PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

seymour
21-03-2009, 20:31
منظورم همین میکروفون هاست مثل griffin italk اگه یه سرچ کنین تو گوگل عکسشم میاره ، تو پایتخت و این ورا گیر میاد؟؟!
اونا رو من یه مدت توی پایتخت دیده بودم .. باید بری و بگردی و بپرسی ...

psp2004
26-03-2009, 23:54
با سلام به دوستان و تبریک سال نو میخاستم اگر امکان داره نحوه ی اتصال wifi را به طور کامل توضیح بدید.
خیلیییییی ممنون.

mamad6280
27-03-2009, 01:00
منم سلام

بچه ها برای من یه اتفاق نسبتا عجیب افتاد :27:

روز آخری که تهران بودم آیپاد رو جیلبرک کردم و بعدش رفتم شهرستان

البته فقط جیلبرک کرده بودم و هیچ کار دیگه ای نکرده بودم نه برنامه کرک شده نه سیدیا ....

وقتی اونجا بودم یه بار که آیپادم شارژش تموم شد وقتی روشن شد فقط عکس کابل بود و آیتونز

منم همونجا به چند تا آیتونز رو سیستم های مختلف زدمش اما فایده نداشت تا اومدم خونه دوباره زدم به سیستم خودم که مشکل حل شد

همینجوری گفتم اگر برای شما هم پیش اومد خیلی نگران نشین از این باگها ظاهرا هنوز داره این برنامه جیلبرک

با سلام به دوستان و تبریک سال نو میخاستم اگر امکان داره نحوه ی اتصال wifi را به طور کامل توضیح بدید.
خیلیییییی ممنون.

بستگی داره به مودمت که تنظیماتش رو توی کامپیوتر انجام میدی

توی آیپاد هیچ تنظیم خاصی لازم نیست شما وای فای رو روشن میکنی بعد میگرده دنبال شبکه هایی که اون دور و بر شیر شده

اگه پسورد داشته باشه که در اکثر مواقع داره و بهتر هم هست که بذارین باید اون پسورد رو تو آیپاد وارد کنین تا به مودم یا روتر یا کامپیوتر وصل شین

به همین راحتی ، من که دیگه اصلا وای فای آیپاد رو خانوش نمیکنم تو خونه همیشه روشنه مصرف باتریش هم تو حالت آیدل یا استند بای خیلی مناسبه کلا مصرف باتری مناسبه

دوستانی که جیلبرک کردن

از چه فارسی یا عربی سازی استفاده میکنین؟

این iArabizer انگار سورس سیدیاش مشکل پیدا کرده هر چی میزنم نمیاره iFarsi هم که پولی شده :41:

راستی نقشه تهران رو به صورت آفلاین ریختم تو آیپاد خوبه چیز به درد بخوریه

اگه خواستین بگین اسکرین شاتش رو بذارم لینکش هم تو سایت تخصصی هست ، اینترنتم داغونه وگرنه کامل خودم براتون میذاشتم(این شاتلم ما رو مچل کرده، سرعت دانلودم به 1 کیلو هم نمیرسه :42:)

ولی یکی دو تا کیبورد فارسی خوب تو سیدیا هست تو سورسهای اصلیش هم هست نصبوندم خوب بود

دیگه فعلا همینا :rolleye:

با یه برنامه برای کابل تی وی که همه چی رو بشه باهاش انداخت رو تلویزیون هنوز امتحانش نکردم

پس اگه کسی آمار فارسی ساز داره بگه

راستی اگه کسی تونسته فایلهای Deb برنامه ها رو نصب کنه یه ندایی بده من خوب متوجه روشش نشدم :23:

:11:

Ogtay
27-03-2009, 01:25
محمد جان سال نوت مبارک.
اتفاقا من با همین نرم افزاری که شما جیلبریک کردی دوباره جیلبریک کردم اتفاقا شارژم تموم کردم ولی مشکل شمارو نداشتم.
راجعبه فارسی سازم عزیز عربایزر ----- شده برا ما و اینکه فارسی ساز برا ورژن 2.2.1 نیومده هنوز.
اتفاقا منم نقشه رو نصبیدم خیلی چیزه خوبیه.

mamad6280
27-03-2009, 01:44
راستی بیشتر اونایی که قبلش تثرد جیلبرک کرده بودن شاکی بودن میگفتن ایپادشون دیر از اسلیپ لود میشه

درسته که این برنامه فعلی هم کارش رو خوب انجام میده ولی هنوز ماسکلنرد کوئیک پون رو نداده گفته باید بیشتر روش کار کنه ظاهرا برنامش هم با دفعه های قبلی یه فرقایی از نظر عملکردی خواهد داشت

این اربایزره رو ۲.۲.۱ نصب نمیشه؟ بد شد که ...

پس باید منتظر فرمویر ۳ باشیم

اون برنامه "تی وی" رو امتحان کردم چیز جالبی نیست البته بدم نیست شاید یه روزی به درد بخوره

این سایت برنامه های کرک شده بود Appulo ؟؟؟ چجوریه؟ پولیش کرده؟ همش دونیت میخواد انگار

لینک موبایل فایلز پرو رو دارین؟ ویرایش آفیس هم داره ظاهرا....

psp2004
27-03-2009, 10:33
دوستان من این برنامه openss تو سیدسام نیست الان اگر بخام از ipod دانلود کنم باید چیه جوری دانلود کنم؟ (سورس می خاد؟اگر داریند بزارید)

mario1
27-03-2009, 12:35
سلام دوستان اگه براتون امکان داره می خواستم 1 نفر کمکم کنه و نحوه آپدیت ipod 32 گیگ رو به من بگه اگه امکان داره کامل 2.2 ونحوه ریختن بازی و برنامه ممنون می شم

Ogtay
27-03-2009, 13:21
راستی بیشتر اونایی که قبلش تثرد جیلبرک کرده بودن شاکی بودن میگفتن ایپادشون دیر از اسلیپ لود میشه

درسته که این برنامه فعلی هم کارش رو خوب انجام میده ولی هنوز ماسکلنرد کوئیک پون رو نداده گفته باید بیشتر روش کار کنه ظاهرا برنامش هم با دفعه های قبلی یه فرقایی از نظر عملکردی خواهد داشت

این اربایزره رو ۲.۲.۱ نصب نمیشه؟ بد شد که ...

پس باید منتظر فرمویر ۳ باشیم

اون برنامه "تی وی" رو امتحان کردم چیز جالبی نیست البته بدم نیست شاید یه روزی به درد بخوره

این سایت برنامه های کرک شده بود Appulo ؟؟؟ چجوریه؟ پولیش کرده؟ همش دونیت میخواد انگار

لینک موبایل فایلز پرو رو دارین؟ ویرایش آفیس هم داره ظاهرا....

نه محمد جان عربایزر برا 2.2.1 هست ولی ما نمیتونیم دانلود کنیم چون ف ی ل ت ر کردن برا ما ایرانیا ولی فارسی برا این ورژن نداریم.
2تا سایت میگم از اونا استفاده کن نرم افزاریم که میخوای دارن فک کنم
Iapplications.ru و idownloads.ru .

Ogtay
27-03-2009, 13:24
دوستان من این برنامه openss تو سیدسام نیست الان اگر بخام از ipod دانلود کنم باید چیه جوری دانلود کنم؟ (سورس می خاد؟اگر داریند بزارید)

Psp جان شما هنوزم گیر اونی؟
عزیز خود Cydia وقتی کانکت میشه به اینترنت اونارو نصب میکنه نمیدونم چرا به مشکل خوردین باهاش.
نه عزیز سورس نمیخواد خودش به محض کانکت شدن Cydia خودش ازت میپرسه نصب کنم یا نه که شما میگین بله.

Ogtay
27-03-2009, 13:25
سلام دوستان اگه براتون امکان داره می خواستم 1 نفر کمکم کنه و نحوه آپدیت ipod 32 گیگ رو به من بگه اگه امکان داره کامل 2.2 ونحوه ریختن بازی و برنامه ممنون می شم
دوسته عزیز همین تاپیکو مطالعه کنید جوابتونو میگیرین.
سوالتونم واضح نیست.منظور از آپدیت چیه؟

mario1
27-03-2009, 14:17
دوست من vesion دستگاه من 1.1.5 هستش می خوام 2.2 کنم امکانش هست راهنمائی کنید
:41:

mario1
27-03-2009, 14:20
سلام دوست من version دستگاه من 1.1.5 هستش می خوام 2.2بشه باید چی کار کنم ممنون می شم:41:

mamad6280
27-03-2009, 14:34
نه محمد جان عربایزر برا 2.2.1 هست ولی ما نمیتونیم دانلود کنیم چون ف ی ل ت ر کردن برا ما ایرانیا ولی فارسی برا این ورژن نداریم.
2تا سایت میگم از اونا استفاده کن نرم افزاریم که میخوای دارن فک کنم
Iapplications.ru و idownloads.ru .

من با V*P*N تونستم برم تو سایتش و سورسش رو هم Add کردم اما ارور زیر رو داد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که فکر کنم همون ارور فرمویر باشه فکر کنم واسه 2.2 و 2.1 کار کنه

دوستانی که مشکل ف*ل*تر دارین حتما از V*P*N استفاده کنید سایت ----------.com تا یه مدت پیش که مجانی یک ماهه میداد

سرعتش هم خیلی خوبه من الان از همون استفاده میکنم ....

mamad6280
27-03-2009, 19:48
دوست من vesion دستگاه من 1.1.5 هستش می خوام 2.2 کنم امکانش هست راهنمائی کنید
:41:

عجیبه چرا من پستهای شما رو تا 1 ساعت پیش نمیدیدم؟؟؟؟ :18:

خوب عزیز جان خیلی راحت فرمویر 2.2 مربوط به آیپادت رو از این سایت دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود که تموم شد آیپادت رو بزن به کامپیوتر

آیتونز که باز شد در حالی که دکمه شیفت رو نیگر داشتی روی Restore کلیک کن و آدرس فرمویری که دان کردی رو بهش بده تا به اون فرمویر Restore بشه و تمام

با 1.1.5 چیکار میکردی؟ خیلی وقته که 2 به بالا اومده اصلا رو 2 به پایین برنامه نصب نمیشه که :13:

زودی آپدیتش کن :31:

mario1
28-03-2009, 10:29
عجیبه چرا من پستهای شما رو تا 1 ساعت پیش نمیدیدم؟؟؟؟ :18:

خوب عزیز جان خیلی راحت فرمویر 2.2 مربوط به آیپادت رو از این سایت دانلود کن:

دانلود که تموم شد آیپادت رو بزن به کامپیوتر

آیتونز که باز شد در حالی که دکمه شیفت رو نیگر داشتی روی Restore کلیک کن و آدرس فرمویری که دان کردی رو بهش بده تا به اون فرمویر Restore بشه و تمام

با 1.1.5 چیکار میکردی؟ خیلی وقته که 2 به بالا اومده اصلا رو 2 به پایین برنامه نصب نمیشه که :13:

زودی آپدیتش کن :31:

مرسی دوست من ای دستگاه خیلی وقت بود دستم رسیده بود ولی من تا حالا فقط باهاش آهنگ گوش می کردم وی هیچی ازش نمی دونم الان دقیقآ نمی دونم کدوم برنامه رو باید دانلود کنم آیپاد من 32 گیگ مدل a1213 هستش ببخشی خیلی ازیت شدی چون من واقعآ ناشیم:41:

mamad6280
28-03-2009, 11:56
خوب هیچ ایرادی نداره هیچ کی اولش نمیدونست

اینکه چه برنامه ای دانلود کنی به نیاز های خودت بر میگرده انواع برنامه ها در کتگوری های مختلف تو ا\ استور هست که میتونی کرک شده \ولی هاش رو هم \یدا کنی (من حرف \ رو رو کیبوردم ندارم)

شما اولش فرمویرشو دانلود کن و بعدشم آ\دیتش کن

بعدش یه سری چیزا هست که آموزشهاش تو سایتمون هست مهمترینشون ساخت اکانت آیتونز و جیلبرک کردن آی\ادت هست

بقیش رو هم به تدریج یاد میگیری فعلا مرحله اول که آ\دیت باشه رو برو جلو تا یواش یواش بقیه رو هم انجام بدی

اگه مشکلی داشتی هم ب\رس هم اینکه آموزشهاش هم به کمک بقیه دوستان قبلا آماده شده فقط کافیه بخونی و از روشون انجام بدی

Ogtay
28-03-2009, 12:52
مرسی دوست من ای دستگاه خیلی وقت بود دستم رسیده بود ولی من تا حالا فقط باهاش آهنگ گوش می کردم وی هیچی ازش نمی دونم الان دقیقآ نمی دونم کدوم برنامه رو باید دانلود کنم آیپاد من 32 گیگ مدل a1213 هستش ببخشی خیلی ازیت شدی چون من واقعآ ناشیم:41:
عزیز آیپادت 2g هستش یا 1g ؟
2g دکمه ولوم و اسپیکر داره.
تا اونجایی که من فهمیدم روش جیلبربک این دوتا باهم فرق میکنه.

mario1
28-03-2009, 17:14
عزیز آیپادت 2g هستش یا 1g ؟
2g دکمه ولوم و اسپیکر داره.
تا اونجایی که من فهمیدم روش جیلبربک این دوتا باهم فرق میکنه.
سلام دوست من دکمه ولوم واسپیکر نداره ولی یکی از دوستام می گه 2g هستش از کجا میتونم بفهمم ممنون:41:

mario1
28-03-2009, 17:19
این شکلیه:41:

psp2004
28-03-2009, 18:54
سلام دوست من دکمه ولوم واسپیکر نداره ولی یکی از دوستام می گه 2g هستش از کجا میتونم بفهمم ممنون:41:

خب اگر دکمه ولوم و اسپیکر نداره که first generation (سری اول) هست.

و یه سوال دیگه کسی nike + ipod را داره . اگه میشه بگید خوبه یا نه و همچنین قیمت اون.

shahi-007
28-03-2009, 18:59
دوست من اگه بغلش دگمه زیاد و کم کردن صدا داره 1g هست و اگه نداره 2g هست

بیینید من یه چیزی می گم قصد توهین هم ندارم.

قدر چیزی که دستتونه رو بدونید. هر چیزی که هست. این آیپاد تاچ یه چیزه خیلی ردیفیه. شما پاشید برید سایت apple.com و اونجا بگردید تا یه سری فایل pdf آموزشی پیدا کنید. خیلی چیزای توپی داره

Ogtay
28-03-2009, 19:05
خوب دوستان گفتن.
آیپاد شما نصل اول هستش.شما برا جیلبریکش باید از نرم افزار مخصوص نصل اول استفاده کنید.
اگه پیدا نکردین بگین من براتون بزارم آموزشش رو.
موفق باشید.

mario1
29-03-2009, 10:53
خوب دوستان گفتن.
آیپاد شما نصل اول هستش.شما برا جیلبریکش باید از نرم افزار مخصوص نصل اول استفاده کنید.
اگه پیدا نکردین بگین من براتون بزارم آموزشش رو.
موفق باشید.
دوست من من الاچند روز تلاش می کنم ولی هنوز نتونستم فریمور دستگاهمو بالا ببرم اگه امکانش هست به من یه راهنمائی کامل بکنی که من ناشی بتونم فریمورمو ببرم بالا من هنوز درست بلد نیستم چه جوری آهنگ بریزم اونم شانسی چند تا آهنگ ریختم توش ممنون میشم همه بچه های این سایت باحالن :10:

Ogtay
29-03-2009, 11:57
فریمور مورد نظر رو دانلود کنید بعد آیپادو ببرین به حالت DFU یعنی 10 ثانیه دکمه های Home و Power رو باهم نگردارین بعد home رو ول کنید و 10 ثانیه دیگه power رو نیگردارین صفحه سیاه میشه انگار که خاموشه آیتیونزو باز کنید پیغامی میده که دستگاه حاظر برای ریستور شیفت رو نیگر دارین و رو ریستور کلیک کنید یه پنجره باز میشه اونجا آدرس فریمورو بدید و رستور کنید همین.

mamad6280
29-03-2009, 18:39
@ mario1

من یه بار که میخواستم آی\ادم رو آ\دیت کنم بدون اینکه به DFU یا Recovery ببرمش همینجوری وقتی به آیتونز وصل بود شیفت رو نیگر داشتم و بعدش آدرس فرمویری که دان کرده بودم بهش دادم و Restoreکردم.مشکلی نداشت

اگه خواستی میتونی امتحان کنی ولی چون در حالت DFU سیستم عامل بوت نمیشه مطمپن تره

فرمویر رو دان کردی؟آ\دیت کردی؟الان بلدی با آیتونز آهنگ و فیلم و عکس بریزی؟

JayR
29-03-2009, 20:02
دوستان وقتی تاچ 2g رو میخرین از قبل توش موسیقی داره؟
من چنتا عکس ریویو دیدم از تاچ با عکس البوم calvin harris

psp2004
29-03-2009, 20:29

راستش وقتی که من خریدم چیزی توش نبود..!!!!

JayR
29-03-2009, 21:20
یه سوال دیگه:
تاچ 8 گیگ کم نمیاره از نظر فضا واسه برنامه و بازی ها؟
شنیدم برنامه های سیستم عاملش حجم بالاس به نسبت برنامه ها و بازی های گوشی های معمولی

Ogtay
29-03-2009, 21:25
یه سوال دیگه:
تاچ 8 گیگ کم نمیاره از نظر فضا واسه برنامه و بازی ها؟
شنیدم برنامه های سیستم عاملش حجم بالاس به نسبت برنامه ها و بازی های گوشی های معمولی
من الان 8 گیگ دارم 4 گیگ خالی دارم 5 صفحه هم بازی دارم .ولی کلیپ زیاد ندارم و آهنگم اونایی که تکراری میشه پاک میکنم.
اگه از نظر بودجه مشکل ندارین هرچی بیشتر باشه بهتره.وقتی من خریدم قیمتش بالا بود زورم اومد 32 یا 16 بگیرم ولی الان قیمت مناسب شده.

Ogtay
29-03-2009, 21:27
چرا وقتی من خریدم یه آهنگ از Harris توش بود که بعدا پاک شد:31:

JayR
29-03-2009, 21:29
خب اینجوری باشه خوبه ولی یه لطفی می کنی دقیق بگی چنتا البوم الان توش داری چنتا هم ویدیو
مرسی

mamad6280
29-03-2009, 21:35
منم الان 845 تا آهنگ و 46 تا ویدپو و 834 تا عکس دارم

4 گیگم خالیه کلشم که 14.3 گیگه البته 16 گیگه که 1.7 نمیدونم چی شده (:

یه چیز دیگه اینکه حجم فیلمها خیلی بستگی به کیفیتشون داره اگه فیلم زیاد داشته باشی 8 قطعا کم میاری خرید 16 به صرفه تره

Ogtay
29-03-2009, 23:42
200 تا آهنگ. 11 تا ویدئو با کیفیت بالا. 618 عکس. 4.4 خالی.
محمد جان بعد جیلبریک یه مقداری از ظرفیت هاپولی میشه ماله منم الن 6.8 نشون میده ظرفیت کل رو.

mario1
30-03-2009, 12:00
فریمور مورد نظر رو دانلود کنید بعد آیپادو ببرین به حالت dfu یعنی 10 ثانیه دکمه های home و power رو باهم نگردارین بعد home رو ول کنید و 10 ثانیه دیگه power رو نیگردارین صفحه سیاه میشه انگار که خاموشه آیتیونزو باز کنید پیغامی میده که دستگاه حاظر برای ریستور شیفت رو نیگر دارین و رو ریستور کلیک کنید یه پنجره باز میشه اونجا آدرس فریمورو بدید و رستور کنید همین.
دوست من من گزینه ریستور رو نمی بینم کجای آیتونز هست ممنون منم ببخش خیلی دارم ازیتت می کنم

Ogtay
30-03-2009, 12:15
دوست من من گزینه ریستور رو نمی بینم کجای آیتونز هست ممنون منم ببخش خیلی دارم ازیتت می کنم
عزیز وقتی آیپادو وصل میکنی به PC بعد که آیتیونزو باز میکنی قسمت Summary آیتیونز اونجایی که ظرفیت و اسمه آیپادم نشون میده زیر Chek for Update رستور هست.
موفق باشید.

mario1
30-03-2009, 13:30
عزیز وقتی آیپادو وصل میکنی به pc بعد که آیتیونزو باز میکنی قسمت summary آیتیونز اونجایی که ظرفیت و اسمه آیپادم نشون میده زیر chek for update رستور هست.
موفق باشید.
سلام حالا یه مشکل دیگه پیدا کردم فرییموری که دانلود کردم از حالت زیپ خاج کردم ولی زمانی که آدرس ری استورو بهش بدم او آیکونو نمی شناسه دلیلش چیه:11:

Untouchable
30-03-2009, 13:30
سلام دوستان

الان قیمت Ipod Touch چنده ؟ چقدر با Iphone فرق داره ؟

psp2004
30-03-2009, 16:00
سلام حالا یه مشکل دیگه پیدا کردم فرییموری که دانلود کردم از حالت زیپ خاج کردم ولی زمانی که آدرس ری استورو بهش بدم او آیکونو نمی شناسه دلیلش چیه:11:

باید پسوند اون فایل دانلود شدتون را به ipsw تغییر بدید. برای مثال فایل xxxx را باید xxxx.ipsw کنید

mamad6280
30-03-2009, 17:21
باید پسوند اون فایل دانلود شدتون را به ipa تغییر بدید. برای مثال فایل xxxx را باید xxxx.ipa کنید

ipa برا چی؟ ipa فرمت برنامه هاس اگه فرمویر باشه باید ipsw باشه

اگه از اون سایتی که آدرس دادم دانلود کرده باشی فرمت فایل درسته و نیازی به اکسترکت کردن یا آنزی\ کردن نداشت اصلا

خلاصه این چند حالت رو امتحان کن فکر کنم اصلا اکسترکتش نکنی مشکل حل بشه...

psp2004
30-03-2009, 17:27
ipa برا چی؟ ipa فرمت برنامه هاس اگه فرمویر باشه باید ipsw باشه

اگه از اون سایتی که آدرس دادم دانلود کرده باشی فرمت فایل درسته و نیازی به اکسترکت کردن یا آنزی\ کردن نداشت اصلا

خلاصه این چند حالت رو امتحان کن فکر کنم اصلا اکسترکتش نکنی مشکل حل بشه...

