PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

ahmad72
16-09-2009, 21:19
دوستان آخرین توصیه ها برا خرید چیه؟تو پکش چی باید باشه؟کسی جایی سراغ داره که کمتر از 250 بدن مثلا 240 یا کمتر از اون؟کجا میتونم گیر بیارم؟بهترین جا کجاست؟پایتخت؟به نظرتون قیمت خریدشون چقدره؟تا چقدر میشه چونه زد؟لطفا بهترین جایی رو که میشناسید بهم معرفی کنید.بهم پیغام خصوصی بدین در مورد این آخریه که تبلیغ نشه.
تقلبی داره؟گارانتی داره؟
چه رنگایی داره؟قیمتاشون فرق داره؟
من به تهران و شیراز دسترسی دارم.تو شیراز تو یه جایی مث نمایندگی اپل داداشم پرسیده بود گفته بودن 280!!!
اگه توضیح دیگه ای صلاح میدونید ;i باید بدونم لطف کنید.

WITHOUTWAX
17-09-2009, 01:15
در مورد بازی و برنامه خیالت راحت

این سایتی که زیر برا گذاشتمو می بینی؟ امروز یه بازی میاد بیرون ، فردا کرک شدش رو سایته (شایدم زودتر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من هرچی بازی دانلود کردم خواستم بریزم رو IPOD همش ERROR میده که نشد! چیکار کنم؟ خسته شدم به خدا

almamor
17-09-2009, 10:39
اقایون بازم سلام
ایا این ایپاد 100-120 تومنی که دست دوم هست سالم میشه گیر اورد یه نه؟
سالم یعنی صفحه و سخت افزار و باطریش . پشتش زیاد مهم نیست؟
ایا نسل دو با این قیمت گیر میاد؟
از کجا میتونم دست دوم ولی سالمشو بخرم؟
یه خلاصه از تفاوت های نسل 1 و 2 رو هم بگید ممنون میشم!
و ایا نسل 1 بعد اپدیت و حالا هر کوفتی میشه بلوتوثش رو راه انداخت؟
ممنون
.
.
.
.
.

.
ممنون

astronaut
17-09-2009, 15:25
دوستان آخرین توصیه ها برا خرید چیه؟تو پکش چی باید باشه؟کسی جایی سراغ داره که کمتر از 250 بدن مثلا 240 یا کمتر از اون؟کجا میتونم گیر بیارم؟بهترین جا کجاست؟پایتخت؟به نظرتون قیمت خریدشون چقدره؟تا چقدر میشه چونه زد؟لطفا بهترین جایی رو که میشناسید بهم معرفی کنید.بهم پیغام خصوصی بدین در مورد این آخریه که تبلیغ نشه.
تقلبی داره؟گارانتی داره؟
من به تهران و شیراز دسترسی دارم.تو شیراز تو یه جایی مث نمایندگی اپل داداشم پرسیده بود گفته بودن 280!!!
من كه آيپادمو از پايتخت خريدم و كاملا هم راضيم و بهتون توصيه ميكنمش. در ضمن فكر ميكنم بهترين و مطمعن ترين جا تو تهران پايتخته.:5::8:

seymour
17-09-2009, 15:48
[quote=mamad6280;4221400]

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اين يكيو ندارم يعني تو پكم نبوده.:13:
طبیعیه که این رو نداشته باشی ... اینو باید جدا بخری ...

اقایون بازم سلام
ایا این ایپاد 100-120 تومنی که دست دوم هست سالم میشه گیر اورد یه نه؟
سالم یعنی صفحه و سخت افزار و باطریش . پشتش زیاد مهم نیست؟
ایا نسل دو با این قیمت گیر میاد؟
از کجا میتونم دست دوم ولی سالمشو بخرم؟
یه خلاصه از تفاوت های نسل 1 و 2 رو هم بگید ممنون میشم!
و ایا نسل 1 بعد اپدیت و حالا هر کوفتی میشه بلوتوثش رو راه انداخت؟
ممنون
""دنبال ارزونترین حالت و ارزونترین قیمت نباش که ریسکش زیاده"

تفاوت های نسل اول و دوم و بلوتوث چندین بار در صفحات قبل بحث شده ... کافیه واژه هایی مثل بلوتوث و تفاوت رو سرچ کنی ...

دست دوم رو فقط از دوست و آشنا بخرید یا بعد از بررسی های دقیق و کافی ... قول بگیرید که مثلا تا 48 ساعت بهتون فرصت تست بده ... خلاصه یه طوری بگیرید و از یه کسی بگیرید که بعداً اگه خدای نکرده مشکلی پیش اومد بشه یقه اش رو گرفت ...

تقلبی داره؟گارانتی داره؟
پایتخت جای مناسبیه ... توصیه میشه بین تهران و شیراز از تهران بگیری ... حتی اگه 10-15 تومن بالا گفت (به نظر من) ...

همون توصیه ای که به دوستمون کردم رو تکرار می کنم : ""دنبال ارزونترین حالت و ارزونترین قیمت نباش که ریسکش زیاده"

سوالاتی مثل چه رنگهایی داره - چقدر میشه چونه زد - گارانتی داره رو هم که خب باید از فروشنده بپرسی ، نه ما ... میشه فرض کرد که یه رنگ بیشتر نباشه ، چونه میشه زد و گارانتی هم داره اما خیلی ارزشی نداره (اصطلاحا بهش میگیم گارانتی 2 تومنی!)

توی پک هم باید ، اینا رو دیگه باید همون جلوی فروشنده باهاش چک کنی ... یعنی بصورت یه جور قانون (از نظر فروشنده ها!!)، وقتی پول رو دادی و فاکتور رو گرفتی ، اجازه داری که جعبه رو باز کنی و چک کنی که همه چی موجوده و کم و کسری نباشه .. اون چیزایی که مهمه همون هدفون، کابل usb و dock adapter هستند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(و شاید هم پارچه پولیش) ...

astronaut
17-09-2009, 16:16
اوكي پس من از اول همه چي تو پكم بوده خيالم راحت شد. ممنون seymour و بقيه دوستان. ^_^

ahmad72
17-09-2009, 23:32
من هرچی بازی دانلود کردم خواستم بریزم رو IPOD همش ERROR میده که نشد! چیکار کنم؟ خسته شدم به خدا
شما آیپاد رو جیلبریک کردی؟

RAGNER
20-09-2009, 00:02
با سلام و تشکر از بچه ها
ازدبی میخوام ایپاد تاچ رو بگیرم
میخوام از یه جای معتبر باشه
سیتی سنتر خوبه یا نه؟

ahmad72
20-09-2009, 00:57
سلام.این Cydia چی هست؟سایته؟برنامه ی خاصیه؟چیه؟

abbot
20-09-2009, 07:33
ahmad72 سلام
cydia برنامه ای است که پس از جلبریک کردن باید توی ایپاد بیاد.

ahmad72
21-09-2009, 13:13
2 تا سوال دیگه:
1-این PMP ها هم مث گوشی ها به شارژ اولیه ی 8 ساعت نیاز دارن؟
2-وقتی آیپاد رو میخرم اگه آیتون نداشته باشم میتونم فیلم و موسیقی روش بریزم؟میتونم برنامه ها و بازی های Free روش بریزم؟

abbot
21-09-2009, 14:46
ahmad72 جان سلام
سوال اول رو مطمعا نیستم .
برای ریختن همه چیز در ایپاد باید از ایتون استفاده کرد .بله برنامه های free هم میشه روش ریخت و نیاز به جلبریک هم نداره .

ahmad72
21-09-2009, 20:48
برای ریختن همه چیز در ایپاد باید از ایتون استفاده کرد .بله برنامه های free هم میشه روش ریخت و نیاز به جلبریک هم نداره .
ممنون دوست عزیز ...
من که نفهمیدم...
برنامه میشه ریخت روش یا به آیتون نیاز داره؟

GiggleClub
21-09-2009, 23:34
بدون آیتونز نمیتونی هیچ کاری انجام بدی چه برنامه چه موزیک چه عکس و...

astronaut
22-09-2009, 12:20
واي دوستان بدبخت شدم. ديروزي داشتم تو آيپادم برنامه ميريختم بعده sync امدم يكي از برنامه ها يعني iBeer رو كه 100بار بدونه هيچ مشكلي قبلا هم اجراش كردم اجرا كنم كه نشد يعني يه دفعه هنگ كرد بعدش خاموشش كردم. حالا ديگه روشن نميشه. وقتي هم كه به كامپيوتر وصلش ميكنم اصلا usb شو كامپيوتر نميشناسه حالا چيكار كنم. تورو خدا كمك كنيد...............@_@

GiggleClub
22-09-2009, 13:16
دکمه home + Power رو ۱۰-۱۵ ثانیه نگه دار
اگه باز بالا نیومد دکمه ها رو ول کن چند ثانیه power رو بگیر و نگه دار

باید روشن شه

astronaut
22-09-2009, 13:26
دكمه power va home را 15 ثانيه نگه داشتم روشن نشد. وايييييييييي

astronaut
22-09-2009, 13:27
وايييييييي بدبخت شدم. ان يكي رو هم امتحان كردم نشد

GiggleClub
22-09-2009, 13:31
عزیز چرا میترسی چیزی نیست

بزن به usb یه یه ربی باشه بعد باز دکمه ها رو با هم بگیر

اگه نه دکمه پاور رو تنهایی چند ثانیه نگه دار

اصلنم هول نکن فوقش یه ریستور افتادی

astronaut
22-09-2009, 13:33
ربي چيه ديگه؟؟؟ تورو خدا واضحتر توضيح بدين

astronaut
22-09-2009, 13:36
واي 2باره به usbish وصلش كردم اين كارارو انجام دادم. چرا روشن نميشه. واييييي @_@

seymour
22-09-2009, 15:40
2 تا سوال دیگه:
1-این PMP ها هم مث گوشی ها به شارژ اولیه ی 8 ساعت نیاز دارن؟
نه دیگه - اون دوره تموم شده و اگه این کار رو نکنی هم اتفاق خاصی نمیشه ... ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه ... یعنی اینکه اون اول بذاری یه بار کامل شارژ بشه (یحتمل 3-4 ساعت)

واي دوستان بدبخت شدم. ديروزي داشتم تو آيپادم برنامه ميريختم بعده sync امدم يكي از برنامه ها يعني iBeer رو كه 100بار بدونه هيچ مشكلي قبلا هم اجراش كردم اجرا كنم كه نشد يعني يه دفعه هنگ كرد بعدش خاموشش كردم. حالا ديگه روشن نميشه. وقتي هم كه به كامپيوتر وصلش ميكنم اصلا usb شو كامپيوتر نميشناسه حالا چيكار كنم. تورو خدا كمك كنيد...............@_@

ربي چيه ديگه؟؟؟ تورو خدا واضحتر توضيح بدين
چرا الکی هول میشی ، دوست من ؟ ... همونطور که دوستمون گفت ، فوقش اینه که restore می کنی ... منظور از "یه ربی" هم "یه ربعی بود ؛ یعنی ربع ساعت ...

مطمئنی همه روش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو درست رفتی؟ .. مطمئنی باتری داره؟ (توصیه دوستمون برای اینکه یه مدت بذاری تو شارژ بمونه واسه همینه)

* ضمناً لطف کن ، پست های کوتاه رو با استفاده از ادیت به پست قبلی ات اضافه کن (در شرایطی که پستی بعد از شما در جواب به شما نیومده) ... اینطوری نظم تاپیک بهتر باقی می مونه ... مرسی

ahmad72
22-09-2009, 16:10
دوستان آیپاد که قرار بود امروز به دستم برسه تا حد اقل یه هفته دیگه بهم نمیرسه!!!
حالم گرفتست!!!

ایشالله درست بشه ...
--------------------------------
دوستان 10 بازی برتر برای آیپاد تاچ چیه؟

ممنون...

astronaut
23-09-2009, 13:28
چرا الکی هول میشی ، دوست من ؟ ... همونطور که دوستمون گفت ، فوقش اینه که restore می کنی ... منظور از "یه ربی" هم "یه ربعی بود ؛ یعنی ربع ساعت ...

مطمئنی همه روش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fwp-content%2Fthemes%2Fmimbo2.2%2Fimages%2FiPod-Touch-Troubleshoot.jpg)رو درست رفتی؟ .. مطمئنی باتری داره؟ (توصیه دوستمون برای اینکه یه مدت بذاری تو شارژ بمونه واسه همینه)

* ضمناً لطف کن ، پست های کوتاه رو با استفاده از ادیت به پست قبلی ات اضافه کن (در شرایطی که پستی بعد از شما در جواب به شما نیومده) ... اینطوری نظم تاپیک بهتر باقی می مونه ... مرسی[/quote]
اره والا هم باطريش كامل بود. اصلا الكي الكي اينجوري شد. اخه مگه ميشه همينجوري الكي اينجوري بشه. كه واقعا اگه اينجوريه ديگه بدم مياد ازش. اخه وقتي به كامپيوتر وصلش ميكنم نه كامپيوتر ميشناستش نه اينكه به هيچ صورتي با كامپيوتر ارتباط برقرار نميكنه به نظره شما چه بلايي بايد سره بيارم اخه؟؟؟؟ چيكار كنم؟؟؟؟ هاننننن؟؟؟؟؟:41:

seymour
23-09-2009, 13:48
اره والا هم باطريش كامل بود. اصلا الكي الكي اينجوري شد. اخه مگه ميشه همينجوري الكي اينجوري بشه. كه واقعا اگه اينجوريه ديگه بدم مياد ازش. اخه وقتي به كامپيوتر وصلش ميكنم نه كامپيوتر ميشناستش نه اينكه به هيچ صورتي با كامپيوتر ارتباط برقرار نميكنه به نظره شما چه بلايي بايد سره بيارم اخه؟؟؟؟ چيكار كنم؟؟؟؟ هاننننن؟؟؟؟؟:41:
وصلش کن به PC و همون روش power+home رو در حالیکه وصله هم تست کن ...

اگه قرار بود بخاطر اینکه پلیری بازی در بیاره بی خیالش بشم من الان 5-6 سال بود که از دنیای پلیرها خارج شده بودم !!! ... این یه مشکل همیشگیه رفیق ، قدرت پردازشی یه پلیر محدوده ، فشار که بهش میاد (یعنی همیشه!) بعضی وقتها از خود بیخود میشه !! ...

بهرحال ناامید نشو ، روی اینترنت جستجو کن ببین کسی مشکل مشابهی داشته ... اگه دوستی داری که مسلط تره ازش کمک حضوری بخواه (که بسیار موثرتر از کمک آنلاین = حالتی که ما دسترسی به شما و دستگاه نداریم ، هستش) ... و البته این احتمال رو هم در نظر بگیر که اگه در کوتاه مدت مشکل حل نشه ، احتمالاً بد نباشه که یه سری به فروشنده بزنی و ازش کمک بخوای (که معمولاً با این مشکل ها بیشتر روبرو هستند)

ما هم فکر می کنیم ببینیم چیز جدیدی به ذهنمون می رسه ...

دوستان 10 بازی برتر برای آیپاد تاچ چیه؟

ممنون...
خب البته یه موسسه فیفا نداریم که یه همچین رده بندی ای ارائه بده ، اما از سایت هایی که درباره تاچ هستن اگه نقل قول بخوای ... این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فهرست 10 تای سایت TouchGeek هستش

فهرست های ipodtouchgamers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم معمولاً معتبر و خوب هستند ... همون صفحه اول دوتا فهرست top games داره .. چک کن ...

astronaut
23-09-2009, 14:01
خيلي خيلي ممنون از همفكريتون. نميدونم والا از بد شانسيه من كه اينجوري شد. تازه داشتم بيشتر از قبل ازش لذت ميبردم كه الكي اينجوري شد. البته من برادرم آيپادم رو برام جيلبرك كرده كه خودشم گفت از دستورالعمل هاي اين فروم كمك گرفته و گفت كه به پستهاي قبليه اين فروم سر بزنم و يه نرم افزلري هست كه اگه اشتباه نكنم آيپادمو با "بوت"بالا بياره. بهم گفت تو پستاي قبل پيداش كنم و دانلودش كنم. حالا به نظره شما ممكنه اين كار موثر باشه؟؟؟؟ چون الان به pc وصله و هيچ عكس العملي نداره و ان كارارم 2باره انجام دادم. واقعا ديگه كلافه و كمي ديوانه دارم ميشومممممممم. @_@

GiggleClub
23-09-2009, 15:23
اول وصل کن به PC بذار یه خورده باشه (آیتونز هم باز باشه)
* آیتونزت 8.2 باشه
بعد همونطور که وصله دکمه Home+Power رو نگه داره و تا ۱۰ بشمار (دقیق ۱۰ثانیه)
همین که به ۱۰ رسیدی دکمه Power رو ولش کن ولی دکمه Home رو نه همونجور نگه دار و تا ۴۰ بشمار

ببین ویندوز پیغامی برای شناسایی دستگاه میده یا نه
اگه داد تو آیتوز دستگاه اضافه میشه و میتونی ریستور کنی

خبرشو بده

astronaut
23-09-2009, 23:48
وايييييييييييييييييييي خيلي خيلي ازت ممنونم اره pc شناختتش و پيغام داد كه پيداش كرده و متاسفانه راحي هم جز ريستور نيست چون كه به اسمي كه ايپادمو سيو كردم نيومده و فقط سامري داره ان بالا و ريستور كه شما گفتي. اما دلم نمياد ريستور كنم..... اما چه ميشود. واقعا از راهنماييتون خيلي خيلي ممنونم لطف كرديد و همچنين بقيه دوستان.

GiggleClub
23-09-2009, 23:55
خوب خدا رو شگر
حتمن back up گرفتی قبلن ازش یعنی خودش اتومات میگیره
بعد از ریستور صفحه ای میاد که میخواد به آخرین Backup ریستور کنه بذار بکنه
میشه عین قبل

ahmad72
24-09-2009, 01:06
وايييييييييييييييييييي خيلي خيلي ازت ممنونم اره pc شناختتش و پيغام داد كه پيداش كرده و متاسفانه راحي هم جز ريستور نيست چون كه به اسمي كه ايپادمو سيو كردم نيومده و فقط سامري داره ان بالا و ريستور كه شما گفتي. اما دلم نمياد ريستور كنم..... اما چه ميشود. واقعا از راهنماييتون خيلي خيلي ممنونم لطف كرديد و همچنين بقيه دوستان.
(تو رو خدا حساسیت رو ببین!!!یکی نیست بگه اول بخر بعد این چیزا رو بپرس!!!)

