PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

abbot
15-08-2009, 22:13
مشکل قبلی حل نشد ولی حالا یه سوال دیگه:
اگه بخوام فریمویر3 رو روش restore کنم باید بازم jailbreak شه؟؟؟!!

دوست عزیز سلام
بله باید جلبریک کنی .

bersam
16-08-2009, 15:54
به به !!! مثل اين كه داره همه جيز دست به دست هم ميده ما هم Apple دار بشيم !!! : دي ! مي كم حالا ميشه به اين iPod مموري كارت وصل كرد يا فقط حافظه ي داخلي خودش رو داره ؟ اخه موندم كه 16 gig بخرم يا 8 gig ... فكر كنم با اين بازي هايي كه اين داره و بازي خوريي كه من دارم !!! بهتره يه 16 gig بخرم !
ميشه يه صفحه كه مشخصات اين محصول Apple رو كامل نوشته باشه رو بدين !!! : دي !

bersam
16-08-2009, 20:14
دوست عزیز سلام
فرق ایپاد با ایفون فقط در این است که ایفون میشود تماس گرفت و sms زد و در موارد دیگر مثل هم هستند .(مثل :بازی ها و استفاده از wifi و.....)
قیمت ایپاد 8گیگ 2g هم 250 است .
8 gig رو قيمت كردم 295 تومن و 16 gig رو 350 تومن اصفهان بازار گرون فروش ها !!! (مجتمع پارك !)
البته فكر كنم توانايي ضبظ صدا رو هم نداره ... ولي خب !

كسي مشخصات كامل اين iPod رو نداشت بزاره ؟ جيزايي مثل اندازه ي LCD و قدرت باطري و قدرت CPU ????

vroom
16-08-2009, 20:24
8 gig رو قيمت كردم 295 تومن و 16 gig رو 350 تومن اصفهان بازار گرون فروش ها !!! (مجتمع پارك !)
البته فكر كنم توانايي ضبظ صدا رو هم نداره ... ولي خب !

كسي مشخصات كامل اين iPod رو نداشت بزاره ؟ جيزايي مثل اندازه ي LCD و قدرت باطري و قدرت CPU ????

تو این لینک مشخصات کاملش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a.z.p.z
16-08-2009, 20:25
اصفهان خیلی گرون میده 8 گیگ رو حدود 255 تومن میتونی تهران گیر بیاری تا 250 تومن ....
شما توی سایت اپل هم سر بزنید اطلاعات خیلی خوبی راجع به ایپادتاچ قرار داده ....
یه حدود10 صفحه قبل هم بحث مفصلی راجع به سی پی یو شد !!! ...

bersam
16-08-2009, 21:06
Maps location-based service

اين جه سرويسيه ؟ يعني يه جورايي Gps اونم با نقشه ها داره ؟؟؟ : دي !!! اكه نه بس اين جيه ؟

---
حالا بايد برم يه بازار ديكه هم سر بزنم !!! ميكن اون جا فقط PMP مي فروشن ! اكه اون جا قيمت دادن با يكم اختلاف ! خب كه همين جا مي خرم ! اكه هم كه اذيت كردن ! بايد از تهران بكم برام بفرستن ديكه : دي !

ashy
17-08-2009, 10:08
سلام دوباره به همه
من itouch رو به ورژن 3 تغییر دادم، فوق العاده است ، به همه پیشنهاد می کنم ورژن 3 کنید، اگه خواستید بگید :8:براتون آموزشش رو بزارم

راستی کسی نتونسته مشکل sync app منو که صفحه قبل حل کنه؟

a.z.p.z
17-08-2009, 13:25
ببینم یعنی وقتی که به فریمور 3 هم ریستور کردی باز اون مشکل حل نشد ؟ !!!
پس فکر کنم مربوط به ایتونز هست چه ورژنی هست ؟ ... (خواستی یه بار پاکش کن دوباره بریز یا یه ایتونز دیگه دوباره دانلود کنی احتمالا درست میشه !!!)

seymour
17-08-2009, 13:25
كسي مشخصات كامل اين iPod رو نداشت بزاره ؟ جيزايي مثل ... و قدرت CPU ????
مواردی که خواسته بودی توی همون لینک به سایت رسمی هست .. بجز قدرت cpu که من یه توضیح کوتاه بدم ؛ بی ضرره :

تاچ نسل اول پردازنده ARM11 داشت ؛ این پردازنده اساساً می تونست تا 620 مگاهرتز سرعت بگیره ؛ اما apple اینو آندرکلاک کرد و سرعتش حداکثر 412 شده بود ؛ کاهش مصرف باتری و جلوگیری از داغ کردن دستگاه رو از علل اصلی این اقدام می دونن ... (آیفون نیز همین پردازنده رو داره)

تاچ نسل دوم پردازنده اش همینه ؛ اما سرعتش 533MHz شده ... (یه عده میگن اپل نسل اول رو از قصد پایین گرفته تا نسل دوم پیشرفتی بر اون محسوب بشه)

فهرست کلی سرعت رو اینطوری رده بندی کرده اند:

1. iPod Touch 2nd Gen
2. iPhone 3G
3. iPhone
4. iPod Touch 1st Gen

Maps location-based service

اين جه سرويسيه ؟ يعني يه جورايي Gps اونم با نقشه ها داره ؟؟؟ : دي !!! اكه نه بس اين جيه ؟
در مورد maps در صفحات اولیه یه بحث هایی داشتیم ...

a.z.p.z
17-08-2009, 13:55
برای استفاده از نقشه ها در ایپادتاچ شما فقط میتونید از برنامه offline maps استفاده بکنید که بعد از نصب کردن اون نقشه ها رو توی مسیر مشخص شده ای میریزید و کار تمام .... و فقط هم به صورت افلاین هست ظاهرا ...
چون ایپادتاچ جی پی اس نداره دوست من !!!

توی ویکیپدیا برای سی سی پی یو همچین چیزی نوشته بود :

2nd generation: ARM11 620 MHz (clocked down to 533MHz), with internal ARM7core for JAZELLE acceleration

ashy
17-08-2009, 14:19
ببینم یعنی وقتی که به فریمور 3 هم ریستور کردی باز اون مشکل حل نشد ؟ !!!
پس فکر کنم مربوط به ایتونز هست چه ورژنی هست ؟ ... (خواستی یه بار پاکش کن دوباره بریز یا یه ایتونز دیگه دوباره دانلود کنی احتمالا درست میشه !!!)

نه ربطی به فریمور 3 نداشت ، آیتونز رو هم کامل آپدیت کردم(دانلود کردم) به 8.2.1.6 یعنی آخرین ولی نمیدونم این مشکل از کجاست... ،

a.z.p.z
17-08-2009, 14:27
روی کامپیوتر دیگه هم تست کردی ؟ همین مشکلو داشتی ؟

bersam
17-08-2009, 19:40
خب !!! رفتم بازار يه سر !!! از هر مغازه اي رد ميشدم مي كفتم iPod اولا كه مي كفت هان ؟؟ بعد مي كفتم Apple !!! يه iPhone در مي اورد ! كفتم خوب خوبه قيمت ؟ ميكه 100 تومن : دي !!! بعد مي كم اين كه جينيه !!! ميكه خب اونا هم جينيه ليبل مي زنن !!! ميكم بله شما درس ميكي !! : دي!

bersam
17-08-2009, 23:29
هوووم يه سوال خفن قبل از اين كه برم بخرم ! من واي فاي ندارما ! مي خواستم ببينم با USB ميشه بازي و اينا ريخت ؟؟؟ اخه اين تابيك رو كه مي خوندم ديدم يه جا يكي نوشته بود فعلا بدون واي فاي نميشه بازي ريخت ... البته شايد واي فاي بخرم ! ولي خب اكه نشه كه فايده نداره !
---
هوووممم الان كه اين ويديوي خود Apple رو كرفتم ديدم كه زنه مي كه شما مي تونين برنامه ها رو دانلود كنين و از طريق برنامه ي itunes روي iPod Touch خودتون بريزين !

اوف.فايل هاي gif رو هم به صورت ثابت نشون ميده نه متحرك.خسته تباشي استيو جابز واقعا دنيا مديون تو خواهد بود :| يعني واقعا اين طوريه ؟؟؟ البته استفاده اي نيست در مورد gif ! ولي خب :| من يه PMP جيني خريدم ! 25 تومن !!! يه جيزيه ها !!! صفحه ي 3 اينجي ! فيلم با كيفيت بالا !!! البته اصلا قابل مقايسه نيس !!! ولي خب اون حداقل فايل هاي gif رو نشون ميداد !!!

abbot
18-08-2009, 07:57
bersam سلام
برای برنامه میشه هم از wifi است استفاده کرد وهم از usb .
البته اول باید ایپاد رو جلبریک کنی بعد می تونی هر برنامه یا بازی نصب کنی ولی اگه جلبریک نکی فقط می تونی مجانی ها رو نصب کنی . در ضمن شما هر چیزی را که می خواهید به ایپاد منتقل کنید باید با ایتیون ریخته شود.
اگه سوالی بود هستیم ....

ashy
18-08-2009, 15:03
روی کامپیوتر دیگه هم تست کردی ؟ همین مشکلو داشتی ؟

آره بازم این مشکل وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abbot
18-08-2009, 17:56
ashy جان سلام شاید برنامه ات که توی لیستت هست بیشتر از 11 صفحه رو توی ایپاد اشقال میکنه .چون توی فریمور 3 بیشتر از 11 صفحه برنامه نمیشه ریخت .

bersam
18-08-2009, 18:15
فريم ور 3 ؟؟؟ من اخرين جيل بريكي كه توي اين تابيك ديدم مربوط به فريم ور 2.2 بود !!! جيل بريك 3 رو از كجا يافت كنم ؟

abbot
18-08-2009, 19:26
فريم ور 3 ؟؟؟ من اخرين جيل بريكي كه توي اين تابيك ديدم مربوط به فريم ور 2.2 بود !!! جيل بريك 3 رو از كجا يافت كنم ؟

بله دوست عزیز فریمور 3 هم است:31: . این هم لینک جلبریک ایپاد :

در ضمنا طریقه ی جلبریک کردن ایفون و ایپاد یکی است .

bersam
20-08-2009, 06:01
خب مثل اين كه اين 7 سبتامبر مستر استيو جابز مي خواد يه iPod جديد رو معرفي كنه ... من هم قصت دارم از امارت تهيه كنم ! برام بفرستن ! ها حالا اونوخت صبر كنم يه ماه ديكه برا اين مدل جديد ؟ يا نه فايده نداره ؟؟؟ البت مي كم اكه از نظر سخت افزاري ارتقايش نداده باشن به خاطر يه دوبين حسش نيس صب كنم ! ولي اكه سخت افزاريش رو S كرده باشن!!! اونوخت جريان فرق ميكنه !

s-a-l-i-m
20-08-2009, 08:11
خب مثل اين كه اين 7 سبتامبر مستر استيو جابز مي خواد يه iPod جديد رو معرفي كنه ... من هم قصت دارم از امارت تهيه كنم ! برام بفرستن ! ها حالا اونوخت صبر كنم يه ماه ديكه برا اين مدل جديد ؟ يا نه فايده نداره ؟؟؟ البت مي كم اكه از نظر سخت افزاري ارتقايش نداده باشن به خاطر يه دوبين حسش نيس صب كنم ! ولي اكه سخت افزاريش رو S كرده باشن!!! اونوخت جريان فرق ميكنه !
معمولا فقط ایران بیاد صبر کنی تا قیمتش بیاد پایین تو کشور های دیگه ثابت هست یا اینکه کلا شرکت قیمتش رو بیاره پایین.

mamad6280
20-08-2009, 23:55

تا پارسال اینطور بوده که سخت افزار آیپاد از مال آیفون هم بهتر بوده ولی امسال باید دید استراتژی اپل چیه
به احتمال خیلی زیاد CPU و RAM آیپاد آپدیت میشه برای اینکه بتونه بازیهای نسل جدید آیفون رو اجرا کنه
دوربین هم قطعا به یه سری از آیپاد ها اضافه میشه که احتملا آیپاد تاچ هم جزوشون باشه
بنابراین پیشنهاد من به دوستان اینه که کمی صبر کنن(دو ماه) چون تا بیاد ایران و قیمتش درست بشه زیاد طول میکشه مگر اینکه اونور آشنا داشته باشین فردای معرفی بخرین وردارین بیارین

bersam
21-08-2009, 09:40
تا پارسال اینطور بوده که سخت افزار آیپاد از مال آیفون هم بهتر بوده ولی امسال باید دید استراتژی اپل چیه
به احتمال خیلی زیاد CPU و RAM آیپاد آپدیت میشه برای اینکه بتونه بازیهای نسل جدید آیفون رو اجرا کنه
دوربین هم قطعا به یه سری از آیپاد ها اضافه میشه که احتملا آیپاد تاچ هم جزوشون باشه
بنابراین پیشنهاد من به دوستان اینه که کمی صبر کنن(دو ماه) چون تا بیاد ایران و قیمتش درست بشه زیاد طول میکشه مگر اینکه اونور آشنا داشته باشین فردای معرفی بخرین وردارین بیارین
مي كم كه دوبي اشنا هس ...
مي كم كسي مي دونه جه طوري براي اهنك ها album art انتخاب كنم ... با iTunes ؟؟؟؟ با drag كردن نميشه ! فك كنم دراك كردن فقط مال مك هس و توي PC نميشه از اين كارا كرد !

seymour
21-08-2009, 12:24
مي كم كسي مي دونه جه طوري براي اهنك ها album art انتخاب كنم ... با iTunes ؟؟؟؟ با drag كردن نميشه ! فك كنم دراك كردن فقط مال مك هس و توي PC نميشه از اين كارا كرد !
یه راه حل خوب که برای مدیریت عمومی و آرشیو هم مناسبه رو در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح دادم ...

bersam
21-08-2009, 12:36
من همين كار رو مي كنم !!! ولي نميشه براش البوم ارت انتخاب كرد اون جا ! جاييش نديدم كه بشه عكس انتخاب كرد !

errffaan
21-08-2009, 14:51
دوستان سلام
من جدیداً یک آیپاد نسل دوم خریدم
یک اکانت هم تو آی تیونز استور ساختم

ولی هر برنامه مجانی که میخوام دانلود کنم ، ارور 1009 میده که نمیدونم چیه
کسی میتونه کمکی بم بکنه. ممنون میشم

در ضمن اگه قبلا توضیح دادین اینو من عذر میخوام چون من تازه شروع به خوندن فروم شما کردم. تازه 10 صفحه خوندم. اگه کسی میدونه ایراد من کجاس لطفاً کمک کنه.

morteza10
21-08-2009, 16:34
دوستان سلام
من جدیداً یک آیپاد نسل دوم خریدم
یک اکانت هم تو آی تیونز استور ساختم

ولی هر برنامه مجانی که میخوام دانلود کنم ، ارور 1009 میده که نمیدونم چیه
کسی میتونه کمکی بم بکنه. ممنون میشم

در ضمن اگه قبلا توضیح دادین اینو من عذر میخوام چون من تازه شروع به خوندن فروم شما کردم. تازه 10 صفحه خوندم. اگه کسی میدونه ایراد من کجاس لطفاً کمک کنه.