بله mamad6280 درست می گند ببخشید من گیج زدم و اشتباه نوشتم:41:.

JayR
31-03-2009, 11:28
ببخشید اینجا جاش نیس سرجاش هم کسی نگفت.. قیمت iphone 3g و دارین؟

mario1
01-04-2009, 10:47
@ mario1

من یه بار که میخواستم آی\ادم رو آ\دیت کنم بدون اینکه به DFU یا Recovery ببرمش همینجوری وقتی به آیتونز وصل بود شیفت رو نیگر داشتم و بعدش آدرس فرمویری که دان کرده بودم بهش دادم و Restoreکردم.مشکلی نداشت

اگه خواستی میتونی امتحان کنی ولی چون در حالت DFU سیستم عامل بوت نمیشه مطمپن تره

فرمویر رو دان کردی؟آ\دیت کردی؟الان بلدی با آیتونز آهنگ و فیلم و عکس بریزی؟
نه فریمور دان کردم و از حالت زیپ خارج کردم حالا ریستور رو می زنم هیچکدوم از گزینه ها رو نمیشناسه دوست خوبم اوگتای گفت پسودشو ببر بکنipsw من نمی دونم کدوم یکی از اینا رو باید پسونش رو عوض کنم
راستی من نمی تونم به حالت DFU برم چوندوستم اوگتای به من اوجوری که گفت 10 ثانیه home&power که در 10 ثانیه ری استارت میشه ولی یه حالت دیگه هم بود ای حالت که بعد از چند ثانیه به صفحه ای می رفت که این پیغام می یومد slide to power off که من home را ول می کردم ولی هر چی پاورو نگه داشتم صفحه سیاه نشد اون فلش قرمز هم می زنم خاموش میشه ممنون میشم راهنمائی کنید
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
:41::41::41::41: :41: :41:
:41::41:

Ogtay
01-04-2009, 12:48
نه فریمور دان کردم و از حالت زیپ خارج کردم حالا ریستور رو می زنم هیچکدوم از گزینه ها رو نمیشناسه دوست خوبم اوگتای گفت پسودشو ببر بکنipsw من نمی دونم کدوم یکی از اینا رو باید پسونش رو عوض کنم
راستی من نمی تونم به حالت dfu برم چوندوستم اوگتای به من اوجوری که گفت 10 ثانیه home&power که در 10 ثانیه ری استارت میشه ولی یه حالت دیگه هم بود ای حالت که بعد از چند ثانیه به صفحه ای می رفت که این پیغام می یومد slide to power off که من home را ول می کردم ولی هر چی پاورو نگه داشتم صفحه سیاه نشد اون فلش قرمز هم می زنم خاموش میشه ممنون میشم راهنمائی کنید
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
:41::41::41::41: :41: :41:
:41::41:
قربونت برم من کی گفتم از زیپ خارجش کنی؟
همون فایل زیپو پسوندشو تغییر بده بدون اینکه از زیپ درش بیاری.
من گفتم 10 ثانیه پاور و هوم رو باهم نیگر دار بعد هومو ول کن و 10 ثانیه دیگه بدون اینکه دستتو ازرو پاور ول کنی پاورو نیگردار.برا رفتن به حالت dfu تا آخر دستت باید رو دکمه پاور باشه.

ELVIS PRESLEY
01-04-2009, 17:59
ببخشید اینجا جاش نیس سرجاش هم کسی نگفت.. قیمت iphone 3g و دارین؟

16 گیگ بین ۷۵۰-۸۳۰
۸ گیگ ۶۸۰-۷۲۰

JayR
01-04-2009, 19:36
جددددی؟!!؟!
من قبل عید 640 هشت گیگشو قیمت داشتم
ممنون

Untouchable
02-04-2009, 01:09
16 گیگ بین ۷۵۰-۸۳۰
۸ گیگ ۶۸۰-۷۲۰

سلام
قیمت های Ipod در چه حدودیه ؟

در ضمن این قیمت هایی که فرمودید ماله 3g هست دیگه ؟

Khashayar King
02-04-2009, 01:39
1
6 گیگ بین ۷۵۰-۸۳۰
۸ گیگ ۶۸۰-۷۲۰
جانم؟؟؟
من این گوشی رو تقریبا یه هفته پیش 950 هزار تومان خریدم!
16 گیگ ! 3g !

mario1
02-04-2009, 08:28
قربونت برم من کی گفتم از زیپ خارجش کنی؟
همون فایل زیپو پسوندشو تغییر بده بدون اینکه از زیپ درش بیاری.
من گفتم 10 ثانیه پاور و هوم رو باهم نیگر دار بعد هومو ول کن و 10 ثانیه دیگه بدون اینکه دستتو ازرو پاور ول کنی پاورو نیگردار.برا رفتن به حالت dfu تا آخر دستت باید رو دکمه پاور باشه.
با عرض پوزش من هر کاری می کنم به ufd نمیره بعد از 10 ثانیه ری استارت می شه من 6 دقیقه هم نگه داشتم رفت تو قفل اول بازم نگه داشتم هیچ اتفاغی نیو فتاد زود تر از 10 ثانیه هومو ول کردم بعد از یه دقیقه برگشت تو منو هر چی نگه داشتم بازم نشود که نشود منو ببخش خدائی خنگم نیستم ولی نمیشه:11:

mario1
02-04-2009, 08:44
بالاره تونستم به ufd ببرم پسوند زیپ دانلود شدمم گذاشتم ipsw حالا وقتی میرم اون پنجره باز میشه ولی فایل زیپو نمی شناسه با اینکه پسوندش عوض شده

ELVIS PRESLEY
02-04-2009, 08:45
جددددی؟!!؟!
من قبل عید 640 هشت گیگشو قیمت داشتم
ممنون

بله. نزدیک عید گرون شد.
اولایه اسفند رفیقم سفیدو ۶۹۰ خرید. البته انلاک فکتوری نبود.

سلام
قیمت های ipod در چه حدودیه ؟

در ضمن این قیمت هایی که فرمودید ماله 3g هست دیگه ؟

بله مال تری جیه.
شرمنده قیمت روز ندارم.

1
جانم؟؟؟
من این گوشی رو تقریبا یه هفته پیش 950 هزار تومان خریدم!
16 گیگ ! 3g !

شما به قیمت تابستون خریدین.:18::18::18::18:
از مهر به بعد قیمت اومد زیر ۹۰۰ و چند ماهی ثابت بود.
تا اوایل دی که ۸۵۰ شد و اوایل بهمن به ۷۵۰ یا کمتر هم رسید و دوباره بالا رفت.

Ogtay
02-04-2009, 11:21
یکی از دوستان 4 رووز پیش خرید 750.

Ogtay
02-04-2009, 11:22
بالاره تونستم به ufd ببرم پسوند زیپ دانلود شدمم گذاشتم ipsw حالا وقتی میرم اون پنجره باز میشه ولی فایل زیپو نمی شناسه با اینکه پسوندش عوض شده
عزیز پسوندو عوض کردی شکل فایلم تغییر کرد؟اگه شکلش تغییر نکرده یعنی شبیه به یه جعبه نشده یجای کارت میلنگه.

metallica is me
02-04-2009, 12:15
سلامخسته نباشید من میخوام آیپاد بخرم موندم آیا ارزش داره بخرمش یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

Acro-Crown
02-04-2009, 12:19
دوستان یه مشکل عجیب !
هدفون و اسپیکر داخلی آیپادم همزمان با هم کا میکنند...
هیچ کاری هم نکردم دیم ییهو دارن با هم اهنگو پخش میکنند!
ریستور هم کردم مشکل حل نشد.
یعنی اشکال سخت افزار هستش؟بنده خدا هنوز یک ماهش نشده!

JayR
02-04-2009, 12:39
دوستان من از علا الدین iphone 3g هشت گیگ قیمت داشتم 630 2ماه پیش

ELVIS PRESLEY
02-04-2009, 15:30
دوستان یه مشکل عجیب !
هدفون و اسپیکر داخلی آیپادم همزمان با هم کا میکنند...
هیچ کاری هم نکردم دیم ییهو دارن با هم اهنگو پخش میکنند!
ریستور هم کردم مشکل حل نشد.
یعنی اشکال سخت افزار هستش؟بنده خدا هنوز یک ماهش نشده!

اگه مشکل نرمافزاری نیست ممکنه از جک هدفون باشه. با یک هدفون دیگه امتحان کن.
اگه باز مشکل ادامه داشته احتمالا سوکت هدفونت خراب شده.
سیستم این سوکتا اینجوری که وقتی جک هدفون میزنی تو یه پین از یه پین دیگه فاصله میگیره و باعث قطع شدن ارتباط اسپیکر با مدار میشه. اینطوریه که اهنگ فقط از هدفون پخش میشه.
حالا که مال شما از هر دو پخش میشه ممکنه اشکال از این قسمتش باشه.
به هر حال اگه با ریستو ری استور درست نشد به تعمیرکار نشون بده.

ninja3000sh
02-04-2009, 15:49
با سلام.
دوستان یه فارسی ساز خوب میتونین معرفی کنین برای ایپاد تاچ.
ممنون میشم.

Acro-Crown
02-04-2009, 16:16
اگه مشکل نرمافزاری نیست ممکنه از جک هدفون باشه. با یک هدفون دیگه امتحان کن.
اگه باز مشکل ادامه داشته احتمالا سوکت هدفونت خراب شده.
سیستم این سوکتا اینجوری که وقتی جک هدفون میزنی تو یه پین از یه پین دیگه فاصله میگیره و باعث قطع شدن ارتباط اسپیکر با مدار میشه. اینطوریه که اهنگ فقط از هدفون پخش میشه.
حالا که مال شما از هر دو پخش میشه ممکنه اشکال از این قسمتش باشه.
به هر حال اگه با ریستو ری استور درست نشد به تعمیرکار نشون بده.

نرم افزاری نیست و مطئنم کگه اشکال از جک هدفون هست چون اونموقع که برای بار اول اینطور شد ییهو ایپاد قاطی کرد صدا خود بخود کمو زیاد میشد بعد هنگ کرد...:41:

اگه سخت افزاری باشه درست بشو هست تو ایران یا باید کلی هزینه کنم!

metallica is me
02-04-2009, 17:36
سلام من بالا هم سوال کردم لطفا بگید آیپاد چیزی هست که 300 پولشو بدم و ارزش داشته باشه و آیا نسل 2 جیلبرک شده میشه درباره جیلبرک کامل توضیح بدین یعنی بخرم ضرر نمیکنم

JayR
02-04-2009, 17:46
واسه سرگرمی کنار موزیک و ... آره می ارزه ولی اگه دنبال کیفیت موزیک و آهنگی فقط... نه نمی ارزه

Ogtay
02-04-2009, 17:54
می ارزه عزیزم می ارزه.انقد با آیپاد حال کردم که یه آیفونم میخوام بخرم شمبه یا یکشنبه.
]ر بار یچیز جدید پیدا میکنم.انقد بازی و نرم افزار داره متنوعداره که آدم میمونه چی بگه.
شما یسر برو سایت یو تیوب ویدئو های مربوط به آیپاد و آیفون رو ببین میفهمی من چی میگم.

psp2004
02-04-2009, 18:44
سلام من بالا هم سوال کردم لطفا بگید آیپاد چیزی هست که 300 پولشو بدم و ارزش داشته باشه و آیا نسل 2 جیلبرک شده میشه درباره جیلبرک کامل توضیح بدین یعنی بخرم ضرر نمیکنم

از نظر ارزش که به نظر من خیلی می ارزه .
و جیلبریک: نه تنها هیچ مشکلی برای دستگاه به وجود نمی آورد بلکه ipod را از این رو به اون رو میکنه. در ضمن چند وقته روی بلوتوثش هم دارن کار میکنند اگر اون هم درست بشه دیگه عالیه عالیه:10:
اگر از بقیه دوستان هم بپرسید هیچ کس از ipod ی که خریده نا راضی نیست و همگی تایید میکنند که بخرید

.در آخر به نظر من بخرید :31:

psp2004
02-04-2009, 18:46
با سلام.
دوستان یه فارسی ساز خوب میتونین معرفی کنین برای ایپاد تاچ.
ممنون میشم.

اگر صفحات قبل را بگردید دربارش بحث شده و به جوابتون می رسید.:20:

seymour
02-04-2009, 19:28
سلامخسته نباشید من میخوام آیپاد بخرم موندم آیا ارزش داره بخرمش یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

اگه اهل برنامه های جانبی هستی / از نظر کار با دستگاه های دیجیتال هم آشنایی بالای متوسط داری وسیله خیلی خوبیه ...

سلام
قیمت های ipod در چه حدودیه ؟
اخیراً که من پرسیده بودم از دوست مطلعی می گفت تغییر خاصی نکرده ... بنابراین فرض کن 8 گیگ نزدیک 280 و 16 گیگ نزدیک 330 ... شاید هم کمی بالاتر ...

JayR
02-04-2009, 20:56
من تاچ 8 گیگ قیمت دارم 260 از پایتخت قبل عید

farzadsg
02-04-2009, 23:31
من تاچ 8 گیگ قیمت دارم 260 از پایتخت قبل عید
آقا مطمئنی ؟؟؟؟ نسل دوم دیگه ؟:18:

mamad6280
02-04-2009, 23:55
آره قبل عید 260 تومن بود الانم همون حدود باید باشه 16 هم حدود 320 یا یه خورده اینور اونور

یه چیزی در مورد خرید بگم چون دیدم کسایی که اینجا میپرسن بخریم یا نه بعدش که به هر دلیلی راضی نیستن میان اینجا شکایت میکنن

ببینین هر کسی مسئول کار خودشه نمیشه شما از ما بپرسین بخرم یا نه یا اینکه 300 میرزه یا نه ، ما میتونیم نظر خودمون رو بگیم اما شاید برای هر کس نظر ها متفاوت باشه

به نظر من قیمت 300 برای 16 و 260 برای 8 گیگ واقعا کمه ارزش این دستگاه بیشتر از این حرفاس به شرط اینکه شما بتونین از قابلیت هاش استفاده کنین

چون دیدم میگم

خیلیها رفتن با کلی ذوق و شوق آیپاد یا حتی آیفون خریدن ولی بعد چند ماه هنوز بلد نیستن با آیتونز کار کنن

طرف 800 تومن داده آیفون خریده هنوز نمیدونه باید چطوری آهنگ بریزه

بله منم اولش بلد نبودم اما دیگه بعد چند ماه باید میشد یاد گرفتش

میخوام بگم آیفون سیستمش شاید با بقیه کمی متفاوت باشه اگه ارزشش رو بدونین و یاد بگیرین خیلی هم لذت بخشه و ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاس اما اگه بخواین طبق عادت های گذشته پیش برین باید بگم بهتره برین سراغ وسایل روتین تر

کسایی که دوست دارن به هر کامپیوتری که وصلش کردن عین فلش مموری توش خرت و پرت بریزن یا چه میدونم بلوتوث بازی کنن و ... بهتره فکر مک رو از سرشون بیرون کنن

اما اگه پایه یه سیستم جدید و جذاب با راه رو رسم منحصر به فرد خودش هستین بسم الله ...

در ضمن این متن رو یکی از بچه های سایت اختصاصی آیفون یکی دو سال قبل نوشته در مورد سیستم مک هست به نظرم مفیده

چه کسایی که آیفون و آیپاد دارن و چه کسایی که به این سیستم علاقمندن به نظرم خوندنش مفیده(البته اگه قبلا نخوندینش)

با تشکر از علیرضا شفایی

mario1
03-04-2009, 10:33
عزیز پسوندو عوض کردی شکل فایلم تغییر کرد؟اگه شکلش تغییر نکرده یعنی شبیه به یه جعبه نشده یجای کارت میلنگه.
یعنی مشکل از ویدوزم هست:41:

Acro-Crown
03-04-2009, 11:09
آیا ایپاد تو ایران قابل تعمیر هست؟
و اگه آره یه تعمیر کار خوب معرفی کنید

psp2004
03-04-2009, 11:28
یعنی مشکل از ویدوزم هست:41:

شما بر روی فایلی که دانلود کردی راست کلید کرده و گزینه ی properties را بزنید . در قسمت
general/type of file باید نوشته باشه Apple Device Software Update File یا ipsw اگر چیز دیگری نوشته بود باید به control panel رفته file options را باز کرده و در قسمت view گزینه ی
hide extensions for known file types را تیک بزنید . اگر با این کار درست نشد یا اشکال از اون فایل دانلودی شما هست یا اشکال از ویندوزه شماست.

mz2009
03-04-2009, 12:32
سلام آقایون من 3 روز پیش یه touch 2g 16gb از پایتخت گرفتم تو itunes store ثبت نام کردم و چند بازی مجانی هم دانلود کردم کامپیوترم و بازی ها رو هم authorize کردم ولی باز هم موقع sync کردن مزنه که کامپیوتر برای بازی ها authorize نیست ! اگه کسی جوابش داره لطفا بزاره ممنون.

mario1
03-04-2009, 13:55
شما بر روی فایلی که دانلود کردی راست کلید کرده و گزینه ی properties را بزنید . در قسمت
general/type of file باید نوشته باشه apple device software update file یا ipsw اگر چیز دیگری نوشته بود باید به control panel رفته file options را باز کرده و در قسمت view گزینه ی
hide extensions for known file types را تیک بزنید . اگر با این کار درست نشد یا اشکال از اون فایل دانلودی شما هست یا اشکال از ویندوزه شماست.
مرسی اون تیکش فعال بود نمی شناسه من یه ویندوز دیگه نصب کردم اونم نمی شناسه احتمالآ ایراد از فریور دانلودی ممنون از دوستانی که مارو یاری دادن:40:

JayR
03-04-2009, 18:00
دوستانی که iphone 3g دارن... این گوشی تمامی امکانات صوتی و تصویری ipod touch 2g رو داره؟ (ساپورت تمامی فرمت هایی ویدیویی و صوتی که تاچ پخش میکنه)
من می خواستم ایپاد تاچ بگیرم ولی بجاش ایفون میگیرم... خیلی چیزا اضافه میشه ولی می خوام ببینم چیزی رو که از دست نمیدم از تاچ؟
کیفیت پخش موزیکش چطوره؟ (البته میدونم تاچ بالاتره کیفیت پخشش)

(پستم کپیه. خواستم اینجا هم بپرسم)

mario1
05-04-2009, 13:35
می خواستم 1 نفر کاملآ راجع به هک کردن آیپاد تاچ توضیح کامل بده از اول که یک نفر آیپاد رو می خره تا آخر که باید چه مراحلی را طی کنه تا فریورشو عوض کنه ممنون از دوستان حرفه ای

mamad6280
05-04-2009, 19:04
دوستانی که iphone 3g دارن... این گوشی تمامی امکانات صوتی و تصویری ipod touch 2g رو داره؟ (ساپورت تمامی فرمت هایی ویدیویی و صوتی که تاچ پخش میکنه)
من می خواستم ایپاد تاچ بگیرم ولی بجاش ایفون میگیرم... خیلی چیزا اضافه میشه ولی می خوام ببینم چیزی رو که از دست نمیدم از تاچ؟

(پستم کپیه. خواستم اینجا هم بپرسم)

تفاوت صدا رو منخودم تست نکردم اما طبق مقایسه کلی که سایت GSMArenaانجام داده بود کمی و فقط کمی آیپاد تاچ یکی از پارامترها نمرش بیشتر بود و هر دوشون یه سر رو گردن از گوشی های دیگه بالاتر بودن
میگردم لینکش رو برات میذارم
چیز مهمی که شاید از دست بدی ضخامت فوق تصور تاچ هست همین کلا خوب آیفون بخری بهتره اما به نظر من ویژگی های مثبت آیفون رو خیلی راحت با یه آیپاد تاچ با قیمت فوق العاده مناسب میتونی تجربه کنی

می خواستم 1 نفر کاملآ راجع به هک کردن آیپاد تاچ توضیح کامل بده از اول که یک نفر آیپاد رو می خره تا آخر که باید چه مراحلی را طی کنه تا فریورشو عوض کنه ممنون از دوستان حرفه ای