GiggleClub
24-09-2009, 07:27
من که همینجوری میذارمش تو جیب سمت راست
گوشیمم جیب سمت چپ

:دی

seymour
24-09-2009, 14:59
دوستان شما آیپادتون رو توی جیبتون میذارید؟بدون کیس؟چیزیش نمیشه؟اگه بدون کیس ، تک و تنها بذاریمش توی جیب LCDش نمیشکنه؟
(تو رو خدا حساسیت رو ببین!!!یکی نیست بگه اول بخر بعد این چیزا رو بپرس!!!)
نه اتفاقا خوبه که حساس باشی ... با توجه به اینکه معمولاً دوستان هم سن ما شلوار جین می پوشن ، من بیشتر نگران خش هستم تا شکستن ... کلاً توصیه نمیشه توی جیب شوار... خود من چون کوله همراه دارم معمولا اینطور دستگاهها رو میذارم توی کوله و خیالم راحته ...

خيلي خيلي ممنون از همفكريتون. نميدونم والا از بد شانسيه من كه اينجوري شد. تازه داشتم بيشتر از قبل ازش لذت ميبردم كه الكي اينجوري شد.
خدا رو شکر ...

*همیشه اون اول اینطوریه که آدم زیاد با دستگاه ور میره و کار دستگاه می کشه به اورژانس .. یه تجربه مرسوم ...

astronaut
24-09-2009, 20:08
خوب خدا رو شگر
حتمن back up گرفتی قبلن ازش یعنی خودش اتومات میگیره
بعد از ریستور صفحه ای میاد که میخواد به آخرین Backup ریستور کنه بذار بکنه
میشه عین قبل

واقعا ممنون از راهنماييتون اما ريستور نكردم. راستش برادرم با يه برنامه ايي برام بالا آوردتش و ديگه ريستور نكردم. :31::5: از راهنماييهاي همگي ممنونم.

mamad6280
24-09-2009, 20:22
خدا این برادرا رو از برادراشون نگیره

حالا برنامه هه چی بود؟

برای منم یه بار اینطوری شده بود. دلیلش جیلبرکه

با چی جیلبرک کرده بودی؟

فرمویر چند بود؟

astronaut
25-09-2009, 19:12
خدا این برادرا رو از برادراشون نگیره:31: اره برادره خوبيه براي خواهره خوبش.

حالا برنامه هه چی بود؟ دقيقا اسمشو نميدونم. ميپرسم ميگم. :5:اما گفت با بوتر كه مثله اينكه قبلا از همين جا دانلود كرده.:8:

با چی جیلبرک کرده بودی؟ :27:اين كارم ان برام انجام داده.

فرمویر چند بود؟ اين يكيم نميدونم.

takideh_mi2
26-09-2009, 18:51
سلام،
میخوام یه جیزی بخرم که:
وای فای داشته باشه،
زیبا باشه،
هنگ نکنه،
با دوام باشه،
دردسرش زیاد نباشه
بین5800 و ipod touch . کدوم و چرا؟
ipod اگه جیلبریک نشه چه برنامه هایی نصب میشه کرد؟
اگه جیلبریک بشه چه مشکلاتی ایجاد میشه؟
باید تند تند جیلبریک بشه؟
250 تومانم بوجمه؛
ممنون میشم اگه کمکم کنین.

GiggleClub
26-09-2009, 22:12
۵۸۰۰ آخه چه ربط داره به آیپاد؟
آیپاد چیز خوبیه
هم خوشکله
هم هنگ نداره
واسه اینترنت و ... هم عالیه
قیمتشم با بودجت جوره

۸گیگش ۲۵۰
جیلبریکم بد متوجه شدی گویا
یه بار میکنی واسه همیشه
هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

(یه ۱۶ هم واسه فروش دارم خواستی pm بده)

BiPooK
27-09-2009, 00:55
i phone 3gs tamame emkanate ipod ro dare?
farsi nemitoonestam type konam

ahmad72
27-09-2009, 00:59
سلام،
میخوام یه جیزی بخرم که:
وای فای داشته باشه،
زیبا باشه،
هنگ نکنه،
با دوام باشه،
دردسرش زیاد نباشه
بین5800 و ipod touch . کدوم و چرا؟
ipod اگه جیلبریک نشه چه برنامه هایی نصب میشه کرد؟
اگه جیلبریک بشه چه مشکلاتی ایجاد میشه؟
باید تند تند جیلبریک بشه؟
250 تومانم بوجمه؛
ممنون میشم اگه کمکم کنین.
سلام ...
باید توجه داشته باشی که آیپاد تاچ یه PMP هست ولی 5800 یه گوشی...
اگه از نظر سیستم عامل بسنجی آیپاد برندست و به همین خاطر برنامه ها و بازی هاش خیییییلی بیشتر و البته بهترن ...
تاچ آیپاد هم که کاملا برتره ...
اما باید کنارش یه گوشی هم داشته باشی چون که گفتم که آیپاد گوشی نیست ...
اما این رو هم بگم اگه بخوای با آیپاد خییلی حال کنی دردسرش زیاد می باشه (البته به نظر من )
من خودمم گوشیمو فروختم که یه آیپاد تاچ بگیرم با یه گوشی ساده ...
حالا دیگه خود دانی ...

killJ0y
27-09-2009, 13:55
5800 نخر که بدبخت میشی من داشتم 2 روز بعدش فروختم تازه اون موقع خریدم 500 تومن اولش بود

RAGNER
27-09-2009, 14:59
بچه ها در هنگام ثبت نام در itunes در قسمت payment گزینه none وجود نداره
چکار کنم؟
سریع کمک کنید

astronaut
27-09-2009, 15:03
حالا برنامه هه چی بود؟
اين برنامه بود Voltage - Booter.exe:8:

با چی جیلبرک کرده بودی؟
با اين برنامه هم برام جيلبرك كرده :5:Voltage - Jailbreaker.exe

فرمویر چند بود؟[/quote]
اين يكيم فك كنم گفت آخريش. يعني آخرين فرموبري كه هست.:27:

(واي خدا كاش ميشد اينگليش تايپ كرد. مردم از بس اينجوري تايپ كردم.:41:)

seymour
27-09-2009, 16:01
i phone 3gs tamame emkanate ipod ro dare?
farsi nemitoonestam type konam
بله - فرض اینه که تمامش رو داره و یه چیزی هم روش ...

خوبی فوروم هم همینه که فارسی تایپ کردنت روون بشه ... اگه اینطوری تایپ کردن واسه ات سخته ، مطمئن باش اونطوری(!) خوندن واسه همه ما خیلی سخت تره! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamad6280
27-09-2009, 18:07
بچه ها در هنگام ثبت نام در itunes در قسمت payment گزینه none وجود نداره
چکار کنم؟
سریع کمک کنید

شروع عملیات ثبت نام در آیتونز اگر با دانلود یک برنامه رایگان نباشه اونطوری میشه در ضمن هیتلر شکن یادت نره

حالا برنامه هه چی بود؟
اين برنامه بود Voltage - Booter.exe:8:

با چی جیلبرک کرده بودی؟
با اين برنامه هم برام جيلبرك كرده :5:Voltage - Jailbreaker.exe

فرمویر چند بود؟
اين يكيم فك كنم گفت آخريش. يعني آخرين فرموبري كه هست.:27:

این ولتاژ و اینا خیلی معتبر نیست یعنی کاربرای عادی(معمولا آیپادتاچ فنز) میان دستورای خط فرمان رو با VB به شکل برنامه در میارن که بعضا خیلی هم جالب در نمیاد

یعنی جیلبرک میکنه اما بعدش یه مشکلاتی به وجود میاره ، مثلا سرعت میاد پایین یا همون مشکلی که برذای شما به وجود اومد

بهتره با ابزاری که خود Dev Team میده بیرون جیلبرک بشه تا مشکلات بعدش کمتر بشه

راستی برادرت تو فروم ما عضوه؟ اگه آره که خودشو معرفی کنه اگه نه هم خوب بیاد عضو شه از همدیگه استفاده کنیم :10:

RAGNER
28-09-2009, 11:16
بچه ها من از سایت appulo.us برنامه و بازی میگیرم ولی پسوندش zip هست چکار کنم؟

GiggleClub
28-09-2009, 12:43
تو فایل zip چیه؟
اگه یه سری فایل و فولدره
اکسترکت نباید بشه

zip رو بکن ipa

takideh_mi2
28-09-2009, 13:45
سلام، ممنون از راهنمايي هاتون؛
ديروز از تبريز خواستم يكي بگيرم كه 8g نداشتند 16g گفتند كه هفته بعد مياد و 320 قيمت دادن تازه پكشم كامل نيست،
32g هم 430 قيمت دادن.
Polishing cloth
Stand
Quick Start guide رو نداره.

astronaut
28-09-2009, 15:45
[quote=mamad6280;4262030]

یعنی جیلبرک میکنه اما بعدش یه مشکلاتی به وجود میاره ، مثلا سرعت میاد پایین یا همون مشکلی که برذای شما به وجود اومد

خوب ايني كه شما ميگي چه برنامه اييه؟؟؟؟

راستی برادرت تو فروم ما عضوه؟

بله عضوه البته برا خاطره آيپاده من عضو شد تا كاراشو برام انجام بده با اسمه pepi هم فك كنم عضوه كه بعدش به خاطره اين كه ايپاده منه خودمم امدم اينجا.:8:

seymour
28-09-2009, 16:12
ديروز از تبريز خواستم يكي بگيرم كه 8g نداشتند 16g گفتند كه هفته بعد مياد و 320 قيمت دادن تازه پكشم كامل نيست،
32g هم 430 قيمت دادن.
Polishing cloth
Stand
قیمتش تقریبا درسته ... ولی واسه چی نباید محتویات جعبه اش کامل باشه ؟ ... مشکوکه ... از خودش بپرس اینو ؛ بگو "چرا اینا رو نداری؟"

astronaut
28-09-2009, 16:30
32g هم 430 قيمت دادن.
Polishing cloth
Stand

فك كنم 320 تومن برا آيپاده 8گيگ زياده ها!!! :18:البته شايد تو تبريز اين قيمته...

takideh_mi2
28-09-2009, 19:41
فروشنده میگفت که نصل 3 نهایت تا 2 هفته دیگه میادو صبر کنم و یکی از اون بگیرم بهتره چون هم ارزونتر و هم فریم ورش update شده (8g).
بین 8g و 32g نصل 3 چه تفاوت هایی هست؟
قیمت 8 و 32 نصل 3 رو کسی داره؟ به دلار که نصل 3 ارزونتر.
اگه نه احتمال میدین چند باشه؟
ممنون از لطفتون.

takideh_mi2
28-09-2009, 19:44
فك كنم 320 تومن برا آيپاده 8گيگ زياده ها!!! :18:البته شايد تو تبريز اين قيمته...
8g نه 16g و 320 قیمت داده، که امروز که رفتم گفت که اصلا تاچ گیر نمیاد میگفت تا حالا 30 تا مشتری پر داده و صبر کن نصل 3 بگیر.

takideh_mi2
28-09-2009, 19:50
16g رو 320 قیمت داده.

mamad6280
28-09-2009, 20:25
]

خوب ايني كه شما ميگي چه برنامه اييه؟؟؟؟

راستی برادرت تو فروم ما عضوه؟

بله عضوه البته برا خاطره آيپاده من عضو شد تا كاراشو برام انجام بده با اسمه pepi هم فك كنم عضوه كه بعدش به خاطره اين كه ايپاده منه خودمم امدم اينجا.:8:

اسمش redsn0w هست

از اینجا توضیحاتش رو اگه زبانت خوبه نیگا کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالتبه اگه الان مشکلی نداری که فعلا ولش کن اما اگه به مشکل خوردی فرم ویر 3 رو دوباره بریز روش و با این چیلبرکش کن که بهتره

RAGNER
28-09-2009, 22:08
فروشنده میگفت که نصل 3 نهایت تا 2 هفته دیگه میادو صبر کنم و یکی از اون بگیرم بهتره چون هم ارزونتر و هم فریم ورش update شده (8g).
ممنون از لطفتون.

سلام همشهری
8 گیگ نسل 3 وجود خارجی نداره.
همون نسل 2 هستش با قیمت ارزونتر.
اگه پول داری خب بهترش رو بخر

seymour
29-09-2009, 17:55
ممنون از لطفتون.

سلام همشهری
8 گیگ نسل 3 وجود خارجی نداره.
همون نسل 2 هستش با قیمت ارزونتر.
اگه پول داری خب بهترش رو بخر
همونطور که دوستمون گفت ، حواست رو به این نکته بده که نسل های قبلی رو به اسم نسل های جدید و با قیمت بالاتر بهت نندازن؛ چون اساساً نسخه 8 گیگ همون عرضه مجدد 8 گیگ نسل دوم ، بدون اضافات سخت افزاری و قابلیت های افزوده نسل سوم هستش .. در مورد حافظه های نسل سوم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صحبت شد ...

کوتاه اینکه اگه کسی می خواد کمتر هزینه کنه باید به همین 8 گیگ (نسل دوم) قانع باشه ... اما اگه دنبال نسل جدیده باید افزایش بودجه بده به احتمال بسیار زیاد ... مثلا من حدس می زنم 32 گیگ نسل سوم در ایران در ابتدای ورود حدود 400 و وقتی قیمتش کمی تثبیت شد 350 تومن باشه ...

تفاوت نسل دوم و سوم هم در صفحات قبلی بحث شده ... یه سرچ بکن .. اصلش افزایش قدرت پردازشی هستش ..

ahmad72
29-09-2009, 22:10
توی سایت اپل 32 و 64 رو از 8 جدا کرده ...

و مهم تر از اون توی ویکیپدیا توی جدولی که کشیده 32 و 64 رو نسل 3 دونسته اما 8 رو نه ...

پس از این 2 تا منبع معتبر نتیجه میگیریم که 8 گیگ نسل سوم وجود نداره ...

ahmad72
30-09-2009, 00:07
راستي آيپاد ميتونه زيرنويس رو اجرا كنه؟چطوري؟مث كامپيوتر اگه فايل زيرنويس با اسم فيلمش تو يه پوشه باشن آيپاد زيرنويس رو اجرا ميكنه؟
اگه نميتونه بايد چكار كرد؟
چطور ميشه به يه فيلم زيرنويس چسبوند بدون هيچ فايل اضافي؟منظورم اينه كه روي فيلم كليك كرد و بدون نياز به هيچ فايل ديگه اي زيرنويس رو هم همراه فيلم ديد...

mamad6280
30-09-2009, 08:55
سوالت از ديد من دو حالته
يه حالت كه انتخاب كني كه زير نويس رو نشون بده يا نه و اگه چند تا زير نويس يه فيلم داره كدومو نشون بده
اين حالت رو حسين چند صفحه قبل تو ضيح داد ظاهرا بايد فيلمهاتون رو با يه نرمافزار تو مك به MP4 تبديل كنين و بعد با آيتونز بريزين رو آيپاد اونوقت مثل DVD Player ميشه زيرنويس رو انتخاب كرد يا اصلا نشونش نداد

اما اگه ميخواين زيرنويس رو بچسبونين به فيلم كه خيلي از كانورترها تو ويندوز هم اينكار رو ميكنن در حقيقت زيرنويس موقع تبديل به MP4 ميشه جزئي از فريم هاي فيلم

حسين بيا بيشتر توضيح بده :)

GiggleClub
30-09-2009, 10:22
دیگه محمد جان کامل کامل توضیح دادن
فقط اسم برنامه هه تو مک iSubtitle

مشابه این برنامه تو ویندوز من پیدا نکردم!

اگه فقط از یه زیرنویس میخوای استفاده کنی و خاموش کردنش هم برات مهم نیست که تا دلت بخواد برنامه هست که میاد زیرنویس رو میچسبونه به فیلم و بعدشم تبدیلش میکنی به mp4 و سینک...

GiggleClub
01-10-2009, 09:03
یه بازی خیلی خیلی باحال که حیفم اومد معرفیش نکنم:

iBlast Moki
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتمن امتحانش کنید

ahmad72
01-10-2009, 16:05
سوالت از ديد من دو حالته
يه حالت كه انتخاب كني كه زير نويس رو نشون بده يا نه و اگه چند تا زير نويس يه فيلم داره كدومو نشون بده
اين حالت رو حسين چند صفحه قبل تو ضيح داد ظاهرا بايد فيلمهاتون رو با يه نرمافزار تو مك به MP4 تبديل كنين و بعد با آيتونز بريزين رو آيپاد اونوقت مثل DVD Player ميشه زيرنويس رو انتخاب كرد يا اصلا نشونش نداد

اما اگه ميخواين زيرنويس رو بچسبونين به فيلم كه خيلي از كانورترها تو ويندوز هم اينكار رو ميكنن در حقيقت زيرنويس موقع تبديل به MP4 ميشه جزئي از فريم هاي فيلم

حسين بيا بيشتر توضيح بده

دیگه محمد جان کامل کامل توضیح دادن
فقط اسم برنامه هه تو مک iSubtitle

مشابه این برنامه تو ویندوز من پیدا نکردم!

اگه فقط از یه زیرنویس میخوای استفاده کنی و خاموش کردنش هم برات مهم نیست که تا دلت بخواد برنامه هست که میاد زیرنویس رو میچسبونه به فیلم و بعدشم تبدیلش میکنی به mp4 و سینک...
ممنون از کمکتون ...
فقط یه سوال میمونه در این رابطه و اونم اینه که بافارسی که هیچ مشکلی نداره.داره؟
---------------------------
الآن یه کلیپ از آنباکسینگ میدیدم ، دیدم که همون اول باید با آیتونز سینک بشه.چرا؟

(میدونم اینجا جاش نیست اما خیلی از شماها با مک کار میکنید.میخواستم بدونم بهترین آموزش فارسی برا ریختن مک رو PC کجاست.اگه میشه تو این تاپیک جواب ندین.به پروفایل خودم بیاین.خیلی ممنون)

GiggleClub
01-10-2009, 17:36
نه خیر اصلا با فارسی مشکل نداره
البته برنامه iSubtitle فقط SRT رو میشناسه و Sub/idx رو ساپورت نمیکنه

چند صفحه قبل من اسکرین شات گذاشتم

ahmad72
01-10-2009, 19:47
من خودم تهران نیستم.داداشم الآن که رفته بود بخره از پایتخت بهم زنگ زد گفت بهش گفتن 260 حتی بعضی جاها بالاتر.یه جا پیدا کرده بود که فریمور 3 رو البته با جیلبریک زوری ، بالای 250 میداده (نپرسیدم چند) اما فریمور 3.1 رو 250 میداده.بهش گفتم خودم 3 رو میریزم روش جیلبریک هم میکنم همون 3.1 رو بخر.
دوباره بعد از چند دقیقه زنگ زد گفت که مغازه داره گفته بدون جیلبریک که نمیشه روش برنامه ریخت.میخواد چیکار آیپاد بدون برنامه؟شیراز هم که هیشکی نمیتونه جیلبریک کنه!!!!!
گفتم بهش بگو ... نخوره.پس P30world و موبایلستان رو گذاشتن برا خنده؟
ولی خداییش اگه 3.1 بگیره که مشکلی پیش نمیاد.میاد؟غیر از اینه که به 3 باید ری استور کنم بعد جیلبریک کنم؟نکنه نشه کاریش کرد بدبخت بشم !!!
چند دقه دیگه بهش زنگ میزنم ببینم چی کار کرد آخر.
خوش به حال داداشم که امشب آیپاد پیششه!آیپادمو ایشالله تا یک شنبه یا نهایتا" دوشنبه توی دست میگیرم ...
----------------------------------------------
ویرایش:آیپادتاچ خریداری شد!!!!:8::8::8::8::8::8::8:
بالاخره خریدمش.فریمورش 3.1 هست به قیمت 250.نکنه نشه جیلبریکش کرد بدبخت بشم!!!:41::2:
درباره ی زیرنویس که گفتین توی صفحه ی :

آخرش دوستمون seymour یه برنامه معرفی کرده .
Muxo

دانلودش کردم چیزی نفهمیدم ازش.چون شما گفتین isubtitle رو ، گفتم شاید این یکی مال ویندوز باشه.کسی دانلود میکنه ببینه چیه قضیه ی این برنامه؟
ممنون ....:40::11:

GiggleClub
01-10-2009, 21:10
احمد جان مبارکه

در مورد ورژن شاید نشه به 3.0 برگشتا !
دوستانی که تست کردن بگن
من مطمین نیستم

ولی اشکال نداره اگه هم نشد یه چند روز دیگه جیلبریک 3.1 میاد

در مورد برنامه Muxo اگه اشتباه نکنم اونم برای مکه

ahmad72
01-10-2009, 21:37
در مورد ورژن شاید نشه به 3.0 برگشتا !
دوستانی که تست کردن بگن
من مطمین نیستم
خدا نکنه!
اگه اینجور بشه که افسرده میشم!

