن خشی ضرب دیدگی یا فرورفتگی نداشته باشه ... پورت usb و earphone رو تست کن ...

a.z.p.z
16-12-2009, 17:59
آقا من قریمور 3.0 رو جیل برک کردم و نمی تونم برنامه با itunes بریزم دسترسی هم به wifi ندارم. چی کار کنم با ifun box هم mobile installation رو عوض کردم ولی روشن خاموش میکنم بالا نمیاد مجبمر میشم دوباره ریستور کنم

اینو بگو بهم وقتی mobile installation رو میریزی به مشکل بوت شدن ایپاد مواجه میشی؟مطمئنی mobile installation مربوط به فریمور 3 رو میریزی ؟ ...

amamiamiamir
16-12-2009, 18:53
آره 3.0 رو میریزم بعد خاموش روشن که می کنم اونجایی که داره لود میشه بیاد بالا رو سیبه گیر میکنه . بوت یعنی چی؟؟؟؟ بعد دوباره با همون ifunbox موبایل اینستالیشن قبلیشو میریزم میاد بالا . حالا اگه خودت لینک داری بده

Mahbod91
16-12-2009, 19:53
سلام.
آمارشو ندارید تو ایران تا حالا iPod Touch ترکیده یا نه!؟
می ترسم!

a.z.p.z
16-12-2009, 20:40
نه عزیز من ترکیدن اون قدر چیزی نیست که به خاطرش ایپاد نگیری ... اون ایفون ها یا ایپاد هایی هم که ترکیده بخش عمده ایش به این دلیل بوده که در معرض زیاد نور و گرما قرار گرفته بودند !

a.z.p.z
16-12-2009, 20:42
آره 3.0 رو میریزم بعد خاموش روشن که می کنم اونجایی که داره لود میشه بیاد بالا رو سیبه گیر میکنه . بوت یعنی چی؟؟؟؟ بعد دوباره با همون ifunbox موبایل اینستالیشن قبلیشو میریزم میاد بالا . حالا اگه خودت لینک داری بده

اهان پس وقتی داری ریستور میکنی گیر میکنه و کامل ریستور نمیشه !
خوب در این حالت کامل اپدیت نشده ببینم فریمور 3 چرا میریزی به 3.1.2 کاستوم ریستور کنی مشکلی نیست و درجا هم جیلبرک میشه !

amirrezan95
17-12-2009, 00:02
سلام
میشه در مورد ترکیدن ipod که این دوستمون میگه توضیح دهید ؟؟؟؟
باتری Ipod کدوم قسمت دقیقا قرار داره
ممکن است اگر پشت ipod یکم در ناحیه پایین سمت چپ آسیب دیده باشه باتری آن هم آسیب دیده باشه و خطر ناک باشه ؟؟؟

a.z.p.z
17-12-2009, 12:52
بر اثر گرم شدن زیاد چندین مورد ترکیدن ایپاد مشاهده شده ! شما میدونی چند میلیون ایپاد تاچ فروش رفته ؟ و فقط چند مورد اینجوری شده دلیل بر مشکل دار بودن نیست ... اینم شده داستان 3 چراغ شدن 360 ... بخدا مثل اون نیست !!!
در قسمت پشتش قرار داره شما باید ال سی دی رو برداری و زیرش پیچ های برد رو بازی کنی برد رو که جدا کنی میرسی به باتری !
نه مشکلی فکر نکنم برای باتری به وجود بیاره بستگی داره چه ضربه ای خورده ... ایپاد تاچ من چندین باری بدجور خورده زمین و فقط پشتش خط میوفته که میتونید براش شیلد بگیرید که مشکلی ایجاد نشه !

astronaut
17-12-2009, 14:05
اره منم این مشکلو دارم. و کسی جوابه درستو حسابی نداد متاسفانه. خوشحال مسشیم اگه کسی بگه باید چیکار کنیم. و ممنون میشیم واقعا. :8:

kooshai
17-12-2009, 17:19
دوستان اون مرحله که از تو blackra1n باید cydia رو دانلود کرد.نیازی هست Rock و Icy هم دانلود کنم؟؟اصلآ این 2تا به چه درد میخورن؟؟

این روش blackra1n واسه ipod touch 3G موثره؟؟ جیلبریک میشه؟؟

لطفآ راهنماییم کنید...

seymour
17-12-2009, 18:04

اره منم این مشکلو دارم. و کسی جوابه درستو حسابی نداد متاسفانه. خوشحال مسشیم اگه کسی بگه باید چیکار کنیم. و ممنون میشیم واقعا. :8:
مخاطب های سایت خیلی بالا بوده و به server اینا فشار میومده .. اینا هم اومدن برای کم کردن بار server این سوال رو مطرح کرده ان تا عده زیادی در نتیجه ندونستن جواب نتونن وارد سایت بشن ..

مثلاً سوال فعلی (The original plugin was the) جوابش میشه :cavern

ahmad72
17-12-2009, 19:15
دوستان اون مرحله که از تو blackra1n باید cydia رو دانلود کرد.نیازی هست Rock و Icy هم دانلود کنم؟؟اصلآ این 2تا به چه درد میخورن؟؟
Rock و Icy هم مث همون cydia هستن و همون کارو می کنن.توی دنیا بیشتر cydia رو ترجیح می دن و نصب میکنن اما من که هم و هم Rock رو دارم Rock رو خییییلی بهتر میبینم و ترجیحش می دم.ار این 3 تا فقط کافیه یکیشو نصب کنی.

این روش blackra1n واسه ipod touch 3G موثره؟؟ جیلبریک میشه؟؟
بله ...
:20:

GiggleClub
17-12-2009, 19:25

توصیه میکنم cydia رو نصب کنید
درسته که icy و rock سریع ترن
ولی بعضی سورسها و برنامه ها و... فقط مخصوص cydia هستند و ممکنه در اینده به مشکل برخورد کنی

kooshai
17-12-2009, 21:33
ایول دستون درد نکنه.. تو 1 دقیقه ایپادم جیلبریک شد.. فقط یه سوال دارم. وقتی سیدیا رو باز میکنم چی باید بیاد؟؟

من هیچییییی حالیم نیست.. این جیلبریکم از تو youtube اموزش تصویریشو دیدم :46:

چه جوری اهنگ بریزم روش؟؟ چه جوری برنامه بریزم روش؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید یا یه لینک که ساده گفته باشه بدید...

mm00
17-12-2009, 22:26
ممنون درسته سوال و جواب گزاشته شده
به نظر شما بهتر نیست توی این تاپیک سوالات و جواب اونها مربوط به ورود به appulo.us گزاشته بشه چون با جواب cavern من وارد سایت شدم

amirrezan95
18-12-2009, 13:50
سلام دوستان من از کجا میتونم بفهمم ورژن آیپاد چنده ؟؟؟

mm00
18-12-2009, 17:08
سلام دوستان من از کجا میتونم بفهمم ورژن آیپاد چنده ؟؟؟

setting>general>about

seymour
18-12-2009, 18:11
ممنون درسته سوال و جواب گزاشته شده
به نظر شما بهتر نیست توی این تاپیک سوالات و جواب اونها مربوط به ورود به appulo.us گزاشته بشه چون با جواب cavern من وارد سایت شدم
خب هر وقت سوال عوض شد و کسی نیاز داشت بگه تا من یا دوستان دیگه پاسخ جدید رو بذاریم.

RAGNER
18-12-2009, 19:34
بچه ها از کجا کیس برا دستگاه بگیرم؟
رفتم علا الدین همش واسه ای فون بود
واسه ای فون به ای تاچ میخوره؟
هرروز خش پشت دستگاه بیشتر میشه
کمک لطفا

kooshai
18-12-2009, 19:42
چه جوری روی ایپادم اهنگ بریزم؟؟ چه جوری برنامه بریزم روش؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید یا یه لینک که ساده گفته باشه بدید...

جیلبریک شده..اکانت ایتونزم دارم

چند تا بازی از توی apple store ریختم روش . حالا مثلآ بخوام یکیشو پاک کنم چی کار باید بکنم؟؟

astronaut
18-12-2009, 22:09
خب هر وقت سوال عوض شد و کسی نیاز داشت بگه تا من یا دوستان دیگه پاسخ جدید رو بذاریم.
واقعا ممنون. خیلی حرکته قشنگیه.:8:

dr_faust
18-12-2009, 22:55
بچه ها از کجا کیس برا دستگاه بگیرم؟
رفتم علا الدین همش واسه ای فون بود
واسه ای فون به ای تاچ میخوره؟
هرروز خش پشت دستگاه بیشتر میشه
کمک لطفا
تو پایتخت هر مغازه ای حدااقل یک مدل برای آیپاد تاچ داره. فقط حواست باشه حتما برای تاچ نسل سوم باشه. روس پکیجش می نویسند. نسل سوم کمی باریکتره.

a.z.p.z
19-12-2009, 06:14
چه جوری روی ایپادم اهنگ بریزم؟؟ چه جوری برنامه بریزم روش؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید یا یه لینک که ساده گفته باشه بدید...

جیلبریک شده..اکانت ایتونزم دارم

چند تا بازی از توی apple store ریختم روش . حالا مثلآ بخوام یکیشو پاک کنم چی کار باید بکنم؟؟

شما از بالای ایتونز گزینه file رو بزنید بعد add folder or add files رو بنابه انتخابت کلیک میکنی و موزیک رو تو library ادد میکنی ... بعد پلی لیست میسازی از تو ایتونز و بعد اهنگ های تو library رو تو پلی لیست میکشی ...
بعد ایپادو وصل کن به ایتونز برو به سربرگ summary/music رو اسم پلی لیست در اون صفحه تیکش رو بزن بعد sync کن ...
...........
دستت رو روی ایکون نگه دار تا تکون بخورن برای برنامه ها یه ضربدر ظاهر میشه که میتونی روش کلیک کنی و برنامه رو پاک کنی .

amirrezan95
19-12-2009, 12:33
سلام دوستانصدای اسپیکر ipod کمه و کیفیتش هم وقتی زیاد میکنی خیلی بد میشه ؟؟؟( چون مال من اینطوریه )بلندی صداش در حد n85 نیست درسته ؟؟؟

RAGNER
19-12-2009, 13:36
سلام دوستانصدای اسپیکر ipod کمه و کیفیتش هم وقتی زیاد میکنی خیلی بد میشه ؟؟؟( چون مال من اینطوریه )بلندی صداش در حد n85 نیست درسته ؟؟؟

سلام
اسپیکر اپل اصلا جالب نیست
نترس دستگا هت مشکلی نداره
اینکه گفتی نقطه ضعفه !!!

amirrezan95
19-12-2009, 15:53
باتریش چطوره چقدر شارژ در حالت بازی و ویدیو نگه میداره و در کل چقدر ؟؟؟
(چند ساعت؟؟؟؟)
هر وقت وصلش میکنم به کامپیوتر شارژ میشه راهی است که هر وقت خواستم فقط شارژ بشه ؟؟؟(توی عمر باتری اثر داره؟؟؟؟)
ویه سوال دیگه برای چی با ایتونز بکاپ میگیرن ؟؟؟؟؟

a.z.p.z
19-12-2009, 16:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................................. ....................
خوب هر وقت وصل میکنید به شارژ میشه دیگه مشکلی در باتری به وجود نمیاره ! ...
از contact ها notes ها و برنامه ها و ... بک اپ میگیره که مثلا وقتی ریستور کردی به هر ورژنی بتونی اطلاعات رو ریستور کنی تو ایپادت ! ... مسیرش هم my document/my music/itunes هست .

راستی این صفحه هم نگاه کنی خوبه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kooshai
19-12-2009, 18:05
شما از بالای ایتونز گزینه file رو بزنید بعد add folder or add files رو بنابه انتخابت کلیک میکنی و موزیک رو تو library ادد میکنی ... بعد پلی لیست میسازی از تو ایتونز و بعد اهنگ های تو library رو تو پلی لیست میکشی ...
بعد ایپادو وصل کن به ایتونز برو به سربرگ summary/music رو اسم پلی لیست در اون صفحه تیکش رو بزن بعد sync کن ...
...........
دستت رو روی ایکون نگه دار تا تکون بخورن برای برنامه ها یه ضربدر ظاهر میشه که میتونی روش کلیک کنی و برنامه رو پاک کنی .

خیلی ی ی ی ممنون دوست عزیز..

یه سوال دیگه دارم.. مثلآ من وقتی با ipodam رفتم تو اینترنت چه جوری میتونم یه عکس از تو نت save کنم رو گوشیم؟؟

boozzai
19-12-2009, 20:26
سلام!!!به همه دوستان!!!!چندتا سوال دارم که مطمئنم جوابشون هست ولی نمیتونم 179 صفهحه رو بخونم!!!
1_چندتا مدل ipod touch داریم؟؟؟؟
2_قیمتاشون چندا؟؟؟؟(تو ایران)
3_تفاوت سخت افزاریشون چیه؟؟؟
4_تفاوت ظاهریشون چیه؟؟؟(+عکس)
5_در مورد بلوتوث و وای فا و جی پی اسشون هم توضیح بدید؟؟
ممنوون!!!!

showman2
19-12-2009, 21:18
سلام
میشه لطفا واسم یه acc بسازید من 2 هفته هست که میخوام بسازم نمیشه itunse 9
هم دارم

amirrezan95
20-12-2009, 11:59
سلام دوستان
یه سوال برام پیش آمده اینکه در برنامه pc suit v 2.6 برای شناسایی ipod در ابتدا باید ipod را خاموش روشن کنم وقتی ipod جیلبریک است بعد از روشن کردن دوباره باید با black1run دوباره بالا بیارمش ؟؟؟
در کل اگر ipod را به pc suit وصل کردم جیلبریک نمی پره ؟؟؟؟؟

RAGNER
20-12-2009, 14:05
سلام دوستان
یه سوال برام پیش آمده اینکه در برنامه pc suit v 2.6 برای شناسایی ipod در ابتدا باید ipod را خاموش روشن کنم وقتی ipod جیلبریک است بعد از روشن کردن دوباره باید با black1run دوباره بالا بیارمش ؟؟؟
در کل اگر ipod را به pc suit وصل کردم جیلبریک نمی پره ؟؟؟؟؟

بعد از هر بار روشن کردن باید از black1run استفاده کنی
pc suit به جیل بریک چه کار داره؟!

a.z.p.z
20-12-2009, 17:58
امیررضا اینقدر نگران پریدن جیلبرک نباش تنها و تنها در صورتی جیلبرک از بین میره که ریستور کنی ! البته اگه اون ورژنی که ریستور میکنی کاستوم نباشه ..

hamed999
20-12-2009, 19:11
سلام!!!به همه دوستان!!!!چندتا سوال دارم که مطمئنم جوابشون هست ولی نمیتونم 179 صفهحه رو بخونم!!!
ممنوون!!!!

میشه زودتر به این سوال های دوستمون جواب بدین چون سوال های من هم هست؟

RAGNER
20-12-2009, 19:20
ممنوون!!!!

8 گیگ 32 و 64
225 - 320 - 400 و اندی!
8 گیگ از بقیه ضعیفتره
هیچ تفاوت ظاهری ندارن
بلو توث با ibluetooth حله
وای فای با شیر حله
جی پی اس هم کلا تعطیل
ولی maps داره
خسته شدم!!!

seymour
20-12-2009, 19:32
ممنوون!!!!

میشه زودتر به این سوال های دوستمون جواب بدین چون سوال های من هم هست؟
1. اگه منظورت از مدل ، "نسل" هستش .. سه نسل داریم .. یا بهتره بگیم داشته ایم.. الان نسل سوم عرضه شده و اصولاً هم توصیه میشه که نسل سوم بخری ... مغازه ها هم اغلب نسل سوم دارن... یعنی نسل اول که دیگه گیر نمیاد (مگر دست دوم) --- نسل دوم هم کمتر دیده میشه (اگه هم باشه، باقیمونده از سال پیشه و چندان توصیه نمیشه بخری)

نسل سوم در حافظه های 32 گیگ و 64 گیگ عرضه شده .. بنابراین اگه یکی گفت"16 گیگ نسل سوم" بدون دروغ میگه .. اگه هم گفت 8 گیگ نسل سوم، در واقع همون نسل دوم هستش که دوباره عرضه شده .. (یعنی 8 گیگ نسل سوم = نسل دوم و فرق چندانی ندارن)

//

2. حدودی اگه بخوایم بگیم 8 گیگ باید 230 تومن باشه، 32 گیگ 320 تومن و 64 گیگ 420 تومن...

//

3. از نظر سخت افزاری، نسل سوم 32 گیگ و 64 گیگ معادل هم هستند .. 8 گیگ (نسل سوم یا دوم) پردازنده و حافظه (ram) ضعیف تر داره.

//

4. تفاوت ظاهری خاصی ندارن .. برای خرید منظورته؟ ... نسل سوم هدفون به همراه remote و mic داره ... شماره سریال شون متفاوته که میشه برای تشخیص استفاده کرد: این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست من رو ببین (نکته دوم)

//

5. مکرر صحبت شده.. سرچ بزن رفیق ... (گزینه جستجوی بالای صفحه) .. یا از طریق گوگل .. بزن "wifi+آیپاد تاچ" .. اگه کلاً میخوای بدونی: بلوتوثش ظاهرا هنوز مثل موبایل نیست (تا اونجا که می دونم) --- wifi اش هم برای استفاده کامل و اتصال به Pc، نیاز به قطعه داره که فکر کنم با 30-40 تومن بتونی راش بندازی ... GPS هم نداره: البته باز قطعاتی هست که بهش وصل بشه که باید جدا بخری و نمی دونم اصلاً ایران هست یا نه.

Mahbod91
20-12-2009, 19:39
ممنوون!!!!

1-کلا در دنیا! ، 3 مدل و نیم!
نسل اول ، دوم ، سوم ، نسل سوم 8 گیگابایت که از لحاظ سخت افزار داخلی همون نسل دومه!

2-نسل اول موجود نیست
3-نسل دوم 8 گیگابایت حدود 220 / نسل دوم 16 حدود 280 / نسل سوم 32 گیگابایت حدود 320 / نسل سوم 64 حدود 420
4-نسل اول رو که ول کن ، نسل سه این برتری ها رو به نسل 2 داره :
*حدود 200 مگاهرتز پردازنده قوی تر
*کارت گرافیک قوی تر با پشتیبانی از Open GL 2.0 (این دو مورد تو بازیها خیلی خیلی زیاد خودشون رو نشون می دن)
*رم 2 برابر (256 مگابایت در برابر 128 مگابایت)
*هدفون دارای 3 دکمه با قابلیت های تعویض آهنگ/پخش/قطع/کم و زیاد کردن صدا/Voice Control بعلاوه میکروفون.
*برتری!! ، نسل سوم باطریش تو پخش آهنگ از نسل 2 ضعیف تره ! (بخاطر CPU و گرافیک به شدت قدرتمند)
4-نسل اول که گیر نمیاری! تفاوتش هم مهم نیست! (دورش مشکیه جای کروم) ، نسل دوم و سوم هم کاملا شبیه هستند
5-هیچ کدام جی پی اس ندارن ، وای فای همشون کاملا درست کار می کنه ، بلوتوث هم داره تا یه مدت کوتاه دیگه ای واسه نسل دوم و سوم فعال میشه.

seymour
20-12-2009, 19:57
سلام
میشه لطفا واسم یه acc بسازید من 2 هفته هست که میخوام بسازم نمیشه itunse 9
هم دارم
دقیقاً میخوای چی کار کنی؟ .. شاید من متوجه نشدم...

خیلی ی ی ی ممنون دوست عزیز..

یه سوال دیگه دارم.. مثلآ من وقتی با ipodam رفتم تو اینترنت چه جوری میتونم یه عکس از تو نت save کنم رو گوشیم؟؟
از نت save کنی و بریزی روی گوشی ات؟ .. یعنی از آیپاد تاچ منتقل کنی به موبایلت؟ ..

amirrezan95
20-12-2009, 20:37
امیررضا اینقدر نگران پریدن جیلبرک نباش تنها و تنها در صورتی جیلبرک از بین میره که ریستور کنی ! البته اگه اون ورژنی که ریستور میکنی کاستوم نباشه ..
دوست من دستگاه چه جوری ریستور میشه؟؟؟؟
آخه من اصلا به وایرلس دسترسی ندارم اگه جیل بپره دیگه بد بختم
چند تا سوال دیگه هم دارم ممنون میشم پاسخ دهید
1-اگه کامپیوتر استندبای باشه دستگاه شارژ میشه یا نه ؟؟؟
2-وقتی با آیپاد بازی میکنم زود یکم گرم میشه این طبیعیه یا نه ؟؟
3- من اگه ویندوز کامپیوترم رو عوض کنم بعد دوباره آِپاد را به ایتونز وصل کنم برنامه هام و بازیهام پاک میشن ؟؟؟
آهنگ و عکس و .... چطور ؟؟؟
ممنون از همگی

boozzai
20-12-2009, 21:48
1-کلا در دنیا! ، 3 مدل و نیم!
نسل اول ، دوم ، سوم ، نسل سوم 8 گیگابایت که از لحاظ سخت افزار داخلی همون نسل دومه!