تعویض فرمویر که هک به حساب نمیاد
اما برای تعویض فرمویر چند بار بچه ها گفتن

اول از همه باید قبلش خوب مطالعه کنی میتونی از صفحات همین تاپیک شروع کنی تاپیک آیفون هم تو همین انجمن هست انجمنهای پر بار تر از اینجا در زمینه آیفون و آیپاد هم هست که اگر خواستی میتونی از اونجاها هم کمک بگیری

خلاصش اینه:

1)باید آخرین فرمویر مناسب رو دانلود کنی
2)آیپاد رو به آیتونز وصل کنی
3) شیفت رو نیگر داری و ری استور کنی اگر جواب نداد ببریش به DFU و بعد شیفت و ری استور

تمام

حالا میتونی هکش کنی که اونم با نرم افزار Quickpwnمیشه(چون شما نسل اولی)

حالا شما قدم اول رو وردار و آپدیتش بکن تا بعدش بتونی جیلبرک(هک) کنی

بازم سوالی بود در خدمتیم

metallica is me
06-04-2009, 14:22
دیروز خر شدم رفتم تاچ نسل 2 خریدم عالی هست حالا از به بسم الله بگید که باید چه برنامهها و چه جوری اونارو بریزم من هیچی از مک نمیدونم فریمویر و اینا جریانش چه چه جوری آپدیت کنم روشش را هم بگید یه توضیحی دربارهی cydia و سورس هم بدین لطفا و من آیتونز را دانلود کردم چه جوری اکانت بساز خودتون روز اول چه جوری بودین منم همونجورم به زبان ساده بگید گه چیکار کنم جیلبرک هم نشده ممنون و لطفا یکی اون سایت اصلی آیفون و آیپاد که فارسی هست را پیغام خصوصی بده ممنون از لطفتون

mamad6280
06-04-2009, 16:20
دیروز خر شدم رفتم تاچ نسل 2 خریدم عالی هست حالا از به بسم الله بگید که باید چه برنامهها و چه جوری اونارو بریزم من هیچی از مک نمیدونم فریمویر و اینا جریانش چه چه جوری آپدیت کنم روشش را هم بگید یه توضیحی دربارهی cydia و سورس هم بدین لطفا و من آیتونز را دانلود کردم چه جوری اکانت بساز خودتون روز اول چه جوری بودین منم همونجورم به زبان ساده بگید گه چیکار کنم جیلبرک هم نشده ممنون و لطفا یکی اون سایت اصلی آیفون و آیپاد که فارسی هست را پیغام خصوصی بده ممنون از لطفتون

مبارکه

ببین هر چی بیشتر از دستگاهت بدونی بیشتر ازش لذت میبری
برعکس هر چی بخوای کمتر بدونی کمتر باهاش حال میکنی

عجله هم نکن یواش یواش باهاش آشنا میشی

اول از همه حالا که آیتونز رو دانلود کردی باید هر چی موزیک و آهنگ داری به آیتونز تو کامپویترت معرفی کنی بعد پلی لیستهات رو بسازی خلاصه هر چی رو آیپادت میخوای داشته باشی رو باید تو آیتونز درست کنی
یه فولدر هم برای عکسات باید بسازی تا موقع سینک به آیتونز بگی برات اون فولدر رو سینک کنه

برای برنامه هم اولین چیزی که لازم داری یه اکانت آیتونزه تا بتونی از اپ استور پانلود کنی تو همین تاپیک و تاپیک آیفون آموزشش هست فقط باید بشینی بخونی...

حاال این کارا رو بکن تا بعدش بتونی جیلبرک کنی
برای جیلبرک باید فرمویرش رو آپدیت کنی و بعد مراحلش رو یکی یکی یاد خواهی گرفت

فعلا با آیتونز گرم کن خودتو تا بعدش بریم سراغ بقیش :10:
راستی سیدیا هم یه چیزیه تو مایه های اپ استور منتها تاپید شده اپل نیست و آزاده که بعد جیلبرک میتونی از برنامه های آزاد استفاده کنی

shahi-007
06-04-2009, 18:29
خوب من دوباره برگشتم!!

1)عیده همه مبارک. با تاخیر خیلی زیاد
2)یه سوال: ببینید فرض کنید یه سری آهنگ داریم نامرتب از n تا خواننده و با n تا آلبوم. مثل top 10 همین P30world. حالا می خوام اینا رو بریزم تو آیپاد. می دونم می شه playlist درست کرد و همه رو ریخت توی یک playlist ولی فکر کنم با این کار وقتی تو قسمت music آیپاد رو کج کنیم 5000 تا عکس آلبوم می ده. نمی شه کاری کرد که همه رو توی یک دونه نشون بده؟

از همه مهم تر. می خوام از mamad6280 شدیداً تشکر کنم چون من همیشه این تاپیک رو چک می کنم ولی نظری نمی دم. ولی ایشون خیلی کمک می کنند. دمت گرم

seymour
06-04-2009, 19:09
2)یه سوال: ببینید فرض کنید یه سری آهنگ داریم نامرتب از n تا خواننده و با n تا آلبوم. مثل top 10 همین P30world. حالا می خوام اینا رو بریزم تو آیپاد. می دونم می شه playlist درست کرد و همه رو ریخت توی یک playlist ولی فکر کنم با این کار وقتی تو قسمت music آیپاد رو کج کنیم 5000 تا عکس آلبوم می ده. نمی شه کاری کرد که همه رو توی یک دونه نشون بده؟
خب یه راه حل که ربطی هم به آیپاد و آیتونز نداره اینه که از برنامه های ادیت تگ استفاده کنی ... مثلا برنامه audioshell که الان من سالهاست باهاش کار می کنم و امکانات بسیار خوب ادیت تگ و آرت رو توی همون قسمت properties فایل های صوتی فراهم می کنه ، اجازه میده که همه آهنگها رو انتخاب کنی و تغییر جمعی توی یکی از بخش های تگ ایجاد کنی ... مثلا اسم آلبوم همه رو تغییر بدی ...

این واسه وقتی خوبه که همونطور که گفتی selection آهنگ داری و هنوز تگ ها رو مرتب نکردی و مثلا می خوای فقط مرورشون کنی ...

عید شما هم مبارک و من هم از دوستمون متشکرم ...

دوستانی که iphone 3g دارن...

کیفیتش در حد بقیه کارای آیپاده ... نه بالاتر ، نه پایین تر ... اتفاقاً این مدلی بود که خیلی روش نظرات ضد و نقیض داشتیم ، از اینکه کیفیتش پایینه گرفته تا اینکه کیفیتش از mp3 player های اپل بالاتره ...

mamad6280
06-04-2009, 19:52
خوب من دوباره برگشتم!!

1)عیده همه مبارک. با تاخیر خیلی زیاد

از همه مهم تر. می خوام از mamad6280 شدیداً تشکر کنم چون من همیشه این تاپیک رو چک می کنم ولی نظری نمی دم. ولی ایشون خیلی کمک می کنند. دمت گرم

خوب چون تو کاور فلو آلبوم ها رو نشون میده راهش اینه که شما وقتی داری Tag آهنگ ها رو اصلاح میکنی برای همشون یه آلبوم با یه Artwork در نظر بگیری مثلا تو قسمت آلبوم برای هر ده تا آهنگ بنویسی Top ten و عکس همشون رو یه چیز بذاری اونوقت تو کاور فلو اون آهنگا همشون میرن تو همون آلبوم

البته برای تغییر Tag از خود آیتونز هم میشه استفاده کرد کلیک راست و Get info بعد میشه تو زبونه هاش تگ رو تغییر داد اگر اشتباه نکرده باشم

بچه های اینجا همه با صفان :10:

psp2004
07-04-2009, 13:59
اگر میشه برای وصل شدن ipod به کامپیوتر با wifi یه توضیح کامل بدید . و همچنین ریختن بازی و .. روی ipod با wifi چون هر کاری کردم نتونستم.

metallica is me
07-04-2009, 17:36
آقا من تقریبا با آیتونز مشکل ندارم حالا بگید چیکارا باید بکنم چیا نصب کنم و ...

mamad6280
07-04-2009, 20:04
اگر میشه برای وصل شدن ipod به کامپیوتر با wifi یه توضیح کامل بدید . و همچنین ریختن بازی و .. روی ipod با wifi چون هر کاری کردم نتونستم.

بستگی داره به چه منظور میخوای با وای فای به کامپیوتر وصل بشی

یک منظور این هست که از طریق یک سری برنامه ها به داخل آیپادت فایل بریزی

مثلا میخوای چند تا از موزیک ها و فیلم هات یا عکس هات رو بریزی تو آیپادت و روش هم پسورد بذاری خوب میتونی از برنامه دیسکاور استفاده کنی و وقتی وای فایت روشنه فایلهایی رو که دوست داری بریزی تو فولدر این برنامه

میتونی تو فولدر برنامه خودت هم فولدر بندی کنی

یا میخوای فایلهای PDF ات رو رو آیپادت داشته باشی مثلا برنامه مترو یا هر چیز دیگه

میتونی از برنامه Filesاستفاده کنی و باز فایلهات رو با WiFiبریزی رو آیپادت

روش هر دوی این برنامه ها هم تقریبا یکسانه وقتی WiFi آیپادت روشنه یه آیپی از طرف روتر به آیپادت اختصاص پیدا میکنه

یه دکمه سبز زیر هر دوی این برنامه هه هست که اگر روش کلیک کنین یه آدرسی رو بهتون میده که با تایپ اون آدرس توی مروگرتون میتونین فایلهای توی آیپادتون رو ببینین یا داخل فولدر آیپادتون به صورت بیسیم فایل بریزین(برای برنامه Files یه خورده فرق داره و باید یه کانکشن درست کنین که اگه خواستین لینک فیلم آموزشیش رو براتون میذارم)

اما برای برنامه ریختن با وای فای خوب میتونین از App storeاستفاده کنین یا از سیدیا

البته مطمپن بشین که اینترنت روی آیپاد شیر شده باشه

اما منظور دیگه استفاده از وای فای برای دسترسی به فولدر های روت آیپاد هست که برای آیپاد های جیلبرک شده میشه با برنامه openSSHروی آیپاد و برنامه ای مثل Winscp روی کامپیوتر به فولدر روت یا ریشه آیپاد دسترسی داشته باشین که خیلی توصیه نمیشه

برای دسترسی به فولدر روت میتونین وقتی کابل وصله از برنامه DiskAid روی کامپیوتر استفاده کنین

اون فایل PDFکه یکی دو صفحه قبل گذاشته بودم (علیرضا شفاپی) توضیحات خوبی داره در این مورد

آقا من تقریبا با آیتونز مشکل ندارم حالا بگید چیکارا باید بکنم چیا نصب کنم و ...

خوب حالا باید به اینترنت وصل شین و یه اکانت آیتونز برای خودتون درست کنین تا بتونین برنامه های رایگان رو از App Store دانلود کنین

یه چند تا نکته داره که آموزشش تو همین تاپیک و تاپیک آیفون هست مطالعه بفرمایید

این که چه برنامه ای نصب کنین به نیاز ها و علایق خودتون بستگی داره یه سر برین تو اپ استور حالا حالا ها سرگرم خواهید بود

بعدش میتونین جیلبرک کنین و از نهایت توان آیپادتون استفاده کنین ...

metallica is me
07-04-2009, 20:54
چشم اینکارا رو که گفتین انجام میدم
1_ولی با این تفاصیر باید حتما یه جایی باشم که وایرلس داشته باشه یا راه دیگری هست
2_قبل از جیلبرک باید فریمور را ارتقاع بدم؟یا برعکس
3_منظور از ipsw کجا هست تو خوده آیپاده یا چیزه دیگه
ممنون تا شما رو دارم غم ندارم

mamad6280
07-04-2009, 22:16
نه برای ثبت اکانت در آیتونز استور نیازی به وای فای ندارین ولی باید آیپی ایران رو یه جور عوض کنین که بهترین و ایمن ترین راه استفاده از v*p*n هست ولی خوب راه های ساده تر هم هست ...

وایرلس خیلی چیز به درد بخوریه اگه تونستین حتما ردیف کنین ولی برای کارای روزمره و عادی واجب نیست یعنی اگرم نباشه کاری نیست که لنگ بمونه خلاصه برای هر چیزی یه راهی پیدا میشه

قبل از جیلبرک لزومی به آپدیت فرمویر نیست اما در روش فعلی جیلبرک شما لازمه که فرمویر 2.2.1 رو دانلود و داشته باشین بنابراین موقع جیلبرک خودبخود به 2.2.1 آپدیت خواهید شد

ipsw فرمت فرمویر هست و تو خود آیپاد نیست وقتی دانلودش کردین آیتونز این فایل رو با این فرمت به عنوان فرمویر میشناسه و خودش اون رو اکسترکت میکنه و رو آیپادتون نصبش میکنه

مخلصیم

psp2004
08-04-2009, 00:03
اگر میشه این لینک دانلود Filesا را بزارید که من خیلی خیلی ممنونتون می شم

sarukhan
08-04-2009, 12:53
سلام دوستان.من دیروز یه ipod touch 2G گرفتم.فریمور دستگاه هم به صورت اورِِِجینال 2.2.15H11a هستش.حالا برای جیلبریک باید همین فریمور رو دانلود کنم؟
منظورم اینه که از کجا باید این فایل رو پیدا کنم؟

mario1
08-04-2009, 13:36
بالاخره آیپاد ما به 2.2 رفت حالا می خوام با آیتونز بازی بریزم توش بازیهارو دانلود کردم تو بخش اپلیکیشن شناخته و آیکون بازیها روشن هستش حالا باید به چه ترتیب عمل کنم

ELVIS PRESLEY
08-04-2009, 17:47
اگر میشه این لینک دانلود Filesا را بزارید که من خیلی خیلی ممنونتون می شم

:31:

mamad6280
08-04-2009, 22:07
سلام دوستان.من دیروز یه ipod touch 2G گرفتم.فریمور دستگاه هم به صورت اورِِِجینال 2.2.15H11a هستش.حالا برای جیلبریک باید همین فریمور رو دانلود کنم؟
منظورم اینه که از کجا باید این فایل رو پیدا کنم؟

آره برای جیلبرک باید همون ۲.۲.1 رو دان کنی بعد با برنامه ای مثل Quickfreedom یا مشابه اون که تو سایت ipodtouchfans.com هست از اون فرمویری که دانلود کرده بودی یه فرمویر کاستوم درست میکنین که بشه برنامه های تاپید نشده اپل از جمله برنامه های کرک شده یا سیدیا رو روش نصب کرد
البته برای نصب فرمویر کاستوم رو آیپاد باید قبلش یه کاری انجام بشه که خود اون نرم افزار این کار رو انجام میده

بالاخره آیپاد ما به 2.2 رفت حالا می خوام با آیتونز بازی بریزم توش بازیهارو دانلود کردم تو بخش اپلیکیشن شناخته و آیکون بازیها روشن هستش حالا باید به چه ترتیب عمل کنم

اگه بازی ها رو از Appstore دانلود کرده باشی که موقع سینک خود به خود میریزه رو آیپادت اما اگه کرک شده باشن باید قبلش فایل Mobileinstallation مربوط به فرمویرت رو با یه فایل دستکاری شده جایگزین کنی
آموزشش رو Shahi007 چند صفحه قبل گذاشته یه خورده تو همین تاپیک صفحات قبلی رو بگرد پیداش میکنی

sarukhan
09-04-2009, 00:16
آره برای جیلبرک باید همون ۲.۲.1 رو دان کنی بعد با برنامه ای مثل quickfreedom یا مشابه اون که تو سایت ipodtouchfans.com هست از اون فرمویری که دانلود کرده بودی یه فرمویر کاستوم درست میکنین که بشه برنامه های تاپید نشده اپل از جمله برنامه های کرک شده یا سیدیا رو روش نصب کرد
البته برای نصب فرمویر کاستوم رو آیپاد باید قبلش یه کاری انجام بشه که خود اون نرم افزار این کار رو انجام میده
یعنی راهی نیستش که از خود دستگاه بتونم به فریم ویر دسترسی پیدا کنم.باید حتمن دانلود کنم؟

mamad6280
09-04-2009, 00:28
راستش فکر نکنم چون روی دستگاه فرمویر اکسترکت میشه به کلی فایل باز شده
فرض کنید وقتی ویندوز نصب میکنین نمیشه سی دی ویندوز رو از روی ویندوز نصب شده استخراج کنین
به احتمال زیاد باید دان کنین
ولی برای این که مطمپن بشین توی کامپیوترتون *.ipsw رو سرچ کنین اگه بود که هیچ اگه نبود باید دان کنین تا جایی که من میدونم

sarukhan
09-04-2009, 02:10
نجمنهای پر بار تر از اینجا در زمینه آیفون و آیپاد هم هست که اگر خواستی میتونی از اونجاها هم کمک بگیری

اگه براتون امکان داره لینک یه دونه از این انجمنها رو بزارید اخه کله این تاپیکو گشتم با اینکه به شصتمین صفحه رسیده هنوز یه مطلب کامل در مورد جیلبریک ندیدم البته به جز چند تا پست پراکنده.
سپاس گزارم.

psp2004
09-04-2009, 05:43
اگه براتون امکان داره لینک یه دونه از این انجمنها رو بزارید اخه کله این تاپیکو گشتم با اینکه به شصتمین صفحه رسیده هنوز یه مطلب کامل در مورد جیلبریک ندیدم البته به جز چند تا پست پراکنده.
سپاس گزارم.

به نظر من که تو تاپیک های فارسی که فقط به ipod پرداخته شده باشه بهتر از اینجا پیدا نمی کنید:27:. فقط یکی از ایراد های این تاپیک یه جمع بندی کامل از مطالب نوشته شده هست که خیلی خوب میشه اگر یکی از دوستان این کار را انجام بده. :11:

ELVIS PRESLEY
09-04-2009, 09:09
اینم دوتا انجمن فوق تخصصی.
ir-iphone.ir/forums

ixsellize.ir/forum

ELVIS PRESLEY
09-04-2009, 09:47
پرشین کیبرد ۳.۰ تو سیدیا دانلود کنید. واقعا دست علی درد نکنه با این برنامش.
عالیه.

mamad6280
09-04-2009, 18:49
بالاخره QuickPwn برای آیپاد تاچ نسل دوم توسط Dev-Team ریلیز شد

به نظر میرسه دیگه احتیاجی به دانلود فرمویر هم نباشه

البته فعلا نسخه بتاست فکر کنم فقط روی ویندوزهای ۳۲ بیت اجرا میشه

اینم لینک دانلود:

sarukhan
10-04-2009, 00:00
بالاخره QuickPwn برای آیپاد تاچ نسل دوم توسط Dev-Team ریلیز شد

به نظر میرسه دیگه احتیاجی به دانلود فرمویر هم نباشه

البته فعلا نسخه بتاست فکر کنم فقط روی ویندوزهای ۳۲ بیت اجرا میشه
میشه در مورد این برتامه یه مقدار توضیح بدین.من اینترنتم dial up هستش با بدبختی تونستم برنامه quick freedom رو دانلود کنم فردا هم باید یرم کافی نت برای دانلود فریمور.اگه این برنامه به فریمور نیاز نداشته باشه عالیه.
در ضمن از شما و Elvis بسیار ممنونم.

mamad6280
10-04-2009, 00:28
خوب ظاهرا اعضای Dev-team خیلی برای ریلیز برنامه عجله کرده بودن و تو لینکی که تو سایت Redsn0w برای دانلود برای ویندوز گذاشته بودن اشتباها یه فایل لینوکس رو گذاشته بودن که من الان لینک سالم برای ویندوز رو براتون میذارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم منبع برای این موضوع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضیحی که تو برنامه اومده رو تو این فایل Text دو کیلو بایتی میتونید ببینین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمتنش اینه:

INSTRUCTIONS FOR WINDOWS
------------------------

It is recommended NOT to connect the iPod through any sort of USB hub.

1. Either connect the iPod in DFU mode to the computer
OR
Follow the step-by-step DFU instructions with the program

2. Launch redsn0w.exe by double-clicking on it.

من هنوز برنامه رو تست نکردم ولی طبق این توضیحات احتیاج به فرمویر نیست و فقط باید آیپاد رو به DFU ببرید و بعد روی فایل redsn0w.exe دابل کلیک کنین تا کار انجام بشه

اگه اینجور که توضیح داده باشه دیگه از این راحت تر نمیتونست باشه و فقط کافیه که 14 مگ برنامه رو دان کنین ...:46:

sarukhan
10-04-2009, 01:44
من هنوز برنامه رو تست نکردم
بی صبرانه منتظرم تا برنامه رو تست ونتیجه رو اعلام کنید.البته اگه براتون زحمتی نیست.:11:

mamad6280
10-04-2009, 10:13
@ sarukhan

من چون الان آیپادم جیلبرک شده هست نمیتونم تستش کنم اما اینجور که تو سایت ipodtouchfans.com خوندم اونایی که تست کردن اکثرا راضی بودن و گفتن که بدون مشکل انجام شده

حدود 1 تا 2 دقیقه هم ظاهرا زمان میبره

بعضیا هم که قبلش با Quickfreedom هم جیلبرک کرده بودن گفتن که سرعت سیدیا با این جیلبرک بهتره و حتی سرعت لود برنامه ها ...