ولی اشکال نداره اگه هم نشد یه چند روز دیگه جیلبریک 3.1 میاد
میخوای امیدوارم کنی؟خب راستشو بگو!!!:دی
آره.وقتی گفتم 3.1 بگیره به اینم فکر کردم...
البته حدس میزنم با احتمال خیلی زیاد بشه این کارو کرد ...

در مورد برنامه Muxo اگه اشتباه نکنم اونم برای مکه
آخر این ویندوزو پاک میکنم یه روز مک مینصبم.
اما بدبختی اینه که نه برنامه ای بری مک دارم نه اینترنت درستی که برنامه بگیرم ...

Mah12
01-10-2009, 22:56
اما بدبختی اینه که نه برنامه ای بری مک دارم نه اینترنت درستی که برنامه بگیرم ...
به داداشت بگو از همون پایتخت واست نرم افزار مک بخره اونجا پره...
مبارک باشه...

GiggleClub
01-10-2009, 23:01
اونجا پره درسته ولی باید پول یه آیپاد تاچو بدی مجموعه نرم افزاری بگیری !!!
مثلن یه فوتوشاپ کپی درب و داغون که ۱ گیگ هم بیشتر نیست رو میدن ۳۰ تومن !!!
بشینی تو کافی نت دانلود کنی که خیلی به صرفه تره !!!!

mamad6280
01-10-2009, 23:04
احمد جون مبارکه ایشالا به پای همدیگه پیر شین

ahmad72
01-10-2009, 23:20
جواب این رو هم بدید ممنون میشم:

الآن یه کلیپ از آنباکسینگ میدیدم ، دیدم که همون اول باید با آیتونز سینک بشه.چرا؟

احمد جون مبارکه ایشالا به پای همدیگه پیر شین
انشاالله!
ممنون از الطافت!:دی
البته هیچ چیز تو دست من باقی نمیمونه!مگر اینکه دیگه این یه چیزی باشه بیش از اندازه مرگ!به هر حال امیدوارم بتونم زیاد نگهش دارم چون که این تکنولوژی های لامذهب(!) خرجشون زیاده ...

mamad6280
02-10-2009, 00:01
جواب این رو هم بدید ممنون میشم:

انشاالله!
ممنون از الطافت!:دی
البته هیچ چیز تو دست من باقی نمیمونه!مگر اینکه دیگه این یه چیزی باشه بیش از اندازه مرگ!به هر حال امیدوارم بتونم زیاد نگهش دارم چون که این تکنولوژی های لامذهب(!) خرجشون زیاده ...

آره کلا اول کار تا به آیتونز نزنی راه نمیفته
برای من که همونجا فرونشده زدش به آیتونز و چند تا آهنگ ریخت که با همون آهنگا هدفونشو تست کردیم ...

فکر نکنم مشکلی براش به وجود بیاد
اما پشتش یقینا خط و خش میفته یعنی از فردای روز خرید خط های پشتش رو خواهی دید

یه مشکل دیگه ای که برای من بعد یک سال دیده شد اینه که بعضی وقتا سمت راست هدفونم تو بعضی آهنگا ، در بعضی قسمتای آهنگ خش خش میکنه :31:
دیگه تا به حال به مشکل دیگه ای برنخوردم و همه چی مرتبه

Mah12
02-10-2009, 09:42
اونجا پره درسته ولی باید پول یه آیپاد تاچو بدی مجموعه نرم افزاری بگیری !!!
مثلن یه فوتوشاپ کپی درب و داغون که ۱ گیگ هم بیشتر نیست رو میدن ۳۰ تومن !!!
بشینی تو کافی نت دانلود کنی که خیلی به صرفه تره !!!!

جدآ؟ نمیدونستم ممنون...

راستی 1 سوال

یه آیپاد تاچ 2جی 16 گیگ دسته دو دیدم جیلبریک شده با کلی برنامه ورژن3 هم هست...
1 هفته هم مهلت تست میده... میارزه بخرم قیمتش خیلی خوبه 240 میگه...

چجوری میشه تو این مدت تستش کرد؟؟ قابل اعتماده؟؟؟

ahmad72
02-10-2009, 11:26
به نظر من اگه تمیز باشه آره می ارزه ...
اما نمیدونم چطور تستش کنی!
-----------------------------------------
الآن یه جواب خیییلی خوشحال کننده از موبایلستان گرفتم.در مورد ریستور به ورِژن 3 و جیلبریکش پرسیدم که یکی از اساتید گفت میشه!!!
کلی حال کردم ...
ای خداااااااااااااااااااااا! ا فردا صبح چطور صبر کنم؟؟؟؟از وقتی یه کلیپ فوق العاده دربارش دیدم بیشتر مشتاقش شدم ...
----------------------------------------
برای ریختن موسیقی و فیلم و ... که کار خاصی لازم نیست.هست؟باید آیپاد رو به PC وصل کنم بعد آیتونز بشناستش بعد چیکار کنم؟

seymour
02-10-2009, 18:04
راستی 1 سوال

چجوری میشه تو این مدت تستش کرد؟؟ قابل اعتماده؟؟؟
با در نظر گرفتن جمیع شرایط (بخصوص مهلت تست) می ارزه ...(اگه بتونی بازم تخفیف بگیری که چه بهتر)

واسه تستش هم خوب باید بشینی و باهاش ور بری ، باتری اش رو تست کنی (بذاری همینطور آهنگ پخش کنه یا فیلم یا ...) و تایم بگیری ببینی چقدر میره ... صفحه نمایش رو معاینه کنی ، و بدنه .. خشی ، ایرادی ... بهترین کار اینه که اگه دوست مسلط تری داری (یا خودت ایشالا وارد هستی) چندتا برنامه دیگه هم بریزی و پاک کنی ...

Mah12
02-10-2009, 18:57
ممنون از جواب...
حالا 1 سوال دیگه میارزه صبر کنم واسه 3G یا همینو بگیرم؟؟؟
با توجه به قیمت و سرعت...
در ضمن اگه 3G زیاد شه 16 گیگ 2g ممکنه تا چقدر ارزون شه؟؟؟

ممنون

GiggleClub
02-10-2009, 19:07
برای ریختن موسیقی و فیلم و ... که کار خاصی لازم نیست.هست؟باید آیپاد رو به PC وصل کنم بعد آیتونز بشناستش بعد چیکار کنم؟

از همین حالا دست به کار شو آهنگاتو وارد آیتونز کن مرتبشون کن و اسم و ... ویرایش کن
فیلم هم اگه میخوای تبدیل کن و وارد آیتونز کن
برنامه هم اگه دانلود کردی وارد آیتونز کن
خلاصه همه چیو اماده کن که ایپاد رسید دیگه معطلش نکنی :دی
آیپادم که رسید ایشالا میزنیش به آیتونز البته قبلش اینرنت متصل باش بعد تو آیتونز قسمت Devices اضافه میشه
اگه اکتیو شده باشه که هیچی اگه نشده وصل میشه به سرور اپل و اکتیو میشه
بعدم موزیک ها و .... رو تیکشو میزنی و همه چی به همون صورت که تو آیتونزه میاد تا آیپاد

حالا 1 سوال دیگه میارزه صبر کنم واسه 3G یا همینو بگیرم؟؟؟

3Gکه خیلی بهتره ولی معلوم نیست قیمتش کی بیاد پایین
همین آیپاد دست دو رو بگیر چون دست دو زیاد ضرر نمیدی
قیمتش هم نسبتا خوبه
من خودم آیپاد2G شونزده گیگ داشتم با نو مو نمیزد با یه هدفون سونی فروختم 247تومن همین چند روز پیش

ahmad72
02-10-2009, 20:48
از همین حالا دست به کار شو آهنگاتو وارد آیتونز کن مرتبشون کن و اسم و ... ویرایش کن
فیلم هم اگه میخوای تبدیل کن و وارد آیتونز کن
برنامه هم اگه دانلود کردی وارد آیتونز کن
خلاصه همه چیو اماده کن که ایپاد رسید دیگه معطلش نکنی
آیپادم که رسید ایشالا میزنیش به آیتونز البته قبلش اینرنت متصل باش بعد تو آیتونز قسمت Devices اضافه میشه
اگه اکتیو شده باشه که هیچی اگه نشده وصل میشه به سرور اپل و اکتیو میشه
بعدم موزیک ها و .... رو تیکشو میزنی و همه چی به همون صورت که تو آیتونزه میاد تا آیپاد
ممنون.فقط یه چیزه.من چیز Free دانلود نکردم.یه پک 14 تا DVD برنامه و بازی کرک شده خریدم.حالا نمیدونم میشه آیپادمو جیلبریک کنم یا نه!؟میشه دانگرید کنم به 3 که جیل بشه یا نه!توی موبایلستان هم جوابمو نمیدن موندم تو خماری حالم حسابی خرابه.
اگه نشه چی میشه!!!

3Gکه خیلی بهتره ولی معلوم نیست قیمتش کی بیاد پایین
همین آیپاد دست دو رو بگیر چون دست دو زیاد ضرر نمیدی
قیمتش هم نسبتا خوبه
من خودم آیپاد2G شونزده گیگ داشتم با نو مو نمیزد با یه هدفون سونی فروختم 247تومن همین چند روز پیش
راست میگه.16 رو بگیر و منتظر ارزون شدن نسل 3 باش.ضرر چندانی نمیکنی.ضرر ، من عاشق بدبخت (عاشق آیپادها!) میکنم که دارم در آستانه ی ارزون شدن با قیمت گرون میخرم.بعد هم ارزون میشه و هم دست دوم میشه و قیمتش ...
چی میشه کرد.عاشقیه دیگه!!!
------------------------------------------
راستی این فایلای deb چین و چطور باید ریختشون روی آیپاد؟

GiggleClub
02-10-2009, 21:32
ممنون.فقط یه چیزه.من چیز Free دانلود نکردم.یه پک 14 تا DVD برنامه و بازی کرک شده خریدم.حالا نمیدونم میشه آیپادمو جیلبریک کنم یا نه!؟میشه دانگرید کنم به 3 که جیل بشه یا نه!توی موبایلستان هم جوابمو نمیدن موندم تو خماری حالم حسابی خرابه.

باید تست کنی ببینی میشه یانه هرچند من امیدی ندارم :(
ورژن ۳.۰ رو داری؟
اگه داری یه ریستور بزن ببین اکتیو میشه یانه
اگرم بشه گمونم با redsn0w نشه
حالا میخوای تست کن

ahmad72
02-10-2009, 22:44
باید تست کنی ببینی میشه یانه هرچند من امیدی ندارم :(
ورژن ۳.۰ رو داری؟
اگه داری یه ریستور بزن ببین اکتیو میشه یانه
اگرم بشه گمونم با redsn0w نشه
حالا میخوای تست کن
یکی تو موبایلستان گفت میشه.یکی دیگه اومد گفت نمیشه!
منم چندجا پرسیدم و بالاخره به این نتیجه رسیدم که میشه ...
خدایاااااااااااا شکرت!!!

ahmad72
03-10-2009, 05:57
همین الآن اومد دستم.دیشب به زور خوابم برد!!!
عجب ابهتی داره!!!عااااااالیه!!
فعلا بای تا بعد ...

GiggleClub
03-10-2009, 08:46
خوب زدی به آیتونز؟
مشکلی داشتی بگو

اونایی که دسترسی به wifi ندارن و نمیتونن از Cydia استفاده کنن میان فایل deb رو دانلود میکنند و دستی نصبش میکنن
فعلن بیخیال احتیاجی نداری بهش

mm00
03-10-2009, 17:25
برای jailbreak کردن 2g 3.1 نرم افزارش اومده یا نه؟ من خودم 1g دارم نمیدونم قضیه 2g چیه.... برای 2g فیرمواره 3.1 ریخته شده چه نرم افزاری لازم هست برای دوستم میخوام:31:

ahmad72
03-10-2009, 17:56
برای jailbreak کردن 2g 3.1 نرم افزارش اومده یا نه؟ من خودم 1g دارم نمیدونم قضیه 2g چیه.... برای 2g فیرمواره 3.1 ریخته شده چه نرم افزاری لازم هست برای دوستم میخوام
دوست عزیز من خودمم 2g گرفتم ورژن 3.1 .حالا بعد از کلی ذوق وشوقی که داشتم و آموزشایی که با بدبختی ترکیبشون کردم تا بشه اون چیزی که بهش نیاز دارم آیپادم جیلبریک نمیشه!!!!
حالا برا شما کارایی رو که باید بکنید مو به مو میگم .برا من که 3 بار امتحان کردم نشد؛خدا کنه برا شما بشه...
1-گوشی رو ببرید به حالت DFU .این آموزششه:

گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و حتما صدای وصل شدن به کامپیوتر رو بشنوید.
بعد از مطمیین شدن به این که کامپیوتر گوشی شما شناخته دگمه Home و Power رو با هم بگیریدو صبر کنید تا صدایی مبنی برقطع گوشی از کامپیوتر بشنوی
بلافاصله دگمه Power رو ول کنید و همچنان دگمه Home رو نگه داریدتا صدایی مبنی بر وصل شدن گوشی مانند صدای 1 بشنوید
حالا گوشی شما به حالت DFU رفته. و باید ایتون رو باز کنی
2-سپس ایتون را باز کنید تا با پیغام زیر مواجه شوید و بعد گزینه ی OK را بزنید.از این مرحله باید به اینترنت وصل باشید.
3-دگمه SHIFT را بگیرید و دگمه Restore را بزنید.
4-سپس وژن 3 مورد نظر خورد را انتخاب کنید.
5-ایتون شروع به ریختن به وژن3 می کند.
6-در اواسط باید اروری مبتنی بر تغییر نکردن بیس باند بدهد که معمولا 1015 هست . اگر ارور با 6 شروع شد دوباره تست کنید .
7-برای رفع این مشکل کافیست home+power را به مدت 15 ثانیه نگه دارید بعد home رو رها کنید و فقط 2 ثانیه power را نگه دارید تا گوشیه شما ریست بشه و بالا بیاد
8- تموم که شد برناميه redsn0w باز کنيد رو browse بزنيد و دوباره همون ورژنه 3.0 رو که دنلود کرديد رو باز کنيد و ok رو بزنيد.
9- وقتی باز کرديد next رو بزنيد سب کنيد بد دوباره next بزنيد و دوباره next
10-بدش ipod وصل کنيد به pc و خاموش کنيد و next رو بزنيد
11- بدش ازتن ميخواد ipod رو به dfu ببريد
12-صبر کنيد تا تموم بشه احتمالاً 10 ديقه يا بيشتر يا کمتر طول ميکشد بد که تموم شد finish رو بزنيد
13-صبر کنيد ipod خاموش و روشن بشه شايد 3 يا 4 ديقه طول بکشه اگه بيشتر شد نگران نباشيد صبر کنيد تا خاموش و روشن بشه بد که شد ميتوند ipod رو از usb جدا کنيد.

اینا رو از چندتا تاپیک مختلف از موبایلستان جمع کردم.برا من ارور 1601 میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی موایلستان هم پرسیدم اما فعلا جوابی بهم ندادن.ایشالله کار شما راه بیفته...
موفق باشی ...:11:

mm00
03-10-2009, 20:12
دوستان اگر بازی به پستتون خورد حال کردید اسمشو بگید اینقدر بازی زیاد هست نمیشه همرو تستید:دی
مرسی ....

Vamp!r3
03-10-2009, 21:36
با سلام...
چند تا سوال داشتم...
1.یک برنامه برای قرار دارن(نه چسباندن) زیرنویس برای آیپاد معرفی کنید...برای ویندوز...
2.قضیه این بلوتوثش که توی ستینگ هست چیه؟...به چیا وصل میشه؟...
ممنون میشم اگه جواب بدید...

ahmad72
03-10-2009, 21:57
بدبخت شدم رفت.هی میخواستم به ورژن 3 ریستور بکنم هی نشد.منم عصبی شدم همه چیو پاک کردم تو ویندوز بعد نصب کردم 5-6 بار بردم رو حالت DFU که ریستور کنم نشد که نشد!!!
این آخر کاری دیگه نمیدونم چیکردم تا روشن میکنم مینویسه به آیتونز وصل بشم.به آیتونز که وصل میشم رو حالت ریکاوری قرار داره.میگه ریستور کن. 2 تا فریمور دارم.3.1 رو که اصلا میگه مطابقت نداره ، 3 رو هم ارور شماره 20 میده.میگه ریستور انجام نشد.
چه غلطی کنم حالا؟

GiggleClub
03-10-2009, 22:23
با سلام...
چند تا سوال داشتم...
1.یک برنامه برای قرار دارن(نه چسباندن) زیرنویس برای آیپاد معرفی کنید...برای ویندوز...
2.قضیه این بلوتوثش که توی ستینگ هست چیه؟...به چیا وصل میشه؟...
ممنون میشم اگه جواب بدید...
1- اگه برنامه ای پیدا کردی مارو هم بی نصیب نذار
۲- واسه هندزفری بلوتوثه و هر دستگاهی دیگه مثلن اسپیکر بلوتوث و....