2-نسل اول موجود نیست
3-نسل دوم 8 گیگابایت حدود 220 / نسل دوم 16 حدود 280 / نسل سوم 32 گیگابایت حدود 320 / نسل سوم 64 حدود 420
4-نسل اول رو که ول کن ، نسل سه این برتری ها رو به نسل 2 داره :
*حدود 200 مگاهرتز پردازنده قوی تر
*کارت گرافیک قوی تر با پشتیبانی از Open GL 2.0 (این دو مورد تو بازیها خیلی خیلی زیاد خودشون رو نشون می دن)
*رم 2 برابر (256 مگابایت در برابر 128 مگابایت)
*هدفون دارای 3 دکمه با قابلیت های تعویض آهنگ/پخش/قطع/کم و زیاد کردن صدا/Voice Control بعلاوه میکروفون.
*برتری!! ، نسل سوم باطریش تو پخش آهنگ از نسل 2 ضعیف تره ! (بخاطر CPU و گرافیک به شدت قدرتمند)
4-نسل اول که گیر نمیاری! تفاوتش هم مهم نیست! (دورش مشکیه جای کروم) ، نسل دوم و سوم هم کاملا شبیه هستند
5-هیچ کدام جی پی اس ندارن ، وای فای همشون کاملا درست کار می کنه ، بلوتوث هم داره تا یه مدت کوتاه دیگه ای واسه نسل دوم و سوم فعال میشه.
دمتون گرم!!!!!عالی توضیح دادی!!!
حالا خودتون کدوم رو ترجیح میدی؟؟؟؟؟نسل 2 یا 3 ؟؟؟؟
لینک برسی هم اگه دارید برام بزارید!!!!!!
ممنوووون!!!!

Mahbod91
20-12-2009, 22:18
نسل 3 حتما توصیه میشه ، هم مطمئن هستید که جدیده ، هم جدیدترین نرم افزار ها براش میان و بازیهای انحصاری برای نسل سوم میاد که گرافیکشون بالاتره.
یه ذره اسپیکرشون هم قوی تره.
بررسی خاصی لازم نیست و تو یه لینک هم به اون طور نمیشه بررسی کرد ، ولی من قبل از خرید چشمام جر خورد انقدر نقد و کوفت خوندم!
حس خوبی نداره محصولی رو بخری که منقرض شده! 16 گیگ که به شدت کم پیدا میشه و باقیمونده ها به شدت قدیمی هستن ، به عقل خودت رجوع کنی ، جنس تو انبار مونده فایده نداره ، 8 گیگ هم که خیلی کمه ، 4 تا ویدئو بریزی 5 تا بازی 2 تا و نصفی آهنگ :دی ، پر شده!
من خودم 32 خریدم ، خیلی راضی بودم! ولی به دلایل شخصی فروختمش ، مثل سگ پشیمونم ، یه قسمتی از زندگیم شد تو این 2 هفته! ، میخوام 64 گیگشو بخرم.

ahmad72
21-12-2009, 00:44
2 تا سوال از جنس فقر دارم ::31:

1-ما که پولمون تا ابد به اینویزبل شیلد نمیرسه.(میرسه ولی نمیدیم بابت یه تکه چسب:دی) محافظ LCD مخصوص آیپاد یا آیفون هم که تو شهرمون گیر نمیاد.میتونم چسب کتاب به پشتش بچسبونم؟؟!!؟؟:18:همون چسبایی که به 5 میلی متری مشهورن یا بعضی ها هم میگن چسب پهن!!
پشتش قدرتشو داره که چسبندگی اونو تحمل کنه؟رنگش نمیره؟
بعد از اینکه برادر محترم گند زدن به پشت آیپاد گذاشتمش توی یدونه از این محافظای ژله ای که اینطوری بنز رو تبدیل کرده به پیکان!میخوام اگه بشه این چسبا رو بزنم که آیپادم به روزهای زیبایی برگرده!!!:دی

2-اگه از این شارژرا که برای گوشی های چینی یا موتورلا هست و با کابل USB شارژ میشن و قاعدتا" برق 5 ولت خروجیشونه بخرم مشکلی برای آیپاد پیش نمیاد؟؟؟

Mahbod91
21-12-2009, 00:48
2 تا سوال از جنس فقر دارم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-ما که پولمون تا ابد به اینویزبل شیلد نمیرسه.(میرسه ولی نمیدیم بابت یه تکه چسب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) محافظ LCD مخصوص آیپاد یا آیفون هم که تو شهرمون گیر نمیاد.میتونم چسب کتاب به پشتش بچسبونم؟؟!!؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همون چسبایی که به 5 میلی متری مشهورن یا بعضی ها هم میگن چسب پهن!!
پشتش قدرتشو داره که چسبندگی اونو تحمل کنه؟رنگش نمیره؟
بعد از اینکه برادر محترم گند زدن به پشت آیپاد گذاشتمش توی یدونه از این محافظای ژله ای که اینطوری بنز رو تبدیل کرده به پیکان!میخوام اگه بشه این چسبا رو بزنم که آیپادم به روزهای زیبایی برگرده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-اگه از این شارژرا که برای گوشی های چینی یا موتورلا هست و با کابل USB شارژ میشن و قاعدتا" برق 5 ولت خروجیشونه بخرم مشکلی برای آیپاد پیش نمیاد؟؟؟

1-اینویزیبل بخر ، پشیمون نمیشی! ، اون چسب رنگش رو نمی پرونه ، ولی پشتش رو چسبناک می کنه ، میای قسمت های چسبنده رو پاک کنی مثلا با دستمال ، کلا خش فرا میگیره!! پشتش رو!
2-کار نمی کنه!.

dr_faust
21-12-2009, 01:53
1.
--- wifi اش هم برای استفاده کامل و اتصال به Pc، نیاز به قطعه داره که فکر کنم با 30-40 تومن بتونی راش بندازی ... GPS هم نداره: البته باز قطعاتی هست که بهش وصل بشه که باید جدا بخری و نمی دونم اصلاً ایران هست یا نه.
منظورتون از اینکه وای فایش برای استفاده کامل و اتصال به PC نیاز به قطعه داره چیه؟! من حتی بدون access piont دارم از اینترنت ADSL لپتاپم استفاده می کنم(Bridge). در جابه جایی فایل با WiFi هم مشکلی ندارم.

RAGNER
21-12-2009, 12:25
بچه ها همه میگن اینویزبل شیلد بگیر
ولی من موندم از کجا؟!
اگه میدونید کجا داره بگید دعاتون میکنم!
تو علا الدین که نبود
کمک

S@nti@go_s&k
21-12-2009, 12:26
تو موبایلستان یه تایپیکی بود یکی از بچه ها میورد اونجا یه سر بزن :11:

boozzai
21-12-2009, 14:44
سلام!!!آقایون من دیگه دارم خریدمو قطعی میکنم!!!!!موافق 32GB نسل 3 هستید؟؟؟؟؟
اسپیکرش چجوریاس،کیفیتش،بلندی؟؟؟؟ت و هدفون چی؟؟؟؟؟
کیفیت تصویر چطوره؟؟؟؟برای فیلم دیدن چطوره؟؟؟؟
تو آهنگ گوش دادن مشکلی نداره؟؟؟؟آخه من بیشتر برای آهنگ گوش دادن و بازی میخوام!!!!!!!!!
تو اهواز کسی جایی رو سراغ داره که خوراکش آیپاد تاچ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
قضیه هکش هم آگه میشه بگید؟؟؟
چقدر زیاد شد!!!!:31:با تشکر فراوان!!!!!

fery_lion
21-12-2009, 17:50
قیمت این invisible shield ها چنده؟

amirrezan95
21-12-2009, 18:10
سلام دوستان لطفا
3- من اگه ویندوز کامپیوترم رو عوض کنم بعد دوباره آِپاد را به ایتونز وصل کنم برنامه هام و بازیهام پاک میشن ؟؟؟
(را ه حل هم لطفا بگید )
4- یه گزینه در قسمت setting با نام notification (زیر wifi هست) این چیه ؟ باید on باشه یا off ؟؟؟؟
5-روی ایکون cydia یک عدد 1 در یک دایره قرمز هست قضیه اش چیه ؟؟/
ممنون از همگی

boozzai
21-12-2009, 18:36
تو آهنگ گوش دادن مشکلی نداره؟؟؟؟آخه من بیشتر برای آهنگ گوش دادن و بازی میخوام!!!!!!!!!
سوالای مارو هم اگه میشه جواب بدید!!!!:9:

seymour
21-12-2009, 18:41
بچه ها همه میگن اینویزبل شیلد بگیر
ولی من موندم از کجا؟!
اگه میدونید کجا داره بگید دعاتون میکنم!
تو علا الدین که نبود
کمک
پاساژ پایتخت: به احتمال زیاد .. پاساژ ایران: شاید ...

قیمت این invisible shield ها چنده؟
قیمتش از 30 تومن هست ظاهراً، و البته تا 50 تومن هم دوستان گفته ان که خریده ان.

منظورتون از اینکه وای فایش برای استفاده کامل و اتصال به PC نیاز به قطعه داره چیه؟! من حتی بدون access piont دارم از اینترنت ADSL لپتاپم استفاده می کنم(Bridge). در جابه جایی فایل با WiFi هم مشکلی ندارم.
خیلی از دوستان هنوز روی دستگاه خانگی شون دسترسی به Wifi و قابلیت های شبکه ندارن... دوستمون سوال کلی پرسید و من هم جواب کلی دادم.

seymour
21-12-2009, 18:48

سوالای مارو هم اگه میشه جواب بدید!!!!:9:
بله - موافق هستیم ...
//
اسپیکرش کارت رو راه میندازه .. فرض کن توی یه فضای کوچک به اندازه یه اتاق، اگه همه ساکت باشن، می تونه یه صدای قابل قبولی داشته باشه .. اما خیلی خوب و عالی نیست .. مثل اسپیکر بقیه mp3 player هاست.. نه بهتره و نه بدتر.
////
کیفیت هدفونش هم نسبیه ... خیلی از دوستان راضی بوده ان .. اینو باید خودت تست کنی، و اگه دیدی راضی ات نمی کنه بری یه هدفون بهتر بخری .. (مثلاً من کیفیت هدفون های apple رو متوسط می دونم)
//
کیفیت تصویرش خوبه .. فیلم هم میشه روش دید (هرچند باید اکثر فیلمهات رو convert کنی) ... برای صدا و تصویر البته رقبای قوی تری داره، اما توجه کن که تاچ بیشتر توجه اش رو به قابلیت های بیسیم و برنامه های جانبی داده تا اون دو مقوله .. نتیجه اینکه در اون دو مقوله هم خوبه، اما بهترین نیست.
//
از نظر مدیریت فایل های موسیقی و اینا بسیار خوبه.
//
تو اهواز هم باید دوستان اهوازی راهنمایی کنن ...
//
مکرر و مکرر توضیح داده شده .. یه سرچ بزن در همین تاپیک (واژه jailbreak رو سرچ کن)

amirrezan95
21-12-2009, 23:36
سلام دوستان لطفا
(را ه حل هم لطفا بگید )
4- یه گزینه در قسمت setting با نام notification (زیر wifi هست) این چیه ؟ باید on باشه یا off ؟؟؟؟
ممنون از همگی

لطفا راهنمایی کنیییییید:31::11:

RAGNER
22-12-2009, 00:17
سلام دوستان لطفا
(را ه حل هم لطفا بگید )
ممنون از همگی

1 نه
2 طبیعیه اینقد نترس!
3 اره قبل نصب برو در پوشه my music پوشه itunes رو بردار
به تنظیمات کاری نداشته باش کانکشن رو شیر کن بعد با سافری تست کن مشکلی بود بگو من هر روز کانکتم!
من cydia ندارم!!!!!

amirrezan95
22-12-2009, 12:25
1 3 اره قبل نصب برو در پوشه my music پوشه itunes رو بردار
به تنظیمات کاری نداشته باش کانکشن رو شیر کن بعد با سافری تست کن مشکلی بود بگو من هر روز کانکتم!
!!!
ممنون از جوابتان
من در پوشه my music پوشه itunes ندارم:13:
و مفهوم کاری که گفتید بکنم را نفهمیدم میشه واضح تر برای ما تازه کارها توضیح دهید
با تشکر:11:

RAGNER
22-12-2009, 13:05
ممنون از جوابتان
من در پوشه my music پوشه itunes ندارم:13:
و مفهوم کاری که گفتید بکنم را نفهمیدم میشه واضح تر برای ما تازه کارها توضیح دهید
با تشکر:11:

از استارت my music رو کلیک کن!
تو پنجره ای که باز میشه itunes هست
بعد پوشه رو کپی کن یه جایی که بعد ویندوز برش داری و کپی کنی تو my music
والسلام

Mr.Mimi
22-12-2009, 13:53
سلام.من فریمور3 رو روی آیپاد 2G دارم.
به روش redsn0w جیلبریکش کردم و توی منو آیکون cydia اومده.از توی قسمت sections چند تا چیز دانلود کردم و اینستال هم شده ولی توی من هیچی اضافه نشده.از کجا میشه فهمید که به درستی جیلبریک شده؟
میتونید راهنمایی کنید؟ممنون.

a.z.p.z
22-12-2009, 15:01
دوست من یک سری از برنامه هایی که از سایدیا یا به عبارتی سیدیا دانلود میکنی در همون لیست برنامه های دانلود شده در سایدیا اضافه میشه و شما باید از اونجا باهاش کار کنی و ایکونی به منوی اصلیت اضافه نمیشه کلا اینطور نیست که هرچیزی دانلود کردی به منوی اصلی به صورت ایکون اضافه بشه !

kooshai
22-12-2009, 22:36
از نت save کنی و بریزی روی گوشی ات؟ .. یعنی از آیپاد تاچ منتقل کنی به موبایلت؟ ..

نه اشتباه گفتم گوشی :d منظورم همون ایپاد بود.... حل شد.. ممنونم..

یه سوال دیگه...

چه جوری میتونم اهنگ یا ویدئویی که نمیخوام را پاک کنم از توی ایپاد؟؟

RAGNER
23-12-2009, 00:31
نه اشتباه گفتم گوشی :d منظورم همون ایپاد بود.... حل شد.. ممنونم..

یه سوال دیگه...

چه جوری میتونم اهنگ یا ویدئویی که نمیخوام را پاک کنم از توی ایپاد؟؟

در تاچ رو فایل تصویری انگشتت رو از چپ به راست یا برعکس بکش
گزینهdelete میاد
اما اهنگ با itunes راحته

boozzai
23-12-2009, 14:24
سلام،آیا تاچ جک 3.5 میخوره؟؟؟؟
مرسی!!

GiggleClub
23-12-2009, 14:29
سلام،آیا تاچ جک 3.5 میخوره؟؟؟؟

بله میخوره

boozzai
24-12-2009, 13:58
سلام آقایون!!!میشه برای من تازه کار یه خورده توضیح بدید که جیلبرینگ چیه؟؟؟؟؟
سیستم landscape چطوره؟؟؟؟موقع چرخوندن آیپاد تصویر گیر زیادی داره یا راحت تصویر برعکس میشه؟؟؟؟؟
TANX!

Mr.Mimi
24-12-2009, 14:50
بعد از این که فریمور 3 رو ریختم گزینه بلوتوث اضافه شده ولی هیچی رو نمیشناسه و کاری نمیکنه.میتونید بگید برای چیه؟
از سیدیا کیبورد فارسی رو دانلود کردم ولی به زبان ها فارسی اضافه نشده.
می تونید یک آموزشی چیزی در مورد سیدیا بذارید.ممنون.

a.z.p.z
24-12-2009, 15:09
.................................................. ..........
راستی جیلبرک درست هست :دی ....... عملی است برای شکستن قفل فریمور و به اصطلاح دسترسی به فایل های سیستمی تا بتونید تغییراتی در ایپاد ایجاد کنید یا برنامه ها رو مجانی بتونید بریزید !

boozzai
24-12-2009, 15:37
.................................................. ..........
راستی جیلبرک درست هست :دی ....... عملی است برای شکستن قفل فریمور و به اصطلاح دسترسی به فایل های سیستمی تا بتونید تغییراتی در ایپاد ایجاد کنید یا برنامه ها رو مجانی بتونید بریزید !
سلام ،خوب من میگم تازه کارم باور نمی کنید!!!!:27:
خوب این کارو من میتونم انجام بدم یا جاهای دیگه انجام میدن؟؟؟؟(البته هنوز نگرفتم)
گه میشه سوال دومم را هم جواب بدید؟؟؟؟
TANX!

a.z.p.z
24-12-2009, 16:07
بله کاری نداره شما میتونید با برنامه هایی که برای این کار هست و کارش چندتا کلیک هست این کارو انجام بدید اگرم حوصله نداری میتونی فریمور یا ورژنی رو که میخوای اپدیت کنی به صورت کاستوم دانلود کنی که وقتی ریستور میکنی دیگه نیازی به جیلبرک نداره یعنی قبلا قفلش رو شکستن !
نه زیاد گیر نداره راحت میچرخه به حالت گرفتنش هم ربط داره ! توی عکس ها و فیلم ها میتونی از این قابلیت استفاده کنی از 3 به بعد هم کیبرد به صورت landscape در میاد !

boozzai
24-12-2009, 22:12
حالم گرفته شده!!!!چیکار کنم!!!!من امروز رفتم بازار بزرگ(اهواز)هیچکدوم از مغازه ها نداشتن!!!!!!
کسی جایی رو سراغ داره بگه،خیلی ممنون میشم!!!!!!
چندماه پیش سوال کردم بود ولی الان یه طوری بهم جواب دادن که انگاری اینجا اصلا طرفدار نداره!!!!!!
TANX!!

boozzai
25-12-2009, 11:58
سلام،خوشبختانه مشکل من حل شد!!!یه جایی پیدا کردم که میتونه برام بیاره!!!!!!
ببخشید که اینقدر سوال میکنم!!!!
اون قسمت سیاه رنگ بالای آیپاد چیه؟؟؟؟؟

a.z.p.z
25-12-2009, 12:05
محل انتن wi-fi هست دوست من ...
راستی مطالعه ی پست اول خیلی بهت کمک میکنه !

amirrezan95
25-12-2009, 17:52
سلام دوستان
فقط عکسها اگه از تو کامپیوتر پاک بشن بعد از ساین کردن در آِپاد هم پاک میشن یا آهنگ و ودیو و برنامه هم همین طور ؟؟؟؟
بعد از تعویض ویندوز چطور ؟؟؟؟
با تشکر

a.z.p.z
26-12-2009, 17:33
ربطی نداره شما هم اگه فیلم یا عکست رو پاک کنی وقتی میخوای sync کنی دیگه چیزی نمیاد چون وقتی از تو کامپیوترت که پاک بشه در اصل ایتونز هم نمیتونه اجراش کنه ولی در ایتونز برای مثال اون اهنگ هست ! ...
نکته دیگه این که حتی اگه مثلا یه البوم از اهنگات رو هم از تو یه فولدری کلا ببری تو یه فولدر دیگه و از فولدر قبلی اهنگ هارو پاک کنی ایتونز نمیتونه بخونه و در ایتونز باید مسیر فولدر جدید رو بهش بدی ! ... در این هنگام یه علامت تعجب کنار اسم ترک میاد ! ...
......................
والا اون مسیری که بهت گفتم : my document /my music/itunes برای اهنگ ها نیست تا اونجایی که من میدونم ...

Mr.Mimi
26-12-2009, 20:28
بعد از این که فریمور 3 رو ریختم گزینه بلوتوث اضافه شده ولی هیچی رو نمیشناسه و کاری نمیکنه.میتونید بگید برای چیه؟
از سیدیا کیبورد فارسی رو دانلود کردم ولی به زبان ها فارسی اضافه نشده.
می تونید یک آموزشی چیزی در مورد سیدیا بذارید.ممنون.
لطف میکنید جواب بدین؟
راستی جدیدا نمیتونم برم تو سیدیا.مشکل از کجاست؟
ممنون.

