PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]

mohamad h
11-10-2011, 20:22
دوستان من بخوام آيپادمو بفروشم بنظرتون چند بفروشم؟ آيپاد 4gهمراه با دوتا قاب محافظ شار‍‍ژر و هندزفري و يواس بي
پشتش يه چند نا خش كوچولو افتاده بقيه چيزاش سالمه همراه با جيل برك 4.3.3 و كلي بازي
:whistle:؟؟؟

hellmayor
15-10-2011, 23:39
کسی اینجا I OS 5 رو نصب کرده ؟! من که نصب کردم ! از امکاناتی که اضافه شده خوشم اومد !

yes47
16-10-2011, 16:25
دوستان کسی یه اسپیکر خوب پرتابل برا آی پاد سراغ نداره؟
اصن کدوم برند خوبه؟

{sahand}
16-10-2011, 20:42
کسی اینجا I OS 5 رو نصب کرده ؟! من که نصب کردم ! از امکاناتی که اضافه شده خوشم اومد !
من نصبیدم، طاقت نیاوردم، همین که موقع سینک دستگاه رو قفل نمی کنه و سینک با وای فای و OTA خودش خیلی حال داد.
کلا دیگه نیاز قطعی به کامپیوتر از بین رفته.
دستگاه که دفعه اول بالا میاد نیازی به اکتیو شدن با آیتیونز نداره، علاوه بر آیتیونز با آیکلاود هم می تونه سینک شه و بکاپ بگیره. از طریق اینترنت می تونه آپدیت شه ...
بگذریم از سایر امکانات اضافه شده ...

hellmayor
18-10-2011, 10:15
و یک چیز بدرد بخوری که اضافه شده آهنگ ها رو میشه همون از داخل آیپاد پاک کرد ! راحت شدیما ! :31:

{sahand}
18-10-2011, 10:34
فقط نکته بدش که خیلی هم بده اینه که دیگه Multitasking Gestures کار نمی کنه، یعنی گزینش میاد ها ولی عمل نمی کنه. فقط رو آیپد 2، رو آیپد 1 هم مثل قبل می شه با یه دستکاری کوچیک فعالش کرد ولی رو آیپاد و آیفون کلا امکانش از رو فرمور حذف شده!

hosein ati
20-10-2011, 11:51
سلام .
کسی لینک دانلود ios5 مخصوص ipod touch 4g رو نداره؟
من میخواستم آپدیت کنم ولی دیدم itunes نمیخواد فایل اپدیت رو به من بده.برای همین گفتم فایلشو دانلود کنم و دستی اپدیت کنم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.انجمن حمایت از کسانی که در کف ios5 هستن.:D
خیلی ممنون.
راستی جیلبریک انتترد شده یا تترد ؟
برای ویندوز هست برنامش یا فقط برای مک؟

{sahand}
20-10-2011, 22:40
سلام .
کسی لینک دانلود ios5 مخصوص ipod touch 4g رو نداره؟
من میخواستم آپدیت کنم ولی دیدم itunes نمیخواد فایل اپدیت رو به من بده.برای همین گفتم فایلشو دانلود کنم و دستی اپدیت کنم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.انجمن حمایت از کسانی که در کف ios5 هستن.:D
خیلی ممنون.
راستی جیلبریک انتترد شده یا تترد ؟
برای ویندوز هست برنامش یا فقط برای مک؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتترد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و مثل همیشه هم رداسنو مشکلات جزیی داره. مثلا گاهی وقتا که سوییچر رو باز می کنید فریز می شه و باید ریستارت کنید، که خب اگه کامپیوتر و رداسنو دم دستتون نباشه مشکل ساز می شه.

rave-87
21-10-2011, 13:27
دوستان فکر کنم اگر بخوام آیپاد رو جیلبریک نکنم تنها راه خرید برنامه ها همون گیفت کارت هست ، درسته؟
کسی از قیمت و اینکه از کجا بخرم بهتره خبری داره
من کلاً به 3 یا 4 تا برنامه نیاز دارم ، با توجه به اینکه آیپادم 3g (دیگه یکم برای سیستم عامل های روز اپل ، ضعیف شده) هست گفتم اگر جیلبریک نکنم بهتره و امکان هنگش پایین میاد ، برای همین توی فکر خرید برنامه ها هستم.

hosein ati
24-10-2011, 00:25
با سلام. دوستان میخواستم سورس های سیدیا به درد بخور رو معرفی کنید. مخصوصا اون هایی که I os ۵ رو ساپورت میکنن. خیلی ممنون.
راستی وقتی که تایپ میکنم ایپاد کلمه ها رو حدس میزنه، چطوری این قابلیتو خاموش کنم؟

kasra_khan2003
25-10-2011, 01:29
اینجا کسی iPod nano نداره؟

قیمتش فکر کنم حدود 210 باشه (دقیقا نمیدونم). یکم زیاد هست ولی خیلی ازش تعریف میکنن. به نظرتون ارزش داره؟ یا آدم پول بذاره یهو iPod touch بخره؟

Stream
25-10-2011, 02:41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتش فکر کنم حدود 210 باشه (دقیقا نمیدونم). یکم زیاد هست ولی خیلی ازش تعریف میکنن. به نظرتون ارزش داره؟ یا آدم پول بذاره یهو iPod touch بخره؟

بدون شک از بهترین MP3 Player (بدون PMP) های دنیاست، اگه نگیم بهترین. خیلی جالبه ولی خب با اون قیمت ارزش تاچ خیلی بیشتره مگه اینکه یکی تاچ یا آیفون داشته باشه و بخواد اینو هم اضافه کنه به کلکشن. ساعت خوبی هم میشه البته و کلا چیز خیلی جذابیه :دی

peaceful1
25-10-2011, 12:55

قیمتش فکر کنم حدود 210 باشه (دقیقا نمیدونم). یکم زیاد هست ولی خیلی ازش تعریف میکنن. به نظرتون ارزش داره؟ یا آدم پول بذاره یهو iPod touch بخره؟

اگه از مدل نانو خوشتون میاد میتونید مدل Motoactv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم در نظر بگیرید. غیر از قابلیتهایی که گفته شده میتونه از طریق بلوتوث با موبایل ارتبط برقرار کنه تا بشه از طریق هدنزفری متصل به همین پلیر یا میکروفن روش ارتباط تلفنی برقرار کرد به نظرم گزینه خوبی برای افرادی که ورزش زیاد میکنند هست.

peaceful1
25-10-2011, 21:55
دوست گلمون *Ali* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطف کردند با همه مشغله ایی که داشتند پست اول این تاپیک رو به روز رسانی کردند.

با تشکر فراوان :10::11::40:

{sahand}
26-10-2011, 21:01
دوستان سرعتت انتقال فایل شما تو آیفانباکس چقدره؟
تو لپ تاپ قبلیم با پردازنده Pentium T4300 یعنی Dual Core 2.1 GHz سرعت انتقال حدود 10 مگابایت در ثانیه بود.
تو این لپتاپ با پردازنده i5 2410 سرعت رسیده بود به حدود 14.
اما دیروز که از iOS 5 به بنا به دلایلی به 4.3.3 برگشتم ببینید سرعت چقدر شده!!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته رو پورت USB 3 اینطوریه و روی USB 2 حدود 2-3 مگابایت در ثانیه پایین تره! که منطقا نباید فرقی با هم داشته باشن!

payamhetfild
26-10-2011, 21:02
خدمت شما
ببنید بدرتون میخوره
استفاده از GPRS گوشی ها بر روی آیپاد تاچ
خوب این روش یک روش بسیار کاربردی هست که با استفاده از یک گوشی دارای بلوتوث می تونین اینترنت رو روی آیپاد تاچ شیر کنین.
وسایل لازم:

۱-آیپاد تاچ (نسل اول ، نسل دوم یا سوم )
۲- جیلبریک آیپاد.
۳- گوشی که قابلیت بلوتوث داشته باشه.
۴- نرم افزار iFunBox
خوب اول از همه نرم افزار cydia رو باز کنین و از سورس BigBoos نرم افزار iBluever demo را نصب کنید.