با سلام از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کن ---

bersam
21-08-2009, 17:25
فك كنم مشكل از همين باشه كه ميكن iTunes ايراني ها رو ----- كرده ... و نمي زاره دانلود كنن !!!
حالا جيل بريك كردي دستكاه رو ؟؟؟ اكه اره برو توي اين سايت و هر برنامه اي رو كه مي خواي به رايكان دانلود كن و روي ايباد جيل بريك شدت بريز !

errffaan
21-08-2009, 17:36
فك كنم مشكل از همين باشه كه ميكن iTunes ايراني ها رو ----- كرده ... و نمي زاره دانلود كنن !!!
حالا جيل بريك كردي دستكاه رو ؟؟؟ اكه اره برو توي اين سايت و هر برنامه اي رو كه مي خواي به رايكان دانلود كن و روي ايباد جيل بريك شدت بريز !

نه هنوز ، جیلبریک نکردم.
راستش تازه خریدم ، یک کم ترسیدم خودم بکنم. ولی اگه نشه برنامه های مجانی رو هم نصب کرد ، دیگه چاره ای نیس

ELVIS PRESLEY
21-08-2009, 20:43
مي كم كه دوبي اشنا هس ...

منظورت اینه برای اهنگا عکس بذاری که تو کاور فلو ایپاد نشون بده؟؟؟
رو اهنگ مورد نظرت یا البومشون راست کلیک کن.
get info
اخرین تب.ارت ورک.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GiggleClub
21-08-2009, 21:17
اگه کلی هم میخوای درست کنی کل آهنگای آلبوم رو سلکت کن و روی Get info بزن و عکستو درگ کن تو Artwork:

errffaan
21-08-2009, 22:43
آقا مشکل من با ( یو 95 ) حل شد. دانلود کردم برنامه های فیری رو ، سینک هم کردم.
اگه کسی لینک دانلود وی*پی*ان داره ، یه لطفی کنه واسه من بذاره

bersam
21-08-2009, 23:11
وي بي ان براي iPod مي خواي ؟؟؟ نمي دونم ... ولي جالبه ! هس همجين جيزي براي iPod و iPhone ??? يه جيزي مثل فيل شكن ...
البته اكه براي كامبيوتر مي خواي بايد بكم كه اين جا جاش نبود و توي قوانين هم نوشته كه درخواست وي جيز ان و اين صوبتا نباشه !!! ولي شما مي توني همون يو 95 رو با FF سينك كني و ازش استفاده كني :)

seymour
22-08-2009, 11:49
من همين كار رو مي كنم !!! ولي نميشه براش البوم ارت انتخاب كرد اون جا ! جاييش نديدم كه بشه عكس انتخاب كرد !
مطمئنی با آدیوشل کار کردی که این مشکل رو داشتی ؟ ... آدیوشل بجز اینکه اون امکان رو داره ؛ (کافیه تیک رو فعال کنی) امکان remove آلبوم-آرت و ضمناً save عکس آلبوم-آرت رو هم بهت میده ... همونطور که گفتم برنامه مستقله ...

بهرحال دوستمون هم که از طریق آیتونز رو توضیح داد و همون هم کارت رو راه میندازه ..

bersam
22-08-2009, 13:02
من روي خود موزيك راست كليك مي كنم و توي propertis اين ها رو انتخاب مي كنم ! تنها مشكلي كه داشت همين album art ش هست كه اونم با iTunes راحت تره !

errffaan
22-08-2009, 15:59
وي بي ان براي iPod مي خواي ؟؟؟ نمي دونم ... ولي جالبه ! هس همجين جيزي براي iPod و iPhone ??? يه جيزي مثل فيل شكن ...
البته اكه براي كامبيوتر مي خواي بايد بكم كه اين جا جاش نبود و توي قوانين هم نوشته كه درخواست وي جيز ان و اين صوبتا نباشه !!! ولي شما مي توني همون يو 95 رو با FF سينك كني و ازش استفاده كني :)

نه واسه همون کامپیوتر میخواستم. منم فک نمیکنم واسه iPOD و iPHONE باشه.

RAGNER
23-08-2009, 09:52
با سلام
من میخواستم یک ایپاد تاچ بخرم ولی شنیدم 7 سپتامبر داره نوعش میاد
مطمئن نیستم بتونم از دوبی بخرم
چی کار کنم به نظر شما؟

GiggleClub
23-08-2009, 10:59
بله قراره نسل سومش معرفی بشه البته دقیقن معلوم نیست که ۷م قراره باشه ولی همون حدوداست

و به نظر من حتمن صبر کن

a.z.p.z
23-08-2009, 11:05
البته مدتی هم طول میکشه تا جیلبرک بشه این هم هست ....

Linux Learner
23-08-2009, 13:32
با اینهمه مشکلاتی مثل جیلبرک که آیپاد داره، دلیل محبوبیتش چیه؟ تمام کسایی که این دستگاه رو دارند ازش راضیند؟ (خواهشا" تعصبی جواب ندید) میشه نقاط جذاب این دستگاه رو که نداشتن صدای خوب اون رو بی ارزش کنه رو بگید؟

bersam
23-08-2009, 14:21
بله قراره نسل سومش معرفی بشه البته دقیقن معلوم نیست که ۷م قراره باشه ولی همون حدوداست

و به نظر من حتمن صبر کن
بعله ! دقيقا ! من هم مجبورم حالا كلي صبر كنم ! دارم نارنجي و engadget و gidzimoo و اين صوبتا رو اتو رفرش مي كنم ببينم اخبار جديدش كي مي اد !!! به جز دوربينش كه زياد برام مهم نيست احتمالا قطعاتش هم حسابي رو فرم بياد و همجنين يه ميكروفن هم بهش اضافه بشه ! ايشالله 3GS ها بيش ما لنگ ميندازن !! : دي !
خوشبختانه ما دبي مشكلي نداريم و فوقش هم مي كيم از Swiden بفرستن برامون !!! كه البته همون دبي بهتره !!! : دي!

با اینهمه مشکلاتی مثل جیلبرک که آیپاد داره، دلیل محبوبیتش چیه؟ تمام کسایی که این دستگاه رو دارند ازش راضیند؟ (خواهشا" تعصبی جواب ندید) میشه نقاط جذاب این دستگاه رو که نداشتن صدای خوب اون رو بی ارزش کنه رو بگید؟
به هر حال كشك كه نيست كه ! : دي ! اولا بعضي ها كه با جيل بريكش مشكل دارن مي رن بول مي دن جيلبريكش مي كنن توي تمامي مغازه ها !!!(اصولا عند لوس بازي هست ولي خب !) ولي اونايي كه يكم حوصله و يه خورده و فقط يه ذره كار كردن با اينا رو بلد باشه فوري خودش جيل بريك مي كنه و كار خاصي هم لازم نيست بكنه ها !!! اصل كاري رو اون تيم جيل بريك كننده كرده :) من نكات قوت اين محصول رو قبلا توي بروفايل شما كفتم ...
نداشتن صداي خوب ؟؟؟ من صداي iPod رو نشنيدم ... ولي شما جاهايي كه خوندي مربوط به سري اول بوده كه مي كفتن صداش به انتظاري كه ازش داشتن نبوده ! و توي سري دووم تا جايي كه من اطلاع دارم خيلي بهتر شده !!! (باز هم مي كم صداش رو نشنيدم)

seymour
23-08-2009, 14:31
دقیقا نکته همینه که اون jailbreak یه مزیته و نه یه مشکل ... در شرایطی که 80% پلیرها صرفاً به عشق کمپانی آپدیت میشن؛ ما اینجا دستگاهی داریم که میشه مانورهای بی پایان روش داد (هم از طرف جامعه کاربری و هم از طرف کمپانی) ...

اونایی که این دستگاه رو دارند اغلب بخاطر کیفیت صدا دنبال این دستگاه نرفته اند بلکه بیشتر هدفشون مزایای دیگه بوده و البته توجه داشته باشید که کیفیت صداش بد یا متوسط نیست، صرفاً فوق العاده و عالی نیست و توانایی تمایز قایل شدن در مورد اون سطح از کیفیت صدا هم برمی گرده به دسته کوچک تری از کاربرها که اونا هم این قضیه رو درک می کنن و خب ، مجدداً مشکلی پیش نمیاد ...

Linux Learner
23-08-2009, 15:06
خوب میشه شما مشکلاتی که ممکنه بعد از خرید من رو پشیمون کنه رو ذکر کنید تا منه حقیر پشیمون نشم از کارم؟؟؟؟؟

mamad6280
23-08-2009, 15:31
مشکل خاصی وجود نداره ، تنها چیزی که میتونه پشیمونتون کنه اعتیادیه که به همراه داشتنش پیدا میکنید و اونوقت شاید پشیمون شید که چرا آیفون نخریدین :)
در ضمن 7 سپتامبر ورژن جدید معرفی میشه
تا اون موقع صبر کردنش میارزه چون ورژن جدید احتمال داره یه سر و رگدن از ورژن فعلی بالاتر باشه

یه چیز یادم رفت
صدای اسپیکرش چنگی به دل نمیزنه
اما صدای هدفون برای امثال من که کاربر عادین و در مقایسه با گوشی های موبایل فوق العادس(بدون باس اضافی همراه با وضوح و تفکیک بالا)

a.z.p.z
23-08-2009, 15:36

ببخشید میشه بگید چه مشکلاتی ؟ دو سوت جیلبرک میکنیم میشینیم با امکانات خوب و برنامه ها و بازی های فوق العاده ی مک و امکانات دیگرش استفاده میکنیم ...
من الان نقشه های افلاین تمام شهر ها رو هم توش ریختم و دارم از اینترنت و مرورگر عالی safari لذت میبرم ...
فیلم دیدن هم توش لذت بخش هست و مولتی تاچ فوق العاده اش رو ادم باید ببینه !!! ....
.........
شما باید ایتونز رو در سیستمتون نصب کرده باشید و قبلش فقط ایپادتاچ رو جیلبرک بکنید ... ... و تمام... به پست اول این تاپیک و مقالات اون هم نگاهی بندازید ...
البته سایت عالی ایفون به اسم ایفون . ای ار هم حتما سر بزنید که بسیار عالی هست ...

Linux Learner
23-08-2009, 15:50
این مولتی تاچ چیه که اینقدر تعریف میکنید؟ لطفا دقیقبگیدچه کارایی ای داره. یعنی چیکار میکنید باهاش؟

a.z.p.z
23-08-2009, 16:04
خوب هرکسی یه کارایی باهاش میکنه
مولتی تاچ یه سیستم برای تاچ هستند تاچ ها یک نوع خازنی هستند یک نوع هم مولتی تاچ و ..
مولتی تاچ بار الکترواستاتیک بدن رو میگیره و یعنی با ناخن و ... کار نمیکنه و مثل مقاومتی ها نیازی به فشار دادن ندارید فقط کافی هست که لمسش کنید تا عکس العمل نشون بده و خیلی دقیق هست .. و مورد بعدی اینه که بر خلاف مقاومتی ها میتونه بیش از یک انگشت رو حس بکنه برای مثال من بازی مینی پیانو رو ریخته بودم و با 3 تا 4 انگشت باهاش کار میکردم و پیانو میزدم یا گیتار که من از این برنامه خیلی خوشم میاد !!! .....

almamor
23-08-2009, 16:38
اقایون قیمت 16 GIG الان چنده؟
من میخواستم یه گوشی بگیرم با این ویژگی ها:
1عمر زیاد باطری
2 wifi
3موزیک و جک3.5 mm
4 شاید تاچ و از همه مهم تر سریع بودن و قابلیت اپدیت و کمنبودن برنامه براش
5 عمر زیاد{خیلی مهم}

ایا این mp3 پلیر با یک گوشی معمولی میارزه به جای مثلآ x1

ترو خدا سریع تر پاسخ دهید!

mamad6280
23-08-2009, 19:14
اگه قصدت گوشیه به نظرم بهتره گوشی بخری چون آیپاد که نمیتونه جای یه گوشی همراه رو پر کنه
و بهتره این کار رو قبل اینکه با آیپاد کار کنی انجام بدی چون بعدش محاله بتونی گوشی غیر آیفون رو تحمل کنی

اون فاکتورهایی رو که گفتی همشو به غیر از عمر باتری زیاد آیپاد به بهترین شکل داره اما خوب گوشی نیست

آقا این اپل بد دردیه نیاین طرفش
اگه اومدین دیگه بعدش نگین رفیقای ناباب ما رو معتاد کردن
ما قبلش بهتون گفتیم

killJ0y
23-08-2009, 20:56
اگه قصدت گوشیه به نظرم بهتره گوشی بخری چون آیپاد که نمیتونه جای یه گوشی همراه رو پر کنه
و بهتره این کار رو قبل اینکه با آیپاد کار کنی انجام بدی چون بعدش محاله بتونی گوشی غیر آیفون رو تحمل کنی

اون فاکتورهایی رو که گفتی همشو به غیر از عمر باتری زیاد آیپاد به بهترین شکل داره اما خوب گوشی نیست

آقا این اپل بد دردیه نیاین طرفش
اگه اومدین دیگه بعدش نگین رفیقای ناباب ما رو معتاد کردن
ما قبلش بهتون گفتیم
دقیقا راست میگی خوده من به محصولات اپل معتاد شدم بد
مثلا الان iphone 2g , ipod shuffle 3g , ipod nano 3g , nano 4g دارم
ولی از ایفونم فقط استفاده میکنم

bersam
24-08-2009, 19:37

اينوووو !!! كسي مي دونه اسم اين جيه ؟ و جه گجتي هست ؟ توضيحات بيشتر كلا ! و اين كه توي ايران هست يا نه ؟

mac_world
24-08-2009, 19:54
شرط سرمو میبندم که فیک هست

mm00
24-08-2009, 20:06

تایید میشه .
دوستان cartoon wars و stick wars که یادتون هست:31: این یک چیزی تو اون مایه ها ولی شاخ تره! از شرکت معروف Chillingo Ltd
که Zenbound رو تو کارنامش داره !
بازی امتیازای بالایم گرفته
در هر صورت از دست ندیدش

فقط 21 مگ! ارزش داره!
ویرایش:دوستان لینک مدیا فایر مثل اینکه ایراد داره؟! من دانلود کردم ولی ارور داد ! فعلا استفاده نکنید تا یکی دیگه گیر بیارم:دی
لینک رپید ولی ورژن 1.1

ویرایش 2: دوستان من 3 تا از لینک های بالا رو ریختم ولی مشکل داشت جز یکی

که مستقیم کردم روی adrive خودم ببینید میشه دان کرد:دی

killJ0y
24-08-2009, 22:00
کسی این شبیه ساز دیزرت رو داره من تا حالا 3 بار دان کردم ولی هیچ کودومش کار نمیکنه

bersam
25-08-2009, 01:29

تایید میشه .
خب خب !!!فيك كه نيست ! يه جور كانسبت هس فك كنم .... يه دونه بيشتر ازش ساخته نشده ! ولي مهم اينه كه ساخته شده ! اكه توي سري جديد ابل همجين جيزي رو هم ارايه بدن PSP رسما بايد PSP Touch بزنه بيرون =))

mac_world
25-08-2009, 10:33
مگه اصلا ساخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bersam
25-08-2009, 12:04
مگه اصلا ساخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقيق نمي دونم !!! منبعش اين طوري نوشته بود ... ولي يه جا ديكه هم خوندم به عنوان يكي از شايعه هايه كنفرانس 7 سبتامبر هست ... يه جيزي به اسم iPod Nano-Touch !!!

seymour
25-08-2009, 12:36
اينوووو !!! كسي مي دونه اسم اين جيه ؟ و جه گجتي هست ؟ توضيحات بيشتر كلا ! و اين كه توي ايران هست يا نه ؟

دقيق نمي دونم !!! منبعش اين طوري نوشته بود ... ولي يه جا ديكه هم خوندم به عنوان يكي از شايعه هايه كنفرانس 7 سبتامبر هست ... يه جيزي به اسم iPod Nano-Touch !!!