RAGNER
28-12-2009, 10:45
بچه ها من میخام به 3.1.2 اپ کنم ولی وسطش پیغام خطا میده
update server could not contacted or temporarily unavailable
try again later
کمک

GiggleClub
28-12-2009, 15:04
باید به اینترنت متصل باشی

fery_lion
29-12-2009, 15:49
كسي پيشنهادي نداره كه به جاي اين invisible shield هاي گرون از چي استفاده كنيم؟:46:
راستي چرا اينقدر گرونه؟

ahmad72
29-12-2009, 18:11
كسي پيشنهادي نداره كه به جاي اين invisible shield هاي گرون از چي استفاده كنيم؟
راستي چرا اينقدر گرونه؟
یه نفر گفته بود از چسب LCD آیفون استفاده کرده و جواب داده.ینی چسب LCD رو میگیری و به دو طرف آیپادت میچسبونی!!!!
من خودم ندیدم طرف رو و آیپادش رو.خودمم میخواستم همین کارو بکنم اما به چسب LCD دسترسی ندارم .
تازه ممکنه چسب 5 سانتی به پشتش بچسبونم!!!:5:
در مورد گرونی هم باید بگم همه ی محصولات مربوط به اپل همینطورن.
الکی گرونن:41:

amirrezan95
29-12-2009, 20:07
به نظر من invisible shield ارزش پولی که براش میدید رو داره
اگه بخری پشیمون نمیشی
مطمئن باش که الکی گرون نیست .....

seymour
29-12-2009, 20:09
كسي پيشنهادي نداره كه به جاي اين invisible shield هاي گرون از چي استفاده كنيم؟:46:
راستي چرا اينقدر گرونه؟
البته اونطور که دوستان میگن (30 تومن) انقدرها هم قیمت بالایی نیست... بالاخره اگه یه نفر حساس باشه به بحث خش، به نظرم می ارزه اگه این هزینه رو بکنه ... اما بصورت تجربی فکر میکنم بعد از یه مدت عادی بشه واسه خیلی ها (بدون شیلد)... عیناً مثل موبایل.

بهرحال یه روش مرسوم برای اینکه با حداقل هزینه یه کارکرد مشابهی رو بدست بیاریم ، همینه که دوستمون گفت .. یعنی از این چسب هایی که ابتدا روی LCD دستگاه های تصویری وجود داره (حالا حتماً لازم نیست آیفون باشه .. اکثر موبایل ها ..) گیر بیاری و بچسبونی ... من یه موقع چندتایی از اینا گیرم اومد و واقعاً کارم رو راه انداخت.

amirrezan95
30-12-2009, 12:46
سلام
دوستان من در تاریکی دیدم یه نوره ضعیفی که ماله lcd آیپادi از داخل از کناره های قسمت کرومی دیده میشه !!!
مال همشونه ??? یا مال من خوب فیت نشده?????؟؟؟

a.z.p.z
30-12-2009, 14:21
نه اینا اکثرا همینطوری هستن همین مشکل در ایفون 3 جی هم بوده در ایپادتاچ هم دیده شده البته برای من خداروشکر اینجوری نیست :دی

mamad gonzo
30-12-2009, 16:12
سولام.
اقا این ریفیق شیفیق ما ایپاد تاچ داره یه مشکل داره گفت واسم حلش کن ما هم اینجا میگیم.

وقتی به اینترنت وصل میشه میره تو ایتون یه سری بازیها پولین که وله لش ولی اینایی که زده free پولی نسیتن رو اگه بخوای بریزی تو ایپادت باید اکونت بسازی اگه اکونت بخوای بسازی باید شماره مستر کارتو این چیزا بدی که اینم شد پولی!!

من از ایپاد سر در نمیارم این چیزی بود که خودش بهم گفت .
به ما بگید واسه ربختن بازی و برنامه های جانبی توی ایپاد چه باید کرد البته مجانی
اگه میشه کامل توضیح بدین که من متوجه بشم تا بتونم به رفیقم بفهمونم.

این ایپادم ادمو میپیچونه ها من که خوشم نمیاد ازش!!!

boozzai
31-12-2009, 12:08
سلام آقایون محترم!!!!!
من تو بعضی عکسا دیدم که آیپاد روی یه چیزی ایستاده(پایه)!!!!!اون پایه چیه و تو جعبشه یا که...
لطفا هم اگه میشه معتبرترین و بهترین مغازه تو تهران رو به من معرفی کنید!!اگه نمایندگی باشه که چه بهتر!!!!!(آدرس+شمارش(اگه دارید))
راستی یه تیکه پلاستیکی سفید رنگی هم تو جعبش هست اگه میشه بگید اوون چیه؟؟؟؟؟
مرسی!!

mamad gonzo
31-12-2009, 14:18
سولام.
اقا این ریفیق شیفیق ما ایپاد تاچ داره یه مشکل داره گفت واسم حلش کن ما هم اینجا میگیم.

وقتی به اینترنت وصل میشه میره تو ایتون یه سری بازیها پولین که وله لش ولی اینایی که زده free پولی نسیتن رو اگه بخوای بریزی تو ایپادت باید اکونت بسازی اگه اکونت بخوای بسازی باید شماره مستر کارتو این چیزا بدی که اینم شد پولی!!

کسی جووواب ما رو نمیدونه بابا کارم پیش رفیقم گیره تا مشکلشو حل نکنم مشکلمو حل نمیکنه:19::19:

muhamad_666
31-12-2009, 19:04
سلام دوستان
میخواستم بدونم ipod touch
فایلهای آفیس و pdf رو میتونه اجرا کنه؟

ممنون میشم

seymour
31-12-2009, 20:34
سولام.

کسی جووواب ما رو نمیدونه بابا کارم پیش رفیقم گیره تا مشکلشو حل نکنم مشکلمو حل نمیکنه:19::19:
حالا نمی دونم از مثلاً یه سال پیش عوض شده یا نه .. ولی یه گزینه none هم داره کنار اون credit card ها که اگه انتخابش کنی دیگه نیازی نیست شماره کارت بدی.. همینطور بوده یا نه؟

seymour
31-12-2009, 20:46
سلام آقایون محترم!!!!!
من تو بعضی عکسا دیدم که آیپاد روی یه چیزی ایستاده(پایه)!!!!!اون پایه چیه و تو جعبشه یا که...
لطفا هم اگه میشه معتبرترین و بهترین مغازه تو تهران رو به من معرفی کنید!!اگه نمایندگی باشه که چه بهتر!!!!!(آدرس+شمارش(اگه دارید))
راستی یه تیکه پلاستیکی سفید رنگی هم تو جعبش هست اگه میشه بگید اوون چیه؟؟؟؟؟
مرسی!!
نمی دونم منظورت دقیقاً از پایه چیه ؟ .. یعنی چیز بزرگ و پایه مانندیه؟ ... یا صرفاً داری توصیفش میکنی؟ .. کاشکی عکسی ازش میذاشتی...

//

بهترین مغازه اپل و معتبرترین مکان خرید "در ایران" : این مصداق ضرب المثل "مورچه و کله پاچه" اس ... حضور اپل در ایران خیلی کمرنگ هستش و مجبوری به همین فروشنده ها و محصولاتی که میارن قناعت کنی ... خبری از نمایندگی رسمی (البته خودشون که تا دلت بخواد ادعا می کنن!) و پشتیبانی و خدمات و اینا نیست .. بهرحال در پاساژ پایتخت تنوع و دسترسی بهتری نسبت به محصولات apple هست ... فروشگاه دیجیتال در پاساژ پایتخت رو معمولاً توصیه می کنیم و رایتک در پاساژ ایران.

//

اون تکه پلاستیکی سفید، احتمالاً منظورت داک آداپتور هستش که قبلاً در موردش صحبت شده ..این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه از پست #1233 به بعد رو پی بگیر.

seymour
31-12-2009, 20:54
سلام دوستان
میخواستم بدونم ipod touch
فایلهای آفیس و pdf رو میتونه اجرا کنه؟

ممنون میشم
تا اونجا که من می دونم برای هر دو کار راه حل هایی وجود داره .. (pdf که ساده تره و برای آفیس هم مثلاً QuickOffice موجوده)

GiggleClub
31-12-2009, 21:45
خیلی مختصر بخوام توضیح بدم:
باید اول یه اکانت بسازی که ساختنش کاری نداره و رایگانه
دوم باید با vp..n یا جیزشکن دانلود کنی چون ایران اجازه دانلود نداره

mamad gonzo
31-12-2009, 22:46
خیلی مختصر بخوام توضیح بدم:
باید اول یه اکانت بسازی که ساختنش کاری نداره و رایگانه
دوم باید با vp..n یا جیزشکن دانلود کنی چون ایران اجازه دانلود نداره

هنوز بش نگفتم ولی یعنی کلا بدون (روم به دیوار) چیزشکن هیچی نمیشه ریخت تو این ایپاد لامسب؟
اون گزینه none هم بش میگم الان خبرشو میدم.

mamad gonzo
31-12-2009, 22:58
مییگه اصلا گزینه none وجود نداره.
بعد از فری ها هم که میخوای استفاده کنی باید اکونت بسازی اگه اکونت هم بخوای بسازی تا یه جایی میره جلو حتی کشور ایران هم نداره یه کشوره دیگه وارد میکنی میری جلو تا جایی که میگه شماره مستر کارت بده که مستر کارت نداره و میمونه.
البته برا چیزایی مثل اهنگ و ویدیو ها کم حجم مسخره نیازی به ساخت بازی نیست ولی رفیقم که میخواد بازی بریزه توش اکونت باید بسازه که یوزر و پس رو وارد کنه تا بتونه بریزه تو ایپادش.

بعد میگه اگه ایپاد تو ببری بیرون واست بازی برنامه و این چیزا میتونن بریزن توش یا نه ؟
اگه میشه کجا ها باید ببره؟

boozzai
01-01-2010, 21:50
نمی دونم منظورت دقیقاً از پایه چیه ؟ .. یعنی چیز بزرگ و پایه مانندیه؟ ... یا صرفاً داری توصیفش میکنی؟ .. کاشکی عکسی ازش میذاشتی...

//

بهترین مغازه اپل و معتبرترین مکان خرید "در ایران" : این مصداق ضرب المثل "مورچه و کله پاچه" اس ... حضور اپل در ایران خیلی کمرنگ هستش و مجبوری به همین فروشنده ها و محصولاتی که میارن قناعت کنی ... خبری از نمایندگی رسمی (البته خودشون که تا دلت بخواد ادعا می کنن!) و پشتیبانی و خدمات و اینا نیست .. بهرحال در پاساژ پایتخت تنوع و دسترسی بهتری نسبت به محصولات apple هست ... فروشگاه دیجیتال در پاساژ پایتخت رو معمولاً توصیه می کنیم و رایتک در پاساژ ایران.

//

اون تکه پلاستیکی سفید، احتمالاً منظورت داک آداپتور هستش که قبلاً در موردش صحبت شده ..این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه از پست #1233 به بعد رو پی بگیر.
سلام!!!!خیلی ممنون از جوابتون!!!!!
موقع خرید نکاتی هست که باید توجه بکنم؟؟؟؟؟مغازه دار چه کارایی باید واسم بکنه؟؟؟؟فعال سازی داره؟؟؟؟
این برچسب معروفه آیپاد تاچ چی بود؟؟؟شیلد..؟آره؟قیمتش چنده؟؟؟؟؟مارکش باید چی باشه؟؟؟؟از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟؟؟
از اینها میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟اگه میشه،کجا و قیمت؟؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد باشید!!!!!!!

boozzai
02-01-2010, 11:39
سلام!!!آقا این آشنا ما الان رفته دیجیتال ولی بعدش بهش گفته برو الماس پایتخت!!!!اونجا هم که رفته میگه فقط 64gb داریم!!!!و اصلا هم 32gb نمیاریم!!!!!!اصلا همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟مگه 32 چشه؟؟؟؟آقا چی کار کنم؟؟؟؟؟لطفا بگید دیگه؟؟؟؟؟
مرسی!!!

a.z.p.z
02-01-2010, 11:57
بله شیلد هست مارکش invisible sheild هست دیگه کریستال تو پایتخت هم داره ! ...
فعال سازی که خودت باید از حالت ریکاوری درش بیاری با کانکت کردنش به ایتونز ! ...
فقط باید ببینی که پلمپ باشه باکسش که یه بچسب که فلشی داره بالا سمت راست جعبه قرار داره که باید از اونجا پلمپ رو باز کنی ! ... لحظه ی اول هم که درش میاری دستت میگیری یه جوری میشی !:دی ...
تونستی چون نو هست بده شیلد رو همون مغازه داره برات نصب کن دردسر نداره ها کار میبره :دی ... ...
.................
شما نسل 3 میخواید بگیرید ؟ ... 32 گیگ و 64 گیگ نسل 3 هیچ فرقی باهم نداره شاید اون خواسته نسل 3 رو بخره ! ...
راستی برای اینکه مطمئن باشی نسل 3 هست پشت جعبه ی ایپاد که اطلاعاتی رو نوشته باید اسم ایتونز 9 و فریمور 3.1.1 رو حتما نوشته باشه !!! ... اگه ایتونز زیر این ورژن یا فریمور زیر این ورژن رو زده بود مطمئن باش نسل 2 هست !!! ... گفتم بدونی!

a.z.p.z
02-01-2010, 12:50
مییگه اصلا گزینه none وجود نداره.
بعد از فری ها هم که میخوای استفاده کنی باید اکونت بسازی اگه اکونت هم بخوای بسازی تا یه جایی میره جلو حتی کشور ایران هم نداره یه کشوره دیگه وارد میکنی میری جلو تا جایی که میگه شماره مستر کارت بده که مستر کارت نداره و میمونه.
البته برا چیزایی مثل اهنگ و ویدیو ها کم حجم مسخره نیازی به ساخت بازی نیست ولی رفیقم که میخواد بازی بریزه توش اکونت باید بسازه که یوزر و پس رو وارد کنه تا بتونه بریزه تو ایپادش.

بعد میگه اگه ایپاد تو ببری بیرون واست بازی برنامه و این چیزا میتونن بریزن توش یا نه ؟
اگه میشه کجا ها باید ببره؟

اموزش ساخت اکانت رو کامل خوندی ؟ اره این مشکل برای امریکا و کانادا هست یه کشور عربی ما میدیم این مشکل رو نداره !!:31: حالا بت میگم ! ...
و اینکه چرا بیرون ؟ ... اگه ای دی اس ال نداری بگو برنامه و بازی ها رو تو یه سی دی بریزه بهت بده ضمن اینکه برنامه ها و تم هارو هم از سایدیا میتونی به صورت وایرلس از خود ایپادتاچ دانلود کنی ! ..
البته قبل اینکه ipa بریزی بهش بگو فایل موبایل اینستالیشن مربوط به فریمور ایپاد رو با سایدیا دانلود کنه !
راستی برای راحتی جیلبرک هم فریمور کاستوم رو دانلود کنه که بعد از ریستور کردن خودش جیلبرک میشه و حال :دی ...
در خدمتیم سوالی بود ممد جان ...

killJ0y
02-01-2010, 15:25
سلام!!!آقا این آشنا ما الان رفته دیجیتال ولی بعدش بهش گفته برو الماس پایتخت!!!!اونجا هم که رفته میگه فقط 64gb داریم!!!!و اصلا هم 32gb نمیاریم!!!!!!اصلا همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟مگه 32 چشه؟؟؟؟آقا چی کار کنم؟؟؟؟؟لطفا بگید دیگه؟؟؟؟؟
مرسی!!!
عجب پس هنوز این برنامه هست تو پایتخت انبار کردن 32 ها و فروختنه 64 ها به زور
اقا الکی میگه 32 داره خوبشم داره ولی چون 64 ها رو دستشون مونده میگن 32 نمیاریم

boozzai
02-01-2010, 18:10
آره!!!!راست میگی!!!آخه مسخره اینجاس که گفته اصلا نمیاریم:13:!!!!ولی فروشگاه نگار رفت و بهش گفته که فردا پس فردا می آریم!!!!!:20:

mamad gonzo
02-01-2010, 20:19
اموزش ساخت اکانت رو کامل خوندی ؟ اره این مشکل برای امریکا و کانادا هست یه کشور عربی ما میدیم این مشکل رو نداره !!:31: حالا بت میگم ! ...
و اینکه چرا بیرون ؟ ... اگه ای دی اس ال نداری بگو برنامه و بازی ها رو تو یه سی دی بریزه بهت بده ضمن اینکه برنامه ها و تم هارو هم از سایدیا میتونی به صورت وایرلس از خود ایپادتاچ دانلود کنی ! ..
البته قبل اینکه ipa بریزی بهش بگو فایل موبایل اینستالیشن مربوط به فریمور ایپاد رو با سایدیا دانلود کنه !
راستی برای راحتی جیلبرک هم فریمور کاستوم رو دانلود کنه که بعد از ریستور کردن خودش جیلبرک میشه و حال :دی ...
در خدمتیم سوالی بود ممد جان ...

قوربونت برم يه جوري واسم تو ضيح دادي فكر كردي من 5 ساله ايژاد تاچ دارم:31:
من درست متوجه نشدم.......
1. بيرون هر چي كه بخواي توش ميريزن؟
2.هر مغازه اي بري مثلا اين موبايل فروشا و خدمات موبايليا؟(اين مهمه كو جا ها اين كارو واست ميكنن)
3. بگو كه من به دوستم بگم به مغازه دار چي بگه (فريمور ميدونم چيه:21:) ولي ipa سايديا :9::43:
يه جور بگو من درست بتونم واسه رفيقم توضيح بدم دمت گرم كوكا

a.z.p.z
02-01-2010, 22:22
نه بابا هرجایی نبر شما ببر پایتخت اکثرا میدونن چکار بکنن نگران نباش نصب برنامه و بازی و ... توی پاساژ پایتخت همه اکثرا این کارو انجام میدن ! ipa برنامه هایی هست که در ایتونز استور قرار داره و ما میتونیم برنامه های مجانی رو دانلود کنیم به وسیله ی اکانت و بریزیم برای اینکه برنامه های پولی هم مجانی نصب کنیم باید ایپاد رو جیلبرک بکنیم ... سپس یه فایلی هست به اسم موبایل اینستالیشن از توی سایدیا بریزیم ... وقتی ایپاد رو هم میکنی یه ایکون به اسم سایدیا اضافه میشه که در اون ایکون با وصل شدن به اینترنت از طریق وای فای ایپاد میتونید برنامه دانلود کنید و سورس ادد کنید و بازم برنامه دانلود کنید !!! ... .
.................................................. .................................................. ..................................
الان دقیقا مشکل دوستتون چیه ایپاد داره چه کار میخواد بکنه برنامه و بازی میخواد نصب کنه اما بلد نیست ؟ ...

mamad gonzo
02-01-2010, 22:56
نه بابا هرجایی نبر شما ببر پایتخت اکثرا میدونن چکار بکنن نگران نباش نصب برنامه و بازی و ... توی پاساژ پایتخت همه اکثرا این کارو انجام میدن ! ipa برنامه هایی هست که در ایتونز استور قرار داره و ما میتونیم برنامه های مجانی رو دانلود کنیم به وسیله ی اکانت و بریزیم برای اینکه برنامه های پولی هم مجانی نصب کنیم باید ایپاد رو جیلبرک بکنیم ... سپس یه فایلی هست به اسم موبایل اینستالیشن از توی سایدیا بریزیم ... وقتی ایپاد رو هم میکنی یه ایکون به اسم سایدیا اضافه میشه که در اون ایکون با وصل شدن به اینترنت از طریق وای فای ایپاد میتونید برنامه دانلود کنید و سورس ادد کنید و بازم برنامه دانلود کنید !!! ... .
.................................................. .................................................. ..................................
الان دقیقا مشکل دوستتون چیه ایپاد داره چه کار میخواد بکنه برنامه و بازی میخواد نصب کنه اما بلد نیست ؟ ...

نه بابا پس با این توصیفات باید وقتی می خرید کلی چیز توش میریخت.
الان رفیقم ابادانه و اونجا هم با این چیزایی که گفتی مطمئنا بلد نیستن..
پس باید یه سر بیاد تهران ولی اینجا( اصفهان) هم باید انجام بدن دیگه
این جیلبرک که گفتی میکنی و پولی ها مجانی میشن رو خودش نمیتونه بکنه؟
حتما باید ببره بیرون؟
پس فکر نکنم خودش بتونه کاری بکنه باید ببرش یه جا بیرون.....

نه بلده گفتم از تو اتونز که میره برنامه و بازی بریزه بعضیا پولین بعضیا هم free زده ولی باید اکونت بسازی واسه ساختن اکونت هم ایپاد شماره مستر کارت و چیزی میخواد که ازش پول کم کنه بابت ساخات اکونت این رفیقمم که مستر کارت نداره و پولم نمیخواد بده
اون جیلبرک رو خودش نمیتونه انجام بده؟
اگه نه حتما باید بیارش بیرون
مرسی دمت گرم

GiggleClub
02-01-2010, 23:11
جیلبریک هیچ کاری نداره
یه برنامست که با اون انجام میشه
مشکل اصلی اینه که باید وایرلس داشته باشی
اگه وایرلس داری یا مثلن لبتاپ هم خوبه
میتونی جیلبریک کنی و بعد هم پچ رو نصب کنی و تمام
دیگه نیازی به اکانت ساختن هم نداری اصلن

DaRyUsH AkRaMi
02-01-2010, 23:19
سلام عزیزان
میشه قیمت مدلای مختلف ipod touch رو بدید.
البته اگر دارید..
مرسی..