چه غلطی کنم حالا؟
:دی
بر خودت مسلط باش
بهت گفتم نکن این کارارو
گوش نمیدی که
باید به ۳.۱ ریستور کنی بعدم مثل بچه آدم منتظر باشی تا جیلبریک بشه
چرا به ۳.۱ ریستور نمیشه؟
حتمن فرمور اشتباهی دانلود کردی
یه وقت 3.1 واسه 3G رو دان نکرده باشی؟

ahmad72
03-10-2009, 23:17
چرا به ۳.۱ ریستور نمیشه؟
نمیدونم.گندش بزنن.نه به 3 میره نه به 3.1 .الآن شده یه وسیله ی بی مصرف .

حتمن فرمور اشتباهی دانلود کردی
یه وقت 3.1 واسه 3G رو دان نکرده باشی؟
فریمورا روی DVD هایی که خریدم بوده و چون از یکی که خودش آیپاد داشته گرفتم احتمالش خیلی ضعیفه که اشتباه دان کرده باشه.
اسمش هم که درسته.مال آیپاده .

بهت گفتم نکن این کارارو
گوش نمیدی که
اینترنت درستی ندارم.وگرنه یه کاستوم فریمور 3.1 هست که از اول که میریزی رو آیپاد جیلبریک شدست.
خواستم از راه فقیر فقرا برم که اینطور به سرم اومد.
البته توی موبایلستان گفتن میشه.نمیدونم چرا نشد!!!

GiggleClub
04-10-2009, 07:04
اسم فایله چیه؟
باید اینا توش باشه:
iPod,3.1,2.1
این ۳تا + یه سری عدد و حروف

اگه باز نشد با یه سیستم دیگه تست بزن
راستی ورژن آیتونزت باید 8.2 باشه ها

ahmad72
04-10-2009, 14:51
اسم فایله چیه؟
باید اینا توش باشه:
iPod,3.0,2.1
این ۳تا + یه سری عدد و حروف
اسمش iPod 2G 3.1.1 3_1_3.1.1_7C145_Restore هست .
نفهمیدم چی گفتی!:دی

اگه باز نشد با یه سیستم دیگه تست بزن
ببینم چی میشه...

راستی ورژن آیتونزت باید 8.2 باشه ها
هست ...

-------------------------------------------
اینم کاستوم فریمور 3.1.1 که خودش جیلبریکه!!یعنی ریستور که کنی از اولش جیلبریکه!!!
برید حالشو ببرید ...

GiggleClub
04-10-2009, 14:54
خوب فرمور اشتباس دیگه
این فرمور واسه آیپادهای نسل جدید یا همون 3Gه
تو مگه 2G نخریدی؟

ahmad72
04-10-2009, 16:51
خوب فرمور اشتباس دیگه
این فرمور واسه آیپادهای نسل جدید یا همون 3Gه
تو مگه 2G نخریدی؟
iPod 2G------------- 3.1.1------------------3_1_3.1.1_7C145_Restore
نه بابا!!!آخه از کجاش فهمیدی مال نسل 3ه؟اینکه تا اونجایی که من مییبنم نوشته 2G!!!

GiggleClub
04-10-2009, 17:32
iPod 2G------------- 3.1.1------------------3_1_3.1.1_7C145_Restore

از اینش
البته اسمش دستکاری شده اصلی نیست
اگه میتونی لینک بدم خودت دانلود کنی

fade2amin
04-10-2009, 20:11
دوستان کسی قیمت iPod Touch 8G نسل دو رو داره ؟
ممنون میشم .

ahmad72
04-10-2009, 20:23
دوستان کسی قیمت iPod Touch 8G نسل دو رو داره ؟
ممنون میشم .
من 4 روز پیش گرفتم 250.البته با فریمور ورژن 3.1.1 که جیلبریک نمیشه کرد فعلا...

از اینش
البته اسمش دستکاری شده اصلی نیست
اگه میتونی لینک بدم خودت دانلود کنی
چه جسارتا!!!!
نمیتونم!:دی
آخه اینترنتم ذغالیه ...
امروز لینک کاستوم فریمور 3.1.1 رو گرفتم بردم بیرون برام دانلود بکنن تازه فهمیدم شهر 105 هزار نفریمون عجب دهاتیه!!!!
بهترین قیمت برا دانلود هر 100 مگ 1000 تومن بود!!!!!!
تازه همشون گفتن فردا بیا!!!!عجب سرعتای بالایی پیدا میشه تو این دهات ما!!!!
ممنون...

GiggleClub
04-10-2009, 22:01
من ورژن 3.1.1 دارم برای آیپاد 2G
اگه میخوای برات پستش کنم (پول پست پای خودته :دی)

ahmad72
05-10-2009, 01:17
من ورژن 3.1.1 دارم برای آیپاد 2G
اگه میخوای برات پستش کن
ممنون از لطفت.فعلا دادم بیرون برام دان کنن.ببینم فردا چی میشه.ایشالله که بشه.
یهو نگن نت قطع شد نتونستیم دانلود کنیم!!!

(پول پست پای خودته )
اون که 100%...

fade2amin
05-10-2009, 06:15
دوستان کسی شماره تلفن فروشگاهی که تو پایتخت hPod داشته باشه رو داره. میخوام زنگ بزنم اگه قیمت خوب داد ازش بگیرم. دیگه اینکه 8g نسل 3 هم داره، اگه آره تفاوت قیمتش با نسل دوش چقدره ؟
seymour کمک شما رو میطلبه، ممنون .

GiggleClub
05-10-2009, 07:11
دوستان کسی شماره تلفن فروشگاهی که تو پایتخت hPod داشته باشه رو داره. میخوام زنگ بزنم اگه قیمت خوب داد ازش بگیرم. دیگه اینکه 8g نسل 3 هم داره، اگه آره تفاوت قیمتش با نسل دوش چقدره ؟
برای خرید که باید حضوری بری چندتا مغازه قیمت کنی و بعد بگیری
3G که جدیدا اومده فقط ۳۲ و ۶۴ گیگ داره و ۳۲ گیگش حدود ۴۰۰-۴۵۰ قیمتشه
اگه قراره 2G رو با حجم ۳۲ یا ۱۶ بگیری بهتره یه مدت صبر کنی و بعد 3Gه ۳۲گیگ بگیری

fade2amin
05-10-2009, 21:18
اگه قراره 2G رو با حجم ۳۲ یا ۱۶ بگیری بهتره یه مدت صبر کنی و بعد 3Gه ۳۲گیگ بگیری

ممنون، اما من میخوام 8g رو بگیرم. نمیخوام زیاد هزینه کنم. اگه میشه یه لینکی از تفاوت این دو نسل بده که بفهمم چقدر توفیق میکنن. راستی الان 8g- 2g راحت گیر میاد ؟
چون احتمالا پس فردا برم پایتخت واسه خرید .

GiggleClub
05-10-2009, 21:37
آیپاد 2G هشت گیگ قبلنا قیمت جهانیش 229 دلار بود و تو ایرانم 240-250 گیر میومد
الان همون آیپاد هشت رو اپل داره میده 199 دلار ولی تو تهران قیمت شده 250-270 !!!!!!!!!
واقعن من موندم تو کار آقایون پایتخت

آره راحت گیر میاد
کف بازار هم الان 250ست

دست دو اگه میخوای من یه دونه سراغ دارم خیلی مناسبه و منم تضمینش میکنم

seymour
06-10-2009, 15:36

ممنون، اما من میخوام 8g رو بگیرم. نمیخوام زیاد هزینه کنم. اگه میشه یه لینکی از تفاوت این دو نسل بده که بفهمم چقدر توفیق میکنن. راستی الان 8g- 2g راحت گیر میاد ؟
چون احتمالا پس فردا برم پایتخت واسه خرید .
معرفی نسل جدید تاچ برای مصرف کننده داخلی (ایران) باعث ایجاد یه شکاف قابل توجه شده به نظرم ... از یکسو اکثر دوستان دنبال 8 گیگ هستن (در واقع همین که همت کردن و میخوان بالای دویست و خورده ای هزینه بکنن باید بهشون تبریک گفت - در بازاری که 80 درصد مصرف کننده ها دنبال محصول زیر 100 هستند و البته گناهی هم ندارن) .. از سوی دیگه نسخه 8 گیگ جدیدی رو اپل معرفی کرده که در واقع همون قبلیه و پیشرفت های سخت افزاری نسل سوم رو نداره ... نتیجه اینکه کاربر بیش از پیش گیج شده که "حالا چی کار کنم؟ .. نسل سوم یا دوم؟ ... کدوم بهتره؟ ... منتظر بمونم؟" ...

من توصیه ام اینه که همون 8 گیگ نسل دوم رو بخرید چون اینطور که به نظر میاد اینها از اسم "نسل جدید" سوء استفاده می کنن و قیمتش رو می برن بالا... شک دارم 2g افت قیمت قابل توجهی پیدا کنه ... متاسفانه فروشنده های ایرانی در اینطور موارد بجای اینکه طبق قاعده بازار که اپل هم رعایت کرده، قیمت نسل قبلی رو بیارن پایین تا جا واسه نسل جدید باز بشه، میان و قیمت نسل جدید رو بالا می برن تا جا برای نسل قبلی باقی بمونه!! ...

آیپاد 2G هشت گیگ قبلنا قیمت جهانیش 229 دلار بود و تو ایرانم 240-250 گیر میومد
الان همون آیپاد هشت رو اپل داره میده 199 دلار ولی تو تهران قیمت شده 250-270 !!!!!!!!!
واقعن من موندم تو کار آقایون پایتخت
دقیقا همینطوره که گفتی ... چند خط بالا رو هم در همین رابطه نوشتم ...

ahmad72
06-10-2009, 18:27
دارم دیوووووووونه میشم ...
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااا!
آخه این چه بلاییه؟؟؟
با هزاران هزار بدبختی کاستوم فریمور 3.1.1 و آیتونز 9.0.1 رو دانلود کردم اما هرچی تو حالت ریکاوری و DFU میخوام ریستور کنم ...
اگه تو حالت DFU ریستور کنم همون ارور 1601
و اگه تو حالت ریکاوری ریستور کنم ارور شماره ی 1604 میده...

آخه من چه غلطی بکنم؟با این آیپاد فقط 17 ساعت کار کردم.اون هم یا موسیقی گوش دادم یا توی منو هاش گشتم .
حالا هم 3 روزه افتاده گوشه ی خونه و فقط برام شده دردسر ...
تا حالا کسی بیشتر از من بدبختی کشیده؟
والله من که نتونستم از این ارورا چیزی بفهمم.شما به دادم برسید ...
آخر میتونم این آیپادو درستش کنم؟
ازتون میخوام یکم برام بگردید راه حل پیدا کنین ...
ممنون ...

GiggleClub
06-10-2009, 21:22
نباس کاستوم بگیری
فرمور اصلی ۳.۱.۱ رو برای آیپاد 2G دانلود کن
باید ریستور شه

بعدشم منتظر باش تا جیلبریک شه

mamad6280
06-10-2009, 22:19
اگه بازم نشد یه بار آیتونزت رو با همه مخلفاتی که باهاش نصب شده، کلا هر اثری از اپل رو سیستمت میبینی آن اینستال کن و دوباره نصب کن

اگه بازم نشد چاره ای نیست یه ویندوز جدید رو یه پارتیشن دیگه نصب کن و بعد هم آیتونز

اگه بازم نشد که متاسفم دیگه از دست من کاری بر نمیاد توکلت به خدا باشه :31: شاید معجزه ای شد

اگه اونم جواب نداد که به هر حال باید یواش یواش آیپادت رو با سلط آشغال آشنا کنی، این آخر کار همه ماست و شتریه که روی هر آیپادی میخوابه حالا یکی زودتر یکی دیرتر :31:

ahmad72
07-10-2009, 00:44
اگه بازم نشد یه بار آیتونزت رو با همه مخلفاتی که باهاش نصب شده، کلا هر اثری از اپل رو سیستمت میبینی آن اینستال کن و دوباره نصب کن
همه چیزو پاک میکنم ام نمیشه که نمیشه ...
هرچیزی که apple توش بود رو پاک کردم اما ...

اگه بازم نشد چاره ای نیست یه ویندوز جدید رو یه پارتیشن دیگه نصب کن و بعد هم آیتونز
همه ی کارامو روی وین 7 انجام میدم.روی XP اصلا آیتون اجرا که میشه ارور میده و آیپاد رو نمیشناسه...
شاید ویندوز رو هم عوض کردم البته به زودی و خیلی هم زمان دوری نیست مثکه ...

اگه بازم نشد که متاسفم دیگه از دست من کاری بر نمیاد توکلت به خدا باشه شاید معجزه ای شد
جالب اینجاست که هیچ کس از این ارورا سر در نمیاره حتی خود اپل!!!!
یکی نیست که بگه فلان ارور از فلان مشکل سرچشمه میگیره.اونو حل کن کارت راه میفته ...

اگه اونم جواب نداد که به هر حال باید یواش یواش آیپادت رو با سلط آشغال آشنا کنی، این آخر کار همه ماست و شتریه که روی هر آیپادی میخوابه حالا یکی زودتر یکی دیرتر
به شرط اینکه با ابن وضعی که داره پیش میره یه روز هم به اونجا برسه ...
البته دور انداختن نه به معنی سطل زباله بلکه فروختنشه ...

هیچ کس نتونسته مشکلمو حل کنه!جالبه نه!؟

fade2amin
07-10-2009, 06:12
اگه نتونستی ردیفش کنی یه تماس با ایران آیپاد بگیر، ببین میتونن کمکت کنن یا نه. موفق باشی .
بقول خودشون دکترای تخصصی از USA واسه تعمیرات iPod گرفتن !

mamad6280
07-10-2009, 09:10
همه چیزو پاک میکنم ام نمیشه که نمیشه ...
هرچیزی که apple توش بود رو پاک کردم اما ...

همه ی کارامو روی وین 7 انجام میدم.روی XP اصلا آیتون اجرا که میشه ارور میده و آیپاد رو نمیشناسه...
شاید ویندوز رو هم عوض کردم البته به زودی و خیلی هم زمان دوری نیست مثکه ...

جالب اینجاست که هیچ کس از این ارورا سر در نمیاره حتی خود اپل!!!!
یکی نیست که بگه فلان ارور از فلان مشکل سرچشمه میگیره.اونو حل کن کارت راه میفته ...

به شرط اینکه با ابن وضعی که داره پیش میره یه روز هم به اونجا برسه ...
البته دور انداختن نه به معنی سطل زباله بلکه فروختنشه ...

هیچ کس نتونسته مشکلمو حل کنه!جالبه نه!؟

راستي همه اون كارارو بايد بعد اينكه فرموير اريجينال رو گرفتي انجام بدي نه با فرموير كاستوم

چون فرموير كاستوم رو كه سيستم امنيتي قبول نميكنه بريزي

اما اين ارور تو سايت اپل بود ومن هم دقيقا از رو سايت پيشنهاد هاش رو ترجمه كردم

با اين حال مطمئنا رو يه سيستم جديد امتحان كن درست ميشه

آيپاد محاله كه با جيلبرك و اين حرفا خراب بشه

seymour
07-10-2009, 14:54
حل اینطور مشکلات ، فارغ از اینکه چه مارکی و چه مدلی باشه، از طریق راه دور و آنلاین واقعا دردسره ... این عین معاینه مریضی می مونه که بیهوشه، و صرفاً یه نفر کنارش نشسته و داره از پشت تلفن جوابهای متصدی اورژانس رو میده .. من بارها شده که عیناً این وضعیت پیش اومده برای دوستی و هرچی توضیح داده ام افاغه نکرده، آخرش بهش گفتم مثلا "بابا بذارش تو آژانس بفرستش واسه من یا فلانی" ، احتمال موفقیت واقعاً بالاتر میره ...

شما هم باید همین کار رو بکنی ... برسونش به دست یه آدم حرفه ای تر ... تعمیرکار ... تهران ...

RAGNER
07-10-2009, 19:02
سلام رفقا
کمک بابا از itunes نمیتونم دان کنم
easy hide ip رو وقتی میزنم میره دیگه نمیاد
کککککککککککککککممک

ahmad72
07-10-2009, 22:16
راستي همه اون كارارو بايد بعد اينكه فرموير اريجينال رو گرفتي انجام بدي نه با فرموير كاستوم

چون فرموير كاستوم رو كه سيستم امنيتي قبول نميكنه بريزي

اما اين ارور تو سايت اپل بود ومن هم دقيقا از رو سايت پيشنهاد هاش رو ترجمه كردم

با اين حال مطمئنا رو يه سيستم جديد امتحان كن درست ميشه

آيپاد محاله كه با جيلبرك و اين حرفا خراب بشه
خراب كه نشده!غير قابل استفاده شده!!!!
نميدوني برا گرفتن كاستوم فريموره چه بدبختي كشيدم...
اما سعيمو ميكنم ورژن اصلي رو هم گير بيارم ...
كدوم ورژنش باشه؟3.1 يا 3.1.1 ؟

حل اینطور مشکلات ، فارغ از اینکه چه مارکی و چه مدلی باشه، از طریق راه دور و آنلاین واقعا دردسره ... این عین معاینه مریضی می مونه که بیهوشه، و صرفاً یه نفر کنارش نشسته و داره از پشت تلفن جوابهای متصدی اورژانس رو میده .. من بارها شده که عیناً این وضعیت پیش اومده برای دوستی و هرچی توضیح داده ام افاغه نکرده، آخرش بهش گفتم مثلا "بابا بذارش تو آژانس بفرستش واسه من یا فلانی" ، احتمال موفقیت واقعاً بالاتر میره ...

شما هم باید همین کار رو بکنی ... برسونش به دست یه آدم حرفه ای تر ... تعمیرکار ... تهران ...
اينم حرفيه ولي فعلا" مقدور نيست ...