خب خب !!!فيك كه نيست ! يه جور كانسبت هس فك كنم .... يه دونه بيشتر ازش ساخته نشده ! ولي مهم اينه كه ساخته شده ! اكه توي سري جديد ابل همجين جيزي رو هم ارايه بدن PSP رسما بايد PSP Touch بزنه بيرون =))
این در واقع ترکیبی از حرف دوستانه ... یعنی نه کاملاً fake و سرکاریه و نه یه محصول که حتی بصورت آزمایشی تولید شده باشه ... این صرفاً یه طراحی مفهومی (کانسپت) هستش که یه علاقه مند انجام داده ...

سایت گجت لایت گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میده که نکته اصلی طراحی ، همین کنترل های جداشونده از طرفینه .. ادامه داده که:

بهرحال این دستگاه یه رویا برای طرفداران اپل هستش و هیچ چیز بیشتر از همین تصاویر ازش وجود نداره ... آیا امکان داره که واقعا یکی از محصولات بعدی آیپاد شبیه این باشه؟

به اینا اصطلاحا میگن patent یعنی طرف طراحی اش رو ثبت می کنه که اگه پس فردا واقعا ساخته شد ، یه چیزی هم گیرش بیاد! ... ببین مثلا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه patent دیگه که مال همین ماه اخیر بوده ... صرفاً طراحیه ، اما امکان تولیدش هم قطعاً منتفی نیست.

huti_421
25-08-2009, 23:14
فهرست پست اول ، اپدیت شد

موفق باشید :)

a.z.p.z
25-08-2009, 23:25
ولی بنظر من اپل درسته با ایپادتاچ و ایفون یک جورایی به کنسول دستی شبیه شده و تونسته طرفدار های زیادی رو بدست بیاره باید
بیک کنسول بزنه که خیلی حرفش هم زیاد شده و احتمال خیلی زیاد 2012 ممکنه همچین چیزی اتفاق بیوفته ...

bersam
31-08-2009, 23:32

به به !!! مثل اين كه يه خبراييه !

And just like that, Apple's yearly iPod event is happening. According to an email we've just received, it looks like all those rumors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) we heard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) turned out to be true. The big A will be holding the proceedings at the Yerba Buena Center for the Arts Theater in San Francisco (go figure), and guess what? We'll be there live.

اين جوري كه اين جا كفته ! مي كه ما يه ايميل دريافت كرديم كه بلاخره همه ي اون شايعات درسته !!! يوهو !!! 9 September و iPod Touch جديد ! انكار واقعا مي خواد بتركونه ! همه ي سايت ها كجت و iPodTouchFans.com هم كذاشتن ! به عنوان خبر فوري ! البته اميدوارم سريع برسه به امارت ! اشنامون تقريبا 7-8 روز ديكه ميره دبي ! اكه تا يك هفته بعد از معرفيش برسه به دبي هم خوبه ! ولي اكه بيشتر بشه بايد يه ماه ديكه صبر كنم تا دوباره بره اون جا بخره ! Grrrrrrrrrrrr

astronaut
01-09-2009, 13:27
شما jailbreak کردید؟
yeah jilinberg kardam, ama nasb nemishe crash, mitonid behem begin che jori nasbesh konam???????????????????/

Eblis.W810
01-09-2009, 13:56
کسی قیمت روز تاچ رو داره؟

seymour
02-09-2009, 12:46
کسی قیمت روز تاچ رو داره؟
قیمت اول هفته اخیر : 16 گیگ 320 تومن و 32 گیگ 430 تومن ...

astronaut
02-09-2009, 18:17
man ke alan 6,7 mahe in ipod touche azizamo gereftam to in forumam masalan ozv shodam ke befahmam bahash chikar konam ke alhamdorelah hichi nafahmidam, no tonestam bazi nasb konam no hich chize dge hichkasam ye javabe dorosto hesabi nemide, nemidonam az etelaateshon kam mishe ya chize dge, vaghean nemidonam age kasimitone komak kone, chemidonam be idim ya hamin ja tozih bede, vaghean kalafe shodam hanoz lange nasbe ye baziyam

astronaut
02-09-2009, 18:20
jailbreak ham kardam installer ham daram, cydia ham daram icone crash ham to safe ipodam hast ama vaghty rosh touch mikonam migethe application crash kart cannot be opend, vaghean gij shodam che jori bayad in bazio ejra konam ,age kasi midone plsssssssssssssssssssssss begid dgeeeeeeeeeee ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bersam
03-09-2009, 00:20
شما یه ریستور بکن فریمور 3 رو نصب کن ... نمی دونم والله مشکلت چیه !
ولی یکی از قانون های این جا اینه که شما فارسی بنویسی ! من غالبا متن های فینگلیش رو نمی خونم .... بخونم هم سرسری ! اکثر دوستان هم همین طور هستن !!!
در ضمن ! خوندن پست اول این تاپیک که توسط هومن درست شده رو بخونی خیلی خیلی کمکت می کنه :)

hichkas111
03-09-2009, 15:10
ببخشید این آگهی:

astronaut
03-09-2009, 16:07
مثله اين كه فايده ايي نداره تا من فارسي تايپ نكنم هيچ كي حرفه منو نميفهمه اوكي اينم به فارسي............ ايا در اين فروم كسي وجود دارد كه بلد باشه تو ايپاد تاچ نسله دوم بازي نصب كنه يا نصب كرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مخصوصا بازي كراش رو؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من ايپادم جيلبرك هم كردم و تو صفحمم اينستالر و سيديا و ايكونه خوده كراش هم امده اما متاسفانه نميدونم چرا وقتي روي ايكونه كراش تاچ ميكنم باز نميكنه و اين پيغامو ميده the application "crash kart" cannot be opened حالا اگر كسي ميدونه بايد چيكار كنم يا بلده لطفا بگه واقعا ممنون ميشم. در ضمن من بازي كرك شده كراش رو كه از همين فروم شما گرفتم توش ريختم و اينجوري ريختمش: تو ايتونز تو قسمته applications بازي كراش و يه برنامه به نام iBeer رو هم add كردم اما متاسفانه هيچكدومشون باز نشد حالا اگه كسي ميدونه مشكله كارم كجاست واقعا خوشحال ميشم بهم بگيد كه چيكار بايد بكنم تا بتونم اجرا كنم بازي و برنامه رو. با تشكرررررررررررررررررررررر ر @_@.............@_@...........^_^.........*_*..... ......

bersam
03-09-2009, 16:17
احتمالا ریمارک هست ... 24 تومن ؟؟؟!!! این که اصلا قیافش شبیه شافل نیست که !

a.z.p.z
03-09-2009, 17:15
ببین بازی های خوب با فرمت ipa هست پس باید جیلبرک کرده باشی و اکانت ایتونز ساخته باشی و از وی پی ان استفاده بکنی ... بعد اکانتت رو ثبت بکنی ... یه free app بگیری بعد ipa های کرک شده رو بریزی ... که شامل بازی ها میشه !!!! وقتی شما این ارور رو میگیرید یعنی اینکه وقتی جیلبرک کردید و کرک شده رو نصب کردید قبلش یه app free نصب نکردید !!! متوجه شدی ؟ ...

hichkas111
04-09-2009, 01:13
ممنون از پاسختون دوست عزیز اماچند سوال دیگه : 1.الان قیمت شافل چنده؟؟
2.من اینو واسه ضبط صدای استاد تو کلاس میخوام، شما چه مارک و مدلی پیشنهاد میکنین؟؟:20:

seymour
04-09-2009, 13:14
سلام دوستان به نظرتون این آگهی صحت داره؟

احتمالا که نه ... قطعاً تقلبیه ... اصلا شافل این امکانات و این طراحی رو نداره ... نسخه های تقلبی آیپاد با قیمت های بسیار کمتر و امکانات بیشتر (آرزوی مصرف کننده داخلی) در ایران پره و این سایت هم همیشه همین محصولات رو تبلیغ می کنه ... خوبی اش اینه که انقدر قیمتش کنه (24 تومن) که اگه هم خراب شد (که احتمالا ظرف یک هفته تا یک فصل بعد از خرید رخ میده) ، خیلی کاربر احساس ضرر نمی کنه ... چار تا فحش توی دلش میده و میره سراغ خرید بعدی ...

ممنون از پاسختون دوست عزیز اماچند سوال دیگه : 1.الان قیمت شافل چنده؟؟
2.من اینو واسه ضبط صدای استاد تو کلاس میخوام، شما چه مارک و مدلی پیشنهاد میکنین؟؟:20:
قیمت شافل نزدیک 70-80 تومنه و توصیه هم نمیشه که بخری .. چون نه قابلیت های موردنظر شما رو داره و کلا هم برای مصارف خاص هستش ...

لطفا در تاپیک های دیگه این تالار سوالت رو مطرح کن ؛ چون از موضوع این تاپیک (آیپاد تاچ) خارجه ...

psp2004
05-09-2009, 21:27
دوستان اگر میشه آخرین قیمت ipod touch 2g 8 gb را لطف کنید . همچنین قیمت داک چقدره؟

killJ0y
05-09-2009, 22:30
قیمت داک 20 تومن

seymour
06-09-2009, 12:28
دوستان اگر میشه آخرین قیمت ipod touch 2g 8 gb را لطف کنید . همچنین قیمت داک چقدره؟
حدود 27-280 در نظر بگیر ...

bersam
06-09-2009, 16:26
حدود 27-280 در نظر بگیر ...
:19:
من دو سه هفته پیش قیمت کردم همین اصفهان می گفت 240 تومن ... :20:(البته گفت نداریم وگرنه خریده بودم ... ولی قیمت تهران هم فکر کنم همین 250 باشه)
16GB قیمتش 300-310 تومن هست

astronaut
07-09-2009, 14:26
ببین بازی های خوب با فرمت ipa هست پس باید جیلبرک کرده باشی و اکانت ایتونز ساخته باشی و از وی پی ان استفاده بکنی ... بعد اکانتت رو ثبت بکنی ... یه free app بگیری بعد ipa های کرک شده رو بریزی ... که شامل بازی ها میشه !!!! وقتی شما این ارور رو میگیرید یعنی اینکه وقتی جیلبرک کردید و کرک شده رو نصب کردید قبلش یه app free نصب نکردید !!! متوجه شدی ؟ ...

من نفهميدم اين كه شما ميگي جوابه سواله منهو يعني بايد اين كارو كنم؟؟؟؟ بايد با ايپادم وصل بشم به ايتونز و free application بگيرم؟؟؟؟؟؟:41:

seymour
07-09-2009, 14:56
من نفهميدم اين كه شما ميگي جوابه سواله منهو يعني بايد اين كارو كنم؟؟؟؟ بايد با ايپادم وصل بشم به ايتونز و free application بگيرم؟؟؟؟؟؟:41:
بله - در پاسخ به شما بوده ...

البته قصد جسارت ندارم، ولی اگه خیلی در زمینه فنی قضیه وارد نیستی یا وقتش رو نداری بهترین کار اینه که ببری بدی یه نفر واسه ات درست کنه ... من فکر کنم در این حالت خیلی کارآیی این آیپاد تاچ در ایران بالا میومد ... منظورم اینه که شما تنها نیستی و خیلی ها به این مشکل دچارن

metallica is me
07-09-2009, 19:38
هیچ هیجانی ندارید؟ تو فرومای خارجی از ساعت 4 بعد از ظهر تاحالا 10_12 صفحه واسه محصولات جدبد صحبت شده ولی....

bersam
07-09-2009, 19:44
اتفاقا من یکی که حتی ثانیه شمارش رو گذاشتم ××× پس فردا میشه =)) ولی خب این جا طرفدار هاش زیاد نیستن ! توی iPodTouchFans بری قشنگ میبینی که چه طوری دنبال می کنن !!! من که اکثر سایت ها رو توی فیدم دارم ...

maziarb
08-09-2009, 00:04
آخه کی IPOD Touch رو MP3Player حساب میکنه؟؟؟؟؟!!!

که تاپیکش رو اینجا زدین؟؟؟!!

killJ0y
08-09-2009, 00:33
اره با یه فیلتر شکن وصل شو به ایتونز یه برمامه مجانی بگیر نصب کن تو گوشیت :10:

psp2004
08-09-2009, 02:02
آخه کی IPOD Touch رو MP3Player حساب میکنه؟؟؟؟؟!!!

که تاپیکش رو اینجا زدین؟؟؟!!

آخه به نظر شما جای بهتر دیگری هست (البته من هم خیلی دوست دارم ipod touch به عنوان mp3 player به حساب نیاد چون خیلی گنده تر از این جور وصله هاست:31:) .. یادم چند ماهه پیش یه تلاش هایی شد برای این که تو سایت یه سروسامونی برای ipod touch و iphone بدند اما انگار به هیچ نتیجه ای نرسید...

astronaut
08-09-2009, 13:15
بله - در پاسخ به شما بوده ...

البته قصد جسارت ندارم، ولی اگه خیلی در زمینه فنی قضیه وارد نیستی یا وقتش رو نداری بهترین کار اینه که ببری بدی یه نفر واسه ات درست کنه ... من فکر کنم در این حالت خیلی کارآیی این آیپاد تاچ در ایران بالا میومد ... منظورم اینه که شما تنها نیستی و خیلی ها به این مشکل دچارن

البته....... اين مشكلات فقط و فقط بدليل اينه كه ما متاسفانه يا خوشبختانه تو ايران زندگي ميكنيم......:13:

mamad6280
08-09-2009, 16:02
هیچ هیجانی ندارید؟ تو فرومای خارجی از ساعت 4 بعد از ظهر تاحالا 10_12 صفحه واسه محصولات جدبد صحبت شده ولی....