GiggleClub
02-01-2010, 23:33
آیپاد تاچ ۳۲ گیگ: ۳۱۰ تومن
آیپاد تاچ ۶۴ گیگ: ۴۰۰ تومن

قیمتها از طبقه ۳ پایتخت

DaRyUsH AkRaMi
03-01-2010, 00:04
آیپاد تاچ ۳۲ گیگ: ۳۱۰ تومن
آیپاد تاچ ۶۴ گیگ: ۴۰۰ تومن

قیمتها از طبقه ۳ پایتخت
مرسی
پس 16 و 8 چی؟

ahmad72
03-01-2010, 00:49
نه بابا پس با این توصیفات باید وقتی می خرید کلی چیز توش میریخت.
الان رفیقم ابادانه و اونجا هم با این چیزایی که گفتی مطمئنا بلد نیستن..
پس باید یه سر بیاد تهران ولی اینجا( اصفهان) هم باید انجام بدن دیگه
این جیلبرک که گفتی میکنی و پولی ها مجانی میشن رو خودش نمیتونه بکنه؟
حتما باید ببره بیرون؟
پس فکر نکنم خودش بتونه کاری بکنه باید ببرش یه جا بیرون.....

نه بلده گفتم از تو اتونز که میره برنامه و بازی بریزه بعضیا پولین بعضیا هم free زده ولی باید اکونت بسازی واسه ساختن اکونت هم ایپاد شماره مستر کارت و چیزی میخواد که ازش پول کم کنه بابت ساخات اکونت این رفیقمم که مستر کارت نداره و پولم نمیخواد بده
اون جیلبرک رو خودش نمیتونه انجام بده؟
اگه نه حتما باید بیارش بیرون
مرسی دمت گرم

آموزش ساخت اکانت آیتونز ، فارسی به همراه تصویر و در ضمن مفتی :

لینکو بده به دوستت بره حالشو ببره ...
-------------------------------------------------------------
در مورد برنامه و بازی فقط یه سوال میکنم ازت :
دوستت به وایرلس دسترسی داره یا نه؟
اکه داره تهران و اصفهان اومدن و مغازه و این قرتی بازی ها نداره ؛ خودش میتونه توی چند ثانیه آیپادشو جیلبریک کنه ...

-------------------------------------------------

دوستان شکماتونو صابون بزنید که سازنده iBluetooth 2 گفته برنامه آماده و تست شده و به زودی قرار میده توی دنیای دوست داشتنی اینترنت ...:5:

dr_faust
03-01-2010, 09:04
مرسی
پس 16 و 8 چی؟
۱۶ و ۸ برای نسل قبله. ۱۶ که دیگه تولید نمیشه و ۸ هم که در بازار موجوده و تولید میشه اصلا توصیه نمیشه. خیلی حجمش کمه. از نظر سخت افزاری هم از ۳۲ و ۶۴ عقب تره. برای مثال نصف اونها رم داره. قیمتش هم معمولا ۱۰۰ تومن ارزونتره.

DaRyUsH AkRaMi
03-01-2010, 10:18
۱۶ و ۸ برای نسل قبله. ۱۶ که دیگه تولید نمیشه و ۸ هم که در بازار موجوده و تولید میشه اصلا توصیه نمیشه. خیلی حجمش کمه. از نظر سخت افزاری هم از ۳۲ و ۶۴ عقب تره. برای مثال نصف اونها رم داره. قیمتش هم معمولا ۱۰۰ تومن ارزونتره.
مرسی
من الان قصد خرید 32 gig رو دارم
2 تا سوال دارم:
1- ایپادی که تو بازار هست جیلبرک شده؟
2- تو موقع خریدش به چی توجه کنم؟

mamad gonzo
03-01-2010, 13:48
آموزش ساخت اکانت آیتونز ، فارسی به همراه تصویر و در ضمن مفتی :

لینکو بده به دوستت بره حالشو ببره ...
-------------------------------------------------------------
در مورد برنامه و بازی فقط یه سوال میکنم ازت :
دوستت به وایرلس دسترسی داره یا نه؟
اکه داره تهران و اصفهان اومدن و مغازه و این قرتی بازی ها نداره ؛ خودش میتونه توی چند ثانیه آیپادشو جیلبریک کنه ...

-------------------------------------------------

دوستان شکماتونو صابون بزنید که سازنده iBluetooth 2 گفته برنامه آماده و تست شده و به زودی قرار میده توی دنیای دوست داشتنی اینترنت ...:5:

جدی...
خودش وایرلس نداره ولی فکر کنم بتونه جور کنه.....
این اموزش ساخت اکونت فکر کنم قدیمی باشه رفیقم میگه شماره کارت میخواد که ازت پول کم کنه و گزینه none دیگه وجود نداره!!!!
راستی اموزش جیلبرک کردن رو میتونی برام گیر بیاری؟
دستت طلا...

GiggleClub
03-01-2010, 14:56
آموزش به روزه اکانت ساختن:

آموزش جیلبریک کردن ۳.۱.۲ برای آیفون که آیپاد هم فرقی نداره:

Sadeq_ME
04-01-2010, 13:28
سلام دوستان
شما واسه بازی کردن ipod touch رو پیشنهاد می‌کنید یا psp رو؟چرا؟

a.z.p.z
04-01-2010, 13:47
سلام دوستان
شما واسه بازی کردن ipod touch رو پیشنهاد می‌کنید یا psp رو؟چرا؟

این بحث بار ها و بار ها تکرار شده و حرف های زیادی سرش هست ...
پی اس پی صرفا یک کنسول بازی هست و تمرکز اصلیش روی بازی ها و ... هست اما ایپادتاچ با اینکه بازی های فوق العاده ای داره و هر روز بازی هاش قوی تر میشن و حتی بعضی از بازی هاش هم از پی اس پی بهتر هستند اما تمرکز اصلیش رو برنامه ها و موسیقی و اینترنت هست ! ...
اگر شما فقط برای بازی میخواین یه کدوم از این هارو بگیرید مسلما پی اس پی بهتره چون راحت تر میشه باهاش بازی کرد و صفحش بزرگتر هست و ... اما در کنار بازی موسیقی و فیلم و برنامه های گوناگون و اینترنت و ... رو میخواید ایپادتاچ بگیرید با اینکه پی اس پی میتونه موسیقی هم پخش کنه اما ایپادتاچ تمرکز بیشتری رو این موضوع داره و امکانات بیشتری توی پخش موسیقی داره ! جدا از برنامه ها و ...

a.z.p.z
04-01-2010, 13:49
مرسی
من الان قصد خرید 32 gig رو دارم
2 تا سوال دارم:
1- ایپادی که تو بازار هست جیلبرک شده؟
2- تو موقع خریدش به چی توجه کنم؟

1:خیر خودتون باید جیلبرک کنید
2: باید پلمپ باشه که بالا سمت چپ یه فلشی هست که از روی اون باید پلاستیک رو جعبه رو باز کنید !
3:اگه نسل 3 میخواید بگیرید در پشت پایین باکس ایپاد تاچ توجه داشته باشید که نام ایتونز 9 و فریمور 3.1 درج شده باشه !!!

Sadeq_ME
04-01-2010, 13:55
آخه یه چیزیم می‌خوام که تو جیب جا بشه، psp یه کم گنده س

a.z.p.z
04-01-2010, 17:46
خوب دیگه میمونه نیاز خودتون که کدوم رو نیاز دارید و رو کدوم موارد متمرکز هستید با توجه به اون یه کدوم رو انتخاب بکنید ! ...
بنظر من ایپاد تاچ چیز خیلی خوبی هست برای بازی ولی نه فقط بازی ! ... در کنارش موسیقی و فیلم و برنامه و ... رو هم اضافه کنید ! ...

PC°BASE
04-01-2010, 19:51
دوستان قیمت 3g
32 گیگ رو میشه لطف کنید ..
سبز باشین ...

boozzai
05-01-2010, 09:50
دوستان قیمت 3g
32 گیگ رو میشه لطف کنید ..
سبز باشین ...
310!!!!پاساژ پایتخت(تهران)
4-5 تومان بالا پایین!!!

DaRyUsH AkRaMi
06-01-2010, 01:24
310!!!!پاساژ پایتخت(تهران)
4-5 تومان بالا پایین!!!

دوست عزیز میشه بگی از کدوم مغازه قیمت گرفتی؟
اخه من دیروز هم رفتم پایتخت هم ایران ! جفتشون به من 32 رو 345 قیمت دادن!!!

راستی دوستان این ایپاد 3GS یا 3G ?

boozzai
06-01-2010, 12:12
دوست عزیز میشه بگی از کدوم مغازه قیمت گرفتی؟
اخه من دیروز هم رفتم پایتخت هم ایران ! جفتشون به من 32 رو 345 قیمت دادن!!!

راستی دوستان این ایپاد 3GS یا 3G ?
سلام!!!من نپرسیدم!!!فامیلمون که تو تهران برام قیمت گرفته!!!!!!حدود 5-6 روز پیش!!!!!از فروشگاه نگاره!!!!!البته این قیمت رو نگفته!!!!64 GB 400 تومان بود و گفته که 32 حدود 100 تومان ارزون تره!!!!!قرار بوده 2-3 روز بعدش بیاره!!!!نمیدوونم طبقه چندمه!!!!!
آیپاد 3G جدید ترین آیپاده(نسل 3)!!!!!خدا نکنه که گرون شده باشه:41:!!!قراره چند روز دیگه بیاد اهواز و قرار برام بگیره(32 GB)!!!!
شاد باشی...

DaRyUsH AkRaMi
06-01-2010, 13:12
سلام!!!من نپرسیدم!!!فامیلمون که تو تهران برام قیمت گرفته!!!!!!حدود 5-6 روز پیش!!!!!از فروشگاه نگاره!!!!!البته این قیمت رو نگفته!!!!64 GB 400 تومان بود و گفته که 32 حدود 100 تومان ارزون تره!!!!!قرار بوده 2-3 روز بعدش بیاره!!!!نمیدوونم طبقه چندمه!!!!!
آیپاد 3G جدید ترین آیپاده(نسل 3)!!!!!خدا نکنه که گرون شده باشه:41:!!!قراره چند روز دیگه بیاد اهواز و قرار برام بگیره(32 GB)!!!!
شاد باشی...

اره 64 همه جا قیمت 400 تومن بود
ولی فکر نکنم 32 رو بدن 320 تومن

ولی این پسره تو پاساژ ایران به من گفت 3gs دارم..!!

boozzai
06-01-2010, 15:06
اره 64 همه جا قیمت 400 تومن بود
ولی فکر نکنم 32 رو بدن 320 تومن

ولی این پسره تو پاساژ ایران به من گفت 3gs دارم..!!
سلام!!!پس اگه قراره 32 345 تومان و 64 400 باشه من اگه به این قیمتا برخوردم حتما 64 میخرم:20:!!!!!
ولی تا 1-2 هفته ی دیگه ممکنه دوباره تغییر قیمت بدن:27:!!!!در ضمن 3gs آیفونه،نه آیپاد!!!!!
شاد باشی...

astronaut
06-01-2010, 18:23
کسی میدونه چرا دوباره این سایته appulous.us دوباره قاطی کرده؟؟؟؟

DaRyUsH AkRaMi
06-01-2010, 21:50
دوستان کسی خبر نداره که ایپاد جدیدتر هم به این زودی ها میاد یا نه؟
مرسی..

rappix
06-01-2010, 23:05
اپل ایپاد های خودش رو همیشه در سپتامبر معرفی میکنه یعنی شهریور و ایپادتاچ جدید هم شهریور 89 باید بیاد چون به این زودی ها نمیاد وقتی سپتامبر2009 معرفی شد ..

rappix
06-01-2010, 23:06
کسی میدونه چرا دوباره این سایته appulous.us دوباره قاطی کرده؟؟؟؟

قاطی نکرده تا اونجایی که میدونم باید به اون سوالش جواب بدی تا مشکلی باهاش نداشته باشی ..
یکی از دوستان (سیمور) گفته بود هرکی سوالی رو گیر کرد اینجا بگه تا جوابش داده بشه ! ...
موفق باشی .

astronaut
07-01-2010, 20:04
قاطی نکرده تا اونجایی که میدونم باید به اون سوالش جواب بدی تا مشکلی باهاش نداشته باشی ..
یکی از دوستان (سیمور) گفته بود هرکی سوالی رو گیر کرد اینجا بگه تا جوابش داده بشه ! ...
موفق باشی .
خوشبختانه همون دفعه قبل که جنابه (سمیور) جوابه سوالو گفتن. وارده سایت شدم. این دفعه هم فک کنم به خاطره اون دفعه که جواب دادم سوالی بدام نیامد و وارده سایت شدم.:8: اما هنگه سایت. خیلی کنده و یه دفعه میپره بیرون. گفتم شاید دوباره مشکلی داره:41: چارس چیه؟؟؟

ahmad72
08-01-2010, 01:17
دوستان بی وایرلس خبر خوبی واستون دارم.
RedSn0w-09 تو راهه.
با این برنامه میتونید آیپادتون رو جیلبریک کنید و همزمان با اون سیدیا هم نصب میشه و نیاز به وایرلس برای نصی سیدیا رو از بین میبره ...

منبع:

astronaut
08-01-2010, 13:34
تبلت احتمالیه اپل رو دیدید؟؟؟؟

Roger
08-01-2010, 16:23
سلام سايت ديگري بجز appulous.us وجود نداره اخه ديگه وارد شدن به اين سايت غير ممكن شده البته اگه كسي ميدونه چطور بايد داخل شد لطفا بگه

seymour
08-01-2010, 18:11
سلام سايت ديگري بجز appulous.us وجود نداره اخه ديگه وارد شدن به اين سايت غير ممكن شده البته اگه كسي ميدونه چطور بايد داخل شد لطفا بگه

خوشبختانه همون دفعه قبل که جنابه (سمیور) جوابه سوالو گفتن. وارده سایت شدم. این دفعه هم فک کنم به خاطره اون دفعه که جواب دادم سوالی بدام نیامد و وارده سایت شدم.:8: اما هنگه سایت. خیلی کنده و یه دفعه میپره بیرون. گفتم شاید دوباره مشکلی داره:41: چارس چیه؟؟؟
الان که من چک کردم میگه اصلاً به کشور شما سرویس داده نمیشه .. با فیل*ترشکن ظاهراً یه مرحله جلوتر میره، اما این دفعه زبان روسی (؟) میشه...

مشکل اون سایت همونطور که گفته شد ترافیک سنگینشه ... باید به دنبال سایت های مشابه بود ... تورنت ها هم البته موجود هستند، شاید به اندازه اون سایت آپدیت نباشن، اما خب دسترسی و کار باهاشون راحته ..

Roger
08-01-2010, 18:30
ظاهراً كه فعلاً راهي براي وارد شدن به اين سايت نيست من شانس خودم رو با تورنت امتحان ميكنم اكَه كسي راهي براي وارد شدن بيدا كرد لطفا بكَه

astronaut
08-01-2010, 21:20
وای نه اون سایته خیلی خوبه......... یه راهی پیدا کنین دوستان برا وارد شدن بهش. لطفا.

ahmad72
09-01-2010, 00:28
فعلا" برین به سایت های :

astronaut
09-01-2010, 16:13
Narenji.ir - iSlate، تبلت احتمالی اپل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مدتی است که در محافل خبری بحث ها و شایعات زیادی درباره تبلت اپل در جریان است. محصولی که هنوز هیچ خبر رسمی ای از جانب اپل درباره آن منتشر نشده است، اما شواهد حاکی از غافلگیری اپل در مورد این محصول است که احتمالاً ۲۶ ژانویه با نام iSlate رونمایی می شود.

به هر حال حتماً شما هم دوست دارید در مورد جزئیات iSlate بیشتر بدانید. بر طبق اطلاعاتی که سایت PhoneArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر اساس اسناد داخلی شرکت اپل منتشر کرده، این تبلت مجهز به یک نمایشگر ۷٫۱ اینچی مولتی تاچ است. پردازنده ۲٫۲۶ گیگاهرتزی، از نوع Core 2 Due با سه مگابایت کش و ۲ گیگابایت رم DDR3، و هارد ۱۲۰ گیگابایتی و حتی دارای یک پروجکتور است! البته معلوم نیست که این مشخصات چقدر به واقعیت نزدیک باشند اما اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشد اپل تقریبا یک مک بوک پرو را در شکم تبلت کوچک اش گنجانده است که احتمالا خیلی ها را تشنه خریدن خودش خواهد کرد.

بر اساس این اسناد که تصویر آنها را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید، Mac OS X Clouded Leopard 10‪.‬7 سیستم عامل این تبلت خواهد بود‪.‬

البته باز هم تاکید می کنیم که این اطلاعات رسمی نیست و حتی فون آرنا هم تضمین قطعی ای در مورد این اسناد نداده، ولی امیدوار است که تبلت اپل با چنین مشخصاتی رونمایی شود.

پس منتظر ۲۶ ژانویه بمانید و نارنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دنبال کنید.

Roger
09-01-2010, 16:53
بچه ها اگه با تورنت مشكل نداريد من اين رو پيدا كردم

rappix
09-01-2010, 18:23
گفتم این پست هم بد نیست اینجا باشه دوستان استفاده بکنند :

جیلبرک jailbreak از نظر لغوی به معنی شکستن قفل فریمور مورد نظر هست و مختص mac os portable هست !!! ...
در اصل میشه یه جوری هک هم معنیش کرد که به وسیله ی اون میشه به فایل های سیستمی سیستم عامل مثل root-system-fonts و ... دسترسی پیدا کرد و برای مثال میتونید یه فایل موبایل اینستالیشن رو تو مسیر مشخص شده بریزید ...
جدا از این ها همونطور که دوستمون گفت میشه برنامه های ipa پولی رو به صورت مجانی در ایپاد تاچ یا ایفون ریخت اما حتما نیاز به فایل موبایل اینستالیشن دارید که میتونید از سایدیا دانلود کنید یا اینکه از طریق کامپیوتر تو ایپاد بریزید به وسیله ی برنامه هایی همچون: ifunbox و ...

ahmad72
10-01-2010, 14:53
نسخه ی جدید بتای sn0wbreeze هم اومد.
به وسیله ی اون میتونین یه فریمور رو دانلود کنین ، بعد این برنامه با استفاده از اون یه کاستوم فریمور میسازه و شما اون کاستوم فریمور رو میریزید روی آیپاد و خلاص!!
برای آیپاد 3 جی جواب نمیده ...

dark fear
10-01-2010, 15:45
نظرتون درباره ipod هشت گیگ چیه ؟ .. منظور از نسل قبل و جدید چیه ؟
یه جا نوشته بود سخت افزار 8 گیگ از بقیه ضعیفتره .. درسته ؟ تو بازی ها و یا اینترفیسش
مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
من اگه بخام بخرم از اینجا میخرم :

یا

نظرتون درباره قیمتاش چیه ؟ اینا نسل قبلن یا جدیدن ؟
ممنون

seymour
10-01-2010, 19:51
نظرتون درباره ipod هشت گیگ چیه ؟ .. منظور از نسل قبل و جدید چیه ؟
یه جا نوشته بود سخت افزار 8 گیگ از بقیه ضعیفتره .. درسته ؟ تو بازی ها و یا اینترفیسش
مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
من اگه بخام بخرم از اینجا میخرم :

یا

ممنون
8 گیگ پایین ترین مدل فعلی تاچ محسوب مشیه .. هم از نظر قیمت، هم از نظر حافظه و هم از نظر قدرت پردازش و قابلیت ها.

این بحث در مورد نسل ها هم مربوط میشه به اینکه apple این دستگاه رو ظرف سه سال اخیر، سه بار آپدیت کرده .. بنابراین هربار یه نسل جدید از تاچ داریم .. الان نسل سوم هستیم که دو مدل 32 و 64 گیگی داره .. این مدل 8 گیگی هم درسته که امسال مجددا عرضه شده ، اما اساساً همون 8 گیگ نسل دوم هستش.. یعنی همپای دو مدل 32 و 64 گیگی ارتقا پیدا نکرده (از نظر پردازنده و RAM و اینطور چیزها) .. اون حرفی که نوشته بود "8 گیگ ضعیفه" هم بخاطر همین قضیه اش ... البته توجه کنیم که "ضعیف نیست" بلکه "ضعیف تر هستش" ... یعنی اون هم خوب و قابل قبوله، اما این دوتای نسل سوم بهتر هستند (تازه حافظه شون هم که بالاتره و میتونه بدرد بخوره قطعاً) .. اما بهرحال طبیعیه که نسل سوم قدرت مانور بیشتری نسبت به 8 گیگ داره.