خوب این روش یک روش بسیار کاربردی که در این انجمن صحبت های از این نرم افزار شده ولی آموزشی به طور کامل ارائه نشده ، در اینجا به آموزش کامل این نرم افزار می پردازیم.
وسایل لازم:۱-آیپاد تاچ (نسل اول ، نسل دوم یا سوم )۲- جیلبریک آیپاد.۳- گوشی که قابلیت بلوتوث داشته باشه.۴- نرم افزار iFunBox
خوب اول از همه نرم افزار cydia رو باز کنین و از سورس BigBoos نرم افزار iBluever demo را نصب کنید.

نکته مهم : حتما نسخه دمو ورژن ۱٫۰٫۱۵ را نصب کنید چون تنها این ورژن به صورت کامل بر روی IOS 4 کار می کند.

خوب بعد از نصب ، فایل لینک زیر را دانلود نمایید و پس از خارج کردن از حالت فشرده توسط iFunBox در مسیر زیر کپی نمایید:

Application/Blueverdemo.app

حالا آی پاد خود را ریسپرینگ کنید.

قبل از باز کردن نرم افزار به Wi-Fi وصل شوید و گزینه اکتیو بالای صفحه رو بزنید تا نرم افزار اکتیو شود.

بعد از انجام مراحل بالا و اکتیو شدن نرم افزار گزینه iBluever را در حالت on قرار دهید و و بلوتوث یک گوشی را روشن کنید بعد از پیدا کردن نام بلوتوث بر روی آن کلیک کنید تا صفحه ای مانند صفحه زیر باز شود:

خوب به ترتیب مقادیر زیر را وارد کنید:

PIN:این یک رمز هست که شما می تونید به صورت دلخواه وارد کنید تا هنگام ارتباط بلوتوث شما با گوشی از شما پرسید می شود ، به طور مثال: ۱۲۳۴۵۶

APN: این کد اتصال هست که اگه وارد هم نکردین زیاد مهم نیست ولی اگه می خواین بزنین واسه ایرانسل باید باشه mtnirancell و همراه اول باید باشه irtci.

Dial Number: این شماره ارتباط شماست که باید حتما این شماره رو وارد کنید:

۱#***۹۹*

خوب دیگه به تنظیمات دیگه کار نداریم فقط حتما script بروی Default قرار دهید.حالا بعد از وارد کردن مقادیر دکمه iBluever بالای گوشی را لمس کنید تا به صفحه قبل برگردید ، مطابق عکس زیر:

خوب حالا روی اسم بلوتوث رو لمس کنید تا نرم افزار شروع به کانکت شدن بکنه ، حالا نرم افزار اون رمز PIN که اول انتخاب کردیم برای گوشی مورد نظر می فرسته و باید اون رمز بزنیم و بعد از اون یک سئوال می پرسه از گوشی که باید yes رو بزنیم بعد iBulever شروع به کانکت شدن می کنه و اگه تمام مراحل را درست پیش رفته باشین باید یک علامت تیک سبز رنگ بقل بلوتوث شما ظاهر می شه که نشانگر کانکت شدن شما هست .

حالا دکمه Home رو بزنید و به سافاری برید و از دنیای شیرین اینترنت در همه جا لذت ببرید.

چند نکته که همیشه باید رعایت کرد:

۱-هیچ گاه بلوتوث خود را از منوی آیپاد روشن نکنید.

۲-وقتی نرم افزار روشن است اگر به منوی بلوتوث بروید می بینید گزینه بلوتوث غیر فعال شه است که هیچ جای نگرانی نیست وبعد از دیسکانکت شدن به حالت اولیه بر می گردد.

۳- در فریم ور ۴ هنگامی که این نرم افزار روشن هست هیچ علامت بلوتوث در گوشه تصویر دیده نمی شود.
کپی از اپلستان

آقایون این روش واسه آیپاد 4g هم جواب میده؟

Rhodes
27-10-2011, 15:26
دوستان سرعتت انتقال فایل شما تو آیفانباکس چقدره؟
تو لپ تاپ قبلیم با پردازنده Pentium T4300 یعنی Dual Core 2.1 GHz سرعت انتقال حدود 10 مگابایت در ثانیه بود.
تو این لپتاپ با پردازنده i5 2410 سرعت رسیده بود به حدود 14.
اما دیروز که از iOS 5 به بنا به دلایلی به 4.3.3 برگشتم ببینید سرعت چقدر شده!!:

البته رو پورت USB 3 اینطوریه و روی USB 2 حدود 2-3 مگابایت در ثانیه پایین تره! که منطقا نباید فرقی با هم داشته باشن!

مال من هم ٢٣/٢٤ هست.

-------------------------------

آقایون این روش واسه آیپاد 4g هم جواب میده؟

خیر جواب نمیده.
بسته به نوع گوشی میزبان میتونید از برنامه های متفاوتی استفاده کنید.
مثلا برای S60 v3 /v5/^3 میتونید برنامه joikuspot رو نصب کنید و اینترنت رو با وایرلس شیر کنید.بعضی گوشی های آندروید هم این قابلیت hotspot رو دارند.خود آیفون 4 هم از 4.3.3. به بعد این قابلیت شیر رو داره.

{sahand}
27-10-2011, 21:24
واو! واو! واو! این عکسو ببینید:

3جی!!

ممکنه فکر کنید فیکه، ولی به آدرس عکس دقت کنید!!! سرور اپل!!!

و ممکنه فک کنید اسکرین شات آیفون باشه و این یه اشتباه باشه ولی اگه دقت کنید می بینید اسمی از اپراتور وجود نداره! پس مطمئنا آیپاده.

*Ali*
27-10-2011, 23:33
واو! واو! واو! این عکسو ببینید:

3جی!!

ممکنه فکر کنید فیکه، ولی به آدرس عکس دقت کنید!!! سرور اپل!!!

و ممکنه فک کنید اسکرین شات آیفون باشه و این یه اشتباه باشه ولی اگه دقت کنید می بینید اسمی از اپراتور وجود نداره! پس مطمئنا آیپاده.

شايعه واسه ٣ جي دار شدن آيپاد زياد بود. ولي توي آپديت آخري كه فقط رنگ و قيمت بود اصلا به اين قضيه اشاره اي نكردن. اين عكس مال كدوم بخشه؟ Accessories ؟

{sahand}
02-11-2011, 16:59
آیا از خط و خش پشت آیپاد تاچ / کلاسیک خود خسته شده اید؟ آیا همیشه به خاطر اینکه زیبایی پشت آیپاد فقط 1 ثانیه دوام دارد به اپل فحش داده اید؟ آیا می خواهید شکوه آیپادتان را به آن بازگردانید؟
آیا می خواهید آیپادی به این شکل داشته باشید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه حل شما اینجاست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......
البته این کار رو اگه می خواید انجام بدید باید مسئولیت 100 درصد رو خودتون بپذیرید. نه من و نه اون بنده خدایی که این راهو پیدا کرده مسئول آیپاد شما نیستیم!
خودم رو آیپادم این حرکتو زدم و به طرز اعجاب انگیزی خوشگل شد، هیچ اثری از خط و خش های قبلی هم روش نیست. البته اسکاچی که من استفاده کردم وطنی بود و یه خورده نرم بود، ایشالا بعدا یه خوبشو می گیرم می زنم به بدنش!
البته حواستون باشه که حتما تو خط مستقیم این کار رو بکنید وگرنه اگه کج و کوله بکشید زشت می شه.
.......
البته بعضی دوستان هم خلاق بودن و سلیقه ی بیشتری به خرج دادن:

mohamad h
02-11-2011, 17:46
دوستان من آيپادمو خواستم جيلبرك كنم (آي او اس 5)بعد جيلبرك سيديا آيكونش هست ولي باز نميشه ):
ديگه هم به ايتونز سينك نميشه ارور مي ده
دوباره هم نمي تونم جيلبرك كنم تو قسمت بوت گير مي كنه
بوت چيه؟
ممنون:11:

hellmayor
03-11-2011, 01:26
دوستان من آيپادمو خواستم جيلبرك كنم (آي او اس 5)بعد جيلبرك سيديا آيكونش هست ولي باز نميشه ):
ديگه هم به ايتونز سينك نميشه ارور مي ده
دوباره هم نمي تونم جيلبرك كنم تو قسمت بوت گير مي كنه
بوت چيه؟
ممنون:11:
چون جیلبریک I OS5 موقتی هستش و با هربار ریست دستگاه نیاز به کامپیوتر داره !
شما رد اسنو رو باز کن تو قسمت Extra گزینه Just boot .... (راستش دقیق یادم نیست) رو بزن !