به هر حال فکر نکنم مشکلی باشه

شما ویندوزتون چیه؟

sarukhan
10-04-2009, 12:45
شما ویندوزتون چیه؟
من ویندوزم ویستا 32 بیته.با این برنامه دیگه نیازی به quick fredom نیست؟
منظور از این جمله چیه "It is recommended NOT to connect the iPod through any sort of USB hub"
یعنی نباید از طریق usb وصل بشه؟

mario1
10-04-2009, 15:54
من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهOJOsoft Total Video Converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه

sarukhan
10-04-2009, 15:59
من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهojosoft total video converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه
شاید برنامه رجیستر نشده.

huti_421
10-04-2009, 16:48
تازه این تاپیک رو دیدم ، چون خودم آیفون دارم گفتم شاید بد نباشه یه سری از گفتنی ها رو بگم تا یه جمع بندی تا الان از این گجت داشته باشیم :

- چجوری کاری کنم که وقتی گوشی در حالت Lanscape تو محیط iPod هست ، آلبوم ها به این صورت به نمایش در بیان ؟

کافیه با یکی از نرم افزار های Tag Editor فایل های MP3 تمام تگ های یک آلبوم رو به غیر از Title یکسان کنید و یک Album Art یا همون عکس رو به آلبوم اضافه کنید که ، خود iTunes هم این قابلیت رو داره ، ببینید :

راست کلیک بر روی آهنگ مورد نظر در محیط iTunes :

کلیک کردن روی Get info و تغییر Album Art در اینجا :

- چجوری میشه بخش ایمیل رو برای گرفتن ایمیل تنظیم کرد ؟

عکس پایین فکر می کنم به تنهایی کامل باشه :

- چجوری متن های خودمو کپی و پیست بکنم ؟

iPod و iPhone در حالت عادی تا وقتی ورژن 3.0 فریم ور نیاد ، این قابلیت رو ندارن ، ولی شما میتونید با نصب کردن Clipboard Keyboard از Cydia کیبوردی با قابلیت کپی/پیست داشته باشید ... باید از بخش Setting و Keyboards اینو اضافه کنید :

- چطور میشه از محیط ، اسکرین شات تهیه کرد :

کافیه کلید home رو نگه دارید و کلید Lock رو فشار بدید ... عکس ها میرن به بخش photo Library شما

- چطوری میشه کاری کرد که تو Status Bar آبجکت های دیگه مثل Missed Calls و SMs های نخونده شده رو به نمایش گذاشت :

کافیه نرم افزار Status Notifier رو از Cydia نصب کنید ... نگاه کنید :

- راجع به SB Setting اطلاعات دارید ؟

این استاتوس بار که با کشیدن انگشت بر روی Status بار اصلی به نمایش در میاد ، خیلی راحت میتونه کارهای اصلی رو کنترل کنه ...

- چزا نمیشه مستقیما در iPod یا iPhone از app store دانلود کرد :

چون بیشتر موارد توسط خود کمپانی اپل ، برای ایرانی ها بلاک شده و یا اینکه بعد از Unlock کردن ( برای iPod دارها فقط jailbreak ) این عمل به درستی انجام نشده !!!

اگه باز هم چیزی به ذهنم رسید ، اضافه می کنم !!!!

mamad6280
10-04-2009, 18:34
من ویندوزم ویستا 32 بیته.با این برنامه دیگه نیازی به quick fredom نیست؟
منظور از این جمله چیه "It is recommended NOT to connect the iPod through any sort of USB hub"
یعنی نباید از طریق usb وصل بشه؟

نه دیگه به Quick freedom احتیاجی نیست

اون جمله برای جاهایی که یه هاب میذارن تا چند تا وسیله همزمان به یه پورت USB وصل میشنه
من تو بعضی کافی نت ها دیدم
باید از طریق کابل آیپادت رو وصل کنین راه دیگه ای که فعلا نداره
شما باید آیپاد رو به DFU ببرین و بعد روی فایل exe دابل کلیلک کنین
اما برای ویستا من بعضی جاها دیدم که وقتی برنامه ها اجرا نمیشن میگن باید کلیک راست کنین و in compatibility with xp رو انتخاب کنین البته تو Readme یه همچین چیزی نیومده اما اگه احیانا با دابل کلیک جواب نگرفتین این راه رو امتحان کنین

من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهOJOsoft Total Video Converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه
همونطور که دوستمون گفت احتمالا کرک نشده این فایل کرک رو امتحان کنید:

huti_421
10-04-2009, 19:08
OJOsoft TotalVideo Converter کانورتر ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable OJOsoft Total Video Converter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sarukhan
10-04-2009, 20:43
وقتی ایپاد رو وصل میکنم پیغامUsb Device not recognized میده.برای دور زدن این پیغام یو اس بی کیبورد رو در میارم و ایپاد رو بجاش میزنم ویندوز دستگاه رو شناسایی میکنه:
1-وقتی میخوام برم به حالت DFU دکمه home و power رو با هم نگه میدارم تا صدای دیسکانکت شدن دستگاه رو بشنوم اونوقت power رو ول میکنم و همچنان Home رو نگه میدارم تا صدای کانکت شدن رو بشنوم ولی در این موقع ویندوز این پیغام رو میده windows needs to install driver software for your unknown device ودستگاه خاموش میمونه حالا به نظر شما ایراد کار ازکجاست.من خودم فکر میکنم ماله همون پیغام not recognized باشه.
2-یه برنامه از سایت اپل دانلود کردم به اسمه THTouch وقتی میخوام سینکش کنم پیغام یده could not to be verified مشکل از کجاست؟
با سپاس از یاری سبزتان.

huti_421
10-04-2009, 21:03
ها به ترتیب :

اول از همه اگه کابل دستگاه رو به USB HUB که اینایی که یه USB رو به چند تا USB تبدیل می کنن استفاده می کنید ، باید بگم وصل نمیشه !!!

خوب اگه ارور نا آشنا هست جای یو اس بی هارو عوض کنید ، به جای کیبورد اینو بزنید و کیبورد رو جای دیگه ( پورت دیگه )

برای DFU کردن بهتره دستگاه unplug باشه ، یعنی به کابل وصل نباشه و DFU کنید و بعدش به سیستم متصل کنید

نرم افزار ziPhone یه قسمت داره که میشه با کلیک کردن DFU کرد که اگه مشکلی دارید میتونید ازش استفاده کنید ( ZiPhone v3.0 )

چون ویندوز قابلیت نصب و استفاده ( Plug & Play ) داره وقتی یه دیوایس جدید بهش متصل بشه اتوماتیک تنظیمات لازم رو انجام میده و چون اطلاعات با DFU کردن ( اطلاعات اتصال ) پاک میشن پس نیاز هست که دوباره این کار انجام بشه ( وقتی متصل باشه بعد که به حالت عادی بر می گردونید اتوماتیک این کارو انجام میده )

ممکنه اشکال از نرم افزار THTouch باشه ... نرم افزار رو فقط از لیست iTunes حذف کنید و با استفاده از آدرس فایل موجود روی سیستم که فک کنم Program files > iTunes > apps باشه میتونید با Drag & Drop کردن فایل به داخل محیط iTunes اون رو به لیست اضافه و sync کنید

sarukhan
10-04-2009, 22:55
خوب اگه ارور نا آشنا هست جای یو اس بی هارو عوض کنید ، به جای کیبورد اینو بزنید و کیبورد رو جای دیگه ( پورت دیگه )
با سپاس از اینکه جواب دادید.من هم دقیقا همین کار رو میکنم که ویندوز شناسایی میکنه ولی این راه حل خوبی نیست به نظرم مشکل رو باید ریشه ای حل کرد.

ممکنه اشکال از نرم افزار thtouch باشه ... نرم افزار رو فقط از لیست itunes حذف کنید و با استفاده از آدرس فایل موجود روی سیستم که فک کنم program files > itunes > apps باشه میتونید با drag & drop کردن فایل به داخل محیط itunes اون رو به لیست اضافه و sync کنید
همچین ادرسی رو پیدا نکردم اما برنامه رو از توی ایتونز پاک کردم و دوباره ریختم اما باز همون پیغام رو داد.
با سپاس.

huti_421
10-04-2009, 23:10
نرم افزار مورد نظر پاپیولار هست ؟ ( یعنی تعداد دریافت بالایی داره و ستاره هاش زیاد اِ ؟ )

اگه اینطور نیست که به یقین مشکل از نرم افزار هست و نه از گجت شما !!!

sarukhan
10-04-2009, 23:26
از سایت اپل دانلود کردم.اونا هم که سایتاشون مثل ماها نیست که از 10 تا لینک 7 تاش خراب باشه.حتمن باید یه حرکتی رو فایله بکنم تا سینک بشه.

sarukhan
11-04-2009, 03:53
یه برنامه دیگه دانلود کردم این دفعه پیغام it is not compatible with this ipod رو میده.سر در نمیارم.

mamad6280
11-04-2009, 07:23
براي مشكل برنامه آيا كامپيوترتون رو Authorize كردين؟

it is not compatible with this ipod

بعضي برنامه ها فقط براي آيفون نوشته ميشه كه موقع دانلود از اپ استور ميتونين چك كنين كه آيا با آيپاد Compatible هست يا نه...

mario1
11-04-2009, 08:41
شاید برنامه رجیستر نشده.

دوست من اگه رجیستر نشده باشه ارور میده نه اینکه کاملا کانورت کنه بعد فیلم ازش کم شده باشه یه ایرادی تو تنظیمات داره اون باید رفع بشه:13:
لطفآ 1 نفر تنظیمات کانورتور 0( OJOsoft Total Video Converter ) به من توضیح بده ممنون می شم چون بعد از کانورت فیلم ناقص میشه

sarukhan
11-04-2009, 12:53
دوست من اگه رجیستر نشده باشه ارور میده نه اینکه کاملا کانورت کنه بعد فیلم ازش کم شده باشه یه ایرادی تو تنظیمات داره اون باید رفع بشه:13:
لطفآ 1 نفر تنظیمات کانورتور 0( OJOsoft Total Video Converter ) به من توضیح بده ممنون می شم چون بعد از کانورت فیلم ناقص میشه
من خودم چند روز پیش یه برنامه کانورت به اسم Acala DVD ipod Ripprer 3.0.2 نصب کردم.وقتی نصب کردن تموم شد یادم رفت که سریال نامبر رو وارد کنم.یه فیلم دی وی دی رو ریپ کردم وقتی که ریپ کردن تموم شد برنامه یه پیغام داد اینگلیسیش یادم نیست ولی به فارسی میشد که چون برنامه رجیستر نشده میتونید از نصف فیلمتون لذت ببریدبعد سریال نامبر رو که وارد کردم فیلم رو کامل کانورت کرد.حالا شما نگاه کن همراه برنامت فایل text یا KeyGen نیست که توش سریال نامبر باشه؟

براي مشكل برنامه آيا كامپيوترتون رو Authorize كردين؟

بله هم اکانت ساختم هم pc رو Authorize کردم.واسه یه دانلود دیگه این پیغام رو میداد it is could not to be verified.دیگه خسته شدم نمیدونم چه گلی به سرم بگیرم.

shahi-007
11-04-2009, 16:43
اقا من از cydia یه برنامه گرفتم که کیبورد فارسی می شه. ولی مشکلم اینه چه بخوام تایپ کنم چه برم سایت های فارسی حروف رو به هم نمی چسبونه
می دونید باید چیکار کنم؟

ashy
11-04-2009, 16:43
سلام بر همگی:
من دارم ipodtouch ام رو باjailbreake QuickPwn22-1 می کنم.توی مرحله ی دوم یه فایل با پسوند ipsw که مربوط به فرمویر می شه می خواد, من هم ورژن 2.2 و هم 2.2.1 رو دانلود کردم ولی اون هیچکدام رو قبول نمیکنه..!!حالا نمی دونم چکار کنم..اگه میتونید لطفا راهنماییم کنید ممنون می شم.:20:

mamad6280
11-04-2009, 21:14

شما در مراحل نصب برنامه رو رجیستر کردین؟ اگه آره که پس اون قضیه منتفیه ولی من الان تو برنامه که نگاه میکردم گزینه ای برای تنظیم زمان ندیدم

بله هم اکانت ساختم هم pc رو Authorize کردم.واسه یه دانلود دیگه این پیغام رو میداد it is could not to be verified.دیگه خسته شدم نمیدونم چه گلی به سرم بگیرم.

خوب الان شما همه کار هایی که برای یک اتصال استاندارد بین پی سی و آیپاد لازم هست رو انجام دادین

بنا براین یا ایراد از سیستمتونه (مخصوصا پورت USB که مشکوکه) یا از آیپادتون

با یه سیستم دیگه امتحان کنین تا نتیجه معلوم بشه

اقا من از cydia یه برنامه گرفتم که کیبورد فارسی می شه. ولی مشکلم اینه چه بخوام تایپ کنم چه برم سایت های فارسی حروف رو به هم نمی چسبونه
می دونید باید چیکار کنم؟

خوب آره تا فارسی ساز نصب نشه همینه که هست البته تو فرمویر 3 قراره درست بشه اگه 2.2 هستین تو سیدیا تو سورس سایت تخصصی میتونین یکی دو تا فارسی ساز پیدا کنین من 2.2.1 هستم و برای این فرمویر به غیر از Arabtaller عربی ساز یا فارسی سازی در دست نیست که اینم پولیه ...

سلام بر همگی:
ن دارم ipodtouch ام رو باjailbreake QuickPwn22-1 می کنم.توی مرحله ی دوم یه فایل با پسوند ipsw که مربوط به فرمویر می شه می خواد, من هم ورژن 2.2 و هم 2.2.1 رو دانلود کردم ولی اون هیچکدام رو قبول نمیکنه..!!حالا نمی دونم چکار کنم..اگه میتونید لطفا راهنماییم کنید ممنون می شم.:20:

شما آیپادت نسل اول هست یا دوم؟ چ.ن نسل دوم که اصلا دیگه احتیاجی به فرمویر نداره نسل اول هم نداره گمونم ...

shahi-007
11-04-2009, 21:59
دوستان من بلدم به راحتی از روی itunes آهنگ بریزم روی آیپاد!!
حالا سوالم اینه: فرض کنید من یه سی دی آهنگ توی سی دی رامم می ذارم و توی itunes این آهنگارو اضافه می کنم.
وقتی این سی دی توی سی دی رام نباشه و من اون playlist رو بخوام به آیپادم اضافه کنم ازم می پرسه که سی دی رو توی سی دی رام بذارم یا نه؟

آخه من نمی خوام این همه آهنگ همش توی hard باشه. حجم hard ام کمه!

mac_world
12-04-2009, 11:31
سلام من تازه عضو شدم و میخوام آیپاد بخرم چندت سوال دارم
1_بلوتوث داره
2_کیفیت و بلندی ضداش چه طوره
3_آیپاد بهتره یا spinn که هم بلوتوث داره هم رادیو؟
4_چندتا از برنامه هایی که واقعا بدرد بخور هستند را میشه نام ببرید
5_گارانتی داره؟
6_جریان صحبت کردن با آیپاد چی هست
ممنون

mac_world
12-04-2009, 12:35
و یه سوال دیگه آیا آیپاد جایی داره که بشه از گردن آویزون کرد منظورم اینه س.راخی برای جای بند داره

mac_world
12-04-2009, 16:18
آیا آیپاد av_in داره که بشه برنامه های تلویزیون و ... روش ضبط کرد
آیا دوربین داره
آیپاد کجایی هست؟ ممنون میشم جواب بدین

ashy
12-04-2009, 17:15
فهمیدم مشکل چی بود, QuickPWN نسل دوم رو ساپورت نمیکنه...
ولی بالاخره من باjailbreak Quickfreedom کردم..هیچ مشکلی هم نداره با خاموش کردن دستگاه هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.اگر کسی میخواد بگه من آموزشش رو بدم...:20:

ashy
12-04-2009, 17:17
شما آیپادت نسل اول هست یا دوم؟ چ.ن نسل دوم که اصلا دیگه احتیاجی به فرمویر نداره نسل اول هم نداره گمونم ...

البته تو Quickfreedom شما باید آخرین فرمویر رو داشته باشید یعنی 2.2.1

حالا که من jailbreak کردم حتما باید wlan داشته باشم تا بتونم توش برنامه های کرک شده بریزم؟

huti_421
12-04-2009, 18:00
1_بلوتوث داره
5_گارانتی داره؟
ممنون

1- داره ولی پروتکل Send/Recive فایل رو نداره ( مثل اینکه داره ولی فریم ور هنوز ساپورت نمی کنه ) و بلوتوثش در حال حاضر ( قبل از فریمور 3.0 ) فقط فرکانس Mono رو انتقال می ده ( یعنی از هدست استریو پشتیبانی نمی کنه ) ( با فریم ور 3 و آیپاد نسل دوم این مشکل حل می شه )

2- iPod میشه گفت یکی از بهترین پلیرها هست ( با توجه به سخت افزار و نرم افزار و مهم تر از اون هدفونش )

3- نمیدونم ، من Samsung P2 رو ترجیح میدم

4- بسته به نیاز متفاوته ، مثلا نرم افزار هایی که من ازش خیلی استفاده می کنم : Face Book , Twitter , IM 2.0 Lite , Skype Messenger , WordPress , Blogger و ...

5- نه ( شایدم داشته باشه ولی بدرد نمی خوره )

6- اراجیف / اون مال iPod Shuffle 4 GB هست که اسم موزیک رو میگه

و یه سوال دیگه آیا آیپاد جایی داره که بشه از گردن آویزون کرد منظورم اینه س.راخی برای جای بند داره

خیر همچین جایی نداره ، میتونید از کاور های مخصوص که بند هم دارن استفاده کنید

آیا آیپاد av_in داره که بشه برنامه های تلویزیون و ... روش ضبط کرد
آیا دوربین داره
آیپاد کجایی هست؟ ممنون میشم جواب بدین

ضبط کردن نه ولی پخش داره ( البته باید کابل مخصوص TV Out رو خریداری کنید )

فقط iPhone دوربین داره که 2 مگاپیکسل هست

قطعاتش مربوط به کالیفورنیای آمریکا و مونتاژ چین ( از بابت کیفیت خاطر جمع باشید که حرف نداره و مثال میزنم که گوشی من از دست یکی از بچه های فامیل افتاد رو سرامیک و فقط لبش به اندازه ی 0.1 میلی متر قُر شد )

huti_421
12-04-2009, 18:01

حالا که من jailbreak کردم حتما باید wlan داشته باشم تا بتونم توش برنامه های کرک شده بریزم؟

wLan , Edge و ... یا اینکه یه سری جاها نرم افزار ها رو برای دانلود گذاشتن که میتونید دریافت و با نرم افزار خاص ( امتحان نکردم ) نصب کنید ...

mamad6280
12-04-2009, 18:04
دوستان من بلدم به راحتی از روی itunes آهنگ بریزم روی آیپاد!!
حالا سوالم اینه: فرض کنید من یه سی دی آهنگ توی سی دی رامم می ذارم و توی itunes این آهنگارو اضافه می کنم.
وقتی این سی دی توی سی دی رام نباشه و من اون playlist رو بخوام به آیپادم اضافه کنم ازم می پرسه که سی دی رو توی سی دی رام بذارم یا نه؟

آخه من نمی خوام این همه آهنگ همش توی hard باشه. حجم hard ام کمه!