من که الان چند هفتس منتظرم

بنرش برافراشته شد

آماده باشید

در ضمن تو آیپاد تاچ فنز شمارش معکوس و ثانیه شمارش بالای دست راست صفحه گذاشته

در این لحظه یک روز و 7 ساعت و 54 دقیقه و 40 ثانیه مونده :)

bersam
08-09-2009, 16:06
البته....... اين مشكلات فقط و فقط بدليل اينه كه ما متاسفانه يا خوشبختانه تو ايران زندگي ميكنيم......:13:
البته این رو هم اضافه کنم که چندان فرقی هم نداره ها !(به جز از نظر فیلتر !) چون که اصلاهمون خارجی ها جیل بریک و این صوبتا رو راه انداختن ... و خوداشون هم اکثرا گوشی ها و ایپاد هاشون جیل بریک شده هست :20:(توی فروم هایی مثل iPodTouchFans بری میبینی که پایین اسمشون مدل دستگاهشون و این که جیل بریک هست یا نه رو نوشته که اکثرا جیل بریک هست !)

bersam
08-09-2009, 16:09

بنرش برافراشته شد

آماده باشید

در این لحظه یک روز و 4 ساعت و 19 دقیقه و 35 ثانیه !
فکر می کنم ساعت سیستمت خرابه چون که این جور تایمر ها بر اساس ساعت سیستم هست !!!
فردا شب ساعت 9 :
Engadget.com
و خیلی از سایت های دیگه پشتیبانیش می کنن از نوع فارسی !!!
همچنین
Narenji.ir
هم که یه سایت معرفی گجت هست ! قول داده که برای مراسم ساعت 9 به صورت زنده از انگجت ترجمه کنه و بزاره ! =))
کسی نمی دونه از کجا میشه ویدیوش رو دید ؟

a.z.p.z
08-09-2009, 16:12

بنرش برافراشته شد

آماده باشید

سلام محمد جون خوبی اقا ؟منم رپیکس ...
همونطور که روزبه هم گفت توی همون فروم خودمون:31: این بنر نشون دهنده چیست ؟ یکیش که 100 درصد ایپادتاچ جدید هست و بعدیش بنظر خودم هم ایپادکلاسیک جدید هست ...
ایتونز و فریمور جدید ایفون هم فکر کنم معرفی بشه و ای کاش apple table هم معرفی بشه ...:19:

a.z.p.z
08-09-2009, 16:16
فردا شب ساعت 9 :
Engadget.com
همچنین
Narenji.ir
هم که یه سایت معرفی گجت هست ! قول داده که برای مراسم ساعت 9 به صورت زنده از انگجت ترجمه کنه و بزاره ! =))
والا تا اونجایی که من میدونم پس از تموم شدن کنفرانس بالافاصله یه لینک برای دانلودش میاد ... که من همون رو همینجا قرار میدم ...

bersam
08-09-2009, 16:42
امیدوارم تورنت نباشه !!! : دی !!! به اندازه ی کافی با تورنت مشکل دارم !!! :دی !

mamad6280
08-09-2009, 16:42
فردا شب ساعت 9 :
Engadget.com
همچنین
Narenji.ir

آره ساعت سیستمم همش چند ساعت اینور و اونور میشه(از وقتی مک و ویندوز با هم شدن ویندوز اینطوری شده:) )

معمولا من خودم از انگجت پیگیری میکنم

فیلمش رو هم اپل بع د کنفرانس میذاره تو آیتونز تو پادکست های کنفرانس های اپل

بعدم مستقیمش میاد تو نت

سلام محمد جون خوبی اقا ؟منم رپیکس ...
همونطور که روزبه هم گفت توی همون فروم خودمون:31: این بنر نشون دهنده چیست ؟ یکیش که 100 درصد ایپادتاچ جدید هست و بعدیش بنظر خودم هم ایپادکلاسیک جدید هست ...
ایتونز و فریمور جدید ایفون هم فکر کنم معرفی بشه و ای کاش apple table هم معرفی بشه ...:19:

سلام مخلصم

این بنر که الان برافراشته شده، توسط اپل برای بعضی مشتریا به عنوان نماد کنفرانس ، ایمیل شده (حتما دیدی بعضی وقتا ایمیلای تبلیغاتی اپل میفرسته)

خلاصه بنر رسمی کنفرانس امساله ظاهرا اسمش هم Rock ‘n’ Roll گذاشتن

ولی اپل تبلت رو من با قدرت تمام از بیخ و بن تکذیب میکنم :31:

bersam
08-09-2009, 16:50
آره ساعت سیستمم همش چند ساعت اینور و اونور میشه(از وقتی مک و ویندوز با هم شدن ویندوز اینطوری شده:) )

معمولا من خودم از انگجت پیگیری میکنم

فیلمش رو هم اپل بع د کنفرانس میذاره تو آیتونز تو پادکست های کنفرانس های اپل

بعدم مستقیمش میاد تو نت

سلام مخلصم

این بنر که الان برافراشته شده، توسط اپل برای بعضی مشتریا به عنوان نماد کنفرانس ، ایمیل شده (حتما دیدی بعضی وقتا ایمیلای تبلیغاتی اپل میفرسته)

خلاصه بنر رسمی کنفرانس امساله ظاهرا اسمش هم Rock ‘n’ Roll گذاشتن

ولی اپل تبلت رو من با قدرت تمام از بیخ و بن تکذیب میکنم :31:
بله ... من هم شک دارم که امسال تبلتش رو معرفی کنه ! یا حداقل کنفرانس فردا شب معرفی کنه ! ولی iPod رو شاخشه !

mamad6280
08-09-2009, 16:56
تازه یک سال بعد از معرفی آیپاد نانوی نسل چهارم من تازه فهمیدم که چقد این بشر چیز نازیه :)

حالا فردا باید دید اپل چه برنامه ای برای نانو داره

metallica is me
08-09-2009, 20:18
یه سوال معنی Rock ‘n’ Rol چی هست؟

bersam
08-09-2009, 22:21
یه سوال معنی Rock ‘n’ Rol چی هست؟
Rock and Roll
تا جایی که من می دونم اسم یه آهنگ راک هست و احتمالا هم از همون گرفته شده ... معنیش فکر نکنم زیاد مهم باشه !

killJ0y
08-09-2009, 22:39
shit فردا کنفرانس اپل وای خدایا touch 3g با یه نانو جدید معرفی کنه

bersam
08-09-2009, 22:53
shit فردا کنفرانس اپل وای خدایا touch 3g با یه نانو جدید معرفی کنه
Touch سری جدید که رو شاخشه !!! من فکر میکنم مهم ترین محصولشون برای فردا همین باشه !!!
ارمش رو ببین !!! دست دختره که داره میرقصه یه Touch هست !:8:

killJ0y
09-09-2009, 00:03
شاید کلاسیک باشه

bersam
09-09-2009, 00:27
همش بیست ساعت دیگه مونده !!! =)) معلوم میشه !

bersam
09-09-2009, 12:55
خب !!! کم کم داره جدی میشه :

iPodTouchFans :
21.14
Mike check… Testing, 1… 2…… 3…….

=)) اونا هم یک دو سه می گن !!! چی طور صدا بیرون هم رفته !!! ایکاش نشون می داد چقدر آدم اومده ! بریم یه سر به انگجت بزنیم !!! نارنجی هم که الان نقش بوقلمون رو بازی می کنه :)

bersam
09-09-2009, 13:01
Seeing is believing and we're seeing price drops across each and every iPod touch on Apple's on-line store front. The 8GB model is now $189 (was $229), the 16GB model is $249 (was $299), and the 32GB model is just $279 (was $399). Now what could Apple be making room for?

WoW !!!
همین طور که میبینینن !!! اپل فعلا قیمت iPodTouch ها رو کم کرده ... به نقل از انگجت مدل 8 گیگ که قبلا 229 دلار بوده الان 189 دلار و مدل 16 گیگ که قبلا 299 دلار بوده الان 249 دلار ! و مدل 32 گیگ هم الان 279 دلار هست که قبلا 399 دلار بود !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم صفحش توی خود سایت اپل =)) حداقل ضرر نکردیم صبر کردیم !!! اگه هم قرار شد همون 2G بخریم ! کلی ارزون تر شد ! حالا با اون بودجه می تونم یه 32 گیگ بخرم + یه invisable sheild !!! =))

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---

7 ساعت دیگر تا شروع کنفرانس اپل !

killJ0y
09-09-2009, 13:08
پس 100% ایپاد جدید معرفی میشه

bersam
09-09-2009, 13:17
لیست سایت هایی که به صورت زنده پشتیبانی می کنن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی خواستم بزنم که نارنجی هم به فارسی پشتیبانی می کنه ! ولی بعد دیدم اینا خوداشون اون جا هستن و نارنجی فقط ترجمه می کنه ! به هر حال !

bersam
09-09-2009, 13:21
هم چنین توی تویتر و شبکه های اجتماعی هم کلی ها هستن که ساپورت می کنن ::: می تونین با فالو کردن این یوزر اخبار لحظه به لحظه رو داشته باشین :::

البته فکر کنم این جوری که پیش میره خودم اخبار رو بزارم این جا :دی !

a.z.p.z
09-09-2009, 13:22
ایپادتاچ 3 جی بله ..... ولی ایپادکلاسیک هم فراموش نکنید !!! ...
من که دوست دارم apple table رو معرفی کنه .....
تو نرم افزار هم ورژن جدید ایفون و ایتونز جدید رو معرفی میکنه ...

bersam
09-09-2009, 13:27
اینم پشتیبانیش فارسیش از نارنجی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه عکس که خیلی خنده داره =)) : از نارنجی :

امروز 9/9/2009 است. و همانطور که قبلا گفته بودیم امشب ساعت ۹:۳۰ به وقت ایران کنفرانس اپل برگزار خواهد شد. به طور دقیق معلوم نیست که آیا امشب خبر داغی را از اپل خواهیم شنید یا نه. اما احتمالا قرار است که سری جدیدی از آی پاد های اپل معرفی شوند. البته معلوم نیست شاید تبلت اپل را هم زیارت کردیم. به هر حال امشب اخبار مراسم را در نارنجی خواهید خواند ( به صورت اخبار هم زمان با مراسم و نه وبلاگ نویسی مستقیم ). پس فراموش نکنید که آخر شب حتما به نارنجی سر بزنید.

seymour
09-09-2009, 13:31
Seeing is believing and we're seeing price drops across each and every iPod touch on Apple's on-line store front. The 8GB model is now $189 (was $229), the 16GB model is $249 (was $299), and the 32GB model is just $279 (was $399). Now what could Apple be making room for?

WoW !!!
همین طور که میبینینن !!! اپل فعلا قیمت iPodTouch ها رو کم کرده ... به نقل از انگجت مدل 8 گیگ که قبلا 229 دلار بوده الان 189 دلار و مدل 16 گیگ که قبلا 299 دلار بوده الان 249 دلار ! و مدل 32 گیگ هم الان 279 دلار هست که قبلا 399 دلار بود !!!

دعا کن این افت قیمت ها شامل حال ایران هم بشه .. خیلی وقت پشت هم من این رو گفته بودم که فروشنده ایرانی خودش رو خدا می دونه و معمولاً تو اینطور مواقع که کمپانی قیمت رو افت شدید میده پیش خودش میگه "چی؟ ... یعنی من آیپاد تاچ 8 گیگ رو بیام 200 هزار تومن بفروشم ؛ در حالیکه می دونم اگه 100 تومن بالاتر هم بفروشم مصرف کننده مجبوره بخره، چون راه دیگه ای نداره ؟ ..apple غلط کرده!! .. همین 280 خوبه!" ... اتفاقی که مثلا در مورد zune نسل قبلی افتاده بود ...

ایشالا که این طلسم این بار بشکنه ..

bersam
09-09-2009, 13:39
دعا کن این افت قیمت ها شامل حال ایران هم بشه .. خیلی وقت پشت هم من این رو گفته بودم که فروشنده ایرانی خودش رو خدا می دونه و معمولاً تو اینطور مواقع که کمپانی قیمت رو افت شدید میده پیش خودش میگه "چی؟ ... یعنی من آیپاد تاچ 8 گیگ رو بیام 200 هزار تومن بفروشم ؛ در حالیکه می دونم اگه 100 تومن بالاتر هم بفروشم مصرف کننده مجبوره بخره، چون راه دیگه ای نداره ؟ ..apple غلط کرده!! .. همین 280 خوبه!" ... اتفاقی که مثلا در مورد zune نسل قبلی افتاده بود ...

ایشالا که این طلسم این بار بشکنه ..
جالبه !!! این مدلیش رو خداییش نشنیده بودیم !!! =)) البته یکی از دلایلش هم اینه که مشتری زیاد نداره ! مثلا تا بری بگی کلی مدل دیگه معرفی می کنن !!! مثلا میگه که کینگ استون تاچ دارم !!! می گم عزیز این تاچ کجا و اون تاچ کجا !!!
اگه خریدار زیاد داشت و جنس های قبلی توی بازار سریع جمع میشد ! قطعا برای رقابت هم شده قیمت رو می کشن پایین ! ولی خب ! من از یه جهت دیگه هم گفتم ! چون که احتمالا می گم از دبی برام بفرستن !(همین بغل گوشمونه ها !!!) البته اگه این فروشنده های اماراتی هم همین نظر رو نداشته باشن !!! ولی خب مسئله ی دیگه اینجاست که وقتی سری جدیدش بیاد توی بازار قطعا اگه مجبور هم بشن برای این که جنسشون دیگه تقریبا از مد افتاده رو دستشون نمونه ! مجبورن که قیمتش رو بکشن پایین !

astronaut
09-09-2009, 13:46
اوهو چه مينكنه اين اپل...... واقعا بهش افتخار ميكنم. واقعا حرفي برا گفتن باقي نميذاره. من كه هنوز درگيره نصب بازيم... با كامپيوتر ويروسيم كه اجازه نميده به آسپادم برسم. اما ميام اينجا اخبارو پيگير ميشم & iPod touch fans. موفق باشيد.

bersam
09-09-2009, 16:49
خب چیزی کمتر از 3 ساعت و 40 دقیقه ی دیگه استیو رو احتمالا دوباره می بینیم !!! هنوز که این اخبار ها رفرش نشدن که چقدر آدم اون جاست و این صوبتا !

killJ0y
09-09-2009, 18:54
تو که بن شدی
ولی 3 ساعت فقط

mamad6280
09-09-2009, 19:42
ای بابا ، این رفیقمون چرا بن شد؟

آماده بشین:

mamad6280
09-09-2009, 20:24
اگه همه موافقین عکسای انگجت رو اینجا کپی کنیم

چون خیلی باحاله اگه کسی خواست وسطش تو ضیحات و اینها هم بدیم

مراسم داره یواش یواش شروع میشه و ملت دارن میرن تو سالن

metallica is me
09-09-2009, 20:25
mamad6280 شما همون mostajab هستی؟ تو سایت ....

astronaut
09-09-2009, 20:26
آخ جوووووووووووووووووووووووو ووووونننننننننننننننننننن ننننننننن

killJ0y
09-09-2009, 20:31

mamad6280
09-09-2009, 20:31
mamad6280 شما همون mostajab هستی؟ تو سایت ....