ميتونم به اين اميدوار باشم؟!؟!؟

Sn0wbreeze: PwnageTool Coming To Windows?
wo relatively new names on the scene, iH8sn0w, the developer of iReb (a Windows tool for overcoming 16** errors when downgrading or installing custom firmwares), and DarkMalloc are porting the Dev Team’s PwnageTool to Windows, a project that they’ve codenamed ’sn0wbreeze’. They’ve given a definite deadline of October 12th for release – another date for the calendar. While ETAs, lack of detail and code-names always make me suspicious we wish them well. There’s a lot of Windows users out there who’ve been messing about with OSX emulation or hunting around for friends with Macs to build custom firmware, so this will be a welcome addition to the stable of 3.1 jailbreak tools when it’s released

منبع:

fade2amin
07-10-2009, 22:50
دوستان من امشب یه 8g رو از پایتخت گرفتم 225 تومن ! جالبه که اکثرا زیر 240 نمیدادن. تو مغازشم پر iPod بود و خودش میگفت که ما واسه پوز زنی بقیه انقد پایین میدیم. فعلا چیزی که هست من دست به firmware یا Jailbreaking نمیزنم چون الان چیز سالم و تست شده واسه 3.1 نیومده چون میترسم مثل احمد بنده خدا اون بلا سرم بیاد. چند تا آهنگ توش ریختم و باهاش مشغولم. فقط نمیتونم کلیپی که توش میریزم رو ببینم. میخواستم بدونم قلق خاصی داره، شاید واسه اینکه رجیستر نشده ؟
یه چیز دیگم اینکه با کیفیت هدفونش زیاد حال نکردم، نظر دوستان هم همینه یا من اشتباه میکنم ؟
ممنون میشم اگه یکم راهنمایی بفرمایین .

RAGNER
08-10-2009, 00:41
دوستان من امشب یه 8g رو از فروشگاه نگاره تو پایتخت گرفتم 225 تومن ! جالبه که اکثرا زیر 240 نمیدادن. تو مغازشم پر iPod بود و خودش میگفت که ما واسه پوز زنی بقیه انقد پایین میدیم. فعلا چیزی که هست من دست به firmware یا Jailbreaking نمیزنم چون الان چیز سالم و تست شده واسه 3.1 نیومده چون میترسم مثل احمد بنده خدا اون بلا سرم بیاد. چند تا آهنگ توش ریختم و باهاش مشغولم. فقط نمیتونم کلیپی که توش میریزم رو ببینم. میخواستم بدونم قلق خاصی داره، شاید واسه اینکه رجیستر نشده ؟
یه چیز دیگم اینکه با کیفیت هدفونش زیاد حال نکردم، نظر دوستان هم همینه یا من اشتباه میکنم ؟
ممنون میشم اگه یکم راهنمایی بفرمایین .

سلام
مبارکه
با itunes فقط mp4 رو میشه ریخت
منظورم پسوند mp4

ahmad72
08-10-2009, 00:55
مباركت باشه ...

دوستان من امشب یه 8g رو از فروشگاه ----- تو پایتخت گرفتم 225 تومن ! جالبه که اکثرا زیر 240 نمیدادن. تو مغازشم پر iPod بود و خودش میگفت که ما واسه پوز زنی بقیه انقد پایین میدیم.
خدا بده شانس!تا باشه از اين پوز زني ها!!!!
(اسم مغازه رو ويرايش كن كه بهت گير ميدن)
كار درستي كردي دست به فريمورش نزدي!!!بعدا" هم بهش دست نزن تا مث بچه ي آدم يه روش جيلبريك درست و حسابي بياد...
به من گفتن آيپاد مشكلي نداره برا دانگريد.منم اعتماد كردم ولي اينجوري شد.اولشم تا 4-5 بار چيزيش نشد اما چه بلايي سرش در آوردم الله اعلم!!!

چند تا آهنگ توش ریختم و باهاش مشغولم
مشغول باشو لذت ببر.برا منم دعا كن!!!

فقط نمیتونم کلیپی که توش میریزم رو ببینم. میخواستم بدونم قلق خاصی داره، شاید واسه اینکه رجیستر نشده ؟
احتمالا" فرمتشو ساپورت نميكنه.بايد فرمت فايلاي تصويريت MP4 باشه.با JetAudio هم راحت ميشه فايلا رو به MP4 تبديل كرد.

كيفيت رو كه به نظر من خيلي خوب بود اما بلندي رو با نوكيا 5310 (البته روي 5310) مقايسه كردم كم آورد ...

موفق باشي ...

fade2amin
08-10-2009, 06:12
ممنوناحمد جان، ايشالا مال شمام هر چي زودتر رله شه. راستي ميخواستم بگم اگه ميتوني روي يه PC ديگه تست کن.چون بعضي موقعها بخاطر چيپست مادربرد ممکنه يه اختلالي پيش بياره، من ميگم ضرر نداره .

با itunes فقط mp4 رو ميشه ريخت
منظورم پسوند mp4

اتفاقامن که iPod رو خريدم طرف بهم اشانتيونم داد ( يه CD که توش iTunes و Decoder ) بود. منم فرمتيکه Decode کردم MP4 بود.اما حدسي که خودم ميزنم اينکه نتونستم انتقال بدم توش چون وقتي ميرم تو Setting براي فايل Video ميزنه صفر. هنوز را نيفتادم، يه چند روزي زمان ميبره .

mamad6280
08-10-2009, 07:20
آیپاد یه زنجیره امنیتی داره که اجازه بوت شدن فرمویر دستکاری شده رو نمیده البته این برای اینه که کسی قصد نفوذ به آیپاد یا آیفون رو نداشته باشه اما برای جیلبرک هم باید این زنجیره امنیتی شکسته بشه تا بشه یه فرمویر دستکاری شده رو ریخت رو دستگاه

چون فرمویر اپل کد هر برنامه رو چک میکنه و اگه اون برنامه استانداردهای اپل رو نداشته باشه که اجازه نصب نمیده

زنجیرش اینطوریه که توی ROM یه Bootrom هست که از همونجا مراحل چک کردن شروع میشه

Bootrom میاد و LLB رو چک میکنه که اگه اون سالم باشه اجازه لود میده بعد اونم میاد و iBoot رو چک میکنه و باز اگه درست باشه اجازه لود میده و اونم میاد و کرنل رو چک میکنه تا در نهایت اگه همه اینها اوکی بود شما میتونی یه کرنل پچ شده که بهت اجازه نصب نرم افزارهای کرک شده میده رو بریزی رو آیپادت

چون بوت رام هم به صورت سخت افزاری تو دستگاه به قول معروف هارد شده خیلی طول کشید تا یه حفره گیر آوردن تا آیپاد رو تونستن جیلبرک کنن

ما پارسال شیش هفت ماه اینجا با آیپاد جیلبرک نشده روزگار سر کردیم

خلاصه میخوام بگم به این دلایل فقط آیپاد جیلبرک شده میتونه فرمویر دستکاری شده رو قبول کنه ...

GiggleClub
08-10-2009, 08:54
هدفون خودش مزخرفه :دی
منم که داشتم یه هدفون سونی گرفتم

قط نمیتونم کلیپی که توش میریزم رو ببینم. میخواستم بدونم قلق خاصی داره،

با یه نرم افزار کانورتور فیلماتو تبدیل کن به mp4 به رزولشن 640*480 و بیتریت ۱۰۰۰-۳۰۰۰ (بسته به کیفیت سورس)

راستی یادم رفت مبارکه
خیلی خوب گرفتی

RAGNER
08-10-2009, 09:07
جواب منو هم بدید
دانلود از itunes

fade2amin
08-10-2009, 10:48
اساتید لطف کنن هر وقت یه JB سالم واسه این 3.1 اومد یه ندا هم به ما بدن .
ممنونم .

GiggleClub
08-10-2009, 11:18
جواب منو هم بدید

والا من با easy hide ip کار نکردم
کلن اهل دانلود از آیتونز نیستم
یه زمانی با V.P..N دانلود میکردم
اگه امکانش برات هست یه اکانت V..P..n بخر
قیمتی هم نداره

ahmad72
08-10-2009, 14:24
آیپاد یه زنجیره امنیتی داره که اجازه بوت شدن فرمویر دستکاری شده رو نمیده البته این برای اینه که کسی قصد نفوذ به آیپاد یا آیفون رو نداشته باشه اما برای جیلبرک هم باید این زنجیره امنیتی شکسته بشه تا بشه یه فرمویر دستکاری شده رو ریخت رو دستگاه

چون فرمویر اپل کد هر برنامه رو چک میکنه و اگه اون برنامه استانداردهای اپل رو نداشته باشه که اجازه نصب نمیده

زنجیرش اینطوریه که توی ROM یه Bootrom هست که از همونجا مراحل چک کردن شروع میشه

Bootrom میاد و LLB رو چک میکنه که اگه اون سالم باشه اجازه لود میده بعد اونم میاد و iBoot رو چک میکنه و باز اگه درست باشه اجازه لود میده و اونم میاد و کرنل رو چک میکنه تا در نهایت اگه همه اینها اوکی بود شما میتونی یه کرنل پچ شده که بهت اجازه نصب نرم افزارهای کرک شده میده رو بریزی رو آیپادت

چون بوت رام هم به صورت سخت افزاری تو دستگاه به قول معروف هارد شده خیلی طول کشید تا یه حفره گیر آوردن تا آیپاد رو تونستن جیلبرک کنن

ما پارسال شیش هفت ماه اینجا با آیپاد جیلبرک نشده روزگار سر کردیم

خلاصه میخوام بگم به این دلایل فقط آیپاد جیلبرک شده میتونه فرمویر دستکاری شده رو قبول کنه ...
من اينو تو فروم آيفون هم خوندم اما چيزي نفهميدم!!!
زيادي تخصصيه!!!

اساتید لطف کنن هر وقت یه JB سالم واسه این 3.1 اومد یه ندا هم به ما بدن .
ممنونم .
ايشالله 12 اكتبر كه همين دوشنبه بعديه خبراي خوب ميشنويم ...

Sn0wbreeze: PwnageTool Coming To Windows?
wo relatively new names on the scene, iH8sn0w, the developer of iReb (a Windows tool for overcoming 16** errors when downgrading or installing custom firmwares), and DarkMalloc are porting the Dev Team’s PwnageTool to Windows, a project that they’ve codenamed ’sn0wbreeze’. They’ve given a definite deadline of October 12th for release – another date for the calendar. While ETAs, lack of detail and code-names always make me suspicious we wish them well. There’s a lot of Windows users out there who’ve been messing about with OSX emulation or hunting around for friends with Macs to build custom firmware, so this will be a welcome addition to the stable of 3.1 jailbreak tools when it’s released

RAGNER
08-10-2009, 18:50
دانلود از itunes
کمک

fade2amin
08-10-2009, 20:19
ايشالله 12 اكتبر كه همين دوشنبه بعديه خبراي خوب ميشنويم ...

خدا از زبونت بشنوه، ما که بخیل نیستیم ...

RAGNER
08-10-2009, 21:17
بچه ها مشکل حل شد
مرسی
یه سوال
ایا برنامه ای هست که با گرفتن اثر انگشت بزاره وارد دستگاه بشیم؟
وقت روشن کردن
یه سوال دیگه:20:
این اسمش چیه؟:11:
منظورم بازی هست

astronaut
08-10-2009, 22:18
اره منم ميخوام.... خيلي جالبه

GiggleClub
08-10-2009, 22:38
اسم اون بازیه Texas Hold'em
خود اپل ساخته (تنها بازی ای که خود اپل داده بیرون)
خیلی خوبه
من که همیشه دارم رو گوشیم

لینک دانلودشو اگه بخوای برات بذارم

در مورد اثر انگشت هم نه بابا نمیشه
نیاز به سخت افزار خاص داره
الکی نیست که

RAGNER
09-10-2009, 02:18
لینک بده بی زحمت
مرسی

GiggleClub
09-10-2009, 09:07
Texas Hold'Em

لینک دانلود:

حجم فایل: ۱۲۸مگ

seymour
09-10-2009, 15:28
یه سوال
وقت روشن کردن

اره منم ميخوام.... خيلي جالبه

در مورد اثر انگشت هم نه بابا نمیشه
نیاز به سخت افزار خاص داره
الکی نیست که
اتفاقاً بهار امسال شایع شد که Apple نمونه و طرح اولیه یه همچین قابلیتی رو ثبت کرده (همون بحث patent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که قبلا صحبتش رو کردیم) ...

براساس اون چیزی که از مدارک ارائه شده توسط apple برمیاد یه جای خوب برای کارگذاری این سنسورها می تونه زیر دکمه unlock دستگاه باشه ... که مثلا فقط در صورت تایید اثر انگشت فرد مجاز دستگاه رو براش فعال کنه ...

ولی بهرحال همونطور که دوستمون گفت صرفاً با معرفی یه app جدید این قضیه حل نمیشه .. بلکه سنسورهای مخصوص برای دریافت علائم حیاتی (در این مورد خاص اثر انگشت) لازمه ..

واقعا هم توجه به مساله امنیت در مورد تاچ و آیفون لازمه ... چون همینطور که داره کارآیی اینا در جنبه های مختلف بالا میره ، یعنی استفاده ازشون جدی تر میشه و در نتیجه بحث امنیت هم مهمتر ...

مطالعه بیشتر : اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] controls.html)و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hone.html)

dvb seller
09-10-2009, 15:37
مطالب بسیار جالب میباشد

ahmad72
10-10-2009, 18:57
دوستان نهايتا" تا فردا همه ي آيفون ها و آيپاد تاچ ها توي همه ي فريمور ها جيلبريك ميشن ...
البته ممكنه تاچ 3 جي فردا جيل نشه اما اونم خيييلي زود كارش تموم ميشه!!!
هر وقت جيلبريك شد و برنامه ي مربوط يعني Blackra1n اومد خودم ميذارمش برا دانلود ...
خوش به حال اونا كه آيپادشون سالمه ...
(تشكر لازم نيست ؛ به جاش لطفا" دعا كنيد كه آيپادم رو به راه بشه)

موفق باشيد ...

fade2amin
10-10-2009, 20:28
دوستان نهايتا" تا فردا همه ي آيفون ها و آيپاد تاچ ها توي همه ي فريمور ها جيلبريك ميشن

بدون تشکر که نمیشه احمد جون، آقا source موثق دیگه ؟
دمشون گرم نذاشتن به دوشنبه بکشه. پس خودت زحمتشو بکش و اگه خبری شد همینجا یه ندا به بقیه دوستان بده. اگه بتونی یه آموزش ردیف از Jailbreak هم بغلش بذاری که دیگه میزونه. منتظر خبرای خوشتیم ...
ایشالا که مال تو هم با این Firmware را بیفته . آمین

ahmad72
10-10-2009, 20:51
:8::8::8::8::8:

:11::40::11:

Vamp!r3
10-10-2009, 22:52
سیلام........
قضیه پست بالا چیه؟.....
................
میگم الان مشکلی ورزن 3.1.2 را نصب کنم؟...الان آیپاد 8 گیگ...ورزن 3.1 هست...

ahmad72
11-10-2009, 00:09
سیلام........
قضیه پست بالا چیه؟.....
................
میگم الان مشکلی ورزن 3.1.2 را نصب کنم؟...الان آیپاد 8 گیگ...ورزن 3.1 هست...
سلام.
فعلا" دست نگه دار ...
با اينكه گفتن بدون مشكل روي همه ي ورژن ها كار ميكنه اما ...
بذا ريليز بكنن وقتي بقيه تست كردن مشكلي نداشت شما هم 3.1.2 رو نصب كن ...
فوقش 1 روز تحمله ...
البته دوستان اين رو بگم اگه فردا ريليز نكرد برنامشو به من گير ندينا!!!
اين يارو كارش معلوم نيست.يهو ديدي گفت يه هفته ديگه!!!(بعيد ميدونم ...)
مثلا" اينا رو حدود يه ربع پيش گفته:

تا الآن ايپاد 3G به مشكل برخورده اما 2G ها فعلا" كه گفته بدون مشكل جيل ميشن ...

يا حق ...

GiggleClub
11-10-2009, 12:29
خوب دوستان Blackra1n ریلیز شد !
برای 3.1.2

من تست نکردم ونمیدونم چه جوری کار میکنه!

ahmad72
11-10-2009, 14:48
اين هم از جيلبريكي كه گفته بودم ...:8::8::8:
ببخشيد كه نتونستم خودم بذارمش.آخه مدرسه بودم اما دوست خوبمون GiggleClub زحمتشو كشيدن ...:10:
نميدونم چرا اما فقط روي 3.1.2 اجرا ميشه و بايد آخرين ورژن آيتونز رو داشته باشين ...:41: (آيتونز براي اينه كه اگه خواستيد به 3.1.2 آپديت بكنيد وگرنه توي جيلبريك تاثير نداره)
اما به نظرم روي 3.1 هم تست كنيد مشكلي نداشته باشه.امتحانش ضرر نداره ...:46:
روي آيپاد تاچ 3 جي هم به صورت tethered جیلبریک میکنه!یعنی اگه ایپاد خاموش بشه برای بوت کردن باید به کامپیوتر وصل بکنن و از این برنامه استفاده بکنن...
اما نكته ي ديگه اي هم هست كه براي ما كه آيپاد داريم مشكلي پيش نمياره و به آيفون دارا ربط پيدا ميكنه ...:5:
و در آخر تشكر فراوان دارم از Geohot.:40::11::40:
و اما آموزش :
1-ابتدا برنامه رو بگيريد.(همونه كه تو پست قبله)

2-برنامه را اجرا کنید.

3- بعد از وصل کردن ایفون یا ایپاد روی دکمه make it ra1n کلیک کنید.

4-در این مرحله دستگاه شما به حالت ریکاوری خواهد رفت

5-عکس زیر را در دستگاهتان مشاهده خواهید کرد

6-blackra1n اجرا خواهد شد و دستگاهتان ریبوت میشود

7- بعد از اتمام این مراحل ایفون یا ایپاد شما بعد از ریبوت بالا خواهد امد/شما هم اکنون میتوانید ایکون برنامه ی blackra1n رو در home ببینید

8-برنامه ی blackra1n رو باز بکنید و اینستالر مورد نظر خودتون رو برای نصب انتخاب کنید(سیدیا/icy/rock) ترجیحا سیدیا(بايد به نت وصل باشه آيپادتون كه اينم ميتونه برا بعضي ها مشكل ساز باشه :13::41:)

9-بعد از اتمام نصب BlackRa1n ایفون یا ایپاد شما را respring خواهد کرد و ...

حله ديگه!جيلبريكينگ تمام شد!!!:8::8::8::8::8::8:

بريد حالشو ببريد ...

با تشكر از از دوست خوبم black_mad007 از موبايلستان كه زحمت ترجمه رو كشيدن ...:10::11:

آيپاد خودمم ايشالله امشب درست ميشه اگه باز به مشكلاي الكي برخورد نكنم ...

در ضمن هركسي امتحان كرد نتيجه رو بگه ...