اگه درست فهمیده باشم میخوای آهنگهایی رو بدون اینکه رو هاردت باشه رو آیپاد داشته باشی و موقع سینک هم آیتونز اونها رو از آیپادت پاک نکنه یا حداکثر یه پیغام بده که سی دی رو بذاری تو سی دی رام

خوب فکر کنم نشه ولی خودت یه بار امتحان کن چون آیتونز هر چی که تو لایبرریش باشه و قابل سینک با آیپاد باشه رو سینک میکنه مگر اینکه شما یه بار بریزی رو هارد و وارد لایبرری آیتونز بکنیش و بعد سینک کنی رو آیپاد و بعد آهنگ ها رو از هارد پاک کنی بدون اینکه اسم و اطلاعاتشون از لایبرری پاک بشن

شاید اینطور ی دیگه آیتونز از رو آیپاد پاکش نکنه شاید ...:31:

1_بلوتوث داره
5_گارانتی داره؟
ممنون

توصیه اکید من به شما اینه که خیلی به آیپاد فکر نکنی چون هیچکدوم از این چیزایی که شما میخوای رو نداره :13:

فهمیدم مشکل چی بود, QuickPWN نسل دوم رو ساپورت نمیکنه...
ولی بالاخره من باjailbreak Quickfreedom کردم..هیچ مشکلی هم نداره با خاموش کردن دستگاه هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.اگر کسی میخواد بگه من آموزشش رو بدم...:20:
مبارکه البته اون QuickPwn قبلی درسته و نسل دوم رو ساپورت نمیکنه ولی همونطور که گفتم ورژن جدید این برنامه با اسم Redsn0w میتونه نسل دوم رو هم جیلبرک کنه

اگه اون پست من رو میخوندید بهتر بود که با جدید ترین ورژن Quickpwn که من لینک دانلودش رو گذاشتم و نیازی به فرمویر هم نداشت جیلبرک میکردین چون خیلی هم راحت تر از Quickfreedom بود

ولی به هر حال مهم و هدف جیلبرک بود که انجام شد
برای نصب برنامه های سیدیا روش و رسمش این هست که وای فای داشته باشین اما برای یه سری از برنامه های سیدیا فایل Deb وجود داره که با نصب ترمینال و دانلود فایل debمیشه بدون وای فای هم برنامه نصب کرد
اما برای نصب برنامه های کرک شده اپ استور نیازی به وای فای نیست و با تغییر فایل Mobileinstallation میتونین ipa های کرک شده رو با آیتونز سینک کنین

ashy
12-04-2009, 18:05
اما برای نصب برنامه های کرک شده اپ استور نیازی به وای فای نیست و با تغییر فایل Mobileinstallation میتونین ipa های کرک شده رو با آیتونز سینک کنین

میشه بیشتر توضیح بدین ممنون....

huti_421
12-04-2009, 18:08
اگه درست فهمیده باشم میخوای آهنگهایی رو بدون اینکه رو هاردت باشه رو آیپاد داشته باشی و موقع سینک هم آیتونز اونها رو از آیپادت پاک نکنه یا حداکثر یه پیغام بده که سی دی رو بذاری تو سی دی رام

خوب فکر کنم نشه ولی خودت یه بار امتحان کن چون آیتونز هر چی که تو لایبرریش باشه و قابل سینک با آیپاد باشه رو سینک میکنه مگر اینکه شما یه بار بریزی رو هارد و وارد لایبرری آیتونز بکنیش و بعد سینک کنی رو آیپاد و بعد آهنگ ها رو از هارد پاک کنی بدون اینکه اسم و اطلاعاتشون از لایبرری پاک بشن

شاید اینطور ی دیگه آیتونز از رو آیپاد پاکش نکنه شاید ...:31:

اگه یه فایل تو لیست iTunes باشه ولی خود فایل تو مسیری که iTunes شناسایی کرده نباشه ، بعد از Sync یه پیغام میاد که آیا می خواید فایل ها حذف و جاگزین بشن یا نه ، که باید نه رو بزنید و الا همه ی فایلایی که تو گوشی هست و جاشون تو پی سی عوض شده ، میپره

من به شخصه 4 گیگ از فضا رو اختصاص دادم به موزیک هایی که میخوام sync کنم و تغییرات رو هم همونجا میدم ، و هیچ وقت قاطی پاتی نمیشن

راه دیگه ای وجود نداره !!!

huti_421
12-04-2009, 18:12

میشه بیشتر توضیح بدین ممنون....

این دو لینک میتونه کمکت بکنه :

How to Install Cracked IPA apps iphone/ipod touch 2.1 + download IPA files Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

seymour
12-04-2009, 19:51
دوستان ، این تاپیک بسیار فعال و پست هایی که زده میشه بسیار پرمحتواس ... اگه یکی دوتا از دوستان زحمت بکشن و یه ایندکس(فهرستی) از پست های تاپیک آماده کنن عالی میشه ها ...

یعنی بیاین و صفحات تاپیک رو تقسیم کنین بین خودتون ، بعد برحسب موضوعات پست ها مرتبشون کنیم و بذاریم توی پست اول (طبیعتا به اسم تهیه کنندگان ایندکس) ... توی عنوان تاپیک هم ذکر می کنیم که "فهرست در پست اول" ... بعدش هم استیکی اش می کنیم .. نظرتون چیه ؟ ...

huti_421
12-04-2009, 20:46
من تا امشب آماده می کنم محمد جان ;)

آل رایت رزرود ، کپی رایت بای حاج هومن :دی ©

Stream
12-04-2009, 22:35
دوستان ، این تاپیک بسیار فعال و پست هایی که زده میشه بسیار پرمحتواس ... اگه یکی دوتا از دوستان زحمت بکشن و یه ایندکس(فهرستی) از پست های تاپیک آماده کنن عالی میشه ها ...

یعنی بیاین و صفحات تاپیک رو تقسیم کنین بین خودتون ، بعد برحسب موضوعات پست ها مرتبشون کنیم و بذاریم توی پست اول (طبیعتا به اسم تهیه کنندگان ایندکس) ... توی عنوان تاپیک هم ذکر می کنیم که "فهرست در پست اول" ... بعدش هم استیکی اش می کنیم .. نظرتون چیه ؟ ...

من تا امشب آماده می کنم محمد جان ;)

آل رایت رزرود ، کپی رایت بای حاج هومن :دی ©

هومن جان زحمت فهرست رو کشیدند. من هم منتقلش کردم به پست اول و بقیه کارها هم انجام شد.

mamad6280
13-04-2009, 08:05
دست همگي درد نكنه البته هنوز جا براي بهتر شدن داره

همه زحمتا يه طرف درست شدن اسم تاپيك يه طرف منظورم درست شدن حرفاي i و P يه

به هر حال تشكر از همه دوستان ...

mac_world
13-04-2009, 11:13
دوستان من خیلی آیپاد دوست دارم ولی یه سری امکانات نداره ولی یه سوال از شما آبپاد چی داره که همه دوستش دارن و یه سوال دیگه خداییش راستشو بگید اگه همین الان برگردین به زمان قبل از خرید آبپاد تون آیا باز هم آیپاد میخریدین؟ ایکاش بلوتوث دوربین حتی vga داشت کیفیت بازیهاش از لحاظ گرافیکی چه طور هست؟

mamad6280
13-04-2009, 16:10
دوستان من خیلی آیپاد دوست دارم ولی یه سری امکانات نداره ولی یه سوال از شما آبپاد چی داره که همه دوستش دارن و یه سوال دیگه خداییش راستشو بگید اگه همین الان برگردین به زمان قبل از خرید آبپاد تون آیا باز هم آیپاد میخریدین؟ ایکاش بلوتوث دوربین حتی vga داشت کیفیت بازیهاش از لحاظ گرافیکی چه طور هست؟

خوب همونطور كه ميدوني اون چيزايي كه شما ميخواي رو نداره پس شايد از خريدت راضي نباشي

آيپاد يه وسيله فراتر از MP3 يا MP4 پليره روي آيپاد يه سيستم عامل قوي به اسم مك هست كه قابليت هاي زيادي داره

همونطور كه خودت هم حدس زدي گرافيك بازي هاش توي وسايل Portable بي رقيبه و البته ساپورت و پشتيباني اپل پشت اين دستگاه هست كه باعث ميشه هميشه به روز بشه و ارتقا پيدا كنه و مشكلاتش كمتر بشه

مثلا در مورد بلوتوث قبلا هم گفتم چيپ واي فاي كه تو آيپاد هست از بلوتوث Enhanced rate 2.1 برخورداره كه ميتونه انتقال اطلاعات با 3Mbps رو ساپورت كنه ولي اپل هنوز ازش استفاده نكرده اما در فرموير جديد نرم افزاري كه قراره تابستون ريليز بشه از بلوتوث براي بازي بين دو آيپاد ميشه استفاده كرد...

غير از اينها سخت افزار آيپاد هم فوق العاده قويه سرعت اين دستگاه با استفاده از CPU قوي كه داره بي نظيره

و مهمتر از همه ال سي دي بزرگ و با كيفيت و مولتي تاچ كه باز هم بينظيره

من اگه به عقب برميگشتم جاي يكي دو تا دونه ميخريدم ولي بودن كسايي كه خريدن ولي نتونستن از قابليت هاش استفاده كنن يا خوششون نيومده

در نهايت با شناختي كه از نياز هاي شما تو پست هاتون ديدم فكر ميكنم به درد شما نميخوره بازم انتخاب با خودتون:46:

seymour
13-04-2009, 19:27
عالی شد ... ممنون از سرعت عمل stream عزیز و هوتی جان ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamad6280
13-04-2009, 21:30
بالاخره بعد از عملیات شبانه روزی که از دیشب شروع کردم الان کار نصب یه فارسی ساز(عربی ساز) رو تموم کردم

تو پرانتز: من نمیدونم تو این مملکت چه خبره یکی به من بگه سایت iArabizer چرا شیلتره؟

فایل deb این برنامه عربی رو دان کردم و بعدش هم با نصب برنامه Mobile terminal از تو سیدیا تونستم فایل deb رو نصب کنم البته برای تکمیل کار این برنامه عربی یه کیبورد فارسی هم از سیدیا نصبوندم الان دیگه کاملا با فارسی هماهنگ و بدون مشکل کار میکنه

هم خوندن و هم نوشتن

البته قبلش رفتم رو 2.2 چون این برنامه با 2.2.1 کار نمیکرد

راستی با redsn0w جیلبرک کردم چون آیپادم واقعا با اون جیلبرک Quickfreedom کند شده بود الان که همه چی مرتبه ...

sarukhan
13-04-2009, 21:37
دوستان وقتی میخوام با ایپاد از طریق WiFi به اینترنت وصل شم این پیغام میاد safari cannot open the page because the server stop responding.مشکل از چیه؟

Ogtay
13-04-2009, 21:40
سلام.تبریک میگم دوستان تاپیکم که مهم شد.
من به جرگه آیفون 3g دارها پیوستم و آیپادو رد کردم رفت.ولی دوس دارم هنوزم تو جمع خوب شما باشم البته اگه قابل بدونین.
راستی محمد جان این نرم افزار جیلبریک رد سنو رو من دانلود کردم ولی اجرا نشد.مشکل از من بود یا روش خاصی داشت؟

Ogtay
13-04-2009, 21:41
دوستان وقتی میخوام با ایپاد از طریق wifi به اینترنت وصل شم این پیغام میاد safari cannot open the page because the server stop responding.مشکل از چیه؟
عزیز مشکل از تنظیمات وای فای باید باشه دوباره چک کن همرو ببین درس میشه؟
شما مودمت وایرلسه یا با لپ تاپ شیر کردی؟

mt33
13-04-2009, 21:55
بچه ها خسته نباشید

این ایتونز من اصلا به ایتونز استور وصل نمیشه و ارور viusl c میده

وقتی وصل میشم به ایتونز استور یه دفعه error میده و می بنده صفحه ایتونز ناگهانی

البته من ویندوزم عوض کردم بعد برنامه ها به ایتونز شناسوندم

به نظر شما یه بار دیگه بشناسونم برنامه ها رو ؟

یکی کمک کنه واقعا نتونستم کاری کنم منم احتیاج دارم به app store :41:

mamad6280
13-04-2009, 22:16
دوستان وقتی میخوام با ایپاد از طریق WiFi به اینترنت وصل شم این پیغام میاد safari cannot open the page because the server stop responding.مشکل از چیه؟

IP که به آیپادت داده چیه؟ از تو تنظیمات wifi چک کن ممکنه به روتر یا مودم هم وصل باشی اما ip پرتی بده که نشه به اینترنت وصل شد یا ممکنه سرعت اتصال خیلی پایین باشه

شما کجا وصل میشی؟

سلام.تبریک میگم دوستان تاپیکم که مهم شد.
من به جرگه آیفون 3g دارها پیوستم و آیپادو رد کردم رفت.ولی دوس دارم هنوزم تو جمع خوب شما باشم البته اگه قابل بدونین.
راستی محمد جان این نرم افزار جیلبریک رد سنو رو من دانلود کردم ولی اجرا نشد.مشکل از من بود یا روش خاصی داشت؟

بالاخره با تلاش و همکاری دوستانی مثل شما تاپیک مهم شد که واقعا دست همه درد نکنه این تاپیک به ادامه حضور همه پیشکسوتان و جوونترها نیازمنده:11:

اگه اون اوایل برنامه رو دان کرده باشی خود سورس ایراد داشته که بعدش اصلاحش کردن

لینکی که الان تو سایت redsn0w هست مشکلی نداره

آیفون هم مبارکه ایشالا دکمه هومش برات بچرخه :31:

بچه ها خسته نباشید

این ایتونز من اصلا به ایتونز استور وصل نمیشه و ارور viusl c میده

وقتی وصل میشم به ایتونز استور یه دفعه error میده و می بنده صفحه ایتونز ناگهانی

البته من ویندوزم عوض کردم بعد برنامه ها به ایتونز شناسوندم

به نظر شما یه بار دیگه بشناسونم برنامه ها رو ؟

یکی کمک کنه واقعا نتونستم کاری کنم منم احتیاج دارم به app store :41:

ارور عجیبیه

آخرین ورژن آیتونز رو از سایت اپل دانلود کن و نصب کن اگه مشکل همچنان پا بر جا بود قطعا ویندوزت یه مشکلی داره
یه ویندوز مطمئن و درست و حسابی نصب کن که خیالت راحت باشه

البته اگه اتصال اینترنت کند باشه هم آیتونز بازی در میاره :13:

sarukhan
14-04-2009, 00:27
IP که به آیپادت داده چیه؟ از تو تنظیمات wifi چک کن ممکنه به روتر یا مودم هم وصل باشی اما ip پرتی بده که نشه به اینترنت وصل شد یا ممکنه سرعت اتصال خیلی پایین باشه

شما کجا وصل میشی؟
من از WiFi ساختمونمون استفاده میکنم.اطلاعاتی هم که توی تنظیمات WiFi وارد کردم,
SUBNETMASK, IP ,DNS .دیگه توی تنظیمات چیزه دیگه ای هم باید وارد کنم؟

mt33
14-04-2009, 07:32
یعنی اگه احتمال این هست برنامه ها بهش خوب شناسونده نشده ؟

یا ویندوز یک بار دیگه نصب کنم بهتره و وارد ایتونز استور میشه ؟!!

mt33
14-04-2009, 07:35
ایا ایپاد تو خارج از کشور سیستم وایرلسش فعال میشه که بشه باهات مراودات اینترنتی انجام داد ؟!!

mamad6280
14-04-2009, 08:56
من از WiFi ساختمونمون استفاده میکنم.اطلاعاتی هم که توی تنظیمات WiFi وارد کردم,
SUBNETMASK, IP ,DNS .دیگه توی تنظیمات چیزه دیگه ای هم باید وارد کنم؟

خوب پس تنظيمات رو دستي انجام دادين
وقتي تنظيمات رو دستي انجام ميدين به هر حال احتمال اشتباه هست شايد آيپي كه ست ميكنين تو رنج كاري روتر نباشه يا اصلا بقيه موارد اشتباه باشه
بهتره كه تنظيمات رو بذارين رو DHCP تا خودش آيپي بگيره
هر چند بار هم كه نشد يه بار اون پايين Renew lease رو بزنيد تا از اول با روتر ارتباط برقرار كنه

به هر حال در اين جور جاها كه ميشه گفت عموميه يه مقدار اولش سخت ست ميشه چون غير از شما ممكنه 10 نفر ديگه هم دارن همزمان استفاده ميكنن
من خودم روز اولي كه ميخواستم وصل شم هر چي تلاش كردم نشد اما الان تو خونه تا واي فاي رو روشن ميكنم كانكت ميشه

یعنی اگه احتمال این هست برنامه ها بهش خوب شناسونده نشده ؟

یا ویندوز یک بار دیگه نصب کنم بهتره و وارد ایتونز استور میشه ؟!!

نه ارور داره راجب Visual c صحبت ميكنه كه من خيلي وارد نيستم ...
اولش آخرين ورژن آيتونز رو نصب كنين اگه نشد از يه منبع مطمئن ويندوز جديد رو نصب كنين و از اول وارد آيتونز استور بشين و ...

ایا ایپاد تو خارج از کشور سیستم وایرلسش فعال میشه که بشه باهات مراودات اینترنتی انجام داد ؟!!
صد در صد حتي بيشتر :46:

mac_world
14-04-2009, 13:24
من تصمیم گرفتم آبپاد بخرم فقط چند سوال
1_اون قسمت مشکی بشت دستگاه چی هست
2_اگه فریمور جدید بیاد امکان فرستادن فایل با بلوتوث هست
ممنون

sarukhan
14-04-2009, 13:26
وقتي تنظيمات رو دستي انجام ميدين به هر حال احتمال اشتباه هست شايد آيپي كه ست ميكنين تو رنج كاري روتر نباشه يا اصلا بقيه موارد اشتباه باشه
بهتره كه تنظيمات رو بذارين رو DHCP تا خودش آيپي بگيره
هر چند بار هم كه نشد يه بار اون پايين Renew lease رو بزنيد تا از اول با روتر ارتباط برقرار كنه
استاد همه این کارها رو کردم. renew lease رو زدم خودش ایپی گرفت ولی توی safari باز همون پیغام میاد.دیشب ساعت دو و نیم نصفه شب هم که کانکت میشدم همین پیغام رو میداد پس فکر نکنم ماله شلوغی network باشه.مشکل از یه جای دیگه اب میخوره.

mamad6280
14-04-2009, 14:12
استاد همه این کارها رو کردم. Renew lease رو زدم خودش ایپی گرفت ولی توی safari باز همون پیغام میاد.دیشب ساعت دو و نیم نصفه شب هم که کانکت میشدم همین پیغام رو میداد پس فکر نکنم ماله شلوغی network باشه.مشکل از یه جای دیگه اب میخوره.

ميشه يه اسكرين شات از اون تنظيمات بذاري؟ممكنه آي پي كه خود روتر ميده هم پرت باشه

يا ممكنه تو اون ساعت نصفه شب يا ساعت هايي ديگه اصلا اينترنت قطع باشه و پشت روتر نيومده باشه يا روتر تنظيمات به خصوصي داشته باشه ....

به هر حال احتمالات زيادي هست بايد شكيبا بود :46:

Ogtay
14-04-2009, 15:29
ممنون
قسمت مشکی ماله چیپ وایرلسه عزیز.
معلوم نیست ولی dev تیم داره روش کار میکنه.

mac_world
14-04-2009, 16:01
من همین الان از پایتخت اومدم رفتم قیمت بکنم گفت که جیلبرک میکنن و برنامه هم میریزن حالا یه سوال وقتی خودشون برنامه ریختن برای دفعات بعد که من بخوام بازی یا برنامه بریزم دیگه نیاز به موبایل اینیستالر که دیگه نیست فقط باید فایلی رو گه گرفتم را درون آیپاد بریزم یا قبلش باید کارهای دیگری هم بکنم؟ قیمت 16 گیگ 300 تومان بود

sarukhan
14-04-2009, 16:30
اسکرین شاتها رو کجا اپلود کنم؟

huti_421
14-04-2009, 17:44
من همین الان از پایتخت اومدم رفتم قیمت بکنم گفت که جیلبرک میکنن و برنامه هم میریزن حالا یه سوال وقتی خودشون برنامه ریختن برای دفعات بعد که من بخوام بازی یا برنامه بریزم دیگه نیاز به موبایل اینیستالر که دیگه نیست فقط باید فایلی رو گه گرفتم را درون آیپاد بریزم یا قبلش باید کارهای دیگری هم بکنم؟ قیمت 16 گیگ 300 تومان بود

خیر یه بار که این حرکت رو اجرا کنی ، کفایت می کنه !!!

اسکرین شاتها رو کجا اپلود کنم؟

mamad6280
14-04-2009, 18:43
ممنون

اولا که تبریک پیشاپیش به خاطر تصمیمی که گرفتین

امکان فرستادن فایل با بلوتوث به نظر من هست هر چند عده ای معتقدن نیست

اما امکان فرستادن آهنگ و موزیک و فیلم با بلوتوث چیزیه که باید برای همیشه فراموشش کرد چون بر خلاف اصول اولیه درآمدزایی اپل هست

امکان این قضیه نیست مگر با همت هکرهای عزیز که اونم نتیجه نهاییش شباهتی به روشهای معمول و متعارف نخواهد داشت.دلیلش هم متفاوت بودن سیستم مک هست ...

البته قضیه دریافت میتونه متفاوت باشه همه چیز به آینده بستگی داره...