خوشبختانه یا متاسفانه نه
تو کدوم سایت؟

حالا مهم نیست سایتای دیگه هم بچه ها دارن زحمتشو میکشن یکیم اینجا بذاره عکسارو واسه آرشیو بد نیست اگر موافقین

killJ0y
09-09-2009, 20:33

killJ0y
09-09-2009, 20:35

killJ0y
09-09-2009, 20:36
اینم استیو جابز خودمون امد رو سن

killJ0y
09-09-2009, 20:37
فریمو 3.1 معرفی شد

killJ0y
09-09-2009, 20:38

killJ0y
09-09-2009, 20:41
فریمور 3.1
ایتونز 9

astronaut
09-09-2009, 20:41
واي اينجا چه خبره.....!!!!!!!!! اخبار لحظه به لحظه مخابره ميشه.... چه هيجاني... ^_^

killJ0y
09-09-2009, 20:42

killJ0y
09-09-2009, 20:44
App Management در ایتونز

killJ0y
09-09-2009, 20:45
Home sharing میشه بیشتر از 5 دستگاه رو تو اشتراگ گذاشت

astronaut
09-09-2009, 20:47
ببخشيد دوستان ميدونم همه درگيره اين اخباره جديد هستيد اما من يه مشكلي دارم ميشه يكي بگه چطور بايد با اكانتم كه در ايتونز درست كردم بايد free appl... بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
09-09-2009, 20:52
خوب حال کنید تا الان که پیش بینی هام درست بود ... هم ایتونز 9 هم فریمور 3.1 برای ایفون !!! ....
ولی apps Management عجب چیزی هست توی ایتونز 9 ...

mamad6280
09-09-2009, 20:55
آره آیتونز رو روش خیلی کار کردن

دم استیو آتش فشان

a.z.p.z
09-09-2009, 20:56
اره ولی بیچاره نسبت به پارسال هم موهاش سفید شده هم خیلی لاغر شده ... حالا خدا کنه با این پیوند کبد حالش بهتر بشه !!!

astronaut
09-09-2009, 20:58
واي تورو خدا يكي جوابه منو بده چه جوري بايد free app... بگيرم از ايتونز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با اكانتم

mamad6280
آیتونز تموم شد
استیو برگشت

a.z.p.z
itunes store هم تغییر دادن !!! .... خیلی محیطش جالب شده ...

a.z.p.z
09-09-2009, 20:59
فکرکنم بره سراغ ایپاد واییییییییییییییی:دی

mamad6280
09-09-2009, 21:00

mamad6280
09-09-2009, 21:01

mamad6280
09-09-2009, 21:04
فیل شیلر داره از آیپاد به عنوان یک کامپیوتر قابل حمل نام میبره

mamad6280
09-09-2009, 21:06
و مقایشه با پی اس پی و نینتندو:

mamad6280
09-09-2009, 21:06

mamad6280
09-09-2009, 21:07
و در مقایسه آیپاد با پی اس پی و نینتندو:

astronaut
09-09-2009, 21:09
براي اين كه بازيه crash رو بتونم نصب كنم يعني اجرا بشه تو ايپادم چه free app.... رو بايد بگيرم؟؟؟؟؟ لطفا يكي راهنمايي كنه من گيج شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!! @_@

mamad6280
09-09-2009, 21:11
داره میگه توی بازی میشه به جای عکسهای بازی از عکسهای توی گالری استفاده کرد:

astronaut
09-09-2009, 21:12
هر چي سعي ميكنم يه free app... بگيرم با اكانتم از ايتونز همش error code: 1009 رو ميده؟؟؟؟ يعني چي؟؟؟؟ چيكار بايد بكنم؟؟؟؟ پليز هلپ مي اوري بادي

a.z.p.z
09-09-2009, 21:13
حاجی گند زده به سونی نینتندو و مایکرو ...
خوشم اومد ایول اپل

a.z.p.z
09-09-2009, 21:16
Assassins creed برای ایفون و ایپادتاچ ...
یه سری بازی دیگه هم داره نشون میده ...
................................................
دوستان یه بازی FPS خفن هم داره نشون میده .. !!! ....

mamad6280
09-09-2009, 21:20
فیل شیلر برگشته

بینیم چی داره

a.z.p.z
09-09-2009, 21:21
خوب بحث games loft شده ...
ظاهرا بیش از 35 تا کار در Appstore داره و از این 35 تا کار 20 میلیون دانلود شده شده !!!

mamad6280
09-09-2009, 21:23
اینجا رو ببین

آیپاد 64 گیگ

a.z.p.z
09-09-2009, 21:25
EA محصولاتش رو داره نشون میده بازی های جدید :

mamad6280
09-09-2009, 21:25
تا اینجا خبری از دوربین نیست

a.z.p.z
09-09-2009, 21:27
داره راجع به بازی های شبکه ای ایپاد تاچ و ایفون میگه :

a.z.p.z
09-09-2009, 21:28
iهدفون جدید با کنترل برای شافل نسل 4 :

a.z.p.z
09-09-2009, 21:30
رنگ های جدید برای شافل نسل 4 با یک طرح خاص :

a.z.p.z
09-09-2009, 21:31
ohhhhh
video camera

a.z.p.z
09-09-2009, 21:34
نانو با تغییرات عجب چیزی هست ...

و دارای اسپیکر میباشد :

در ضمن دارای دوربین هم هست !!!! همینه هست !!!!!

a.z.p.z
09-09-2009, 21:36
ipod classic 160g هم اضافه شد به محصولات ....

mamad6280
09-09-2009, 21:37
مگا پیکسل دوربینه و رزولوشن فیلم رو رو نکرد ها

a.z.p.z
09-09-2009, 21:37
دوربین ایپادنانو که اضافه شده همچنین یه ایپادنانو جدید هم اسپیکر اضافه شده :

a.z.p.z
09-09-2009, 21:39
خوب ادامه کنفرانس به این صورت هست :
ایپاد نانو جدید رادیو هم داره همچنین ضبط صدا !!!
سازگار با محیط زیست مثل همیشه :

ایپادنانو جدید با
صفحه 2.2. اینچ
ضبط صدا
رادیو
video camera
اسپیکر و میکروفون
voice over
16 گیگ با قیمت 179 دلار

a.z.p.z
09-09-2009, 21:46
دوستان تمام امکانات ایتونز9 رو میتونینن در اینجا ببینید :

a.z.p.z
09-09-2009, 21:48
دوستان استیو دوباره اومد :

در این کنفرانس ورژن 3.1 ایفون ...
ایتونز 9 ...
ایپادتاچ 64 گیگ ....
ایپادنانو جدید با دوربین و رادیو و ... .
ایپاد شافل با رنگ های مختلف و یه طرح خاص ...
دوستان ظاهرا کنفرانس تموم شد ....

killJ0y
09-09-2009, 22:00
ارین جان دستت درد نکنه

astronaut
09-09-2009, 22:01
مثله اين كه كسي نميخواد جوابه منو بده..... همه درگيره اين اخباره جديدن. البته نه اين كه من نيستم ^_^

RAGNER
09-09-2009, 22:02
یعنی ایپاد تاچ نسل سوم نیست و دوربین نداره؟

mamad6280
09-09-2009, 22:04
آیپاد تاچ یه تغییراتی کرده اما خبری از دوربین نیست

ولی ظاهرا قدرت پردازش رو بالا بردن ( دقیقا معلوم نیست رم و سی پی یو مثل تری جی اس هست یا نه)

در ضمن تو سایت اپل قدرت فیلمبرداری آیپاد نانو رو زده 480*640 با 30 فریم در ثانیه که برای دستگاه به این کوچکی فوق العادس

GiggleClub
09-09-2009, 22:21
حداقل یه میکروفون میذاشت روش
گند زد به حال ما

a.z.p.z
09-09-2009, 22:26
دوست من ایپادنانو جدید هم میکروفون داره و هم اسپیکر و هم دوربین ....

دوستان من تمام مطالب مربوط به این کنفرانس رو در تاپیک :

قرار دادم ... خواهشا این جا پست ندید و تمام نظراتتون رو در اونچا بگید ... مطالب بیشتری به مرور اونجا میذارم فقط دکمه تشکر یادتون نره توی تایپک معرفی شده منتظرم خواهشا هیچ پستی مربوط به این کنفرانس رو در این تاپیک ندید ... به مدیران هم گفتم پست های مربوطه رو پاک کنه ...
Bilbo
10-09-2009, 00:05
حداقل یه میکروفون میذاشت روش
گند زد به حال ما
مدل های 32 گیگ و 64 گیگیش میکروفن دارن مثل این که ...
ولی این همه آب و تاب دادن حیف بود این همه الکی نانو رو کشید بالا ! خب این تاچ چه گناهی داشت مگه ؟ البته دوربین زیاد مهم نیست ! ولی خب ! نسبتا میشه گفت یه آپدیت کوچیک همش ...

killJ0y
10-09-2009, 00:41
اخه دوربین چیش مهمه
مهم اینکه سرعت 2 برابر شده و opengl ساپورت میکنه

a.z.p.z
10-09-2009, 11:33
دوستمون درست میگه همین سریعت بالاش باعث ضد به راحتی با کنسول های دستی مقایسه اش بکنه و دیدید چه جوری گند زد به پی ای پی و دی اس !!! با این سرعت بالا بازی و برنامه های سنگین تری رو میتونه بدون مشکل اجرا بکنه !!!

Stream
10-09-2009, 12:18
سلام

iTunes 9 فوق العاده است! واقعا این نسخه خیلی نسبت به نسخه های قبل پیشرفت داشته و کار رو راحت تر کرده.
+

در همین هفته یک iPod Nano 16GB جدید خریداری می کنیم :دی

mamad6280
10-09-2009, 13:55
استیو جابز توضیح داد که چرا روی آیپاد تاچ دوربین نذاشتن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ://graphics8.nytimes.com/images/2009/09/09/technology/bits_apple6.jpg

گفته که :

؛؛؛؛ما خودمون هم دقیق نمیدونستیم آیپاد تاچ رو تحت چه عنوانی باید ریلیز کنیم

یک آیفون بدون تلفن؟ یک کامپیوتر جیبی؟

امااون چیزی که مشتریا به ما گفتن این بود که به آیپاد به چشم یک وسیله بازی نگاه میکردندبا صفحه بزرگ مولتی تاچ و اکسلرومتر و ...

بنا براین ما در این مسیر حرکت کردیم و الان میبینیم که ارزانترین وسیله اپل استور هست

اون چیزی که ما روش تمرکز کردیم کاهش قیمت به ۱۹۹ دلار بود

ما نیاز به اضافه کردن چیز جدیدی نداشتیم فقط باید قیمت رو کاهش میدادیم تا برای همه قابل خریدن بشه ؛؛؛؛

mamad6280
10-09-2009, 14:04
و اما افت ارزش سهام اپل بعد از اینکه آیپاد تاچ آپدیت اساسی نداشت(به زعم مشتری ها) و بازتاب نا امیدی این موضوع در بازار

منبع : آیپاد تاچ فنز

killJ0y
10-09-2009, 15:54
عیبی نداره به خاطر یه دوربین اخه خیلیا ضایع شدن این طوری که توسایت ها عکش اومده بود اینا

RAGNER
10-09-2009, 16:12
دوستان کی میاد دبی؟
چقدر پول بدم؟(پول ایران)
از کجای دبی بخرم؟
به فروشنده باید گفت نسل سوم بده؟
ممنون

a.z.p.z
10-09-2009, 16:12
یعنی بخاطر یه دوربین سهامش اومد اخه اصلا نیازی به این کار نبود مهم کاهش قیمت افزایش سرعت دو برابر بود ...
راستی سهامش چه جوری هست الان ؟ ...

a.z.p.z
10-09-2009, 16:15
دوستان کی میاد دبی؟
چقدر پول بدم؟(پول ایران)
از کجای دبی بخرم؟
به فروشنده باید گفت نسل سوم بده؟
ممنون

شما کدوم ایپاد رو میگید ؟ نانو رو میگی دیگه !!! ...
خوب نسل سوم که ماله 100 سال پیش بود ...

a.z.p.z
10-09-2009, 16:17
در ضمن ایپاد کلاسیک هم به حجم 160 گیگ اپدیت شده !!! ...
40/000 موزیک ...

mamad6280
10-09-2009, 17:24
یعنی بخاطر یه دوربین سهامش اومد اخه اصلا نیازی به این کار نبود مهم کاهش قیمت افزایش سرعت دو برابر بود ...
راستی سهامش چه جوری هست الان ؟ ...

والا بازار آزاد اینطوریه که خبر های مختلف رو سهام اثر میذاره

مثلا دفعه قبل هم شایعه شده بود که روم به دیوار استیو جابز مرده

همین شایعه تاپید نشده ارزش سهام رو کلی آورد پایین

النم خوب چون همه انتظار داشتن آیپاد تاچ دوربین دار بشه که نشد یه خورده اثر منفی زود گذر داره که داره به تدریج رفع میشه

یعنی پایدار نیست این نوسانات

این مال امروزه(اون عکسه بلافاصله بعد کنفرانس بود) که یه خورده بهتره اوضاع و داره یواش یواش برمیگرده به حالت اولش

RAGNER
10-09-2009, 18:36
شما کدوم ایپاد رو میگید ؟ نانو رو میگی دیگه !!! ...
خوب نسل سوم که ماله 100 سال پیش بود ...