mohamad h
03-11-2011, 13:51
چون جیلبریک I OS5 موقتی هستش و با هربار ریست دستگاه نیاز به کامپیوتر داره !
شما رد اسنو رو باز کن تو قسمت Extra گزینه Just boot .... (راستش دقیق یادم نیست) رو بزن !
ممنون :11:
ولي تو قسمتwaiting for rebootگير ميكنه:13:
بوت چيه؟

{sahand}
03-11-2011, 20:53
ممنون :11:
ولي تو قسمتwaiting for rebootگير ميكنه:13:
بوت چيه؟
فایروالتون رو خاموش کنید، تا وقتی هم که Exploiting with limrera رو ندیدید دستتون رو از رو دکمه ی هوم برندارید.

lurenzo
04-11-2011, 20:23
سلام.
مغازه دار واسم تعدادی برنامه ریخته ، حالا میخوام ورژن آیپادم رو از 4.3.5 به 5 ارتقا بدم.
فقط میخوام راهنماییم کنید که چکار کنم تا بتونم با آیتونز از برنامه ها بک آپ بگیرم تا بعد از آپگرید بتونم برنامه ها رو ریستور کنم؟ چون برنامه ها با یک کامپیوتر دیگه سینک شده، ارور میده که پاکشون کن!

milad 360
08-11-2011, 14:02
سلام. دوستان من میخوام یه ایپاد4 کارکرده بگیرم.قبل از خریدش باید به چه نکته هایی توجه کنم؟چیارو باید چک کنم؟ راستش اصلا سر در نمیارم!ممنون میشم راهنماییم کنید:20:

tonypb
15-11-2011, 14:59
سلام.
مغازه دار واسم تعدادی برنامه ریخته ، حالا میخوام ورژن آیپادم رو از 4.3.5 به 5 ارتقا بدم.
فقط میخوام راهنماییم کنید که چکار کنم تا بتونم با آیتونز از برنامه ها بک آپ بگیرم تا بعد از آپگرید بتونم برنامه ها رو ریستور کنم؟ چون برنامه ها با یک کامپیوتر دیگه سینک شده، ارور میده که پاکشون کن!

اگه آِیپادت جیل شده.نرم افزار ifunbox رو دانلود کن و اجراش کن...
آیپادت رو وصل کن...برو تو قسمت app و هر app ی رو که میخوای انتخاب کن و اون بالا گزینه copy to pc بزن و آدرس بده تا برات بریزه تو کامپیوتر...به صورت فولدری میاد تو کامپیوترت...
بعدش که ریستور کردی به ios5 اون فولدر رو بگیر و بکش تو لایبراری آیتونز...خودش add میشه و بعدش هم سینک کن...

jedivssith
20-11-2011, 20:04
درود

یک تعداد آهنگ و فیلم داخل ipod touch دارم چطوری باید آنها را به داخل سیستم عامل (XP یا 7) کپی یا درگ کنم؟ در ضمنا نسخه آخر iTunes را روی کامپیوتر نصب کردم اما نتونستم از طریق آن این کار را انجام بدم. ممنون اگر راهنمایی کنید تا آهنگها را به داخل کامپیوتر بکشم و رایت کنم یا به کشی انتقال بدم.

با سپاس
بدرود

arshia86
29-11-2011, 18:53
من یه آیپاد تاچ 3G دارم در حین جیلبرک کردن به حالت ریکاوری رفت و دیگه در نمیاد باید چیکار کنم لطفا منو راهنمائی کنید.

HAGBORN
01-12-2011, 15:53
به نظر شما دوستان گوشی بهتره یا این ای پد با این امکاناتی که داره

mohamad h
03-12-2011, 22:30
دوستان آیپادمو دادم بیرون واسم 18 گیگ بازی ریخت الان که به آیتونز وصل می کنم میگه واسه اینکه سینک کنم باید همه بازی هارو پاک کنم چی کار کنم که بازی ها پاک نشه و سینک کنم
ممنون

finchi
03-12-2011, 22:58
آیپادت رو وصل کن...برو تو قسمت app و هر app ی رو که میخوای انتخاب کن و اون بالا گزینه copy to pc بزن و آدرس بده تا برات بریزه تو کامپیوتر...به صورت فولدری میاد تو کامپیوترت...
بعدش که ریستور کردی به ios5 اون فولدر رو بگیر و بکش تو لایبراری آیتونز...خودش add میشه و بعدش هم سینک کن...

ببخشید این برنامه که گفتید برای ویندوزه ، برنامه مشابه واسه مک نداره؟

mohamad h
06-12-2011, 20:54
دوستان من با ifunbox تونستم آهنگو ويدئو بريزم ولي تو قسمت موزيك و ويدئو نميره ميشه راهنمايي كنين چه جوري تو خود قسمت موزيك يا ويدئو بره؟

farid ejay
12-12-2011, 19:41
دوستان آیپادمو دادم بیرون واسم 18 گیگ بازی ریخت الان که به آیتونز وصل می کنم میگه واسه اینکه سینک کنم باید همه بازی هارو پاک کنم چی کار کنم که بازی ها پاک نشه و سینک کنم
ممنون

میتونی با برنامه ifunbox از تک تک برنامه ها کپی بگیری تو کامپیوتر:5:

bleu2u4u
16-12-2011, 04:48
دوستان رفيقم يه ايپاد تاچ گرفته ولي تو اكتيو كردنش دچار مشكل شده
من خودم اپيدم رو مغازه دار برام اكتيو كرد بخاطر همين نميدونم مشكلش چي ميتونه باشه
اينكه هنوز apple id نساخته مهمه. منظورم اينه براي اكتيو كردن حتما بايد با id اش sign in شده باشه

Rhodes
16-12-2011, 09:54
منظورت از اکپیو کردن چیه؟
منظورت برای روشن کردن بار اوله که میگه به آیتونز وصل کن؟
اگه آره که باید به اینترنت وصل باشی.

bleu2u4u
16-12-2011, 17:02
اره دیگه
غیر اینترنت وصل بودن نیاز هم هست که apple id ساخته باشه

S0R3N4
19-12-2011, 00:56
سلام دوستان
یه سوال
من هدفون سمت راستیم متاسفانه دچار مشکل شده///نمیدونم چرا اینجوری شدا...ولی صداش نسبت به چپیه خیلی خیلی خیلی ضعیف شده و اون کیفیت سابق رو نداره اصلا...
الان براش باید یه هدفون جدید بخرم ظاهرا...نه؟؟؟
ازین هدفون سوزنی ها میخوام که خوب تو گوش جا بگیره و زود در نیاد...اپل هم زده...نه؟؟
اینو میگم:

کیفیت اینا شنیدم بهتره...اره؟؟؟ارزش داره یکی از اینا بخرم؟؟قیمتش چنده؟؟

yadipt
25-12-2011, 22:37
دوستان تصمیم خرید...تاچ4 دارم...کاربریم:فیلم و موسیقی...بازی:هرگز
اطلاعات نرم افزاریم مبتدیه....تاپیک رو خوندم واقعیتش وحشت کردم..از نحوه ریختن فایل ها اکثرا گلایه دارن....یعنی (من قبلا کریتیو داشتم...انتقال فایل ها مثل copy.pasteبود)اینجا گویا نیاز به جیل بریک..و نرم افزار واسطه ای ایتونز و سینک کردن وغیره است...
من واقعا با ذات این سیب حال می کنم...دو روز هم هست که قیمت دارم میگیرم ..خیلی گرون کردند ...یعنی تصمیمم جدیه ....حالابه نظر شما کاربردش اینقدر پیچیده و مشکل داره یا من اشتباه برداشت کردم...یعنی میتونم هر نوع فایل موسیقی و فیلم رو راحت روش بریزم و ببینم....(شاید بگید تو که بازی نمی کنی ipodنخر..ولی گفتم با تریپش حال میکنم...)..
آیا واسه کاربری من jail breakواجبه؟مستحبه؟مکروهه؟
با تشکر از یکایک عزیزان
راستی گارانتی معتبرش چیه؟شاب..کامتل..نقش...بیمه ایران...
قیمت روز:32از 410تا450بسته به گارانتی و رنگ
64از 510 به بالا..فقط مشکی

hellmayor
28-12-2011, 00:12
اطلاعات نرم افزاریم مبتدیه....تاپیک رو خوندم واقعیتش وحشت کردم..از نحوه ریختن فایل ها اکثرا گلایه دارن....یعنی (من قبلا کریتیو داشتم...انتقال فایل ها مثل copy.pasteبود)اینجا گویا نیاز به جیل بریک..و نرم افزار واسطه ای ایتونز و سینک کردن وغیره است...
من واقعا با ذات این سیب حال می کنم...دو روز هم هست که قیمت دارم میگیرم ..خیلی گرون کردند ...یعنی تصمیمم جدیه ....حالابه نظر شما کاربردش اینقدر پیچیده و مشکل داره یا من اشتباه برداشت کردم...یعنی میتونم هر نوع فایل موسیقی و فیلم رو راحت روش بریزم و ببینم....(شاید بگید تو که بازی نمی کنی ipodنخر..ولی گفتم با تریپش حال میکنم...)..
با تشکر از یکایک عزیزان

درسته روشش فرق داره با پلیر های دیگه ولی اصلا چیز وحشتناکی نیست ! خوبی این روش اینه که احتمال ویروسی شدن پلیرتون خیلی کمه ! اطلاعات به آیپاد از طریق نرم افزار واسطه ای به اسم iTunes زده میشه ! ولی اصلا چیز سختی نیست فقط روشش فرق داره
جیلبریک فقط برای نصب نرم افزارهای کرک شده لازمه برای بقیه چیزا لازم نیست
گارانتی معتبرش هم شاب ـــه !

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

سلام دوستان
یه سوال
من هدفون سمت راستیم متاسفانه دچار مشکل شده///نمیدونم چرا اینجوری شدا...ولی صداش نسبت به چپیه خیلی خیلی خیلی ضعیف شده و اون کیفیت سابق رو نداره اصلا...
الان براش باید یه هدفون جدید بخرم ظاهرا...نه؟؟؟
ازین هدفون سوزنی ها میخوام که خوب تو گوش جا بگیره و زود در نیاد...اپل هم زده...نه؟؟
اینو میگم:

کیفیت اینا شنیدم بهتره...اره؟؟؟ارزش داره یکی از اینا بخرم؟؟قیمتش چنده؟؟

درسته اپل هم این ایرفون هارو زده ! ولی بعید میدونم اصلش رو گیر بیارید ! اگر باشه هم گرونه میشه !

minimax2
28-12-2011, 19:06
با تشکر از یکایک عزیزان

چند چيز رو بهتون بگم قبل از خريد من انواع پليير رو دارم و دو ماهي هست كه يه آيپاد تاچ گرفتم
١- اين پليير بهترين صدا رو نداره
٢- اين پليير بهترين رابط كاربري رو با كلي برنامه و ابزارهاي جانبي داره و از كار كردن با اون خسته نمي شين طوري كه يادتون ميره پليير ديگه اي هم دارين
٣-فرمت هايي كه اجرا مي كنه چه صوتي و چه تصويري خيلي محدوده و تنها فرمتهايي كه اپل مي گه رو اجرا مي كنه مثلا مثل گوشي هاي اندرويد نيست كه هر چي بريزي توش اجرا كنه فرمتهاي صوتي با كيفيت مثل FLAC يا APE رو اجرا نمي كنه
٤- براي ريختن فايل وابسطه به برنامه ي iTunes و كابل مخصوص خودشه و تا اين دو تا رو نداشته باشي نمي توني روش فايلي بريزي
٥- كار كردن با iTunes و ريختن فايل هاي صوتي و تصويري اصلا سخت و پيچيده نيست و شبيه كپي پيست خودمونه فقط با iTunes
٦- نيازي به جيل بريك نيست البته ايپاد هاي موجود تو بازا ورژنشون ٤.٣.٥ و جيلبريك كامل واسشون نيست
من كه با خيال راحت آپديتش كردم به ٥.٠.١ و با يه گيفت كارد برنامه هايي كه لازم داشتم رو خريدم و اصلا نيازي به جيلبريك نداشتم
كلا خيلي عاليه و از خريدت پشيمون نمي شي
ضمنا خيلي خوش دسته

Sent from my iPod touch using Tapatalk

HESAM_5700
28-12-2011, 21:06
٣-فرمت هايي كه اجرا مي كنه چه صوتي و چه تصويري خيلي محدوده و تنها فرمتهايي كه اپل مي گه رو اجرا مي كنه مثلا مثل گوشي هاي اندرويد نيست كه هر چي بريزي توش اجرا كنه فرمتهاي صوتي با كيفيت مثل FLAC يا APE رو اجرا نمي كنه

٦- نيازي به جيل بريك نيست البته ايپاد هاي موجود تو بازا ورژنشون ٤.٣.٥ و جيلبريك كامل واسشون نيست

تصحیح کنم که : به صورت پیش فرض امکان اجرای همه فرمت هارو نداره اما با نصب کردن برنامه ای مثل BuzzPlayer AVPlayer و ... میشه همه ی فرمت ها رو ( فیلم و آهنگ و زیرنویس و ... ) رو به راحتی اجرا کرد ، پخش فیلم هم قابلیت پخش تا نهایت 720P به صورت پیشفرض رو داره و با برنامه 1080 هم اجرا میکنه اما یکمی خش دار و کند . ( برای راحت بودن به نظر من همه فیلم ها رو میشه به MP4 تبدیل کرد و بدون برنامه ریخت رو آیپاد ! )

چند روز پشی برای iOS 5 هم جیلبریک آنتترد ریلیز شد ، پس همه آیپاد ها جیلبریک میشن ، اما اگر اهل بازی نیستید پشینهاد نمیشه چون مقداری افت سرعت ایجاد میکنه + خالی شدن سریع تر باتری ( به دلیل برنامه هایی که باز میمونه مال جیلبریک هستن و بسته نمیشن و رم هم اشغال میکنن )

بازی:هرگز

خب خیلی ها اینو میگن : دی

اما واقعاً سطح گرافیکی بازی های iOS بالاست و هر کسیو به خودش جذب میکنه !! الان جز بهترین کنسول های بازی دستی هم به حساب میان اینا :دی

پیشنهاد میکنم بازی هم باهاش بکنین :دی

astronaut
30-12-2011, 21:32
برای آیپاد نسل 2 بازی انگیری بردز رو میخوام اما اکثرا برای نسلای بالاتره و دانلود که میکنم اجرا نمیشه؟ به خاطره آیپادمه که نسلش قدیمی شده؟:41:

HOJ-JAT
31-12-2011, 13:45
این کارو کردم اما نرم افزار ها اینجوری میشن...
نصب میشن اما بالا نمیان..
چکار کنم؟

psp2004
03-01-2012, 11:39
با نام خدا و سلام

دوستان آیپاد بنده بر اثر یک برخورد با سرامیک های خانه صفحه اش سفید شده :41: و لی وقتی از چپ به راست میکشم صدا باز شدن قفل رو میده ... یعنی کلن صدا داره ولی تصویر نداره :31:

میشه درستش کرد با این که اوراق شده ؟؟؟

kayvanhendi
09-01-2012, 23:44
با نام خدا و سلام

دوستان آیپاد بنده بر اثر یک برخورد با سرامیک های خانه صفحه اش سفید شده :41: و لی وقتی از چپ به راست میکشم صدا باز شدن قفل رو میده ... یعنی کلن صدا داره ولی تصویر نداره :31:

میشه درستش کرد با این که اوراق شده ؟؟؟
تسلیت عرض میکنم ; )

psp2004
10-01-2012, 11:08
تسلیت عرض میکنم ; )

پس ارزش تعمیر هم نداره :(

ولی خداییش خوب بم کار داد خدا بیامرز :دی

k2l
11-01-2012, 20:49
سلام
من 2 ساله میخوام این ipod رو به لپتاپم وصل کنم؛اما نمیشه شانس من!
آنلاین جیلبریکش کردم،اونطوری تونستم app توش بریزم.
اما حالا وایرلس هم ندارم برا همین باید با کامپیوتر app بریزم.
میخواستم ببینم راهی هست آهنگ هام و عکسامو اطلاعات نرم افزارامو یک جوری پاک نشن وارد لپتاپ جدیدم کنم؟!
ممنون میشم کمک کنیدددد

lurenzo
13-01-2012, 14:44
سلام.
چطور ميشه Voice هايى كه با Voice Memos ضبط كرديم رو به كامپيوتر منتقل كرد؟

ويرايش:

مشكل حل شد!
آيتونز خودش موقع سينك انتقال ميده به كامپيوتر.

nohsen
25-02-2012, 20:04
سلام
من یه کیت میخوام که ایپادم سیمکارت بخوره به نظر شما بهترین کیت تا حالا چی بوده چه از لحاظ کیفیت صدا و هم از لحاظ خوش دست بودن
ایا بهترینش c pell t288 هست

mohsen137
01-03-2012, 22:39
سلام
اخرین قیمت ipod4 32gig
و8gig رو میخواستم

mohamad h
04-03-2012, 22:00
دوستان موقعی که ای÷ادمو به کام÷یوتر وصل می کنم خود به خود word باز میشه چی کار کنم باز نشه؟

astronaut
05-03-2012, 17:35
اصن کلا چند وقته هیشکی جواب نمیده. من چند وقت پیش یه دردیو مطرح کردم هنوز منتظره جوابه دوستان هستم لطفا:41::27:

mohamad h
11-03-2012, 18:56
دوستان کسی نمید.نه واسه اینکه ورد باز نشه چه کنم؟

mohsen137
27-03-2012, 21:50
ما خواستیم مشاوره بگیریم همه کوچ کردن:13:
این هم از شانس ما:41::19:

Rhodes
27-03-2012, 23:11
خوب دوستان دیگه از بس فروم های تخصصی iOS و اندروید باز شده دیگه کمتر کسی اینجا سوال میپرسه ...
اینجا حتما جواب میگیرید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][.]i-phone[.]ir/forums

navidcod
27-03-2012, 23:36
سلام دوستان
بالاخره برنامه ی بلوتوث ایربلو کرک شد و خوب کار میکنه اما مشکلاتی مثل قطع شدن وای فای داره
برای دانلود از سورس insanelyi ایدام به دانلود کنین
اما من پیشنهاد میکنم برنامرو خریداری کنید که مشکلی نداشته باشید و تا ابد اپدیها نیز مجانی میباشد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Cna_1
08-04-2012, 16:15
سلام

قيمت

ipod 4g 8gb

و

3g 32gb

چند هست در حال حاضر ؟

soheil noori
20-04-2012, 00:01
سلام

قيمت

ipod 4g 8gb

و

3g 32gb

چند هست در حال حاضر ؟

ipod 4g 8gb حدود 450 تومنه.
3g 32gb هم اگه پیدا کنی نباید بیشتر از 320 تومن باشه.
ولی به نظر من 4جی بخر

والـ Vallio ـیو
20-04-2012, 00:21
قیمت محصولات اپل بسیار کذایی و بالاست ، حتی با اینکه قیمت بقیه ی لوازم الکترونیکی پایین اومده ولی انگار فروشندگان اپل نمیخان دست از سود جویی و خالی کردن جیب مردم بر دارند !
اگه دوستان اینقدر هول خرید این محصولات رو نداشته باشند و نخرند مطمئن باشن وقتی فروشنده ها اینو ببینن قیمت رو پایین میارند .

Cna_1
20-04-2012, 19:50
...........

MOHAMMAD2010
09-05-2012, 17:13
بچه ها من یه آیفون 4 گرفتم با یه دونه هدفون ep-630 که از قبل داشتم
قبلا این هدفون رو گوشی گالکسی s استفاده میکردم و اونجا کیفیت صداش خوب بود هم صداهای بیس و هم صدای های به اصطلاح تیز و شفاف خوب بود
ولی روی این آیفون کیفیت صداش خویه و بیس مثل همونه ولی تو صدای های تیز صدا مثل اون شفاف نیست ! از قسمت Eq هم treble booster گذاشتم ولی بازم صدا اون جوری که من میخوام شفاف نشده میخواستم ببینم راهی یا نرم افزار اکولایزر خاصی براش نیست که بتونم تریبل صدا رو بیشتر کنم ؟
ممنون

mohammad1374g
26-06-2012, 00:49
سلام.چندتا سؤال داشتم یکی این که ایپاد چی هست و چه امکاناتی داره .ایا اپاد برای خرید به صرفه تره یا ایفون
من nokia c6-01دارم می خواستم بپرسم که گوشیمو بفروشم یه htcبخرم بهتره یا نگهش دارم اپاد یا ایفون بخرم ممنون می شم راهنماییم کنید

HaLLeLuJaH1993
13-08-2012, 15:54
سلام دوستان یه سوال ایتیونز قابلیت اضافه کردن اهنگای flac رو به پلی لیستاش داره؟؟؟؟ من اومدم اضافه کنم نمیشه، اد نمیکنه:( کمک کنین لطفا...

rave-87
13-08-2012, 17:38
بچه ها من یه آیفون 4 گرفتم با یه دونه هدفون ep-630 که از قبل داشتم
قبلا این هدفون رو گوشی گالکسی s استفاده میکردم و اونجا کیفیت صداش خوب بود هم صداهای بیس و هم صدای های به اصطلاح تیز و شفاف خوب بود
ولی روی این آیفون کیفیت صداش خویه و بیس مثل همونه ولی تو صدای های تیز صدا مثل اون شفاف نیست ! از قسمت Eq هم treble booster گذاشتم ولی بازم صدا اون جوری که من میخوام شفاف نشده میخواستم ببینم راهی یا نرم افزار اکولایزر خاصی براش نیست که بتونم تریبل صدا رو بیشتر کنم ؟
ممنون
من از نرم افزار flac player استفاده میکنم، که اکولایزر 10 باندی داره و خوبه؛ ولی آهنگ ها رو باید از خود آیتیونز اضافه کنین بهش
شما اگر فایل فلک گوش نمی دی ولی به اکولایزر احتیاج داری نرم افزاری با نام equlizer خیلی برنامۀ خوبیه؛ میتونین آهنگ ها رو از توی قسمت ipod گوشی بهش اضافه کنین

سلام دوستان یه سوال ایتیونز قابلیت اضافه کردن اهنگای flac رو به پلی لیستاش داره؟؟؟؟ من اومدم اضافه کنم نمیشه، اد نمیکنه:( کمک کنین لطفا...