دیگه محاله قیمتا از این پایینتر بیاد همین الانم خیلی عجیبه وقتی قیمت سایت اپل 300 دلاره اینا دارن اینقدر خوب میفروشن:18:
نمیدونم کی وضع سیستم های رومیزی iMac و Macbook ها درست میشه؟:41:

ولی الان جیلبرک فقط DFU و یک کلیک هست و برنامه ریختن هم فقط کمی مطالعه میخواد ولی اگه خیلی گرون نمیگیرن میتونین بدین براتون انجام بدن

sarukhan
14-04-2009, 19:19
mamd جون اینم اسکرین شات ببینم ایندفعه چی میگی.:46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamad6280
14-04-2009, 19:42
خوب مرسی که عکس ها رو گذاشتی خیلی کار خوبی کردی
من هم دقیقا دفعه اولم همین مشکل رو داشتم میتونم لینک تاپیکی که توش این مشکل رو مطرح کردم هم بهت بدم

اون موقع یکی از دوستان بهم گفت که این آیپی اصلا رنج آیپی که برای اتصال اینترنت باشه نیست و شما با این آیپی که بهت داده نمیتونی به اینترنت وصل شی دلیل فنی ترش رو خودم هم نمیدونم که چرا اینطوری آیپی داده اما برای من بعد یکی دو روز دیگه خودش درست شد

ولی حالا خودت به صورت استاتیک اطلاعات رو اینطوری وارد کن:

ip address: 192.168.0.101-1xx

subnet mask: 255.255.255.0

router: 192.168.0.1

dns: 192.168.0.1

اون خط اولی که من دو تا x گذاشتم همون آیپی که مودم باید تو رنجی از 101 به بالا تا حدود 254 فکر کنم بهت بده اما حالا که نداده خودت یه عدد از 101 تا مثلا 130 بهش بده ببین چطور میشه

البته قاعدتا باید اون آیپی که میدی قبلش به دستگاه دیگه ای نداده شده باشه

سعی و خطاست دیگه :13:ممکنه بشه :8: ممکنه هم نشه :41:

huti_421
14-04-2009, 20:15
چون مودم منم مثل مال تو D-Link اِ پس میتونم راهنماییت کنم :

شما کافیه تو قسمت Router هم آی پی مودم رو بزنی : 192.168.1.1

sarukhan
14-04-2009, 21:11
شما کافیه تو قسمت Router هم آی پی مودم رو بزنی

اون خط اولی که من دو تا x گذاشتم همون آیپی که مودم باید تو رنجی از 101 به بالا تا حدود 254 فکر کنم بهت بده اما حالا که نداده خودت یه عدد از 101 تا مثلا 130 بهش بده ببین چطور میشهبچه ها از اینکه جواب میدید بسیار ممنونم ولی این راه ها رو هم امتحان کردم البته اونجایی که باید جای دو تا x عدد گذاشت فکر کنم از 2 تا 255 باشه که من تا یه حدودی رفتم ولی دیگه خسته شدم این روش رو بیخیال شد.توی روتر هم این ایپی رو وارد کروم ولی باز فرقی نکرد.اینجور که بوش میاد باید بیخیال شم.ممد جون لینک تاپیکت رو بده ببینم چه جوری مشکلت حل شد.
سپاسگزارم

huti_421
14-04-2009, 21:33
خوب برادر من کاملا واست توضیح میدم به احتمال خیلی زیاد مشکلت رفع میشه

تو CMD یا Command prompt بزن ipconfig و مشخصات آی پیتو ذخیره کن و به جاش توی Wi-Fi بزن

نگاه کن به این دو عکس :

اگه بازم مشکلت حل نشد کافیه از بخش Setting بخش Network رو Reset کنی تا به حالت اولیه برگرده ... انشالله که مشکلت حل میشه ...

mamad6280
14-04-2009, 21:38
بچه ها از اینکه جواب میدید بسیار ممنونم ولی این راه ها رو هم امتحان کردم البته اونجایی که باید جای دو تا x عدد گذاشت فکر کنم از 2 تا 255 باشه که من تا یه حدودی رفتم ولی دیگه خسته شدم این روش رو بیخیال شد.توی روتر هم این ایپی رو وارد کروم ولی باز فرقی نکرد.اینجور که بوش میاد باید بیخیال شم.ممد جون لینک تاپیکت رو بده ببینم چه جوری مشکلت حل شد.
سپاسگزارم

نه مطمپنا درست میشه یکی دو بار که مودم و آیپادت ری استارت بشن احتمالا درست میشه

ولی اینم اسکرین شات تنظیمات من:

روتر من هم Dlink DIR 300

لینک تاپیکم هم برای سایت تخصصی بود که با خراب شدن سایت لینکش هم نابود شد

پیشنهاد: بقیه دوستانی که از وای فای استفاده میکنن مثل من و هوتی اسکرین شات از تنظیماتشون بذارن

@ HUTI

مال شما مودمه یا روتره؟

sarukhan
14-04-2009, 21:53
اقایون من میخوام بدونم اصلن معنی cannot open the page چیه؟یعنی من هیچ رقمه نتونستم به ایترنت وصل شم یا ایراد از سروره یا چی؟
ممد اون تاپیکی که میخواستی بدون اینکه کامپیوترتو روشن کنی اینترنت روی ایپاد داشته باشی رو میگی؟

huti_421
14-04-2009, 22:04
Wireless ADSL2+ Router

Model : D-Link 2640T

در ضمن ، اسم من هومن هست :-ایکس

mamad6280
14-04-2009, 22:07
اقایون من میخوام بدونم اصلن معنی cannot open the page چیه؟یعنی من هیچ رقمه نتونستم به ایترنت وصل شم یا ایراد از سروره یا چی؟
ممد اون تاپیکی که میخواستی بدون اینکه کامپیوترتو روشن کنی اینترنت روی ایپاد داشته باشی رو میگی؟

معنیش اینه که شما به اینترنت دسترسی نداری اگر چه به روتر یا مودم وایرلس وصل هستی اما اطلاعات مثلا سایت گوگل از طریق روتر یا مودم به آیپاد نمیاد و در نتیجه سافاری نمیتونه بازش کنه

خلاصش اینه که روتر الان آیپاد رو به عنوان یک گیرنده اطلاعات اینترنت به رسمیت نشناخته حالا دلیلش چیه نمیدونم

نه این تاپیک که میگی رو این اواخر زدم
سایت تخصصی تا حالا چند بار جا عوض کرده متاسفانه اون تاپیک قبلیه توشون نیست...

اون موقع من کار خاصی نکردم خود روتره بعد از یکی دو روز آدم شد آیپی درست داد
البته اون قضیه خیلی قدیمی بود بعدش که برای تو خونه روتر خریدم اصلا از اولش این مشکل رو نداشتم

فکر کنم جاهای عمومی یه خورده از نظر امنیتی هم تنظیمات وایرلسشون سخت گیرانه تره منظورم مثلا فایروال روتر و ایناس...

یه صحبتی با مسپول وایرلس اونجا بکنی حتما راهنمایی هایی خواهد داشت ...

huti_421
14-04-2009, 22:21
آقا شاید اصلا پیکر بندی مودم شما مورد داره ، اگه رو مود Bridge باشه که وای فای کانکت نمیشه

باید رو PPPoE و سایر تنظیماتم مطابق دفترچه ی راهنما

پیشنهاد من اینه به بخش اینترنت و شبکه بری و تو تاپیک مورد نظرش تنظیمات درس مودم رو پیدا کنی

mamad6280
14-04-2009, 22:37
نه هومن ایشون تو ساختمونشون روتر دارن تنظیماتش دست خودشون که نیست احتمالا

بعیده که PPPOE نباشه حالا چک کنین ضرر نداره

بی مناسبت ندیدم چند تا اسکرین شات هم از آیپاد فارسی شده خودم بذارم :31:

اینم از محیط میل:

sarukhan
14-04-2009, 23:09
یه صحبتی با مسپول وایرلس اونجا بکنی حتما راهنمایی هایی خواهد داشت
ما اینجا یه مدیر ساختمون داریم که مسئول وایرلسه.باهاش صحبت کردم هر رو از بر تشخیص نمیداد کم مونده بود خودم راهنماییش کنم.به خاطر همین اومدم مشکلمو اینجا مطرح کردم.

huti_421
14-04-2009, 23:10
تو هم اون عرب تایلر رو خریدی ممد ؟

اگه انقد قضیه مناسبتیه ، خوب منم عکس از منو و THeme ام میذارم :دی

shahi-007
14-04-2009, 23:17
من کیبورد فارسی ریختم ولی حروفش چه تایپ می کنم په می رم تو اینترنت جدا جداست. چیکار کردید اینطوری شده؟
به منم بگید!

mamad6280
14-04-2009, 23:24
ما اینجا یه مدیر ساختمون داریم که مسئول وایرلسه.باهاش صحبت کردم هر رو از بر تشخیص نمیداد کم مونده بود خودم راهنماییش کنم.به خاطر همین اومدم مشکلمو اینجا مطرح کردم.

خوب پس معلوم شد مشکل از کجاست :31:
پس خودت آستین بالا بزن برو تو کار تنظیماتش

تو هم اون عرب تایلر رو خریدی ممد ؟

اگه انقد قضیه مناسبتیه ، خوب منم عکس از منو و THeme ام میذارم :دی

نه بابا با iArabizer عربیش کردم کیبوردم که Persian keyboard دست علی آقا درد نکنه

چه تم خوشگلی

حیف که من اهل این جنگولک بازیا نیستم :29:

حالا اسم این تمه چیه؟ :25:

انواع برنامه های ارتباط جمعی رو هم که ردیف کردی :46:

یاهو مسنجر چرا نیست؟:21: باید بذاریش جای آیپاد

huti_421
14-04-2009, 23:30
بله بله ...

من یه زمان با iPhone Islam یه کارایی کردم ولی همچین مال نبود ورژن Lite اش

کیبورد فارسی رو ریختم ولی چون اسکین کیبوردم مشکی اِ ، حروف هم مشکی هستن بد نشون میده ، عموما از حفظ تایپ می کنم : ))

اسم تم : Blue Bird مال Big Boss هست ( Planet iPhone )

برای مسنجر که همیشه از IM + Lite استفاده می کنم ( Yahoo , GTalk , MSN ) ولی چون ورژن Lite اش از Skype پشتیبانی نمی کنه ، خود Skype رو جدا نصب کردم :دی

حالا صفحه بعد رو ندیدی : )) همش ادیتور عکس ... : ))

Untouchable
14-04-2009, 23:39
سلام

به نظرتون قیمت های آیپاد میاد پایین ؟

mamad6280
14-04-2009, 23:41
من کیبورد فارسی ریختم ولی حروفش چه تایپ می کنم په می رم تو اینترنت جدا جداست. چیکار کردید اینطوری شده؟
به منم بگید!

خوب اگه رو 2.2 یا 2.1 هستی برنامه iArabizer رو نصب کن(اگر 2.2.1 هستی باید مثل من برگردی به یکی از این دو تا)

البته سایت و سورسش شیلتره اما اگه میتونی رد شی این سورس رو اد کن:

cydia.iArabizer.com

اگرم مثل من نمیتونی از شیلتر رد شی فایل deb رو از اینجا دانلود کن:

و بعد با ترمینال نصبش کن

بعدم ری استارت

حالا صفحه بعد رو ندیدی : )) همش ادیتور عکس ... : ))

خوب اگه وقت کردی ادیتور ها رو هم اینجا به تدریج معرفی کن با قابلیتهاشون

شاید بعضیا علاقمند باشن یا بشن :46:

sarukhan
15-04-2009, 00:42
خوب پس معلوم شد مشکل از کجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس خودت آستین بالا بزن برو تو کار تنظیماتش
اقا ما بیخیالش شدیم.اصلن این قرتی بازیا به ما نیومده.:angry:
خلاصه سپاسگزارم.

Ogtay
15-04-2009, 12:27
اقا ما بیخیالش شدیم.اصلن این قرتی بازیا به ما نیومده.:angry:
خلاصه سپاسگزارم.
عزیز شما یسر به اینجا بزن شاید کمکی بهت بکنه.

شما IP هاشو تست کن شاید جواب بده.

psp2004
15-04-2009, 14:07
دوستان من الان اگر بخام با خود ipod با wifi دانلود کنم یکم توضیح بدید چی جوری میتونم برنامه های کرک شده دان کنم.

Ogtay
15-04-2009, 14:24
دوستان من الان اگر بخام با خود ipod با wifi دانلود کنم یکم توضیح بدید چی جوری میتونم برنامه های کرک شده دان کنم.
شما از طریق Cydia یا Installer میتونی برنامه های موجود در سورس های اونارو دانلود کنی عزیز.

psp2004
15-04-2009, 14:30
به غیر از اونا خودم میتونم سورس وارد کنم؟ سورس بازی یا برنامه ای بهتر نمیشه وارد کرد.

huti_421
15-04-2009, 15:23
چرا عزیز جان میتونی ، تو Cydia نمی دوم ولی تو Installer و بخش Network یه Safari Plugin برای دانلود هست که باید نصبش کنی ، پلاگینیه که میتونی باهاش موقع کلیک روی لینک اون رو دانلود کنی اسمش دقیقا فک کنم Safari Download Plugin هست

راستی ممد جان ، رو چشم ... اسکرین شات میذارم و توضیح میدم !!!

psp2004
15-04-2009, 15:35
راستش من ipod 2g دارم و این جیلبریک دومی را که کردم دیگه اینستالر نداره فقط سیدیا دارم میخاستم بدونم اشکال از جیلبریک من بوده یا اون دسته دومی ها همه اینستالر ندارند؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه من از وقتی که openssh را نصب کردم شارژم زود تر تموم میشه با ید چی کار کنم ؟ میشه در مواقع غیر لازم خاموشش کرد ؟

Acro-Crown
15-04-2009, 15:47
یک خاطره آیپادی!
سه هفته مونده بود به عید با کلی دنگ و فنگ به این نتیجه رسیدم من که موبایل بدردم آنچنان نمیخوره آیپاد و بگیرم حالشو ببرم!
تا هفته قبل از عید فقط درگیر مسائل جیلبریک بودمو هنوز نتونسته بودم با خیال راحت یه حال اساسی بکنم....مشکل اصلیمم وای فای بود که دسترسی نداشتم.
هفته آخر بالاخره تونستم استفادشو ببرم!ولی هنوز هیچی به اندازه گوش دادن موسیقی با آیپاد راضیم نمیکرد با یه کیفیت فوقالعاده!
هفته دوم عید یه مسافرت به شیراز داشتیم من از مسافرت عید خوشم نمیاد به خاطر همین تابحال عید ها مسافرت نمی رفتیم نمونش چند وقت پیش رفته بودیم اصفهان زاینده رود خشک شده بود،طوری که یه شب یه دست فوتبال داخل رودخونه زدیم!
و شیراز:آقا جاتون خالی روز اول چنان بارونی زد که تخت جمشیدو آب برد!سه ساعت تموم زیر بارون به همراه آیپاد نازنینم در جیب.از ترس خیس شدن نمی اوردمش بیرون که جاشو عوض کنم ولی سرنوشت برنامه خودشو داشت با تمام دقتی که به خرج دادم آخرش آب وارد شده بود!!!!!!!!!!
تا رسیدیم داخل اتوبوس تور از جیب در آوردمش ولی قاطی کرده بود!هنگ کرد ودیگه خاموش نمیشد!ییهو خودش خاموش شد خواست روشنش کنم روی سیب اپل میموندو بالا نمیومد!بعد از دوساعت دیدم داره یه کارایی انجام میده خودش یعنی هی داره ریستارت میشه.بعد خودبخود درست شد اومد بالا!!!!!
فهمیدین چی شد؟آیپاد خودشو بدون کامپیوتر ریستور کرده بود!
تمام قسمتاشو چک کردم اسکرین تاچ بازی هاش اون شتاب سنجشو اسپیکر هدفون......چند بار خاموش روشن کردم ولی عین روز اولش کار میکرد بدون هیچ مشکلی تا این که برادر کوچکترم متوجهم کرد که موقع گوش دادن به موسیقی از اسپیکر صدا میاد!تازه فهمیده بودم چه بلایی داره به سرم میاد،صدا هم از اسپیکر پخش میشد و هم از هدفون......
تهران اومدم ریستور مردم حل نشد.....شنبه 16 فروردیت برش داشتم بردم پایتخت اون پایین گفتن دو تا مغازه هستن که تعمیر میکنند رفتم دادم گفتم از پسش بر میایین اونام گفتن آره!!!آقا چشمتون روز بد نبینه تا یک هفته من اصلا نتونست با کسی که ایپادمو تحویل داده بودم حرف بزنم!شنبه هفته بعد پاشدم رفتم گفتم ایپادمو تو هر وضعیت بیار بده گفت برو فردا بیا..دفعه بعد با صدای بلندتری ازش همون موقع خواستم......همون لحظه از زیر پیشخون در آورد داد بهم!
دیدم بابا اینا اصلا کار بلد نیستند برش داشتم بردم جمهوری ساختمان آلومنیوم..تعمیرگاه آیپاد..خداییش کارشون درست بود.بعد از یک روز گغتن آب بدجوری رفته تو آیپادت باید 80% مینت عوض بشه یعنی 110هزار تومان!دقت داشته باشید هنوز از خریدش یک ماه نگذشته!تازه اونم چن آب رفته بهتنون تضمین نمیدم بعدا دوباره خراب نشه!گغتم چیکار کنم گفت بیا یا 100 بفروش بخودم یا 180 کل مینتو عوض کنم اون وقت مطئن باش دیگه مشکلی پیش نمیاد!!!!!!!!!!!!!
خلاصه ماهم گفتیم فعلا که اونقدر نداریم بده ببینیم تا بعد........این داستان ما از یک خرید ناموفق.

psp2004
15-04-2009, 15:57
یک خاطره آیپادی!
سه هفته مونده بود به عید با کلی دنگ و فنگ به این نتیجه رسیدم من که موبایل بدردم آنچنان نمیخوره آیپاد و بگیرم حالشو ببرم!
تا هفته قبل از عید فقط درگیر مسائل جیلبریک بودمو هنوز نتونسته بودم با خیال راحت یه حال اساسی بکنم....مشکل اصلیمم وای فای بود که دسترسی نداشتم.
هفته آخر بالاخره تونستم استفادشو ببرم!ولی هنوز هیچی به اندازه گوش دادن موسیقی با آیپاد راضیم نمیکرد با یه کیفیت فوقالعاده!
هفته دوم عید یه مسافرت به شیراز داشتیم من از مسافرت عید خوشم نمیاد به خاطر همین تابحال عید ها مسافرت نمی رفتیم نمونش چند وقت پیش رفته بودیم اصفهان زاینده رود خشک شده بود،طوری که یه شب یه دست فوتبال داخل رودخونه زدیم!
و شیراز:آقا جاتون خالی روز اول چنان بارونی زد که تخت جمشیدو آب برد!سه ساعت تموم زیر بارون به همراه آیپاد نازنینم در جیب.از ترس خیس شدن نمی اوردمش بیرون که جاشو عوض کنم ولی سرنوشت برنامه خودشو داشت با تمام دقتی که به خرج دادم آخرش آب وارد شده بود!!!!!!!!!!
تا رسیدیم داخل اتوبوس تور از جیب در آوردمش ولی قاطی کرده بود!هنگ کرد ودیگه خاموش نمیشد!ییهو خودش خاموش شد خواست روشنش کنم روی سیب اپل میموندو بالا نمیومد!بعد از دوساعت دیدم داره یه کارایی انجام میده خودش یعنی هی داره ریستارت میشه.بعد خودبخود درست شد اومد بالا!!!!!
فهمیدین چی شد؟آیپاد خودشو بدون کامپیوتر ریستور کرده بود!
تمام قسمتاشو چک کردم اسکرین تاچ بازی هاش اون شتاب سنجشو اسپیکر هدفون......چند بار خاموش روشن کردم ولی عین روز اولش کار میکرد بدون هیچ مشکلی تا این که برادر کوچکترم متوجهم کرد که موقع گوش دادن به موسیقی از اسپیکر صدا میاد!تازه فهمیده بودم چه بلایی داره به سرم میاد،صدا هم از اسپیکر پخش میشد و هم از هدفون......
تهران اومدم ریستور مردم حل نشد.....شنبه 16 فروردیت برش داشتم بردم پایتخت اون پایین گفتن دو تا مغازه هستن که تعمیر میکنند رفتم دادم گفتم از پسش بر میایین اونام گفتن آره!!!آقا چشمتون روز بد نبینه تا یک هفته من اصلا نتونست با کسی که ایپادمو تحویل داده بودم حرف بزنم!شنبه هفته بعد پاشدم رفتم گفتم ایپادمو تو هر وضعیت بیار بده گفت برو فردا بیا..دفعه بعد با صدای بلندتری ازش همون موقع خواستم......همون لحظه از زیر پیشخون در آورد داد بهم!
دیدم بابا اینا اصلا کار بلد نیستند برش داشتم بردم جمهوری ساختمان آلومنیوم..تعمیرگاه آیپاد..خداییش کارشون درست بود.بعد از یک روز گغتن آب بدجوری رفته تو آیپادت باید 80% مینت عوض بشه یعنی 110هزار تومان!دقت داشته باشید هنوز از خریدش یک ماه نگذشته!تازه اونم چن آب رفته بهتنون تضمین نمیدم بعدا دوباره خراب نشه!گغتم چیکار کنم گفت بیا یا 100 بفروش بخودم یا 180 کل مینتو عوض کنم اون وقت مطئن باش دیگه مشکلی پیش نمیاد!!!!!!!!!!!!!
خلاصه ماهم گفتیم فعلا که اونقدر نداریم بده ببینیم تا بعد........این داستان ما از یک خرید ناموفق.
آخرش را خراب کردید:13: برای چی خرید نا موفق؟ اشتباه از خودتون بوده که خوب ازش مراقبت نکردین. برید خدارا شکر کنید که روشن میشه چون اگر چیز دیگه ای بود اصلن امکان داشت دیگه روشن نشه:27:ولی خب من هم با شما اظهار هم دردی میکنم انشالله که ipod تون حالش خوب بشه.:20:

Acro-Crown
15-04-2009, 16:02
آخرش را خراب کردید:13: برای چی خرید نا موفق؟ اشتباه از خودتون بوده که خوب ازش مراقبت نکردین. برید خدارا شکر کنید که روشن میشه چون اگر چیز دیگه ای بود اصلن امکان داشت دیگه روشن نشه:27:ولی خب من هم با شما اظهار هم دردی میکنم انشالله که ipod تون حالش خوب بشه.:20:
اونقدارهام مقصر نبودم تمام سعیمو کردم ولی دیگه از من کاری بر نمیومد.....
در مورد قسمت دوم حرفتون همین برای من سواله چرا با خرابی 80%مین بورد هنوز تمام کارهارو بدرستی انجام میده؟دوبار جیلبریکش کردم بازی ریختم و از تاچش کلی استفاده کردم و....

huti_421
15-04-2009, 19:09
من که hPhone امو با QuickPWN ورژن 2.2 Unlock کردم یه قسمت داشت که می گفت می خوای کدوم یک از این کارا رو هم انجام بدی : cydia , Installer , Change Boot Loader Logo و یکی دیگه هم بود که یادم نیس !!!