*پست دیگه ای هم در این رابطه زدم، در پاسخ به سوال مشابهتون در تاپیک دیگه : اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

//

خرید دیجیتال هم مزایا و معایب خودش رو داره که قبلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بهش پرداخته ام (بخش اون پاسخم رو بخون)

مثلاً در همین سایتی که معرفی کردی و سایت بدی هم نیست، اصلاً فارغ از اینکه در اون عکس چی نشون میده یا اینکه بگه نسل سوم یا دوم و صدم!! ... اگه طرف خورده شیشه داشت و یه جنس قدیمی بهت داد میخوای چکار کنی؟ .. دردسر داره! ... شاید هم من بدبین هستم ... بهرحال 8 گیگهایی که همراه نسل سوم عرضه شده ان، سریالشون با MC شروع میشه و اونها که مال سال قبل هستند (سال 87) با MB شروع میشه.

DaRyUsH AkRaMi
11-01-2010, 14:41
ممنون

قیمت 32 GB هفته پیش تو پایتخت 345 بود..
64 هم 400 بود..
این هفته نمی دونم چقدره!!

fery_lion
13-01-2010, 11:58
دوستان من میخوام بیام تهران ایپاد بگیرم
واسه جیلبریک wifi احتیاجه. کجای تهران wifi داره؟ مجانی؟
از این اداپتورها (تبدیل usb به دوشاخه) تهران هست؟چنده؟

psp2004
13-01-2010, 15:44
دوستان می خاستم بدونم نقشه شهر های ایران برای ipod پیدا میشه؟

dahkoo
13-01-2010, 19:31
[QUOTE=GiggleClub;4321197][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دیکشنری آکسفورد
تلفظ هم داره
حجم: ۱۴مگ

لینک دانلود:

*برای نصبش باید جیلبریک کرده باشی

-----------
لطفا لینک جدید بدین

seymour
13-01-2010, 22:33
دوستان من میخوام بیام تهران ایپاد بگیرم
واسه جیلبریک wifi احتیاجه. همه جای تهران wifi داره؟ مجانی؟
از این اداپتورها (تبدیل usb به دوشاخه) تهران هست؟چنده؟
تا اونجا که من می دونم بدون wifi هم میشه جیل بریک کرد... اما اصولاً تهیه wifi در کنار تاچ توصیه میشه.

همه جای تهران wifi مجانی نداره .. نخیر.

بله - تهران آداپتور تبدیل برق شهری به usb موجوده .. اکثراً بسیار ارزان و در حد چند هزار تومن هستند. توصیه میشه که برای شارژ یا استفاده اونها با وسایل برقی معتبر و گرونتر، جانب احتیاط رو پیش بگیریم.

دوستان می خاستم بدونم نقشه شهر های ایران برای ipod پیدا میشه؟
برای آیفون یه چیزایی هست، شاید بشه روی تاچ هم امتحانش کرد... مثلا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.

DaRyUsH AkRaMi
13-01-2010, 23:20
دوستان جیلبریک نسل 3 با بقیه نسلا فرق داره؟
اموزشی براش وجود داره؟
مرسی..

seymour
14-01-2010, 23:22
دوستان جیلبریک نسل 3 با بقیه نسلا فرق داره؟
اموزشی براش وجود داره؟
مرسی..
تا دلت بخواد روی وب در این مورد آموزش هست . مثلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

psp2004
15-01-2010, 10:15
دوستان میخاستم بدونم برنامه ای برای ویرایش عکس هست یا نه که اگه هست لینک بهترینش را معرفی کنید عالی میشه . همچنین یه سایتی برای دانلود ipa بجز سایت appulo ...
با تشکر.......................................... .................................................. ..................

DaRyUsH AkRaMi
15-01-2010, 18:34
تا دلت بخواد روی وب در این مورد آموزش هست . مثلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
مرسی
seymour جان من فردا میخوام ایپاد 3g رو بخرم..
به نظرت با کدوم برنامه و روشی jb کنم؟
راستی این مشکل حل شده که بعد از اینکه jb کنیم و دستگاه احیانا خاموش بشه jb میپره؟
مرسی:11:

Mahbod91
15-01-2010, 21:39
سلام.
بعد از خرید 2 تا آیپاد تاچ و حماقتی که 2 بار تکرار شد و هیچ وقت نمی فهمم چرا!؟
باید تجربیاتم رو بهتون بگم.
این دستگاه نه تو صفحه ، نه تو صدا ، نه تو بازی بهترین نیست. حتی متوسط هم نیست
مشکلات صفحه:
Black Level افتضاح بطوری که با روشنایی 30% همچنان رنگ مشکی چیزی بین طوسی نسبتا روشن و آبی روشنه
زاویه دید معمولی و افتضاح برای استفاده دو نفره
رنگ های بی جان و شسته شده (Washed out بهش میگن نمیدونم چی بگم فارسی شو ، "رنگ و رو رفته")
پیکسل ها کم هستن البته اذیت کننده نیستن
مثلا صفحه این دستگاه رو با 5530 نوکیا مقایسه کنید گریه تون میگیره
*تنها مزیت (تنها) مزیت صفحه این دستگاه روشنایی خوب زیر نور آفتابه که اونهم باید روشنایی رو تا ته بالا ببرید که منجر به تموم شدن باطری تو 3 سوت میشه.
مشکلات باطری:
هر 2 آیپادم ، شب میزدم به شارژ صبح با خودم میبردم بیرون از ساعت 9 که از شارژ قطع می شد تا ساعت 10 آهنگ گوش می دادم ، ساعت 10 بیست دقیقه بازی می کردم. دستگاه رو قفل می کردم. یک ساعت بعد به مدت نیم ساعت ویدئو نگاه می کردم و شارژ حدود 65 درصد مصرف شده بود! 20-30 دقیقه دیگه بازی کردم Low battery داد... حالا شارژش هم تموم شه جیلبریکش میپره. حالا بگرد کافی نت پیدا کن که آیتونز رو دستگاهش نصب باشه بتونی جیلبرک کنی دوباره...
مشکلات صدا : با این همه ادعا و هزینه هنگفت شما میرید یک MP3 پلیر می خرید که حتی اکوالیزر دستی نداره ، بیس خیلی کمی داره و اگه بزارید رو حالت Bass Booster صدای بیس زیاد میشه ولی به شدت صدا زیر میشه و کر می کنه آدمو...
کیفیت ، بلندی و تفکیک پذیری صدا در حد MP3 Player های Leono با قیمت 30-40 تومنی هست! یعنی من چندین مورد با هدفون های ارزون و گرون تست کردم که اینو میگم. مطمئن باشید اگر یک MP3 کریتیو یا سونی 80 تومنی بخرید به مراتب صدایی بهتر از این آیپاد لعنتی می گیرید.
هدفون های خودش رو هم که از تو جعبه در نیارید سنگین ترین (مثل من که در نیاوردم)
بازی ها به هیچ وجه مثل دستگاهی مثل PSP سرگرم کننده نیستن و صرفا مرحله دارن و قابل جلو رفتن هستن ، همین!
دقیقا بازیهای موبایل هستن با گرافیک بالاتر ، PSP کنسوله ، بازیهاش کامل هستن حتی اگه گرافیکشون از آیپاد کمتر باشه
بازیهای آیپاد خام هستن و صرفا وقت پر کن ، هیچ وقت یک بازی حرفه ای نیستن ، PSP دستگاهیه که شرکت ها با زحمت میشینن تمام تلاششون رو می کنن تا براش بازی بسازن و بعد شاهکار هایی مثل God of War براش میاد. ولی بازی های آیپاد فقط اسم بازی رو دارن و فقط ساخته شدن تا با استفاده از اسمشون پول در بیارن.
بازی های آرکید نسبتا جالب مثل پک من و اینا که رو همه کنسول ها هستن ، ولی بقیه بازی ها به هیچ وجه کامل و جدی نیستن و اکثرا به شدت کوتاه و فاقد داستان خاصی هستند. اگر یک استثنا هم وجود داشته باشه که فکر نکنم ، بعد از 2 ساعت بازی با هدفون و روشنایی متوسط شارژ باطری خالی میشه
این بازیها به این علت معروف شدن که شما رو آیفون بگی : ببین ، گوشیم بازی داره مثل PSP ، نه که بری بیشتر از PSP پول بدی بازی های نیم ساعته تقلیدی مضخرف و بی اصالت رو بازی کنی...
و مشکلات دیگه ای که پدر من رو در آوردن
-عدم دسترسی به حافظه بصورت درایو USB (با برنامه هم مشکل خاص خودشو داره که هر چقدر USB Drive بهش حافظه بدین اون مقدار از حافظه اصلی تون حذف میشه و بطور مشترک کار نمی کنه)
حتی با برنامه نمی تونید به فیلم ها / آهنگ ها و تصاویرتون دسترسی داشته باشید فقط با برنامه خودش ، یعنی اگر این برنامه 100 مگی همراهتون نباشه ، دستگاه رو نمیتونید به کامپیوتر دوستتون وصل کنید
سینک منیجر افتضاح! ، برای ریختن عکس تو آیپاد قابلیت ریختن عکس های دلخواه از کامپیوتر به آیپاد وجود نداره! برای این که عکس بریزید باید عکسهای دلخواهتون رو بریزید تو یه فولدر و اون فولدر رو با آیپاد سینک کنید ، هر دفعه کامپیوتر رو وصل کنید سینک میشه و عکسهای آیپادتون میشه عکسهایی که الان تو اون فولدر هستن و تفاوتشون از رو آیپاد پاک میشه!!!.
یعنی امروز 20 تا عکس از کامپیوترت میریزی تو آیپاد ، بعد عکسها رو از رو کامپیوترت پاک می کنی ، بعد هفته دیگه میای 13 تا دیگه بریزی ، برنامه مخصوصش میاد میبینه تو اون فولدره 20 تای قبلی نیستن جاش 13 تای دیگه هستن.
20 تا عکس تو آیپاد رو پاک می کنه!! و 13 تا رو جایگزین میکنه!!!!!
---------------
فایل منیجر نداره و برنامه های فایل منیجر به درد عمه شون می خورن
--------------
مدریریت فایل در این حد نابوده که حتی نمی تونی عکس هات رو از تو آیپاد پاک کنی! ، فقط با کامپیوتر!!!!
-------------
چیزی به اسم فولدر تو آیپاد وجود نداره ، فایلهات رو هیچ رقمه نمی تونی دسته بندی کنی!
-------------
عکسهایی که تو آیپاد میریزی همگی Downscale میشن یعنی عکس 12 مگاپیکسل میریزی روش که از جزئیاتش لذت ببری. آیپاد برای نرم موندن حرکات تصویر و زوم ، میاد این رو می کنه 1 مگاپیکسل و در ضمن همه عکس ها حتی عکس آهنگ ها که تو موزیک پلیر میان و کلا همه تصاویر بطور عجیبی بی کیفیت ، کمرنگ و دون دون میشن انگار برای کم کردن حجمشون با فرمت Gif کیفیت پایین کمپرس میشن.
-------------
عدم وجود برنامه DivX پلیر که مثل آدم کار کنه...

والا دیگه موندم چی بگم.
از بالا به پایین مشکلات از لحاظ اهمیت سیر نزولی دارن...
در نظر داشته باشید اینها مشکلات آیفون هم هستن
و اگه همچین مبلغی هزینه می کنید یا واقعا یه وسیله بگیرید که همه کاره باشه مثل Omnia HD
یا واسه اون مصرفی که بیشترین تاکید رو روش دارین بهترین وسیله رو بخرین
موزیک و فیلم میخوای Cowon S9 بخر
بازی میخوای PSP بخر
هر چی میخری بخر ، این دستگاه چرت و پرت رو نخر

seymour
15-01-2010, 23:31
مرسی
seymour جان من فردا میخوام ایپاد 3g رو بخرم..
به نظرت با کدوم برنامه و روشی jb کنم؟
راستی این مشکل حل شده که بعد از اینکه jb کنیم و دستگاه احیانا خاموش بشه jb میپره؟
مرسی:11:
ایشالا بخری و حالش رو ببری.

الان همه دارن با همین black rain جیل بریک می کنن..

نخیر - با خاموش و روشن کردن جیل بریک نمی پره.

دوستان میخاستم بدونم برنامه ای برای ویرایش عکس هست یا نه که اگه هست لینک بهترینش را معرفی کنید عالی میشه . همچنین یه سایتی برای دانلود ipa بجز سایت appulo ...
با تشکر.......................................... .................................................. ..................
برنامه Mobisnap رو ببین میتونی گیر بیاری یا نه.. در این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه به چند گزینه دیگه هم اشاره شده

Mahbod91
16-01-2010, 10:27
نخیر - با خاموش و روشن کردن جیل بریک نمی پره.
جیل برک نمی پره ولی گوشی وارد Restore Mode میشه و تا زمانی که به کامپیوتری که روش iTunes و Blackra1n نصب باشه وصلش نکنی و Blackra1n رو اجرا نکنی دستگاهت بی استفاده میشه...
اشتباه گفتم؟!

DaRyUsH AkRaMi
16-01-2010, 11:27
جیل برک نمی پره ولی گوشی وارد Restore Mode میشه و تا زمانی که به کامپیوتری که روش iTunes و Blackra1n نصب باشه وصلش نکنی و Blackra1n رو اجرا نکنی دستگاهت بی استفاده میشه...
اشتباه گفتم؟!

این مشکل هیچ راه حلی نداره؟

a.z.p.z
16-01-2010, 11:33
دقیقا الان مشکلت چیه بگو تا حلش کنم .

kian00sh
16-01-2010, 23:09
قیمت Apple iPod Touch چنده ؟ :santa:

kian00sh
16-01-2010, 23:14
منظورم iPod Touch 8GB بود :31:

kian00sh
17-01-2010, 14:08
ناگهانی تصمیم گرفتم iPod Touch 8GB بگیرم یکی لطف کنه دربارش توضیح بده که اگر creative ZEN X-Fi2 بگریم یا cowon-d2 بهتره یا همین ipod رو
و میخواستم بدونم قیمت به روز ipod touch 8 gb چقدره؟
یه توضیح کامل اگه میشه بدین چون من چیز زیادی از ipod نمیدونم.:40:

fade2amin
17-01-2010, 20:33
و میخواستم بدونم قیمت به روز ipod touch 8 gb چقدره؟

فک کنم باید حدود 220-25 باشه. من 225 گرفتم، 3 ماه پیش. تنها تفاوتش اینکه 3G نیست به اونصورت یعنی رمش پایینتره و OpenGL نداره. اما به مراتب سرتر از نسل دومشه. دیگه اینکه هدفونش میکروفونم نداره. من که ازش راضیم. اون صحبتهای دو سه خط بالای دوستمون هم درسته هم اقرار آمیز. بیشتر محدودیتهایی که از لحاظ نرم افزاری داره بخاطر مسئله security و copyright شرکت اپل هست. اتفاقا تو این نسل باتریش تقویت شده. من خودم اصلا خاموشش نمیکنم و یه کله standby ولی اگه باهاش Game بزنی قبول دارم که زود خالی میشه اما نمیشه این قضیه رو انکار کرد که هنوزم تهنا MultyTouch به معنای واقعی دنیاست. هدفونش درسته که بیس بالایی نداره که اونم اتفاقا بخاطر Outter بودنشه اما در عوض من خیلی باهاش حال میکنم چون تفکیک صدای بالا و شفافیت خوبی داره که یکی از دوستان هم که 5530 داره به شدت باهاش حال کرد. بنظر من همین 8 رو بخر و حالشو ببر .

kian00sh
17-01-2010, 20:43
فک کنم باید حدود 220-25 باشه. من 225 گرفتم، 3 ماه پیش. تنها تفاوتش اینکه 3G نیست به اونصورت یعنی رمش پایینتره و OpenGL نداره. اما به مراتب سرتر از نسل دومشه. دیگه اینکه هدفونش میکروفونم نداره. من که ازش راضیم. اون صحبتهای دو سه خط بالای دوستمون هم درسته هم اقرار آمیز. بیشتر محدودیتهایی که از لحاظ نرم افزاری داره بخاطر مسئله security و copyright شرکت اپل هست. اتفاقا تو این نسل باتریش تقویت شده. من خودم اصلا خاموشش نمیکنم و یه کله standby ولی اگه باهاش Game بزنی قبول دارم که زود خالی میشه اما نمیشه این قضیه رو انکار کرد که هنوزم تهنا MultyTouch به معنای واقعی دنیاست. هدفونش درسته که بیس بالایی نداره که اونم اتفاقا بخاطر Outter بودنشه اما در عوض من خیلی باهاش حال میکنم چون تفکیک صدای بالا و شفافیت خوبی داره که یکی از دوستان هم که 5530 داره به شدت باهاش حال کرد. بنظر من همین 8 رو بخر و حالشو ببر .

مرسی از این که جواب دادی دمت گرم ولی 3G با 2G چه فرقی میکنه ؟ یه توضیح کلی اگه بدین ممنون میشم و فرقشون با هم چیه و کدوم بهتره ؟ :40:

kian00sh
17-01-2010, 21:28
بعد راستی چند تا سوال دیگه
صداش خیلی کمه ؟
اینترنت داره مگه نه چطوره؟
بلوتوث؟
رم بهش میخوره ؟ تا چقدر؟
کار باهاش نسبت به PMP های دیگه سختره ؟
کیفت صداش چطوره یعنی اگر باهاش بخوام بلک متال گوش کنم صوت نمیکشه ؟
فعالا همینا یادمه
:31:

seymour
17-01-2010, 22:02
مرسی از این که جواب دادی دمت گرم ولی 3G با 2G چه فرقی میکنه ؟ یه توضیح کلی اگه بدین ممنون میشم و فرقشون با هم چیه و کدوم بهتره ؟ :40:
درباره برتری های نسل سوم تاچ نسبت به نسل دوم چندین بار صحبت شده .. یه سرچ کوچولو بزن .. خلاصه اش اینه که از نظر سخت افزاری قوی تره (قدرت پردازنده و رم مثلاً) ... اما توجه کن که تاچ 8 گیگ فقط بصورت اسمی نسل سوم محسوب میشه و در واقع اون برتری های سخت افزاری مدلهای 32 گیگ و 64 گیگ که نسل سوم واقعی هستند رو نداره .. به این نکته توجه کن ..

بعد راستی چند تا سوال دیگه
صداش خیلی کمه ؟
اینترنت داره مگه نه چطوره؟
بلوتوث؟
رم بهش میخوره ؟ تا چقدر؟
کار باهاش نسبت به PMP های دیگه سختره ؟
کیفت صداش چطوره یعنی اگر باهاش بخوام بلک متال گوش کنم صوت نمیکشه ؟
فعالا همینا یادمه
:31:
صداش خوب و قابل قبوله، فکر می کنم صرفاً بخش کوچکی از کاربرها باشن که از بابت صدای این دستگاه احساس نارضایتی کنن ... اما بهرحال اگه یه نفر میخواد یه پلیر داشته باشه که بعنوان اولویت اول باهاش آهنگ گوش بده، گزینه های بهتری هم هست ... بنابراین بحث الویت ها و نیازهای شماست...

//

میشه به وب وصلش کرد ... از طریق wifi ... یه قطعه باید بخری که اتصال اینترنت روی کامپیوترت رو در اختیار تاچ هم بذاره .. حدود 25 تومن هزینه اون قطعه میشه ..

//

بلوتوث داره ... هرچند ظاهراً در مورد قابلیت تبادل فایل اش هنوز قدری محدودیت وجود داره (یا من هنوز کسی رو ندیده ام که بگه بدون هیچ مشکلی ازش استفاده می کنه برای اون کار)

//

نخیر - افزایش حافظه نداره...

//

سخت تر نیست ... طبیعتاً اونی که تا حالا با لمسی کار نکرده، شاید اولش قدری طول بکشه تا عادت کنه ... اما میشه گفت برعکس: منوها و رابط کاربرش اش بسیار خوشدست و الگوی رقبا محسوب میشه ..

//

در مورد کیفیت صداش که هم در پاراگراف اول و هم در تاپیک دیگه توضیح دادم .. کیفیت صداش خوبه .. عالی نیست ... بستگی به انتظار شما داره ... اگه تا حالا با کامپیوتر و سیستم های صوتی ارزون قیمت موسیقی گوش می کردی، قطعاً راضی ات می کنه .. اما اگه مثلاً قبل از این یه پلیر سونی داشته با یه هدفون خوب، شاید راضی نشی...

fade2amin
18-01-2010, 06:24
مرسی از این که جواب دادی دمت گرم ولی 3G با 2G چه فرقی میکنه ؟ یه توضیح کلی اگه بدین ممنون میشم و فرقشون با هم چیه و کدوم بهتره ؟

خواهش میکنم، منظور نسل دوم و سومه. یه سری فرقهایی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری دارن که بالطبع هر چی ورژن میره بالاتر اونها هم Up میشن. مثلا کیبرد تو 2G عریض نمیشه اما توی 3 میشه، سخت افزاریش هم CPU , Ram ارتقا پیدا کردن، یاتری و ...
از نظر بازی PSP گرافیک به مراتب بالاتری داره اما هدف از ساخت بازی و app برای iPod کلا بر مبنای خلاقیت و Motional استواره. اینم بدون که از لحاظ داشتن برنامه و بازی نسبت به سایر پلتفرمها و سیستم عاملها با یه اختلاف فوق العاده فاحش بالاتر از همه ایستاده. امیدوارم کمکی شده باشه .