منظورم ایپاد تاچ هستش
لطفا سریع جواب بدید

mamad6280
10-09-2009, 19:03
یه جیزی در مورد آیپاد هست که نسل سوم در مورد ۳۲ و ۶۴ صادقه

۸ گیگش همون فرم قدیمی رو داره اما۳۲ و ۶۴ با سخت افزار جدید تره که مطمپنن بهتره با اینکه ۱۰۰ دلار گرونتره

در ضمن مطمپن نیستم که الان تو امارات این جدیدا اومده باشه

خلاصه ۳۵۰ تومن رو برای ۳۲ گیگ نسل سوم در نظر بگیر

بازم میگم ۸ گیگش با اینکه ۱۰۰ دلار ارزونتره فعلا به مصلحت نیست

RAGNER
10-09-2009, 19:31
من میخوام 8 گیگ بگیرم
یعنی 8 گیگ نسل دومه؟
8 گیگ هم اپدیت شده.
پس مشکل کجاست؟
راستی کجای دبی برای خریدن خوبه؟

mamad6280
10-09-2009, 20:26
ببینید هنوز کامل مشخص نیست

اما اینجور که بوش میاد ۸ گیگ آپدیت نشده

قیمت ۸ گیگ ۲۰۰ دلاره و ۳۲ گیگ ۳۰۰ دلاره که کاملا به صرفه تره که ۳۲ بخرین

حتی تو سایت اپل هم ۸ رو از ۳۲ و ۶۴ جدا کرده و احتمالا ۸ آپدیت نشده

و اما تو این عکس که لز سایت اپل ورداشتم هم میبینید که هدفون ۳۲ گیگ(عکس سمت راست) مثل تری جی دکمه کنترل ولوم داره ولی ۸ گیگ نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلص کلام اینکه ۸ نخرین تا تکلیفش طی روزهای آینده کاملا مشخص بشه

در مورد دبی هم من اطلاع ندارم

هنوز اونایی که تو آمریکا هم به اپل سفارش داده بودن به دستشون نرسیده فکر کنم حداقل یکی دو هفته ای طول بکشه تا بیاد دبی و اینورا

orc1990
11-09-2009, 05:32
دوستانیه سوال : ipod touch 2g 8gb کارکرده به نظر شما چقدر می ارزه؟

RAGNER
11-09-2009, 11:49
8 گیگ اپدیت نشده و فقط قیمتش کم شده پس در فروشگاهها هستش الان نه؟
یا هنوز قیمتش اپدیت نشده؟

psp2004
11-09-2009, 13:09

من كه تو سايت اپل وقتي تو قسمت خريد رفتم فقط 32 gb و 64 gb رانوشته افزايش سرعت و غيره يعني 8gb تغييري نكرده...
دوستان يه در خاست : ميشه هر كسي 3 تا از بهترين بازي ها و 3 تا از بهترين برنامه هايي را كه نصب كرده بياد و بگه تا الكي كلي برنامه و بازي چرت دانلود نكنيم..؟

GiggleClub
11-09-2009, 13:30
چند تا بازی مورد علاقه من:
(کم حجاشو میگم که اگه خوشتون نیومد عصبانی نشید :دی)

Ragdoll Blaster

iShoot

Doodle Jump

Flight Control

Tangram Puzzle Pro

seymour
11-09-2009, 15:39
دوستانیه سوال : ipod touch 2g 8gb کارکرده به نظر شما چقدر می ارزه؟
بستگی داره .. چقدر کار کرده ؟ ... دو هفته ؟ دو ماه ؟ شیش ماه ؟ ... طرف رو می شناسی ؟ ...

می تونی بعداً اگه مشکلی پیش اومد یقه اش رو بگیری ؟ ... به نظر من با توجه به فعل و انفعالات اخیر و بسته به اینکه تو چه وضعیتیه (بالاخره میگه "رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون"! ... چقدر خش داره یا ضربه خورده؟)200 تومن و حتی اندکی پایین تر...

seymour
11-09-2009, 15:42
من میخوام 8 گیگ بگیرم
یعنی 8 گیگ نسل دومه؟
8 گیگ هم اپدیت شده.

ببینید هنوز کامل مشخص نیست

اما اینجور که بوش میاد ۸ گیگ آپدیت نشده

من كه تو سايت اپل وقتي تو قسمت خريد رفتم فقط 32 gb و 64 gb رانوشته افزايش سرعت و غيره يعني 8gb تغييري نكرده...

دوستان توجه کنید که اصلا برای تاچ نسل سوم ظرفیت 16 و 8 اعلام نشده ... معنی اش اینه که تاچ نسل سوم فقط 32 و 64 گیگ خواهد بود ... حداقل تا اطلاع ثانوی (که مثلا کمپانی بعداً تصمیم بگیره که حافظه پایین تر هم عرضه کنه) ... بنابراین 8 و 16 رو با نیت نسل دوم بگیرید ...

افزایش سرعت پردازنده هم به همین ترتیبه یعنی 8 و 16 نسل دوم (و طبیعتا 32 نسل دوم) برابر 533 ... و 32 و 64 نسل سوم برابر 600 خواهد بود

* بله - می دونیم که دیگه 16 گیگ رو باید بذاریم کنار از این معادله ... ولی برای حالتی که یه نفر تصادفاً مواجه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شد عرض می کنم

astronaut
11-09-2009, 16:44
دوستان من از ايتونز ميخواهم يه free app... دانلود كنم اما همش ميگه: your request cannot be processed error code:1009 يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

abbot
11-09-2009, 18:33
astronaut جان سلام شما باید از قیلتر شکن یا v.p.n استفاده کنید ولی در کل بهتره جلبریک کنی تا بتونی به نحوه احسنت استفاده کنی.

killJ0y
12-09-2009, 04:07
اقایون فعلا ایتونز 9 رو نصب نکنید چون مشکل داره برای من که اینطوری بود با چند نفر دیگه

astronaut
12-09-2009, 14:36
astronaut جان سلام شما باید از قیلتر شکن یا v.p.n استفاده کنید ولی در کل بهتره جلبریک کنی تا بتونی به نحوه احسنت استفاده کنی.

ممنون جلبرك كردم. از چه فيلترشكني استفاده كنم؟؟؟ منظورم اينه كه از چيزه خاصي بايد استفاده كنم؟؟؟؟:41::8:

a.z.p.z
12-09-2009, 15:00
اولا که ف ی ل ت ر شکن بنویس ...
شما 1009 میگیرید ؟ ...
خوب اگه از یه سرکت ها وی پی ان بگیرید کلا راحت هستید برای مدتی و اگه نه میتونید از هر پرو ک س ی استفاده بکنید بدون مشکل ....

nolan
12-09-2009, 15:08
سلام دوستان
ايا ايپاد تاچ قابليت نمايش liyric ( متن آهنگ ) همراه موزيك رو داره ؟
خيلي ممنون .

astronaut
12-09-2009, 15:20
سلام دوستان
خيلي ممنون .
اتفاقا من هم به اين موضوع فكر كرده بودم. اره قابليت نمايش داره اما اگه خوده اهنگت توش داشته باشه يعني براش تعبيه كرده باشن كه اگر دقت كنيد اگر ان اهنگو تو مدياپلير مصلا اجرا كنيد ميبينيد كه پايينش ليريكشم مياد. اتفاقا من چند تا ترك اهنگ دارم كه ليريكشون هم هنگام پخش اهنگ نمايش داده ميشه.:8::5:

astronaut
12-09-2009, 15:21
شما 1009 میگیرید ؟ ...
خوب اگه از یه سرکت ها وی پی ان بگیرید کلا راحت هستید برای مدتی و اگه نه میتونید از هر پرو ک س ی استفاده بکنید بدون مشکل ....
بله من اين ارور رو ميگيرم.:41:

astronaut
12-09-2009, 15:31
شما 1009 میگیرید ؟ ...
ببخشيد يه سوال ديگه منظورتون از "سركت" چيه؟:20:

GiggleClub
12-09-2009, 15:40
سلام دوستان
خيلي ممنون .

بله تو آیتونز میتونی به آهنگات لیریک اضافه کنی و بعد از تو آیپاد هنگام پخش آهنگ رو Artworl یه tab میکنی لیریک نشون داده میشه:

همچنین واسه فیلم ها و احیانا موزیک ویدیو ها هم میتونی Subtitle بذاری نه یکی و چندتا :20: ؛

a.z.p.z
12-09-2009, 15:48
پرو کسی منظورم بود P R O X Y ...

astronaut
12-09-2009, 15:49
بله تو آیتونز میتونی به آهنگات لیریک اضافه کنی و بعد از تو آیپاد هنگام پخش آهنگ رو Artworl یه tab میکنی لیریک نشون داده میشه:

همچنین واسه فیلم ها و احیانا موزیک ویدیو ها هم میتونی Subtitle بذاری نه یکی و چندتا :20: ؛
اوه واقعا عاليه اينو نميدونستم:8::20:

mamad6280
12-09-2009, 17:53
حسین اون subtitle از تو خود آیپاده یا برنامه دیگه ایه که نشون میده؟

GiggleClub
12-09-2009, 18:59
نه محمد جان برنامه ای لازم نیست
خود آیپاده

اگه فیلمت زیرنویس داشته باشه و حتی Chapter بندی شده باشه تو آیپاد بخش ویدیو دو تا آیکون اضافه میشه که یکیش برای زیرنویسه و یکی هم Chapters
تو عکس زیر برات مشخص کردم:

a.z.p.z
12-09-2009, 19:07
ببخشید برای من زیرنویس داره ولی این گزینه نیست شاید زیر نویس باید از فیلم جدات باشه تا اینجوری بشه نه ؟

GiggleClub
12-09-2009, 19:56
درسته اینجوری نمیشه
جدا که اصلن نمشه سینکش کرد بچسبونی به فیلم هم که آیپاد حالیش نمیشه
باید با یه سری نرم افزارها این کارو بکنی که زیرنویس به فیلم اضافه میکنن (نمیچسبونن بلکه اضافه میکنن)

بهترین نرم افزار برای این کار:

توضیح: این نرم افزار فقط برای مک هستش و رو ویندوز اجرا نمیشه

مشابه ویندوز سراغ ندارم اگه کسی میدونه بگه

astronaut
13-09-2009, 11:32
اره برا منم همينجوريه زير نويس داره اما از اين گزينه ها نداره

seymour
13-09-2009, 14:25

اگه فیلمت زیرنویس داشته باشه و حتی Chapter بندی شده باشه تو آیپاد بخش ویدیو دو تا آیکون اضافه میشه که یکیش برای زیرنویسه و یکی هم Chapters
تو عکس زیر برات مشخص کردم:

حسین اون subtitle از تو خود آیپاده یا برنامه دیگه ایه که نشون میده؟

ببخشید برای من زیرنویس داره ولی این گزینه نیست شاید زیر نویس باید از فیلم جدات باشه تا اینجوری بشه نه ؟
برنامه ای که رفیقمون گفت Muxo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هستش؛ به برنامه جانبی که من یادمه تابستون سال پیش واسه آیفون دیده بودمش ... خلاصه اش اینه که میاد یه track زیرنویس به فایل ویدئو (mp4) اضافه می کنه ..

ahmad72
14-09-2009, 02:19
سلام.به نظرتون Ipod touch 8gig و یه Nokia 2600 بگیرم و یا یه HTC Touch viva؟

GiggleClub
14-09-2009, 09:09
ببین touch viva که فاجعست

بستگی به خودت داره
اگه موسیقی و فیلم و بازی برات مهمه باید آیپاد بگیری

من اگه بودم آیپاد و گوشی رو میگرفتم
که البته این کارو هم کردم :31:
الان یه آیپاد + Nokia 5000 دارم

RAGNER
14-09-2009, 10:11
من میخوام یه تاچ 8 گیگ نسل دوم! بگیرم(بیخیال نسل سه)
و ایا 30 دلار دیسکانت قیمت از طرف اپل در دبی اعمال شده؟
ممنون

ahmad72
14-09-2009, 12:02

بستگی به خودت داره

که البته این کارو هم کردم
موسیقی و فیلم و بازی که قطعا مهمن ...
ویوا هم فاجعه نیست .همه چیزش خوبه جز CPU که 200 هست و ضعیفه.
اگه ویوا فاجعه بود که من توی شک نمفتادم ...
شما هیچ مشکلی نداری و پشیمون نیستی که این مجموعه ی آیپاد + Nokia 5000 ایجاد کردی؟

ممنون
نسل سه کی میاد؟ارزونتره یا گرونتر؟
کسی از وضع آیپاد تو ابوظبی هم خبر داره؟کجا نمایندگیشه؟چند میدن؟

p3yman_xl
14-09-2009, 12:10
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و دوباره آیتونز رو نصب کردم... اما حالا که میخوام آیپاد رو سینک کنم پیغام "پاک کردن و سپس سینک کردن" نمایش داده میشه!. من نمیخوام آیپاد با اون حجم موزیک توش رو Erase کنم... راه حلی وجود داره تا دستگاه رو سینک کنم با برنامه؟
ممنون

astronaut
14-09-2009, 14:52

بستگی به خودت داره

که البته این کارو هم کردم :31:
موافقم بد جور......:8: اصلا آيپاد يه دنياي ديگس و با هيچ چيزه ديگه نميشه مقايسش كرد. :5:

astronaut
14-09-2009, 15:35
باها تازه دارم خودموني ميشم. من خيلي وقته به اين فروم سر ميزنمااااااا .........از چند مرحله بايد آدم بگذره تا professional بشه؟!

Mahdi_Co_1368
14-09-2009, 16:25
سلام
چند تا سوال در مورد i pod 8gb نسل دوم:
1-تو صفحه ی اول یه لینک تو you tube بود که مربوط به صدای ایپاد نسل 1 و2 بود میخواستم بدونم مگه نسل 1 هم اسپیکر داره ؟ اصلا اسپیکرشون کجاست؟ صداش در حد چه گوشی ای هست؟
2- این دستگاه میتونه avi و wmv و... رو اجرا می کنه؟ اگه نه پس چجوری subittleش رو هنگام پخش تغییر میدین؟
3- بازی های i pod بهتره یا windows mobile ؟

mm00
14-09-2009, 16:36
سلام
چند تا سوال در مورد i pod 8gb نسل دوم:
1-تو صفحه ی اول یه لینک تو you tube بود که مربوط به صدای ایپاد نسل 1 و2 بود میخواستم بدونم مگه نسل 1 هم اسپیکر داره ؟ اصلا اسپیکرشون کجاست؟ صداش در حد چه گوشی ای هست؟
2- این دستگاه میتونه avi و wmv و... رو اجرا می کنه؟ اگه نه پس چجوری subittleش رو هنگام پخش تغییر میدین؟
3- بازی های i pod بهتره یا windows mobile ؟

1: 1g اسپیکر نداره اسپکیر 2g هم خوب نیست! فقط هدفون حالشو ببر! .
2: نه mp4 مخصوصش من یک نرم افزار دارم موقع تبدیل میشه زیرنویسو دستکاری کرد کیفیت عالی تبدیل میکنه با زیرنویس
3:IPOD! البته نظر شخصیه:دی

psp2004
14-09-2009, 17:42
دوستاني كه need for speed :undercover را بازي كردند مي خاستم بدونم آيپاد شما هم بعد از 10 دقيقه بازي تيك تيكي ميشه بازي يا نه .؟ چون فقط تو اين بازي آيپادم بعد از ده دقيقه صفحش تيك تيكي ميشه:41:.(آيپادم 2g هست)

mamad6280
14-09-2009, 18:38
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و دوباره آیتونز رو نصب کردم... اما حالا که میخوام آیپاد رو سینک کنم پیغام "پاک کردن و سپس سینک کردن" نمایش داده میشه!. من نمیخوام آیپاد با اون حجم موزیک توش رو Erase کنم... راه حلی وجود داره تا دستگاه رو سینک کنم با برنامه؟
ممنون

یکی دو تا برنامه تو مک بود که کار کپی کردن آهنگ ها و فیلمای آیپاد تو کامپیوتره
یکیش Tuneaid بود فکر کنم
اینجاست خلاصه:

فقط یادمه که من تو مک با همین نرم افزارا که تعدادشون هم کم نیست آهنگ های پاک شده رو نجات میدادم

ممنون

از کسی که یک سال تجربه کار کردن با آیپاد رو داره اگه میشنوی تفاوت آیپاد نسل دو و سه بسیار بیش از 100 تومنه و توصیه اکید اکید میشه که نسل 3 رو حتی به قیمت 200 تومن گرونتر بخرین تا نسل دو

اگه تو دبی استور اپل باشه (که فکر نکنم باشه) اعمال میشه در غیر اینصورت هر وقت فروشنده ها عشقشون بکشه اعمال میکنن
بازم میگم به هیچ عنوان (حتی به قیمت جونتون:31:) نسل دو نخرین

دوستاني كه need for speed :undercover را بازي كردند مي خاستم بدونم آيپاد شما هم بعد از 10 دقيقه بازي تيك تيكي ميشه بازي يا نه .؟ چون فقط تو اين بازي آيپادم بعد از ده دقيقه صفحش تيك تيكي ميشه:41:.(آيپادم 2g هست)

والا من که خیلی وقته آیپادم دستم نیست ، تیک تیکی یعنی چی؟

ahmad72
14-09-2009, 21:02
من که آخر نفهمیدم 8 گیگ نسل سوم خواهیم داشت یا نه!
آخه seymour گفته:

دوستان توجه کنید که اصلا برای تاچ نسل سوم ظرفیت 16 و 8 اعلام نشده ... معنی اش اینه که تاچ نسل سوم فقط 32 و 64 گیگ خواهد بود ... حداقل تا اطلاع ثانوی (که مثلا کمپانی بعداً تصمیم بگیره که حافظه پایین تر هم عرضه کنه) ... بنابراین 8 و 16 رو با نیت نسل دوم بگیرید ...