من اینرو استفاده می کنم

تاتانی
30-08-2012, 12:33
سلام به همه
آقا بین مدل های آیپاد کدوم از همه بیسش بالاتره تو صدا؟
حالا بین آیپاد و کوان 9 موندم
یه راهنمایی لطفا
حجم صدای بالا و بیس بالا مد نظرمه

rave-87
30-08-2012, 13:35
سلام به همه
آقا بین مدل های آیپاد کدوم از همه بیسش بالاتره تو صدا؟
حالا بین آیپاد و کوان 9 موندم
یه راهنمایی لطفا
حجم صدای بالا و بیس بالا مد نظرمه
من همۀ مدل ها رو نشنیدم
ولی براساس چیزی که میدونم، مدل های آیپاد از لحاظ صدا فرق چندانی ندارن (اکثراً معتقدن اصلاً فرقی ندارن ولی به نظر من خیلی کم متفاوتن مخصوصاً توی قسمت اکولایزر)
توی مدل های آیپاد، بیشترین بیس برای آیپاد کلاسیک نسل 4 و 5 و 5.5 هستش که از آخرین تولیدش بیشتر از 3 سال می گذره
اگر فقط قصد این باشه که هدفون رو به پلیر به طور مستقیم وصل کنین ، کوون بهتره (از لحاظ فقط صدا) و توی ایران قیمت خیلی منطقی تری نسبت به آیپاد داره.

تاتانی
01-09-2012, 07:36
من همۀ مدل ها رو نشنیدم
ولی براساس چیزی که میدونم، مدل های آیپاد از لحاظ صدا فرق چندانی ندارن (اکثراً معتقدن اصلاً فرقی ندارن ولی به نظر من خیلی کم متفاوتن مخصوصاً توی قسمت اکولایزر)
توی مدل های آیپاد، بیشترین بیس برای آیپاد کلاسیک نسل 4 و 5 و 5.5 هستش که از آخرین تولیدش بیشتر از 3 سال می گذره
اگر فقط قصد این باشه که هدفون رو به پلیر به طور مستقیم وصل کنین ، کوون بهتره (از لحاظ فقط صدا) و توی ایران قیمت خیلی منطقی تری نسبت به آیپاد داره.

منظورتون از اين كه هدفون رو مستقيم وصل كنم يعني چي؟ دقيق نگرفتم...

rave-87
01-09-2012, 09:22
منظورتون از اين كه هدفون رو مستقيم وصل كنم يعني چي؟ دقيق نگرفتم...

هیچی، یعنی اینکه هدفون خودت رو به خوجی سوکت هدفون دستگاه (نه آمپ) وصل کنی

تاتانی
01-09-2012, 11:46
هیچی، یعنی اینکه هدفون خودت رو به خوجی سوکت هدفون دستگاه (نه آمپ) وصل کنی

آهان...
خيلي ميدونم اذيتت ميكنم ولي ميشه اين قضيه آمپ وصل كردن رو به صورت مختصر بگي؟
به چه هدفون هايي وصل ميكنن ؟ به چه دليلي؟ قيمتشون؟

rave-87
01-09-2012, 12:04
آهان...
خيلي ميدونم اذيتت ميكنم ولي ميشه اين قضيه آمپ وصل كردن رو به صورت مختصر بگي؟
به چه هدفون هايي وصل ميكنن ؟ به چه دليلي؟ قيمتشون؟

یکسری کابل هستن که مثلاً برای آیپادها (همچنین آیفون و آیپد) استفاده میشه
اون کابل رو به داک آیپاد میزنن، بعد از اونور کابل به ورودی آمپ وصل می کنن و هدفون رو به خروجی آمپ میزنن؛ مزیتش نسبت به اینکه هدفون رو مستقیم به آیپاد وصل کنن اینه که آمپ داخلی آیپاد رو تقریباً از دور خارج می کنه و سیگنال با کیفیت تری رو به آمپ خارجی میده و در نهایت سیگنال با کیفیت تری رو از آمپ به هدفون خواهیم داشت.

میتونین تو تاپیک همسایه، از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شروع کنین و چند تا پست بعدی رو هم بخونین، اگر حوندید و سوالی بود، بفرمایین در خدمتیم.

تاتانی
03-09-2012, 07:41
ايول
حدس ميزدم همچين چيزي باشه
بازم مرسي

بردیا
13-09-2012, 13:18
خب یکی مشخصات آیپادتاچ جدید و اینکه چه ویدیوهایی میخونه و از چه فرمتایی پشتیبانی میکنه رو بزاره
فکر کنم خریدش به صرفه تر از آیفون5 باشه:دی

بردیا
13-09-2012, 19:14
اپل ساعاتی قبل در مراسم خود، در کنار آیفون 5، از آیپاد تاچ و آیپاد نانو جدید نیز رونمایی کرد. آیپاد تاچ جدید را به راستی باید محصولی دوست‌داشتنی نامید. آیپاد نانو نیز به کلی تغییر کرده و حالا دارای یک دکمه Home است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به این دو محصول جدید خانواده موسیقی اپل بپردازیم.
آیپاد تاچ

آیپاد تاچ تنها 6.1 میلیمتر ضخامت دارد. ابعاد آن عبارت است از: 123.4 در 58.6 در 6.1 میلیمتر و وزنش نیز 88 گرم است. سبک‌ترین و نازک‌ترین آیپاد تاچ تا به امروز. این محصول در 5 رنگ عرضه می‌شود.

نمایشگر آن 4 اینچی و مشابه با آیفون 5 است. چیپ پردازشی A5 در آن قرار گرفته تا نسبت به نسل قبلی آیپاد تاچ دو برابر سریع‌تر شود؛ هم از نظر گرافیکی و هم از نظر پردازشی. دوربین iSight پنج مگاپیکسلی همراه با فلاش و Siri نیز به آیپاد تاچ آمده‌اند تا این محصول پر طرفدار دیگر چیزی کم نداشته باشد. دوربین جلو نیز HD است.

عمر باتری آیپاد تاچ جدید برای گوش دادن مداوم به موسیقی 40 ساعت و برای تماشای ویدیو 8 ساعت است. شارژ کامل باتری 4 ساعت و شارژ سریع آن تا 80٪ ظرفیت نیز 2 ساعت زمان لازم دارد.

ویژگی جالب دیگر در طراحی این محصول، iPod touch loop است که می‌توان به کمک آن بند‌های مُچی را به آیپاد تاچ متصل کرد. قیمت مدل 32 گیگابایتی 299 دلار و 64 گیگابایتی 399 دلار است.

آیپاد نانو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیپاد نانو نسبت به نسل قبلی خود، 38٪ باریک‌تر شده و 5.4 میلی‌متر ضخامت دارد. ابعاد آن عبارت است از: 76.5 در 39.6 در 5.4 میلیمتر و وزنش نیز 31 گرم است. نمایشگر آن 2.5 اینچی با رزولوشن 432 در 240 و تراکم 202 پیکسل در هر اینچ و برخوردار از قابلیت MultiTouch است؛ این بزرگترین نمایشگری است که تا به حال در آیپاد نانو های مختلف شاهدش بوده‌ایم.

آیپاد نانو جدید در 7 رنگ مختلف و تنها با یک ظرفیت 16 گیگابایتی عرضه خواهد شد و قیمت آن نیز 149 دلار است. برخوردار از رادیو FM به شما امکان Live Pause را می‌دهد. یعنی می‌توانید پخش رادیو را متوقف کنید و سپس از همان‌جای قبلی، به آن گوش دهید.

نمایشگر 2.5 اینچی آیپاد نانو تجربه تماشای ویدیوی به نسبت خوبی را برای شما رقم می‌زند. علاوه بر این دارای بلوتوث است و می‌توانید آهنگ‌های روی حافظه آن را با سایر دستگاه‌ها نیز گوش کنید.