پ.ن: اینو دیشب تا اومدم پست بدم سایت تعطیل شد نتونستم، الان دیدم Seymour عزیز قشنگ توضیح داده واست .

boozzai
18-01-2010, 09:53
سلام!!!!
آقای سیمور شما گفتید که میشه با استفاده از کامپیوتر توی آیپاد به اینترنت وصل بشیم!!!!!با استفاده از یه دستگاهی!!!!!!
میشه توضیح بیشتر بدید!!!!!!چون تو اهواز به جز فرودگاه وایرلس دیگه ای وجود نداره:41:
مرسی!!شاد باشی...

akhoond
18-01-2010, 10:08
سلام!!!!
آقای سیمور شما گفتید که میشه با استفاده از کامپیوتر توی آیپاد به اینترنت وصل بشیم!!!!!با استفاده از یه دستگاهی!!!!!!
میشه توضیح بیشتر بدید!!!!!!چون تو اهواز به جز فرودگاه وایرلس دیگه ای وجود نداره:41:
مرسی!!شاد باشی...
سلام
منظور سیمور عزیز دیوایس وایرلس هست ...
یه دیوایس هست که امکان وصل شدن بقیه وسایل خونه به سیستمون تحت استاندارد وای فای رو فراهم می کنه ...
هم کارت پی سی آی هست ، هم کارت یو اس بی اش هستش ...
یو اس بی اش در حدود 20 تا 25 تومان هست ( قیمت PCi رو ندارم )
ادیت : الآن یه سرچ زدم ، دیدم برای دیوایس های تا 50 Mps ، یو اس بی در حدود 22 _ 23 هست ، پی سی آی یه 5 تومان بالاتر ، برای دیوایس های تا 100 مگ ، 20 تومان گرونتره ، تقریبا...
البته ، لازمه این کار این هست که سیستم روشن باشه ، اگه ای دی اس ال دارید ، و دیوایس های وایرلس زیاد هست ، بهتر هست که مودم دی اس ال وایرلس تهیه کنید ، تا دیگه لازم نباشه سیستم روشن بمونه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

DaRyUsH AkRaMi
18-01-2010, 10:48
بالاخره 32 gb رو گرفتم..:31:
دوستای عزیز حالا باید چند تا بلا سرش بیارم.. ببینید درست میگم:
1- باید با blackra1n جیلبریک کنم
2-بعد با استفاده ازwifi بلکرین رو اجرا و از طریق اون cydia رو نصب میکنیم..
این پایان ماجرا بود دیگه؟

اخوند جان مطمئنی که این روش که گفتی اینترنت adsl معمولی رو به وایرلس تبدیل کرد؟

boozzai
18-01-2010, 11:13
سلام
منظور سیمور عزیز دیوایس وایرلس هست ...
یه دیوایس هست که امکان وصل شدن بقیه وسایل خونه به سیستمون تحت استاندارد وای فای رو فراهم می کنه ...
هم کارت پی سی آی هست ، هم کارت یو اس بی اش هستش ...
یو اس بی اش در حدود 20 تا 25 تومان هست ( قیمت PCi رو ندارم )
ادیت : الآن یه سرچ زدم ، دیدم برای دیوایس های تا 50 Mps ، یو اس بی در حدود 22 _ 23 هست ، پی سی آی یه 5 تومان بالاتر ، برای دیوایس های تا 100 مگ ، 20 تومان گرونتره ، تقریبا...
البته ، لازمه این کار این هست که سیستم روشن باشه ، اگه ای دی اس ال دارید ، و دیوایس های وایرلس زیاد هست ، بهتر هست که مودم دی اس ال وایرلس تهیه کنید ، تا دیگه لازم نباشه سیستم روشن بمونه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق
سلام!!!خیلی ممنون ار جوابتون!!!!
این usb رو به کجا باید وصل کنیم؟؟؟؟؟
فرق این 2 مدلی که گفتید چیه؟؟؟؟
این مودم دی اس ال وایرلیس چه قیمته؟؟؟؟
من الان یه مودم با سیم با سرعت 128 دارم!!!!!
من میخوام که این ای دی اس ال به وایرلس تبدیل بشه:31:!!!!!!نه دی ال آپ به وایرلس:41:!!!!!
راستی تا چقدر برد دارن؟؟؟؟(به متر بگید:31:)
شاد باشی....:20:

akhoond
18-01-2010, 11:48
سلام!!!خیلی ممنون ار جوابتون!!!!
این usb رو به کجا باید وصل کنیم؟؟؟؟؟
فرق این 2 مدلی که گفتید چیه؟؟؟؟
این مودم دی اس ال وایرلیس چه قیمته؟؟؟؟
من الان یه مودم با سیم با سرعت 128 دارم!!!!!
من میخوام که این ای دی اس ال به وایرلس تبدیل بشه:31:!!!!!!نه دی ال آپ به وایرلس:41:!!!!!
راستی تا چقدر برد دارن؟؟؟؟(به متر بگید:31:)
شاد باشی....:20:
دوست من ، جاش اینجا نیست ، اما ... :10:
این یو اس بی ، می خوره به کیس شما ، و شما می تونید اینترنتی رو که می آد رو سیستمون شیر کنید ( نه فقط نت ، بلکه می تونید پوشه ها و غیره رو هم شیر کنید ) حالا می تونه دیال آپ باشه ، می تونه دی اس ال باشه ، فرقی نمی کنه ...
یو اس بی ، به پروت یو اس بی وصل می شه ، ولی پی سی آی میره داخل پورت پی سی آی و داخل کیس قرار می گیره ( خوبی یو اس بی اینه که راحت جدا می شه ، فکر می کنم فقط همین باشه و فرق چندانی نباید داشته باشن ، جز اختلاف قیمت ناچیزشون )
مودم های وایرلس دار ، حدود 75 _ 80 قیمت دارن ، هم مودم دی اس ال هست ، هم وایرلس ، یعنی اینترنت رو یکراست شیر می کنه و دیگه لازم نیست که سیستم روشن باشه ...

راستش برد این ها بستگی به وضعیت خونه و دیفال و این ها داره ، اما فکر کنم 50 متر بیشتر نتونید استفاده کنید ( اسمی اش بیشتر باید باشه ، اما در واقع فکر کنم به همین هم نرسه / برد رو من دقیق نمی دونم ، تو محل کار هست ، اما فقط جهت بی سیم بودن و وجود تعداد زیادی لپ تاپ استفاه می شه ، نه از بردش )

گفتم ، اگه فقط برای آی تاچت می خوای ، صرف نداره برای یه لیوان شیر بری گاو بخری :31: راحت یه یو اس بی بگیر و خودت رو اذیت نکن ، اما اگه سیستم دیگه ای داری ، لپ تاپ داری و .... اون وقت به نظرم بهتره مودم رو عوض کنی ، صرف نداره با قطره چکون یه پارچ آب برداری :31:

*** عجب مثال هایی زدم :31:

مخلصیم :46: :10: :11:
یا حق

Behi09
19-01-2010, 14:44
سلام دوستان
من می خواستم یه ipodtouch 32gb بخرم.
قیمت این دستگاه در تبریز رو می خواستم.
و اینکه این دستگاه رو کجای تبریز می تونم گیر بیارم.
با تشکر

kian00sh
19-01-2010, 18:10
هیچ امکانی وجود نداره که با IPOD همیشه و در همجا بشه به وب دسترسی داشت ؟ :41:

SONO
19-01-2010, 18:58
سلام
بعضی آلبومها (فایلهای MP3) هست که هر کاری میکنم به برنامه آیتونز وارد نمیشه...
چیکار باید بکنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید...

fery_lion
19-01-2010, 19:15
راستي تو همدان كسي ايپاد تاج ديده؟(فقط نگيد بيا پايتخت كه امكانش برام نيست)

Vamp!r3
19-01-2010, 19:41
Salam be hame.fellan Farsi nadaram.bebakhshid
man ba iPod be wifi vasl misham vali bade 5 min hich ja nemire
ertebatesh ba markaz vasle wifi ham vasle kollan hame chi vasle vali hich ja ra baz nemikone
chera?
Mamnun.

dr_faust
19-01-2010, 21:03
معمولا وقتی جواب منفی هست بچه ها جواب نمیدهند تا شاید یکی راه حلی داشته باشد که کسی دیگر بداند. آیپاد تاچ فقط از طریق وای فای میتونه وصل بشه.
دستگاهی به تازگی در آمریکا تولید شده است که شبکه 3G را به امواج وای فای تبدیل می کنه تا دارندگان لپتاپ بتونند در همه جا از اینترنت استفاده کنند. با توجه به این که این دستگاه از آیپاد تاچ هم گرونتره و تو ایران هم 3G نداریم پس همچنان جواب خیر هست.

راستي تو همدان كسي ايپاد تاج ديده؟(فقط نگيد بيا پايتخت كه امكانش برام نيست)
راستي چجوري ميشه تو خونه wifi داشت؟
من کسانی را دیدم که به فروشگاه کنج سفارش داده بودند و برایشون فرستاده بود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو راه:
۱-اگر ADSL داری یک مودم بیسیم یا acces point بخری حدود قیمت 75 هزار تومان. بعد از خرید، اینترنتت بیسیم میشه.
۲- اگر لپتاپت وای فای داره با استفاده از اون وای فای یک شبکه بسازی و بعد اینترنت را با این شبکه شیر ( Share) یا بریج(‌Bridge) کنی. هزینه مجانی.ولی لپ تاپت باید روشن باشه. البته میشه برای دسکتاپ هم کارت بیسیم خرید همین کار را کرد. اطلاعات بیشتر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراه اول شدیدا توصیه می شود.

Salam be hame.fellan Farsi nadaram.bebakhshid
man ba iPod be wifi vasl misham vali bade 5 min she hich ja nemire
ertebatesh ba Marla vasle wifi ham vasle kollan hame chi vasle vali hich ja ra baz nemikone
chera?
Mamnun.
از اینجا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید. همین نوشته شما تبدیل می شود به
سلام به همه.فلان فارسی ندارم.ببخشید
من با آیپاد به wifi وصل میشم ولی‌ بده ۵ مین شه هیچ جا نمیره
ارتباطش با marla وصله wifi هم وصله کلا همه چی‌ وصله ولی‌ هیچ جا را باز نمی‌کنه
چرا؟
ممنون.از تو ستینگ ایپادت چک کن ببین ای پی آیپاد چنده. اگر 169.254 هست کاریش نمیشه کرد وصل نمیشه. باید بجای شیر کردن بریج کنی. برای من هم دقیقا همین جور بود.

Behi09
19-01-2010, 21:11
سلام دوستان
با تشکر
دوستان چی شد کسی جواب نداره

seymour
19-01-2010, 23:12
سلام دوستان
با تشکر

دوستان چی شد کسی جواب نداره
دوست خوب، باید منتظر بمونی که یه نفر از دوستان تبریزی کمکت کنه ... یا اینکه همونطور که رفیقمون گفت، سفارش بدی از تهران، یا آشنایی-دوستی رو بگی از تهران واسه ات بخره و بفرسته ... خرید پلیر در ایران این محدودیت ها رو هم داره بهرحال ..

نه دوست خوبم ... بجز اینکه مثلاً بری امریکا زندگی کنی، راه دیگه ای نیست! (شوخی) ... بدبختانه، شما دست گذاشتی روی یکی از مهمترین بحث های پلیرهایی مثل تاچ .. که بسیاری از قابلیت هاش بدرد ما ایرانی ها نمی خوره یا نفعی که می بریم محدوده ... و اصولاً هدف گیری چنین محصولاتی برای اروپا و امریکای شمالیه ..

ضمن اینکه در مورد دیر شدن پاسخ پست ها .. اولاً که شرمنده .. ثانیاً:

توجه کن که من یا دوستان خوب دیگه ای که اینجا سوالات رو جواب میدیم که پولی نمی گیریم بابت این کار .. صرفاً بخاطر علاقه مندی مون این کار رو می کنیم .. من خودم امروز که جمعه باشه تا همین یکساعت پیش سرکار بودم ... کلاً هم در روز فقط یک بار فرصت می کنم به اینجا سر بزنم ... اینا رو در نظر بگیر. ممنونم..

(البته می دونم شما قصد بدی ندارید و طبیعیه که دوست دارید زودتر جوابتون رو بگیرید؛ صرفاً چون این قضیه این چند هفته زیاد پیش اومده، نقل قول کردم) .. بازم شرمنده.

seymour
19-01-2010, 23:19
سلام
بعضی آلبومها (فایلهای MP3) هست که هر کاری میکنم به برنامه آیتونز وارد نمیشه...
چیکار باید بکنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید...
یعنی این مشکل رو قبلاً نداشتی و یه دفعه پیش اومده ؟ ..

ویژگی مشترک اون آهنگ ها چیه ؟ .. یا اینکه بی ربطه ؟ ... مثلاً همه شون مال یا خواننده یا مال یه آلبوم هستن؟ ...

سعی کردی به نرم افزارهای رایگانی که ساده میشه از طریق وب دانلود کرد، convert شون کنی و بعد چک کنی که itunes باهاشون مشکلی داره یا نه؟ .. این راه رو حتماً چک کن ... نرم افزار mp3 convertor تا دلت بخواد روی وب گیر میاد ..

kian00sh
19-01-2010, 23:19
seymourجان ببخشید که سوال زیاد میکنم :11:
مرسی از پاسخت

SONO
20-01-2010, 00:41
یعنی این مشکل رو قبلاً نداشتی و یه دفعه پیش اومده ؟ ..

ویژگی مشترک اون آهنگ ها چیه ؟ .. یا اینکه بی ربطه ؟ ... مثلاً همه شون مال یا خواننده یا مال یه آلبوم هستن؟ ...

سعی کردی به نرم افزارهای رایگانی که ساده میشه از طریق وب دانلود کرد، convert شون کنی و بعد چک کنی که itunes باهاشون مشکلی داره یا نه؟ .. این راه رو حتماً چک کن ... نرم افزار mp3 convertor تا دلت بخواد روی وب گیر میاد ..

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هممم...قبل از خرید آی پاد ، تگهای کل آلبومها رو مرتب کرده بودم...تا موقع اضافه کردن فایلها به iTunes library مشکلی نداشته باشم...

اکثر آلبومها add میشه ولی بعضیها نه...
حتی تگ ها رو مجددا تنظیم کردم ...ولی متاسفانه مشکل همچنان پا برجاست

به طور مثال در مورد دیسکوگرافی " میوز"...
منبع دانلود همه آلبومها یکسانه...و بیت ریت اکثر فایلها 320
همه آلبومها اضافه میشه... ولی آلبوم The Resistance رو نمیتونم اضافه کنم...

یا مثلا درمورد گروه The Velvet Underground یکی از آلبومها به itunes وارد نمیشه...
البته به غیر ازآلبومها یه سری تک اهنگ هم هست که همین مشکل رو دارند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...

mp3 convertor ؟...خب زیاد با این نرم افزارها آشنا نیستم
ولی با نرم افزارAgree Free MP3 to M4A (نسخه free البته)
امتحان کردم... این ارور میاد

Files reading error! please Check Your Files[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

astronaut
20-01-2010, 11:01
27 ژانویه هم که محصوله جدیده اپل میخواد معرفی بشه ووو

hoha881
20-01-2010, 11:26
يعني هفته بعد ipod جدید میاد:10:

DaRyUsH AkRaMi
20-01-2010, 14:12
بالاخره 32 gb رو گرفتم..:31:
دوستای عزیز حالا باید چند تا بلا سرش بیارم.. ببینید درست میگم:
1- باید با blackra1n جیلبریک کنم
2-بعد با استفاده ازwifi بلکرین رو اجرا و از طریق اون cydia رو نصب میکنیم..
این پایان ماجرا بود دیگه؟

اخوند جان مطمئنی که این روش که گفتی اینترنت adsl معمولی رو به وایرلس تبدیل کرد؟

دوباره مطرح میکنم! :rolleye:

a.z.p.z
20-01-2010, 14:53
خیر دوست من هفته ی دیگه خبری از ایپاد جدید نیست سپتامبر 2009 همه ایپاد ها اپدیت شدند !!!
داریوش جان بله همینه ولی شما میتونی با یه تیر دو نشون بدی یه لینک دانلود فریمور کاستوم میدم به اون ورژن ریستور کنی هم اپدیت میشه و هم جیلبرک !

astronaut
20-01-2010, 15:49
احتمالا تبلته.

kian00sh
20-01-2010, 18:27
تو صفحه ی قبل گفته شد با ipod نمیشه به اینترنت وصل شد اگر هم بشه تا فاصله 50 متری ولی نه تو یک سایت دیگه از یکی پرسیدم بم گفت یه مودم ADSL که وایرلس هم داره بگیر و به راحتی برو تو اینترنت با هاش چطوریاست ؟

kian00sh
20-01-2010, 18:57
با وایرلس که نمیشه ولی راه دیگری هست ؟:11:

fade2amin
20-01-2010, 19:00
با ipod نمیشه به اینترنت وصل شد اگر هم بشه تا فاصله 50 متری

اتفاقا عمده کاربرد iPod واسه وبه. عزیز من اون 50 متر مال ماست که هنوز با dialup زندگی میکنیم نه مال اونا . بلا استفاده بودن این سرویس برای اکثر ماها عین تعطیل بودن 70% دستگاست !

kian00sh
20-01-2010, 19:20
نه من adsl دارم ولی میگن هیچ رایی نداره که با ipod بری اینترنت تو ایران
یعنی هیچ رایی نیست من واقعا گیج شدم ینفر میگه میشه ینفرم میگه نمیشه دقیقا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر رایی میشه بگین هر رایی!!! (راهی که فقط 50 متر نباشه و بشه در همه جا ازش استفاده کرد)

kian00sh
21-01-2010, 00:00
یعنی هیچ رایی نیست من واقعا گیج شدم ینفر میگه میشه ینفرم میگه نمیشه دقیقا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر رایی میشه بگین هر رایی!!! (راهی که فقط 50 متر نباشه و بشه در همه جا ازش استفاده کرد)

از هرکی سوال کردم گفت نه دیگه کاملا فهمیدم نمیشه :5:

seymour
21-01-2010, 00:00

با وایرلس که نمیشه ولی راه دیگری هست ؟:11:

تو صفحه ی قبل گفته شد با ipod نمیشه به اینترنت وصل شد اگر هم بشه تا فاصله 50 متری ولی نه تو یک سایت دیگه از یکی پرسیدم بم گفت یه مودم ADSL که وایرلس هم داره بگیر و به راحتی برو تو اینترنت با هاش چطوریاست ؟
دوست خوبم ... اولاً که سوالات رو از هر کسی نپرس .. از کسی بپرس که به جوابش مطمئنی .. وگرنه هر کسی دوست داره در مورد هرچیزی نظر بده .. شما باید تصمیم بگیری که حرف چه کسی معتبر تره و همون رو پی بگیری .. (قصد جسارت ندارم --- اصلاً شاید معلوم بشه که من از همه بی سوادترم!)

ثانیاً - اونی که به شما گفته میشه با مودم adsl وایرلس وصل بشی حرفش هیچ تناقضی با حرف ما نداره .. سوال شما این بود که میشه "همیشه و همه جا توسط تاچ به وب وصل شد؟ " .. خب جوابش اینه که در ایران نه !! .. راه حلی که اون دوستت پیشنهاد کرده ، ربطی به این سوال نداره ... اون راه حل یه راه "همیشه و همه جا "نیست که!! ... این که واضحه...

بنابراین برای چندمین بار : شما میتونی از طریق اتصال اینترنت کامپیوتر خانگی ات با تاچ به اینترنت وصل بشی .. اما اینکه بخوای مستقیماً از طریق خود تاچ براحتی و هرجای شهر به اینترنت وصل بشی : خیر.

seymour
21-01-2010, 00:08
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هممم...قبل از خرید آی پاد ، تگهای کل آلبومها رو مرتب کرده بودم...تا موقع اضافه کردن فایلها به iTunes library مشکلی نداشته باشم...