افزایش سرعت پردازنده هم به همین ترتیبه یعنی 8 و 16 نسل دوم (و طبیعتا 32 نسل دوم) برابر 533 ... و 32 و 64 نسل سوم برابر 600 خواهد بود
اما mamad6280 در جواب RAGNER که می خواد آیپاد 8 گیگ بخره میگه:

از کسی که یک سال تجربه کار کردن با آیپاد رو داره اگه میشنوی تفاوت آیپاد نسل دو و سه بسیار بیش از 100 تومنه و توصیه اکید اکید میشه که نسل 3 رو حتی به قیمت 200 تومن گرونتر بخرین تا نسل دو

اگه تو دبی استور اپل باشه (که فکر نکنم باشه) اعمال میشه در غیر اینصورت هر وقت فروشنده ها عشقشون بکشه اعمال میکنن
بازم میگم به هیچ عنوان (حتی به قیمت جونتون) نسل دو نخرین
یعنی نسل سوم 8 گیگ خواهیم داشت یا نه؟
----------------------
قیمت آیپاد تاچ 8 گیگ نسخه ی دوم تو تهران چنده؟270؟280؟
یکی گفته تو کرمان گرفته 220.یکی هم تو اصفهان قیمت گرفته 240!پس چرا تو تهران از اینجاها گرونتره؟

killJ0y
14-09-2009, 21:41
نه 3g 8 نداره همون 2g هستش
فقط 32 و60 3g هستن

mm00
14-09-2009, 22:28

نه والا مشکلی نداره ورژن دیگه رو امتحان کن

RAGNER
14-09-2009, 23:53
به نظر من بخاطر یه سی پی یو کمی قویتر 200 هزار بیشتر بدیم نمی ارزه
8 گیگ میخریم بعد وقتی نسل چهار اومد اونرو میخریم
هیچ انگیزه ای برای نسل مثلا 3 ! وجود نداره
نظر شما چیه؟

ahmad72
15-09-2009, 00:08
اینا توی جعبه هستن:
iPod touch
Earphones
USB 2.0 cable
Dock adapter
Polishing cloth
Stand
Quick Start guide
میخوام بدونم Dock adapter و Polishing cloth چی هستن؟

astronaut
15-09-2009, 13:59
نظر شما چیه؟
با اين من خودم الان نسل 2 رو دارم. موافقم....:8:

astronaut
15-09-2009, 14:04
اینا توی جعبه هستن:
iPod touch
Earphones
USB 2.0 cable
Dock adapter
Polishing cloth
Stand
Quick Start guide
اوا من dock adaptor ندارم؟؟؟!!!:41:و همچنين quick start guide حالا چيكار كنم؟؟؟:18:
polishing cloth كه فكر كنم همون دستمال مشكيه هست ديگه. كه باهاش آيپادتونو ميتونين تميز كنين.:8::5:

killJ0y
15-09-2009, 14:11
نظر شما چیه؟
:31: حالا حالا ها فکر 4g نباش :27:

astronaut
15-09-2009, 14:11
در ضمن ممنون از دوستاني كه منو در نصبه بازيه "كراش" راهنمايي كردند. بالاخره نصب شد. يه مشكله كوچولو وجود داشت. حالا مثل قديما كه اونو تو play satation بازي ميكردم ميتونم تو آيپادم هم داشته باشمش. واقعا بازيه بامزه ايي هست. توصيه ميكنمش. ^_^

seymour
15-09-2009, 14:16
نظر شما چیه؟
به نظر من هم 200 تومن بالاتر نمی ارزه .. البته دوستمون هم داشت مثال می زد ... ولی من هم فکر می کنم فوقش حاضر باشم 60-70 تومن بالاتر بدم واسه نسل بالاتر ... (نظر شخصی)

من که آخر نفهمیدم 8 گیگ نسل سوم خواهیم داشت یا نه!
آخه seymour گفته...

//

قیمت آیپاد تاچ 8 گیگ نسخه ی دوم تو تهران چنده؟270؟280؟
یکی گفته تو کرمان گرفته 220.یکی هم تو اصفهان قیمت گرفته 240!پس چرا تو تهران از اینجاها گرونتره؟
بخش اول رو که دوستمون پاسخ داد .. (و در واقع هم پست من و دوستمون هیچ منافاتی با هم نداشت! - عجیبه که شما رو سردرگم کرد)

//

اینا بستگی به بسیاری فاکتورهای جانبی داره ... کجای تهران؟ فروشنده کی بوده؟ ... گرون فروش بوده ؟ ارزون فروش بوده (که این هم یه جور دیگه خطرناکه! - حتی خطرناک تر از گرون فروشی!) ... قیمت ها در تاریخ مشابه گرفته شده ان ؟ ... مغازه بقل دستی چی می گفته ؟ بهرحال نمیشه به "گفته ها" بسنده کرد ... و به هیچ وجه سراغ گزینه "ارزونترین قیمت بهترینه " نرو ...

ضمن اینکه با ورود نسل سوم قیمت نسل قبلی دستخوش تغییر میشه ... پس اگه حوصله داری ، کمی صبر کن ...

ممنون
اگه صرفاً مساله سینک مطرحه ... خب manual sync کن ...

seymour
15-09-2009, 14:23
اینا توی جعبه هستن:
iPod touch
Earphones
USB 2.0 cable
Dock adapter
Polishing cloth
Stand
Quick Start guide

اوا من dock adaptor ندارم؟؟؟!!!:41:و همچنين quick start guide حالا چيكار كنم؟؟؟:18:
polishing cloth كه فكر كنم همون دستمال مشكيه هست ديگه. كه باهاش آيپادتونو ميتونين تميز كنين.:8::5:
حالا پولیش و کوئیک استارت انقدرها مهم نیستن ولی dock adapter رو چطور ندادن ! ... البته خیلی چیز غریبی نیست و فکر کنم با هزینه اندک بتونی تهیه اش کنی .. اینا رو باید همون موقع خرید چک می کردی ...

باها تازه دارم خودموني ميشم. من خيلي وقته به اين فروم سر ميزنمااااااا .........از چند مرحله بايد آدم بگذره تا professional بشه؟!
بی خیال این مراحل تکامل کاربری ... من در فوروم پرمخاطب دیگه تا مدیر ارشد هم رفتم ، اما بعد که اومدم اینجا و از اول شروع کردم سرگرمی خاص خودش رو داره ... با اون آخر که می رسی تازه می بینی چقدر این پایین بانمکه ... به جون خودم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهرحال فکر کنم از 500 پست به بالا پروفشنال میشی ...

mamad6280
15-09-2009, 15:12
نظر شما چیه؟

به نظر من هم 200 تومن بالاتر نمی ارزه .. البته دوستمون هم داشت مثال می زد ... ولی من هم فکر می کنم فوقش حاضر باشم 60-70 تومن بالاتر بدم واسه نسل بالاتر ... (نظر شخصی)

پردازنده آیپاد جدید فقط یه کمی بهتر از قبلی نیست بلکه خیلی بهتر از قبلیه

بابا جدیدترین نسل پردازنده تو موبایلاست

اینا رو یه تاپیک دیگه هم گفتم

در حالتی که کلاک هر دو یکی باشن سرعتش بین دو تا سه برابره ، ولی الان نسل دو روی 412 و نسل 3 روی 600 کلاک شده یعنی حداقل 3 تا چهار برابر هست سرعت نسل 3

128 مگ به رم اضافه شده ، یعنی خیلی از مواردی که تو نسل 2 به خاطر کمبود رم برنامه کرش میشد دیگه محاله اتفاق بیفته و این تو بازی ها و برنامه های سنگینتر خودش رو نشون میده

ساپورت Open GL ES 2.0 بهش اضافه شده که خدا میدونه اپل چه بازی هایی واسش بده بیرون

قدرت پردازش گرافیک حداقل 4 برابر شده که در آینده اثراتش رو خواهید دید(چیپ گرافیکی ارتقا پیدا کرده و در حال حاضر قویترین چیپ گرافیکی بازار هست و بهترین بنچمارکهای گرافیکی رو داره)

حافظه هم که 32 گیگ شده و نسبت به 16 دو برابر شده

به این لیست هدفون همراه با میک و کنترل ولوم رو هم اضافه کنید.

به نظر من با این تفاسیر 100 تومن کمترین اختلاف قیمت منطقی بین دو دستگاه هست که به نظر من اپل داره نسل جدید رو مفت میفروشه

این هم یک نمونه از نتایج مقایسه دو نسل:

در نهایت اگه خیلی بهتون فشار میاد برای خرید نصل 3 ، خوب نسل دو هم دستگاهیه که بعد از یکسال هم طراوت و تازگی خودش رو داره

اما اگه فکر میکنین که اختلاف بین نسل سه و دو اینقدی که الانه نیست کاملا در اشتباهید :46: و با خرید نسل 3 کاملا سود کردید

راستی یه چیزی یادم رفت البته دوستان گفتن : 8 گیگ نسل 3 نداریم

astronaut
15-09-2009, 15:12
حالا اين dock... به چه دردي ميخوره؟ يعني چيكار ميكنه؟؟؟ بعدش يه چيزه ديگه ايي هم هست كه سفيدو كوچولو و زير آيپاد قالب ميشه؟؟؟ همون stande???? من پكم كانل بسته بندي بوده چطور ندارم dockooo????

ahmad72
15-09-2009, 15:13
اوا من dock adaptor ندارم؟؟؟!!!و همچنين quick start guide حالا چيكار كنم؟؟؟
polishing cloth كه فكر كنم همون دستمال مشكيه هست ديگه. كه باهاش آيپادتونو ميتونين تميز كنين.

حالا پولیش و کوئیک استارت انقدرها مهم نیستن ولی dock adapter رو چطور ندادن ! ... البته خیلی چیز غریبی نیست و فکر کنم با هزینه اندک بتونی تهیه اش کنی .. اینا رو باید همون موقع خرید چک می کردی ...
حالا اینا رو گفتین،Dock adapter چی هست؟

اینا بستگی به بسیاری فاکتورهای جانبی داره ... کجای تهران؟ فروشنده کی بوده؟ ... گرون فروش بوده ؟ ارزون فروش بوده (که این هم یه جور دیگه خطرناکه! - حتی خطرناک تر از گرون فروشی!) ... قیمت ها در تاریخ مشابه گرفته شده ان ؟ ... مغازه بقل دستی چی می گفته ؟ بهرحال نمیشه به "گفته ها" بسنده کرد ... و به هیچ وجه سراغ گزینه "ارزونترین قیمت بهترینه " نرو ...

ضمن اینکه با ورود نسل سوم قیمت نسل قبلی دستخوش تغییر میشه ... پس اگه حوصله داری ، کمی صبر کن ...
والا تو موبایلستان یه بخشه برا پرسش قیمت آیپادتاچ.اونجا پرسیدم یکی اومد گفت 270-280!!!!اگه اینقدر نیست چقدره؟من که خودم تهران نیستم میخوام قیمت رو بدونم اگه از شیراز ارزونتره که به احتمال زیاد همینطوره ، به داداشم که اونجاست بگم بگیره واسم.
حالا شما بگین قیمتش تو تهران چنده به طور متوسط ...

ahmad72
15-09-2009, 18:04
در نهایت اگه خیلی بهتون فشار میاد برای خرید نصل 3 ، خوب نسل دو هم دستگاهیه که بعد از یکسال هم طراوت و تازگی خودش رو داره

اما اگه فکر میکنین که اختلاف بین نسل سه و دو اینقدی که الانه نیست کاملا در اشتباهید و با خرید نسل 3 کاملا سود کردید
باز هم به شک می افتیم!!!!!
با این تفاسیر نسل 3 باید خیلی بهتر از نسل 2 باشه.
1.این نسل 3 کلا تو بازارهای جهانی وارد شده یا نه ؟
2.کی وارد ایران میشه؟
3.قیمتش وقتی به ایران وارد بشه حدودا چقدر میشه؟بالای 350؟
4.توی ابوظبی هم قیمت بازار جهانی گیر میاد؟ینی 299$؟

همین دیگه.فقط یه بار دیگه میگم لطف کنید قیمت 8 گیگ تو تهران رو بگید.
ممنون ...

ahmad72
15-09-2009, 18:26
3 تا سوال دیگه:
1.آیپاد تاچ که GPS نداره.داره؟فک کنم روی ایفون باشه.اگه روی این نباشه اینم میشه یه تفاوت دیگه با آیفون .
2.آیپاد تاچ یه چیزی مث FM Transmiter داره؟آخه یه جا خوندم با قطعه ای که گذاشتن ، به بلوتوث ، وای فای و یه چیز دیگه که یادم نیست دسترسی پیدا میکنی و همچنین میتونی آهنگاتو روی رادیو گوشی بدی.شایدم منظورش استفاده از وای فای و اینترنت بوده.البته اینم بگم این خبر قدیمی بود.
3.از جاوا هم ساپورت میکنه؟

mamad6280
15-09-2009, 18:48
باز هم به شک می افتیم!!!!!
با این تفاسیر نسل 3 باید خیلی بهتر از نسل 2 باشه.
1.این نسل 3 کلا تو بازارهای جهانی وارد شده یا نه ؟
2.کی وارد ایران میشه؟
3.قیمتش وقتی به ایران وارد بشه حدودا چقدر میشه؟بالای 350؟
4.توی ابوظبی هم قیمت بازار جهانی گیر میاد؟ینی 299$؟

همین دیگه.فقط یه بار دیگه میگم لطف کنید قیمت 8 گیگ تو تهران رو بگید.
ممنون ...