عمر باتری نیز عالی است. با یک بار شارژ کامل می‌توانید 30 ساعت موسیقی یا 3.5 ساعت ویدیو را گوش یا تماشا کنید. شارژ سریع 1 ساعت و 30 دقیقه‌ای باتری آیپاد نانو را تا 80٪ پُر می‌کند و شارژ کامل نزدیک 3 ساعت زمان می‌خواهد.

گالری تصاویر آیپاد تاچ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گالری تصاویر آیپاد نانو

نارنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahdi_Co_1368
07-10-2012, 19:33
سلام

کسی خبر نداره که ایپاد نسل 5 تو تهران موجوده یا نه؟

اگه هست قیمتش رو هم لطفا بگید

mbxx
10-10-2012, 14:52
با سلام به همه ی دوستان
من نمیدونستم سوالم را کجا مطرح کنم ببخشین چون دیدم این تایپیک فعاله گفتم شاید کسی بتونه کمکم کنه
من میخواستم یه ایپاد کلاسیک بخرم ولی نمی دونم از باید بخرم کسی سراغ داره ؟ دست دوم هم اگه بود میخرم!!! لطفا کمکم کنید

MJHamed
10-10-2012, 21:06
آنباکس آیپاد جدید اومده که تو ژاپن انجام شده فکر کنم بزودی فروش رسمی آغاز بشه

mbxx
10-10-2012, 21:18
کسی نبود یه کمکی به من بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dj.tiesto
09-11-2012, 18:49
سلام.
ميخواستم بدونم اگه يه آيپاد برام از استراليا بفرستن مثل ايفون مشكل رجيستر و يا چيزايي مثل اين رو نداره؟
من داداشم اونجاست ميخوام بدونم اگه مشكلي نداره بگم برام از اونجا بفرسته.

Mahdi_Co_1368
19-11-2012, 13:16
سلام.
ميخواستم بدونم اگه يه آيپاد برام از استراليا بفرستن مثل ايفون مشكل رجيستر و يا چيزايي مثل اين رو نداره؟
من داداشم اونجاست ميخوام بدونم اگه مشكلي نداره بگم برام از اونجا بفرسته.

نه مشکل انلاک و ... رو نداره در ضمن فک نکنم تفاوت قیمت چندانی داشته باشه چون گمرکی و این جور مسخره بازی ها هم داره که قیمتش رو

با قیمت داخل برابری میکنه

milad_takjoo
19-11-2012, 16:28
دوستان قیمت 1 تومن واسه نسل پنجم 32 گیگ خوبه یا زیاده به نظرتون؟

t-jays
19-11-2012, 16:55
با توجه به قیمت 300 دلاریش و قیمت دلار فکر میکنم جا داره تا حدود 950 الی 900 بیاد پایین

usertyu
24-11-2012, 12:53

با توجه به قیمت 300 دلاریش و قیمت دلار فکر میکنم جا داره تا حدود 950 الی 900 بیاد پایین

اومده مگه ایران؟

usertyu
24-11-2012, 13:07
اومده مگه ایران؟

بله مثل این که اومده...
قیمتش نسبت به آیفون خیلی بهتره.

lurenzo
28-11-2012, 22:58
دوستان قضیه نداشتن FaceTime توی بعضی آیپاد تاچ ها چیه؟ یعنی به هیچ وجه امکان استفاده از دوربین جلو فراهم نیست؟
به پارت نامبر ربط داره؟

ali_phd71
28-11-2012, 23:47
دوستان قضیه نداشتن FaceTime توی بعضی آیپاد تاچ ها چیه؟ یعنی به هیچ وجه امکان استفاده از دوربین جلو فراهم نیست؟
به پارت نامبر ربط داره؟
فقط نسخه اماراتش فیس تایم نداره

lurenzo
29-11-2012, 12:24
فقط نسخه اماراتش فیس تایم نداره

پارت نامبر امارات چیه؟

Immunology
02-12-2012, 23:15
سلام
دوستان من یه شارژر 3شاخه آیفون خریدم و زدم به آیپاد که شارژ کنه.خیلی وقتی تو شارژه و هنوز فول نشده.اصلا شارژر آیفون و آیپاد به هم میخورن؟؟

{sahand}
03-12-2012, 14:18
سلام
دوستان من یه شارژر 3شاخه آیفون خریدم و زدم به آیپاد که شارژ کنه.خیلی وقتی تو شارژه و هنوز فول نشده.اصلا شارژر آیفون و آیپاد به هم میخورن؟؟
شارژراشون دقیقا یکین، فقط مساله اینجاست که این شارژرایی که تو ایران میفروشن 99.99999 درصد فیک هستن و صدمات جدی به دستگاه وارد می کنن.

astronaut
07-12-2012, 14:33
با سلام اگه اینجا کسی هست که جواب بده من چند تا سوال دارم:sq_3:

astronaut
07-12-2012, 14:34
بله بهم میخورن

t-jays
07-12-2012, 15:56
با سلام اگه اینجا کسی هست که جواب بده من چند تا سوال دارم:sq_3:
حالا شما بپرس شاید یکی پیدا شد
ضرری که نداره:sq_25:

astronaut
07-12-2012, 22:25
حالا شما بپرس شاید یکی پیدا شد
ضرری که نداره:sq_25:

من آیپادم قدیمیه نسله 2 تقریبا هر برنامه ایی که دانلود کردمو میخوام بریزم نمیشه چون فکنم قدیمی شده آیپادم؟!!! اگه میشه چند تا سایت بهم معرفی کنین برا دانلود. مثلا انگیری بردزو خواستم بریزم اما نشد. بعد فیلترش... برای ایپاد چی هست که بریزم؟!

h.khafan
30-12-2012, 21:07
سلام پلیر ipod یکی از دوستانم (و البته مال خودم!) خراب شده قصد داره بفرسته دبی برای تعمییر...کسی از دوستان ادرس نمایندگیهای دبی رو داره برام بفرسته؟

*PersianAmir*
30-12-2012, 22:12
دوستان کسی فرق ipod shuffle 2012 با نسخه قدیمیش را میدونه؟

توی پاساژ پارسیان ولی عصر قیمتش 175000 تومان بود اما سایت هایی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدعی شده که قیمتش 250000 تومان هست و چون نسل جدیده گرونه.

به نظرتون چطور میشه تفاوت این دو مدل را تشخیص داد؟

چون ظاهرشون انگار یکیه

ممنون از حرفه ای هایی که کمک می کنند

h.khafan
01-01-2013, 20:48
سلام پلیر ipod یکی از دوستانم (و البته مال خودم!) خراب شده قصد داره بفرسته دبی برای تعمییر...کسی از دوستان ادرس نمایندگیهای دبی رو داره برام بفرسته؟

خوب گویا دبی نمایندگی نداره.. بهترین راه برای برای تعمییر این پلیرها چیه؟ به کجا باید ارسالشون کرد؟

{sahand}
02-01-2013, 11:55
خوب گویا دبی نمایندگی نداره.. بهترین راه برای برای تعمییر این پلیرها چیه؟ به کجا باید ارسالشون کرد؟
اینا مگه نمایندگی های اپل تو دبی نیستن؟:
پریمیوم ها تعمیرم می کنن دیگه!
اپل استور نداره، نمایندگی رسمی که خیلی داره.

h.khafan
02-01-2013, 15:11
اینا مگه نمایندگی های اپل تو دبی نیستن؟:
پریمیوم ها تعمیرم می کنن دیگه!
اپل استور نداره، نمایندگی رسمی که خیلی داره.