از تو Cydia هم اگه SB Setting رو نصب کنی یه منو با کشیدن دست روی استاتوس ظاهر میشه که SSH رو هم میشه خاموش کرد

psp2004
15-04-2009, 20:05
اونقدارهام مقصر نبودم تمام سعیمو کردم ولی دیگه از من کاری بر نمیومد.....
در مورد قسمت دوم حرفتون همین برای من سواله چرا با خرابی 80%مین بورد هنوز تمام کارهارو بدرستی انجام میده؟دوبار جیلبریکش کردم بازی ریختم و از تاچش کلی استفاده کردم و....

همون طور که شما میگید یه جای کار مورد داره .
تا یادم یکی از دوستان قبلن گفته بود که اشکال از کجا میتونه باش که دقیقن همون مشکل را mp3 player داداشم داشت که با 10 تومن درستش کردند. به هر حال بهتره یکم دیگه پرس و جو کنید ببینید اصل قضیه چیه ؟:10:

mm00
15-04-2009, 20:52
من میخوام ipod touch بگیرم 8 گیگ
2g or 3g or 1g?
کدوم بهتره
کدوم ها هک شدن؟
ایا میتونم راحت بازی موزیک فیلم بریزم؟
خودم میتونم هک کنم؟
از کجا میتونم بخرم تهران هم میتونم بایم کجا قیمتش خوبه
قیمت 8 گیگ 2 g چنده؟
شماره تلفن مغازه ای در پایتخت نیست من بپرسم>؟

JayR
15-04-2009, 21:54
تو بازار 2g هست 1g رو نمی دونم!
2g هم هک شده
از پایتخت می تونی بخری 8 گیگ قیمت دارم 260-270 الانو نمی دونم فک نکنم فرقی کرده باشه قیمتش
ولی جای دیگه ای شاید بتونی ارزونتر بگیری شاید
واسه قیمت گرفتنم بهت پیغام خصوصی دادم

mamad6280
16-04-2009, 09:15

از طریق وای فای همونی که Ogtay گفت میشه برنامه نصب کرد و غیر از اون برای نصب برنامه فکر نکنم راهی باشه چه کرک شده چه نشده

به غیر از اونا خودم میتونم سورس وارد کنم؟ سورس بازی یا برنامه ای بهتر نمیشه وارد کرد.

سورس که میتونی وارد کنی از تو سیدیا وارد قسمت manage میشی و از اونجا Sources و بعد اون بالا دست راست Edit و بعد دست چپ Add رومیزنی و آدرس سورس رو وارد میکنی و بعد هم Done
اونوقت پکیج هایی که تو اون سورس هستن به کل پکیج هات اضافه میشن و میتونی نصب کنی

مثلا اگه این سورس رو Add کنی میتونی یه دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی که فکر میکنم مخزن لغاتش مثل بابیلون باشه رو نصب کنی

apt.daniyal.ir

البته دیکشنری های قویتر از انی هم هست اما همین هم کار آدمو راه میندازه

راستش من ipod 2g دارم و این جیلبریک دومی را که کردم دیگه اینستالر نداره فقط سیدیا دارم میخاستم بدونم اشکال از جیلبریک من بوده یا اون دسته دومی ها همه اینستالر ندارند؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه من از وقتی که openssh را نصب کردم شارژم زود تر تموم میشه با ید چی کار کنم ؟ میشه در مواقع غیر لازم خاموشش کرد ؟

آره تو این جیلبرک دومی installer نیست شاید دلیلش رقابت اینستالر با سیدیا باشه که جدیدا هم سازندگان اینستالر برنامه Icy رو به جای اینستالر دادن بیرون که میشه از تو سیدیا هم نصبش کرد

برنامه BossProfs رو از تو سیدیا نصب کردی؟ اگه آره میتونی بری توش و SSH رو خاموش کنی
یکی دیگه از قابلیتهای این برنامه اینه که میتونی آیکون بعضی از برنامه ها که به کارت نمیان رو مخفی کنی مثلا برنامه Stocks یا Weather یا هر چیزی که دوست نداری آیکونش معلوم باشه

یک خاطره آیپادی!
سه هفته مونده بود به عید با کلی دنگ و فنگ به این نتیجه رسیدم من که موبایل بدردم آنچنان نمیخوره .
.
.

واقعا اتفاق دردناکی بود:41: ایشالا خدا بهت صبر جزیل بده

اما به نظر من نفروشش چیزی نشده که یه ایراد کوچولو که من فکر میکنم تعمیرکارش رو اگه کمی بگردی میتونی گیر بیاری حالا یه مدت عجله نکن ببین چطور میشه

ولی در مورد اتفاقی که افتاد یه نکته ای هست
وقتی آیپاد رو میخرین توی جعبش چند تا تیکه کاغذ کوچولو هست که معمولا کسی آدم حساب نمیکنتشون
یکی از اون کاغذ پاره ها اسمش هست:

iPod touch Important Product Information Guide

حالا این چی هست؟

اونایی که انداختنش دور میتونین از اینجا به حجم 460 کیلوبایت دوباره داشته باشین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز قضا توی همون صفحه اول یه بخشی هست به اسم :

Important Safety Information

که نکات ایمنی مهم رو توضیح میده
زیر این قسمت در مورد آب و نفوذ اون به آیپاد توضیح میده:

Avoiding Water and Wet Locations
ممانعت از خیس شدن و محل های خیس

Do not use iPod touch in rain, or near washbasins or other
wet locations.
از آیپاد زیر باران یا در دستشویی یا دیگر جاهای مرطوب استفاده نکنید

Take care not to spill any food or liquid on iPod touch.
مراقب باشید تا مایع یا غذا روی آیپاد نریزید

In case iPod touch gets wet,
در شرایطی که آیپاد خیس شد...

unplug all cables, turn off iPod touch (press and hold the Sleep/Wake button, and then slide the
onscreen slider) before cleaning, and allow it to dry thoroughly before turning it on again.
تمام کابلها رو از اون جدا کنید و آیپاد رو خاموش کنید(دکمه Power رو فشار و نگه دارید) قبل از اینکه تمیزش کنید و قبل از اینکه آن را دوباره روشن کنید اجازه دهید تا کاملا خشک شود

Do notattempt to dry iPod touch with an external heat source, such as a microwave oven or hair dryer.

سعی نکنید تا آیپاد را به وسیله یک منبع حرارت خارجی مثل اجاق گاز یا مایکروویو خشک کنید

و باز تو پاراگراف بعدی میگه:

If iPod touch has been submerged in water, punctured, or
subjected to a severe fall,
اگر آیپاد تاچ در آب فرو رفت یا سوراخ شد یا از ارتفاع شدیدا به زمن افتاد

do not use it until you take it to an Apple Authorized Service Provider.
از آن استفاده نکنید و اون رو به یک سرویس دهنده مورد تاپید اپل نشان دهید

البته تو ایران این آخریه پیدا نمیشه
به هر حال پشتیبانی فنی محصولات اپل تو ایران چیزیه که دوستداران اون آرزوش رو دارن

radepa
16-04-2009, 18:22
سلام بر تمام دوستان!!!

50% از صفحات این تاپییک رو خوندم !!!! خیلی جالب بود!!!!

من میخوام یک آیپاد 8 gig بگیرم !!!

چند سوال داشتم :

1- نسل 2 هست یا نسل 1 هست؟

2- قیمتش چنده الان تو بازار؟؟؟

3- یکی از دوستان یکی داره که از خارج آوردن براش( خانم دکتر ) باهش میرفته مطب میومده خونه!!!! به نظرتون قیمت استوک تمیز چند خوبه؟؟؟

4- راهی هست که از سلامت کاملش اطمینان پیدا کرد ؟؟؟؟

5- احتمالا قابلیت کرک یا همو ن جیلبرک رو داره یا نه؟؟؟؟

6- آیا محافظ ژلاتینی که واسه آیفون هست واسه آیپتد هم موجود هست(تو بازار ایران)؟؟؟؟؟؟

هدفون بلوتوثش از چه نع است؟؟؟ از همین مدلهای موبایل است یا....؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون گفتیدبلوتوسش منو است!!!!

پیشاپیش ممنون!!!!

JayR
16-04-2009, 19:26
1- 3 پست بالاتر.
2 - مجددا 3 پست بالاتر!
3- لطفا دوستان جواب بدن همینطور سوال بعدی رو
5- بله
6- هست من دیدم
...

mm00
16-04-2009, 20:51
سلام بر تمام دوستان!!!

50% از صفحات این تاپییک رو خوندم !!!! خیلی جالب بود!!!!

من میخوام یک آیپاد 8 gig بگیرم !!!

چند سوال داشتم :

1- نسل 2 هست یا نسل 1 هست؟

2- قیمتش چنده الان تو بازار؟؟؟

3- یکی از دوستان یکی داره که از خارج آوردن براش( خانم دکتر ) باهش میرفته مطب میومده خونه!!!! به نظرتون قیمت استوک تمیز چند خوبه؟؟؟

4- راهی هست که از سلامت کاملش اطمینان پیدا کرد ؟؟؟؟

5- احتمالا قابلیت کرک یا همو ن جیلبرک رو داره یا نه؟؟؟؟

6- آیا محافظ ژلاتینی که واسه آیفون هست واسه آیپتد هم موجود هست(تو بازار ایران)؟؟؟؟؟؟

هدفون بلوتوثش از چه نع است؟؟؟ از همین مدلهای موبایل است یا....؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون گفتیدبلوتوسش منو است!!!!

پیشاپیش ممنون!!!!

اقا من پرسیدم 2g با کرک 250 پیاتخت 8 گیگ
دوستان بازی های ایفون چطوره ؟ عینه جاواس؟

radepa
16-04-2009, 21:35
ممنون بچه ها !!!!

فقط کسی میتونه راهنمایی کنه که میشه این دست دو رو امتحان کرد از همه لحاظ!؟؟؟؟؟؟؟

تایم مصرف داره که نشون بده چه میزان دستگاه روشن بوده؟؟؟

راستی پورتش مثل آیفون مگنتیک یا نه؟؟؟؟؟؟

ممنون!!!!!

JayR
16-04-2009, 22:58

قیمتش عالی شده!! ایفونم قیمتش نرمال شه عالیه

عین جاوا!؟!؟ توهین می کنی؟! :5:
اینجارو چک کن:

Ogtay
16-04-2009, 23:16
جاوا!!!!!؟؟؟؟:18:
آقا مسخره میکنی؟:41:
بازیاش تو گرافیک و گیم پلی روی Ngage رو کم کرده شما میگی جاوا.

huti_421
17-04-2009, 03:10
بذا من با توجه به اطلاعاتم توضیح بدم :

iPod قابلیت Stereo Bluetooth رو داره ولی چون فریم ورش هنوز ساپورت نمی کنه پس ر حال حاضر سیستم Mono هست و در نتیجه نمیشه از هدفون های بلوتوث استریو مثل پلیر های سامسونگ ... استفاده کرد

قیمت هم ندارم ، برو تو پاساژ پایتخت یا رضا یه گشتی بزن ، کاملا قیمت دستت میاد

الان اگه خیلی بگردی نسل 1 هم پیدا میشه ، ولی تا وقتی نسل 2 هست ، کسی سراغ نسل 1 دیگه نمیره

سلامت کامل هم یعنی از لحاظ ظاهر ، خط و خش انچنانی نداشته باشه ، فرورفتگی ، شکستگی و غیره به هیچ عنوان نداشته باشه و ال سی دی احیانا زدگی نداشته باشه

از لحاظ باطنی هم ، سرعت پردازش استاندارد باشه ، منوها قاطی پاتی نباشه و ...

بعد از اپدیت فریم ور نیاز هست که اون رو جیلبریک کرد ، که گویا این آشنای شما هم همین کاو کرده ، در غیر این صورت با چند کلیک ساده و 10-15 دیقه وقت گذاشتن به راحتی میشه دستگاه رو جیلبریک کرد !!!

در مورد بازی ها و بعضی از نرم افزار ها ( خصوصا نرم افزار های گرافیکی ) سوال پرسیده بودن ...

گرافیک بازی ها به دلیل سخت افزار قابل قبول iPod و iPhone دست کمی از NGage و Nintendo نداره و گاها سرگرم کنندس

radepa
17-04-2009, 18:17
ممنون دوستان!!!!!

mm00
18-04-2009, 16:59
سلام دوستان IPOd touch 2g با FW 2.2 جیلبریک میشه؟
میخوام از کسی بخرم میخوام ببینم مشکلی نداره ؟ گفته به من 2.2 هست از Itune دان کرده !
میخوام بازی موزیکو راحت بریزم

huti_421
18-04-2009, 18:18
سلام دوستان IPOd touch 2g با FW 2.2 جیلبریک میشه؟
میخوام از کسی بخرم میخوام ببینم مشکلی نداره ؟ گفته به من 2.2 هست از Itune دان کرده !
میخوام بازی موزیکو راحت بریزم

jailbreak ربطی به نصب نرم افزار از app store نداره ، فقط نرم افزار های توی Installer و cydia رو نمیتونید نصب کنید ( یعنی اصلا وجود نداره همچین آیتم هایی )

ورزن 2.2 هم جیلبریک میشه با نرم افزار QuickPWN و از این بابت خیالت راحت باشه

sarukhan
19-04-2009, 14:42
درود
بچه ها من ایپادم رو بردم پایتخت جیلبریک کردم و برنامه ریختم روش.حالا که میخوام با pc خودم برنامه بریزم میگه که برنامه های قبلی پاک میشه.میخواستم ببینم راهی هست که بتونم بدونه اینکه برنامه های قبلی پاک بشه برنامه بریزم؟
سپاس.

mm00
19-04-2009, 15:24
من فردا دارم میرم تهران واسه خریده ایپاد
یک راست برم پایتخت دیگه؟
بعد به من گفت هکشم میکنه واسم!
این اسپیکره 2g ایا قویه؟ یا نه؟
در اخر نکته ای موقع خرید لازم نیست؟:دی
قیمتا طرفای 250 هست دیگه 8 گیگ؟

mario1
19-04-2009, 17:47
دوستان یه نفر هست بتونه یه کانورتور خوب کرک شده به من معرفی کنه تابتونم فیلمامو تبدیل کنم ممنون میشم

Ogtay
19-04-2009, 18:41
دوستان یه نفر هست بتونه یه کانورتور خوب کرک شده به من معرفی کنه تابتونم فیلمامو تبدیل کنم ممنون میشم
COWON Media Center - jetAudio اخرین ورژنش
من خودم از این استفاده می کنم.تنظیمات مخصوص آیپاد تاچ داره.

Acro-Crown
19-04-2009, 18:45
من فردا دارم میرم تهران واسه خریده ایپاد
یک راست برم پایتخت دیگه؟
بعد به من گفت هکشم میکنه واسم!
این اسپیکره 2g ایا قویه؟ یا نه؟
در اخر نکته ای موقع خرید لازم نیست؟:دی
قیمتا طرفای 250 هست دیگه 8 گیگ؟

از من به شما نصیحت بگرد دنبال گارانتی!
یه دونه تو پاسداران هست....
یه سری هم به سایت ایران آیپاد بزن شمارشونو بردار باهشون تماس بگیرید تا خودشون یه گارانتی معرفی بکنند!
تا مثل من نشه که میگن 187 تومن برای تعمیر بیار.

پ.ن
شنیدم قدیمی ترین وارد کننده محصولات پل یه گارانتی میده به اسم سیب طلایی

امیدوارم موفق باشی.

mm00
19-04-2009, 18:47
از من به شما نصیحت بگرد دنبال گارانتی!
یه دونه تو پاسداران هست....
یه سری هم به سایت ایران آیپاد بزن شمارشونو بردار باهشون تماس بگیرید تا خودشون یه گارانتی معرفی بکنند!
تا مثل من نشه که میگن 187 تومن برای تعمیر بیار.

پ.ن
شنیدم قدیمی ترین وارد کننده محصولات پل یه گارانتی میده به اسم سیب طلایی

امیدوارم موفق باشی.

گارانتی؟!! مگه واسه شما چی شده بود که 187 تومان؟!! خودش مگه چقدره؟:o

Acro-Crown
19-04-2009, 18:59
گارانتی که نمیشه اسمشو گذاشت!یه ضمانت نامه یه چیزی که موقع مشکل یه جایی رو داشته باشی بهش بچسبی!!!!!!!نه این که......

شرمنده اعصاب برام نمونده داستانم 2صفحه پیش نوشتم!

ولی حتما دنبالش باشید، من دوتا سایت پیدا کردم ایران آیپاد و ایران اپل، حتما یه تماسی باهاشون بگیرید!ضرر نمیکنید حداقلش اینه که دنبال تعمیرکارنمیگردی!

پ.ن
دوستان یه تعمیرکار که شرکتی نباشه و منصف هم باشه سراغ ندارید؟

ویرایش:
0----------------------------------------------------------------------------------0

شرمنده لحنم خیلی نا امید کننده بود.امیدوارم هیچ مشکلی برای آیپاد و آیفون دوستان پیش نیاد.و به قول دوستان اون دکمه home-ِش برای همه بچرخه دی:

mm00
19-04-2009, 19:10
الان من یک ایپاد 16 گیگ با ورژن 2.2 بخرم میتونم جیلبریک کنم خودم بازی موزیک راحت بریزم؟

Acro-Crown
19-04-2009, 20:15
جیبیریکش کاره 10 دقیقست حتی بدون اینترنت وای فای! تضمینی!
تنها چیزیکه نیاز داری یه برنامه به حجم 14mb و اگه دسترسی به وای فای ندارین یه برنامه دیگه.و تنها با یک کلیک آیپادتون جیلبریک میشه!:5:

البته فکرکنم موقع جیبریک باید به اینترنت وصل باشین!

mm00
19-04-2009, 20:38
جیبیریکش کاره 10 دقیقست حتی بدون اینترنت وای فای! تضمینی!
تنها چیزیکه نیاز داری یه برنامه به حجم 14mb و اگه دسترسی به وای فای ندارین یه برنامه دیگه.و تنها با یک کلیک آیپادتون جیلبریک میشه!:5:

البته فکرکنم موقع جیبریک باید به اینترنت وصل باشین!

من adsl دارم ولی WIFI نه! ولی فکر نکنم واسه جیلبریک WIFI بخواد؟ اگر بخواد باید برم دانشگاه ازاد:دی

Acro-Crown
19-04-2009, 21:31
شرمنده من فکر کنم یک اشتباه کردم!
شما گفتین فریم ویر2.2.برای جیلبریک شما نیاز به فریم ویر2.2.1 دارین که با داشتن adsl نباید دانلود 270mb مشکل جدی برای شما باشه.

همونطوری که گفتم شما نیازی به وای فای ندارین و بدون وای فای میشه فرایند جیلبریک رو تکمیل کرد.سپس برای بعضی از برنامه ها که فقط از طریق cydia قابل نصب هستند نیاز به وای فای خواهید داشت.

کلا پیشنهاد من اینه که خودتون جیلبریک بکنید چون هم هزینه ای که باید پرداخت بکنید خیلی زیاده -من قیمت 70هزارتوامن رو هم برای جیلبریک شنیدم- و هم این که اگر نیاز داشتید دوباره این کارو انجام بدید نیازی نیست از کسی کمک بگیرید و هزینه ایی اضافی و نا مربوط پرداخت کنید.

mario1
20-04-2009, 08:39
cowon media center - jetaudio اخرین ورژنش
من خودم از این استفاده می کنم.تنظیمات مخصوص آیپاد تاچ داره.
یه آدرس بده برم دانلود کنم ممنون (کرک شدشو ):8:

mm00
20-04-2009, 10:18
شرمنده من فکر کنم یک اشتباه کردم!
شما گفتین فریم ویر2.2.برای جیلبریک شما نیاز به فریم ویر2.2.1 دارین که با داشتن adsl نباید دانلود 270mb مشکل جدی برای شما باشه.

همونطوری که گفتم شما نیازی به وای فای ندارین و بدون وای فای میشه فرایند جیلبریک رو تکمیل کرد.سپس برای بعضی از برنامه ها که فقط از طریق cydia قابل نصب هستند نیاز به وای فای خواهید داشت.

کلا پیشنهاد من اینه که خودتون جیلبریک بکنید چون هم هزینه ای که باید پرداخت بکنید خیلی زیاده -من قیمت 70هزارتوامن رو هم برای جیلبریک شنیدم- و هم این که اگر نیاز داشتید دوباره این کارو انجام بدید نیازی نیست از کسی کمک بگیرید و هزینه ایی اضافی و نا مربوط پرداخت کنید.

من که زنگ زدم پایتخت گفت خودمون واست هکش میکنیم! 70 تومان فکر نکنم!!
این ایپادی که من دارم میخرم جدیدترین فیرم وار از itune دانلود شده باهاش حالا شاید اون 1 اخرش رو نگفته:دی
پس اگر 2.2 باشه باید واسه 2.2.1 برم 270 مگ دانلود کنم نه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از اینجا دیگه؟
بعد یک چیز دیگه این پم شارژ گریفین هم باهاش خریدم خوبه به نظره شما؟ بعد 2G بلوتوث که نداره؟
بعد یک سوال دیگه هر موقعه بخوام موزیک یا ویدیو یا بازی بریزم باید وصل شم به WIFI?:O
من وایرلس ندارم نمیتونم واسه یک موزیک پاشم برم دنباله وایرلس که!