موفق باشيد ...:11:

fade2amin
11-10-2009, 20:35
آقا این که یه گیر اساسی داره اونم Connect شدنش به wifi که واسه من امکانش نیست. خواهشا از دوستان اگه کسی تونسته Jailbreak بکنه اینجا یه ندا بده تا ببینیم عملیه یا نه. من که هنوز بهش دست نمیزنم تا جوابشو پس بده. ممنون بابت Firmware و آموزش .

ahmad72
11-10-2009, 20:59
آقا این که یه گیر اساسی داره اونم Connect شدنش به wifi که واسه من امکانش نیست. خواهشا از دوستان اگه کسی تونسته Jailbreak بکنه اینجا یه ندا بده تا ببینیم عملیه یا نه. من که هنوز بهش دست نمیزنم تا جوابشو پس بده. ممنون بابت Firmware و آموزش .
آخه اون يارو فكر نكرده كه روستاي بزرگي وجود داره به نام ايران كه اكثر مردمش به وايرلس دسترسي ندارن ...
اما به هر حال اگه تنونسي به وايرلس دست پيدا بكني بهتره منتظر جيلبريك توسط Dev-Team باشي كه همه چيزو تو تاريكي نگه ميداره و چيزي لو نميده اما به نظر ميرسه كه زياد طول نميكشه و چيز زيادي تا اون موقع نمونده ...
در ضمن گفته ميشه كه اين BlackRa1n روي همه ي ورژن هاي 3 به بالا جواب ميده ...
يا حق ...

ahmad72
12-10-2009, 00:21
خدا رو شكر آيپادم درست شد ...
اما فعلا" نتونستم آيپاد رو جيلبريك كنم!!!
وقتي خاموش ميشه ديگه روشن نميشه!!!
يني توي Reboot گير ميكنه ...
البته چند مورد گزارش از كار نكردن اين روش در سطح جهان بر روي آيپاد هاي 8 گيگ جديد (مث آيپاد من) شده.
تو ايران هم با خودم فعلا" 2 نفريم كه مشكل اونم دقيقا" عين مشكل منه!!!!
يعني اين پروژه هم با شكست مواجه شد (براي ما)‌؟؟؟؟؟؟؟
اگه تغييري حاصل شد خبرتون مي كنم ...

mamad6280
12-10-2009, 03:40
تجربه من میگه جیلبرک فقط Dev Team

چون فکر همه جا رو میکنه

در ضمن عکس خودشو مرتب همه جا نمیذاره :( خیلی بی کلاسه این بابا ...

fade2amin
12-10-2009, 06:25
خدا رو شكر آيپادم درست شد ...
اما فعلا" نتونستم آيپاد رو جيلبريك كنم!!!
وقتي خاموش ميشه ديگه روشن نميشه!!!

خوب خدا روشکر، خیلی خوشال شدم. ایول پس DEV تو راهه، من ترسم از این بود که نکنه وقت این تیم بیخیال 3.1 بشه .
راستی تاریخ حدودی واسه release از DEV جایی نیومده من که فقط استندبایم واسه اون .

در ضمن عکس خودشو مرتب همه جا نمیذاره :( خیلی بی کلاسه این بابا

اصلا یکی از دلایلی که جرات نکردم iPod رو با این یارو Jailbreak کنم، ضایع بازی این داداشمون با بک گراند فول رخش بود !
پس همچنان منتظر خبرهای دوستان میمونیم ...

RAGNER
12-10-2009, 13:27
خب بچه ها
یعنی الان یه 8 گیگ از پایتخت بگیریم جیلبریک صد در صد دیگه؟

ahmad72
12-10-2009, 21:18
خب بچه ها
یعنی الان یه 8 گیگ از پایتخت بگیریم جیلبریک صد در صد دیگه؟
نه!!
100% نه!!!
اگه ور‍ژن 3 باشه آره ميشه اما از اون به بالا فعلا" هيچ تضميني نيست ...
با اينكه خيلي ها موفق به جيلبريك شدن اما بعضي ها من جمله من نتونستن جيلبريك كنن ...
ميتوني بگيري ولي منتظر جيلبريك Dev-Team باشي.حتي ممكنه بگيري بتوني جيلبريك كني اما تضميني وجود نداره كه تا خريدي جيل بكني ...

يا حق ...

ahmad72
12-10-2009, 23:16
ماشالله كسي كه پيدا نميشه اينجا يه امتحان بكنه اما ...
اگه يه روز يه نفر پيدا شد كه كاري به گذاشتن عكس GeoHot و گيراي اين شكلي نداشت و خواست يه امتحان كوچولو بكنه ببينه جيلبريك ميشه آيپادش يا نه ، بعد از تست نتيجه رو بگه و بگه كه پشت آيپادش mc هست يا mb و اينكه از چه ويندوزي استفاده كرده ...
آخه شنيدم (كه سازنده برنامهه گفته) بر روي اونايي كه mc هست درست جواب نميده و همچنين نبايد از ويندوز xp استفاده كرد ...

آيپاد من هم كه جيلبريك نشده پشتش MC هست ...

mohamadreza666
12-10-2009, 23:22
یه قیمت روز میدین؟؟؟!!!
سبز باشین...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ahmad72
13-10-2009, 00:15
یه قیمت روز میدین؟؟؟!!!
آخرين و ارزونترين قيمتي كه گزارش شده 225 بوده البته 8 گيگش ...

يا حق ...

RAGNER
13-10-2009, 08:35
پس یدونه میگیریم
منتظر میشیم
جیلبریک شه
ممنون

ahmad72
13-10-2009, 14:13
پس یدونه میگیریم
منتظر میشیم
جیلبریک شه
ممنون
پيشاپيش مباركت باشه ...
سعي كن يدونه بگيري كه پشتش mb باشه نه MC كه احتمال جيلبريك شدنش بيشتر باشه ...

يا حق ...

RAGNER
13-10-2009, 14:30
پيشاپيش مباركت باشه ...

يا حق ...

ممنون
ولی یه چیزی
مگه اکبند نیست چجوری mb بگیرم؟
زود جواب بده لطفا عصر میرم بخرم
:11:

killJ0y
13-10-2009, 15:27
لطف کنید ادرسه فروشگاهه کریستالو بدید

moh3n6510
13-10-2009, 16:41
من اي پاد 8 گيگ 2جي دارم نه ميتونم آهنگ بريزم نه برنامه نه بازي و .... وايرلس هم كه ندارم چيكار كنم؟

ahmad72
13-10-2009, 16:43
ممنون
ولی یه چیزی
دروغ چرا؟؟؟نميدونم!!!
از خود فروشنده بپرس شايد بدونه!!!!

به هر حال ببخشيد ديگه يه چيزي گفتم ، فكر نكردم چطوري بايد فهميد!!!!

seymour
13-10-2009, 16:57
لطف کنید ادرسه فروشگاهه کریستالو بدید
مجتمع کامپیوتر پایتخت - طبقه همکف - کنار پله برقی - پشت ویترین و تابلو و ایناش هم Apple زیاد داره که زود تابلو بشه! ...

seymour
13-10-2009, 17:05
پيشاپيش مباركت باشه ...

يا حق ...

ممنون
ولی یه چیزی
:11:

دروغ چرا؟؟؟نميدونم!!!
از خود فروشنده بپرس شايد بدونه!!!!

به هر حال ببخشيد ديگه يه چيزي گفتم ، فكر نكردم چطوري بايد فهميد!!!!
این چیزی که بعنوان MB و MC مطرح شد ، در حقیقت همون بحث نسل ها هستش که MB نسل دومه و قابل jailbreak و MC نسل سومه که همه این بحث ها سرشه ... بنابراین یه راهش هم اینه که به خود فروشنده بگی "آقا من نسل دوم میخوام" و اون هم واقعاً راستش رو بگه ... ضمن اینکه بهرحال باید پای حرفش وایسه ، یعنی اگه شما گفتی نسل دوم می خوام و بعدش فاکتور کرد (با قید سریال و مشخصات) و شما بازش کردی و دیدی که MC هستش یعنی جنس نادرست بهت داده و مجبور عوضش کنه ...

ahmad72
13-10-2009, 20:47
این چیزی که بعنوان MB و MC مطرح شد ، در حقیقت همون بحث نسل ها هستش که MB نسل دومه و قابل jailbreak و MC نسل سومه که همه این بحث ها سرشه ... بنابراین یه راهش هم اینه که به خود فروشنده بگی "آقا من نسل دوم میخوام" و اون هم واقعاً راستش رو بگه ... ضمن اینکه بهرحال باید پای حرفش وایسه ، یعنی اگه شما گفتی نسل دوم می خوام و بعدش فاکتور کرد (با قید سریال و مشخصات) و شما بازش کردی و دیدی که MC هستش یعنی جنس نادرست بهت داده و مجبور عوضش کنه ...
ممنون از جوابت اما آيپاد من هم كه نسل 2 هست MC هست ....
البته اين بحث ما فكر نكنم به جايي برسه و دوستمون فك كنم تا حالا خريده داره حالشو ميبره!!!:دي

hamid_1367
13-10-2009, 21:49
احمد جان فکر کنم سری های جدید که از کارخونه اومدن بیرون همه MC هستند یعنی ماله شما هم شاملش میشه ولی سخت افزار تغییری نکرده... بخاطر همینم هست که فکر کنم با فریم ور های تاچ تو جی ها قدیمی دانگرید نمیشه و با بلک رین هک نمیشه.

mohamadreza666
13-10-2009, 21:54
من 6220 دارم و میخوام گوشیمو عوض کنم میارزه یه گوشی ارزون بگیرم و با بقیه اش یه ایپاد بگیرم؟؟؟!!!
فرق ایپاد با آیفون 2g چی هستش؟؟؟!!!
یکی میگفت آیفون 2g ارزون شده قیمت آکبندشو دارین؟؟؟!!!
مرسی...!!!
سبز باشین...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

GiggleClub
13-10-2009, 23:04
قیمت آیپاد ۲جی هشت گیگ الان ۲۲۵ تومنه
فرقش با آیفون غیر از تلفن دوربین و میکروفن هم نداره

کلن به قیمتش چیز خیلی خوبیه

PC°BASE
14-10-2009, 00:59
1.اساتید قیمت 16 گیگ اون چنده ؟ مموری میخوره دیگه ؟
2.برای جیل برک کردن چند مگ فایل باید به طور کلی دانلود کرد > ؟
3.ما که اینترنت پر سرعت نداریم میتونیم از پک نرم افزاری برای نصب نرم افزار استفاده کنیم ؟

RAGNER
14-10-2009, 01:05
سلام
بچه ها خریدم
225
از همه تشکر میکنم
یه سوال
برنامه ای هست که وقتی دستگاه رو روشن میکنیم کد بخواد
بد بزاره وارد شیم؟
ممنون

RAGNER
14-10-2009, 01:07
mc هست
اصلا mb گیر نمیاد
گفتم که بدونید
پیروز باشید و سبز

ahmad72
14-10-2009, 01:07
.اساتید قیمت 16 گیگ اون چنده ؟ مموری میخوره دیگه ؟
2.برای جیل برک کردن چند مگ فایل باید به طور کلی دانلود کرد > ؟
3.ما که اینترنت پر سرعت نداریم میتونیم از پک نرم افزاری برای نصب نرم افزار استفاده کنیم ؟
1- 16 گيگ ديگه توليد نميشه.8 گيگ 225 و 32 گيگ 345 ، 64 گيگ هم كه ... - نه ؛ مموري نميخوره ...
2-فرق ميكنه روشاي مختلف اما اين روش آخريه كه معرفي شده 600 كيلوبايت!!!
3- 100% -من هم يه پك كامل نرم افزار و بازي گرفتم ...

ahmad72
14-10-2009, 01:30
بچه ها خریدم
225
از همه تشکر میکنم
یه سوال
برنامه ای هست که وقتی دستگاه رو روشن میکنیم کد بخواد
بد بزاره وارد شیم؟
ممنون
مبارك باشه ...:20:
در مورد برنامه هم نمي دونم ...
يه تست اگه دوست داري بزن ببين جيلبريك ميشه يا نه به روش Blackra1n .اگه چيزيش شد ولي خواهشا" به من گير نده ...:46:

اما .....
اگه كسي مك بوك داره يا روي PCش مك نصبه بگه كه برنامه ي PwnageTool 3.1.4 از Dev-Team كه همه ي آيفون ها و آيپاد تاچ ها به جز تاچ 3 جي رو جيلبريك ميكنه براش بذارم و نحوه ي كار با اون رو ...:20:
اين هم از Dev-Team عزيزتون كه فقط برا مك گذاشته برنامه رو و روي ويندوز كار نميكنه ...:41:

:8::8::8::8::8:
و اما ....
اگه كسي خواست به 3 دانگريد كنه با احتمال زياد به مشكل بر مي خوره و از آيتونز هنگام ريستور ارور دريافت ميكنه اما با اين برنامه كه الآن ميذارم اين مشكلا حل ميشه و ارور نميده و ميتونيد راحت به 3 دانگريد كنيد بعد راحت با RedSnow جيلبريك كنيد ...:46::46::46:
آيپاد تاچ نسخه هاي 1 و 2 رو ساپورت ميكنه ...

باز هم من مسئوليتي قبول نميكنم ...
اما كسي كه آيپاد ميگيره بايد يكم هم جرات داشته باشه ...
آيپاد چيزي نيست كه به سادگي خراب بشه و چاره ي نهايت مشكلي كه پيش مياد يه اينترنت ADSL به بالاست ...:10::10:
پس يكم جرات به خرج بديد ...:11:

يا حق ...

mamad6280
14-10-2009, 01:36
یه چیزی الان دیدم که جالب بود

آیپاد نسل جدید قابلیت FM Transmitter هم داره که البته هنوز ازش اپل استفاده نکرده

hamid_1367
14-10-2009, 09:08
احمد جون مشکلت حل شد با برنامه ی بالا؟

ahmad72
14-10-2009, 10:22
احمد جون مشکلت حل شد با برنامه ی بالا؟
نه!!!
برادر محترم كه آيپادم دستشه تا به حال خواب بودن نتونستم بهش بگم امتحان بكنه!!!!

fade2amin
14-10-2009, 12:14
mc هست
اصلا mb گیر نمیاد

آره مال منم MC هستش. قدیمی هم پیدا میشه ولی ... مبارکت باشه .

اما كسي كه آيپاد ميگيره بايد يكم هم جرات داشته باشه ...
آيپاد چيزي نيست كه به سادگي خراب بشه و چاره ي نهايت مشكلي كه پيش مياد يه اينترنت ADSL به بالاست ...
پس يكم جرات به خرج بديد ...

آخه احمد جون بحث جرات نیست. مشکلی که هست الان دقیقا کسی نمیدونه که باید از کدوم Jailbreak با چه firmware روی چه مدلی از iPod و روی چه سیستم عاملی کار کنه! بنظر من اگه همینجوری بریم جلو اسمش بیگدار به آب زدن باشه تا ترس، البته این نظر منه. تعریف نباشه اما یکی از اولین کسایی که درایور BenQ واسه 360 رو کپی خور کرد من بودم که الان آموزشش هم تو ---------- مال منه. اما بازم میگم چیزی که الان مانع میشه نبودن یه Source درست حسابی و مطمئنه. زمان معلوم میکنه، من فک کنم که باید فعلا صبر کرد، نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم .
بازم از تلاشی که اینجا واسه اخبار و آموزش میکنی ازت ممنونم .

hamid_1367
14-10-2009, 13:34
شما کدوم فریم ورو میگی اتفاقا همه چی تقریبا مشخصه... یعنی تکلیف معلومه که کی باید چه کار نه و کی باید صبر کنه و اینا...

mamad6280
14-10-2009, 14:00
حتما ميدونين اما براي اونايي كه نميدونن

زير جعبه آيپاد نوشته كه شمارش MB هست يا MC

بنابراين قبل از باز كردن جعبش ميشه فهميد

هر چند به نظر من MC بهتره چون ممكنه بعضي از سخت افزارهاي داخليش جديدتر و در نتيجه بهتر باشه مثلا همون چيپ واي فاي

نگران جيلبركش هم نباشيد دير و زود داره سوخت و سوز نداره همشون به زودي جيلبرك خواهند شد

hamid_1367
14-10-2009, 15:26
آقا راه تشخیص آیپاد جدید 32 با قدیم 32 دقیقا از روی جعبه تنها چیه دقیقا؟

RAGNER
14-10-2009, 15:34
بچه ها دو سوال
اول اینکه چجوریمیشه فیلم و عکس رو مخفی کرد
دوم اینکه نگاره یه محافظ صفحه داشت
14 هزار
بخرم؟
از خش افتادن صفحه خیلی میترسم
ممنون

sony_W810i
14-10-2009, 15:48
بچه ها دو سوال
14 هزار
بخرم؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من iPod ندارم ولی میدونم که مانیتورش ضد خش (Scratchless) اگه درست بنویسم، هستش

GiggleClub
14-10-2009, 15:56

واسه صفحه نگران نباش
به این راحتیا خش نمیفته
ولی پشتش خیلی خش میگیره

در حالت عادی چنین کاری عملی نیست
وقتی جیلبریک کردی بگو تا راهنماییت کنم

GiggleClub
14-10-2009, 15:57
آقا راه تشخیص آیپاد جدید 32 با قدیم 32 دقیقا از روی جعبه تنها چیه دقیقا؟

به به آقا حمید
چطوری قربان؟

از رو پارت نامبر فکر کنم باید فهمید
۳۲ قدیمیا mb هستند
جدیدا mc

sony_W810i
14-10-2009, 16:01
ممکنه یکی به من بگه دقیقاً بین iPhone 1G و iPod Touch 2G چه تفاوت های نرم افزاری و سخت افزاری وجود داره؟
می خوام iPhone بگیرم ولی 3Gs , 3g خیلی گرون هستن.

GiggleClub
14-10-2009, 16:13
ممکنه یکی به من بگه دقیقاً بین iPhone 1G و iPod Touch 2G چه تفاوت های نرم افزاری و سخت افزاری وجود داره؟

از نظر نرم افزاری اپل یه خوبی که داره اینه که شما دستگاهو گرفتی دیگه تا آخر میتونی OS رو آپدیت کنی
از این نظر واقعن عالیه
یعنی 3GS که با OS 3.0 اومد همون OS 3.0 واسه آیفون نسل اول و آیفون 3G هم ریلیز شد

OS آیفون نسل۱ و آیپادتاچ نسل۲ هم الان هردو OS 3.1.2 هستند و فرق خاصی ندارند

از نظر سخت افزاری خوب آیپاد تاچ خیلی بروز تره (حتی از آیفون 3G)

ولی تا میتونی سعی کن آیفون 3G بگیری (حتی دست دو)

hamid_1367
14-10-2009, 17:58
به به آقا حمید
چطوری قربان؟

از رو پارت نامبر فکر کنم باید فهمید
۳۲ قدیمیا mb هستند
جدیدا mc

سلام دوست من...
خوبی شما؟
آواتارت خیلی باحاله...الان بک گروندمم همینه با این Leopard ه کلی حال می کنم....