اکثر آلبومها add میشه ولی بعضیها نه...
حتی تگ ها رو مجددا تنظیم کردم ...ولی متاسفانه مشکل همچنان پا برجاست

به طور مثال در مورد دیسکوگرافی " میوز"...
منبع دانلود همه آلبومها یکسانه...و بیت ریت اکثر فایلها 320
همه آلبومها اضافه میشه... ولی آلبوم The Resistance رو نمیتونم اضافه کنم...

یا مثلا درمورد گروه The Velvet Underground یکی از آلبومها به itunes وارد نمیشه...
البته به غیر ازآلبومها یه سری تک اهنگ هم هست که همین مشکل رو دارند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...

mp3 convertor ؟...خب زیاد با این نرم افزارها آشنا نیستم
ولی با نرم افزارAgree Free MP3 to M4A (نسخه free البته)
امتحان کردم... این ارور میاد

Files reading error! please Check Your Files[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اگه نرم افزار تبدیل هم ارور میداده ، نشون میده که حدسم درست بوده و فایل ها ایراد دارن .. پلیرهای مختلف در قبال مشکلات ریز و درشت فایل های صوتی با هم فرق دارن .. بعضی ها آسون گیر هستند و هرچی بهشون بدی رو قبول می کنن و بعضی سخت گیرن .. مثل همین آیپاد ..

من توصیه ام اینه که اول با یه برنامه دیگه، این فایل های Mp3 رو نرمالیزه کنی .. (یعنی فرمتشون همون mp3 میمونه - صرفاً یه بار کانورت میشن به یه mp3 جدید -- حالا مثلاً با بیت ریت مشابه یا یه درجه پایین تر)...بعد دوباره تست کنی و نتیجه اش رو بگی.

يعني هفته بعد ipod جدید میاد:10:

احتمالا تبلته.
درسته .. اینطور که شایع شده یه تبلت 10-11 اینچیه.

DaRyUsH AkRaMi
21-01-2010, 00:53
خیر دوست من هفته ی دیگه خبری از ایپاد جدید نیست سپتامبر 2009 همه ایپاد ها اپدیت شدند !!!
داریوش جان بله همینه ولی شما میتونی با یه تیر دو نشون بدی یه لینک دانلود فریمور کاستوم میدم به اون ورژن ریستور کنی هم اپدیت میشه و هم جیلبرک !
عزیز پس کو لینک !! :31:
یادت رفت بذاری؟

Sadra Juve
21-01-2010, 18:27
سلام دوستان من ipod touch 8gb گرفتم و دادم توی پایتخت برام برنامه رختن بعد من اومدم و 2 _3 روز بعد دستگاه رو خاموش کردم و بعد که روشنش کردم دیگه بالا نمیاد چی کار کنم که درست شه مرسی:11:

a.z.p.z
21-01-2010, 18:29
تو چه مرحله ای گیر کرده ؟ ... مطمئنی باتری داره ؟ ... یه بار به ایتونز وصلش بکن بعد روشن کن احتمالا بوت میشه !

Sadra Juve
21-01-2010, 18:35
ایپاد رو که روشن میکنم عکس usb میاد که وصل به itunes و همون جا گیر میکنه !!!!!!

فکر کنم مشکل از jail break و اینا باشه :13: البته فکر کنم ورژنش 3.1 یا هم چین چیزی بود ....

من اصلا بلد نیست برنامه توش بریزم اگه کسی یادم بده ممنون میشم :11:

fade2amin
21-01-2010, 19:26
سلام دوستان من ipod touch 8gb گرفتم و دادم توی پایتخت برام برنامه رختن بعد من اومدم و 2 _3 روز بعد دستگاه رو خاموش کردم و بعد که روشنش کردم دیگه بالا نمیاد چی کار کنم که درست شه مرسی

شما برو به سایت Blackra1n.com و نرم افزار ویندوز رو بگیر بعد iPod رو به PC وصل کن و run رو بزن، حله .

همونطور که سیمور عزیز گفت فعلا تنها راه ارتباط تو ایران همون کارتهای وایرلسه. اما iPod بر اساس سیستم WiFi یا اینترنت بی سیم طراحی شده که این قابلیت، دارا بودن دکلها یا دیشهای سندر WiMax رو میطلبه که تا یه شعاع مشخص رو ساپورت کنن و شما تو اون محیط بتونی Access داشته باشی .

Sadra Juve
21-01-2010, 21:12
شما برو به سایت Blackra1n.com و نرم افزار ویندوز رو بگیر بعد iPod رو به PC وصل کن و run رو بزن، حله .

همونطور که سیمور عزیز گفت فعلا تنها راه ارتباط تو ایران همون کارتهای وایرلسه. اما iPod بر اساس سیستم WiFi یا اینترنت بی سیم طراحی شده که این قابلیت، دارا بودن دکلها یا دیشهای سندر WiMax رو میطلبه که تا یه شعاع مشخص رو ساپورت کنن و شما تو اون محیط بتونی Access داشته باشی .

مرسی درست شد :11:

فقط میشه بگی چطوری باید خودم نرم افزار بریزم توش ؟؟؟ :8:

fade2amin
22-01-2010, 09:59
مرسی درست شد

فقط میشه بگی چطوری باید خودم نرم افزار بریزم توش ؟؟؟
از اولم درست بود ! من چون وایرلس ندارم نتونستم فعلا JailBreak کنم، اما شما میتونی با سرچ تو همین فروم یا جاهای دیگه آموزشهای زیادی واسه ریختن بازی یا برنامه پیدا کنی .چون خودم تا حالا نریختم نمیتونم کمک زیادی بهت بکنم .

Sadra Juve
22-01-2010, 10:18
از اولم درست بود ! من چون وایرلس ندارم نتونستم فعلا JailBreak کنم، اما شما میتونی با سرچ تو همین فروم یا جاهای دیگه آموزشهای زیادی واسه ریختن بازی یا برنامه پیدا کنی .چون خودم تا حالا نریختم نمیتونم کمک زیادی بهت بکنم .

مرسی دوست عزیز :10:

Behi09
22-01-2010, 12:43
با سلام
دوست عزیز این خبر صحت داره؟ چون من می خوام ipodtouch 32gb بخرم.اگه این خبر راست باشه منتظر بمونم.

a.z.p.z
22-01-2010, 14:23
خیر دوست من هیچ ایپادی در ماه ژانویه معرفی نخواهد شد ! احتمال 90 درصد سپتامبر 2010 ایپاد های جدید معرفی میشن چون این روند رو سال هاست اپل داره انجام میده ! شما بخر !

dr_faust
22-01-2010, 20:04
ولی شما باز هم بهتره صبر کنید. یک هقته دیگه هست. البته آیپاد تاچ ها معمولا سپتامبر آپدیت می شوند.

payamf1
22-01-2010, 21:03
از مدیران محترم میخام این تاپیک رو به انجمن آیفون/iPhone انتقال بدن
به آدرس :

با تشکر

payamf1
22-01-2010, 21:05
با سلام
دوست عزیز این خبر صحت داره؟ چون من می خوام ipodtouch 32gb بخرم.اگه این خبر راست باشه منتظر بمونم.

27 ژانویه ساعت 21:30 به وقت ایران این مراسم برگزار میشه...

seymour
23-01-2010, 20:51
از مدیران محترم میخام این تاپیک رو به انجمن آیفون/iPhone انتقال بدن
به آدرس :

با تشکر
ممنون از پیشنهادت .. ولی برنامه ای برای انتقال این تاپیک نداریم .. iPod Touch اساساً یه پلیر محسوب میشه و بنابراین بحث درباره اش زیرمجموعه این بخش از فوروم هستش .. آیفون هم طبیعتاً زیرمجموعه گوشی .. دوستان هم البته آزاد هستند که سوال یا بحث شون رو هر جایی که دوست دارند مطرح کنند و محدودیتی وجود نداره.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r1z2m3s4
24-01-2010, 17:08
سلام دوستان
!!!!!!!
من میخواستم ipod 32 gig بخرم!!!!!!
می خواستم یک سری سوال بپرسم که ممنون میشم جواب بدید!!!!!!:
1. فرق این مدل با 16 gig ؟؟؟؟؟؟ فقط رم؟؟؟؟؟؟
2. جیلبرگ قضیش چیه؟؟؟؟؟؟؟
3. من میخواستم موبایل 320 تومانی بخرم ولی گفتم جاش یه ipod touch بخرم و موبایلمو نیگه دارم!!! نظرتون چیه؟؟؟؟
4. قیمت دقیق و به روز این مدل؟؟؟
5. از اروپا بخرم یا ایران؟
6. کجای ایران بخرم که مطمئن باشم اصل و ارزوونه!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
7. از کجا بفهمم بهم نندازند!!!!!!!!!!!!!!!!
8. کلا نظرتوون رو بگید لطفا!!!!!!!!!!!!!!
9.ممنون
10.ممنون ممنون
11. ...

r1z2m3s4
24-01-2010, 17:10
اگه اطلاعات و ریویوی دقیقی دارید بهم ایمیل کنید:
funboy_saberi@yahoo.com

a.z.p.z
24-01-2010, 19:07
دوست من چرا این همه پست پشت هم میدی ؟ ... میتونستی از ویرایش استفاده کنی و نظم تاپیک رو رعایت میکردی !!! ...
1:بله البته اگه توی یه نسل باشند !
2:جیلبرک به معنی شکستن قفل فریمور هست و یه جورایی همون هک کردن که بشه IPA های پولی رو مجانی ریخت و از برنامه سایدیا برنامه دانلود کرد و تم ریخت و فونت عوض کردو ....
3:بستگی به نیاز خودت داری اگه زیاد موزیک گوش میدی و از برنامه های زیاد ایپاد تاچ میخوای استفاده کنی ای تاچ گزینه خوبیه !
4: ندارم الان ولی بگید چه نسلی رو میخواید نسل 3 یا 2 ؟ ... یا به عبارتی همون Generation
5 و 6:فرقی نداره میتونید از همین جا بخرید بهتره و خودتون هم برید مطمئن تر هست ! الان دیگه این چیزا زیاد مطرح نیست پاساژ پایتخت سر بزنید !
7:خوب یه راه حل ساده اینکه روی جلد یه نایلون پلاستیکی پلمپ شده که برای باز کردن یه فلشی وجود داره که از اون فلش باید پلمپ رو باز بکنید و باید اون بسته باشه !
8:کلا ای تاچ برای کسی که به برنامه های جانبی اهمیتی میده و یه پلیر میخواد که باهاش اینترنت بره و موسیقیش هم باهاش گوش بده گزینه خیلی خوبیه !
9-10: ممنون
11: ...:40:

r1z2m3s4
24-01-2010, 21:17
بسیار متشکرم دوست عزیز
ببخشید
اگر توانستید قیمت روزش را به دست بیاورید حتما خبرم کنید(خیلی فوووووووووووووووووووووووو ری)
ممنون

fery_lion
25-01-2010, 17:52
دوستان با ايپا تاچ 3جي چند ساعت به طور مداوم ميشه ويديو نگاه كرد؟

seymour
25-01-2010, 23:04
بسیار متشکرم دوست عزیز
ببخشید
اگر توانستید قیمت روزش را به دست بیاورید حتما خبرم کنید(خیلی فوووووووووووووووووووووووو ری)
ممنون
8 گیگ حدود 230 تومن .. 32 گیگ 320 تومن ... 64 گیگ 420 تومن .. حالا شاید چند تومن بالا و پایین.

دوستان با ايپا تاچ 3جي چند ساعت به طور مداوم ميشه ويديو نگاه كرد؟
حدود 6 ساعت ...

fery_lion
26-01-2010, 02:50
يعني حرفهاي اين دوستمون رو تاييد نميكني؟

سلام.
.................................................. ...
مشکلات باطری:
هر 2 آیپادم ، شب میزدم به شارژ صبح با خودم میبردم بیرون از ساعت 9 که از شارژ قطع می شد تا ساعت 10 آهنگ گوش می دادم ، ساعت 10 بیست دقیقه بازی می کردم. دستگاه رو قفل می کردم. یک ساعت بعد به مدت نیم ساعت ویدئو نگاه می کردم و شارژ حدود 65 درصد مصرف شده بود! 20-30 دقیقه دیگه بازی کردم Low battery داد...

8 گیگ حدود 230 تومن .. 32 گیگ 320 تومن ... 64 گیگ 420 تومن .. حالا شاید چند تومن بالا و پایین.

حدود 6 ساعت ...

astronaut
26-01-2010, 18:53
حدوده 6 ساعت فک نکنما..!!!!؟؟؟ البته چون 3جی هست شاید. ولی نسله 2 رو که بیشتر از 3ساعت نمیشه. من کلی امتحان کردم اما موزیک چرا شایدم بیشتر از 6ساعت بشه گوش کرد. ماله من 1بار یادم رفته بود استوپش کنم نزدیکه 6-7 ساعت واسه خودش میخوند. البته صفه خاموش. ^_^

fade2amin
26-01-2010, 19:46
حالا شما كه ميگي ميشه حدود 6 ساعت ويديو نگاه كني حرفهاي اين دوستمون رو تاييد ميكني؟

بحث تایید یا رد یا کلا مقایسه با ایشون نیست. چون نمیشه فرض رو بر این گرفت که مال ایشون باتریش سرحال بوده یا نه، Application های در حال Proccess برای ایشون Active بوده یا نه ( همونطور که میدونید Run بودنشون باعث مصرف باتری میشه )، پخش بودن بصورت نرمال بدون جلو و عقب و با هدفون و ...
من خودم تا حالا ویدیو رو باهاش تست نگرفتم که بدونم چقد دووم میاره اما مطمئن باش که باتریش خیلی سرتر از باتری موبایلهای موجود. iPod من 10 روز بطور مداوم standby بود و تو این مدت حتی باهاش موزیک هم گوش میکردم .

seymour
26-01-2010, 19:51
يعني حرفهاي اين دوستمون رو تاييد نميكني؟

سلام.
.................................................. ...
مشکلات باطری:
هر 2 آیپادم ، شب میزدم به شارژ صبح با خودم میبردم بیرون از ساعت 9 که از شارژ قطع می شد تا ساعت 10 آهنگ گوش می دادم ، ساعت 10 بیست دقیقه بازی می کردم. دستگاه رو قفل می کردم. یک ساعت بعد به مدت نیم ساعت ویدئو نگاه می کردم و شارژ حدود 65 درصد مصرف شده بود! 20-30 دقیقه دیگه بازی کردم Low battery داد...

حدوده 6 ساعت فک نکنما..!!!!؟؟؟ البته چون 3جی هست شاید. ولی نسله 2 رو که بیشتر از 3ساعت نمیشه. من کلی امتحان کردم اما موزیک چرا شایدم بیشتر از 6ساعت بشه گوش کرد. ماله من 1بار یادم رفته بود استوپش کنم نزدیکه 6-7 ساعت واسه خودش میخوند. البته صفه خاموش. ^_^
این کلاً بحث خوبیه .. حالا من چند خطی میگم نظرم رو:

حرف دوستمون(مهبد عزیز) در مورد تجربه خودش و شرایط خودش صدق می کنه و نمیشه عمومیت بهش داد، ملاک ارزیابی پارامتری مثل عمر باتری یه دستگاه، یه آزمایش استاندارد و در شرایط معتبره ... ببینید فرضاً Cnet در آزمایشگاهش این پلیر رو تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کرده و اصلاً 34 (موسیقی) و 8 (تصویر) اعلام کرده !! ... (سر همین قضیه، ظاهراً ریویویی که روی نسل سوم تاچ زده بوده رو آپدیت کرده و Editor's Choice اش کرده!!) .. حالا ما اصلاً فرض می کنیم نسخه ای که Apple برای اینها فرستاده مخصوص بوده!! ... اما بهرحال من مکرر دیده ام که کاربرها حتی با هم کل کل کرده ان که چه کسی می تونه از عدد اعلام شده رد بشه و چه شرایطی برای این کار لازمه ..

من چند تا مورد که به ذهنم می رسه رو بگم:

* روشن گذاشتن WiFi ، باتری مصرف می کنه. این نکته ای هستش که من دیده ام خیلی دوستان بهش توجه نمی کنن... سرویس های وایرلس رو خاموش نگه دارید.

* brightness (روشنایی صفحه)، باتری مصرف می کنه (مثلاً توجه کنیم که خیلی از تست های استاندارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باتری برای حالت پخش موسیقی، در حالتی هستش که اصلاً صفحه خاموش باشه و شافل پخش بشه) .. به همین ترتیب Backlight .

* حتی گزارش شده که قابلیت Auto Brightness که ظاهراً یه گزینه مفید هستش، در واقع بجای صرفه جویی، باعث مصرف باتری میشه! ..این رو باید تست کرد.

*خلاصه کلام که شرایط کاربری، شدیداً موثره ... بازی ها رو مثلاً دست کم نگیرید ... بازی قدرت پردازش و گرافیک و نمایش صفحه رو با هم درگیر می کنه و مصرف بعضی هاشون واقعاً بالاست .. Eq باتری مصرف می کنه ... volume بالاتر از متوسط ... و خلاصه بحث اینه که اون عددها مال وقتیه که شما واسه ات باتری ملاک باشه و مراعاتش کنی.. اگه بخوای حال بکنی با دستگاهت طبیعیه اگه به اون اعداد که هیچی، به نصفش هم نرسی ...

a.z.p.z
26-01-2010, 19:57
brightness با توجه به تجربه خودم در ایپاد تاچ فجیه باتری خالی میکنه یعنی اگه تا اخر ببرید بالا میتونید ببنید تو چند دقیقه ایپاد خاموش میشه چون واقعا روشنایی خیلی بالایی داره ایپادتاچ من که خودم همیشه تا ته پایین هست ! البته برای موسیقی و برای فیلم دیدن فوق تا نصف بالا ببرید این تجربه بود !
البته Auto Brightness بنظر من خیلی مفید هست و در شرایط مختلف وقتی نور رو تنظیم میکنه ارزشش رو داره که روشنش بکنید !

astronaut
26-01-2010, 20:06
ماله من همیشه اخرین درجس براینسم. دلایله درسته به جاییه باید به همه مساعل دقت کرد.

fade2amin
26-01-2010, 20:22
راستی Nike+iPod رو هم off کنین که باتری میخوره
من تو کلیک این هفته یه مطلب در مورد تعویض باتری iPod به نقل از PCWORLD خوندم . چیزی که برام جالب بود این بود که نوشته بود باتری iPod رو نباید تا آخر بذارین خالی بشه و باید همیشه شارژ و Ready نگهش دارین. لینکشم پیدا کردم اما نتونستم خودمو قانع کنم که نباید باتری تا انتها خالی بشه درست خلاف کاری که باید برای باتریهای لیتیومی موجود کرد تا راندمانشون بالا بره. از دوستان مخصوصا سیمور عزیز خواهش میکنم اگه اطلاعی از درست بودن این ادعا دارن لطف کنن و در اختیار بذارن . ( البته تو لینک اصلی اشاره واضحی به این داستان نکرده بود اما ... )

ممنونم .

astronaut
26-01-2010, 20:28
آیا این قضیه تا انتها مصرف نکردن باتری صحت داره یا نه ؟
ممنونم .
اره؟؟؟ یا نه؟؟؟ اخه منم شنیدم میگن باید تا اخر مصرف کنیم باطریو.....

becareful
26-01-2010, 22:21
اره؟؟؟ یا نه؟؟؟ اخه منم شنیدم میگن باید تا اخر مصرف کنیم باطریو.....
lithium polymer battery :
همیشه لازم نیست که باتری کامل discharge بشه.اما هر 3 هفته حدودا باید کامل خالی شه و باز به طور کامل و بدون قطعی شارژ بشه.این مهمه که در هنگام شارژ کردن دستگاه رو تکه تکه شارژ نکنیم و همیشه شارژ کامل رو انجام بدیم.

fery_lion
27-01-2010, 01:06
خيلي ممنون از نظرات دوستان در باره ي باتري
دو تا سوال ديگه داشتم:
1. اينكه باتري ايتاچ 3جي دقيقا مثله iphone 3gs هستش؟(چون تو gsm زده ميشه با iphone 3gs ميشه 7 ساعت ويديو و 30 ساعت موسيقي گوش داد!!)يعني با ايتاچ 3جي هم ميشه در بهترين حالت (خاموش بودن wifi -3g و كم بودن برايتنس و.....) اين انتظارو از باتري داشت؟

2. اينكه اگه بعد از جيلبريك ايپاد خاموش بشه بعد از روشن كردن كلا بالا نمياد يا بالا مياد (و ميشه باهاش موسيقي و ويديو نگاه كرد) ولي برنامه ها كار نميكنه؟