Acro-Crown
20-04-2009, 11:51
من که زنگ زدم پایتخت گفت خودمون واست هکش میکنیم! 70 تومان فکر نکنم!!
این ایپادی که من دارم میخرم جدیدترین فیرم وار از itune دانلود شده باهاش حالا شاید اون 1 اخرش رو نگفته:دی
پس اگر 2.2 باشه باید واسه 2.2.1 برم 270 مگ دانلود کنم نه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از اینجا دیگه؟
بعد یک چیز دیگه این پم شارژ گریفین هم باهاش خریدم خوبه به نظره شما؟ بعد 2G بلوتوث که نداره؟
بعد یک سوال دیگه هر موقعه بخوام موزیک یا ویدیو یا بازی بریزم باید وصل شم به WIFI?:O

اگر میخواین که خودشون براتون جیلبریکش کنند که دیگه مشکلی ندارین همه چیز رو خودشون حل میکنند یعنی اگر فریمویر 2.2.1 هم نباشه به این فریم ویر آپگرید میکنند پس جا نگرانی نیست.ولی اگه خودتون تصمیم به جیلبریک گرفتین پس از نصب آیپاد داخل برنامه آیتونز فریم ویرو نشون میده.....
ولی اونجور که یادمه آیپاد من همین فریم ویر 2.2.1 رو فکر کنم داشت.ولی دانلودش ضرری نداره چیزی هست که احتمالا لازم میشه.....مثل یه DVD یا CD ویندوز میمونه!:20:

شارژر هم چیزیه که به نظرم برای کسانی که لپ تاپ ندارن بودنش ضروریه.فکر کنم 30تومن باید باشه.
در مورد بلوتوٍ هم زیاد بحث شده تو همین تاپیک.
خلاصه اش:آیپاد تاچ نسل 2 چیپست بلوتوث رو داره و حتی قابلیت در یافت امواج FM . ولی فعال نیتش همین اواخر برای آیفون برنامه ای اومد که مشکل بلوتوث رو حل کردن.و شنیدم گروهی هم دارن روی بلوتوث آیپاد تاچ کار میکنند .

و اما در مورد وای فای....
اینجوری توضیح بدم شما پس از جیلبریک آیپاد یه برنامه به منو شما اضافه میشه به اسم cydia که کارش دریافت برنامه و نصب اون تو ایپاد هست.
مثال:cydia مثل دی وی دی کینگ هست یعنی وقتی واردش میشد کلی نرم افزار وجود داره که شما نسبت به نیازتون انتخاب و نصب میکنید.و برای این کار به سورس های خودش متصل میشه-از طریق وای فای- و جدیدترین پکیج هارو به شما نشون میده.:20:

حال چند تا برنامه هستش که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند که برای تکمیل فرایند جیلبریک به اونها نیاز مندیم. یکیش MobileInstallation هست که کارش اینه که شما میتونید برنامه های کرک شده رو نصب کنید. که این برنامه به صورت یک فایل هستش که باید با فایل اصلی درون دستگاه عوض بشه مثل کاری که اکثر مواقع موقع کرک کردن یک برنامه امجام میدیم.

حال برای این کار 2 راه وجود داره.
1-از طریق cydia که اسون ترین راه.شما با یک کلیک خودش این کارو انجام میده

2-اگر عین من دسترسی به وای فای نداشتین باید از طریق usb برین داخل آیپاد وارد مسیر مورد نظر بشین و با یک کپی پیست فایل هارو جابجا کنید.

فقط یه نکته که از طریق usb شما نمیتونید بطور مستقیم وارد آیپاد بشید و مسیر های مختلفو ببینید.برای همین شما نیاز به برنامه ای دارید تا این اجازه رو به شما بده اونم openSSH هست باز ائنم فقط از طریق cydia قابل نصب هست.
میبینید یعنی شما برای تکمیا فرایند جیلبریک حتما باید یکبار به اینترنت متصل شوید.

ولی اون مشکل هم حل شده یه برنامه هست به اسم iFunBox که بدون نیاز به openSSh میذاره وارد دایرکتوری های آیپاد شد در نتیجه میشود از طریق usb فایل MobileInstallation رو تعویض و فرایند جیلبریم رو خاتمه داد:46:

میبینید شما حتی نیازی به وای فای نخواهید داشت.
ریختن عکس موزیک وفیلم که بدون دردسری از طریق usb و برنامه iTunes که تو سایت اپل هم به صورت رایگان هست قابل ریختنه.:11:

R.NaFaS
20-04-2009, 18:35
سلام.....کسی قیمت دقیق 8 و 16 گیگ رو داره؟؟((با آدرس))

sarukhan
20-04-2009, 19:06
درود
بچه ها من ایپادم رو بردم پایتخت جیلبریک کردم و برنامه ریختم روش.حالا که میخوام با pc خودم برنامه بریزم میگه که برنامه های قبلی پاک میشه.میخواستم ببینم راهی هست که بتونم بدونه اینکه برنامه های قبلی پاک بشه برنامه بریزم؟
سپاس.
اگه میشه یه نفر راهنمایی کنه.
سپاس.

abbot
20-04-2009, 19:37
با itunnel برید تو فولدر /private/var/mobile/application یه سری فولدر هست با کد هگزا که هر کدومشون یکی از برنامه های appsore اند. تو هر فولدر که برید چند تا فایل و فولدر هست یکی از فولدر ها با نام xxx.app هستش که حاوی خود برنامه اصلیه یه فایل متا هستش که اطلاعات اضافی برنامه رو داره و یه artwork که آیکون برنامه تو آیتونز رو نشون میده. حالا تنها کاری که باید بکنید کپی اونا توهاردتونه. بعد یه فولدر با نام Payload ایجاد کنید و اون فولدر xxx.app رو توش کپی کنید. فقط اونو!!! بعد payload,metaوartwork رو با winrar آرشیو کنید. دقت کنید که آرشیو با فرمت zip باشه نه rar! و در آخر پسوند فایل رو به ipa عوض کنید و حالشو ببرید. من که خیلی ذوق کردم آخه بیش از 100 تا برنامه باحال پیدا کردم. مفتی مفتی!!!!!!!!!!!!

منبع:موبایلستان

mt33
20-04-2009, 19:53
دوستان من یه چند تایی سوال داشتم

برای ریختن عکسهای دگه چطوری باید بریزم مثلا من یک فولدر 35 تایی عکس ریختم بعد میخوام یک فولدر دیگه بریزم هیچ منوی فعال نیست که من عکسهای دیگه وارد کنم . وقتی فولدر دیگه ای میریزم ان فولدر قبلی پاک میشه چه کار کنم که بشه فولدر عکس وارد کنم ؟

سوال بعدی که دارم

میخوام یک فیلم که در سه فایل هست به چه پسوندی باید تبدیل کنم تا بتونم داخل ایپادم بریزم ؟

طوری پسوندش عوض بشه که از نظر مدت زمان فیلم کم نشه

ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

mac_world
20-04-2009, 20:18
خسته نباشید تصمیمم قطعی شد ipod میخرم ولی یه سوال اندازه lcd آیپاد چقدره منظورم طول و عرض هست و آیا برای فیلم دیدن مناسبه مثلا میشه فول اسکرین کرد که بهتر دیده بشه

hamidbn
20-04-2009, 20:24
سلام دوستان

اول می خواستم ببینم مدل های 3g با 2g یعنی چه ؟

و اینکه ایا ورزن های فریم ور در قیمت ها هم تاثیر داره یا که نه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

mamad6280
20-04-2009, 21:01
بچه ها من یه چیزی بگم من با ۲.۲ جیلبرک کردم الانم روش سیدیا هست و کلی نرم افزار دیگه (با red sn0w)
اما نمیدونم سازندگان نرم افزار جیلبرک (dev team) چه اصراری دارن که این جیلبرک فقط رو ۲.۲.۱ جواب میده ...

psp2004
20-04-2009, 21:51
دوستان میشه یه لطفی کنید و لینکه mobileinstalation را برای دان بزارید.

Ogtay
20-04-2009, 22:17
MobileInstallation 2.2.1

mt33
20-04-2009, 22:38

برای ریختن عکسهای دگه چطوری باید بریزم مثلا من یک فولدر 35 تایی عکس ریختم بعد میخوام یک فولدر دیگه بریزم هیچ منوی فعال نیست که من عکسهای دیگه وارد کنم . وقتی فولدر دیگه ای میریزم ان فولدر قبلی پاک میشه چه کار کنم که بشه فولدر عکس وارد کنم ؟

سوال بعدی که دارم

میخوام یک فیلم که در سه فایل هست به چه پسوندی باید تبدیل کنم تا بتونم داخل ایپادم بریزم ؟

hamidbn
20-04-2009, 23:39
سلام
اگه کسی جواب منو بده در پست 719 ممنون میشم

سلام دوستان

اول می خواستم ببینم مدل های 3g با 2g یعنی چه ؟

و اینکه ایا ورزن های فریم ور در قیمت ها هم تاثیر داره یا که نه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Ogtay
21-04-2009, 00:57
سلام
اگه کسی جواب منو بده در پست 719 ممنون میشم
عزیز 3g ماله آیفونه و ربطی به آیپاد نداره.1g و 2g ماله آیپادن که 2g جدیدتره و اسپیکر و دکمه ولوم داره.
خیر ورژن رو قیمت تاثیری نداره.

mt33
21-04-2009, 07:51
بی زحمت پست 723 منم جواب بدید

چون فوری هست ممنون میشم

hamidbn
21-04-2009, 09:35
ممنون
یک سئوال دیگه

آیا در ipod بازی و برنامه مثلا دیکشنری را می توان نصب کرد ؟ یا اینکه فقط فایل ویدئویی و صوتی میشه اجرا کرد ؟

mario1
21-04-2009, 10:24
یه نفر اگه امکان داره آدرس یه کانورتور خوب بده کرک شده و کامل ممنون میشم

Ogtay
21-04-2009, 11:40
ممنون
یک سئوال دیگه

آیا در ipod بازی و برنامه مثلا دیکشنری را می توان نصب کرد ؟ یا اینکه فقط فایل ویدئویی و صوتی میشه اجرا کرد ؟
عزیز اگه یکم وقت میزاشتیو ایت تاپیکو میخوندین جواب همه سوالاتونو میگرفتین.
بله بازی و دیکشنری میشه روش نصب کرد البته مخصوص سیستم عامل مک رو فقط میشه نصب کرد.

Ogtay
21-04-2009, 11:41
یه نفر اگه امکان داره آدرس یه کانورتور خوب بده کرک شده و کامل ممنون میشم
بفرما عزیز

پسوردشو بهت پیام خصوصی میدم.

mac_world
21-04-2009, 16:49
سلام دوباره لطفا به این سوال من جواب بدین طول و عرض lcd آیپاد چنده اگه خط کش دارین میتونین برام اندازه بگیرید ؟و آیا برای فیلم دیدن مناسبه؟

psp2004
21-04-2009, 19:58
سلام دوباره لطفا به این سوال من جواب بدین طول و عرض lcd آیپاد چنده اگه خط کش دارین میتونین برام اندازه بگیرید ؟و آیا برای فیلم دیدن مناسبه؟

اصولن صفحات lcd این جور وسایل را با اینچ می سنجند که مال آیپاد 3 اینچ هست ولی چون شما گفتید من به mm براتون به دست آوردم :75 در 50 میلی متر هست که به نظر من واسه فیلم دیدن خوب باشه.:20:

JayR
21-04-2009, 22:12
مگه 3.5 اینچ نیست؟!

Ogtay
21-04-2009, 22:15
مگه 3.5 اینچ نیست؟!
درسته عزیز 3.5 اینچه.

mt33
22-04-2009, 12:57
اقایون چرا به پست من جواب نمیدید ؟

سوال من فوری است

خواهشا به پست 723 جواب کامل بدهید

Ogtay
22-04-2009, 14:30

سوال بعدی که دارم

راجعبه عکس اطلاعی ندارم چون خودمم همین مشکلو با آیفونم دارم.
عزیز با کانورته فیلم به mp4 میتونید بریزین رو آیپاد و با تغییر فرمت هیچ تغییری در مدت زمان فیلم بوجود نمیاد و فقط در سایز تصویر و حجمش تغییر ایجاد میشه.

sarukhan
22-04-2009, 23:32
با itunnel برید تو فولدر /private/var/mobile/application یه سری فولدر هست با کد هگزا که هر کدومشون یکی از برنامه های appsore اند. تو هر فولدر که برید چند تا فایل و فولدر هست یکی از فولدر ها با نام xxx.app هستش که حاوی خود برنامه اصلیه یه فایل متا هستش که اطلاعات اضافی برنامه رو داره و یه artwork که آیکون برنامه تو آیتونز رو نشون میده. حالا تنها کاری که باید بکنید کپی اونا توهاردتونه. بعد یه فولدر با نام payload ایجاد کنید و اون فولدر xxx.app رو توش کپی کنید. فقط اونو!!! بعد payload,metaوartwork رو با winrar آرشیو کنید. دقت کنید که آرشیو با فرمت zip باشه نه rar! و در آخر پسوند فایل رو به ipa عوض کنید و حالشو ببرید. من که خیلی ذوق کردم آخه بیش از 100 تا برنامه باحال پیدا کردم. مفتی مفتی!!!!!!!!!!!!

منبع:موبایلستان
ممنون از راهنماییتون.من سرچ کردم ولی این برنامه رو نتونستم واسه دانلود پیدا کنم.اگه براتون زحمتی نیست میشه یه لینک معتبر واسه دانلود بزارید.
این برنامه های مفتی مفتی رو از کجا پیدا کردید:46:
سپاس.

mario1
23-04-2009, 09:04
بفرما عزیز

پسوردشو بهت پیام خصوصی میدم.

ممنون اوگتای عزیز من یه کم کار کردن با این برنامه برام سخته یه توضیح کوچیک میدی ممنون:13:

mario1
23-04-2009, 09:59
مرسی عالی بود

Ogtay
23-04-2009, 10:53
برنامه رو اجرا میکنی عزیز بعد میری قسمت Convert video قسمت Output Format رو که باز میکنی دستگاه های مورد نظر رو میاره که شما آیپاد رو انتخاب میکنی.بعد زیرش یه گزینه ی دیگه داره که مدل آیپاد و سایز و فرمت رو انتخاب میکنی اگه میخوای بیتریت صدا و تصویر روهم تغییر بدی قسمت Output setting میری و به دلخواه تغییر میدی.Add file اینام که دیگه کاری نداره.
موفق باشید.

mt33
24-04-2009, 20:16
این gps ایپاد در خارج از کشور قابل استفاده می باشد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Acro-Crown
24-04-2009, 20:45
این gps ایپاد در خارج از کشور قابل استفاده می باشد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ایپاد تاچ جی پی اس ندارد.و تنها آیفون جی پی اس دارد.......

ولی شما با مپش میتونید محل خودتون پیدا کنید و اونم به خاطر استفاده از wi-fi میباشد.یعنی شما وقتی به شبکه وای-فای نزدیکتون متصل میشید آدرس اون شبکه بیسیم میشه محل شما داخل نقشه.فکر کنم با شعاع خطای 20متر

mt33
24-04-2009, 22:04
ایپاد تاچ جی پی اس ندارد.و تنها آیفون جی پی اس دارد.......

ولی شما با مپش میتونید محل خودتون پیدا کنید و اونم به خاطر استفاده از wi-fi میباشد.یعنی شما وقتی به شبکه وای-فای نزدیکتون متصل میشید آدرس اون شبکه بیسیم میشه محل شما داخل نقشه.فکر کنم با شعاع خطای 20متر

بله ببخشید اشتباه شد منظور بنده هم همون مپ بود

و ممنون از جوابتون

mm00
25-04-2009, 09:13
سلام من یک IPOD toUCh 1g 16 GB خریدم با packe shager grifin و یک هدفون creative ep570 250 تومان
خوب خریدم یا نه ؟
میخوام JB کنم لینک اموزش رو بدید
قیمت جهانیش که 299$ هست
اگر مرحله ای در JB اشتباه بریم مشکل دار میشه ؟IpoD
الان من نیاز به اپدیت firmwar دارم؟

Acro-Crown
25-04-2009, 18:31
سلام من یک IPOD toUCh 1g 16 GB خریدم با packe shager grifin و یک هدفون creative ep570 250 تومان
خوب خریدم یا نه ؟
میخوام JB کنم لینک اموزش رو بدید
قیمت جهانیش که 299$ هست
اگر مرحله ای در JB اشتباه بریم مشکل دار میشه ؟IpoD
الان من نیاز به اپدیت firmwar دارم؟

مبارک باشد
شما 1g گرفتین یا 2g?:11:

mm00
25-04-2009, 19:01
مبارک باشد
شما 1g گرفتین یا 2g?:11:

1g!
الان من 2.2ریخته برام خودم 2.2 رو ندارم فایلشو
میخوم بدونم میشه الان رو IPOd من 2.2 هست جیلبریک کنم یا باید 250 مگ دوباره FW دانلود کنم؟!!

paranoid_android
25-04-2009, 21:38
سلام.
بنده فردا عازم تهران هستم برای خرید یک فروند PMP! یکی از گزینه هام Ipod Touch 32 Gig هستش. برای خرید کدوم مراکز از پایتخت یا غیر اون معتبر هستن و اینکه لوازم جانبی آی پاد مثل شارژر برق و هدفون و کیف یا کاور رو از کجا میشه گیر آورد؟
موقع خرید حتما باید دقت کنم که 2G باشه؟ اگه 1G باشه ضرر خواهم کرد؟ برای خرید آی پاد به چه نکاتی باید توجه کنم؟ در مورد لوازم جانبی چطور؟ برای شارژر و هدفون تعریف مارک Griffin رو خیلی شنیدم، گزینه خوبیه آیا؟
حدود قیمت تاچ 32 گیگ + شارژر و هدفون تقریبا چقدر میشه (البته می دونم سوالم احمقانه ست! sorry! فقط میخوام محدوده قیمت دستم باشه).
خیلی ممنون و شرمنده بخاطر تعدد سوالاتم! آخه قضیه رفتنم یهویی شد!

Acro-Crown
25-04-2009, 21:57
1g!
الان من 2.2ریخته برام خودم 2.2 رو ندارم فایلشو
میخوم بدونم میشه الان رو IPOd من 2.2 هست جیلبریک کنم یا باید 250 مگ دوباره FW دانلود کنم؟!!

شرمنده دوست عزیز ولی من از جیلبریک 1g هیچ اطلاعی ندارم ولی تو صفحات ابتدایی با ید راهنمایی کرده باشند و اگر نه سایت ipodtouchfans بهترین مرجع برای شماست.

سلام.
بنده فردا عازم تهران هستم برای خرید یک فروند PMP! یکی از گزینه هام Ipod Touch 32 Gig هستش. برای خرید کدوم مراکز از پایتخت یا غیر اون معتبر هستن و اینکه لوازم جانبی آی پاد مثل شارژر برق و هدفون و کیف یا کاور رو از کجا میشه گیر آورد؟
موقع خرید حتما باید دقت کنم که 2G باشه؟ اگه 1G باشه ضرر خواهم کرد؟ برای خرید آی پاد به چه نکاتی باید توجه کنم؟ در مورد لوازم جانبی چطور؟ برای شارژر و هدفون تعریف مارک Griffin رو خیلی شنیدم، گزینه خوبیه آیا؟
حدود قیمت تاچ 32 گیگ + شارژر و هدفون تقریبا چقدر میشه (البته می دونم سوالم احمقانه ست! sorry! فقط میخوام محدوده قیمت دستم باشه).
خیلی ممنون و شرمنده بخاطر تعدد سوالاتم! آخه قضیه رفتنم یهویی شد!

پیشاپیش مبارک باشه.
من یکبار هم توضیح دادم درسته که اپل نمایندگی تو ایران نداره ولی گرفتن از یه وارد کننده که خودش یه چیزی به اسم کارت گارانتی میده بهتر از هیچیه.
اگر به پستم در 2صفحه پیش مراجعه کنید کامل تر توضیح دادم.
لوازم جانبیشم همون پایتخت دارن به طور مثال به من یه کیف چرمی ساده رو 30 تومن پیشنهاد داد.:2: و یه شارژر رو هم همینطور .ولی شما سعی کن حتما یه قاب یا کیف تهیه کنی.اگر بتونی invisible shield برای آیپادتون تهیه کنید که عالی میشه چون اگر قاب یا کیف تهیه کنید به نظرم اون جمال و جبروتش از بین میره:31:.
ولی شما یه نکته رو به یاد داشته باش از همون مغازه ای که آیپادتونو گرفتین باقی لوازمو تهیه نکنید.قیمت خون پدرشونو میگن!نامرداا:19:
قبل از عید 32 410 بود ولی از قیمت های بعد از عید اطلاعی ندارم.متاسفم
در مورد تفاوت نسل 1 و 2 به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید

mm00
26-04-2009, 17:32
من JB کردم حالا باید mobile installation بریزم ولی کجا باید بریزم با Ifunbox

Ogtay
26-04-2009, 18:48
دوسته عزیز قبلا توضیح داده شده یه مرور بفرمایید جواب میگیرید.