یکی از دوستان میگفت انگار پشت آیپاد جدیدا زده bluetooth 2.1.... ولی از راهی که شما هم گفتی میشه فهمید ممنون از راهنماییت...

hamid_1367
14-10-2009, 18:00
بچه ها دو سوال
14 هزار
بخرم؟
ممنون

ببین صفحه به راحتی خش نمیفته ولی خش میفته ضد خش اینا هم واسه من کاربرد نداشته.... یه محافظ ال سی دی ارزون بگیر... اونا دیگه خیلی گرون میدن بیا علائالدین اینا 1 تومن یا نهایتن 2 تومن بگیر...

sony_W810i
14-10-2009, 19:35
از نظر نرم افزاری اپل یه خوبی که داره اینه که شما دستگاهو گرفتی دیگه تا آخر میتونی OS رو آپدیت کنی
از این نظر واقعن عالیه
یعنی 3GS که با OS 3.0 اومد همون OS 3.0 واسه آیفون نسل اول و آیفون 3G هم ریلیز شد

OS آیفون نسل۱ و آیپادتاچ نسل۲ هم الان هردو OS 3.1.2 هستند و فرق خاصی ندارند

از نظر سخت افزاری خوب آیپاد تاچ خیلی بروز تره (حتی از آیفون 3G)

ولی تا میتونی سعی کن آیفون 3G بگیری (حتی دست دو)

ممكنه قيمت روز iPhone 3G رو بگيد؟
همينطور قيمت روز iPhone 1G.
ممنون:10:

GiggleClub
14-10-2009, 19:41
ممكنه قيمت روز iPhone 3G رو بگيد؟
همينطور قيمت روز iPhone 1G.

قیمتها:
آیفون ۳جی هشت گیگ:
نو: ۶۸۰ دست دو: ۴۸۰-۵۴۰

آیفون نسل۱ هشت گیگ:
نو: موجود نیست دست دو: ۳۵۰-۴۵۰

sony_W810i
14-10-2009, 20:05
خب iPhone 1G كه ظاهرا از دور خارج شده و امكاناتش محدوده.
پول iPhone 3G رو هم كه ندارم.
Result==> يك iPod touch 2G ميگيرم.
منطقي هست نظرم؟
ماكزيمم ميخوام 400 خرج كنم.

آيا كيفيت صداش واقعا اينقدر پايينه كه 10% mp3 player sony هستش؟

اين كه خيلي بد):

GiggleClub
14-10-2009, 20:13
با ۴۰۰ تومن یه آیپاد تاچ ۳۲ نسل ۳ بگیر با یه گوشی ۶۰ تومنی

آیپاد تاچ ۳۲ گیگ نسل۳ : ۳۴۵ تومن

کیفیت صدا هم من نظری ندارم
چون پلیری غیر از آیپاد نداشتم

RAGNER
14-10-2009, 20:13
خب iPhone 1G كه ظاهرا از دور خارج شده و امكاناتش محدوده.
پول iPhone 3G رو هم كه ندارم.
Result==> يك iPod touch 2G ميگيرم.
منطقي هست نظرم؟
ماكزيمم ميخوام 400 خرج كنم.

آيا كيفيت صداش واقعا اينقدر پايينه كه 10% mp3 player sony هستش؟

اين كه خيلي بد):

با سلام
بگیر شک نکن
اسپیکرش معمولیه
یعنی یه نفرس
ولی با هدست عالیه

mr6768
14-10-2009, 20:49
آقا من هیچی از آیپاد نمیدونم.
منظورم از هک و این چیزاشه.
منظور از جیلبرک همون هک کردنه دیگه ؟
الان آیپاد تاچ رو تو ایران از کجا میشه خرید ؟
قیمتش مدل های مختلفش (16 گیگ و 32 گیگ و ...) چنده ؟
هکش راحته ؟
mc یا mb یعنی چی ؟

اگه بجوابین ممنون میشم.

RAGNER
15-10-2009, 00:17
با سلام
تو علا الدین unvisible shield پیدا میشه؟
و در قسمت تغییرات قسمتی هست یه نام bluetooth
که وقتی روشن میکنی شروع میکنه به سرچ
قضیه اش چیه؟

RAGNER
15-10-2009, 00:20
آقا من هیچی از آیپاد نمیدونم.
منظورم از هک و این چیزاشه.
منظور از جیلبرک همون هک کردنه دیگه ؟
الان آیپاد تاچ رو تو ایران از کجا میشه خرید ؟
قیمتش مدل های مختلفش (16 گیگ و 32 گیگ و ...) چنده ؟
هکش راحته ؟
mc یا mb یعنی چی ؟

اگه بجوابین ممنون میشم.

یعنی بازی و برنامه کرکی رو اجرا کنه
جیلبریک=هک
پایتخت
از 225 به 450
هکش؟ هی سخت نیست
mc جدیداس و mb قدیمی ها

ahmad72
15-10-2009, 02:08
با سلام
تو علا الدین unvisible shield پیدا میشه؟
و در قسمت تغییرات قسمتی هست یه نام bluetooth
که وقتی روشن میکنی شروع میکنه به سرچ
قضیه اش چیه؟
از اون بلوتوث ميتوني براي Share كردن عكس استفاده كني و براي هندزفري بلوتوث ...
اينطور بگم شما سخت افزار بلوتوث داري اما ظبق قوانين مسخره ي كپي رايت (البته براي ما ايرانيا :دي‌) و سياست حالگيري اپل نميتوني براي ارسال و دريافت فايل استفاده كني ازش ...

fade2amin
15-10-2009, 06:18
اينطور بگم شما سخت افزار بلوتوث داري اما ظبق قوانين مسخره ي كپي رايت (البته براي ما ايرانيا :دي‌) و سياست حالگيري اپل نميتوني براي ارسال و دريافت فايل استفاده كني ازش ...

راستی احمد جون واسه iPod مثل iPhone، چیزی تو مایه های ibluetooth داریم که این مشکلو حل کنه ؟

GiggleClub
15-10-2009, 08:32
راستی احمد جون واسه iPod مثل iPhone، چیزی تو مایه های ibluetooth داریم که این مشکلو حل کنه ؟

روزی که آیبلوتوث ریلیز شد برنامه نویسش گفت که تو ورژن ۲ آیپاد رو هم ساپورت خواهیم کرد (و احتمالا 3Gs)
حالا کی ۲ میاد الله اعلم :دی

sony_W810i
15-10-2009, 17:28
اقا من رو کیفیت صداش موندم

خیلی پایینه؟؟

اگه اره کیفیت دستگاه پایینه یا هدفون که همراهشه؟

که بشه با یک هدفون بهتر درستش کرد؟

RAGNER
15-10-2009, 17:58
اقا من رو کیفیت صداش موندم

خیلی پایینه؟؟

اگه اره کیفیت دستگاه پایینه یا هدفون که همراهشه؟

که بشه با یک هدفون بهتر درستش کرد؟

دوست عزیز اسپیکرش معمولیه
ولی با هدفون خیلی خوبه
اگرم هدفون بهتر بخری که عالی میشه

GiggleClub
15-10-2009, 21:51
هدفون همراش تعریفی نداره
البته خیلیا راضین
ولی من که نیستم

خلاصه پیشنهاد میشه یه هدفون بگیری جدا

RAGNER
16-10-2009, 11:42
یک سوال
تو صفحه قبل منو (همون دسکتاپ خودمون)
میشه تغییرات ایجاد کرد؟
مثلا شکل ساعتو

GiggleClub
16-10-2009, 13:09
Ranger جان در حالتی عادی خیر
ولی اگه جیلبریک کنی میتونی خیلی کارا بکنی با برنامه ای به اسم winterboard

اینم چندتا نمونه:

bleu2u4u
17-10-2009, 01:45
1-اپل برنامه ای برای عرضه ی 3g شانزده گیگی نداره
2-قیمت 32 گیگ 3g و 32 گیگ 2g و 16 گیگ 2g
3-چرا من هیچ جا چیزی در مورد رادیوی ایپاد ندیدم ایا واقعا رادیو نداره؟
4-بازیهای ایپاد رو میشه با psp یا حداقل ds مقایسه کرد یا نه خیلی ضعیفترن؟
5- 3g هنوز هک نشده ؟

GiggleClub
17-10-2009, 07:25
۱- خیر
۲- ۳۴۵ تومن - 2G دیگه کمه
۳- نداره
۴- از نظر گرافیکی بین این ۲ دستگاه قرار میگیره
۵- بله - جیلبریک شده

sony_W810i
17-10-2009, 13:00
اقا اینم نظر خواهی اخر:

500 تومن پول دارم.
iPhone 3G دسته 2 یا iPod 3G 32 GB
لطفاً نظر بدید.

اگه شما بودید کدوم رو انتخاب می کردید و چرا؟
ممنون

GiggleClub
17-10-2009, 13:30
500 تومن پول دارم.
لطفاً نظر بدید.

من تجربه هر دو رو داشتم
یعنی هم یه مدت آیفون داشتم و هم یه مدت آیپاد+گوشی ارزون

اولن آیفون حافظش ۸گیگه و آیپاد ۳۲ گیگ !
سرعت آیپاد خیلی بیشتر از 3Gه
آیپاد از OpenGL|ES پشتیبانی میکنه ولی آیفون نه!
با خرید آیفون دیگه نیاز نیست همیشه ۲تا دستگاه همراهت باشه
با خرید آیپاد برنامه ها و بازیهایی که نیاز به دوربین دارند رو از دست میدی (همچنین GPS)

با جمع بندی موارد بالا باید انتخاب کنی
من شخصا بجات بودم آیفون رو انتخاب میکردم (البته ۸گیگ کمه واقعن)

خواستی آیفون بگیری سعی کن ۵۰ اضافه کنی به پولت و ۱۶گیگ بگیری

sony_W810i
17-10-2009, 14:36
من تجربه هر دو رو داشتم
یعنی هم یه مدت آیفون داشتم و هم یه مدت آیپاد+گوشی ارزون

اولن آیفون حافظش ۸گیگه و آیپاد ۳۲ گیگ !
سرعت آیپاد خیلی بیشتر از 3Gه
آیپاد از OpenGL|ES پشتیبانی میکنه ولی آیفون نه!
با خرید آیفون دیگه نیاز نیست همیشه ۲تا دستگاه همراهت باشه
با خرید آیپاد برنامه ها و بازیهایی که نیاز به دوربین دارند رو از دست میدی (همچنین GPS)

با جمع بندی موارد بالا باید انتخاب کنی
من شخصا بجات بودم آیفون رو انتخاب میکردم (البته ۸گیگ کمه واقعن)

خواستی آیفون بگیری سعی کن ۵۰ اضافه کنی به پولت و ۱۶گیگ بگیری

راستش همراه داشتن 2 دستگاه اصلاً مشکل نیست برام.
550 ندارم
همین 500 هم خیلی هستش برام
iPod 3G با یک هدفون باحال 360 میشه
مشخصات سخت افزاری iPod 3G کاملا مثل iPhone 3Gs هستش و تازه CPU ش کمی قویتره.
فقط میمونه اون دوربین که خب میذاریم جای ارزون تر بودنش
تازه 32GB خیلی بهتر از 8GB هستش

GiggleClub
17-10-2009, 15:06
پس با این شرایط آیپاد مبارکه :دی

RAGNER
17-10-2009, 15:54
بچه ها
لینک دانلود دیگشنری کامل اکسفورد رو میخوام
انگلیسی به انگلیسی
اگه دارید کاملترین ورژن رو بذارید
و لینک winterboard
خیلی لینک میخوام
شرمنده
ممنون

GiggleClub
17-10-2009, 16:25

اینم دیکشنری آکسفورد
تلفظ هم داره
حجم: ۱۴مگ

لینک دانلود:

*برای نصبش باید جیلبریک کرده باشی

-----------
وینتربورد رو هم باید از Cydia دانلود کنی

ahmad72
17-10-2009, 18:09
چرا من هیچ جا چیزی در مورد رادیوی ایپاد ندیدم ایا واقعا رادیو نداره؟

برنامه ي Radio FM شركت اپل تا چند وقت ديگه مياد و آيفون 3GS و آيپاد تاچ 3G ميتونن راديو بگيرن و حالشو ببرين ...

اقا اینم نظر خواهی اخر:

500 تومن پول دارم.
لطفاً نظر بدید.

اگه شما بودید کدوم رو انتخاب می کردید و چرا؟
ممنون
اگه من بودم آيپاد رو برميداشتم.از نظر سخت افزاري 2 برابر آيپاد تاچ 2 جي هست و اين در حاليه كه 2 جي از آيفون 3 جي سرتره!!!
يعني تاچ 3 جي از 2 برابر آيفون 3 جي هم قويتره سخت افزارش!!!!
اما يه چيزايي رو از دست ميدي مث دوربين و جي پي اس و بقيه ي مشكلا (مثلا آيپاد گوشي نيست و بايد يه گوشي ديگه حمل كني)

ديگه خود داني ....

و لینک winterboard
نكنه جيلبريك كردي چيزي نميگي كلك!!!!:دي

اینم دیکشنری آکسفورد
تلفظ هم داره
حجم: ۱۴مگ
من توي پك برنامه اي كه خريدم ديكشنري 100 مگه شايد هم بالاتر!!!!!
چيه قضيش؟؟؟

يا حق ...

fery_lion
17-10-2009, 18:09
چند تا سوال:
قیمت ipod touch های 2g و 3g ؟؟
تفاوت بین اونها؟(مخصوصا تفاوت در قدرت cpu و ram و دوربین؟؟)
jailbreak می شن؟
ممنون

bleu2u4u
17-10-2009, 18:36
۴- از نظر گرافیکی بین این ۲ دستگاه قرار میگیره

تنوع بازیهاش چجوریه؟
میشه یه عکس هم از یکی از بازیهای ایپاد که از لحاظ گرافیکی حرفی برای گفتن داره بگذارید

GiggleClub
17-10-2009, 18:53
تنوع بسیار زیاده
کرک شدش هم راحت گیر میاد

اینم چند تا بازی گرافیک بالا:

NFS:

Texas Hold'em:

Kroll:

Fifa10:

Spore:

Real racing:

Guitar Rock tour:

Blades of fury:

Dexter:

Gangster:

Rolando:

Worms:

خلاصه من بخوام همینجور بگم پهنای باند عزیزان تموم میشه :دی

bleu2u4u
17-10-2009, 19:21
بازیهاش اینجور که پیداست بیشتر تمرکزشون روی خلاقیته تا گرافیک
راستی انگار یه MGS هم براش ساختن درسته

GiggleClub
17-10-2009, 19:31
بازیها واقعن در حد یه گوشی موبایل نیستند و خیلی فراترند
خودت یه مقایسه بکن

ولی خوب توقع PSP نداشته باش دیگه

MGS هم آره
این اسکرین شات:

sony_W810i
17-10-2009, 20:36
بازیها واقعن در حد یه گوشی موبایل نیستند و خیلی فراترند
خودت یه مقایسه بکن

ولی خوب توقع PSP نداشته باش دیگه

MGS هم آره
این اسکرین شات:

ممکنه لینک download اینارو به خصوص MGS4 بدید:10::10::8::8::11::11:

GiggleClub
17-10-2009, 20:45
هر برنامه یا بازی میخواین اسمشو تو سایت زیر سرچ کنید میاد:

اگه بازی خاصی خواستید و نتونستید پیدا نکردید بگید تا لینکشو بذارم

RAGNER
17-10-2009, 20:45
نكنه جيلبريك كردي چيزي نميگي كلك!!!!:دي

من توي پك برنامه اي كه خريدم ديكشنري 100 مگه شايد هم بالاتر!!!!!
چيه قضيش؟؟؟

يا حق ...
سلام
نه والا جیل بریک کنم میگم به شما هم
اسم کامل دیکشنری تو بی زحمت بده شاید واسه دانلود گیرش اوردم خیلی لازم دارم واجب تر از واجبه برام
مچکرم

RAGNER
17-10-2009, 20:49
بچه ها یه سوال
الان فرم 3.1.2 رد دان کنم
برا جیل بریک اماده شه؟
چون الان adsl دارم

ahmad72
17-10-2009, 21:09
چند تا سوال:
قیمت ipod touch های 2g و 3g ؟؟
تفاوت بین اونها؟(مخصوصا تفاوت در قدرت cpu و ram و دوربین؟؟)
jailbreak می شن؟
ممنون
آيپاد 8 گيگ فقط نسل 2 داره كه قيمتش 225 هست . 16 گيگ منسوخ شده و 32 گيگ نسل دوم هم فك كنم ديگه گيرت نمياد ..
32 و 64 گيگ قيمتشون به ترتيب 345 و 400 و خورده اي هست كه جفتشون نسل سومن ...
فقط همون ram و cpu رو بگم :
رم نسل دوم 128 و نسل سوم 256 !!!!
CPU نسل دوم 633 هست كه روي 533 كلاك شده اما توي نسل سوم در اين حد ميدونم كه روي 833 كلاك شده‌!!!
و نسل سوم از OpenGL|ES استفاده ميكنه ولي نسل دوم خير ...
و به همين دليل به زودي بازي هايي رو خواهيم ديد كه معرفي ميكنن و ما نسل 2 دار ها تو كفش ميمونيم اما اونايي كه نسل سوم دارن حالشو ميبرن ...
نسل 2 ها تا ورژن فريمور 3 راحت جيلبريك ميشن اما 3.1 خير فعلا" تا اطلاع ثانوي!!!
نسل 3 ها جيلبريك ميشن اما اگه آيپادشون خاموش شد بايد به كامپيوتر وصل كنن تا دوباره بتونن كار كنن باهاش ...

يا حق ...

ahmad72
17-10-2009, 21:13
سلام
نه والا جیل بریک کنم میگم به شما هم
اسم کامل دیکشنری تو بی زحمت بده شاید واسه دانلود گیرش اوردم خیلی لازم دارم واجب تر از واجبه برام
مچکرم
الآن چك كردم 90 مگ بود.ببخشيد كه اشتباه گفتم!!!
اسم فايلش هم اينه :

Oxford 2.20 EN-EN The Concise Oxford English Dictionary

بچه ها یه سوال
الان فرم 3.1.2 رد دان کنم
برا جیل بریک اماده شه؟
چون الان adsl دارم
اگه ميدوني كه بعدا" هم ميتوني دان كني فعلا" دست نگه دار.شايد به 3.1.2 نياز نباشه اما اگه خيلي دوست داري يا بعدا" دانلودش برات مقدور نيست خب دانلود كن!!!