يه سوال ديگم به ذهنم رسيد:46:
3.برنامه ي توپي وجود داره كه بشه فايلا رو مديريت كرد و پوشه ساخت و پاك كرد و .........و؟؟

dr_faust
27-01-2010, 02:59
خيلي ممنون از نظرات دوستان در باره ي باتري
دو تا سوال ديگه داشتم:
1. اينكه باتري ايتاچ 3جي دقيقا مثله iphone 3gs هستش؟(چون تو gsm زده ميشه با iphone 3gs ميشه 7 ساعت ويديو و 30 ساعت موسيقي گوش داد!!)يعني با ايتاچ 3جي هم ميشه در بهترين حالت (خاموش بودن wifi -3g و كم بودن برايتنس و.....) اين انتظارو از باتري داشت؟

2. اينكه اگه بعد از جيلبريك ايپاد خاموش بشه بعد از روشن كردن كلا بالا نمياد يا بالا مياد (و ميشه باهاش موسيقي و ويديو نگاه كرد) ولي برنامه ها كار نميكنه؟

يه سوال ديگم به ذهنم رسيد:46:
3.برنامه ي توپي وجود داره كه بشه فايلا رو مديريت كرد و پوشه ساخت و پاك كرد و .........و؟؟

1- شش ساعت ویدئو خیلی بعید به نظر میرسه. ولی ۳۰ ساعت موزیک را راحت جواب میده. تجربه شخصیه.این صفحه نمایش لعنتی خیلی باطری مصرف میکنه.
۲- اصلا بالا نمیاد. روی عکس کابل و آیکون آیتونز باقی می مونه. اپل از روی عمد این کار را کرده.
۳- چشمها را باید شست جور دیگر باید دید. شما با ایپاد و برنامه هاش که کار کنی میبینی که اصلا به چیزها نیازی نیست. برنامه هایی هستند که یک سری از فایلها را می خونند. مانند عکس و آفیس و pdf. این برنامه ها در درون خودشون اجازی فولد سازی میدهند.
حالا باز اگر شما اصرار داشته باشی که تمام فایلها حتی سیستمی های آیپاد را هم ببینی می تونی از برنامه iFunbox یا DiskAid استفاده کنی. البته آیپاد باید جیلبرک باشد.

mos2010
27-01-2010, 03:22
عزیزان فکرکنم لیتیومی رو با نیکل کادمیوم قاطی کردین اساسی
باتری های لیتیومی و نسل جدید نباید خالی بشن
اون واسه باتری های قدیمی نیکلی بود که خالی شدن خوب بود واسشون
شکی ندارم رو این قضیه و کلی تحقیق کردم
مگر اینکه باتری آیپاد نیکلی باشه که حرف بعید و خنده داریه چون دیگه منسوخ شدن(یکی از دلایل منسوخ شدنشون همین بود)
البته فراموش نکنین باتری تکه تکه شارژ نشه و تعداد شارژ هم تو عمر باتری تعیین کنندس(هرچی کمتر بهتر)

hooligan
27-01-2010, 13:42
1- شش ساعت ویدئو خیلی بعید به نظر میرسه. ولی ۳۰ ساعت موزیک را راحت جواب میده. تجربه شخصیه.این صفحه نمایش لعنتی خیلی باطری مصرف میکنه.
۲- اصلا بالا نمیاد. روی عکس کابل و آیکون آیتونز باقی می مونه. اپل از روی عمد این کار را کرده.
۳- چشمها را باید شست جور دیگر باید دید. شما با ایپاد و برنامه هاش که کار کنی میبینی که اصلا به چیزها نیازی نیست. برنامه هایی هستند که یک سری از فایلها را می خونند. مانند عکس و آفیس و pdf. این برنامه ها در درون خودشون اجازی فولد سازی میدهند.
حالا باز اگر شما اصرار داشته باشی که تمام فایلها حتی سیستمی های آیپاد را هم ببینی می تونی از برنامه iFunbox یا DiskAid استفاده کنی. البته آیپاد باید جیلبرک باشد.

در پاسخ به سوال 2 یعنی اگر ipod رو جيلبريك کنیم خراب میشه و دیگه بالا نمیاد ؟ و نباید این کار را کرد؟

hooligan
27-01-2010, 16:27
مگه غیر از جيلبريك کردن راه دیگری هست که بشه توش برنامه و بازی و.............ریختاگر جيلبريك کنیم و خداب شد Ipod چی؟

a.z.p.z
27-01-2010, 19:32
دوستان تند نرید ببینم !!! ...
اون گزینه 2 که شما تحت خراب شدن نام میبرید که اصلا اینطور نیست بهش میگن حالت ریکاوری مود که باید به ایتونز متصل بکنید و وقتی ایپاد رو برای بار اول هم روشن میکنید به همین صورت هست !!! ...
مورد بعدی اینکه کی گفته جیلبرک خراب میکنه الان شما به راحتی میتونید جیلبرک بکنید یا برای راحتی کار فریمور کاستوم رو دانلود و به اون ریستور کنید و بس !
در ضمن جیلبرک خیلی امتیاز ها داره !!!
به فرمایش دوستمون هم اضافه کنم از pc suit هم میشه استفاده کرد برای ریختن اطلاعات توی ایپاد !
در ضمن دیدن فایل های سیستمی خیلی مهم هست شما چرا همچین حرفی میزنید ؟ ..
کسی که وایرلس نداره به راحتی میتونه از این طریق کیبرد فارسی / فارسی ساز / تم / برنامه / فونت و ... رو تو مسیر های مشخص شده بریزه !!!

kian00sh
27-01-2010, 20:56
مگه برای ریخت چیزی تو ipod وایرلس لازمه؟ :40:

astronaut
27-01-2010, 22:36
مگه برای ریخت چیزی تو ipod وایرلس لازمه؟ :40:
نه حتما. مگه از اون راهی که دوستمون گفته بخوای بریزی.

astronaut
27-01-2010, 22:38
وای دوستان نمیدونم اینجا جاش هست بگم یا نه. اما اپل تبلتشو معرفی کرد. ^_^

a.z.p.z
27-01-2010, 22:38
خوب تحولی دیگر در دنیا !
ipad جدید معرفی شد دوستان برید حال کنید دوستان ایپاد نه ipad !!!!:31:
اول نکاتی بگم !
گفته شده سیستم عاملش همچون سیستم عامل ایفون هست ! ... قابلیت اجرای برنامه ها و بازی های ایفون رو هم داره !!! ...

چه کارهایی متیونید بکنید ؟
اینترنت و گشت و گذار
فیلم / عکس / موسیقی / Tv show / برنامه و بازی / کتاب الکترونیک / ایمیل / دارای چیپست Wi-Fi و بلوتوث 2.1 و پردازشگر A4 اپل :18: اسپیکر و میکروفون هم داره ! .. 1Ghz ! حافظه 16 و 64 گیگابایت !
TV shows, music videos
با قیمت استثنایی 1000$ حالشو ببرید :31:
دارای تاچ قوی تری نسبت به ایفون هست !!!

متاسفانه باز هم os ایفون :13:

در دستان استیو :

اینترنت :

فیلم :

Google earth :

دوستان وزن 1 و نیم پوند و قطر نیم اینچ ! :

10 ساعت باتری !
تمام بازی های ایفون اجرا میشه و از همین امروز SDK ها برای ساخت برنامه و بازی برای برنامه نویسان فروخته میشه !
بازی هایی همچون NFS shift و ... که همین الان داره نشون میده !!!

مطالعه کتاب الکترونیک :

اینم هم یه اسکرین شات از بازی "

ایتونز استور رو در ایپد خود داشته باشد "

وای خدای من باورم نمیشه !!! iwork باهاش کار میکنه یه برنامه فوق العاده هست که کسایی که مک دارن باید بدونن !!! :20:

همچنین دیکشنری اتوماتیک هم داره که بدرد ما نمیخوره !

a.z.p.z
27-01-2010, 22:53
پشتیبانی از شبکه جی اس ام و سیم کارت مینی هم میخوره !

قیمت درست با انواع مدل ها :

a.z.p.z
27-01-2010, 23:09
دوستان تاپیک زیر رو مشاهده کنید :

astronaut
27-01-2010, 23:14
ممنون برا اطاع رسانیه سریو کاملتون. فقط میتونم بگم OMG......@_@.......^_^

kian00sh
28-01-2010, 00:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعسهای بیشتر از ipad

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kian00sh
28-01-2010, 00:48
مطلبی درباره ی ipad

psp2004
28-01-2010, 12:55
صفحش چند اینچه؟؟؟

a.z.p.z
28-01-2010, 13:04
9.7 اینچ ...
دوستان اینم عکس یه کانسپنت ارت که براش در نظر گرفته بودند :

*دارای حافظه های 16 32 و 64 گیگ میباشد
* دارای بولوتوث 2.1 + EDR و چیپست 802.11 n وای فای هست !
* باتری در زمان کار کردن 10 ساعت و در حالت stand by 30 روز دوام میاره !
* قطر فقط 1.25 سانتی متر و وزن ان 680 گرم و دارای صفحه 9.7 اینچی از نوع ips میباشد !
* مدل معمولی از 60 روز دیگر و مدل 3 جی از 90 روز دیگر منتشر میشود ..
* SDK ها برای برنامه نویسان در حال حاضر اماده ی دانلود از سایت اپل میباشد !
* اپل بیان کرده ایپد چیزی بین ایفون و مک بوک هست برای مثال برنامه ای بوک یا برنامه iWork رو در خودش داره که خیلی از کارهایی که در مک بوک میشد درش انجام داد رو در ایپد انجام داد !

در ضمن اضافه کنم مدل 3g دارای جی پی اس هست ولی مدل معمولی جی پی اس نداره ! .... همچنین مدل 3g داراری میکروسیم های جی اس ام هستند که به وسیله اون به اینترنت میتونید برید همچنین در مدل 3 جی یه داک کیبور و یه کیف مخصوص نیز داده خواهد شد . برتری های مدل 3 جی رو میرسونه !!!

نکته قوت پردازشگر 1 گیگاهرتز ساخت اپل به اسم A4 میباشد ! ...

از تمام برنامه ها وبازی های ایپاد تاچ و ایفون پشتیبانی میکنه و حتما بازی ها و برنامه های بیشتری در اینده برایش ساخته میشه !
تفاوت هایی که با ایپادتاچ داره صفحه بزرگتر و پردازشگر قوی تر هست از نظر سخت افزاری و باتری قوی تر هست که هم یه پی ام پی عالی هست و هم ایپاد و هم یه مرورگر قابل حمل زیبا ! ....
در ضمن دارای برنامه های اضافه ای همچون Brushes هست و همچنین از برنامه فوق العاده iWork نیز پشتیبانی میکنه .
از طریق برنامه Brushes میتونید به راحتی طراحی بکنید و 33 بار در تصاویر زوم بکنید ! ...

همچنین در خود iPad ایتونز استور و iBook جدید نیز دیده میشه ! ... و یه کتاب الکتریکی زیبا میتونید داشته باشید در کنار سایر قابلیت ها و اینترفیس این بخش به صورتی هست که انگار یه کتاب واقعی رو ورق میزنید ! ... در ضمن از فایل های پی دی اف و ... هم میشه استفاده کرد ظاهرا ! ...

دوستان واقعا من از این محصول عالی خوشم اومده هم یه ایپاد توپ ! ... هم برنامه iWork رو در خودش داره هم یه کتاب الکتریکی عالی و هم یه pmp فوق العاده + بازی ها و برنامه های عالی ایفون و ایپادتاچ که مطمئنا از نظر نرم افزاری خیلی خیلی بهتر خواهد شد ! gps هم که در مدل 3 جی داره و هم یه مرورگر فوق العاده میتونه باشه و بنظرم یه کنسول قابل حمل عالی هم هست و دیشب EA هم گفت که بازی های خوبی در انتظار iPad هستند ! ... تازه یه وسیله طراحی خوب هم هست و میتونید به مطالعه کتاب هاتون بپردازید و کتاب ها رو به صورت انلاین از iBook بخرید ! ...
نکته جالب اینه چون Os ایپد با ایپادتاچ و ایفون یکی هست و مطمئنا اپل مانور زیادی در قسمت نرم افزاری ایپد خواهد داد در نتیجه باعث پیشرفت هایی در ای تاچ و ایفون خواهیم بود ! ...
معایبش اینه که : ای کاش OS جدیدی داشت ... همچنین یه فلش پلیر هم داشت !

ninja3000sh
28-01-2010, 15:57
عکسهایی از این tablet زیبا::40:

a.z.p.z
28-01-2010, 16:01
دوست من و دیگران توروخدا عکس ها رو اینطوری نذارید به صورت لینک قرار بدید خیلی خیلی بهتره اینجوری صفحه سنگین میشه!
چه وضعشه این !

hooligan
28-01-2010, 22:51
سلام میخواستم بپرسم اگه ipod بگیرم میشه نرم افزار یا برنامه ی gps رو تو Ipod نصب کنم اگه میشه چطوره؟ بدرد میخوره یا نه چه قابلیتهایی داره Gps در ipod ؟(مثلا چها کارهایی میکنه)و یه سوال دیگه بهترین نرم افزارهای ipod که خیلی جالب باشن و شما خودتون ازشون استفاده کردین یا شنیدین چین؟؟؟

fery_lion
29-01-2010, 01:26
سلام میخواستم بپرسم اگه ipod بگیرم میشه نرم افزار یا برنامه ی gps رو تو Ipod نصب کنم اگه میشه چطوره؟ بدرد میخوره یا نه چه قابلیتهایی داره Gps در ipod ؟(مثلا چها کارهایی میکنه)و یه سوال دیگه بهترین نرم افزارهای ipod که خیلی جالب باشن و شما خودتون ازشون استفاده کردین یا شنیدین چین؟؟؟
Maps

Know where you are and where you’re going with Maps on iPod touch. If you’re connected to a wireless network, you can find your location and get a list of turn-by-turn directions. Maps also finds points of interest from a keyword search. Say you and your friends have a craving for pizza. Tap Search, type in
“pizza,” and Maps shows you restaurants nearby

اگه متوجه شدي كه هيچي اگه نشدي :gps كه نميشه داشت چون گيرنده ي gps نداره اما اگه به وايرلس دسترسي داري و همچنين تو كشوري زندگي ميكني كه نقشه ي شهرهاش موجوده(كه فكر كنم نقشه ي هيچ كدوم از شهر هاي ايران موجود نيست:19:) ميتوني راهتو از تو خيابونا پيدا كني و مثلا نزديك ترين پيتزا فروشي رو پيدا كني(پس متاسفانه تو ايران نميشه:41:)
در مورد برنامه ها هم دوستان ديگه كه ايپاد دارن نظر بدن (چون خودم ندارم!) اما فكر كنم بحث جالبيه

hooligan
29-01-2010, 13:24
..........

Dj_aghamajid
29-01-2010, 13:52
سلام
اگه بنچمارکی از اون که اونو با بعضی لپتاپها مقایسه کنه بزارید که دیگه عالیه میشه!
البته میدونم که نباید اونو با لپتاپ و .. مقایسه کرد فقط جهت اطلاع!

a.z.p.z
29-01-2010, 19:18
ببخشید شما چیرو میگید تو ایران اومده و با لپ تاپ مقایسش کرد ؟ ایپد ؟ ایپد بیس سیستم عامل ایفون رو داره دوست من اصلا ربطی به ویندوز و مک نداره !!! مثل این میمونه که ویندوز موبایل رو با لینوکس مقایسه کنید اصلا در سطح هم نیستند !
گفتم که مدل 3 جی 90 روز و مدل معمولی 60 روز دیگه رسمی منتشر میشه ...

seymour
29-01-2010, 19:47

..........
من متوجه نشدم، این پست دوم رو به این معنی زدید که پاسخ سوالتون رو نگرفته اید، یا دلیل دیگه ای داشت . بهرحال همونطور که دوستمون گفت، قابلیت GPS صرفاً یه بحث نرم افزاری نیست که مثلاً یه برنامه ای رو نصب کنید و فعال بشه .. بلکه نیاز به یه قطعه سخت افزاری هست تا این قابلیت فراهم بشه .. اون قطعه هم داخل تاچ (اصطلاحا میگیم Built in) وجود نداره؛ ظاهراً البته قطعه جداگانه اش موجوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که باید بخری و به تاچ وصل کنی.. اما شک دارم ایران گیر بیاد و شک دارم بیارزه.

سلام
اگه بنچمارکی از اون که اونو با بعضی لپتاپها مقایسه کنه بزارید که دیگه عالیه میشه!
البته میدونم که نباید اونو با لپتاپ و .. مقایسه کرد فقط جهت اطلاع!
راستی تو ایران هم اومده؟
اگه اومده قیمتش چنده؟

ببخشید شما چیرو میگید تو ایران اومده و با لپ تاپ مقایسش کرد ؟ ایپد ؟ ایپد بیس سیستم عامل ایفون رو داره دوست من اصلا ربطی به ویندوز و مک نداره !!! مثل این میمونه که ویندوز موبایل رو با لینوکس مقایسه کنید اصلا در سطح هم نیستند !
با توجه به اینکه بحث این تاپیک iPod Touch هستش، شاید بد نباشه که پیشنهاد اون دوستمون رو عملی کنیم تا بحث مربوط به iPad توی تاپیک خودش مطرح بشه و نه اینجا ... درسته؟

Dj_aghamajid
30-01-2010, 01:03
همینجا گفته شد که مثلا بازی need for speed shift رو براش ساختن
بنظر شما نمیشه بنوعی بنچمارک گرافیکی اونو با pc مقایسه کرد؟
اگه اطلاعاتم خیلی ناقصه ببخشید!

Untouchable
30-01-2010, 19:58
سلام دوستان :11:

من احتمالا فردا میرم یه آیپاد 8 گیگ بگیرم .:sm14:

1 ) به نظرتون از کجا بگیرم ؟ پایتخت ؟ علادین چی داره ؟

2 ) الان تو بازار 2g 8gig هم هست ؟ تفاوت قیمتشون چنده ؟

3 ) تفاوت فریمور هاش در چیه ؟ الان آیپاد هایی که تو بازار هستند کدوم فریمور رو دارند ؟ من کدومش رو بخرم ؟

4 ) FM که داره ؟ AD2P چی ؟ مثل اینکه بلوتوثش واسه انتقال فایل کار نمی کنه ؟

5 ) جیلبریکش که خیلی سخت و طولانی نیست ؟

6 ) آهنگ و فیلم ریختن توش با آیتونز سخت و مشکل دار که نیست ؟ میشه توش فیلمای دایویکس avi و mkv دید ؟

کلا به نظرتون فردا موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم

ببخشید اگه سوالام طولانی شد . :40:

منتظر جواب هاتون هستم .

a.z.p.z
30-01-2010, 20:10
1:پایتخت
2:اره هستنش تفاوت قیمت رو ندارم فرق 3جی با 2 جی در سرعت پردازشگر هست اگه 3 جی میخوای بگیری حواست باشه پشت جعبه ایتونز 9.1 و فریمور 3.1.1 رو زده باشه و از این ورژن ها پایین تر نباشه بالاترم بود که دیگه هیچ !
3:فریمور ها رفع باگ ها ومشکلات و اضافه شدن امکانات جدید و ... هست از این نظر میتونی به فریمور مورد نظر ریستور کنی ولی 3 جی ها از 3.1.1 هستند و 2 جی ها از 2.1.1 هستند که بعدا اگه 3.1.1 بود که هیچ وگرنه از تو خود ایتونز میتونی ریستور کنی که اموزش خاصی داره !
4: نه نداره ! توی 2 جی نمیتونی فایل بفرستی ولی تو 3جی فکر کنم میشد با ای بلوتوث فرستاد دقیق نمیدونم !
5: نه 4 تا کلیک هست یه کلیک هم میتونی بزنی مثلا اگه خواستی بری به فریمور 3.1.1 به فریمور کاستوم 3.1.1 کاستوم کن که خودش اتوماتیک بعد اپدیت جیلبرک میشه و کاری نمیخواد بکنی !
6: نه مشکلی نداره اموزشش رو گرفتی بهت میگم راحت هست باید تو ایتونز ادد کنی و بعد پلی لیست بسازی و SYNC کنی !
نه دایودیکس و ... نمیشه ریخت مگه اینکه برنامه ی مخصوصش رو گیر بیاری بشه !
برای 3 جی به همون نکات و دقت کن پلمپ باشه و یه فلش قسمت بالاش داره که از روی اون باید پلمپ رو بازی کنی همین !
تو جعبه هم ایپاد هدفون کابل یو اس بی داک دفترچه دستمال استیکر اپل هست !
سوالی داشتی در خدمتم .

a.z.p.z
30-01-2010, 20:12
همینجا گفته شد که مثلا بازی need for speed shift رو براش ساختن
بنظر شما نمیشه بنوعی بنچمارک گرافیکی اونو با pc مقایسه کرد؟
اگه اطلاعاتم خیلی ناقصه ببخشید!

والا نمیدونم خوب اگه اینجوری باشه باید بنچمارک گرافیکی ای تاچ و ایفون رو با سخت افزار پی سی مقایسه کرد:31:
معقول به نظر نمیرسه !