اره منظورم همون اپل استور بود که نداره....پس اینطور ک میگین پرمیوم ها تعمییر میکنن؟ میشه ادرس چند تا شونو برام ارسال کنید...من هرچی توی اون لینکی ک دادید منتظر موندم چیزی لود نشد....:n01:

t-jays
03-01-2013, 00:49
اره منظورم همون اپل استور بود که نداره....پس اینطور ک میگین پرمیوم ها تعمییر میکنن؟ میشه ادرس چند تا شونو برام ارسال کنید...من هرچی توی اون لینکی ک دادید منتظر موندم چیزی لود نشد....:n01:
دوست عزیز داخل کشور هم تعمیر کار ماهر هست
اگر قطعه ای هم بخواد براتون از همون دبی وارد میکنن.
محصولات اپل هم مانند بقیه ی محصولات الکتریکی میتونن توسط فرد متخصص به راحتی تعمیر بشن
فقط کافیه یه کم تحقیق کنید.

h.khafan
03-01-2013, 13:18
دوست عزیز داخل کشور هم تعمیر کار ماهر هست
اگر قطعه ای هم بخواد براتون از همون دبی وارد میکنن.
محصولات اپل هم مانند بقیه ی محصولات الکتریکی میتونن توسط فرد متخصص به راحتی تعمیر بشن
فقط کافیه یه کم تحقیق کنید.

معما طرح میکنید؟! چند نمره داره این تحقیق؟!
دوست عزیز شما اگر کمکی از دستت بر میاد چرا در اختیار بقیه نمیزاری؟ تحقیق کنم؟ ممنون خیلی کمک کننده بود...تا الان نشسته بودم ک شما بگی بعد تحقیق کنم! :n18:

{sahand} جان ممنون با سیستم دوستم امتحان کردم صفحه کامل لود شد...لطف بزرگی کردی

موفق باشی

{sahand}
03-01-2013, 13:54

الان دوباره نگاه کردم، تعمیرگاها جاشون فرق داره:

t-jays
03-01-2013, 16:14
معما طرح میکنید؟! چند نمره داره این تحقیق؟!
دوست عزیز شما اگر کمکی از دستت بر میاد چرا در اختیار بقیه نمیزاری؟ تحقیق کنم؟ ممنون خیلی کمک کننده بود...تا الان نشسته بودم ک شما بگی بعد تحقیق کنم! :n18:

{sahand} جان ممنون با سیستم دوستم امتحان کردم صفحه کامل لود شد...لطف بزرگی کردی

موفق باشی
فکر میکنم اشتباه برداشت کردید
من که نمیدونم شما از کدوم شهر هستید.
برای همین میگم باید تحقیق کنید چون من تعمیر کارهای شهر خودم رو میشناسم.
شاید بتونید مشکلتون رو همین داخل کشور حل کنید.
موفق باشید.

h.khafan
03-01-2013, 18:21
فکر میکنم اشتباه برداشت کردید
من که نمیدونم شما از کدوم شهر هستید.
برای همین میگم باید تحقیق کنید چون من تعمیر کارهای شهر خودم رو میشناسم.
شاید بتونید مشکلتون رو همین داخل کشور حل کنید.
موفق باشید.

معذرت میخوام بابت تند رفتن..:n16:

من از چندتا تعمیر کار پرسیدم گفتن نمیتونیم ای پاد رو باز کنیم...باید بره نمایندگی و از این حرفا...

حالا شما اگه همون تعمییر کاری ک میشناسید رو هم معرفی کنید یا شمارش و به من بدید لطف بزرگی کیردید...

من تهران هستم

ممنون شما هم موفق باشی

t-jays
06-01-2013, 01:40
معذرت میخوام بابت تند رفتن..:n16:

من از چندتا تعمیر کار پرسیدم گفتن نمیتونیم ای پاد رو باز کنیم...باید بره نمایندگی و از این حرفا...

حالا شما اگه همون تعمییر کاری ک میشناسید رو هم معرفی کنید یا شمارش و به من بدید لطف بزرگی کیردید...

من تهران هستم

ممنون شما هم موفق باشی

یه سری به سایت ipodiran.com بزنید.
اگر تماس بگیرین هم برخوردشون خیلی خوبه
هم قشنگ توضیح میدن.

astronaut
06-01-2013, 22:21
کاش یکیم جوابه منو میداد:n28:

binahayat_m
19-01-2013, 06:49
با عرض سلام

دوستان من یه آیپاد تاچ نسل چهارم ( 32 گیگ) دارم...می خواستم بدونم اگه بخوام بفروشم چه قیمتی رو پیشنهاد می کنید؟
و کجا می تونم بفروشم که نه سیخ بسوزه و نه کباب و نه چیزه دیگه ای.
آیپاد مشکلی نداره، فقط فلز پشت طبق معموله باقی آیپاد تاچ ها خش برداشته. ولی صفحه کاملا بدون خشه و ایراده. از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری مشکلی نداره. آخرین ورژن آی او اس روشه.
هدفونشم سالمه. 10 دلار اپ اورجینال توشه...

لطفا در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید

astronaut
19-01-2013, 22:03
اینجا کسی جوابگو نیست.
دیدم که میگم. :n27:

{sahand}
20-01-2013, 01:33
اینجا کسی جوابگو نیست.
دیدم که میگم. :n27:
این تاپیک یوخده سوت و کوره، در ضمن اینجور سوالا رو بهتره تو بخش آیفون بپرسین.
قدیمی که شده و الان اکثر برنامه ها 4.3 یا 5 به بالا می خوان،
سایت هم که زیاده با یه سرچ کوچولو هرچی بخواین پیدا می کنین.
مورد آخرم که مشخصه دیگه، فی بی ان.

با عرض سلام

دوستان من یه آیپاد تاچ نسل چهارم ( 32 گیگ) دارم...می خواستم بدونم اگه بخوام بفروشم چه قیمتی رو پیشنهاد می کنید؟
و کجا می تونم بفروشم که نه سیخ بسوزه و نه کباب و نه چیزه دیگه ای.
آیپاد مشکلی نداره، فقط فلز پشت طبق معموله باقی آیپاد تاچ ها خش برداشته. ولی صفحه کاملا بدون خشه و ایراده. از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری مشکلی نداره. آخرین ورژن آی او اس روشه.
هدفونشم سالمه. 10 دلار اپ اورجینال توشه...

لطفا در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید
450-550، بستگی به جایی که می فروشین و وضعیت دستگاه داره.
اون اپ های اورجینال هم روی اکانت شماست و به درد کس دیگه نمی خوره.

binahayat_m
21-01-2013, 01:42
450-550، بستگی به جایی که می فروشین و وضعیت دستگاه داره.
اون اپ های اورجینال هم روی اکانت شماست و به درد کس دیگه نمی خوره.

سلام
دستتون درد نکنه
نمی دونین کجا میشه بدون دردسر فروخت؟
تو اینترنت جایی رو سراغ دارین؟
خارج از اینترنت چی؟
ممنون

astronaut
24-01-2013, 21:51
باشه ممنون به پیج ایفون سر میزنم اما اینجا قبلا خیلی بود یه 2 3 نفر بودن همیشه جواب میدادن. به پیج ایفون سر میزنم و امیدوارم کسی جوابمو بده چون سواله من در مورده ایپاده

astronaut
24-01-2013, 21:53
باشه ممنون به پیج ایفون سر میزنم اما اینجا قبلا خیلی بود یه 2 3 نفر بودن همیشه جواب میدادن. به پیج ایفون سر میزنم و امیدوارم کسی جوابمو بده چون سواله من در مورده ایپاده
اینجا چندتا پیجه برا ایفون کدوم یکی؟

astronaut
16-05-2014, 16:31
ااا این تاپیک بسته شد دیگه فکنم
یادش بخیر

arasteh777
21-08-2014, 10:43
دوستان کسی اطلاع داره امسال اپل آیپاد جدید معرفی میکنه یا نه؟
این طوری که من شنیدم ماه اکتبر معرفی میشه تا به فروش آیفون ضربه نزنه
اگه اطلاعی دارین ممنون میشم اگه بگین
مرسی