ARAA
17-10-2009, 23:10
سلام دوستان ... میتونید بگید چطوری میشه lyrics یه آهنگ رو توی ipod نشون داد ؟!؟ بطوری که های لایت نشون داده بشه ؟!؟

اصلا میشه اینکارو انجام داد ؟!؟

fery_lion
17-10-2009, 23:36
آيپاد 8 گيگ فقط نسل 2 داره كه قيمتش 225 هست . 16 گيگ منسوخ شده و 32 گيگ نسل دوم هم فك كنم ديگه گيرت نمياد ..
CPU نسل دوم 633 هست كه روي 533 كلاك شده اما توي نسل سوم در اين حد ميدونم كه روي 833 كلاك شده‌!!!
و به همين دليل به زودي بازي هايي رو خواهيم ديد كه معرفي ميكنن و ما نسل 2 دار ها تو كفش ميمونيم اما اونايي كه نسل سوم دارن حالشو ميبرن ...
نسل 3 ها جيلبريك ميشن اما اگه آيپادشون خاموش شد بايد به كامپيوتر وصل كنن تا دوباره بتونن كار كنن باهاش ...

يا حق ...

حالا اگه من یه نسل دوم خریدم و 3.1 بود میشه به 3 تبدیلش کرد یا باید صبر کنم 3.1 جیل بریک بشه؟
اگه یه توضیحی هم در مورد این mc و mb بدی خیلی شرمندمون کردی؟ کدومش بهتره؟:8:

fade2amin
18-10-2009, 06:25
تنوع بسیار زیاده
کرک شدش هم راحت گیر میاد

اینم چند تا بازی گرافیک بالا:

این شاتهایی که زحمتشو کشیدی روی Touch 3.1 هم با این گرافیک بالامیاد ؟ اگه ردیف شه که خیلی خوفه مخصوصا اون MGS . ولی فک کنم اینا openGL داشته باشن، نمیدونم .

برنامه ي Radio FM شركت اپل تا چند وقت ديگه مياد و آيفون 3GS و آيپاد تاچ 3G ميتونن راديو بگيرن و حالشو ببرين ...

یعنی ما که 8g، ورژن 3.1.1 داریم نمیتونیم استفاده کنیم، نه ؟

GiggleClub
18-10-2009, 08:52
سلام دوستان ... میتونید بگید چطوری میشه lyrics یه آهنگ رو توی ipod نشون داد ؟!؟ بطوری که های لایت نشون داده بشه ؟!؟

تو آیتونز رو هر آهنگی که میخوای لیریک رو اضافه کنی رایت کلیک کن و گزینه Get info رو انتخاب کن
از سربرگ های بالا گزینه Lyrics رو انتخاب کن و متنتو کپی کن تو اون

بعد که سینک کردی با آیپاد/آیفونت وقتی رو اون آهنگ هستی و داره پخش میشه که یه تب کنی رو Albumart متن نشون داده میشه:

اگه یه توضیحی هم در مورد این mc و mb بدی خیلی شرمندمون کردی؟ کدومش بهتره؟

تمام محصولات اپل یه کد دارن که معرفی کننده مدلشه
آیپاد تاچ های سری اول و دوم با mb شروع میشدن و این جدیدا با mc

اگه آیپاد 3G میخوای که هیچی mc میگیری و تمام
اگه آیپاد ۸گیگ میخوای هم mb داریم هم mc

اینکه میگن mb بگیرین بهتره به خاطر اینه که یه ساله تو بازار بوده و سیستمش تو دست هکرا اومده و راحت جیلبریک میشه
ولی خیلی مساله مهمی نیست

این شاتهایی که زحمتشو کشیدی روی Touch 3.1 هم با این گرافیک بالامیاد ؟
بله رو همه دستگاهها (iphone 2G/3G/3GS و iPod1G/2G/3G) همین گرافیکه
فقط رو 3GS و آیپاد3G فریمریت فوق العاده بالای دارن

یعنی ما که 8g، ورژن 3.1.1 داریم نمیتونیم استفاده کنیم، نه ؟

نه متاسفانه

sony_W810i
18-10-2009, 10:28
1)اقا من دقیقاً از کجا موقع خرید اطمینان پیدا کنم که به جای iPod 3G 32GB یه iPod 2G 32GB بهم نندازه اون فروشنده؟
چطوری میشه شناختشون؟

2)من اول گرافیک MGS4 رو دیدم کف کردم، اخه خود گرافیک PS3 رو داره.
بعداً فهمیدم از قبل رندر شده هست همه صحنه هاش و Snake همیشه تو همه مراحل یک جا نشسته و فقط تیراندازی می کنه...!!!
ولی بازم ایول حال کردم باهاش.

يا حق ...

3)منظور اون دوستمون از خاموش شدن iPod موقع جیلبریک کردن چیه؟ و اینکه اگه خاموش بشه واقعاً نمیشه دیگه اینور اونور بردش و همیشه باید به PC وصل باشه تا کار کنه؟ اینطوری که خیلی ضایع ست

ahmad72
18-10-2009, 15:03
)اقا من دقیقاً از کجا موقع خرید اطمینان پیدا کنم که به جای iPod 3G 32GB یه iPod 2G 32GB بهم نندازه اون فروشنده؟
چطوری میشه شناختشون؟

2)من اول گرافیک MGS4 رو دیدم کف کردم، اخه خود گرافیک PS3 رو داره.
بعداً فهمیدم از قبل رندر شده هست همه صحنه هاش و Snake همیشه تو همه مراحل یک جا نشسته و فقط تیراندازی می کنه...!!!
ولی بازم ایول حال کردم باهاش.
3)منظور اون دوستمون از خاموش شدن iPod موقع جیلبریک کردن چیه؟ و اینکه اگه خاموش بشه واقعاً نمیشه دیگه اینور اونور بردش و همیشه باید به PC وصل باشه تا کار کنه؟ اینطوری که خیلی ضایع ست

1-تنها چيزي كه الآن يادم مياد اينه كه روي هدفون 3 جي كنترل صدا وجود داره اما رو هدفون 2 جي نيست اين كنترلر ...
2-يه جا شنيدم تا يه مرحله ي خاص كه فك كنم 16 بود همينطوره كه شما ميگي اما بعدش حركت هم ميكنه.اينو تو عكس ها هم ميشه ديد.اما من خودم تا حالا بازي نكردم و نميتونم جواب كاملا" درستي بهت بدم ...
3-من نگفتم موقع جيلبريك كردن.شما گوشيتون يا روي حالت استندباي هست يا روشنه يا خاموش كامل كه تو تنها روشي كه براي جيلبريك 3 جي وجود داره بعد از اينكه آيپادو جيلبريك ميكني اگه گوشي احيانا" خاموش بشه به هر شكلي مثلا" باطري تموم بشه ، يا دكمه ي پاور رو بگيري و آيپاد خاموش بشه بايد دوباره به PC وصلش كني تا بتوني كار كني ...
اگه 3 جي خريدي برو خدا رو شكر كن كه همينطور هم جيلبريك ميشه ما كه اصلا" آيپادمون جيلبريك نميشه فعلآ" بايد چه افسوسي بخوريم؟!؟!؟

سبز باشيد ...

sony_W810i
18-10-2009, 16:01
1-تنها چيزي كه الآن يادم مياد اينه كه روي هدفون 3 جي كنترل صدا وجود داره اما رو هدفون 2 جي نيست اين كنترلر ...
2-يه جا شنيدم تا يه مرحله ي خاص كه فك كنم 16 بود همينطوره كه شما ميگي اما بعدش حركت هم ميكنه.اينو تو عكس ها هم ميشه ديد.اما من خودم تا حالا بازي نكردم و نميتونم جواب كاملا" درستي بهت بدم ...
3-من نگفتم موقع جيلبريك كردن.شما گوشيتون يا روي حالت استندباي هست يا روشنه يا خاموش كامل كه تو تنها روشي كه براي جيلبريك 3 جي وجود داره بعد از اينكه آيپادو جيلبريك ميكني اگه گوشي احيانا" خاموش بشه به هر شكلي مثلا" باطري تموم بشه ، يا دكمه ي پاور رو بگيري و آيپاد خاموش بشه بايد دوباره به PC وصلش كني تا بتوني كار كني ...
اگه 3 جي خريدي برو خدا رو شكر كن كه همينطور هم جيلبريك ميشه ما كه اصلا" آيپادمون جيلبريك نميشه فعلآ" بايد چه افسوسي بخوريم؟!؟!؟

سبز باشيد ...

" بايد دوباره به PC وصلش كني تا بتوني كار كني ..."
نفهمیدم منظورتو.
واسه همیشه باید به PC وصل بشه یا فقط 1 بار؟

من هنوز نخریدم که بدونم jill میشه یا نه
بازم ممنون

RAGNER
18-10-2009, 17:59
مگه یه راه برا جیل بریک نیست اونم وای فای میخواد؟
پس قضیه نسل 2 و 3 چیه؟
میدونید که ماله من 8 گیگ نسل X !!!!

fade2amin
18-10-2009, 20:33
" بايد دوباره به PC وصلش كني تا بتوني كار كني ..."
نفهمیدم منظورتو.
واسه همیشه باید به PC وصل بشه یا فقط 1 بار؟

این بخاطر اینکه هنوز یه Jailbreak درست حسابی امتحان پس داده واسش نیومده. فعلا ما که 3.1.1 داریم باید منتظر DEV team بمونیم. چاره ای نیست بجز صبر ...

killJ0y
18-10-2009, 23:57
در مورد mgs اشتباه نکنید خوده گرافیک ps3 رو نداره بازی اصلا reall time نیست بازی فلش هست اینم شاهکاره اقای کوجیما D:

mm00
19-10-2009, 13:44
پست بالا تایید میشه
دوستان من یک مدت نبودم اگر بازی خاصی یا شاخی:دی بازی کردید اسمش رو بگید بریزم

GiggleClub
19-10-2009, 13:50
Rock Band ریلیز شد :33:

لینکها ی دانلود:

حجم: ۱۶۰مگ :whistle:

offlineinternet
19-10-2009, 19:14
سلام لطفا آخرین قیمت انواع IPAD TOUCH رو می‌خواستم شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.
ممنون

GiggleClub
19-10-2009, 19:18
۸گیگ: ۲۲۵ تومن
۳۲گیگ: ۳۴۵ تومن
۶۴گیگ: ۴۵۰ تومن

همشون سری جدیدن با پارت نامبر mc
۳۲گیگ پیشنهاد میشه

offlineinternet
19-10-2009, 20:20
همشون سری جدیدن با پارت نامبر mc

من زیاد تو این زمینه وارد نیستم اگه میشه درباره این پارت نامبر mc یکم توضیح بدید:20:
ممنون:46:

GiggleClub
19-10-2009, 20:39
تو صفحه قبل یه توضیحی دادم

mm00
19-10-2009, 21:07
سلام ایپادو ورژن 3 کردم jb هم کردم ولی الان برای نصب بازی مشکل دارم
openssh رو از طریق cyder میخوام بریزم نمیدونم از چه سورسی استفاده کنم
کلا openssh رو چطوری بی wifi بریزم ! برای نصب بازی !

GiggleClub
19-10-2009, 21:38
چی کار به openssh داری؟

برای نصب بازی های کرک شده باید:
۱- گوشی جیلبریک بشه
۲- از Cydia و از سورس xsellize.com برنامه installd رو نصب کنی
۳- از آیتونز با چیزشکن یا چی پی ان یه برنامه FREE دانلود کنی

تمام

سورس xsellizeهم:
cydia.xsellize.com/user-pass
اگه یوزر - پس نداری باید ثب نام کنی تو سایتش

سوالی بود در خدمتم

mm00
19-10-2009, 22:21
چی کار به openssh داری؟

برای نصب بازی های کرک شده باید:
۱- گوشی جیلبریک بشه
۲- از Cydia و از سورس xsellize.com برنامه installd رو نصب کنی
۳- از آیتونز با چیزشکن یا چی پی ان یه برنامه FREE دانلود کنی

تمام

سورس xsellizeهم:
cydia.xsellize.com/user-pass
اگه یوزر - پس نداری باید ثب نام کنی تو سایتش

سوالی بود در خدمتم

wifi ندارم بی wifi چطوری میشه ؟ با cyder?

GiggleClub
19-10-2009, 23:11
بدون wifi باید فایل پچ شده mobileinstalation رو دستی جایگزین کنی
درضمن باید حتمن از iFunBOX استفاده کنی که نیازی به openSSH و اینا نداشته باشه

یه سرچ بزن MI گیر میاد با مسیرش

abbot
20-10-2009, 11:39
wifi ندارم بی wifi چطوری میشه ؟ با cyder?

سلام
ببین سورس رو باید توی cyder وارد کنید بعد توی قسمت بعدی که برنامه ها را نشون میده installd رو سرچ کن بعد تیکه کنارش رو بزن بعد بزن دانلود سپس به قسمت بعدی رو و اونو توی دستگات سینک کن و کار که تموم شد ایپاد رو خاموش و بعد روشن کن همین ..

اگه سوالی بود هستیم..

RAGNER
20-10-2009, 16:28
بچه ها من کل سایت appulo رو گشتم و بازیها و برنامه های خوبشو گرفتم
فقط اونایی که شما پیشنهاد میکنید رو هم میخوام
چون شما صاحب نظرید
پس بی زحمت
پیشنهاد کنید

mm00
20-10-2009, 16:52
installd رو ریختم توسط cyder حالا میخوام permission رو عوض کنم با چه برنامه ای؟!
عجب بدبختی! اگر با cyder انتقال بده مگه نمیریزه! الان ارور میده تو ایتون برنامه نصب نمیشه !
e0x8008001 میده! یک پچم ریختم از cyder برای حلش نشد! چطوری برنامه رو که توسط cyder ریخته میشه تو ایپاد نصب کنم! یک اموزش جامع لینک بدید!

fade2amin
20-10-2009, 19:49
سلام ایپادو ورژن 3 کردم jb هم کردم ولی الان برای نصب بازی مشکل دارم

شما با چه کرکی Jailbreak کردی ؟

mm00
20-10-2009, 20:25
شما با چه کرکی Jailbreak کردی ؟

حل شد مشکل سره installd بود الان بازیا میاد بالا:دی

fade2amin
20-10-2009, 20:36
حل شد مشکل سره installd بود الان بازیا میاد بالا

شما لطف کن دقیقا مدل iPod و ورژنتو بگو ببینیم چطور کرکش کردی ؟
منظورم اینکه از BlackRa1n استفاده کردی یا کاستوم فریمور ؟

mm00
21-10-2009, 09:39
شما لطف کن دقیقا مدل iPod و ورژنتو بگو ببینیم چطور کرکش کردی ؟
منظورم اینکه از BlackRa1n استفاده کردی یا کاستوم فریمور ؟

سلام من خودم یک اموزش کاملو درست حسابی پیدا نکردم ولی روند کار به این صورت بود
اینم اموزش جیلبریک 3.0 و نصب بازی ها!
1: من میخواستم از 2.2.1 به 3 اپدیت کنم .. فایل مربوط به firmware رو هم میتونی از صفحه اول این تاپیک پیدا کنی
اول باید ایتون بالای 8.2 باشه تا بشه .... به 3.0 ریستور کردم . چون با ایتون زیره 8.2 ریستور میشد ولی بالا نمیومد
2: حالا جیلبریک میخواست
با redsn0w .8 و فایل firmware باید جیلبریک میشد که انجام دادم

روند redsno0w رو دنبال کنید
3: حالا نصب بازی های
اینجا خیلی عذاب اور بود طوری که هرجا ! یک چیزی نوشته بود!!
از اینجا جدیدترین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو بگیر
بعدش این فایل رو جایگزین فایل installd در پوشه root/usr/libexec/installd جایگزین کن!

حتما از فایل اصلی یک کپی بگیر
بعد وقتی جایگزین کردی از برنامه در نیا یک بازی فری که دانلود کردیو بریز و اجرا کن بعد یک بازی کم حجم کرک شده بریز که 99% گیر میکنه و نمیریزه بعد اینجا دکمه home+reset رو برای reboot بگیر وقتی 2باره اومد بالا یک بار دیگه امتحان کن ببین بازی کرک شده میریزه یا نه
اگر نشد 2باره روند بالا رو امتحان کن 100% میشه !
من الان میتونم بازی ها رو اجرا کنم!
باز کمکی بود در خدمتم!
فکر کنم بی wifi فقط اینطوری میشه بازی هارو نصب کرد! .
ipod من نسل 1 هست! ولی این مورد بدون شک روی 2g هم میشه

ahmad72
21-10-2009, 19:38
ipod من نسل 1 هست! ولی این مورد بدون شک روی 2g هم میشه
ممنون از راهنماييتون ...
اما مشكل همه ي ما ها جيلبريك آيپادي هست كه از اول روش ورژن 3.1 بوده كه هيچ راهي نداره فعلا" ...
باز ممنون از همكاريتون ...

ahmad72
21-10-2009, 19:48
دوستان ميخوام يه خبر خيييلي خوب بدم بهتون ...
iBluetooth ورژن 2 در راهه كه گفته ميشه آيپاد نسخه ي دوم رو پشتيباني ميكنه ...
به زودي ميتونيد با تاچ 2 جي فايل ها رو ارسال و دريافت كنيد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا حق ...

GiggleClub
21-10-2009, 20:42
احمد جان از امکانات جدیدش خبری نیست؟

Vamp!r3
21-10-2009, 21:11
احمد جان دمت گرم......جیز.........داغ........هات... .........و...........:31:
خبر خیلی خوبیه...
سرعت انتفال فابل ها چقدر است؟........

ahmad72
22-10-2009, 01:07
احمد جان از امکانات جدیدش خبری نیست؟
نه چيز خاصي فعلا" گفته نشده ...
فقط اينكه روي فريمور 3.x و روي iphone 2g, 3g, 3gs و ipod touch 2g جواب ميده ...

احمد جان دمت گرم......جیز.........داغ........هات... .........و...........
خبر خیلی خوبیه...
سرعت انتفال فابل ها چقدر است؟........
نه ديگه!اينقدر اطلاع در دست نيست اما قاعدتا" بايد خوب و يا خيلي خوب باشه ...

--------------------------------------
و البته يه اتفاق خييلي خوب برا خودم كه آيپادم امشب اومد دستم ...
هورررراااااااااااا !!!
كي شود كه آيپاد ما هم جيلبريك بشه و ...

يا حق ...

mm00
22-10-2009, 17:47
کسایی که خیلی وقته ایپاد دارند حتما بازیه catch a mouse رو بازی کردند 2 تا شمارش واقعا عالی بود اینم شماره 3:

اینم یک بازی عالیه خوراکش تو کلاس های دانشگاه هست !!
fling

حجماشم زیاد نیست ولی اپلود سرورش بده بهتره انتقال بدید لینکشو از این بهتر لینک نبود!
fifa 10
60 mb

S@nti@go_s&k
22-10-2009, 20:06
قیمت آیپاد تاچ 2 جی رو میخاستم ممنون

8گیگ

RAGNER
22-10-2009, 21:06
بچه ها دو سوال
اول اینکه با ibluetooth میشه بین تاچ و مثلا گوشی نوکیا فایل ترنسفر کرد؟
و دوم از این کاورا تو علا الدین هست؟