1- تو آمریکا رو میدونم شده ولی تو بقیه کشورها هم به تدریج میاد
2- یکی دو هفته دیگه
3- اولش 400 تومنه بعدش یواش یواش میاد پایین،ولی بعد یکی دو ماه میاد زیر 350 ، بستگی مستقیم به فروشنده و چونه زننده :31:
4- نمیدونم ، شاید

قیمت 8 تو تهران رو دقیق ندارم یه چیزی تو مایه های 250

3 تا سوال دیگه:
1.آیپاد تاچ که GPS نداره.داره؟فک کنم روی ایفون باشه.اگه روی این نباشه اینم میشه یه تفاوت دیگه با آیفون .
2.آیپاد تاچ یه چیزی مث FM Transmiter داره؟آخه یه جا خوندم با قطعه ای که گذاشتن ، به بلوتوث ، وای فای و یه چیز دیگه که یادم نیست دسترسی پیدا میکنی و همچنین میتونی آهنگاتو روی رادیو گوشی بدی.شایدم منظورش استفاده از وای فای و اینترنت بوده.البته اینم بگم این خبر قدیمی بود.
3.از جاوا هم ساپورت میکنه؟

1- نه نداره ، یه تفاوت دیگه هم همینجا بگم که مایه تعجب من شده نذاشتم قطب نمای دیجیتال رو ی نسل سه هست، چون تو بازی های جدید در کنار شتاب سنج خیلی کاربرد داره که بازم اپل برای کاهش قیمت ازش چشم پوشی کرد

2- جایی ندیدم، رادیو رو پتانسیلش رو اون چیپه داره ولی خوب امکانش رو نذاشته دیگه ، چی بگم ، اپله دیگه
3- خیر

RAGNER
15-09-2009, 23:43
پس نسل دو 8 گیگ بگیریم
اجازه میدید؟
تو دبی چند هزار تومنه؟ (به پول ایران)

seymour
16-09-2009, 15:21
حالا اين dock... به چه دردي ميخوره؟ يعني چيكار ميكنه؟؟؟ بعدش يه چيزه ديگه ايي هم هست كه سفيدو كوچولو و زير آيپاد قالب ميشه؟؟؟ همون stande???? من پكم كانل بسته بندي بوده چطور ندارم dockooo????
واسه اینه که اگه مایه دار بودی و رفتی تجهیزات جانبی ipod رو خریدی با استفاده از این قطعه ipod ات اصطلاحاً روی آنها fit بشه و قرار بگیره ... در واقع استراتژی apple واسه استانداردسازی سازگاری ipod ها با تجهیزات جانبی بوده ..

حالا اینا رو گفتین،Dock adapter چی هست؟

//

والا تو موبایلستان یه بخشه برا پرسش قیمت آیپادتاچ.اونجا پرسیدم یکی اومد گفت 270-280!!!!اگه اینقدر نیست چقدره؟من که خودم تهران نیستم میخوام قیمت رو بدونم اگه از شیراز ارزونتره که به احتمال زیاد همینطوره ، به داداشم که اونجاست بگم بگیره واسم.
حالا شما بگین قیمتش تو تهران چنده به طور متوسط ...
بالا توضیح دادم .

//

قیمت متوسطی نداره آیپاد ... چون نمایندگی رسمی معتبری نداره .. هرکی هرچقدر زور داشته باشه می بره ... فرض کن قیمتش نباید دیگه از 240-250 تومن پایین تر بیاد اونم با فرض اینکه هنوز نسل سوم در بازار ایران حضور نداره ... من حاضرم از جای معتبرتر بخرم که مثلا 10-20 تومن هم گرونتر بده ، ولی بعداً حداقل ته دلم خوش باشه که "شاید" و خدای نکرده اگه چیزی شد ، بتونم برم و یقه اش رو بگیرم ...

بله - شهرستانها ارزونتر باید باشه در حد 10-15 تومن

پس نسل دو 8 گیگ بگیریم
اجازه میدید؟
تو دبی چند هزار تومنه؟ (به پول ایران)
اجازه همه ما دست شماست ... تصمیم آخر با شماست ... هر چیزی که دوستان شما (که من هم جزوشون باشم) میگن صرفاً کمک در انتخاب نهایی توسط خود شماست ...

astronaut
16-09-2009, 17:09
اوكي مرسي از راهنمايي. اما من دقيقا نفهميدم كه اين dock... چيه و به چه دردي ميخوره. اگه كسي ميتونه عكس dock & stand رو بذاره اينجا تا من بفهمم كه كدومشونو دارم و اصلا چه شكلين؟؟؟؟ واقعا ممنون ميشم.

almamor
16-09-2009, 18:52
سلام بروبچ:31:
من تازه کارم و رسمآ از ایفون اطلاعاتی ندارم!!!:20:
میخواستم بدون شما ایا یا سونی x1 با توجه به نیاز من میگیرید با یه 1100 نوکیا با ایپاد تاچ 2g 16gb

1. نصب برنامه های کاربردی و زیاد و اتصال راحت به کامپیوتر
2. گوش کردن موزیک و دیدن فیلم و کلکسون عکس!! {مهمترین}
3. بلوتوپ\ وایفا
4.جاوا \ برنامه های ویندوز یا مک
5. عدم هنگ کردن
این صفحه ایفون منو ذلیل کرده ذلیل مرده:31::31::31: { امیدوارم ذلیل با همین ذ باشه:31:}
قیمت ایفون 2g و 16گیگ چنده؟ 32 چی؟ اصلآ داره؟
این 3g اگه بیاد کمترین حافطش چند گیگ و چند قیمت خواهد بود؟
یه سوال مهم : ****اگه باطریش خراب شه از کجا باید درست کرد؟ چند وقته خراب میشه و چند قیمت؟:19:
راستی ارزون ترین قیمت ایپاد تاچ { 1g یا 2g نداره فقط ارزون ترین که گیر میاد چنده؟{ نو باشه }
مثلآ {Apple ipod touch 1g 8 gb} ]چنده صفر کیلومترش؟:31: دست دو ایپاد تو مایه های 100 گیر میاد؟

ترو خدا جواب بدین برام خیلی مهم:13::13::13::31::31::31::31::19::19::19:

ahmad72
16-09-2009, 19:22
1- تو آمریکا رو میدونم شده ولی تو بقیه کشورها هم به تدریج میاد
2- یکی دو هفته دیگه
3- اولش 400 تومنه بعدش یواش یواش میاد پایین،ولی بعد یکی دو ماه میاد زیر 350 ، بستگی مستقیم به فروشنده و چونه زننده
4- نمیدونم ، شاید

قیمت 8 تو تهران رو دقیق ندارم یه چیزی تو مایه های 250
با این تفاسیر اگه بخوام بگیرم همین نسل 2 رو میگیرم.چون الآن 10 تومنم برام 10 تمونه!!!

1- نه نداره ، یه تفاوت دیگه هم همینجا بگم که مایه تعجب من شده نذاشتم قطب نمای دیجیتال رو ی نسل سه هست، چون تو بازی های جدید در کنار شتاب سنج خیلی کاربرد داره که بازم اپل برای کاهش قیمت ازش چشم پوشی کرد
فک کنم اینم سخت افزارش هست ولی اپل ازش استفاده نمیکنه!:دی

2- جایی ندیدم، رادیو رو پتانسیلش رو اون چیپه داره ولی خوب امکانش رو نذاشته دیگه ، چی بگم ، اپله دیگه
حالا این کارا رو میکنه که چی بگه؟

3- خیر
یه جا حوندم که تو نسخه های قبلی باید از پچ استفاده میشده که جاوا اجرا بشه اما تو نسخه های جدید (نسل 2) با فریور جدید بدون دردسر اجرا میکنه!!!

بله - شهرستانها ارزونتر باید باشه در حد 10-15 تومن
رو چه حسابی؟تا اونجایی که یادمه همه ی وسایل الکتریکی تو تهران ارزونترن اما این چجوریه قضیش؟

almamor
16-09-2009, 19:24
اقا یه چیز دیگه اگه یه ایچاد **سالم **تا حد اکثر 120 گیر میاد ایا به این درد ها میخوره/
.1موزیک گوش کردن{ایا سوکت 3.5 mm داره؟**}
2.فیلم دیدن و کمی بازی
3. نسب برنامه هایی مثل دیکشنریو.. ودر کل سبک
4. pdf حالا با برنامه یا بدون برنامه؟
ممنون

mamad6280
16-09-2009, 19:26
اوكي مرسي از راهنمايي. اما من دقيقا نفهميدم كه اين dock... چيه و به چه دردي ميخوره. اگه كسي ميتونه عكس dock & stand رو بذاره اينجا تا من بفهمم كه كدومشونو دارم و اصلا چه شكلين؟؟؟؟ واقعا ممنون ميشم.

داکی که تو جعبه دستگاه هست و رسما هم به هیچ دردی نمیخوره اینه:

استند نمیدونم منظورتون چیه شاید منظورتون اینه:

که البته تو پک نیست و فکر کنم 20 تومنیم آزادش قیمتش باشه

میخواستم بدون شما ایا یا سونی x1 با توجه به نیاز من میگیرید با یه 1100 نوکیا با ایپاد تاچ 2g 16gb

3. بلوتوپ\ وایفا
5. عدم هنگ کردن
این صفحه ایفون منو ذلیل کرده ذلیل مرده:31::31::31: { امیدوارم ذلیل با همین ذ باشه:31:}
یه سوال مهم : ****اگه باطریش خراب شه از کجا باید درست کرد؟ چند وقته خراب میشه و چند قیمت؟:19:
راستی ارزون ترین قیمت ایپاد تاچ { 1g یا 2g نداره فقط ارزون ترین که گیر میاد چنده؟{ نو باشه }
مثلآ {Apple ipod touch 1g 8 gb} ]چنده صفر کیلومترش؟:31: دست دو ایپاد تو مایه های 100 گیر میاد؟

وای چقد سوال پرسیدی

برای فیلم و عکس دیدن قطعا بهتر از X1 هست آیپاد
بلوتوث نداره ولی وای فایش ردیفه
جاوا نداره برنامه هاش ردیفه
هنگ نداره حداقل در برابر X1
آیفون 2G بین 300 تا 500 متغیر 32 نداره(16 هم به زور داره)
کمترین حافظه نصل 3 : 32 گیگ
باتریش دیر خراب میشه اگر بشه میبریش پیش تعمیرکار برات عوض میکنن دیگه ، والا نمیدونم دقیقا چقده
250 ارزونترین قیمت آیپاد تاچ تو ایران(حالا با 10 15 تومن تلرانس)
اگه تو بازار باشه همون 250
شاید

چقد زیاد بود خسته شدم :24:

almamor
16-09-2009, 19:26
اقا یه چیز دیگه اگه یه ایچاد **سالم **تا حد اکثر 120 گیر میاد ایا به این درد ها میخوره/
2.فیلم دیدن و کمی بازی
ممنون

3. بلوتوپ\ وایفا
5. عدم هنگ کردن

یه کمکی هم به من بکنید ترو خدا!

mamad6280
16-09-2009, 19:30
با این تفاسیر اگه بخوام بگیرم همین نسل 2 رو میگیرم.چون الآن 10 تومنم برام 10 تمونه!!!

فک کنم اینم سخت افزارش هست ولی اپل ازش استفاده نمیکنه!:دی

حالا این کارا رو میکنه که چی بگه؟

یه جا حوندم که تو نسخه های قبلی باید از پچ استفاده میشده که جاوا اجرا بشه اما تو نسخه های جدید (نسل 2) با فریور جدید بدون دردسر اجرا میکنه!!!

رو چه حسابی؟تا اونجایی که یادمه همه ی وسایل الکتریکی تو تهران ارزونترن اما این چجوریه قضیش؟

اینم حرفیه
والا ممکنه
نمیدونم
چیزی نشنیدم
منم فکر نکنم شهرستانها ارزونتر باشه ولی ممکنه

2.فیلم دیدن و کمی بازی
ممنون

هر آیپادی همه اون قابلیت ها رو داره مگر اینکه خراب شده باشه و یه مرضی گرفته باشه

almamor
16-09-2009, 19:32
وای چقد سوال پرسیدی

برای فیلم و عکس دیدن قطعا بهتر از X1 هست آیپاد
بلوتوث نداره ولی وای فایش ردیفه
جاوا نداره برنامه هاش ردیفه
هنگ نداره حداقل در برابر X1
کمترین حافظه نصل 3 : 32 گیگ
باتریش دیر خراب میشه اگر بشه میبریش پیش تعمیرکار برات عوض میکنن دیگه ، والا نمیدونم دقیقا چقده
250 ارزونترین قیمت آیپاد تاچ تو ایران(حالا با 10 15 تومن تلرانس)
اگه تو بازار باشه همون 250
شاید

چقد زیاد بود خسته شدم :24:

خیلی متشکر جیگر:31:
این شاید برای 100 تومن بود دیگه؟

ahmad72
16-09-2009, 20:01
ینی 300 گیر میاد واقعا؟نو؟اگه باشه که عالیه.چرا آیپاد بخریم اگه 300 باشه قیمت آیفون؟
عمرا 300 گیر بیاد.

حالا با 10 15 تومن تلرانس)
ها اییییییییییییی تلرانس که گفتی یعنی چه؟:دی

mamad6280
16-09-2009, 20:10
خیلی متشکر جیگر:31:
این شاید برای 100 تومن بود دیگه؟

خواهش میشه، چشماتون جیگر میبینن

شاید :31:

ینی 300 گیر میاد واقعا؟نو؟اگه باشه که عالیه.چرا آیپاد بخریم اگه 300 باشه قیمت آیفون؟
عمرا 300 گیر بیاد.

ها اییییییییییییی تلرانس که گفتی یعنی چه؟:دی

نه خوب نو که نه، ولی کارکردش 350 میتونی گیر بیاری که همون آیپاد به نظر من بهتره :46:

astronaut
16-09-2009, 20:26
[quote=mamad6280;4221400]داکی که تو جعبه دستگاه هست و رسما هم به هیچ دردی نمیخوره اینه:

واي خيلي ممنونم. خيالم راحت شد پس من اينو دارم.:8::5::20:

استند نمیدونم منظورتون چیه شاید منظورتون اینه:

که البته تو پک نیست و فکر کنم 20 تومنیم آزادش قیمتش باشه

اما اين يكيو ندارم يعني تو پكم نبوده.:13: